Avon, Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci)

Powiększ Avon, Mirror Shine (Lustrzany lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: telua

Paznokcie jak lśniące kolorowe lusterka (6 kolorów do wyboru). Zachwycający blask i żywe kolory, wyjątkowa trwałość.

Cena: ok. 15zł / 8ml

• Może być
  • Posiadam w odcieniu metallic mauve. Szczególnie mi się podoba na paznokciach u stóp

Zalety:
    - dobre krycie, wystarczy jedna warstwa lakieru
    - bardzo szybko schnie
    - wygodny pędzelek
    - niska cena

Wady:
    - mały wybór kolorów
    - dość szybko się ściera na krawędziach paznokcia

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić FestDama za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, ale
  • Efekt super, mega metaliczny, super kolor! (polished pink), także mega szybkie schnięcie! Ale jeden poważny minus - trwałość. U mnie wytrzymuje na paznokciach kilka godzin. Ale przy jego ważnych plusach ten minus da się jakoś przeżyć. Polecam na krótkie imprezy!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecała buteleczka

Chcesz pochwalić gothika za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak ,ale...
  • Lakiery mają naprawde przepiękne kolory ,ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Troche zostawia smugi , i jest nietrwały- schodzi z paznokci po ok. dwuch dniach. Jednak kolory są tak piękne i niespotykane iż po zainwestowaniu w dobry lakier nawierzchniowy jest ok

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziairomek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem OK
  • Nigdy nie byłam przekonana do lakierów Avonu ale zakupiłam dwa odcienie w ciemno z tej serii. mam różowy i brzoskwiniowy (dokłądnych nazw nie pamiętam).

+ :
    Kolorki są śliczne!
    Wystarcza jedna warstwa bo są bardzo kryjące!
    Niewygórowana cena! (kupiłam po ok7zł)
    Wygodna buteleczka i pędzelek.

- :
    Jako lakier metaliczny uwydatnia wszystkie nierówności na płytce paznokcia (polecam użycie wyrównującej bazy przed pomalowaniem paznokci).
    Mały wybór kolorów (niestety tylko kilka odcieni ( ).
    Dość szybko się ściera - zaczynając od krawędzi.

Ogólnie jestem zadowolona z zakupu i jak za te pieniądze to warto zainwestować w dobrą bazę pod emalię i warstwę bezbarwną "na wierzch" bo kolory są tego warte.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić kadu87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na 1 dzień!
  • Tak jak napisałam w tytule, jest super ale na 1 dzień a jak się zmywa naczynia to do 1 razu, ściera się niestety na końcówkach. Szkoda bo paznokcie są błyszczące. Jest jednak na to rada- pomalować na wierzch bezbarwnym lakierem.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić extreme7279 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak słów...
  • Bardzo się zwiodłam...

W katalogu i w słoiczku wyglądał super, natomiast na paznokciach tragedia... Tworzą się smugi, zacieki i ogólnie nie wygląda to za ciekawie.

Trwałość poniżej oczekiwań - około 2- 3 dnia od pomalowania, zauważyłam że lakier odpryskuje i ściera się na końcówkach.

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 słoiczka

Chcesz pochwalić telua za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij