Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Świetny
  • Posiadam kolor transparentny.

Plusy:
    - nie podkreśla wysuszonych skórek
    - dobrze matuje, chociaż w ciągu dnia trzeba raz poprawić
    - bardzo wydajny

Minusy:
    - brak lusterka i gąbeczki

Ogólnie sprawdza się u mnie super, polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo dobry produkt
    + cena
    + dostępność
    + długo się utrzymuje
    + naturalny efekt
    + fajne krycie

Niestety więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, ponieważ mam go dopiero od kilku dni. Poza tym kupiłam troszkę za jasny odcień i moja twarz staje się bledsza, ale nie jest najgorzej!

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś bardziej go lubiłam
  • Ten puder był moim 1 który zakupiłam ponieważ szukałam produktu który ukryje czasem moje małe niedoskonałości na twarzy i ''odświeży'' cere,moja skóra nie potrzebuje zmatowienia więc na jak bardzo długo jest efekt mat się nie wypowiem.
    Plusami tego jest dostępność w wielu drogeriach bez problemu,cena nie jest wysoka ja akurat kupowałam go na promocji za 20 złoty,wydajny ja akurat go używałam 2 razy w tygodniu miałam go na cały rok.
    +/- gama kolorów-jest tylko 6 - ja używałam peach glow jasny kolor
    utrzymuje się 3 h trzeba co jakiś czas poprawić
    średnie krycie,ale też nie widać aby puder był na twarzy
    Minusy brak lusterka,brak gąbeczki,podkreśla suche skórki.
    Za 1 razem produkt bardziej mi podszedł ,nie kupie go znowu,bardziej się skusze na podkłady w pudrze. PUDER nie jest zły ale do kwc mu brakuje. Nie podkreślał też porów ani ich nie zatykał.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2*14g

Chcesz pochwalić enemy18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia!
  • Ze wszystkich pudrów z jakimi miałam do czynienia( a było ich trochę ) ten jest najlepszy. Doskonale matuje skórę, nie tworzy grudek na twarzy, nie odznacza się. Pomiędzy opakowaniami, testowałam inne pudry, ale zawsze wracałam do niego. Jednym słowem mój ulubieniec Myślę, że cena też jest przyzwoita.

Używam tego produktu od: od dawma
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić kasiekasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny
  • Miałam tysiące pudrów, gdy trafiłam na Stay Matte nie chcę już próbować innych. Jest przyzwoity, odcienie które dopasowują się do każdej buźki, kryje, ujednolica, utrwala i spaja mój makijaż. Jak przesadzę z nim wyglądam jakbym obsypała się mąką, dlatego trzeba nauczyć się go nakładać Matuje bardzo dobrze, spokojnie daję radę na 4 godziny ciężkiej pracy czy upału, oraz na 12 h w zwykły zimowy dzień bez większego wysiłku. Nie uczula, nie podrażna. Ma delikatny przyjemny zapach. Jest wydajny, używam codziennie, kupuje raz na rok. I ta cena

Używam tego produktu od: trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić SAs23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Kupiłam go dla jasnego koloru. Rimmel średnio się u mnie sprawdza, ale ten puder był najjaśniejszy w całej drogerii. tak się złożyło, że mam już 4 opakowanie.

Wybaczam mu beznadziejne opakowane, że nie ma lusterka i gąbeczki - przeżyję.

Ba! wybaczam mu nawet, że nie matuje jakoś rewelacyjnie, ale ja nie mam jakiejś manii patrzenia czy mój noc czy czoło się nie świecą. nie robię poprawek w ciągu dnia. jak się świecę to trudno

pokochałam go za kolor 001 - dla mnie bladziocha idealny oraz za to, że utrwala makijaż, który bez poprawek przetrwa cały dzień. często mam tak, że maluję się o 6 rano a demakijaż wykonuję koło 23. i jest co zmywać.
    Jeśli znajdę coś ciekawszego, zapewne go zdradzę ale puki co nasz związek ma się dobrze.

Używam tego produktu od: z przerwami 2 lata

Chcesz pochwalić werka1511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Puder ma właściwie same plusy a pół gwiazdki odejmuje za opakowanie...takie nijakie, ale w końcu zawartość jest najważniejsza. Mimo, że mam kolor 005 to nie jest on ciemny i twarz wygląda naturalnie. Używam tego pudru latem, gdy nie chcę "maziać" twarzy podkładem, oraz w ciągu dnia do poprawek makijażu. Jest lekki, aksamitny, ładnie wygładza skórę nadając jej jednolity kolor oraz matuje. Nie zapycha porów i nie powoduje podrażnień.

Używam tego produktu od: około 3 lat

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Bardzo fajny puder matujący. Używam odcienia transparentnego. Aplikuje to na całą strefę T. Zapobiega błyszczeniu na tak pi razy oko 8 godzin bez poprawek. Poza tym nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia i nie przesusza. Nie bieli, nie wchodzi w pory, nie podkreśla skórek i nie wpływa w żaden negatywny sposób na podkład. Jedynym minusem jest opakowanie. Niewygodne i łatwo je uszkodzić

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Kupiłam go przypadkiem podczas promocji w Rossmannie odcień Transparent. Za niewielkie pieniądze można spróbować najwyżej nie kupiłabym go ponownie.

Plusy:
    Matuje,
    utrwala makijaż,
    nie podrażniał i nie uczulał,
    wydajny (wystarczył mi na ok 4 miesiące),
    ogólnodostępny,
    cena,
    często w promocji,

Minusy:
    opakowanie

Używam tego produktu od: od kwietnia 2014

Chcesz pochwalić bezimienna1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham,kocham, kocham!
  • Mój ulubiony, uwielbiony, ukochany

A za co?
    Dał mi to, czego nie dał żaden inny i to za niewielkie pieniążki Dzięki niemu nie muszę martwić się o nadmierne błyszczenie twarzy. Bardzo długo szukałam produktu dla siebie i próbowałam wielu marek, okazało się, że tylko Rimmel sobie poradził i radzi do dzisiaj. Nie zmienię go już na żaden inny

Plusy:
    * kontroluje błyszczenie się skóry
    * długotrwale (!) matuje (!)
    * nie wysusza buzi
    * wydajny - jedno opakowanie starcza na długie miesiące
    * łatwy w aplikacji
    * ładna gama kolorystyczna
    * cena - tani i łatwo dostępny

Minusy:
    * brak lusterka w opakowaniu
    * plastikowe opakowanie, nie przeszkadza kiedy używamy tylko w domu, ale już podróżowanie w torebce źle na niego wpływa ( pokrywka się łamie)

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić aniolka2310 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij