Powiększ Drammock International, Beauty Formulas, Treatment Wax, Avocado Oil (Głęboko odżywiający wosk do włosów z awokado)

Zgłaszająca osoba: kumkumkum1986

Intensywnie, głęboko odżywiający wosk do włosów czystym olejkiem z awokado pomaga odbudować i naprawić znicszczone włosy. Wosk dodaje włosom niezbędnego pożywienia oraz połysku. Odżywcza maseczka WAXszczególnie polecana jest dla włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, suchych, wymagających intensywnego odżywnienia.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Perfum, Citric Acid, Cetyl Persea Gratissima, Hurdolyzed Collagen, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylparaben, CI 19140, CI 42090

Cena: 10,99zł / 150ml
/s/

• b.słaba
  • moje włosy zdecydowanie jej nie polubiły,zwykła odżywka absolutnie nie zrobiła nic dobrego.zapach bardzoooo nachalny,mocny ,intensywny ,coś jak stare perfumy połączone z aloesem .odżywka na pewno włosów nie odbuduje,jedynie zapewni łatwe rozczesywanie i efekt wizualny

Używam tego produktu od: 5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu odżywka
  • Przetestowałam trzy wersje tego kosmetyku:
    wosk z avocado, z miodem i odżywiający.

Moim zdaniem powyższe rodzaje odzywki niczym nie różnią się od siebie.
    Wosku nie nakładałam na skórę głowy- skład do tego nie zacheca. Używam tej maski jak odżywkę i w takiej roli sprawuje się dobrze. W roli maski natomiast wosk nie sprawdza sie zupełnie.

Odżywka:
    nawilza,
    wygładza włosy,
    ułatwia rozczesywanie,
    włosy po jej uzyciu są bardzo sypkie i lśniace.
    Będę do niej wracać. Używam tego produktu od: kilka mcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Mam opakowanie w dużym, pół litrowym słoiku, za które zapłaciłam 18 zł w osiedlowej drogerii.
    Mam pecha do odżywek, ponieważ bez ich wzbogacenia kilkoma kroplami oleju nie robią na moich włosach praktycznie niczego szczególnego. Ta maska jest inna:

-Maska działa na moich włosach cuda. Są miękkie, błyszczące, lepiej się kręcą.
    -Prosty, treściwy skład
    -Włosy dobrze się po niej rozczesują,już po spłukiwaniu wodą czuć ze są miękkie, gładkie i rozplątane.
    -Pięknie pachnie
    -ma przyjemną, stosunkowo zwartą konsystencję, przez co jest bardzo wydajna
    -można z powodzeniem nakładac na skórę głowy, która jest po takim zabiegu ukojona (polecam dla wrażliwców)
    -nie obciąża włosów

Na pewno kupiłabym ponownie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak zwykła odżywka.
  • Wiązałam duże nadzieje z ta maska , niestety nie zakoczyla mnie niczym ... Potrzebowalam dobrej mocnej regeneracji poniewaz mialam czesc wlosow rozjasnionych co spowodowalo iz byly bardzo suche zniszczone bardzo zle sie je rozczesywalo. Niestety ten wax jedynie doraznie ulatwial rozczesywanie ale wogole nie regenerowal ani nie odżywial wlosow. Włosy byly po nim obciązone - rozprostowywal loki. Meczylam i meczylam wreszcie koniec! i nigdy wiecej!

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sam jak ten z miodem
  • Ten produkt z Beauty formulas jest bardzo podobny do tego z woskiem, miosem i pyłkiem pszczelim.

Moje włosy są mocno porowate – wynika to z faktu zniszczenia ich zabiegami chemicznymi (farbowanie + nieudana trwała ondulacja). Skóra głowy jest wrażliwa, przetłuszczająca się, z ŁZS. Włosy wymagają protein, olei, nawilżenia (gliceryna itd.).

Maska jest o kremowej konsystecji, ma lekko zielonkawy kolor.

W przeciwieństwie do wosku z miodem posiada zamknięcie na klapkę, za co plus dla producenta – znacznie wygodniej to działa niż korek bez wypustek. Samo opakowanie jest miękkie, przez co świetnie się go wyciska. Resztki wychodzą bez problemu.

Podobnie jak maska z miodem wymaga dodatkowych nawilżaczy o lekkim składzie by wniknąć włosy. Nawilża, regeneruje dopiero w połączeniu z lekką odżywką nawilżającą.

Ale efekt nawilżenia nie jest tak idealny jak w przypadku tej z miodem. Są sypkie, ale częściowo zostają porowate, efekt szopy nie jest tak mocno usunięty, choć są pełne życia i sypkie.

Nie obciąża, nie podrażnia skalpu, nie zwiększa przetłuszczania.

Cena jest niezła, wydajność ok. Choć szczerze to bardziej podoba mi się ta z miodem. Ta ma gorszy zapach i działanie - jednak moje włosy wolą miód niż olejek z awokado.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tuba

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!
  • Nie wiem, jakim cudem maska miałaby wystarczyć na tyle użyc, o ilu pisze producent - ja używalam go co najmniej kilka miesięcy (raz na tydzień/dwa).

+świetnie działa na wlosy, wizualnie wygladają o wiele lepiej niz przed użyciem maski
    +po użyciu włosy są miękkie i gładkie, tworzy się na nich jedna tafla
    +fajnie nawilża, końcówki nie wywijają się
    +łatwa do spłukania
    +niska cena

-skład - analizując go kompletnie nie wiem czemu zawdzięcza swe cudowne dzialanie. I za to odejmuję pół gwiazdki

Jestem na TAK!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER MIĘKKOŚĆ I NAWILŻENIE!!!
  • Witam!!!
    Po przetestowaniu tego komsmetyku widzę tylko same plusy!!!! Okazał się lepszą opcją dla mnie niż BIOVAX do włosów blond.

+super nawilżenie włosów
    +super się błyszczą
    +są miekkie
    +łatwo się układają
    +nie podrażniają skóry głowy
    +stosunkowo ładny zapach
    +włosy wyglądają zdrowo
    +nie odciążają włosów
    +niska cena; 16 zł za 600 ml(promocja w superpharmie 2 produkty razem)

Osobiście dodaję do niego trochę miody lipowego ponieważ mam włosy blond, efekt jest mega super, włosy są troszkę rozjaśnione i MEGA BŁYSZCZĄCE!
    Minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: właśnie zużywam 1

Chcesz pochwalić xoxotor za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • -Niby naturalniejsza a działa jak cała reszta innych odżywek
    -ładny zapach
    -tuba nie praktyczna, wyślizguje się z ręki
    -włosy się dobrze po niej rozczesują
    - nawilżenie o wiele lepsze niż po Biovax\\\'ie
    -do normalnych włosów jest pewnie idealna
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Zdecydowane Nie
  • Skład taki jak widać to to nie używałam produktu dokładnie jak napisali na opakowaniu i ominęłam część z masowaniem skóry głosy - nakładałam mniej więcej na 3/4 długości i nie używałam ręcznika a czepka - też im wtedy było dość ciepło. Piszą, że produkt starcza na 3-4 użycia u mnie starczył na 9-10 użyć.

+ cena
    + zapach
    + aplikacja
    + łatwo się zmywa
    + nie obciąża włosów

- dostępność ja je widziałam tylko w SuperPharm
    - nie działa - tzn działa jak się go używa po każdym myciu, a w tego typu produktach nie o to chodzi, jak go użyłam doraźnie nie widziałam różnicy, a nawet mogę stwierdzić że wtedy były bardziej 'szorstkie' dopiero jak go użyłam minimum dwa razy pod rząd włosy stawały się bardziej miękkie. Szału nie ma, jest rozczarowanie. Lepsze efekty mam po odżywce trzymanej na głowie chwilę - posiadającej przyjazny skład.

Nie kupię więcej - nie wiem czy w ogóle jeszcze się skuszę na produkty tej firmy, suchy szampon klapa, wosk klapa. Trzeba najpierw czytać co ludzie o czymś mówią a dopiero później kupować .

Używam tego produktu od: 1 mc

Chcesz pochwalić biemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Produkt zwykły, jest bo jest. Skoro go kupiłam(6 zł w promocji) to go zużyje.

Konsystencja jest ciężka, jednak nie ma problemu z nałożeniem na włosy.

Dziwnie się zmywa, mam wrazenie, że ne zmywa się. I nadal jest na włosach.

Włoski są fajne miękkie i grube po zmyciu i wydaje się, żę nie ma problemu z rozczesywaniem.

Do czasu gdy wyschną, okazuje się ze nic się nie zmieniło z mini i są jak przed nałożenie wosku.

I duży minus nie wydajna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Chcesz pochwalić Zejcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam odżywki tej firmy
  • Niska cena (w super pharmie kupiłam 2 za ok 10 zł) ładny zapach i przyjemna konsystencja wosku.
    Służy włosom odzywiając je i sprawiając że wydają się miękkie i zdrowsze na całej długości.

Używam tego produktu od: od ubiegłego roku (2011)
    Ilość zużytych opakowań: 2 z aloesem (ale używałam też innych rodzajów m.in. wosku do włosów wypadających)

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły ale do wax mu daleko
  • Moim zdaniem fajna odżywka do włosów bo jako wosk to raczej jest za słaby choć włosy po nim są miękkie i łanie się układają, jednak do wosków waxa mu daleko niestety.. Pachnie ładnie ale jest mało wydajny

Chcesz pochwalić natajan za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się nie sprawdził.
  • Niby fajny wosk, ale moim wymaganiom nie sprostał... Fajny zapach, fajne opakowanie, dobra konsystencja, cena taka sobie, bo dla mnie była to strata pieniędzy. Byłam bardzo zadowolona z tradycyjnych masek Wax, ten wosk absolutnie im nie dorównał. Na moje włosy zadziałał, jak najzwyklejsza odżywka, stąd moja słaba ocena. Włosy mam dość niesforne, ciężkie do rozczesywania, falowane, niestety potrzebuję lepszych środków.

Chcesz pochwalić malgosinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzzo dobry
  • - tani
    - łatwo dostępny ( apteki, superpharm)
    - wygładza, nawilża, odzywia
    - ładnie pachnie
    - fajna konsystencja
    - "skleja" rozdwojone końcówki
    - włosy są po nim takie "mięsiste"

To samo mogłabym napisać o innych z tej serii

minusy
    - mało wydajny

Używałam wtedy, kiedy widziałam,że z włosami jest kiepsko i chciałam je szybko podratować

Chcesz pochwalić Narc za czytelną i pomocną recenzję?
  • można spróbować
  • Plusy:
    - zmiękcza włosy i chyba trochę nawilża
    - wygładza
    - dobrze się rozprowadza, nie spływa z włosów i łatwo się spłukuje
    - wydajny (starcza na wiele więcej, niż sugeruje producent)
    - dobrze się spłukuje
    - cena

Minusy:
    - raczej nie zauważyłam regeneracji i odżywienia
    - dość chemiczny i mało przyjemny zapach (ale nie utrzymuje się na włosach)

Chcesz pochwalić wolny_nick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Wolałam żółty. Kupiłam ten raz i nic nie robił. Pachnie ok, ale nie nawilża specjalnie.
    Jakoś mi nie podpasował.
    Nie kupię więcej.
    Ten z miodem jest lepszy, ale też żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Madlax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i cena też
  • Jestem pozytywnie zaskoczona tym woskiem. Nakładam go na wilgotne włosy, po czym przykrywam siatką reklamówką i czapką z polaru ;-) i trzymam duż0 dłużej niz przykazano - do oporu około 1,5-2 godz. Taki zabieg stosuję standardowo na włosy z każdą maską, jaka mi wpadnie w ręce.
    Wosk ma cudowną konsystencję, której nie zaznałam przy żadnym innym kosmetyku. Nie za rzadki, dobrze się rozprowadza ślizgając po włosach, nie spływa. Trzyma się włosów. Po czasie trzymania włosy są lekko śliskie, nawilżone po same końce, Wolę zapach odpowiednika miodowego, ale ten jest też niezły tylko mniej intensywny. Za cene 9.7o naprawde warto spróbować

Chcesz pochwalić alinab za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • cudów nie zdziałał, jesli chodzi o moj najwiekszy problemy czyli konce, ale zadzialał milo.

Kupilam ten i ten ze slonecznika za 9,99 w superpharm, wiec cena jak najbardziej na tak.

Niestety ma parabeny i strasznie nieciekawy zapach.

Dziala w porzadku, wygladza, wlosy sa miekkie i sypkie. Przyzwoity ale zaden cudotwórca czy naprawiacz.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kaja2301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam ten wosk właściwie bez przekonania, bo na moje przetłuszczające się włosy nic nie działa, a tu miła niespodzianka. Wosk nie natłuszcza, tylko sprawia, że włosy są puszyste, jedwabiste i NIE PRZETŁUSZCZAJĄ SIĘ przez prawie 2 dni, nawet przy skórze. Opakowanie jest wydajniejsze, niż na nim napisano (miałam tubkę 150g) - wosku starcza na więcej zastosowań niż 3-4, bo na ok. 10, a nakładałam na całe długie włosy.

To jedna z lepszych odżywek ever.

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak widocznych efektów odżywiania
  • Wosk stosowałam 2 razy w tygodniu, na przemian z innymi kosmetykami. Ma trudny do określenia zapach, trochę chemiczny, który jednak zmywa się bez problemu.

Plusy:
    - dobra konsystencja, wosk nie spływa z włosów po nałożeniu, jest dosyć "stały", trzyma się włosów,
    - włosy są po nim bardzo miękkie, podatne na kręcenie wskutek wiązania (co w gruncie rzeczy może być też minusem),
    - stosunkowo tani.

Minusy:
    - skład nie zapewnia właściwie odżywienia, ale głównie zmiękczanie (z tego, co zdążyłam rozszyfrować), więc nie wiem, czy rzeczywiście można mówić o jakiejś regeneracji pomijając wyciąg z awokado, który jest dosyć daleko,
    - czasami mam wrażenie przetłuszczenia włosów po jego użyciu, nieprzyjemne, zwłaszcza że używa się go na umyte włosy.

Podsumowując, produkt raczej średniej jakości, nie mam wrażenia poprawy kondycji włosów, nie zamierzam ponownie go kupować. Może efekt jest widoczny po zużyciu większej ilości opakowań, ale używałam już lepszych i szybciej działających produktów, więc nie chcę czekać

Chcesz pochwalić justina987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś nowego, nie do konca skutecznego
  • Kupiłam ten wosk wraz z woskiem miodowym za namową recenzji na Wizażu, przeważały pozytywne. Wcześniej nie słyszałam nigdzie o tym wosku i go nie widziałam, ale wypatrzyłam go w promocyjnej gazetce w Super Phram i postanowiłam go w końcu spróbowac. Tym bardziej, że jeszcze wosku do włosów PIELĘGNACYJNEGO nie stosowałam (ba! nawet o nim nie słyszałam).

W tym kosmetyku najbardziej nie podoba mi się jego zapach. Dla mnie pachnie jak jakiś chwast.... Ale nie jest aż tak źle, dlatego specjalnie mnie to nie odrzuca od spróbowania tego produktu.

Nakładam go na wilgotne włosy po umyciu, daje sporą dawkę bo mam włosy długie, kręcone i suche. Dzięki takiemu zastosowaniu jedno opakowanie starczyło mi dokładnie na 4 użycia, czyli dokładnie 1 miesiąc stosowania.

Kosmetyk nakładałam na całą dlugośc włosów, od nasady po same końce Na końcówki dawałam najwięcej i zawijałam włosy w ręcznik na 15-20 min. Na opakowaniu piszę żeby ręcznik był ciepły, ale niestety zawsze miałam pod ręką suchy i zimny, więc zawijałam włosy w taki. Raz zdarzyło mi się stac pod suszarka z gorącym strumieniem 15 min,a el nie chce mi się tego powtarzac...

Co do kosmetyku?
    Włosy są po nim bardziej mokre (?) niż zwykle i mam wrażenie, że obciążone, ale w moim przypadku działa to na korzyśc.
    Zapach mi się nie podoba, ale o tym już wspominała. Włosy ,,pachną" jakieś 24 godziny po aplikacji.
    Nie suszę włosów suszarką. Jak wyschną widac w nich miałam poprawę. Są bardziej miękkie i odrobinę nawilżone. ODROBINĘ. Większych zmian nie zauważyłam. Jednym słowem ten wosk działa tak samo jak i maska do włosów.
    Spodziewałam się rewolucji, której nie zaznałam.
    Produkt mimo wszystko przyzwoity do mniej wymagających włosów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podoba mi się..
  • Kupiłam ze wzgędu na promocję w sklepie.
    Zapach jest dość dziwny i mnie denerwuje.
    Produkt łatwo się nakłada na włosy, nie spływa, świetna konsystencja.
    Wosk ułatwa mi rozczesywanie włosów. Po wysuszeniu włosy moje faktycznie wyglądaja na zdrowsze, bardziej lśniące, jednak jest to w moim przypadku jedno-dniowy efekt..nic więcej. Nie poprawił kondycji moich włosów.
    Plus za wydajność,na opakowaniu napisane jest, że starcza on na 3-4 zastosowania jednak stracza na znacznie więcej.

Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • -tania-kupiłam w SP 2 w cenie 1
    -dobrze regeneruje włosy-nakładałam na ok godzinę i po ok 3ech użyciach widać efekty-włosy łanie się po niej błyszczą, nie puszą się o ładnie się układają
    -wydajna-po nałożeniu na włosy tak jakby się spienia...
    -dobra w podróży-dla mnie działa jak maseczka a nie trzeba wozić ze sobą litrowego słoika

Chcesz pochwalić marta200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Długo byłam wierna Waxom z Biovaxu, ten kupila mi przypadkiem mama i... zakochałam sie! Nie wiem, czy to nie najlepsza woskowa maska, jaka mialam Wlosy po nim sa miekkie, super blyszczace, lejace sie, delikatne, ale nie przyklepane, dluzej zachowuja swiezosc, końcówki nawilzone, siano znika. Fajny zapach, poreczna tuba, śmieszna cena (w promocji 10zl za dwie sztuki!!!), bardzo wydajny. Polecam!!! I na pewno sprobuje produktu z tej firmy z Henną.

Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra kuracja dla włosow
  • Odzywka jest bardzo dobra. Wosk ma gesta kosystencje,łatwo go nałozyc na włosy,po spłukaniu łatwo je rozczesac. Stosuje go w cieple -pod folia i recznikiem. Po takiej kuracji włosy sa odzywione,miekkie,błyszcza,nie sa obciazone. Ten WAX jest dla mnie lepszy od woskow innych firm- czy to polskich czy zagranicznych.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 tubki 150ml

Chcesz pochwalić astra85 za czytelną i pomocną recenzję?