Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 9g
/s/

• Przyzwoity.
  • Ciężko mi go ocenić, bo teraz używam go rzadko i w małych ilościach- zakupiony 04 Sandrostorm okazał się za jasny.

1. Irytuje mnie opakowanie. Początkowo ciężko je otworzyć.
    2. Przydałoby się lustereczko, ale i tak mam zawsze je w kosmetyczce, więc nie narzekam. Puszka też nie potrzebuję, używam pędzla.
    3. Osypuje się.
    4. Nie kryje. Co prawda to zadanie korektora i podkładu, ale fajnie byłoby móc używać samego pudru.

Ale poza tym...
    1. Ładnie pachnie. Uwielbiam go za to <3
    2. nieźle matuje, choć nie jest to pełen i płaski mat, a raczej naturalny efekt gładkiej skóry.
    3. Nie ma efektu maski.

Mój KWC to nie jest, ale nie wykluczam, że bedzie- może sprawdzić się na bledszej cerze w komplecie z pełnym makijażem.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwszwe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony.
  • Od jakiegoś czasu używam głównie kosmetyków Rimmela. Do tego pudru wróciłam ponownie, po niezbyt udanym zakupie Maybelline Afinitone, który prawie w ogóle nie matowił cery. W przypadku Rimmela Stay Matte efekt zmatowienia cery jest dla mnie wystarczający. Puder idealnie rozprowadza się pędzlem, nie zostawia żadnych smug, ani efektu maski. Na skórze wygląda bardzo naturalnie, zlewa się z cerą. Mało kryje, ale w moim przypadku nie jest to priorytet, jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu. No i zapach, jest bardzo przyjemny. Minusem jest tandetne plastikowe opakowanie bez lusterka, które już raz mi się rozleciało.

Chcesz pochwalić begborroworsteal za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Kupiłam go na jakieś promocji, nie wiem gdzie, ale się opłacało
    Mój jest transparentny.
    Główne zadanie - spełnia! Matuje moją strefę "T" na naprawdę długo (w porównaniu do innych pudrów ). Nie robi efektu "ciasta" na podkładzie, trwale gruntuje korektor.
    Nie pyli, a jego dodatkowe zastosowanie to rozcieranie górnej granicy cieni, polecam
    Czy jest wydajny - średnio... Ale przynajmniej wiem, że go zużyję w okresie jego ważności :P
    Minus - opakowanie... Tandetny plastik, którego kawałek odpadł mi już chyba po tygodniu używania, bo oberwał paletką cieni. Słabiak

Mimo wszystko, polecam lepszego nie miałam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompeltny niewypał!
  • Mam suchą skórę, jednak czoło lubi mi sie świecić. Możliwe, że to przez krem, ale czy możliwe, że przez każdy jaki miałam? Puder Stay Matt kupiłam rok temu, podczas obniżki -40% Więc tyle dobrze, że majątku nie wydałam.

Plusy:
    - cena w promocji - ok. 13zł
    - dostępność
    - dość dobrze kryje
    - jest wydajny

Minusy:
    - matuje na chwilę

W związku z tym, że puder nie spełnia swojego głównego zadania, jakim jest matowienie cery, uważam go za kompletny niewypał.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Ernestyna44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do cery wrażliwej wybawienie
  • Polecam każdej dziewczynie, ktora ma wrażliwą cerę. Świetny puder, uwielbiam jego zapach jest bardzo
    przyjemny i nienachalny. Dość wydajny i nie zapycha. Najlepszy jaki miałam kiedykolwiek. Mam cerę naczynkową i szczerze powiem, że żaden puder nie dawał sobie rady z tym, aby rumieńce nie były widoczne. Ten puder sprawia, że są widoczne minimalnie i wyglądają słodko.
    Poprawki trzeb robić częściej niż co 5h, ale za taki mat mogłabym poprawiać co 1h (chociaż wystarczy co 3 )

Używam tego produktu od: 3tyg
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić bewithme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Jeden z lepszych jakie miałam. Dobrze się wtapia, matowi, długo się utrzymuje, jest dość wydajny i na + spory wybór jaśniejszych odcieni.
    Minusem jest cena, ale może uda mi się go upolować na korzystnej promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ
  • +daje mat, na którym bardzo mi zależy;
    +dostępny w każdej drogerii;
    +gama kolorystyczna;
    +nie zapycha;
    +daje w miarę naturalny efekt, nie ma mocnego krycia;

-opakowanie;
    -wydajność, przy codziennym używaniu może się dość szybko kończyć;

póki co nie udało mi się znaleźć lepszego pudru.

Używam tego produktu od: 5 lat, w między czasie poszukując czegoś lepszego
    Ilość zużytych opakowań: sporo, nie jestem w stanie określić ile ich było

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYJEMNY PUDER, NIESTETY BRAK MATU
  • Powiem tak, ogólnie produkt jest bardzo przyjemny w codziennym użytkowaniu, gdyż:
    - nie zapycha, nie podkreśla porów
    - daje satynowo-pudrowe wykończenie
    - jest bardzo wydajny
    - przystępny cenowo
    - dostaniemy go niemal w każdej drogerii
    - jest niewidoczny na cerze, ale niestety również daje bardo małe krycie....

Niestety nie spełnia obietnic producenta, a mianowicie matuje na bardzo krótko. Przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie "T" ten puder nie zdanie egzaminu i wymaga kilku poprawek w ciągu dnia. Myślę, że idealnie sprawdza się na cerze normalnej i suchej, dla mnie niestety nie stanowi ratunku w tej kwestii. Ogólnie produkt wart polecenia, posiadam w kolorku 100 (transparentny).

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • byłby cudowny, gdyby nie kolor...
  • Świetnie współgrał z podkładem Revlon Colorstay. Był długotrwały i matował na długo. Kupiłam kolor 003, bo w sklepie wydawał się ok, jednak w świetle dziennym okazał się zbyt różowy. Jednak ostatecznie w połączeniu z podkładem wpadającym w żółte tony nie jest najgorzej. Obawiam się, że 001 byłby zbyt biały.

ZALETY
    + cena
    + wydajność
    + krycie
    + matowienie
    + długotrwałość

WADY
    - kolory
    - opakowanie (słabe zamknięcie, brak oddzielnej "szufladki" na gąbeczkę)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Jako, że lubie testować nowe kosmetyki w moje ręce trafił właśnie ten puder i jestem nim zachwycona.

PLUSY:
    - świetni matuje skórę twarzy, lepiej sprawdza sie w zimie, ponieważ w lecie jak to w lecie człowiek bardziej sie poci,
    - mam odcień 004 SANDSTORM, sprawdzi się u osób z jasną cerą,
    - kolor idealnie się wtapia, nie da sie przesadzić z nadmiarem produktu,
    - stosowany codziennie nie przesusza,
    - nie zatyka porów,
    - krycie nie jest idealne, konieczne jest użycie korektora. Osobiście mi to nie przeszkadza.

MINUSY:
    - podkreśla suche skórki,
    - zbyt krótko utrzymuje się na twarzy,
    - dosyć drogi ok. 26 zł, jednam na promocjach można go kupić nawet za 13 zł (-49% w Rossmannie),
    - mało wydajny, jedno opakowanie starcza mi na niecałe 2 miesiace przy codziennym używaniu,
    - opakowanie, tylko czekam kiedy uszkodzi się wieczko czy odpadnie i zapudruje sobie całą torebkę.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić Markiza1994 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij