Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Powiększ Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: myszka2991

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.
Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu, substancji zapachowych, talku ani parabenów.

Cena: 20zł / 14g
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Niewypał
  • Dziwię się tak wielu pozytywnym opiniom tego pudru. Sama kupiłam go ze względu na bardzo dobre oceny.

Był to mój pierwszy puder matujący - szukałam czegoś, co pomoże mi zmatowić strefę T i przedłużyć trwałość podkładu. Produkt w żadnym stopniu nie spełnił moich oczekiwań.

- po aplikacji wyglądam, jakbym miała na sobie płaską maskę (przy czym nie chodzi tu o zbyt grubą warstwę, bo nakładam naprawdę cienko). Po prostu puder nie ma w sobie żadnych rozświetlających drobinek, robi dosłownie kredową powłokę na skórze, tłumi jej naturalny koloryt i dopiero po aplikacji różu skóra nabiera zdrowego wyglądu. Ogółem, cera jest zgaszona, płaska i "tępa" (mój odcień - warm beige);
    - puder matuje tylko na max 2 godziny. Po dotarciu do pracy/na uczelnię i przejrzeniu się w lustrze już się świecę. Wiadomo, że aplikację trzeba powtarzać, ale to jest jednak puder STAY MATTE i producent się chwali, że produkt działa do 5h - w moim przypadku to niecałe 2h;
    - nie powoduje utrwalenia makijażu, bardzo szybko znika z twarzy, a podkład razem z nim. Wieczorem przy demakijażu na waciku nie ma po nim śladu;
    - podkreśla rozszerzone pory;
    - ma bardzo długi, pełen chemicznych składników skład;
    - ma beznadziejne opakowanie, które szybko się niszczy - pokrywka pęka, prawie sam się otwiera, strach trzymać puder w torebce, bo wszystko się może ubrudzić.

I już myślałam, że może z moją cerą jest coś nie tak albo tego typu produty matujące są nie dla mnie, ale cudem trafiłam na puder Yves Rocher z ekstraktem z bambusa i wtedy dopiero dowiedziałam się, co to znaczy dobrej jakości kosmetyk - ma krótki skład, naturalne składniki, trzyma się przez większość dnia, dobrze matuje, a jednocześnie subtelnie rozświetla, słowem spełnia wszystkie moje oczekiwania.

A Rimmel Stay Matte to dla mnie niewypał i strata pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Peg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Przede wszystkim, myląca jest nazwa - puder Rimmel Stay Matte jest jednym ze słabiej matujących pudrów, jakie miałam. Już po dwóch, trzech godzinach cera zaczyna się błyszczeć. Poza tym, sypie się bardzo, a opakowanie jest krótko mówiąc tandetne, łatwo pęka.

Myślę, że dla cery bardzo suchej, w celu utrwalenia podkładu lub korekta, może się sprawdzić. Dla mnie średnio.

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić searchyoursoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne dopasowanie
  • Puder ten stosuję codziennie. Dawno nie używałam tak dobrego kosmetyku. Jest lekki, trwały a do tego w niewysokiej cenie. Polecam każdemu wypróbowanie go- raczej nic nie stacicie.

Plusy:
    + nie zatyka porów
    + lekki, ale pięknie matuje
    + nie tworzy maski
    + nie osypuje się

Minusy:
    - mało wydajny,

Przy stosowaniu pudru około 1,5 miesiąca, widać już dno - inne pudry używałam dużo dłużej.. ten wydaje mi się na max 4 miesiące. Mimo wszystko jestem prawie pewna że do niego powrócę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić kaaaskader za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony puder.
  • Puder który posiadam jest w odcieniu 006 Warm Beige. Pod względem kolorystycznym jest idealny dla mojej cery i odcień nie jest zbyt pomarańczowy jak to było z pudrami, które miałam do tej pory. Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T i ten puder daje sobie radę z tym na jakiś czas, a w ciągu dnia muszę zrobić drobną poprawkę.

Plusy:
    * lekka formuła,
    * całkiem dobrze matuje,
    * efekt matu nie jest ciężki - nie tworzy maski,
    * nie osypuje się przy nakładaniu,
    * kolor dobry dla osób o jasnej cerze,
    * nie zapycha skóry,
    * kosmetyk wydajny (używam pół roku, praktycznie każdego dnia w tygodniu, a zużycie jest małe).

Minusy:
    - zapach (dla mnie trochę dziwny),
    - opakowanie (słabej jakości plastik i osobiście wolę opakowania z wieczkiem na "zawiasie",
    - brak lusterka,
    - brak gąbeczki/aplikatora.

Chcesz pochwalić laodike za czytelną i pomocną recenzję?
  • strzał w 10!
  • Myślałam, że mojej bardzo tłustej, trądzikowej cerze nic już nie pomoże, ale zjawił się ten puder i zmienił całkowicie moje zdanie Świeciłam się najbardziej na nosie, następnie na czole i na policzkach, ale po użyciu tego pudru, problem znika.

Plusy:
    + idealnie matuje tłustą cerę
    + po nałożeniu nie wygląda sztucznie
    + wyrównuje kolor skóry
    + skóra wygląda na świeżą
    +nie zapycha porów

Minusy:
    - zdecydowanie opakowanie, pęka przy najbliższej okazji
    - z racji mojej tłustej skóry nakładam go więcej niż raz dziennie, ale i tak radzi sobie znakomicie

Chcesz pochwalić mo0nika za czytelną i pomocną recenzję?
  • po 4 godz matu brak
  • MOJE PIERWSZE WRAŻENIE :

ja posiadam kolor 004 SANDSTORM - świetnie się stapia ze skórą ( kolor się nie odcina od szyji i dekoltu, nie oksyduje na twarzy). Kupiłam go na wyprzedaży -40% w naturze za 15zł (słyszałam o nim dużo dbrego więc postanowiłam,że i ja spróbuję).

3 MIESIĄCE STOSOWANIA - WNIOSKI :

Po ok. 4godz już nie ma pożądanego matu (cała twarz - zwłaszcza strefa T się świeci przez co czuję duży dyskomfort). W ciągu dnia nie mam czasu na poprawki makijażowe. Poza tym już próbowałam dołożyć trochę pudru żeby opanować świecenie się ale wyszło to na moją niekorzyść Ponieważ puder strasznie się rzucał w oczy - zwłaszcza we wszystkich zakamarkach, zagięciach itp wygląda to tak jakby makijaż się zważył Podkład mam też z rimmela stay matte i powinien zagrać.

Podsumowując jestem z niego zadowolona i na pewno zużyję go do końca , ale nie jest na tyle dobry żebym kupiła następne opakowanie.

Ten puder poleciłabym komuś kto ma cerę wrażliwą lub suchą ( to nie jest super mat i myślę,że suchej cerze by nie zaszkodził).

Przy cerze mieszanej się nie sprawdza

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA
  • Produkt dostałam w prezencie, potem kupiłam go sama.
    ZALETY:
    -bardzo dobrze kryje,
    -odcień transparentny jest idealny dla bladych ludzi,
    -długo otrzymuje się na twarzy,
    -bardzo dobrze matuje.
    WADY:
    -jak dla mnie mało wydajny.
    Od pewnego czasu nie kupuję go, ponieważ dostałam inny, bardzo dobry w prezencie, a ponadto rzadko teraz używam pudru.

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie zastąpic go innym!
  • Mam w tej chwili odcień Transparent 001 i zdecydownie to jest to dla mojej cery mieszanej! Lekki, praktycznie niewodoczny na twarzy, można go poprawić kilka razy w ciągu dnia bez tworzenia efektu maski przy nakładaniu kolejnych warstw.

Mój must have!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić BeBetty za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma, przynajmniej przy cerze mieszanej.
  • Produkt kupiłam pod wpływem yt. Stwierdziłam, że w sumie warto go wypróbować, bo cena nie jest aż tak wygórowana a mój puder akurat sięgnął denka (szczególnie że udało mi się go dorwać na promocji ).
    \n
    \nPierwsze wrażenie było jak najbardziej OK. Niestety u mnie matowi skórę na jakieś 2-3 godziny, później zaczynam się okropnie świecić...
    \n
    \nOgólnie odradzam go przy cerze mieszanej w kierunku tłustej bo mat będzie dosyć krótkotrwały.
    \n
    \nOpakowanie też nie powala- zabrałąm go ze sobą na imprezę sylwestrową no i ktoś usiadł na mojej torebce... niestety puder cały się rozwalił ;/
    \n
    \nRaczej nie kupie go ponownie, własnie zamówiłam sobie puder ryżowy z paese i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paati2705 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje, ale zatyka pory
  • Puder ładnie matuje, ale strasznie zbiera się w porach i ewentualnych zmarszczkach (nie mam prawie zmarszczek, a po nim wyglądam, jakbym miała - od razu pięć lat więcej). Właściwie ciężko napisać coś więcej. Na skórze wygląda po prostu źle, zwija się i uwydatnia pory zmiast je maskować. Może przy suchej cerze sprawuje się lepiej.

Chcesz pochwalić Konstanza za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij