Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Skład:
/004 Sandstorm/Talc, Mica, Magnesium Stearate, Polyethylene, Petrolatum, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polybutene, Isostearyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Cocos Nucifera (Coconat Oil), Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Extract, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylparaben. [May Contain /+/-: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), CI 77492, CI 77499, Ultramarines (CI 77007)]. (08.07.2015)

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Nie najgorszy ale na pewno nie rewelacja.
  • Puder jest dobry, ma ładny jasny kolor (aczkolwiek nie wydaje mi się być faktycznie transparentny).

+matuje dość dobrze (biorąc pod uwagę że używam kremu,bazy i nawilżającego podkładu to nawet bardzo dobrze)
    + jest naprawdę jasny
    +wydajny
    +świetnie się nakłada

- nie wydaje mi się prawdziwie transparentny (ja przez to słowo rozumiem że nie ma koloru, a ten ma i go widać)
    - stosowałam go na moich dwóch podkładach i nie podoba mi się wykończenie (jest takie "suche" i nieświeże, jakbym nałożyła za dużo - nieważne ile akurat nałożę )

Generalnie jest ok, ale nie wybitny, nie wiem czy go kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe (ale już denkuje)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Juniper_92 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Tak sobie, przeciętnie
  • Używałam go kilka lat, ale z czasenm gdy poznałam inne produkty, jestem w stanie w końcu ocenić, jaki jest. Ma wady i ma zalety, niestety dla mnie jest skreślony przede wszystkim za kolor oraz za to, że jest zbyt mocno widoczny na twarzy, dając efekt maski. Łatwo z nim przesadzić i wygląda to naprawdę źle. Nałożony pędzlem wygląda o niebo lepiej.

PLUSY
    - dosyć dobre krycie
    -cena
    -opakowanie - rewelacyjne
    -matuje, spełnia swoje zadanie, ale jednak wymagane są poprawki
    - dostępność

MINUSY
    - najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny
    - nie jest drobno zmielony
    - widoczny na twarzy
    - zbyt mały mat oraz trwałość, na lato jest kiepski
    - brak lusterka i gąbeczki w opakowaniu, które szybko się rozlatuje
    - trochę zapycha

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilkadziesiąt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Łatwo dostępny. Tani ok 9 zł przez neta. Dobry. Nie błyszczę się. Matuje. Trzyma się długo. Wygląda dobrze na fluidzie. Nie podrażnia. Daje naturalny efekt i nie tworzy efektu maski. Nie widać moich naczynek. Kupiłam już 3 razy i nadal będę kupować. Polecam

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nr 1 wśród pudrów!
  • Po "zdenkowaniu" pudru od Bourjois przejrzałam opinie na KWC i wybrałam ten oto puder. Szybciutko pobiegłam do najbliższego Rossmanna, aby zakupić puder od Rimmela, w kolorze 003 "Peach Glow". Polubiłam się z nim od pierwszego użycia.

+ wybór odcieni jest naprawdę imponujący - każda znajdzie coś dla siebie. Następny wariant, jaki wypróbuję, to 001 'Transparent"
    + opakowanie - jest poręczne, małe, zmieści się bez problemu do kosmetyczki razem z podręcznym pędzelkiem
    + zapach - bardzo przyjemny, pachnie delikatnie, jak krem do twarzy
    + łatwa i przyjemna aplikacja
    + puder cudownie wygląda na podkładzie (używam Revlon ColorStay), oba te produkty współgrają ze sobą, dając przepiękny matowy efekt
    + MAT! Matowość w tym produkcie jest bezkonkurencyjna - matuje na naprawdę długi czas. Praktycznie w ciągu dnia nie robię żadnych poprawek.
    + wyrównuje koloryt skóry
    + nie tworzy efektu maski, na buzi wygląda bardzo naturalnie
    + nie podkreśla suchych skórek czy innych niedoskonałości twarzy
    + wydajność kosmetyku także jest plusem (mimo, że produkt bardzo się pyli podczas nakładania na pędzel, nadal mam go sporo w opakowaniu)
    + dostępność oraz cena - każda drogeria, sklep kosmetyczny, czy nawet market stoją przed nami otworem. A cena? Naprawdę niska w stosunku do jakości, 25zł regularnie, na promocjach jeszcze taniej

Jedyne, o co mogę się przyczepić, to brak lusterka i gąbeczki w opakowaniu (te rzeczy miałam w moim poprzednim pudrze z Bourjois), ale wybaczam mu tę małe minusiki
    Puder jest wspaniały i jak dla mnie najlepszy w tej kategorii cenowej. Ba, nawet Bourjois kosztujący 60zł nie daje takiego efektu jak ten mały niepozorny Rimmelek.
    Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 przy końcówce

Chcesz pochwalić zuu_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Co tu dużo mówić. Puder jest niesamowity, bardzo podoba mi się efekt jaki daje.

Plusy:
    -cena
    -dostępność
    -wybór odcieni
    -opakowanie jest poręczne
    -świetnie matuje
    -ładnie wygląda na podkładzie
    -fajnie utrzymuje inne kosmetyki (róż, bronzer)
    -nie tworzy efektu maski
    -daje skórze oddychać
    -nie podkreśla niedoskonałości, suchych skórek
    -jest taki jakby mokry (?) przez co przyjemnie się go aplikuje
    -ma przyjemny zapach
    -baardzo wydajny

Minusów NIE MA

Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Świetny
  • Plusy:
    - wygodne opakowane
    - wygodnie nabiera się na pędzelek
    - łatwo go zaaplikować
    - nie można przesadzić z ilością
    - twarz cały dzień ma delikatny matowy odcień i wygląda naturalnie, zdrowo
    - dopasowuje się do koloru szyi, więc właściwie nie widać, że mam na twarzy puder
    - nie podrażnia cery, mam wrażenie że jest nawet w lepszym stanie

Minusy:
    - brak

Najbardziej podoba mi się w nim to, że delikatnie zakrywa niedoskonałości i delikatnie wyrównuje koloryt cery. Używam go jako jedynego produktu do twarzy z kolorówki i naprawdę się sprawdza. Zdał egzamin nawet w trakcie całonocnej imprezy .

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Plusy :
    + Bardzo ładnie wpasowuje się w skórę
    + nie tworzy maski
    + nie podkreśla skórek
    + duży wybór kolorów
    + cena
    + dobrze matuje
    + ładny zapach

Minusy :
    - mógłby matowić dłużej ale nie oczekujmy cudów
    - opakowanie jest kiepskiej jakości, ściera się i łamie

Chcesz pochwalić Mentos13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, polecam
  • Kupiłam go zmuszona sytuacją, kiedy zabrakło uwielbianego przeze mnie wtedy pudru ryżowego z Miyo i nie narzekam! Naprawdę dobry puder za względnie dobrą cenę. Wybrałam 001 transparent, ze względu na moją jaśniutką cerę. Doskonale współgra z podkładem Rimmela lasting finish, dając naprawdę ładne wykończenie. Bardzo dobrze matuje i rozświetla skórę.

Plusy:
    +bardzo dobrze matuje, na mojej skórze wytrzymuje spokojnie 8-10 h bez poprawek
    +ładnie rozświetla
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie osypuje się
    +dobrze utrwala makijaż
    +ładnie stapia się z podkładem
    +cena
    +wydajność
    +naturalny efekt

Minus:
    -jedynie opakowanie, ale oceniam kosmetyk a nie jego część zewnętrzną

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić krrups za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry puder, który naprawdę matuje przetłuszczającą się skórę. Mój wybór padł na kolor uniwersalny 001 Transparent.
    - przy tłustej cerze matowi na jakieś 5 godz.
    - nie osypuje się
    - stapia z podkładem
    - bardzo wydajny
    - przystępna cena
    - nie podkreśla zmarszczek, ani suchych skórek

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie numer 1!
  • Moim zdaniem jeden z najlepszych pudrów matujących na rynku. Używam go od około roku.i jak na razie nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Kolor 001 transparenty doskonale łączy się i współgra z każdym podkładem.
    Plusy:
    - cena
    -wydajność( jedno opakowanie starcza na prawdę na baardzo długo przy codziennym użyciu)
    -podczas dnia nie trzeba robić dużo poprawek, aby skóra się nie świeciła
    -na twarzy wygląda bardzo naturalnie
    Jak dla mnie numer 1

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić olaaaa_99 za czytelną i pomocną recenzję?