Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami SPF 15

Powiększ Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami SPF 15

Zgłaszająca osoba: aante_e

Preparat hamuję utratę mocznika ze skóry. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Uzupełnia w skórze substancje fizjologiczne. Zawiera fotostabilne filtry UVB: 15/ UVB: 7.
Substancje aktywne:
- Hydrasalinol - unikalna substancja, umożliwiającą dostarczanie mocznikado głębszych warstw skóry i zapobiegającą jego przeznaskórkowej utracie (TEUL).
- Kompleks NMF (Natural Moisturising Factor) - w jego skład wchodzi mocznik, lizyna, sól sodowa kwasu piroglutaminowego (PCA Na) i kwas mlekowy. Wiąże wodę w skórze oraz skutecznie zabezpiecza przed jej nadmierną utratą przez naskórek.
- Ceramidy roślinne - pozyskiwane z ziaren ryżu. Odbudowują struktury lipidowe. Zawierają kwas linolenowy (NNKT), charakterystyczny dla naturalnie obecnych w ludzkiej skórze ceramidów typu I. Wzmacniają przyleganie komórek, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).
- Olej z awokado - chroni i wzmacnia cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka.
- Hialuronian sodu - wiąże wodę w skórze oraz ogranicza jej przeznaskórkową utratę.
- Mocznik - wiąże wodę w głębszych warstwach naskórka oraz reguluje proces jego rogowacenia.
- Fotostabilne filtry UVB: SPF 15 / UVA: 7 skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
- Woda termalna z Iwonicza-Zdroju - koi i łagodzi podrażnienia

/bw/

• Dobrze nawilża
  • Obecnie mam skórę suchą, plamy po trądziku w okolicach żuchwy, zaskórniki na nosie i brodzie. Skóra potrzebuje nawilżenia więc sięgnęłam po ten krem. Jestem zadowolona z działania bo bardzo fajnie nawilżył mi cerę, szybko się wchłaniał, nie zostawiał tłustej warstwy, wystarczył na długo wg mnie bo na prawie 2 miesiące (bez kilku dni). Cera była bardziej miękka po zastosowaniu i znikało uczucie przesuszenia skóry.
    Ogólnie pewnie jeszcze kiedyś kupię ten krem, ale zmieniam kremy i kupuje różne. Uzywam physiogelu lub cetaphilu jako zelu do mycia twarzy, do demakijazu, wiec mam delikatna cere.
    Poza tym uzywam na noc kwasów pharmaceris wiec skore wysusza jeszcze bardziej, potrzebuje dobrego nawilzacza i ten krem sie sprawdzil. Podczas uzywania kremu iwostin hydratia uzywalam tez kremu z 5% kwasem migdalowym pharmaceris na noc.

PODSUMOWUJĄC...

MINUSY
    - wiem ze nie powinno się używac kremu w okolicach oczu ale czasem przy uzyciu przypadkowo natknelam sie na okolice'pod oczami' i wtedy łzawily wiec to uwazam za minus
    - konsystencja kremu wg mnie troche za gęsta bo musiałam wsmarowywać krem mocno wiec pozniej zaczelam wklepywac zeby nie ponaciągac delikatnej skory
    PLUSY
    -piekny zapach, bardzo mi sie podobal
    -dobrze nawilża suchą skórę (np przy stosowaniu kwasów, ktore dodatkowo wysuszają cere, jak w moim wypadku)
    -cena przystepna, ok40zl w aptece
    -wydajny kosmetyk. 50ml opakowanie wystraczyło na 2 miesiące codziennego stosowania
    -skora bardziej miekka i rzeczywiscie nawilzona
    -ma filtr SPF 15

Jestem na tak
    Jeszcze kiedyś wrócę do tego kremu ale używam i próbuje różnych kremów ze względu na to, że nie chce by moja skóra sie przyzwyczaiła.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Chcesz pochwalić iamsane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji.
  • Krem ma przyjemną konsystecję i dość dobrze się wchłania. Jest idealny pod makijaż.

Niestety ani trochę nie nawilża mojej cery; nie zauważam żadnej z zalet, które wymienione są w ulotce.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wersko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale to jeszcze nie to
  • Cały czas szukam kremu na dzień, który rozprawi się z suchymi skórkami na policzkach.Nie mogę powiedzieć, że znalazłam w tym kremie rozwiązanie moich problemów, ale na pewno zauważyłam poprawę kondycji skóry odkąd go używam.
    Jest bardzo lekki, nie pozostawia na skórze filmu, a buzia po jego użyciu jest gładka. Podkład ładnie się na nim rozprowadza, ale, szczególnie po kilku godzinach, widać że mojej skórze daleko do ideału i przydałoby się jej nieco skuteczniejsze nawilżenie.
    Jego regularna cena za 50ml to około 40zł. Może nie jest to dużo za krem, od którego sporo oczekujemy, ale mam wrażenie, że krem dość szybko się skończył, mimo że używam go tylko na dzień i raczej w nie za dużych ilościach. Ja zapłaciłam za niego 25zł i w takiej cenie jest wart uwagi.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić werkii za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Od lat mam problemy z suchą ale skłonną do niedoskonałości cerą. Walcząc różnymi sposobami, czasami drastycznymi z owymi niedoskonałościami, powoduje jeszcze większe przesuszenie skóry. Dlatego potrzebowałam kremów o silnym działaniu na dzień i na noc. Najtrudniej było znaleźć dobry krem na dzień. Jeśli dobrze nawilżał, to nie nadawał się pod makijaż bo był za tłusty. Dopiero iwostin okazał się odpowiedni. Bardzo dobrze nawilża, nawet trochę natłuszcza, zostawiając lekką warstwę, która po jakimś czasie się wchłania, ale efekt nawilżenia pozostaje. Cera się nie świeci, wygląda świeżo. Krem nadaje się pod makijaż. Używam go od jesieni do lata, gdy robi się bardzo ciepło, zmieniam na coś lżejszego.
    Nie powoduje podrażnień, nie uczula.
    Cena jest przystępna, szczególnie, że jest dość wydajny. Nie ma też problemu z kupieniem bo kosmetyki iwostin są niemalże w każdej aptece i superpharmie.
    Godny polecenia do cery przesuszonej i wrażliwej.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić tawaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baaaaardzo dobry za rozsądną cenę!
  • Super krem, wypróbowując wciąż nowe kosmetyki do twarzy, te droższe i te tańsze, apteczne i drogeryjne, trafiłam na Iwostin z ceramidami i na pewno przez dłuższy czas się z nim nie rozstanę.

+ nie zapycha, nie uczula (mam suchą skórę i stosując przymusowo trochę cięższe kremy często miałam problemy z wypryskami)
    + fajnie się wchłania, nie do "zera", dla mnie to duży plus
    + poprawia stan skóry - naprawdę mam wrażenie, że rzadziej mi coś wyskakuje i skóra jest lepiej odżywiona
    + bardzo dobrze nadaje się pod podkład
    + cena

- wydajność - dość szybko się zużywa, pierwszą tubkę zużyłam chyba w 1,5 m-ca, ale to jedyny minus i mogę to przeboleć

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Monika H za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!!
  • To najlepszy krem, z jakim miałam do czynienia. Miałam problemy z cerą: trądzik, przetłuszczanie się, świecenie. Po kuracji dermatologicznej, która bardzo wysuszyła moją skórę, szukałam odpowiedniego kremu i polecono mi właśnie ten!

Krem niesamowicie nawilża, wygładza skórę, jednocześnie jest lekki i dobrze się wchłania. Skóra jeszcze bardziej poprawiła mi się po nim: cera wygląda dużo ładniej, młodziej, jest w świetnej kondycji!

Dla mnie to strzał w 10, a warto dodać, że używałam naprawdę WIELU kremów, również z wysokiej półki (ceny powyżej 200zł...).

Hydratii używam już prawie od roku i za żadne skarby nie zamienię jej na inny krem! Polecam gorąco.

Jedyny minus: tubka dość szybko się kończy i krem nie ma zapachu, a osobiście lubię pachnące kosmetyki. To jednak ma naprawdę niewielkie znaczenie, biorąc pod uwagę jego genialne działania.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 6-7

Chcesz pochwalić Ka_milla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Ja ten kremik poprostu kocham bo poprawił mój stan cery no może nie należy do najtańszych ale za 75ml jak dla mnie sie opłaca kupiła bym go nawet jak by był trzy razy droższy.Uwielbiam go bo wspaniale nawilża koi podrażnienia nawet zauwazyłam że ujednolicił cere.Jest on treściwym kosmetykiem nadaje sie pod podkład fajnie sie rozprowadza no i co najważniejsze posiada filtr.W zadnym przypadku nie sciąga skóry zauważyłam że zniknęły mi zaskórniki no bomba.Jezeli chodzi o zapach to mi nie przeszkadza taki troche kwiatowy(trudno określić) na moją przesuszoną cere jest to kosmetyk świetny nie zamienie go na inny.Dziewczyny wyprubujcie bo wartooo!!!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić Milunia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny kremik
  • Niedawno dostałam ten kremik od koleżanki w prezencie gdyż jej nie służył. Powiedziała tylko że szkoda jej wyżucić bo to firmowy hypoalergiczny produkt. Pomyślałam : oby się sprawdził do mojej suchej skóry..
    I nie pomyliłam się,

Krem jest delikatny i lekki
    dobrze nawilża i świetnie pachnie, tak kwiatowo.
    Ma dobry skład,
    Nie podrażnia- wręcz przeciwnie, mam wrażenie że koi..
    Może nie używam go za długo ale już teraz czuje że krem daje efekty, zdecydowanie mniej mi sie łuszczy skóra i jest taka miękka i pachnąca..
    Jak bede w polsce to go koniecznie kupię

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja.

• \nNie mogłam znaleźć dobrego kremu do mojej suchej skóry. Ten sprostał moim wymaganiom. Nie dość, że skóra po zastosowaniu jest miękka to dodatkowo nie mam już problemów ze skórkami.
    Plus za opakowanie, ponieważ do tubek dostaje się dużo mniej drobnoustrojów.
    \n
    \n

Chcesz pochwalić dooti31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale to nie mój ideał.
  • + dobrze się wchłania
    + ładnie się rozprowadza
    + jest gęsty
    + nieźle nawilża
    + nie zapycha
    + nie ściąga

- moim zdaniem ma niezbyt przyjemny zapach
    - niewygodne opakowanie
    - najtańszy nie jest
    - nawilżenie nie utrzymuje się długo

Dla osób, które nie mają ogromnych potrzeb polecam, ale jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę porządnego nawilżenia to radzę poszukać czegoś lepszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, używam i będę używać!
  • Krem jak dla mnie świetny, idealnie nawilża, skóra staję się gładka i taka jakby odżywiona. Zniknął problem odstających suchych skórek. Ja stosuje go pod podkład. Rewelacja

Używam tego produktu od: od roku

Chcesz pochwalić Czuczii za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • uwielbiam ten krem, zdecydowanie poprawił stan mojej cery. Przed użyciem tego kremu moja skóra była sucha, napięta, często wyskakiwały jakieś krostki.
    Po użyciu tego kremu wszystko jak ręką odjął!
    (ale używałam go razem z żelem do twarzy z tej samej serii)

Mógłby być trochę tańszy,ale nie odejmuję mu za to nawet pół gwiazdki

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lkatieove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie - świetny!
  • Od zawsze miałam problemy z przesuszoną, napiętą, szorstką skórą twarzy. Stosowałam wiele kremów, ale żaden nie rozwiązał problemu, po nałożeniu podkładu widoczne były odstające suche skórki. Pani w aptece poleciła mi krem Iwostin. I to był strzał w 10! Jestem z niego bardzo zadowolona, już po pierwszym użyciu było widać różnicę. Krem znakomicie poradził sobie z moją przesuszoną cerą, teraz jest gładka i dobrze nawilżona. Krem jest także baaardzo wydajny, kończę dopiero 2 opakowanie, a stosuję go już ok pół roku (na dzień i na noc).

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 75 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iLoNuS_ktl za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Mam bardzo suchą skórę i ten krem jest dla niej wprost stworzony.Świetnie nawilża ,twarz po jego zastosowaniu znacznie się poprawiła ,wiem że ten krem nie ma jakiś właściwości upiększających,ale moja cera po 4 miesiącach użytkowania tego kremu wygląda jak pupcia niemowlaka,jest jakby wygładzona ,suche skórki zniknęły .Do tego krem jest bardzo wydajny ,starczy na naprawdę długo.Zdecydowanie wszystkim polecam,za tą cenę naprawdę warto.

Chcesz pochwalić Aska15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Jest to pierwszy krem z serii dermokosmetyków aptecznych jaki stosowałam, więc ciężo porównać mi go do innych tego typu kremów. Jednak jest to również najlepszy nawilżający krem na dzień jaki do tej pory stosowałam.

+ dobrze nawilża (choć moja skóra jest mieszana, więc możlie, ze dla suchej skóry byłby zbyt lekki)
    + ochrona UV, która jak dla mnie jest koniecznością, a nie ma jej w wielu innych kremach na dzień
    + duża pojemność (aż 70ml!)
    + rozsądna cena (zwłaszcza w odniesieniu do ilości kosmetyku)

jeden mały minus jest taki, że jeśli po zastosowaniu kremu nie nakłądam podkładu (bo np spędzam dzień w domu) po kilku godzinach troche zatyka pory i zaczynam się swiecić, jednak jako posiadaczka skóry problematycznej ze skłonnością do trądziku nie znalazłam jeszcze kremu który by tego nie robił.

Używam tego produktu od: luty 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić asdgjl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalnie bardzo ok
  • Oto krem w sam raz dla lekko przesuszonej skóry. Oto on

Podłapałam u znajomej, kiedy udałam się w celach towarzysko-noclegowych z pustką kosmetyczką; nie bez obaw nakładałam nowy kosmetyk, bo to jednak różnie bywa... no, ale nałożyłam. Wyszłam z łazienki. Po 5 minutach wróciłam i nałozyłam jeszcze raz, bo mi się, cholera, spodobało!

Lekki, acz bogaty - wiem, brzmi niewiarygodnie, ale dokładnie tak jest. Na dłoni ciąży i sygnalizuje dość tłustą konsystencję, ale przy nakładaniu znakomicie się rozpływa, bez problemu wchłania i nie pozostawia filmu.

Bezwonny, co akurat rzadko cenię, ale rozumiem ideę, że taka natura czysta... no, niech będzie. Wybaczę.

Idealny pod makijaż, już po paru minutach pozwala na apliekację podkładu i nie ma ryzyka rolowania.

Nie uczula ani nie podraznia, chociaż mnie mało co tak traktuje, więc to żaden wyznacznik.

Cena ok, wydajność też, ale... jest ale. Być może to kwestia tego, że kupowałam w aptece znanej z lukusowych kosmetyków, w związku z czym niekoniecznie obleganej - i tubka mogła leżeć; a być może powinnam zabrać z ciepłej łazienki i trzymać w lodówce, jak należy?
    Nie wiem. Sęk w tym, że się cokolwiek rozwarstwił. Nie umniejsza to jego działania, nie wpływa na zapach czy łatwość nakładania, ale zamiast gładkiej kulki w zagłębieniu dłoni mam kulkę zwarzoną, co mnie osobiście denerwuje.
    Nic, następnym razem kupię gdzie indziej sprawdzę.

Fajna i lekka propozycja dla cer bez większych problemów poza przesuszeniem - tu się bowiem sprawdza i po to jest, jak sądzę.
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić sonea8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Bardzo długo szukałam takiego kremu. Z marnym skutkiem używałam rożnych specyfików nawilżających, natłuszczających, typu woda w olej czy tam olej w wodzie i nic zero rezultatów. Dopiero seria hydratia (krem+serum) zadowoliła moja cerę.

Plusy:
    + nawilża
    + nie zapycha
    + nadaje się pod makijaż, trzeba tylko nałożyć rozsądną ilość kremu
    + stosunkowo tani
    + jest w tubce, a nie w słoiczku

Chcesz pochwalić Monisia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze żarło , ale zdechło
  • Zawsze byłam zwolenniczką produktów rodzimych wychodząc z założenia , że klimat , rozkład pór roku etc predysponują tak naszą dietę , styl życia , witaminy jakich potrzebujemy jak i kosmetyki które preferują nasze skóry . Szłam w myśl zasady , że np zima jest u nas "groźniejsza" i dłuższa niż w basenie pasta - języcznym i dlatego normalny ludz na sałacie z octem balsamicznym dopchanym krewetką 4 -u zimnych miesięcy nie pociągnie. Tym większa jest moja sromota z przymusowego rozstania z tym specyfikiem.
    Panie znające moją recenzję Aurigi Flavo - c wiedzą jak bardzo zmarnowaną twarz miałam . Pani dermatolog zdiagnozowała u mnie skórę odwodnioną , siostra poleciła Biodermę jako że skóra była odwodniona ale też bardzo " podatna " na zbyt ciężkie kremy( niemal natychmiast zatkane pory) Nie była bym młodszą siostrą gdybym trochę samowoli w życie wprowadzić nie chciała i tak na mojej półce( po zużyciu 3 opakowań Biodermy ) pojawiła się Hydratia .Na początku - rewelacja : oszczędności ( znacznie niższa cena niż za wcześniej używany krem ) , duże opakowanie , woda termalna w pakiecie - żyć nie umierać : ) No i te wszystkie historie : ceramidy , moczniki i hialuroniany.... Wiadomo - nastawienie to podstawa więc fundamenty wybudowałam solidne : bardzo w to wszystko wierzyłam . Początek był ok ale myślę , iż tylko dlatego ,że skóra nadal była " tuż po " Biodermie. Później było tylko gorzej. Według mnie nie nawilża a jedynie natłuszcza . Pozostawia dziwną powłokę na skórze , która tak gorliwie ją zatyka iż nawet solidny peeling nie działa . W szybkim czasie pojawiły się wągry , czasami nawet ropne krostki .Skóra zrobiła się szara , zmęczona . Było tak źle , że nawet moja brzydsza prawie zaobrączkowana połowa zauważyła że pogorszył mi się stan skóry .Niczym Syn Marnotrawny wróciłam na łono Matki - Biodermy .
    Jakiś czas temu znalazłam w łazience opakowanie tego kremu , podobnie jak moje -" nie dokończone " Okazało się , że siostra podobnie jak ja eksperymentowała z tym kremem i z tych samych powodów z niego zrezygnowała Dodam , że nafuczała na mnie " mogłaś spytać , to bym ci powiedziała , że to krem nie dla ciebie " : ) Reasumując : u mnie nie zdał egzaminu , skóra go nie udźwignęła . Może , dał by radę ale tylko okazjonalnie przy niskich temperaturach . W moim wypadku nie spełnił podstawowej funkcji - nie nawilża , a przy mojej bidnej skórze to bardzo istotne .Kompletnie ją zatkał i pozbawił witalności , a przecież krem do skóry ODWODNIONEJ min. poprzez osławiony mocznik który rzekomo tak obficie w nim występuje "długotrwale nawilża" - ć miał .
    Dodam , iż biorę pod uwagę specyfikę mojej skóry i jej ogromne wyczulenie na " natłuszczacze " w kremach i dlatego kompletnie go nie skreślam , ale używać też nie będę . ( bo zatyka czy nie - ale na pewno nie nawilża )

Używam tego produktu od: używałam 3-4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Panna Kika za czytelną i pomocną recenzję?
  • SKUTECZNY, TANI, WYDAJNY
  • Moja tubka ma 75 ml! a nie 150 ml jak w głównym opisie produktu.

Jedyny MINUS za zapach, trochę dziwny, słodkawy mi trochę przeszkadza.

+wydajny
    +tani
    mega + za filtry
    +nie uczula, jest hypoalergiczny
    +bdb nawilża i odżywia
    +naprawdę spełnia swoje zadanie, miałam odwodnioną scerę po lecie, zaczęłam go regularnie stosować i ekspresowo przywrócił jej odpowiedni poziom nawilżenia. Obecnie go odstawiłam, ponieważ troszeczkę buzia mi się zaczęła po nim błyszczeć, ale CHĘTNIE WRÓCĘ PO NIEGO KIEDY MOJA CERA BĘDZIE POTRZEBOWAŁA RATUNKU!

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam 6 miesięcy temu

Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Na początku nie byłam tym kremem zbytnio zachwycona. Nie za bardzo podobała mi się konsystencja, wydawał mi się taki "tępy", nie za bardzo podobało mi się jak rozprowadza się na twarzy, trochę przeszkadzał mi zapach. Dałam mu jednak szansę i muszę przyznać, że jest to całkiem niezły krem. Bardzo ładnie nawilża skórę. W moim przypadku fajnie się sprawdza np. po basenie, kiedy twarz po basenowej wodzie bardzo mi się wysusza i jest nieprzyjemnie ściągnięta. Używam go także pod makijaż i dobrze współpracuje z moim podkładem. Krem nie zostawia tłustego czy mokrego filmu po nałożeniu. Nie trzeba czekać aż się wchłonie.

Jest to dobry krem nawilżający i jak się skończy to o ile nie znajdę niczego lepszego i tańszego to pewnie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Franklina za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie
  • Przyjemny krem
    - dosc niski filtr ale dla mnie sie nadaje na zwykle dni kiedy jestem w pracy i nie mam potrzeby duzej ochrony, bo wtedy uzywam spf 50
    - ladnie nawilza ale nie jest tlusty
    - nie powoduje powstawania krostek
    - fajna cena i pojemnosc
    - dobry pod makijaz

Ogolnie polecam ale raczej do cery bez problemow, ot dla zwyklego codziennego nawilzania

Używam tego produktu od: pierwszy raz okolo 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić martkazst za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża i koi wrażliwą skórę
  • Krem jest dobry, nawilża i koi wrażliwą skórę, dodatkowym plusem jest obecność filtra SPF 15, jednak pod makijaż nadaje się średnio, próbowałam kombinacji z różnymi podkładami i niestety każdy fluid "zjeżdża" z twarzy. Poza tym twarz okropnie się świeci. Jako że jest delikatny i nie podrażnia, będę stosować pod oczy
    aha, nie podoba mi się zapach, ale wiadomo - to kwestia gustu, ja po prostu takich słodkawych nie trawię
    plus za cenę i dużą tubę

Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię ten kremik
  • Szukałam kremu, który dobrze nawilży moją twarz, rozświetli ją i jednocześnie nie będzie zostawiał filmu na twarzy.
    Początkowo- tj kilka miesięcy - sprawował się świetnie, niestety po jakimś czasie zaczęłam mieć problem z lekko tłustym filmem na twarzy i świeceniem.
    Może był to efekt przekarmienia skóry...?
    Jeśli chodzi o nawilżanie - super.
    Filtry - trochę przeszkadza mi ta chemia, ale nie mam alternatywy w kosmetykach naturalnych.
    Cena - jak na dermokosmetyk - całkiem niska.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4?

Chcesz pochwalić megan705 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre nawilżenie
  • Przyzwoity krem.Wahałam się przy wyborze między tym a nawilżającym z SPF20 też z Iwostinu,ale ostatecznie wybrałam ten.Dobrze nawilża,pozostawia skórę miękką,delikatną,gładką.Wchłania się do matu,ale po jakimś czasie skóra zaczyna się świecić(niezależnie od tego czy mam na sobie makijaż czy nie i jakiego pudru czy podkładu użyłam).Nie zapchał mojej mieszanej skóry.Na noc używam kremu na naczynka na noc też Iwostinu i to jest dobre połączenie.Kupiłam ten krem,bo chciałam dobrze nawilżyć cerę.To się udało.
    Niestety nie kupie kremu ponownie,bo zawiera filtr Parsol(o czym wcześniej nie wiedziałam,bo się tym zbytnio nie interesowałam) a poza tym chcę zacząć używać kosmetyków naturalnych. W każdym razie polecam krem osobom,którym jest obojętne jakiego filtru używają i obecność chemii w kremach im nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: jesieni 2010r
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić SandraBullock za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak
  • Krem zapewnia świetne nawilżenie, jak do tej pory nie znalazłam lepszego pod tym względem kremu. Mam normalną cerę w kierunku suchej, pracuję w klimatyzowanych pomieszczeniach, a dzięki temu kremowi pod koniec dnia skóra nie jest ściągnięta, podrażniona itp.

Zapach, konsystencja - wszystko super. Cena - za tą pojemność rewelacja (jak zresztą przy większości produktów Iwostin)! No i co ważne, zawiera filtr SPF.

Jedyny ewentualny minus - przez to że krem jest ceramidowy (czyt. również lekko natłuszcza cerę), trzeba chwilkę odczekać przed nałożeniem makijażu, inaczej zdarza się że podkład mi się nieco roluje.

Generalnie kremy Iwostin lubię bardzo, tą serię oraz Hydratia polecam posiadaczkom suchej, wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania + 1 ego samego kremu bez SPF (nigdzie nie mogłam nabyć z filtrem...)

Chcesz pochwalić dorota_bbb za czytelną i pomocną recenzję?