Astellas, Nanobase, Nanocząsteczkowa odżywka do twarzy

Astellas, Nanobase, Nanocząsteczkowa odżywka do twarzy

Nanocząsteczkowa odżywka do pielęgnacji skóry suchej, bardzo odwodnionej. Zawiera ceramidy i inne niezbędne lipidy. Kosmetyk nawilżający, działający też wygładzająco, poprawiający sprężystość skóry, zmiękczający ją, spłycający powierzchowne zmarszczki, opóźniający tworzenie się nowych.
Odżywka zawiera nanocząsteczki parafiny Dzięki Nanobase znacznie głębiej wprowadzane są też w skórę naturalne lipidy i ceramidy. Regenerują one barierę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed wysuszeniem.
Nanobase dostarcza skórze ceramidy i inne niezbędne lipidy, które przenikają głęboko do warstw skóry, gdzie mogą stanowić dodatkowe zapasy użyte w razie potrzeby.

uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona, alergiczna / atopowa
nawilżające, regenerujące, ochronne, na zaczerwienienia, łagodzące
w tubce

Trafny wybor

Kupiliśmy krem dla niemowlaka, bo miał sucha skórę na twarzy. Już po pierwszej aplikacji odżywki cera stała sie gładka i odżywiona. Bardzo wydajna odżywka, wystarczy mala ilość do rozsmarowania.

Wspaniała odżywka na noc

Wspaniały na noc, warto nałożyć pod oczy, grubszą warstwą bez rozprowadzania. W nocy, gdy śpimy, pod wpływem ciepła skóry, odżywka się rozpuszcza, wchłania. Resztki takiego odżywczego kompresu należy rano rozprowadzić po całej twarzy. To samo dotyczy okolicy szyi. Używam od wielu lat i moim zdaniem nie ma lepszego produktu do pielęgnacji. Polecam

Rewelcja na suchą skórę

Mega dobry nawilżacz do suchej skóry. Próbowałam już wiele kosmetyków ale ten jest godny polecenia. Jest to bardziej maść niż krem i pozostawia tłustą powłokę. Ja stosuję go w sytuacjach gdy mam bardzo wysuszoną cerę, a potem zmieniam na normalne kremy nawilżające do twarzy.

CUDO!

Zacznę od tego, że bardzo długo leczyłam się dermatologicznie ze względu na zmiany skórne na zgięciach rąk i nóg. Zmiany są suche, powiększające się i bardzo mocno swędzące. Długo używałam leków/maści na receptę i żaden nie pomógł mi tak szybko jak ta odżywka! Dodatkowo leki na recepte zawszę wiązały się z wizytą u lekarza, a z nanobase dostanę bez recepty w aptece jak dla mnie za śmieszne pieniądze do roboty którą robi. Na zdjęciu wstawiam swoje zmiany skórne, które ta odżywka wyleczy mi max w tydzień. Mega nawilża i łagodzi swędzenie. Fakt, zmiana powróci za jakiś czas (pół roku, moze rok) ponieważ taka już moja uroda. Ale odżywka jest rewelacyjna, jak na zmiany skórne takiej wielkości jakie ja mam, wystarcza mi na pełne 2 miesiące, a dokładnie jak wyleczę już zmiany na rękach używam jej do ust, bo zawsze mam wysuszone. Nie nałożę żadnej pomadki bez wcześniejszego nałożenia tej odżywki. Dodatkowo mam bardzo suche okolice oczu i oczywiście nakładam tam też tą niezawodną odżywkę. Moim zdaniem to, że jest tak gęsta, jest jej plusem bo wystarcza mi na bardzo długi czas, ponieważ nakładam ją na małą powierzchnię. Kiedy odżywka się kończy nakładam ją na całą twarz, ale w wolny dzień, bo BARDZO długo się utrzymuje i na noc by większość była w pościeli. Nie ma wad, jest po prostu REWELACYJNA! Nie ruszam się z domu bez niej. Używam od dobrych paru lat. Polecam każdemu, zwłaszcza osobą, które mają jakiekolwiek zmiany skórne.

Niezawodny na ratunek

Miałam bardzo zaognioną buzię. Szczypała, była sucha, ściągnięta. Koleżanka makijażysta poleciła mi ten krem jako kompres. Krem jest super, cera po nim jest nawilżona i odżywiona. Nie mogę go używać za często, bo cera się wysusza przy długim, codziennym stosowaniu. Kremu używam doraźnie jak coś się dzieje.

Bardzo nawilża!

Jest to zdecydowanie produkt dla osób, które potrzebują silnego nawilżenia i zmiękczenia skóry. Najlepiej stosować na noc, ew. na dzień gdy planujemy zostać w domu. Pozostawia skórę bardzo tłustą, ale spełnia swoje zadanie.
Stosowałam u swojego 5miesięcznego synka przy leczeniu trądziku niemowlęcego i u siebie z zalecenia dermatologa.
Serdecznie polecam!!

Bardzo dobrze nawilża

Najskuteczniejszy nawilżacz jaki kiedykolwiek wypróbowałam. Niestety pozostawia tłustą, świecącą powłokę, ale coś za coś. Jak dla mnie bardziej preparat leczniczy niż kosmetyk i to jego wielki plus.

Kocham go

Mój niezbędnik. Gdy tylko na moje dłonie wraca AZS, stosuję go przez jakiś miesiąc na noc pod rękawiczki foliowe, na to bawełniane. Te nanocząsteczki chyba naprawdę wnikają przez naskórek, bo efekty są szybkie i spektakularne. Do spółki z kremem barierowym Oillan na dzień Nanobase stanowi mój niezbędnik w walce o dłonie, które nie pieką i nie straszą suchą skórą. Tani nie jest, ale wart każdej złotówki.

Moja sucha cera jest zadowolona

Nie jest to może idealny krem. Stosuję go tylko na noc ponieważ jest bardzo treściwy i tłusty. Po tygodniu stosowania zauważyłam ze rano gdy umyję twarz wodą, skóra jest taka pełna wody (nie wiem jak to opisać), gładka i pulchna. Zwykle rano po umyciu buzi czyłam mega ściągnięcie całej twarzy. Dzięki Nanobase rano nie ma ściągnięcia. Nadal powstają mi suche skórki szczegolnie przy skrzydełkach nosa, policzki i czoło, jednak Nanobase sprawia, że nie jest ich tak dużo jak kiedyś. Jest też świetną odżywką do rąk, tera w czasie zimy wierzch moich dłoni był spierzchnięty, wytarczyła jedna nocna kuracja na dłonie i po problemie, Zdecydowanie polecam

Ulubieniec

Jeden z moich ulubionych kremów, najlepszy nawilżający moją suchą skórę. Używam zazwyczaj na noc, ponieważ jest strasznie tłusty i wolno się wchłania.Jednak działa cuda. Nawilża, poprawia koloryt, regeneruje. Jest ze mną od kilkunastu lat, nigdy mnie nie zawiódł!

U mnie się nie sprawdził

Kupiłam go mając na uwadze opis i dobre opinie. U mnie się nie sprawdził. Ma dość ciężką konsystencję i trudno się go rozprowadza w zasadzie trzeba go dość długo wklepywać. Nie wchłaniał się zbyt dobrze więc rano wstawałam z tłustą buzią a z czasem też z wypryskami, które mi się tworzyły pod jego wpływem. Miała wrażenie wręcz "zapchanej" skóry. Zużyłam go na dłoniach.

Kosmetyczny niezbędnik :)

Od lat z niej korzystam. Idealnie sprawdza się jako krem do dłoni, stóp oraz na wszystkie przesuszone miejsca na skórze. Mam ją zawsze w torebce - świetnie sprawdza się w roli ochronnej pomadki do ust (wraz z Blistex, Intensive Lip Relief Cream są moim zdaniem najlepszymi tego typu kosmetykami)
Ma gęstą treściwą konsystencje więc jako krem do twarzy używam jej jedynie zimą.