L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

L'Oreal Paris, Color Riche (Szminka do ust)

Średnia ocena: 3.68/5

Color Riche od L’Oréal Paris to seria szminek do ust, występująca w 12 różnych odcieniach. Pomadki mają gładką, kremową konsystencję i subtelny zapach.
Szminka Color Riche jest wzbogacona w witaminę E o właściwościach przeciwutleniających. Dodatkowo zawiera kwasy Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za utrzymanie naturalnego piękna ust i odżywiają je. Dodatkowo pomadki do ust L’Oréal Paris zawierają prawie 50% aktywnych składników, które chronią i odżywiają usta każdego dnia, pomagając w ich regeneracji i odbudowie.

nawilżające, kryjące
w sztyfcie

Najtrwalsza szminka w mojej kosmetyczce

Posiadam odcień 107 Seine Sunset, jest to ciepły odcień wpadający w brąz, idealny na co dzień. Jest to najbardziej trwała szminka w mojej kosmetyczce. Utrzymuje się przez długi czas, nie straszne jej jedzenie i picie. Szminka posiada lekką, kremową konsystencję, którą gładko rozprowadza się na ustach. Nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek, daje satynowe wykończenie. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, myślę że każdy znajdzie odcień dla siebie. Dodatkowo posiada bardzo ładne, eleganckie opakowanie.

258 Berry Blush

Byłam zakochana w starej formule. Niestety, po zmianie opakowania szminka nie jest już tak dobrze napigmentowana i nie nawilża ust tak jak poprzednia wersja, dlatego więcej już nie kupię i szukam nowego ulubieńca.

Ewentualnie...może być

Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny to przeciętna pomadka z zawyżoną ceną.

Opakowanie, które jest wytrzymałe na uszkodzenia. Po roku dalej prezentuje się elegancko. Niestety nalepka z kolorem nie ma nic wspólnego z prawdziwym odcieniem.

Całkiem ładnie prezentujące się odcienie w sztyfcie, które na ustach trochę blado wypadają. Nie wystarczy jedna warstwa pomadki. Na dodatek łatwo sie rozmazuje (pocałunki odpadają) i "zjada". Nie ma szans z napojem lub posiłkiem.

Ta szminka to dowód, że wysoka cena i ładne opakowanie nie zawsze są gwarancją dobrej jakości.

hit

Mocna, trwała, piękny głęboki kolor, nawilża usta, nie wchodzi w skórę. Bardzo mi się podoba na ustach, mój kolor. Jakość wysoka, warto za nią wydać pieniądze

Ponadczasowy ideał

Szminek Color Riche zaczęłam używać wiele lat temu i pomimo tego, że zdarza mi się sięgac po inne, to jednak właśnie Color Riche kupuję zdecydowanie najczęściej: są wg mnie najlepsze. Od kilku lat mój ulubiony kolor to Ginger Chocolate, który bardzo elegancko i subtelnie podkreśla usta w ciągu dnia. Jest idealny do pracy. Miałam już chyba ponad 10 pomadek w tym kolorze, a aktualnie mam 3 sztuki, po jednej w każdej torebce. :D Szminki Color Riche pięknie pachną i wspaniale pielęgnują usta, co sprawia, że od dawna używam ich z nieustającą przyjemnością. :)

świetna alternatywa dla drogich, markowych pomadek

Jak w tytule recenzji- nie znalazłam fajniejszej alternatywy dla pomadek marek luksusowych. Mam kilka kolorów ( zarówno brokatowych jak i kremowych) raczej niszowych ale uważam, że jakość nie odbiega specjalnie od tych z marki premium, w dodatku mamy dużą paletę kolorów do wyboru i szminki często są w promocyjnej cenie. Od kiedy odkryłam gamę Color Riche , porzuciłam przeszukiwanie top of the top u marek luksusowych, gdyż tutaj mogę miec 4 czasem 5 pomadek w cenie jednej pomadki u marki premium. Brawo Loreal !

Te pomadki są boskie !!! Najlepsza TRWAŁOŚĆ I NASYCENIE KOLORU

Pomadki te ubóstwiam, są moim 'Hiciorkiem' !!!
Posiadam kilka wariantów kolorystycznych i każdy z nich spisuje się wzorowo.
Moje usteczka po użycia tych pomadek są poza pięknym zabarwieniem , intensywnie nawilzone i odżywione ( nawet w mroźne dni niska temperatura im niestraszna ).Więc tym samym mogę stwierdzić ,że nie tylko pomadki te posiadają wysokie walory kolorystyczne ,ale także 'MEGA' odżywcze.
Poza tym pomadki 'Loreal Paris' posiadają piękne ,zlote opakowanie ( jak sztabka złota ) co jeszcze bardziej wpływa na podwyzszenie luksusu ich użytkowania.
To wszystko ma wpływ ,iż za każdym razem, gdy nakładam ta szminkę na usta czuję się elegancko i wyjątkowo.
Reasumując, pomadki 'Loreal Paris' to szyk i elegancja
w każdym ich wydaniu kolorystycznym.

Numer 632 / edit 2 jakości?

Pomadka bardzo dobrze rozprowadza się na ustach,jest miękka,lekko nawilża usta.Kolor jest lekko nude połączony z brudnym różem. Idealny,taki o jakim marzyłam.Ma w sobie drobinki,nie brokatowe-typowe,ale tak delikatne,jakie najczęściej występują przy blyszczykach do ust.Jestem nią zachwycona.Od bardzo dawna nie byłam w posiadaniu tak dobrej pomadki.Jej "zachowanie " określam jako slabszy blyszczyk- wspaniala. Nie wysusza moich ust.Dlugo się utrzymuje- jak na mnie( piję dużo herbat, wody,kawy).Kupię jeszcze kilka innych kolorów. Szczerze polecam.

EDIT. Kupiłam kolejne kolory i mam wrażenie ,że te pomadki w zlotym matowym opakowaniu, sa lepszej jakości. Bardziej hmmm...Zwarte? Lepiej przylegają? Natomiast te w zlotym błyszczącym ( lekko tandetny) są troche gorszej jakości.Sa bardziej olejne. Mogą się lekko rozmywac poza kontur ust. Czego w pomadkach w opakowaniu matowym -złotym nie ma.Produkt jak i samo opakowanie sa groszej jakości. Mimo, że kolory cudowne.Moze kraj produkcji? Podroby? Pojecia nie mam.Limitowana edycja może? W każdym razie, polecam kupować te w matowym złocie:) Bo te sa cudowne.

Taaak!❤

Szminka w przepięknym opakowaniu. Posiada gładką i kremową konsystencję po nałożeniu na usta. Posiadam w odcieniach czerwieni i wina. Dobrze nawilża, jest trwała. Na długo pozostaje na ustach. Przepięknie pachnie. Usta są mocno napigmentowane kolorem. Wyglądają ponętnie i wydatnie. Pomadka nawilża i pielęgnuje usta.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Trwała i nawilżająca

Kupiłam sobie kolor 290 Plum Paasion i jest to kolor ciemnej fuksji idealny dla blondynek. Szminka jest super kremowa, nawilża usta, nie potrzebuję dodatkowego nawilżenia. Kolor ma delikatne świecące drobinki, ale nie jest to chamski brokat szminka jest bardzo trwała, a kolor nasycony. Nie rozmazuje się. Eleganckie złote opakowanie przez które nie widać od razu jaki to kolor jeśli ma się więcej pomadek. Uwielbiam jej zapach. Na bogato. Polecam!

ceny od 34-70zł

Pomadkę dostałam w prezencie 226 rose glace i z ciekawości sprawdziłam ceny, najtaniej w Hebe za pół ceny na wyprzedaży około 34 zł, więc cena nie powala. Pomadka jakościowa, nie przesusza ust, miękka jakby z olejkiem nawilżąjącym. Usta się nie kleją a utrzymuje się dość długo. Jakbym miała sama wybierać na pewno byłaby ciut ciemniejsza, bo jej prawie na ustach nie widać. Ma taką satynową poświatę, więc nawet na spierzchniętych ustach wygląda dobrze. Na co dzień do biura jest ok, ale 70zł nie zapłaciłabym za nią. Pomadka świetnie się prezentuje ale na zdjeciu producenta, aż dwa razy sprawdzałam czy to ta sama. Zrobiłam zdjecie od tyłu pomadki, tak gdzie nie ma logo. Prezentuje się biernie, aluminium prawdopodobnie, bo jest lekka w złotym kolorze. Tu nie ma żadnego pazura, po za tym jest dość krótka i przez to wyglada nieciekawie.
Nie zauroczyła mnie a jak widać w necie jest wszędzie dostępna i ma dość bogatą kolorystykę. Nie wiem czy satyna jest jeszcze modna, tu mam obawy ale to klasyk i na każdych ustach na pewno będzie wyglądać dobrze.

trochę jej za dużo

Wolę szminki, które nie są tak gęste. Więcej pielęgnacji a mniej barwnika. Bardziej żelowe, transparentne.

Ta szminka to dla mnie za dużo na ustach. Lubię mocne kolory, ale bez takiej grubej warstwy. Dla mnie sprawdza się raczej nałożona palcem na nawilżone usta. Ale wtedy jej trwałość jest marna.

Opakowanie eleganckie.