Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• świetny kompakt
  • nie mam porównania jeśli chodzi o pudry kompaktowe. używałam jedynie pudru synergen (jedno opakowanie) i właśnie rimmela. miałam odcień 003 (kupiony przypadkiem, nieco może różowy ale był odpowiedni do lekko za ciemnego podkladu, 004 swietny bezowy odcien ale ze względu na to, że potęgował kolor podkładu oddałam go siostrze wraz z odcieniem 005. ja natomiast jestem wierną fanką odcienia 001-transparentny. nakładam go pędzlem.

+kolor transparentny, nie tworzy maski, nie wygląda jak kolejna warstwa koloru na twarzy
    +cena w promocji lub w internecie ok 15 zł
    +wydajność
    +przyjemny delikatny zapach
    +pięknie trzyma matt, w sytuacjach awaryjnych nawet bez podkladu lekko ujednolica koloryt
    +nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia, jedna absolutnie wystarcza
    + pod koniec nie pęka, nie kruszy się

nie ma minusów polecam cerom tłustym i mieszanym szczególnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • PLUSY:
    - wygodne opakowanie
    - świetnie matuje
    - ładne kolory (ja mam 003-peach glow)
    - nie zapycha
    - długo się utrzymuje (dopiero pod koniec dnia buzia zaczyna się świecić)
    - delikatny, kremowy zapach
    - daje naturalny efekt, żadnego efektu maski
    - nie zmienia koloru podkładu

MINUSY:
    brak!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony puder
  • Używam tego pudru od ok.2 lat, w trakcie tego czasu jego cena niestety wzrosła, aktualnie w moim mieście dostępny jest w Rossmanie za ok. 26zł, czasem w promocji można go kupić za 20zł.
    Ma przyjemny zapach, chociaż ja nie przykładam dużej wagi do zapachu takiego rodzaju kosmetyków, jest wydajny, długo utrzymuje się na skórze, ma dużą gamę odcieni, więc każdy może wybrać coś dla siebie, świetnie matuje, ale także bardzo delikatnie rozświetla. Jeśli chodzi o mnie - ja mam bardzo jasną cerę i odpowiedniejszego pod tym względem pudru nigdy nie miałam
    Jedynymi minusami są : brak gąbeczki i słabe,plastikowe opakowanie, więc trzeba na nie uważać. Do samego produktu nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze mogę polecić. Póki co, nie zamierzam zmieniać pudru, ten trafił w moje oczekiwania idealnie.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo całych opakowań

Chcesz pochwalić Camille24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie to opakowanie.
  • Kupiłam ten puder, bo potrzebowałam pudru do torebki. Generalnie sam puder pozytywnie zaskakuje: dobra gama kolorystyczna (ja mam odcień transparent), nieźle matuje, ładnie ujednolica twarz. Łatwo nałożyć go za dużo, ale dobry pędzel i strzepnięcie nadmiaru z twarzy wystarczy. Nie pachnie, nie pyli, jest dobrze sprasowany. Minusem jest słabej jakości plastkowe opakowanie. Wieczko w moim pudrze pękło już w pierwszym tygodniu stosowania. Zdaję sobie sprawę, że za 20 parę złotych nie można spodziewać się nie wiadomo czego, ale jakby producent poprawił puderniczkę, podwyższyłabym ocenę przynajmniej o 1 gwiazdkę. Generalnie produkt polecam do spróbowania, puder jest dobry przy bardzo dobrym stosunku jakości i ilości do ceny (nawet regularnej, bez promocji).

Używam tego produktu od: paru tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Barrddzzoo dobry!
  • Mój odcień to silky beige 005.

Bardzo dobrze się rozprowadza. Ładnie kryje i długo się utrzymuje na skórze.

Ma ładny zapach i konsystencję.

Jeśli chodzi o minusy to brakuje gąbeczki i chyba mam za dużo siły po po trzecim użyciu pękło wieczko.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny puder
  • Mój odcień: 001 transparent

Mimo, że puder transparentny to jednak odrobinę żółtawy co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ potrafi naprawić lekko za zimny dla mnie podkład.
    Długo trzyma się na twarzy i ładnie wygląda.
    Czasem podkreśla mi suche skórki na czole.

Plusy:
    + ładny kolor
    + długo się trzyma
    + matuje
    + wygodne, szerokie opakowanie

Minusy:
    - brak puszka i lusterka

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Yvoche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Świetny!
  • Kupiłam odcień transparentny zachęcona opiniami koleżanek i Wizażanek. Nie pożałowałam decyzji!

+ cena
    + zapach (kremowy)
    + trwałość (producent zapewnia 5 godz. zmatowienia i to jest minimum, często twarz nie potrzebuje poprawek nawet przez cały dzień)
    + skóra naprawdę zmatowiona
    + brak efektu maski
    + nie podkreśla suchych skórek (a wręcz mam wrażenie że je ładnie kryje!)
    + nie zapycha

+/- nie ma puszka, ale mi osobiście to nie przeszkadza, ponieważ pudry i tak nakładam pędzlem (dlatego nie odjęłam za to nawet pół gwiazdki)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!!!!!
  • KOCHAM KOCHAM !
    Same plusy ! Świetne wykończenie makijażu, ratuje nawet najgorszy fluid. Mam cere problematyczna, z widocznymi wypryskami, ktorych fluid nie zawsze był w stanie zakryć. Ten puder w takich sytucjach sprawdzał sie swietnie ! Nawet gdy fluid nie byl idealnie dobrany, puder idealnie maskowal "zacieki", tzn pomaranczowe plamy na brodzie, kolo uszu. Używam transparentnego 001 i polecam z czystym sumieniem !!!

+tani
    +świetnie kryje
    +nie zapycha ( mimo ze fluid tej samej serii byl porazka dla mojej skory)

- nie ma

Ilość zużytych opakowań: 2 regularne

Chcesz pochwalić lola1190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem w stanie go polecić
  • Mój produkt jest w kolorze transparentnym

Jest to idealny puder do gruntowania makijażu twarzy, a także bazy pod cienie.
    kiedyś nie lubiliśmy się za bardzo, ale odkryłam mój duet niemal idealny. Razem z tym pudrem używam podkłady healthy mix serum firmy bourjois.
    Ładnie trzyma mat w moim wypadku przez ok 3h co i tak jest sporym sukcesem. Nie poprawiem makijażu w ciągu dnia a po zakończeniu zajęć nadal wszystko wygląda dobrze.

Mam nadzieję że firma rimmel jeszcze nie raz mnie zaskoczy, bo jeśli mam być szczera to wiele się po nim nie spodziewałam.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 dotknęłam dna

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • kupiłam go na promocji w rossmannie, także z dostępnością nie ma żadnych problemów , matuje na kilka godzin, daje b. naturalny efekt i wydaje mi się, że lekko rozświetla moją buzię. jeślichodzi o matowienie to nie jest super rewelacyjny, ale dla mnie w sam raz )

Używam tego produktu od: 5 mieisące
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie cały

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myawesomenightmare za czytelną i pomocną recenzję?