Powiększ Drammock International, Beauty Formulas, Treatment Wax, Avocado Oil (Głęboko odżywiający wosk do włosów z awokado)

Zgłaszająca osoba: kumkumkum1986

Intensywnie, głęboko odżywiający wosk do włosów czystym olejkiem z awokado pomaga odbudować i naprawić znicszczone włosy. Wosk dodaje włosom niezbędnego pożywienia oraz połysku. Odżywcza maseczka WAXszczególnie polecana jest dla włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, suchych, wymagających intensywnego odżywnienia.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Perfum, Citric Acid, Cetyl Persea Gratissima, Hurdolyzed Collagen, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylparaben, CI 19140, CI 42090

Cena: 10,99zł / 150ml
/s/

• Ot, zwykła odżywka
  • + Ładnie pachnie - tak owocowo-ziołowo, ale nie jest to zbyt intensywny zapach.
    + Po użyciu włosy są bardziej miękkie i lepiej się rozczesują.
    + Cena - w moim Superpharmie dorwałam ją za jakieś 5-7 złotych.

+/- Średnio wydajna.

- Może przetłuszczać włosy.
    - Po czymś reklamowanym jako produkt "głęboko odżywczy" spodziewałam się trwalszego efektu, ale ten niby wosk działa jak klasyczna odżywka do włosów, czyli efekt utrzymuje się do następnego mycia, a i tak sądzę, że na promocji za podobną cenę możemy zdobyć wydajniejszą i lepszą odżywkę, np. Garnier Oleo Intense.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • wersja w słoiku
  • Oceniam wersję słoikową (500ml).
    ma dość intensywny zapach, taki roślinny, konsystencja dość rzadka, ale treściwa, dobrze się ją rozprowadza. używam pod czepkiem na ciepło i włosy są po niej niewiarygodnie śliskie i wygładzone. bardzo sypkie i nie obciążone. za to ją bardzo lubię i szczerze mówiąc nie znam drugiej takiej, która daje ten dokładnie efekt na moich włosach.
    Używam jej wtedy, kiedy chce pochodzić w rozpuszczonych włosach i zależy mi, żeby były takie sypkie i lejące. Jeśli moje włosy są zanadto obciążone to mi wiszą dwa na krzyż smętne strąki..
    Z tą maskę tego nie mam, zauważyłam, ze jak zastosuję zaraz po farbowaniu to dłużej trzyma odcień farby. Musi zatem domykać łuski.
    Dla mnie jest bardzo dobra, zwł, ze szalenie wydajna.
    na pół roku wystarczy spokojnie
    Odejmuję gwiazdkę za słaba dostępność i brzydkie opakowanie.

Używam tego produktu od: 5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 400 ml z 500

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Nic nie robi na włosy. Jedynie lepiej się rozczesują. Chemiczny zapach, cena droższa od innych waxów. Konsystencja wodnista, ciężko nakłada się na włosy. W dodatku może z łatwością spłynąć. Finał jest taki, że odżywka stoi na półce i za żadne skarby nie mogę jej zużyć.

Chcesz pochwalić MiaLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.słaba
  • moje włosy zdecydowanie jej nie polubiły,zwykła odżywka absolutnie nie zrobiła nic dobrego.zapach bardzoooo nachalny,mocny ,intensywny ,coś jak stare perfumy połączone z aloesem .odżywka na pewno włosów nie odbuduje,jedynie zapewni łatwe rozczesywanie i efekt wizualny

Używam tego produktu od: 5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu odżywka
  • Przetestowałam trzy wersje tego kosmetyku:
    wosk z avocado, z miodem i odżywiający.

Moim zdaniem powyższe rodzaje odzywki niczym nie różnią się od siebie.
    Wosku nie nakładałam na skórę głowy- skład do tego nie zacheca. Używam tej maski jak odżywkę i w takiej roli sprawuje się dobrze. W roli maski natomiast wosk nie sprawdza sie zupełnie.

Odżywka:
    nawilza,
    wygładza włosy,
    ułatwia rozczesywanie,
    włosy po jej uzyciu są bardzo sypkie i lśniace.
    Będę do niej wracać. Używam tego produktu od: kilka mcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Mam opakowanie w dużym, pół litrowym słoiku, za które zapłaciłam 18 zł w osiedlowej drogerii.
    Mam pecha do odżywek, ponieważ bez ich wzbogacenia kilkoma kroplami oleju nie robią na moich włosach praktycznie niczego szczególnego. Ta maska jest inna:

-Maska działa na moich włosach cuda. Są miękkie, błyszczące, lepiej się kręcą.
    -Prosty, treściwy skład
    -Włosy dobrze się po niej rozczesują,już po spłukiwaniu wodą czuć ze są miękkie, gładkie i rozplątane.
    -Pięknie pachnie
    -ma przyjemną, stosunkowo zwartą konsystencję, przez co jest bardzo wydajna
    -można z powodzeniem nakładac na skórę głowy, która jest po takim zabiegu ukojona (polecam dla wrażliwców)
    -nie obciąża włosów

Na pewno kupiłabym ponownie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak zwykła odżywka.
  • Wiązałam duże nadzieje z ta maska , niestety nie zakoczyla mnie niczym ... Potrzebowalam dobrej mocnej regeneracji poniewaz mialam czesc wlosow rozjasnionych co spowodowalo iz byly bardzo suche zniszczone bardzo zle sie je rozczesywalo. Niestety ten wax jedynie doraznie ulatwial rozczesywanie ale wogole nie regenerowal ani nie odżywial wlosow. Włosy byly po nim obciązone - rozprostowywal loki. Meczylam i meczylam wreszcie koniec! i nigdy wiecej!

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sam jak ten z miodem
  • Ten produkt z Beauty formulas jest bardzo podobny do tego z woskiem, miosem i pyłkiem pszczelim.

Moje włosy są mocno porowate – wynika to z faktu zniszczenia ich zabiegami chemicznymi (farbowanie + nieudana trwała ondulacja). Skóra głowy jest wrażliwa, przetłuszczająca się, z ŁZS. Włosy wymagają protein, olei, nawilżenia (gliceryna itd.).

Maska jest o kremowej konsystecji, ma lekko zielonkawy kolor.

W przeciwieństwie do wosku z miodem posiada zamknięcie na klapkę, za co plus dla producenta – znacznie wygodniej to działa niż korek bez wypustek. Samo opakowanie jest miękkie, przez co świetnie się go wyciska. Resztki wychodzą bez problemu.

Podobnie jak maska z miodem wymaga dodatkowych nawilżaczy o lekkim składzie by wniknąć włosy. Nawilża, regeneruje dopiero w połączeniu z lekką odżywką nawilżającą.

Ale efekt nawilżenia nie jest tak idealny jak w przypadku tej z miodem. Są sypkie, ale częściowo zostają porowate, efekt szopy nie jest tak mocno usunięty, choć są pełne życia i sypkie.

Nie obciąża, nie podrażnia skalpu, nie zwiększa przetłuszczania.

Cena jest niezła, wydajność ok. Choć szczerze to bardziej podoba mi się ta z miodem. Ta ma gorszy zapach i działanie - jednak moje włosy wolą miód niż olejek z awokado.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała tuba

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!!
  • Nie wiem, jakim cudem maska miałaby wystarczyć na tyle użyc, o ilu pisze producent - ja używalam go co najmniej kilka miesięcy (raz na tydzień/dwa).

+świetnie działa na wlosy, wizualnie wygladają o wiele lepiej niz przed użyciem maski
    +po użyciu włosy są miękkie i gładkie, tworzy się na nich jedna tafla
    +fajnie nawilża, końcówki nie wywijają się
    +łatwa do spłukania
    +niska cena

-skład - analizując go kompletnie nie wiem czemu zawdzięcza swe cudowne dzialanie. I za to odejmuję pół gwiazdki

Jestem na TAK!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER MIĘKKOŚĆ I NAWILŻENIE!!!
  • Witam!!!
    Po przetestowaniu tego komsmetyku widzę tylko same plusy!!!! Okazał się lepszą opcją dla mnie niż BIOVAX do włosów blond.

+super nawilżenie włosów
    +super się błyszczą
    +są miekkie
    +łatwo się układają
    +nie podrażniają skóry głowy
    +stosunkowo ładny zapach
    +włosy wyglądają zdrowo
    +nie odciążają włosów
    +niska cena; 16 zł za 600 ml(promocja w superpharmie 2 produkty razem)

Osobiście dodaję do niego trochę miody lipowego ponieważ mam włosy blond, efekt jest mega super, włosy są troszkę rozjaśnione i MEGA BŁYSZCZĄCE!
    Minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: właśnie zużywam 1

Chcesz pochwalić xoxotor za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij