Estee Lauder, Bronze Goddess, Golden Perfection Self-Tanning Milk for Body (Samoopalacz do ciała w mleczku)

Samoopalacz do ciała w mleczku. Wzbogacony o pielęgnujące ekstrakty z owoców moreli i odżywczy olejek kokosowy. Pomimio tego, że zawiera te same dihydroksyacetony (DHA), które używane są w innych samoopalaczach, jego zapach nie jest nieprzyjemny. W Bronze Goddes odnajdziemy namiętne nuty bursztynu, wetiweru, drzewa sandałowego i mirry.
Mleczko nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Przed aplikacją należy zrobić peeling całego ciała, a po użyciu dokładnie umyć ręce wodą z mydłem.

samoopalacze do twarzy, samoopalacze do ciała
koloryzujące
balsam

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy jaki miałam, nie śmierdzi na skórze jak inne samoopalacze . Jest pachnący dobrze sie nakłada dzięki lekkiej konsystencjii żelowej. Polecam jak nie wiesz który wybrać weź ten;)

Wspanialy

Uzywalam regularnie na cale cialo tamtego lata (nie moglam sie wtady opalac ze wzgledu na pewien zabieg). Konsystencja plynna, bardzo dobrze sie rozprowadza nie tworzac zadnych plam ani zaciekow. Szybko wnika w skore nie zostawiajac tlustego filmu. Po pierwszej aplikacji rezultat bardzo delikatny, po drugiej skora staje sie pieknie brazowa, nie pomaranczowa! Schodzi rownomiernie. Wydajny. Mialam dwie wersje: mleczko i w spreyu (buteleczki takie same ale konsystencja troszeczke inna). Oba sprawdzily sie na medal.

Używam tego produktu od: Tamtego lata
Ilość zużytych opakowań: Trzy

wspanialy

jak na razie najlepszy samoopalacz jaki mialam
ma ladny zapach,
nie pozostawia smug, ladny kolor opalenizny powstaje po uzyciu, konsystencja extra.
bardzo go polecam, wczesniej mialam samoopalacze z firm clarins, shiseido, chanel i zaden , zaden nie dorownuje temu wlanie.POLECAM

Używam tego produktu od:1 op
Ilość zużytych opakowań:1 mies