Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• jestem w stanie go polecić
  • Mój produkt jest w kolorze transparentnym

Jest to idealny puder do gruntowania makijażu twarzy, a także bazy pod cienie.
    kiedyś nie lubiliśmy się za bardzo, ale odkryłam mój duet niemal idealny. Razem z tym pudrem używam podkłady healthy mix serum firmy bourjois.
    Ładnie trzyma mat w moim wypadku przez ok 3h co i tak jest sporym sukcesem. Nie poprawiem makijażu w ciągu dnia a po zakończeniu zajęć nadal wszystko wygląda dobrze.

Mam nadzieję że firma rimmel jeszcze nie raz mnie zaskoczy, bo jeśli mam być szczera to wiele się po nim nie spodziewałam.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 dotknęłam dna

Chcesz pochwalić naklejka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • kupiłam go na promocji w rossmannie, także z dostępnością nie ma żadnych problemów , matuje na kilka godzin, daje b. naturalny efekt i wydaje mi się, że lekko rozświetla moją buzię. jeślichodzi o matowienie to nie jest super rewelacyjny, ale dla mnie w sam raz )

Używam tego produktu od: 5 mieisące
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie cały

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myawesomenightmare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Kupiłam spontanicznie, chciałam odcień transparentny i oczekiwałam ładnego nienachalnie matowego wykończenia makijażu. Nie zawiodłam się, produkt starczył mi naprawdę na bardzooo długo, już go zdenkowałam i nie wiem czy ponownie w niego zainwestować czy z czystej ciekawości testowania nowych produktów kupić coś innego.

Ogólnie puder ładnie utrwala cerę, ujednolica podkład. Odcień idealnie się dopasowuje do bladej cery. Nie podrażnia, nie uwidacznia suchych skórek.

Naprawdę polecam

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Używam go od lat i nie zamierzam próbować innych (chyba że kolejna "nowa" wersja się pogorszy).
    Plusy:
    - matuje na kilka godzin
    - daje naturalny efekt
    - nie zapycha
    - łatwo dostępny
    - niska cena
    - dobre odcienie (używam silky beige lub warm beige w zależnosci od pory roku)

Minusy: opakowanie, wieczko pęka i odpada już po 2 tygodniach, ale mu wybaczam. Pewnie jakby było lepsze, byłby droższy.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 7 szt.

Chcesz pochwalić Symfony za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z lepszych jakie miałam,oceniam odcień transparentny.Duży plus,że nie zmienia koloru podkładu,nie ciemnieje,dobrze matuje.Nie daje efektu maski nawet gdy nałoży się go więcej.Jak za taką cenę jest wydajny,dostępny.Minus za opakowanie,które jest tandetne i łatwo je uszkodzić,tańsze pudry mają bardziej solidne opakowania.

Chcesz pochwalić kendrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Używam koloru transparentnego. Ładnie matuje, nie zapycha porów, odcień nie przypomina koloru mąki. Zawiera parabeny, jak z resztą większość kosmetyków o przedłużonej trwałości. Niemniej jest także bogaty w olejki, chociaż nie są one jakoś wysoko na liście.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam w odcieniu 001 Transparent

+ matuje, ale są potrzebne poprawki
    + nie zmienia koloru podkładu
    + przy dobrze dobranym podkładzie pomaga mu kryć niedoskonałości
    + nie wysusza
    + wydajny
    + nie tworzy efektu maski
    + ładnie wykańcza makijaż

- przy podkładzie, który nie kryje, nie liczmy na jego krycie. Nie poradzi sobie, ale wybaczam mu to, od krycia mam podklad, od matu - ten puder
    - opakowanie - wieczko może się połamać, a napisy się ścierają, nie jest to ważne w użytkowaniu, ale doczepić się muszę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Sivir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Baaardzo lubię!
    Matuje tak jak obiecuje producent
    Ładnie kryje delikatne i bardziej widoczne przebarwienia i niedoskonałości, mimo to ciągle wygląda naturalnie.Raczej ciężko sobie nim zrobić krzywdę i efekt maski mając dobrze dobrany kolor,a wybór jest spory Zimą wybieram odcień 003, gdy buzia jest lekko opalona -004
    Fajny skład: bez parabenów i zbędnych "syfów" .
    Szczerze polecam

Używam tego produktu od: od kilku lat

Chcesz pochwalić Lady_J za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pierwszy puder
  • Puder po przeczytaniu opinii zakupiłam pewnego razu na promocji, po czym schowałam i nie używałam.
    Nie stosowałam pudrów czy podkładów, do tych drugich nadal się nie mogę przekonać.
    Przyszedł jednak taki moment, że wypadałoby pudru użyć, by móc w ogóle wyjść z domu.
    Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy puder świetnie wyglądał na mojej twarzy.
    Nie był ani zbyt jasny, ani zbyt ciemny (odc. transparent), po prostu w sam raz.
    I przede wszystkim genialnie pokrył wszelkie niedoskonałości, a jest ich dość sporo.
    Efekt nie był sztuczny, a ja czułam się pewnie.

Do czasu..

Puder stosowałam w okresie jesiennym, ale i tak nie poradził sobie z moją świecącą skórą, pomimo tego, że nałożona była wcześniej silikonowa baza pod makijaż.
    W ten oto sposób, z bazą czy bez, efekt zmatowienia, bo o to przede wszystkim mi chodziło - utrzymywał się zazwyczaj 20-30 minut.. Po dwóch w pracy świeciłam się jak latarnia.
    Nie uśmiechało mi się poprawianie makijażu co 1-2 godziny, bo chyba nie tędy droga?
    Dodam, że puder nakładałam przed samym wyjściem i od razu po przyjściu do domu, dokonywałam demakijażu.

Niemniej jednak produkt zapamiętam, jako że był mój pierwszy, dobrze dopasowany do bladej i trądzikowej cery, świetnie kryjący.
    Szkoda, że muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklaczek
  • Puder jak puder, nie jest zły, wygląda ok na twarzy. Nakłada się fajnie, nie robi plam, nie pyli się szcególnie. Ale słabo matuje, twarz mi się świeciła po 3 godz a to kiepsko jak na puder matujący. Opakowanie okropne bardzo szybko popękało. Za tę cenę można kupić coś lepszego.

Chcesz pochwalić sweet66point6 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij