L`Oreal, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

Powiększ L`Oreal, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

Zgłaszająca osoba: mooniqa

Serum do pielęgnacji rzęs o innowacyjnej formule, opartej na koncentracie składników czynnych stosowanych do tej pory w pielęgnacji włosów: argininie, prowitaminie B, serynie i kwasie glutaminowym. To unikalne połączenie ma za zadanie reaktywować `śpiące` rzęsy, wzmocnić je, odbudować i zmniejszyć ich wypadanie. W rezultacie, po cztrerech tygodniach regularnego stosowania, rzęsy stają się dłuższe, gęstsze, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie przy demakijażu.

Skład: Water, Alcohol Denat, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Panthenol, Polysorbate 21, Madecassoside, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Methylparaben, Octyldodecanol, Isohexadecane, Sodium Hyaluronate, Arginine, Serine, Citric Acid, Glutamic Acid, Polysorbate 80, Sodium Hydroxide, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol

Cena: 15EUR / 6ml

• Cuda, proszę Pań, cuda !!
  • Chciałam dodać recenzję tego produktu po trochę dłuższym czasie, ale nie mogłam się już powstrzymac.
    Zaczne od tego, że kupiłam go przede wszystkim by dodać trochę gęstości i długości moim dolnym rzęsom, kóre zawsze były mizerne. Kupiłam go również z nadzieją na wydłużenie tych górnych, na które co prawda nie narzekam, ale pamiętam, że z 10 lat temu były dłuższe .
    Stosuję tę odrzywkę od niewiele podad trzech tygodni a widzę pierwsze efekty !! Na dolnej powiece wyrosły mi nowe, jeszcze króciutkie i jaśniutkie rzęsy !! W końcu mam co tam tuszować !! Liczę na to, że wkrótce jeszcze urosną i pięknie się zagęszczą. Co do górnej powieki, efektów jeszcze nie widzę, ale to dość logiczne, że tam, gdzie było mniej do zrobienia efekt jest mniej widoczny (jednak smaruję i czekam, może się doczekam)

A teraz garść konkretów:

- Odżywkę kupiłam przez internet za jakieś 12 zł, co biorąc pod uwagę efekty, jest niską ceną.

-Opakowanie jest estetyczne nic się nie wylewa niezależnie od pozycji w jakiej pordukt jest przechowywany. Jednak obawiam się o możliwość wydobywania serum z opakowania, gdy będzie się już kończyło. Wtedy , jak przypuszczam najlepszą pozycją będzie "do góry nogami" czyli postawione na zakrętce, (tak aby aplikator przeszedł przez warstwę serum przy wyciąganiu go z opakowania), pojemniczek na zakrętce jednak nie stoi, jedynie o coś oparty...

-Aplikator ma dziwny kształt, ale po krótkim czasie da się go oswoić i okazuje się, że jest bardzo praktyczny.

- Samo serum ma żelową konsystencję, trzyma się na rzesach, można malować pod tusz. Czasem tylko po nałożeniu u nasady rzęs roluje się na nim cień do powiek.

-Nie szczypie w oczy, nawet gdy zadrży mi ręka nie wywołuje podrażnień.

- Na pierwsze efekty czekałam trzy tygodnie, co uważam, za bardzo dobry rezultat. Po tym czasie zauważyłam, że wyrosły mi malutkie i jaśniutkie rzęski na dolnej powiece. Rzęsy chyba też mniej wypadają, znajduję je rzadziej przy demakijażu.

-Używałam go raz, sporadyczne dwa razy dzienie i zużyłam ok 1/4 opakowania, czyli w tym tempie powinno mi wystarczyć na jakies 3 miesiące.

Ogólnie polecam i czekam na dalsze efekty, o których napiszę za jakiś czas.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić korneliszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra tania odżywka
  • Odżywkę kupiłam za 11,99 zł na stronie internetowej paatal.pl, więc bardzo tanio. Kluczem do sukcesu jest systematyczność i faktycznie po ok. 3 miesiącach stosowania non stop widać efekty. Rzęsy faktycznie są dłuższe i zaczęły wyrastać nowe rzęsy. Widać ich wzmocnienie, ale jakiś spektakularnych efektów nie. Odżywka jest bardzo wydajna i wystarczy, co najmniej na pół roku. Podsumowując: Odżywka jest ok, ale szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze dla rzęs!
  • Bardzo sceptycznie do niego podchodziłam. Cudowne serum, który sprawi, że moje rzesy - króciutkie i delikatne od dwudziestu lat - staną się nagle długie i gęste. Tak, tak, już nie takie rzeczy nam obiecywano. W przeliczeniu na złotówki serum kosztuje ok.30-40 złotych, więc jak na odżywkę do rzęs jest dość drogie.
    Moja mina na widok aplikatora - bezcenna. Cały wieczór szukałam na Internecie wiadomości jak to się to dziadostwo aplikuje na rzęsy. Orłem kosmetycznym nigdy nie byłam, wybaczcie.
    Dobrze, przejdźmy do tego, co mi to serum dało. Powiem krótko - wiele! Wierzcie lub nie, ale na tym specyfiku wychodowałam sobie rzęsy na dolnej powiece. Przedtem miałam tam jakieś dwa, trzy włoski na krzyż, które wyprostowane mierzyły jakiś jeden centymetr, a teraz? Naprawdę ładne, długie rzęski, które mogę pięknie podkreślić tuszem. Górne rzęsy również dostały zastrzyk wzrostu, poza tym są znacznie bardziej gęste oraz mocniejsze i nie wypadają tak jak przedtem.
    Plusy:
    + po regularnym stosowaniu rzęsy stają się wyraźnie mocniejsze i bardziej gęste;
    + faktycznie działa na porost rzęs;
    + nie podrażnia oczu.
    Minusy:
    - śmieszny aplikator, trochę ciężki w manipulowaniu przy oku;
    - słaba dostępność w Polsce.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ruda_aga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odzywka ok
  • Kupiłam odżywkę z polecenia Pani kosmetolog, która bardzo zachwalała produkt. Moje rzęsy zawsze były gęste ale dość sporo mi ich wypadało dlatego postanowiłam je wzmocnić. Po ponad miesiącu używania nie zauważyłam mega różnicy. Fakt, przestały mi praktycznie wypadać. Jednak nie zauważyłam wzrostu nowych, czy jakiego super wydłużenia.
    Być może jeszcze za krótko stosuje

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olaa158 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę różnicy
  • Szukałam czegoś, co zregenerowałoby mi rzęsy na dolnej powiece - są krótkie i rzadkie, a chciałam mieć takie jak na górnej. I co? I nic. NIC!

+ wygodnie się stosuje
    + nie ma okropnej włoskowej szczoteczki, tylko gładką silikonową, zaokrągloną, więc można nałożyć odżywkę za jednym zamachem
    + wygodne i estetyczne opakowanie
    + cena w sklepie internetowym
    + szybko wysycha na rzęsach
    + nie podrażnia, nie uczula

- brak zapachu
    - szczoteczka się często odgina, więc jeśli ktoś chce stosować odżywkę także na brwi, jest niewygodnie
    - najgorsze: brak działania! Po 2 miesiącach (albo i więcej) moje rzęsy są dokładnie takie, jakie były - czyli odżywka nie działa, tak samo jak wszystkie odżywki dotąd, bo jeszcze nigdy żadna nie poprawiła stanu moich rzęs

W zasadzie odżywki, które nie działają, powinny być rozdawane za darmo. Tej już na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował moje rzęsy!
  • Moje rzęsy były w fatalnej kondycji. Zanim regularnie zaczęłam je malować różnego rodzaju tuszami były baaardzo długie i w miarę gęste. Niestety przez ostatnie 4 lata ich kondycja strasznie się pogorszyła. Zaczęły strasznie wypadać przy demakijażu, makabrycznie się przerzedziły i straciły swoją grubość. Byłam załamana i nie wiedziałam co robić, aby odzyskać dawne 'firanki'. Postanowiłam zacząć coś robić. Wybór padł na serum L'oreala.

Używam go od ok. 2 tygodni, a już widzę wielkie efekty, ale też zauważam małe minusy. Serum nakładam tylko na noc przed snem i rano zmywam.

+ przyśpiesza porost rzęs

+ zagęszcza rzęsy(!!!)

+ znacząco je wzmacnia, moje przestały wypadać (to było dla mnie wielkim priorytetem)

+ bardzo łatwa i wygodna aplikacja (najpierw 'maluję'' taką kreskę a''la eyelinerem końcówką, później 'tuszuję' rzęsy

+ cena (kupiłam na all za 11zł -> na checkcosmetic.net sprawdziłam, czy aby na pewno kosmetyk jest ważny

+ dostępność

+ ekonomiczność

Niestety małe minusy także są:

- trochę podrażnia oczy (noszę soczewki, więc może to mylne wrażenie)

- gdy dostanie się do oczu automatycznie zaczynają łzawić

- zauważyłam, że odkąd aplikuję owo swerum na rzęsy, to przy zmywaniu tuszu do rzęs mam duże problemy. Tusz zaczyna się 'kruszyć' (?), nie chce do końca zejść z rzęs i od tej pory trudno mi doczyścić rzęsy z tuszu

Mimo wszystko kocham to serum i na pewno mam zamiar stosować je nadal. Teraz żałuję, że nie zrobiłam zdjęć przed całą kuracją

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Chcesz pochwalić xKotokox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale nie zachwyca.
  • Produkt kupiłam bo nadarzyła się okazja. Niska cena bo chyba ok 15 zł. Pomyślałam: jak za darmo stosowałam tylko na rzęsy. O brwiach jakoś zapomniałam.

+ ładnie pobudza włoski do porostu, ale nie jakiegoś spektakularnego
    + wydobywa i podkreśla kolor rzęs i brwi

- pachnie bardzo chemicznie
    - zostawia białą powłoczke która nieładnie wygląda
    - moje oczy łzawiły jeśli chociaż odrobina dostała się do środka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Atopowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra odżywka
  • Jest to moja pierwsza tego typu odżywka, ale jestem bardzo zadowolona.
    Moje rzęsy z natury są bardzo cienkie, delikatne i raczej krótkie a to serum bardzo je wzmocniło.
    Odnoszę też wrażenie, że jest ich więcej i są ciut dłuższe. Nareszcie dobrze się prezentują umalowane tylko tuszem
    Minusik za nieporęczny aplikator.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić imperfect za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiele hałasu o nic
  • Kupiłam bo rzęsy mi się osłabiły, a to akurat wchodziło na rynek. Pomyślałam iż taka firma bubla nie wypuści ale się strasznie pomyliłam.
    Żadnej różnicy nie zauważyłam (nie tylko ja bo moje 2 znajome również!!!). Nakładanie tą hmmm szpatułką jest niewygodne ale gdyby był efekt nie narzekałabym.
    Jedyny plus to, że zapłaciłam grosze ponieważ ktoś mi to z Francji przywiózł.
    Teraz używam serum do przeczesywania i układania brwi za pomocą szczoteczki. Do tego tylko się nadaje.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Hiacynta74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Miałam przedłużane rzęsy metodą 1:1. Po zdjęciu moje były niestety w kiepskim stanie - bardzo króciutkie i cieniutkie. Kupiłam sobie serum i przy regularnym stosowaniu naprawdę poprawiły mi się rzęsy - są nawet lepsze niż przed przedłużaniem. Serum sprawia,że stają się dłuższe, grubsze, nawilżone a co za tym idzie bardzo elastyczne i błyszczące. Aplikator co prawda jest trochę dziwny i zostawia gulki,ale da radę się przyzwyczaić, bo warto

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Chcesz pochwalić wiolaaa7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Miałam krótkie rzęsy :-/ Odkąd zaczęłam używać tego serum, zrobiły się grubsze i trochę urosły. Nie wypadają. Bardzo wygodnie się go nakłada. W sam raz na noc. Jedynym minusem jest biała "powłoka" która się robi na rzęsach czy bardzie na ich końcówkach, zresztą stosując go na noc nie robi to żadnego problemu. A kupiłam go dość tanio na allegro za 20 zł

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 6 ml

Chcesz pochwalić Carla2306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Kupiłam w internecie za 26zł w rossmannie czy naturze kosztuje aż 65zł
    Plusy:
    -rzęsy są mocniejsze i nie wypadają tak jak wczęśniej, mi po 2-3 rzęsy dziennie teraz to 2-3 co 5dni!
    -są gęstrze
    -rosną szybciej
    -są faktycznie dłuższe ^^
    -pieknie sie podkręcają samodzielnie,to oznaka że rzęsy są zdowe i odżywione
    -wydajność
    Napewno kupię jeszcze jedno opakowanie,to najlepsza odżywka jaką miałam do tej pory a było ich ok.6

Używam tego produktu od: 5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Producent zapewnia, że po 4 tygodniach od stosowania rzęsy będą dłuższe,mocniejsze i nie będą wypadać. Z racji, iż nie jestem posiadaczką pięknych, długich rzęs, postanowiłam wypróbować to cudeńko, z nadzieją, że chociaż trochę będą ładniejsze. No i cóż mogę na temat tego kosmetyku powiedzieć...
    Może gdybym była bardziej systematyczna, to by było lepiej. Najdłuższy czas jego regularnego stosowania to 2 tygodnie, ale mimo to zauważyłam, że przy zmywaniu makijażu rzęs wypada mniej i po prostu wyglądają korzystniej. Efektu sztucznych rzęst to nie da na pewno.
    Fakt - zostawia kluchy, ale przecież stosujemy go na noc, a z rana i tak myjemy oczy, więc nie uważam to za jakiś minus.

Gwiazdkę odejmuję za cenę. Jak dla mnie jest ona nieco zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: Tak ok. 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MissKinga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używam tego produktu od dwóch miesięcy dwa razy dziennie i jestem nim zachwycona
    Plusy:
    -fajne opakowanie i aplikator
    - super konsystencja
    -rzęsy rzeczywiście podrosły i to sporo ;D
    - widzę kilka nowych krótkich rzęs
    - ja używam go również do brwi i również sprawdza się - rzeczywiście mniej wypadających rzęs przy demakijażu

Jedynym jego minusem jest fakt, że po kilku godzinach się ściąga, taka cieniutka warstwa, ale myślę, że można go stosować również jako bazę pod tusz no i ta cena trochę spora, ale myślę że wart

Chcesz pochwalić Lalita1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie wydłuża lecz...
  • Ładnie wydłuża i odżywia rzęsy (nawet przy pierwszej aplikacji), lecz przy jej stosowaniu a zwłaszcza dłuższym rzęsy wypadały jedna, dwie a nawet trzy przy zmywaniu jej - nigdy tak nie miałam jak już ją skończyłam moje rzęsy bardziej gęste się zrobiły jak i znacznie mniej wypadają.

Plusy:

+ Wydłuża bardzo mocno rzęsy
    + Dobra jako baza pod tusz
    + Wydajna
    + Dobra konsystencja

Minusy:

- Przy jej stosowaniu dośc regularnie wypadały rzęsy przy zmywaniu zawsze minimum jedna rzęsa wyszła a czasami nawet 3

Używam tego produktu od: Około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Cena jest dość wysoka, ale chyba działa najlepiej spośród tych, które do tej pory miałam

Może ktoś poleci coś innego?

Ogólnie rzecz biorąc stosując ją systematycznie, wieczorem, zauważyłam, że rzęsy mniej wypadają i są bardziej elastyczne.

Ktoś pisał, że pozostawia białe kluchy, jak się rano wstaje ... to prawda, ale ja to po prostu zmywam, nie stosuję pod maskarę bo te używam tylko wodoodporne

polecam

Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Produkt jest bardzo skuteczny, ale tylko w przypadku kiedy nie używa się go z innymi kosmetykami. Prawdę mówiąc kiedyś narzekałam, że niepotrzebnie wydałam pieniądze, ale przez pewien okres się nie malowałam tylko stosowałam to serum na noc i w ciągu 2 tygodni moje rzęsy zrobiły się dłuższe i ciemniejsze. Co do opini, że rzęsy wypadają to niezauważyłam żeby było to aż tak znaczne, ale na miejsce tych straconych odrastały nowe i mocniejsze. Polecam.

Chcesz pochwalić malinka19948 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam
  • Kupiłam odżywkę z nadzieją ,że po wakacjach moje rzęsy będą wachlarzami . Zraziłam się do niej gdyż moje rzęsy zaczęły wypadać .Nigdy wcześniej ,nie miałam z nimi problemu . A tak po nocy budziłam się z kilkoma rzęsami na poduszce. Zdecydowania odstawiam i nie wierzę w tą chemię .

Chcesz pochwalić Palula6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobro
  • Odżywka kosztuje(w drogerii natura) prawie 70 zł.
    Plusy
    -szybki efekt(już po paru dniach można za uwarzyć różnice)
    -wydajność(używałam przez półtora tygodnia a zużyło mi się 1/10 produktu)
    -przy tuszowaniu efekt teatralnych rzęs

minusy
    -cena
    -i największy minus z ciekawości przestałam go używać i cały efekt który udało mi się uzyskać zniknął

Rady
    -jeżeli chcice kupić taniej polecam kupić można na allegro(nawet za 25 zł)
    -nie mieszajcie jej z żadnymi innymi odżywkami
    -używaj jej 2 razy dziennie

Czy poleciłabym ten produkt?
    Dziewczyną które byłby gotowe używać jej regularnie przez resztę życia. A dla dziewczyn które chcą zaoszczędzić polecam tą z my sicrect lub z lbiotici.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cukrowy_misiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zreaktywował mi rzęs
  • Trafiłam na to serum przypadkiem bo akurat było w super promocji za 3 GBR (15 zł). Moje rzęsy są z natury dosyć długie ale średnio gęste i niezbyt mocne (nie raz wypadają podczas codziennego demakijażu oczu)
    Pomyślałam: czemu nie spróbować ?
    Stosowałm ten produkt codziennie na noc przez ok miesiąc. Nakłada się topornie bo ten aplikator to jakaś masakra- powinien być normalny grzebyczek jak przy tuszu do rzęs. Rzęsy są posklejane i nie ma juz mowy o pomalowaniu się tuszem -wiec tak jak mówiłam nadaje się tylko na noc. Co do działania..
    nie zauważyłam zmian na lepsze, praktycznie nie zaszkodził ale czy pomógł? W regularnej cenie zupełnie nie warto go kupować.

Używam tego produktu od: ok 1 + miesiąca

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • serum na milion gwiazdek
  • cudo!
    moje rzęsy nie są przesadnie krótkie czy rzadkie, mój problem polegał na tym ze co jakis czas rzesy mi bardzo wypadały i na lini rzęs pojawiały się paskudne przerwy
    nic nie pomagało żadne witaminki i inne cudeńka nie dawały sobie rady
    + aplikacja jest fenomanalnie łatwa
    + rzęsy są wydłużone
    + mam teraz milion rzęs na oku
    + cena ( w szczególności na allegro) nie jest wygórowana, a produkt zdecydowanie jest jej wart
    + jest używa się jej z rozsadkiem, nie nakładając od razu połowy opakowani ana oko, nie obciąza i nie skleja
    + fenomanalnie wydajna, końca nie widać
    + teraz nawet gdy jakas rzęsa mi wypadnie na jej miejscu w oka mgnieniu pojawiają sie nowe rzęski
    jestem totalnie zakochana)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kklaudekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala/nieadekwatny
  • Nieadekwatna cena do jakości produktu. Liczyłam, że to serum zostanie moim KWC. Przeliczyłam się niestety. Produkt stosuję ponad dwa miesiące. Początkowo przy regularnym użyciu rzęsy odżyły. Faktycznie zagęszczone, lekko wydłużone i odrobinę przyciemnione (mam b. jasne rzęsy). I to by było na tyle.

Niestety po około półtora miesiąca stosowania, rzęsy zaczęły wypadać. Jak zaczęły tak nie chcą przestać. W efekcie mam przerzedzone, sztywne i osłabione rzęsy. Serum potwornie skleja i obciąża rzęsy-stąd oczywiste jest możliwe stosowanie tylko na noc. Aplikacja niezwykle wygodna jak dla mnie-jednak szczoteczka sprawia, że produkt jest mniej wydajny-trudno zebrać nadmiar serum z rzęs.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić claires za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry przy stosowaniu systematycznym
  • Mam swoje rzęsy długie i gęste , bynajmniej tak mi mówią , ale jak każda kobieta chce żeby efekt był zniewalający więc przetestowałam tą odżywkę w celu polepszenia swoich rzęs.

UŻYWANIE

Przez całe wakacje systematycznie używałam tej odżywki ( raz lub dwa razy w tygodniu przerwa by rzęsy odpoczęły od chemii i tydzień przerwy z powodu choroby) . Ale używałam systematycznie rano i wieczorem zero makijażu , sama odżywka , albo kreski nad okiem , na rzęsy nic zero tuszu . Więc moja opinia będzie bardzo rzetelna . Teraz mi się skończyła odżywka więc 2 miesiące i kilka dni września była używana ta odżywka.

DZIAŁANIE

Po systematycznym używaniu zauważyłam

+ geste rzęsy (być może nowe lub te co mam bardzo się pogrubiły)
    +zauważyłam że są nieco dłuższe
    +mocniejsze
    +nawilżone

-nie przyciemnił rzęs
    -w pudełeczku zauważyłam 5 rzęs , więc trochę ich wypadło
    - czasami szczypie w oczy , jak za dużo się nałoży lub zbyt blisko linii rzęs naniesie się odżywkę
    -skleja rzęsy i mam wrażenie że je obciąża ( szczególnie jak nałoży się zbyt dużą ilość specyfiku. )
    - roluje się na rzęsach (tak jakby zdzierać z rzęs zeschniętego ciągnącego się gluta - biaława barwa )
    - chemiczny skład
    - zapach raz czuje chemiczny , a raz bezwonny , nie wiem sama

APLIKACJA

+wygodne pudełko
    +patyczek ( jakby gumowy , papierowy lub z jakiegoś miękkiego włókna ) w każdym razie wygodne i nie drapie po rzęsach
    + konsystencja ( bezbarwna - glutowata )
    +dobrze się rozprowadza
    + łatwa dostępność

- wysoka cena

Reasumując produkt przy systematycznym stosowaniu daje efekty grubszych i dłuższych rzęs , ale niestety odrzuca mnie chemiczny skład , szczypanie w oczy i od czasu do czasu wypadające rzęski. Uważam że można spróbować , efekty są ale przy systematyczności i cierpliwości . Uważam że jak na Loreal i taką cenę to bardzo średnio.

1 i 2 gwiazdka za efekty które są przy stosowaniu systematycznym
    3 gwiazdka za mocne rzęsy i nawilżone
    4 ( nie cała gwiazdka ) za dobrą aplikacje

Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić _magnifique_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długo się zastanawiałam co napisać...
  • Produkt, można powiedzieć, poprawny.
    Ma zalety, ale też i wady.
    Stosuję go niemalże przed każdym pójściem do łóżka (jeszcze nie próbowałam stosować go jako bazy, ale korzystając z tego, że jest wydajny (+) chyba od jutra zacznę) i szczerze mówiąc rewelacji żadnych nie zauważyłam. Trochę mocniejsze - a i owszem, aczkolwiek dalej trochę wypadają (ale mniej(+)). Czy bardziej gęste - na dole rośnie kilka nowych, na górze może kilka też, ale znacznie mniej - spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu jak na tę cenę (- , -).
    Być może kiedy zacznę go nakładać dwa razy dziennie efekt będzie bardziej widoczny - zobaczymy. Póki co nie jestem przekonana czy kupię go ponownie kiedy zacznie się kończyć - zwykłe odżywki za mniej niż 10zł zachowywały się na moich delikatnych, krótkich i nie za ciemnych rzęsach bardzo podobnie (może odrobinę gorzej, dlatego 3 i pół).

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 9ancia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo wydajna dziala odbudowuje rzesy sprawia ze staja sie dluzsze i gesciejsze lepiej naklada sie
  • bardzo wydajna
    dziala
    odbudowuje rzesy
    sprawia ze staja sie dluzsze i gesciejsze
    lepiej naklada sie tusz do rzes
    POLECAM

super odżywka do rzes szybko sie naklada, szczoteczka troche dziwna ale... nic nie jest idealne za to poprawa rzes widoczna juz po 3 dniach stosowania przynajmniej w moim przypadku... mam ogolnie krotkie zadkie i slabe rzesy a dzieki tej odzywcze sa dluzsze i gesciejsze.. nakladam ja na noc przed sne i czasem pod tusz do rzes ... Efekty naprawde sa widoczne POLECAAAMMM

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić johns za czytelną i pomocną recenzję?