Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Cud miód!
  • Mam ten puder od niedawna, ale już go uwielbiam!

+ jest bardzo delikatny, uwielbiam omiatać nim twarz
    + matuje na kilka godzin, a skórę mam mieszaną
    + wydajność. Nakładam go pędzlem, przy aplikacji delikatnie dotykam pędzelkiem produktu, tak jakby delikatnie maczam i już mogę nakładać go na twarz
    + przy poprawkach w ciągu dnia nie tworzy maski, ciasta ani nic z tych rzeczy
    + nie zapycha przy codziennym stosowaniu
    + cena, kupiłam go w promocji za 16 zł

Drobne minusy jak dla mnie to opakowanie, jest niezbyt trwałe, choć noszę go w kosmetyczce i nic mi się jeszcze z nim nie stało. No i brak gąbeczki, ale chyba każda kobieta ma jakieś gąbeczki z innych produktów

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Everlasting love
  • Nie ma sobie równych.
    +dostepność;
    +matuje, i to jest level hard mat;
    +współgra z najgorszymi podkładami (w tym ze szmelcem zwanym Affinimat, on bez tego pudru by 5 min nie usiedział na paszczy);
    +wydajny - no nie było tego jeszcze jak maluję się chyba z dekadę, żeby mieć przez z górą 4 miesiące puder i jeszcze go mieć na jakiś kolejny miesiąc;
    +kolorystyka - ja mam 004 i jest on boski, a jak ktoś ma problem z celowaniem w kolory zawsze może kupić transparentny i być przeszczęśliwym;
    +położony raz na twarz siedzi tam aż do zmycia;
    +dokładany kolejną warstwą (po zebraniu nadmiaru sebum of kors) nie tworzy ciasta na twarzy;
    +nadaje się i do omiecenia lekko twarzy puchatym pędzlem, jak i do mocnego wtłoczenia np. puszkiem, choć ja do niego przeznaczyłam flat top z ecotools i to jest cudny duet.
    Nie wiem skąd opinie, że pędzel nie nabiera pudru. Ja jak przesadziłam czasem z mizianiem pędzlem u opakowaniu, to otrzymywałam chmurkę pudru latającą chwilę w powietrzu, a wspomnianym pędzlem był wówczas ten z FYB Premium. Brak gąbeczki to zbawienie, może w końcu szersza grupa kobiet przekona się do pędzli, bo gąbeczek wiele pań nie myje i voila, pryszcze znikąd...
    To może na koniec minus, w sumie nie - to zaledwie minusik. To nie jest najlepsze jakościowo opakowanie, jakie wymyślono. Jak się go trzyma w domu i nie rzuca się nim, to jest ok. Do torebki to to się słabo nadaje... Może uda mi się go wsadzić do np. inglotowskiego okrągłego freedoma...

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić aurum57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany i wydajny!
  • Nie daje efektu wielkiego matu na podkładzie, a satyny co dla mnie na wielki plus. Kocham go i myślę, że długo się nie rozstaniemy. Używam od początku stycznia czyli prawie równy rok. Jedno opakowanie starczyło mi na 11 miesięcy przy codziennym używani. Niesamowita wydajność. Zdecydowanie jest wart ceny i nawet gdyby kosztował więcej to bym go kupowała. Co więcej jest dużo jasnych odcieni, które są prawie transparentne, ponieważ tego samego koloru używam w lato i zimę. A różnica między kolorami mojej skóry w tym okresie jest kolosalna. Jest świetnym wykończeniem makijażu i na mojej normalnej cerze nie wymaga poprawek.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Carolinessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nie- totalnie nie
  • Zachwalany przez wiele osób, i wiele wizażanek- bałam się spróbować po fatalnym zetknięciu z jego bratem- podkladem.
    Jednakże skuszona promocją -50 % kupiłam.
    Wzięłam 'odcień' transparentny, nie lubię kolorowych pudrów.
    Do żadnego podkłądu, ani bb kremu ten puder nie pasuje.
    Z każdym podkładem po godzinie juz ! ( gdzie moja cera nie jest tłusta a jedynie mieszana) spływa makijaż, a na twarzy robi się ciasto.
    To wina pudru- nawet bez pudru podkłady trzymają się lepiej !
    Gorszy od najtańszych. CIEMNIEJE na twarzy, mimo że jest transparentny- tak tak , ja tez nie wiem jak to możliwe.
    Opakowanie na drugi dzień pękło, i się nie zakręca, a nie nosiłam go w torebce, po prostu sobie pękło.
    Źle nakłada się go pędzlem, jakby jest zbyt mocno zbity.
    I co najważniejsze- przez o nie mogę mu dać więcej niz 1 gwiazdkę- zapycha ! Zawsze kiedy go użyję mam na skrzydełkach i w kącikach nosa białe krostki, co u mnie na buzi oznacza zapychanie.
    A do tego podkreśla mega suche skrórki, nawet takich których nie widać przez nałożeniem pudru. !
    Nie wiem czy go zużyję do końca, nawet strach komuś oddać. Bo na buzi robi krzywdę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Przez pierwsze pare dni bylo okej...potem mojej skorze zaczelo sie pogarszac
    Plusy:
    -ladne kolory
    Minusy:
    -zdecydowanie nie wart swojej ceny
    -po paru dniach w torebce opakowanie sie polamalo
    -pare nastepnych tygodni i puder sie pokruszyl
    -mat jest widoczny tylko pare sekund po nalozeniu
    -podkresla suche skorki
    -zatyka pory
    -wysusza skore

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić patriszaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapychacz
  • Puder owszem matuje, jest łatwo dostępny i w miarę tani. Ma tandetne pudełko i brak lusterka ale dla mnie liczy się to 'co ma w środku' opakowanie to dodatek.
    Ale właśnie w środku ma paskudny skład który strasznie zapycha moją skórę!!

Składniki z oficjalnej strony producenta

PUDER PRASOWANY STAY MATTE
    INGREDIENTS: TALC, MICA, MAGNESIUM STEARATE, POLYETHYLENE, PETROLATUM, PHENYL TRIMETHICONE, DIMETHICONE, POLYBUTENE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, PROPYLPARABEN, ZINC OXIDE, PARFUM/FRAGRANCE, ALOE BARBADENSIS, POLYSORBATE 20, BHT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, LINALOOL, BUTYLPARABEN.
    [May Contain/Peut Contenir/+/-: TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ULTRAMARINES (CI 77007).

Teraz nie rozumiem jak ma się skład do opisu z wizażu. Puder na pierwszym miejscu ma talk, na drugim mikę, oba składniki zapychają pory skóry, posiada silikony, parafinę, METHYLPARABEN, PARAFFINUM LIQUIDUM, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie póki nie zorientowałam się że to on jest odpowiedzialny za wszystkie czarne wągry na twarzy.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Skonfundowanaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Posiadam w kolorze transparent i jestem bardzo zadowolona Daje fajne wykończenie, ale nie przekłamuje koloru podkładu. Bardzo ładnie matuje, aczkolwiek ja nie mam wielkich problemów ze świeceniem.
    Opakowanie jest w miarę okej, bez lusterka aczkolwiek ja i tak nigdy nie używam lusterek z kosmetyków więc dla mnie to nie problem ;d
    wart swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Karolina105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego właśnie szukałam
  • Zakupiłam ten puder jakiś czas temu na promocji w Rossmanie.Słyszałam o nim bardzo dużo dobrych opinii i stąd chciałam go wypróbować Mam cerę mieszaną,skłonną do błyszczenia się po kilku godzinach od nałożenia podkładu,więc puder jest dla mnie niezbędny.

Plusy:
    -używam odcienia 001-transparent,jest świetny,bo nie przyciemnia podkładu na skórze,jest niemal niewidoczny
    -bardzo ładnie matuje (wystarczy tylko troszkę produktu na twarz i już jest super)
    -długo się utrzymuje
    -nie powoduje podrażnień,nie uczula
    -nie zapycha
    -jest wydajny

Minusy:
    -brak gąbeczki do aplikacji produktu (mimo,że i tak nakładam go pędzelkiem to szkoda,że nie posiada gąbeczki-to zawsze ułatwia sprawę,zwłaszcza wtedy kiedy chcemy produkt zabrać gdzieś ze sobą)
    -należy uważać,aby nie nałożyć go zbyt dużo,bo jest bardzo ''mocny'' (wtedy podkreśla wszystkie niedoskonałości).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Lily94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder jest świetny
  • Puder jest idealny Mam odcień 001-transparentny Nie przyciemnia podkładu, sprawia, że utrzymuję się dłużej na twarzy Trzyma się około 7h, potem trzeba delikatnie przypudrować twarz Kupiłam go na promocji w rossmanie i jestem bardzo zadowolona Na pewno, gdy się skończy kupię następne opakowanie
    Minusem jest tylko kiepskie opakowanie i brak lustereczka..

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowa wielkość

Chcesz pochwalić nataliaswid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • średniak
  • Nie ukrywam, że na moją ostateczną opinię wpłynął puder ze "Sklepu po 3 zł". I fakt, że skoro kilkukrotnie tanszy produkt może być lepszy , to jak się zachwycać rimmelem? Kupiłam w promocji rossmann "drugi za grosz". I dobrze, ze nie skusiłam się na regularną cene powyżej 25zł. Nie jest to jak na pudry wielki wydatek, bo , pudełko moze eksploatowac kilkanaście miesięcy, te produkty wolno schodzą. Mimo wszystko można tę kasę przeznaćyć na coś innego a po puder udać się do sklepu "wszystko za 3 zł"
    Mam odcień 01- transparent. Inne były ciemne a chciałam b. jasny. Niestety ekspedientka nie umiała powiedzieć, czy w ogole jest w gamie jakiś barwiący ivory, nie za bardzo chciałam transparenta..Plusy, ładne stopienie z twarzą. Pędzel nie schwyci produktu , bo sprasowanie jest mocne, puder bardzo twardy. Można sobie poradzić, ale tylko mocno szorując powierzchnię, żeby drobinki wykruszyły się. W przeciwnym razie lepiej trzeć po powierzchni gąbką.Opakowanie bez lustra i dwuczęściowe, mniej poręczne niż zawiasy, ale dobrze spasowane wieczko. W innych pudełkach musiałam często radzić sobie gumką, bo wieczka odpadały. Minusy nie widzę żadnego dlugotrwałego matowienia. Uważam ,ze jest calkiem przeciętne, moja skóra (tłusta) świeci się i tak po 2-3h a na dodatek mam wrażenie ,ze pod tym wykończeniem pory stają sie bardziej widoczne, poszerzone. Skusiłam się na produkt, choć mam jeszcze moj 3 złotowy cudak, firmy no name , tanią chinszczyzne o nazwie Mole Rose, jaśniutki pięknie wykańczający , dość miękki i trwały puderek. No i po kilkukrotnym użyciu rimmela , wróciłam do starego.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszze

Chcesz pochwalić hula za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij