Artego, It's Color, Semi-Perm Gel (Żel półtrwały do koloryzacji)

Artego, It's Color, Semi-Perm Gel (Żel półtrwały do koloryzacji)

Profesjonalny produkt do koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. Nie zawiera amoniaku. Farbowanie ton w ton, przy pokryciu siwych włosów do 70% . Bio Cosmetic Mix zapewnia silne działanie ochronne (ekstrakty olejku z jojoby, avocado i siemienia lnianego). Ponad 60 kolorów w palecie.
Powoduje, że włosy są miękkie, dobrze się układają i ładnie błyszczą. Żel nie niszczy włosów, oblepia je ale nie wnika w ich strukturę.

bomba

jest super zwlaszcza ciemne kolory .........nie niszczy nie wiem jak z innymi kolorami ja testowalam czernie i ciemne brazy nie rozjasnia sluzy do koloryzacji ton w ton lub przyciemniania i potrzebny jest do tego aktywator koloryzacja pol trwala osoby ktore farbuja sie co 1 miesiac do 1.5 nie zauwaza zbytniego wyplowienia koloru:) czas trzymania to 20 min ale ja trzymam dluzej zawsze niesamowity polysk a po dolaniu jedwabiu do tego polysk zwieksza sie i jest trwalszy a wlosy sa chronione dodatkowo....

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: duzo