IsaDora, 16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 (Podkład ochronno - nawilżający)

Powiększ IsaDora, 16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 (Podkład ochronno - nawilżający)

Zgłaszająca osoba: chiante

IsaDora 16Hrs Active Moist Make - Up SPF 30 to wyjątkowo trwały podkład, który zapewnia skórze nawilżanie i ochronę przez 16 godzin. Dzięki składnikom aktywnym podkład wygładza i rozświetla skórę twarzy.
Podkład posiada delikatną, lekką konsystencję, która łatwo rozprowadza się na twarzy i idealnie stapia się ze skórą. Zapewnia średni efekt kryjący, korygując niedoskonałości cery.
Polecany dla aktywnych kobiet wymagających trwałego, ochronnego i nawilżającego podkładu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Nieperfumowany, testowany klinicznie. Dostępny w 6 kolorach.

• Cieniutko...
  • Zacznę od minusów, bo jest ich więcej
    - kolory, z których jeden na siłę na mocną opaleniznę mogę nałożyć
    - za tłusty jak na mieszaną cerę
    - szybko zaczyna się błyszczeć
    - mnie zapychał
    - opakowanie szybko się ściera i mocno brudzi

Z plusów można wymienić:
    + kryje!
    + pompka

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Chcesz pochwalić PetitChat za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko do suchych skór !
  • Podklad rzeczywiscie nawilza ale przy mojej tlustej cerze za bardzo ją obciąża i powoduje nie estetyczny blysk. Ogólnie nie jest to zly produkt ale zdecydowanie nie dla tlustych skór. Duzy wybor kolorow sprawi ze kazda znajdzie cos dla siebie. Moj kolor to creamy beige - super naturalny kolorek dobrze stapia sie z moją cerą. Polecam posiadaczką cer suchych i normalnych.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przecietny
  • Posiadam odcien 32 Cream Beige,ladny,sredni bez z zoltymi tonami.Podklad jak dla mnie jest przecietny,jak za te cene to moglby byc lepszy.Cale szczescie ze kupilam go za jedyne 5 e.
    Hmm..mam go juz jakis czas i zadko go uzywam.Przede wszstkim zapach ,jakis taki paskudny,mimo lekkiej i plynnej konsystencji ciezko sie go naklada,jest jakis taki tepy,klejacy i srednio mi to odpowiada.Czasmi nalozony na twarz wyglada super,niezle wspolpracuje,a innego dnia jest toporny i taki mazisty.Jednak po jakims czasie potrafi sie niezle stopic i wygladac ladnie,na twarzy pozostaje jakies 8 h ,czeste poprawki nie sa potrzebne,choc czasmi nos sie zaswieci no i ciemnieje o jakies pol tonu.Krycie bardzo nikle,nawet nalozenie dwoch warstw nie daje mi dostatecznego krycia.Podklad tak jaby barwi skore,nawilza i nie wysuszanie schodzi tez plackowato.znam lepsze tansze podklady,ten mnie nie zachwycil i najgorsze ze nie mam ochoty go uzywac.No i na moje nie jest wart tych 19,90 euro za te 5 e moglam sprobowac ale nigdy wiecej.
    Opakowanie srednie,mocno sie brudzi i rysuje ta butelka,pompka bez zarzutu.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Całkiem przyzwoity podkład, chociaż jak na tę cenę, można oczekiwać więcej. Podoba mi się jego piankowa formula, wspaniale się aplikuje, nie pozostawia smug, nie wchodzi w załamania. Mam cerę suchą i u mnie sprawdza się idealnie. Dobrze kryje, nie muszę używać korektora pod oczy, ale mam wrażenie, że tworzy maskę na twarzy i ma tępy wygląd. Poza tym świeci się, trzeba go koniecznie przypudrować. Nie jest trwały i dość nieestetycznie ściera się z twarzy. Nie odpowiada mi też jego chemiczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: jdno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dominkoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład przypadł mi do gustu, ale wolałabym, żeby bardziej kryjący, trwały i nie świecił się po czas
  • PLUSY:
    - konsystencja
    - skóra po nim jest gładka i miękka
    - nie wysusza
    - dobrze się rozprowadza
    - w miarę dobrze kryje niedoskonałości

MINUSY:
    - zapach (kojarzy mi się z chlorem)
    - w moim przypadku - muszę przypudrować skórę
    - średnio trwały
    - cenaUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sohott za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po kilku godzinach splywa z twarzy....
  • Podklad ten na poczatku robi super wrazenie, buzia po nalozeniu jest super gladka jak z filmu, jednak czar pryska po kilku godzinach bo podklad zaczyna sie swiecic i splywa z twarzy, praktycznie nie ma nic!!!
    Za ta cene i ze wzgledu na firme spodziewalam sie czegos duzo lepszego. Nidgy wiecej...!!! 1 gwiazdke daje za 1 wrazenie wiecej nie zasluguje.

Używam tego produktu od: 1 roku i nie moge zuzyc.
    Ilość zużytych opakowań: 1 -jeszcze polowa

Chcesz pochwalić kamilka2601 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, ale w tej cenie można kupić lepsze
  • PLUSY:
    + praktyczne opakowanie z pompką zapewnia higienę i komfort użycia
    + podkład dobrze się rozprowadza na twarzy
    + miła konsystencja produktu
    + ładnie stapia się z cerą
    + nie robi plam, nie ciemnieje
    ALE (MINUSY):
    - słabo kryje
    - czasem zbierał się w zmarszczkach mimicznych, brzydko podkreślając je
    - drogi!!!
    Używam tego produktu od: 8 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 buteleczka wystarczyła na 8 miesięcy codziennegu użytkowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić YoasiaBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Rewelacyjny podkład nawilzający! Przepięknie stapia się ze skórą, odcień idealnie współgra z naturalnym kolorytem cery. Jest lekki, nie podkreśla suchych skórek, nie zatyka porów. Delikatnie się błyszczy, nie mozna jednak uznać tego za wadę poniewaz jest to normalne u podkładów nawilzających. Wygląda cudownie zarówno sam, jak i przyprószony pudrem Sam podkład rewelacyjny natomiast brakuje jasnych odcieni więc za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: roku, tylko latem
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Kejtuniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie spełnia oczekiwań.
  • Posiadam podkład w kolorze nr 30 Opal Beige, niestety mimo wielkich oczekiwań i przeznaczenia teoretycznie dla mnie (mam skórę suchą), nie odpowiada mi.

Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, ujednolica koloryt, nie podrażnia i nie zapycha porów, nie ciemnieje w ciągu dnia - i z zalet to by było na tyle.
    Niestety ma też tendencję do wchodzenia w pory, podkreslania suchych skórek i ważenia się, jeżeli nałoży się go na krem o bogatszej konsystencji (a o taki moja skóra się pod tym podkładem domaga). Sam w sobie skóry nie wysusza, ale jej suchość bezlitośnie uwidacznia i podkresla.

Podkład jest wydajny, niewielka ilość wystarczy na całą twarz, ma okropny zapach - połączenie smrodku, który miał też nieodżałowany podkład ID w piance i mimozowej nuty znanej z perfum Champs Elysees. Buteleczka solidna i wygodna, szkoda że nieprzezroczysta, pompka funkcjonalna. Regularna cena moim zdaniem jest o wiele zbyt wysoka, ale do tego niestety ID mnie już przyzwyczaiła.

Używam tego produktu od: kwietnia 2011

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra jak z bajki!
  • Jestem zaskoczona ilością niepochlebnych recenzji na temat tego kosmetyku!
    Przyszłam tutaj zachwalać pod niebiosa cudowne właściwości podkładu IsaDory, ale teraz to już nie wiem, czy ktokolwiek skorzysta na mojej recenzji patrząc na ilość innych, już skreślających ten produkt. Mimo to spróbuję.

Zaznaczę, że bardzo możliwym jest fakt, że efekty, jakie uzyskałam dzięki podkładowi zależą tylko i wyłącznie od właściwości skóry, którą posiadam. W każdym razie były bardzo pro . Ale od początku...

Bardzo niepewnie podchodziłam do kosmetyków IsaDora, a to ze względu na dziwne przekonanie, że sa to kosmetyki dla Pań w średnim wieku, mające głównie za zadanie zakryć niechciane zmarszczki itd. Mam 20 lat, więc pomyślałam, że kosmetyk mi zaszkodzi bo musi mieć dzięki takiemu założeniu ciężką, obciążającą konsystencję. Dodatkowo wmontowałam sobie, że utworzy na mojej twarzy efekt maski, że skóra nie będzie oddychała.

Dzięki mojej mamie miałam okazję go przetestować. Odcień 32- cream beige. Łatwy aplikator, choć dozuje nieco za dużo podkładu, trzeba uważać.

Kosmetyk rozprowadza się z łatwością na skórze. Od razu ujednolica skórę i sam dostosowuje się do jej kolorytu. Nie musiałam poprawiać palcem tu i ówdzie, męczyć się z szyją, nic! Na początku buzia się świeci niemiłosiernie, ale to kwestia paru sekund...a efekt jest po prostu genialny!
    Podkładu w ogóle nie czuć, nie tworzy żadnej maski, ba, mam nawet wrażenie, że jest bardziej nawilżona (ale nie świecąca!) i delikatna. Moja skóra wydaje się być idealna, bez żadnych niedoskonałości. na prawdę profesjonalny efekt. Nie są to tylko moje słowa!

Wiele razy zdarzyło się, że koleżanki pytały, czego używam. Za każdym razem padały takie słowa jak: niesamowita skóra, że wyglądam, jakbym wyszła od profesjonalisty, i że do tego bardzo naturalnie. Wybaczcie dziewczyny, ale jak słyszycie takie słowa w plenerze, to trudno już znaleźć jakieś wady dla tego podkładu .

Po 10 minutach od nałożenia, dotykam palcem skóry, by przekonać się, czy zastanę na nim resztki podkładu. Nic. Palec jest czysty, a więc żadnej wtopy nie będzie.
    Po trzech godzinach efekt wciąż ten sam. Nie spływa, nic się nie dzieje. Po 12 godzinach jest tak samo, chociaż 16 h jeszcze nigdy nie nosiłam.

Podkład jest średnio wydajny. Cena oczywiście nie jest niska, ale jak dla mnie warto zainwestować w ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3go, testuję nr 31

Chcesz pochwalić Larum za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij