Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Widoczny i nie transparentny
  • Kupiłam w promocji i całe szczęście, bo zmarnowałam tylko kilkanaście złotych.

Używam pudru w odcieniu transparentnym, który teoretycznie nie powinien zmieniać koloru podkładu. Niestety, ten puder sprawia, że podkład wydaje się ciemniejszy i bardziej różowy.

Ponadto, jest kiepsko zmielony, bo widać go na twarzy nawet w niewielkiej ilości.

Dla zmatowienia buzi trzeba użyć go w większej ilości, a wtedy buzia na pewno nie będzie wyglądać względnie naturalnie. Jest ciężki. Poza tym, skóra nadal jest lepka w dotyku. Wydaje mi się, że nie stapia ładnie całego makijażu i wystarczy przejechać palcem, żeby pozbyć się warstwy pudru i podkładu.

Stosuję silne nawilżenie z racji suchej skóry. Na to podkłady, które są mokre po aplikacji, a żeby puder z Rimmela zmatowił całość muszę najpierw pozbyć się bibułką lub chusteczką wilgotnej warstwy, dopiero potem aplikować puder.

Nie mam takich problemów z żółtym pudrem od Clinique, czy transparentnym MAC prep + prime, które dodatkowo są fenomenalnie zmielone i robią, co mają robić, a do tego nie widać ich na twarzy.

Zużyje ten puder do końca, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Mam przynajmniej kosmetyk, którego nie będę żałować używając go na krótkie wyjścia po zakupy.

Dwie gwiazdki daję za to, że pomimo odznaczania się na twarzy, nie wysusza specjalnie skóry, od biedy można go użyć, a cena w porównaniu z wyżej wymienionymi pudrami jest niska.

Pewnie nie skończę go do zimy, może wtedy lepiej się sprawdzi. Gdyby tak się stało, edytuję recenzję.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dobrze matuje ale nic poza tym
  • Z jednej strony bardzo lubię ten puder, a z drugiej bardzo mnie rozczarowuje... Bardzo dobrze i na długo matuje, ale nie można liczyć na nic więcej, typu wyrównanie kolorytu cery, ukrycie drobnych niedoskonałości (a z tym niektóre pudry sobie radzą). No i niby duże opakowanie, a bardzo szybko się kończy, albo to tylko moje wrażenie. Także, jeśli chodzi o mat to jest nieporównywalnie dobry, ale pod innymi względami są lepsze pudry.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kiertolainen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony.
  • Mam już czwarte opakowanie.. Kupiłam w promocji i był to strzał w 10!
    Idealny, świetnie stapia się z podkładem, dobrze wykańcza makijaż. Zero poprawek przez cały dzień.
    Nie uczula, nie zapycha. Idealny dla skóry tłustej i problematycznej.
    Polecam, Polecam, Polecam. ! =))

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić ediiirawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Puder jest bardzo dobry. Używam go codziennie.

ZALETY:
    + wydajny
    + duża gama kolorystyczna
    + najjaśniejszy polecam osobom bladym (ciężko jest dostać tak jasny odcień pudru, a ten jest idelany)
    + dostępność (Rossmann, Natura i inne)
    + łatwość aplikacji
    + cena
    + nie uczula
    + nie wysusza skóry
    + nie podrażnia wrażliwej cery twarzy
    + nie tworzy efektu maski

WADY:
    - opakowanie (dosyć nietrwałe, delikatne, łatwo połamać przykrywkę)
    - trwałość (dość szybko znika z twarzy w cieplejsze dni)
    - nieznacznie podkreśla suche skórki na twarzy

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kaanma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupię go jeszcze napewno
  • Jetem bardzo zadowolona z tego produktu

Plusy
    Dostępność
    Trwałość
    Cena na promocji można go kupić za parę groszy
    Wydajność

Minusy
    Opakowanie mogło by być lepsze

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Kika196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Ten puder był moim pierwszym pudrem, który tak mi przypadł do gustu, w całej mojej "karierze" kosmetycznej. Przed nim był jeszcze synergen, kupiony kuuupe czasu temu, jednak był dla mnie za ciemny (swoją drogą nie wiem jak mogłam kupić 03, jak jestem blada jak ściana o.O)

Plusy:
    + matuje na dłuuugo, 6-7h bez poprawki to maximum (mam cerę mieszaną, w kierunku suchej) potem zaczynam się delikatnie świecić, ale nie nachalnie, nie rzucam się w oczy
    + ZAPACH - CUDOOO! <3 ale tylko na samym początku stosowania, potem wraz z upływem czasu, cudowny zapach ulatnia się z opakowania i pudru ;(
    + wygładza
    + łagodzi drobne zaczerwienienia, stają się bardziej blade
    + skóra jest delikatnie jednolita pod względem kolorytu, dla mnie wystarczająco
    + zawsze wybieram kolor transparentny, z racji bladolicości
    + czasami jak moja skóra jest w lepszej kondycji, wystarczy mi krem + puder (ew. korektor) i mogę wyjść do ludzi bez obaw, że się mnie wystraszą

+/- nie wiem czy to wina podkładów, czy BB/CC kremów, ale czasami wszystko po jakimś czasie noszenia na twarzy, tak jakby się waży, aczkolwiek nie zawsze i nie wiem czy zależy to od pudru czy podkładów

- cena :/ (w Rossmannie coś koło 27zł nawet), zazwyczaj poluje na niego przy promocjach i kupuje po 2 lub 3 sztuki
    - przy mocniejszym makijażu, lubi uwydatniać włoski, czasami suche skórki
    - jak spadnie nam z jakieś wysokości, to cały puder kruszy się i ciężko go wtedy nakładać, dlatego nie zdarzyło mi się, żebym wykończyła go do samego końca
    - słabe pudełko, raz mi pękło po upadku :c

Narazie nie znalazłam godnego faworyta, który mógłby być lepszy od Stay Matte od Rimmela

* jedna gwiazdka odjęta za te suche skórki i włoski, ale w końcu to puder matujący, więc ma do tego prawo. No i za to, że lubi się kruszyć i za cenę:C

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4, zaczęłam 5

Chcesz pochwalić mrsalexx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Kupiłam go na przecenie w Rossmanie, brałam obojętnie jaki, ponieważ wszystkie pudry mi się skończyły, gdy go nałożyłam 1 raz byłam bardzo zadowolona, świetnie kryje i długo się trzyma!

Ma także fajne kolory i szybko się nie kończy.

Używam tego produktu od: Miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie

Chcesz pochwalić lllllllllllllll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder pierwszej potrzeby
  • Mój bazowy podstawowy puder, zawsze w torebce.
    Dobrze matuje, jest lekki. Nie tworzy maski na twarzy. W moim przypadku - najlesze odcienie do mojej jasnej cery. Niestety niezbyt trwały, ale i tak go lubię. Kupuję go od kilku lat i na razie nie ma większej konurencji.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 i więcej

Chcesz pochwalić hawka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem nieżle
  • Kupiłam produkt skuszona dobrymi recencjami... i nie zawiodłam się. Ma cerę mieszaną która się błyszczy a ten puder pomagał zachować ją matową przez parę godzin, po tym czasie musiałam się troszkę poprawić i za to odejmuję gwiazdkę po za tym trochę wysusza i uwydatnia suche skórki ale jeśli dobrze nawilżasz skórę to nie ma problemu

Chcesz pochwalić Mihrima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjaciel kobiety
  • Wiele o nim czytalam, w koncu kupilam, nie zaluje

+kosmetyku:
    -swietnie matuje
    -mega wydajny
    -niedrogi
    -nie wysusza, nie podraznia, nie podkresla suchych skorek
    -tworzy naturalny efekt, bez maski
    -ladne odcienie
    -nie zapycha

Kocham go za naturalnosc, ktora otacza buzke. Nie wyobrazam sobie nie wykonczyc nim makijazu. Polecam

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?