Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Nie!
  • Plusy:
    -niezle matuje
    -dobry odcien(003)
    -poprawia koloryt cery
    -zadowalajaco trwaly
    -wydajny, ale ja akurat chcialabym go szybko zuzyc

Minusy:
    -jest ciezki
    -zapycha(nie wiem, dlaczego przed zakupem nie zerknelam na sklad, ale to byl blad... ma ogromna ilosc parafiny, oleju mineralnego)
    -czuc go na twarzy
    -mam azs i cere tradzikowa i u mnie powoduje swiad oraz podkresla suchosc skory
    -po jakims czasie brzydko sie odznacza na twarzy, dosc latwo z nim przesadzic
    -nietrwale opakowanie + scieraja sie napisy
    Nastepnym razem poszukam czegos bardziej naturalnego.

Używam tego produktu od: trzech miesiecy

Chcesz pochwalić cherrycokex za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jeden z lepszych
  • Zazwyczaj kupuję puder z maybelline jak mi się znudzi jego efekt wtedy sięgam po rimmel. Lubię go za zapach i wydajność oraz trwałość.

PLUSY:
    -wydajność
    -cena
    -kolory
    -zapach
    -trwałość

MINUSY:
    -można uzyskać nienaturalny efekt, wystarczy, że go troszkę nałożymy, wtedy jest super efekt.
    -brak puszku do nakładania

Ilość zużytych opakowań: powyżej 10

Chcesz pochwalić krnatalia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Puder ten towarzyszy w mojej kosmetyczce od xx czasu. Nie jestem w stanie oszacować nawet ilości zuużytych opakowań. Bardzo przyjemny puder, do którego zawsze wracam.
    + Pozostawia moją skórę idealnie matową przez bardzo długi czas.
    + Idealnie stapia się z kolorem mojej skóry ( posiadam odcień 001 transparentny)
    + Nie zmienia koloru podkładu
    + Jego cena jest adekwatna do jakości
    + Długo zostaje na mojej mieszanej skórze

- odejmę mu minusika za opakowanie, z którego napisy bardzo szybko schodzą, jednako dosyć dobry plastik.

Podsumowując kocham ten puder, za tą cenę jest naprawdę fenomenalny. Najlepszy puder prasowany, transparenty, jaki miałam okazję używać.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Nie jestem w stanie ich zliczyć

Chcesz pochwalić teczowymisiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + zaletą jest transparenty kolor, który pasuje do każdego
    + daje delikatny efekt zmatowienia, bardzo naturalnie wygląda na skórze, prawie jakby nic nie było nałożone
    + nieirytujący zapach
    + długotrwały
    + wydajny
    + przystępna cena
    + łatwo dostępny
    - jako posiadaczka cery mieszanej stwierdzam, że nie ze wszystkimi podkładami sobie u mnie radzi, np. Pierre Rene Skin Balance - mimo zmatowienia, po 2 godzinach znów się intensywnie świecę jak bombka :/

Jest to bardzo fajny puder, ponieważ wygląda bardzo naturalnie i z pewnością będę go stosować, jednak w moim przypadku nie chce współpracować z niektórymi podkładami i muszę sięgnąć po coś bardziej matującego.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Liskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Dziewczyny, mówcie co chcecie, ale jest to najlepszy puder do poprawek w ciągu dnia. Faktycznie stay matte, szeroka gama kolerów, łatwo dostępny, wydajny. Jedyny minus, to brak lusterka, ale to pewnie wpłynęłoby znacząco na cenę.

POLECAM!

Używam tego produktu od: x lat
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć, ale dużo

Chcesz pochwalić asss04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry przez chwilę.
  • Słynny puder mojej ulubionej marki Rimmel nie zdał u mnie egzaminu. Chwilę po jego aplikacji (około po mniej niż godzinie) twarz zaczynała mi się świecić jak tafla. Na szczęście go dostałam, więc nie żałuję, że wypróbowałam. Oceniam odcień 003 Peach Glow.

Konsystencja: puder ma aksamitną, gładką i miłą w dotyku konsystencję. Pędzel nie pozostawia na niej swoich śladów, zużywa się równomiernie, kruszy się jedynie pod koniec opakowania

Działanie: po aplikacji twarz wyglądała naprawdę ładnie, nie błyszczała się, była naturalnie zmatowniona. Niestety, po upływie kilkudziesięciu minut nos i czoło były nadmiernie błyszczące. Na nosie pozostały grudki pudru (to nie wina podkładu, bo testowałam na moich sprawdzonych). Konieczne były poprawki w ciągu dnia, ale nie zawsze można i nie zawsze jest na to czas, szczególnie w pracy. Uważam, że sprawdzi się u osób bez nadmiernej produkcji sebum, choć ja nie mam typowo tłustej cery. Dziwna sprawa.

Opakowanie: całość solidna, wieczko nie pękło, nie starły się napisy. Szkoda, że nie ma puszka, ale to nie minus.

Zapach: lekki, ale wyczuwalny, jak to pudry potrafią pachnąć

Dostępność: jest dostępny w każdej szafie Rimmel.

Plusy:
    - wydajny
    - aksamitny
    - ładnie pachnie

Minusy:
    - utrzymuje się chwilę na twarzy i znika
    - nie matowi nic a nic!
    - pozostawia grudki na nosie

Używam tego produktu od: Ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Prawie całe opakowanie 14g.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Stosuję go już ponad dwa lata jako wykończenie do podkładu Revlon Colorstay Bardzo fajnie i długo utrzymuje skórę matową, bez błyszczenia Mój kolor to Transparent, a czasami odcień 03 Myślę, że jest lepszy od niektóych droższych odpowiedników

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić Tinistatina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Krótko i na temat: Stosuję go od ponad 2 lat bez przerwy. Doskonale utrzymuje matową skórę oraz wygląda naturalnie na twarzy czyli nic dodać nic ująć. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania (jak dobrze pamiętam)

Chcesz pochwalić Chmielova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • + Drobno zmielony, łatwo nakłada się na twarz
    + Daje naturalny efekt, nie widać go na twarzy
    + Razem z dobrym podkładem matuje mają mieszaną cerę do 6 godzin
    + Bardzo dobre odcienie dla osób o jasnej karnacji, dla mnie odcień 03 peach glow jest idealny na zimę- jasny ale nie trupio blady
    + W pudełeczku mamy większą ilość produktu niż w innych pudrach drogeryjnych
    - Kiedy dotarłam do dna opakowania puder zaczął się kruszyć, przez co część niestety się zmarnowała
    - Delikatne opakowanie, może pęknąć

Używam tego produktu od: niecałych dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i sprawdzony.
  • Mój kolor produktu to 001 transparent. Używam go wklepując na zaaplikowany wcześniej podkład gąbeczką kosmetyczną.
    + Kolor dobrze gra ze skórą nawet przy umiarkowanej opaleniźnie.
    + Świetnie matowi
    + Z większością podkładów dobrze współgra, nie tworzy ciastka
    + Dobrze zmielony, nie widać "opruszenia" nim na twarzy
    + Dostępność (Rossmann)

+- Czas zmatowienia przy tym produkcie zależy też od podkładu którego używam, ale nawet gdy zaczynam się świecić nie jest to takie "nachalne", jak bombka choinkowa
    +- Cena średnia

- Opakowanie w każdym z egzemplarzy pękało

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić beeeb za czytelną i pomocną recenzję?