Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Niezawodny
  • Plusy:
    -trwałość (lekkie poprawki w ciągu dnia ale utrzymuje się wystarczająco długo)
    -naturalny efekt
    -bardzo dobrze matuje
    -wydajny

Minusy:
    -opakowanie które jak na złość zawsze mi się łamie

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić coconutcat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój niezawodny nr 1!!!
  • Ten puder to absolutny hit!!! Sprawia, że nasza twarz wygląda naturalnie a jednocześnie cera jest matowa, niedoskonałości nie podkreślone, suche skórki nie widoczne. Mat utrzymuje się u mnie cały dzień, a skóra wygląda promiennie. Puder nie powoduje uczucia cieżkości i maski na twarzy. Gorąco polecam tym które jeszcze go nie sprobowaly bo jestem pewna, że każdy kto go wypróbuje zakocha się bezgranicznie

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 lub 6

Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i jeden z lepszych
  • Puder zdecydowanie dla każdego typu cery. Bardzo dobrze matuje i zakrywa zaczerwienienia ,daje efekt naturalnej cery. Wydajny i długo utrzymuje sie na twarzy około 4/5h.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić Rita98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wierny puder od wielu lat
  • używam tego pudru od dobrych paru lat i nie zamienię go na żaden inny. Idealnie matuje, nie podkreśla suchych skórek, jest delikatny i nie widać go na twarzy, wygląda naturalnie, kolor 004 idealnie dopasowany do mojej cery. Mój nr jeden

jeden minus- brak gąbeczki

Używam tego produktu od: ok 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny puder w dobrej cenie !
  • Pudru Stay Matte uzywałam w starej wersji , używam i w nowej. O jego wyborze zadecydował zupełny przypadek - kilka lat temu zakupiłam go w promocyjnej cenie w jednej z drogerii i od tamtego czasu jest stałym lokatorem mojej kosmetyczki . Dlaczego ?

Krótko i zwięźle: przede wszyskim ładnie wykańcza makijaż ( kolor 001- transparent w celu wiekszego zmatowienia) . Jest trwały w ciągu dnia wystarcza lekka poprawka makijażu i jest ok.

Nie tworzy efektu maski - przynajmniej nie ta wersja, którą ja mam. Jest bardzo delikatny, nie wiem czy użyję właściwego słowa, ale powiedziałabym nawet,że subtelny.

Nie zapycha , nie zatyka nie osiada się na włoskach.

Bardzo fajnie się go nakłada czy pędzelkiem czy gąbeczką ). Małe , zgrabne opakowanie, zmieści sie w każdej kosmetyczce ( aczkolwiek wizualnie nie jest to mój numer 1- brak lusterka, pędzelka czy gąbki)

Ja mam cerę mieszaną, wrażliwą z tendencją do przesuszania i w moim przypadku puder sprawdza sie naprawdę bardzo dobrze. Polecałabym nawet młodym dziewczynom, początkującym adeptkom makijażu - nie tylko przez wzgląd na delikatnośc tego pudru, ale i bardzo łatwy sposób jego nakładania.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić aravisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Puder mający na celu zmatowić naszą skórę nie działa żle lecz rewelacji też nie ma.

+matuje
    +cena
    +dostępność
    +odcienie

-matuje na jakies 3, 4 godziny
    -przy końcówce produktu zaczyna się kruszyć
    -opakowanie
    -sztucznie wyglada
    -zapycha pory

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić heaaaly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder dla każdego
  • Jeden z lepszych pudrów, jakich miałam okazję używać. Nie robi maski, nie matuje przesadnie, ładnie utrwala makijaż. Jego absolutną zaletą jest to, że się nie pyli i można dostać go w kolorze transparentnym.
    Pasuje do każdego podkładu, jest lekki, nie tworzy maski nawet nałożony grubszą warstwą. Nadaje się nawet do utrwalania korektora pod oczami.
    Wadą niewątpliwie jest opakowanie - plastikowe, nie nadaje się do poprawek w trakcie dnia poza domem, szybko (w moim wypadku) plastik pękał.
    Jestem pewna że będę kupować dalej.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić LittleSusie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 525 raz(y)
  • moj ulubiony puder
  • Puder ten znam od dawna. Zaczelam go uzywac jakies... 12 lat temu, wtedy jeszcze byla "stara wersja". Do regularnego uzywania Stay Matte wrocilam w zeszlym roku, szukajac niedrogiego pudru do delikatnego matu i przypomnialam sobie o kompakcie Rimmela.

OPAKOWANIE
    Jest paskudne, ale przyznam szczerze, ze pudru uzywam tylko w domu. W torebce nosze puder Burberry, ktorym robie ewentualne poprawki w ciagu dnia, wiec design Stay Matte nie ma dla mnie zadnego znaczenia.

NAKLADANIE
    Nakladam go na podklad przed nalozeniem bronzera i rozu. W ogole sie nie pyli, co uprzyjemnia uzywanie. Latwo nabiera sie na pedzel.

TRWALOSC
    U mnie bardzo dobra, dlatego tak bardzo lubie ten puder. Niekiedy wystarczy tylko jedna poprawka w ciagu dnia i mam spokoj az do wieczora (poprawki w ciagu dnia robie innym pudrem).
    Nakladanie na niego bronzera i rozu to sprawa bajecznie prosta.
    Podklad trzyma sie na nim rewelacyjnie. O wiele lepiej niz po innych pudrach, ktore mam w swoich zbiorach (sypki La Prairie, Armani, MAC, Burberry).

EFEKT
    Bardzo naturalny delikatny mat. Nie sztuczny i nie pudrowy. Do tego nawet wielokrotne pudrowanie jednego miejsca nie sprawia, ze osadza sie w porach.
    Wielki plus za to, ze nie osadza sie na wloskach, nie widac go na twarzy, nie tworzy sie tapeta przy nieumiejetnym nalozeniu (a wiec genialny takze dla poczatkujacych).

ZAKRYWA PORY
    Sa optycznie mniejsze i na pierwszy rzut oka ich nie widac.

KOLOR
    Dobrze dopasowuje sie do karnacji. Mam wersje transparentna.

WYDAJNOŚĆ
    U mnie rewelacyjna nie jest . Jedno opakowanie schodzi mi przy codziennym uzywaniu w ciagu okolo 8 tygodni, ale za ta cene nie mozna narzekac.

WLASCIWOSCI
    Nie wysusza skory, nie sciaga, nie podraznia, nie zapycha.

Dla kogo to kompakt?
    Dla osob, ktore:
    - maja cere mieszana
    - opakowanie i jego design nie maja wiekszego znaczenia (poza tym brak w nim jakiegokolwiek pedzla, puszka, czy chociazby miejsca na nie) a takze brak lusterka (za ta cene absolutnie nie mozna tego jednak brac za minus)
    - preferuja naturalny efekt, czyli nie znosza efektu mocno upudrowanej buzi
    - chca delikatnego zakrycia porow
    - poszukuja odcienia (transparentny), ktory ladnie dopasuje sie do koloru cery zarowno latem jak i zima
    - szukaja pudru, ktory nie koszuje fortuny

Używam tego produktu od: nowej wersji odkad wyszla, a wczesniej starej wersji od okolo 12 lat

Ilość zużytych opakowań: nowej wersji w trakcie 4; starej wersji ok. 15-20

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój przyjaciel
  • Osobiście nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z pudrami, zazwyczaj kupowałam zawsze ten sam, chociaż nie byłam z niego wcale jakoś bardzo zadowolona. Tym razem zachęcona promocją -49% postanowiłam wypróbować coś droższego, czego bym normalnie nie kupiła za względu właśnie na cene. Niestety chyba nie tylko ja miałam taki pomysł, bo gdy dotarłam do drogerii nie pozostał mi jakiś ogromny wybór. Doszłam jednak do wniosku, że skoro juz przyszłam to musze coś kupić i wybór padł właśnie na ten puder w kolorze 003.

Nie żałuje zakupu

+cena
    +dobrze matuje
    +nie kupiłam go w celach kryjących, ale i tak nieźle sobie radzi z mniejszymi niedoskonaościami
    +wydajny
    +łatwo dostępny
    +stosunkowo trwały

Z opakowaniem faktycznie się nie polubiłam, ale wybaczam ten fakt temu pudrowi.

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się lubimy!
  • Z moją mieszaną cerą ciężko było mi znaleźć trwały, nie uwydatniający skórek puder, na promocji Rossmanowskiej (-49%) kupiłam go za grosze i wiem, że do niego wrócę. Mat na twarzy zostaje na godziny, skórki nie są widoczne i kolor idealny dla mnie (004). Jedyny minus to dość liche opakowanie, które już połamało mi się. Jednak jak na taką cenę produkt jest zdecydowanie super!

Chcesz pochwalić Disgrance za czytelną i pomocną recenzję?