Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Jeden z moich ulubionych!
  • Czesto wracam do tego pudru Ladnie matuje, fajna gama kolorystyczna, polecam!

minusy: opakowanie, ktore mam wrazenie ze jest malo szczelne, gabeczka z zestawu jest szorstka :/

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić NieMaBataNaWariata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy puder!
  • Żałuję, że dopiero teraz go kupiłam. Posiadam odcień 001 transparent, jest idealy zarówno do całej twarzy, jak i do utrwalenia korektora pod oczami. Nadaje skórze naturalny efekt, cera wygląda na bardziej "miękką". Nie ma mocnego krycia, którego nie poszukuję w pudrze, nie daje mocnego matu, co jest dla mnie plusem, gdyż jestem posiadaczką skóry suchej i na słowo "mat" aż całą się trzęsę. Jest długotrwały, bardzo przyjemny, plusem są także cena oraz dostępność. Ten puder to mój KWC

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przyznam że jest to mój pierwszy w życiu puder. Używam już go ponad rok a dopiero powoli widać denko (nie maluje się codziennie). Kolor jest neutralny (odcień 05) i nie widoczny na skórze. Daje efekt ładnego niepłaskiego matu. Mam cerę mieszaną i razem z kremem 'bb' under20 dosyć ładnie się trzyma kilka godzin. Dodam że w szkole nie poprawiam makijażu.
    Teraz poluję na słynny puder paese (sypki) ale myślę że potem kupie rimmela ponownie.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić krysiawet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Puder lekko matuje, jednak nie kryje znacząco. Jak za taką cenę jest to niezły produkt, który nadaje się do lekkiego wykończenia makijażu na codzień.Chciałabym jeszcze inny puder, który nada twarzy bardziej satynowy wygląd, jednak ten jak na zwykły dzienny makijaż jest ok.
    Posiadam kolor najjaśniejszy czyli transparentny, jest bardzo fajny.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Natalia20b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i niedrogi.
  • Pierwszy raz ten puder kupiłam kilka lat temu, chyba na początku liceum. Kojarzył mi się więc z moimi pierwszymi krokami w makijażu. Ostatnio postanowiłam do niego powrócić i jestem z niego niemniej zadowolona.

* Posiadam, czy raczej posiadałam kolor 004 Sandstorm. Dla mnie był to odcień w sam raz - nie za jasny, nie za ciemny, nie różowy. Używałam go na mnóstwo różnych podkładów - Revlona, Max Factora, L'oreal i pewnie jeszcze kilka innych. Na każdym z nich się sprawdził, nie psuł koloru podkładu, nie robił placków, nie podkreślał nadmiernie suchości skóry. Nakładałam go i pędzlem i gąbeczką. Wolałam tę pierwszą opcję, bo po prostu z reguły wybieram pędzel. Puder może trochę pyli, ale da się to jakoś ujarzmić.
    * Mi wystarczało to, na jakim poziomie puder matował. Nie jestem posiadaczką cery tłustej, nie mam kłopotów z błyszczeniem się, więc notabene nie miałam problemów z żarówką na czole. Dzięki temu i trwałość zyskiwała, choć nie była przeciwatomowa. Rimmel wystarczał mi jednak względnie na cały dzień w pracy, czasami z drobnymi poprawkami. Podoba mi się też, że fajnie matowi błyszczące się, mokre podkłady jednocześnie nie robiąc z nich paciai.
    * Nie zauważyłam żadnego zdewastowania cery, zapychania jej, zaczerwienień. Puder w żaden sposób na nią nie wpływał.
    * Opakowanie nie jest ani bardzo piękne, ani trwałe, co chyba nawet byłoby dla mnie ważniejsze. Puder jest bowiem jednym z nielicznych kosmetyków do twarzy, które noszę ze sobą w torebce. Niestety podstawa i wieczko nie są ze sobą zespolone, puder łatwo może się otworzyć w torebce. Plastikowa nakładka jest nietrwała, pęka, napisy się z niej ścierają. Nie ma lusterka, a gąbka po jakimś czasie zaczęła przypominać rozklejający się kawał papieru. Nie ma czego pochwalić.
    * Maluję się codziennie, a puder wystarczył na długo. Używałam go jakieś cztery, może pięć miesięcy. Resztki jakie zostały mi na obrzeżach opakowania niestety skończyły marnie - całość spadła na podłogę i obróciła się w pył.
    * Puder można wyrwać w Rossmannie już za jakieś 20 złotych, co moim zdaniem bardzo się opłaca. Bardzo przyjemna to cena.

Sprawdził się i kiedyś i dziś. Z tej półki cenowej to na razie chyba najlepszy produkt. Lepszy od Maybelline Affinitone, Astor Skin Match i nawet tego osławionego Max Facotr Creme Puff. Popróbuję teraz czegoś innego, ale nie wykluczam kolejnego powrotu.

Używam tego produktu od: Jedno dawno temu, jedno przez 4 ostatnie miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak , lubimy się ; )
  • Spełnia swoje zadanie, matuje . Posiadam "kolor" transparenty, nie czuc go na twarzy. Z dobrym matującym podkładem sprawdza sie idealnie. Nie uczula.
    Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

Chcesz pochwalić beredzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze matuje
  • Mój faworyt wśród pudrów w kamieniu. Nie tworzy tapety, ładnie wygląda na twarzy - jest praktycznie niewidoczny. Mam odcień 005 Silky Beige. Pięciu godzin matu to on może nie zapewnia, chociaż z drugiej strony cera mi ostatnio znormalniała. Zawiera naturalne minerały. Pomaga ukryć rozszerzone pory. Na razie skóra mi się tak nie przetłuszcza, więc używam go od święta, ale jest naprawdę godny polecenia, szczególnie dla cer tłustych.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Laura2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki dotychczas miałam
  • Zużyłam juz trzy opakowania tego produktu, jedno niestety nie sama, ponieważ spadł na ziemie i się rozkruszyl. Obecnie posiadam dwa kolory - 001 transparent i 004 sandstorm - pierwszy na teraz, drugi czeka na lato i opaleniznę

Zalety
    - matuje na minimum 5h
    - bardzo wydajny
    - duża gama kolorystyczna
    - nie podkreśla suchych skórek
    - ładnie wyglada na twarzy, czasem nawet bez podkładu

Wady
    - okropne opakowanie, ta plastikowa pokrywka pare razy pękła, wiec puder nie nadawał się do noszenia w torebce

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte

Chcesz pochwalić dzulietta321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory
  • + W gamie kolorystycznej producent przewidział kolor TRANSPARENT, co jest ogromnym plusem, bo nie trzeba kombinować nad wyborem koloru 0 czy na pewno zgra się z podkładem, czy w sztucznym świetle drogerii wszystko wygląda dobrze, czy nie okaże się urodziwą pomarańczą itp. Dla bladej Polki to ogromny plus.
    + Duża pojemność pudru. Większość drogeryjnych ma 7-9 gram, a ten 14!
    + Wydajny.
    + Nie zapycha.
    + Matuje na dość długo. Efekt u mnie zleży od pogody, ale w najgorszym wypadku wystarczy jedna dodatkowa aplikacja, co u mnie jest wynikiem bardzo dobrym.
    + CENA w stosunku do jakości oraz gramatury wypada bardzo korzystnie.
    + Utrwala makijaż - podkład trzyma się niemal cały dzień bez przemieszczania się po twarzy.

- Opakowanie. Tu chyba nie trzeba nic dodawać.
    Aż strach to cudo włożyć do torebki, bo a nuż się otworzy i ubabra cała zwartość kieszeni lub kosmetyczki...

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kompakt
  • nie mam porównania jeśli chodzi o pudry kompaktowe. używałam jedynie pudru synergen (jedno opakowanie) i właśnie rimmela. miałam odcień 003 (kupiony przypadkiem, nieco może różowy ale był odpowiedni do lekko za ciemnego podkladu, 004 swietny bezowy odcien ale ze względu na to, że potęgował kolor podkładu oddałam go siostrze wraz z odcieniem 005. ja natomiast jestem wierną fanką odcienia 001-transparentny. nakładam go pędzlem.

+kolor transparentny, nie tworzy maski, nie wygląda jak kolejna warstwa koloru na twarzy
    +cena w promocji lub w internecie ok 15 zł
    +wydajność
    +przyjemny delikatny zapach
    +pięknie trzyma matt, w sytuacjach awaryjnych nawet bez podkladu lekko ujednolica koloryt
    +nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia, jedna absolutnie wystarcza
    + pod koniec nie pęka, nie kruszy się

nie ma minusów polecam cerom tłustym i mieszanym szczególnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?