Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Bardzo dobry
  • + Drobno zmielony, łatwo nakłada się na twarz
    + Daje naturalny efekt, nie widać go na twarzy
    + Razem z dobrym podkładem matuje mają mieszaną cerę do 6 godzin
    + Bardzo dobre odcienie dla osób o jasnej karnacji, dla mnie odcień 03 peach glow jest idealny na zimę- jasny ale nie trupio blady
    + W pudełeczku mamy większą ilość produktu niż w innych pudrach drogeryjnych
    - Kiedy dotarłam do dna opakowania puder zaczął się kruszyć, przez co część niestety się zmarnowała
    - Delikatne opakowanie, może pęknąć

Używam tego produktu od: niecałych dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry i sprawdzony.
  • Mój kolor produktu to 001 transparent. Używam go wklepując na zaaplikowany wcześniej podkład gąbeczką kosmetyczną.
    + Kolor dobrze gra ze skórą nawet przy umiarkowanej opaleniźnie.
    + Świetnie matowi
    + Z większością podkładów dobrze współgra, nie tworzy ciastka
    + Dobrze zmielony, nie widać "opruszenia" nim na twarzy
    + Dostępność (Rossmann)

+- Czas zmatowienia przy tym produkcie zależy też od podkładu którego używam, ale nawet gdy zaczynam się świecić nie jest to takie "nachalne", jak bombka choinkowa
    +- Cena średnia

- Opakowanie w każdym z egzemplarzy pękało

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić beeeb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno kupię ponownie.
  • Zdecydowanie jeden z lepszych pudrów które używałam. Mój odcień to 001 Transparent.

Plusy:
    + dobrze matuje,
    + ładnie dopasowuje się do podkładu,
    + nie obsypuje się,
    + jest łatwo dostępny,
    + idealny do poprawek,
    + tani [w internecie można dostać za mniej niż 10zl]

Minusy:
    - efekt zmatowienia średnio się utrzymuje [max. 5h]
    - szybko się kończy

Używam tego produktu od: marzec 2015
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić hejterina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Puder uzywam od kliku lat zawsze kupowalam w roznych odcieniach teraz zakupilam 001 transparent i jestem z niego zadowolona .Mam cere tlusta i latem mam problem by zostac w macie potrzebuje poprawki w ciagu dnia dlatego odejmuje jedna gwiazdke Mimo to czesto do niego wracam bo na inne pory roku jest super polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić pauliniasta25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Jestem z niego bardzo zadowolona, żadnych minusów, ładnie pachnie, dobrze matuje, chociaż po 2-3 godzinach trzeba zrobić poprawki, bo twarz trochę się świeci, przynajmniej u mnie. Konsystencja przyjemna, nie tworzy maski, nie zatyka też porów. Poręczne, ładne opakowanie. Z pewnością jeszcze go kupię.
    1 opakowanie wystarcza mi na prawie rok

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widoczny i nie transparentny
  • Kupiłam w promocji i całe szczęście, bo zmarnowałam tylko kilkanaście złotych.

Używam pudru w odcieniu transparentnym, który teoretycznie nie powinien zmieniać koloru podkładu. Niestety, ten puder sprawia, że podkład wydaje się ciemniejszy i bardziej różowy.

Ponadto, jest kiepsko zmielony, bo widać go na twarzy nawet w niewielkiej ilości.

Dla zmatowienia buzi trzeba użyć go w większej ilości, a wtedy buzia na pewno nie będzie wyglądać względnie naturalnie. Jest ciężki. Poza tym, skóra nadal jest lepka w dotyku. Wydaje mi się, że nie stapia ładnie całego makijażu i wystarczy przejechać palcem, żeby pozbyć się warstwy pudru i podkładu.

Stosuję silne nawilżenie z racji suchej skóry. Na to podkłady, które są mokre po aplikacji, a żeby puder z Rimmela zmatowił całość muszę najpierw pozbyć się bibułką lub chusteczką wilgotnej warstwy, dopiero potem aplikować puder.

Nie mam takich problemów z żółtym pudrem od Clinique, czy transparentnym MAC prep + prime, które dodatkowo są fenomenalnie zmielone i robią, co mają robić, a do tego nie widać ich na twarzy.

Zużyje ten puder do końca, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Mam przynajmniej kosmetyk, którego nie będę żałować używając go na krótkie wyjścia po zakupy.

Dwie gwiazdki daję za to, że pomimo odznaczania się na twarzy, nie wysusza specjalnie skóry, od biedy można go użyć, a cena w porównaniu z wyżej wymienionymi pudrami jest niska.

Pewnie nie skończę go do zimy, może wtedy lepiej się sprawdzi. Gdyby tak się stało, edytuję recenzję.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze matuje ale nic poza tym
  • Z jednej strony bardzo lubię ten puder, a z drugiej bardzo mnie rozczarowuje... Bardzo dobrze i na długo matuje, ale nie można liczyć na nic więcej, typu wyrównanie kolorytu cery, ukrycie drobnych niedoskonałości (a z tym niektóre pudry sobie radzą). No i niby duże opakowanie, a bardzo szybko się kończy, albo to tylko moje wrażenie. Także, jeśli chodzi o mat to jest nieporównywalnie dobry, ale pod innymi względami są lepsze pudry.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kiertolainen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony.
  • Mam już czwarte opakowanie.. Kupiłam w promocji i był to strzał w 10!
    Idealny, świetnie stapia się z podkładem, dobrze wykańcza makijaż. Zero poprawek przez cały dzień.
    Nie uczula, nie zapycha. Idealny dla skóry tłustej i problematycznej.
    Polecam, Polecam, Polecam. ! =))

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić ediiirawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Puder jest bardzo dobry. Używam go codziennie.

ZALETY:
    + wydajny
    + duża gama kolorystyczna
    + najjaśniejszy polecam osobom bladym (ciężko jest dostać tak jasny odcień pudru, a ten jest idelany)
    + dostępność (Rossmann, Natura i inne)
    + łatwość aplikacji
    + cena
    + nie uczula
    + nie wysusza skóry
    + nie podrażnia wrażliwej cery twarzy
    + nie tworzy efektu maski

WADY:
    - opakowanie (dosyć nietrwałe, delikatne, łatwo połamać przykrywkę)
    - trwałość (dość szybko znika z twarzy w cieplejsze dni)
    - nieznacznie podkreśla suche skórki na twarzy

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kaanma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię go jeszcze napewno
  • Jetem bardzo zadowolona z tego produktu

Plusy
    Dostępność
    Trwałość
    Cena na promocji można go kupić za parę groszy
    Wydajność

Minusy
    Opakowanie mogło by być lepsze

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Kika196 za czytelną i pomocną recenzję?