BeneFit, Smokin` Eyes (Paleta do makijażu oczu)

BeneFit, Smokin` Eyes (Paleta do makijażu oczu)

Zestaw cieni do oczu, do wykonania klasycznego` smokey eye`.
Zestaw zawiera:
- 3 cienie do przydymionego makijażu w tym:
- różowy cień rozświetlający,
- cynowa baza,
- cień w kolorze węgla,
- kredka,
- wosk do kształtowania brwi,
- rozświetlacz do okolic oczu,
- dwustronny pędzelek do cieni i brwi,
- pęseta do korekcji brwi,
- lekcja makijażu omawiająca każdy etap makijażu .

Całkiem niezła

Z zestawu lubię najbardziej różowy cień, który się sprawdza również w roli rozświetlacza. Grafitowy też jest niezły do smoky i kreski na dolnej powiece. Wosku nie używam wcale, bo ma ciepły rudawy odcień. Eye bright czasem używam, chociaż zniechęca mnie słaby poślizg. Środkowy cień ma piękny odcień, ale jakościowo jest najsłabszy. Mocną stroną tego zestawu jest pęsetka która chwyta najkrótsze włoski. Załączona kredka jest za twarda jak dla mnie. Mimo wszystko uważam, że jest to zestaw wart polecenia ze względu na jego poręczność, praktyczność i wszechstronność.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Kompaktowy, szybki, na wyjazdy! Uwiódł mnie :)

Znalazłam zestaw na allegro za 88 zł z przesyłką.
Plusy:
- ładne i poręczne opakowanie
- instrukcja obsługi dołączona do opakowania
- idealny na wyjazd!!! W zestawie jest także pęsetka
- cienie nie osypują się ich kolory jak najbardziej mi odpowiadają
- do stosowania do pracy, w zwykły dzień i na wieczór w zależności od sposobu pomalowania
- wosk do brwi nie rozmazuje się nawet jeśli przeciera się brwi palcami
- w zestawie poręczne lusterko
- opakowanie na tyle małe, że można mieć je przy sobie przez cały dzień nawet w małej torebce
- w zestawie są także pędzelki do cieni i brwi - dobre jakościowo
- wydaje się, że cienie są wydajne

Nie zauważyłam żadnych minusów - może tylko cena trochę odstrasza

Jak najbardziej polecam każdej kobiecie!!!

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

bardzo dobry dla początkujących i na wyjazdy

Kupiłam tę paletkę około 2 lat temu i nauczyłam się na niej robić smokey eyes, dzięki załączonej instrukcji. Nadal zabieram ją ze sobą na krótkie wyjazdy, ale na co dzień już jej nie używam.

Największy zachwyt wzbudziła we mnie... pęsetka, która jest świetna, używam jej od dwóch lat i nadal jest taka jak na początku, jest to najlepsza pęsetka, jaką miałam.

Srebrny cień utrzymuje się cały dzień, jest dobrze napigmentowany, ma w sobie ładne, subtelne drobinki. Nie do końca odpowiada mi jego odcień, ale to już kwestia gustu.

Różowy cień jest moim zdaniem najlepszy ze wszystkich zawartych w paletce. Bardzo ładnie rozświetla, spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.

Czarny cień nie jest już tak dobrze napigmentowany, ale dzięki temu łatwiej nie zrobić sobie nim krzywdy, więc dla początkujących jest to plusem.

Czarna kredka z tego, co pamiętam była w porządku, ale zgubiłam ją jakiś czas temu, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć.

Pędzelek nie jest zachwycający, ale w podróży daje rade zrobić sobie nim makijaż.

Wosk do brwi jest świetny, do tej pory używam tylko jego.

Wosk rozjaśniający bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, jest bardzo trwały.

Ogólnie paletka jest godna polecenia, bardzo przydatna w podróży, bo zastępuje całą paletę do makijażu oczu.

Świetna i wydajna paletka, warta tej ceny

Dobrze skomponowana paletka, świetnie nadająca się dla Pań o zimnym typie urody.

Cienie nałożone na bazę odnzaczają się dużą trwałością, swobodnie wytrzymywały na moich powiekach cały dzień, mimo że jestem tyepm osoby, która ciągle musi coś przy oczach \'ruszać\' (często je pocieram) ;)

Jasny, różowy cień pięknie nadaje się do rozświetlania łuku brwiowego, środka powieki, wewnętrznego kącika. Nadaje się również na bazowy cień, którym pokryjemy całą powiekę. Posiada śliczne drobinki.
Jasnoszary cień również posiada drobinki, jedynie ciemny cień jest matowy.

Różowy, kremowy rozświetlacz świetnie się sprawdza w swojej roli, nałożony na wewnętrzny kącik świetnie niweluje zielonkawe zasinienia i odświeża spojrzenie.

Wosk do brwi jest przyzwoity, ale bez rewelacji - trochę włoski uładzi, ale nie utrwala za mocno. Jest neutralny, nadaje się zarówno do brwi jaśniejszych, jak i bardzo ciemnych (po nałożeniu nie widać jego koloru).

Pędzelek i pęsetka dołączone do zestawu również nie powalają, ale śmiało da się ich używać.

Podsumowując:

PLUSY:
- trwałość cieni
- dobre napigmentowanie
- świetny rozświetlacz
- "instrukcja" nakładania cieni
- ładne i poręczne opakowanie (przeżyło wiele podrózy zarówno w kuferku, jak i w kosmetyczce ;))

MINUSY:
- mniej przydatny wosk do brwi (zazwyczaj nie zużywałam go do końca w poprzednich paletkach)
- niewygodny w użyciu pędzelek
- kredka do oczu dołączona do zestawu jest trochę za twarda

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania, jestem w trakcie czwartego

super

Bardzo lubię tę paletkę. Lubię ją zabierać na wyjazdy, ale używam jej też na co dzień. Cienie mają moje ulubione kolory i fajną konsystencję. A do tego rozświetlacz i wosk do brwi. Rewelacja, polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Nie wiem czemu podeszłam do tej paletki bardzo sceptycznie. Bardzo milo sie zaskoczylam, cieniami robię piekny, przepiekny smokey, z mozliwością intensyfikowania odcieni, natężenia itd.
Trwałe, bez bazy bardzo długo sie trzymaja, nie rolują. W opakowaniu wszystko co potrzebne.
Instrukcja jest genialna, idealnie pokazuje jak zrobić piekne smokey.
Naprawdę jestem zachwycona:)
Nie potrafię sie tylko wypowiedzieć odnośnie pęsetki bo jej nie uzywalam.

Używam tego produktu od: kilka mcy

Całkiem dobra

Szczerze mówiąc, nie oczekiwałam wiele od jakiejkolwiek palety Benefit. W porządku, te kosmetyki są urocze - i drogie - ale nie rewelacyjnej jakości; po wielu nieudanych zakupach doszłam do wniosku, że to raczej ładne zabawki... i kupienie tej palety tylko potwierdziło moje zdanie.

To, co uwielbiam w tej palecie, to uniwersalność. Regularne, mocne smoky eyes zrobiłam sobie może raz; za to prawie każdego dnia używam jednego z cieni albo wosku do brwi. Poza tym jest perfekcyjna na wyjazdy, które zdarzają mi się bardzo często - wreszcie nie muszę ciągnąć ze sobą wszystkich pełnowymiarowych kosmetyków. Sama jestem zdziwiona, jak różnie można się pomalować za pomocą jednej minipaletki - od ciężkiego, przydymionego oka, przez moją "flagową" cienką kreskę, po delikatny makijaż perłowym cieniem. Niestety, cienie nie grzeszą jakością - dosyć szybko się osypują i mają niezbyt dobrą konsystencję, kredka szybko znika z powieki, a wosk jest nieco za ciemny i zbyt klejący.

Daję jej pięć gwiazdek za to, że jest urocza i bardzo praktyczna, odejmuję jedną za jakość.

godny polecenia produkt:)

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Utrzymuje się dość długo na oczach i dzięki prostej instrukcji dołączonej do zestawu można bardzo szybko i łatwo zrobić seksowny imprezowy makijaż. Szczerze mówiąc po raz pierwszy, gdy go używałam, przestraszyłam się trochę, bo niezbyt mi pasują mocne cienie, ale po dodaniu rozświetlacza efekt był jak najbardziej zadowalający. Cienie są miękkie, świetnie napigmentowane i choć nie utrzymują się strasznie długo na powiece, uważam, że są w porządku. Poza tym, mimo sporo cieni mnie podrażnia, te są ok. A wosk do brwi jest moim faworytem- może minimalnie za ciemny, ale łatwy w obsłudze, nawet dla takiego laika jak ja, i daje bardzo ładny efekt.
\\nAle, jakże by inaczej, jest kilka minusów:
\\n-pędzelek (do cienia) był super-miękki i cudowny- do pierwszego umycia. potem stał się zbity i sztywny;
\\n-kredka do oczu (co w sumie jest moją winą)- zatyczka była bardzo mocno wciśnięta, więc musiałam użyć dużo siły, żeby ją zdjąć i z rozmachu po prostu ją złamałam, a takiego \\\\\\\'pypcia\\\\\\\' nawet nie da się zastrugać:/
\\n-zarówno pęseta jak i pędzelki są nieporęczne- za krótkie, no ale cóż, taka już zaleta palet
\\n-rozświetlacz, zgodnie z instrukcją nakładałam palcem, a ponieważ wcześniej zajmowałam się ciemnymi cieniami, które w jakiś sposób znalazły się na moich palcach. rezultat- cały rozświetlcz się zabrudził. co przypuszczam, że też jest moją winą, ale można było dołożyć nowy pędzelek...
\\n
\\nGeneralnie jestem z produktu bardzo zadowolona, mój nr 1 na każdą imprezę/randkę etc:)
\\n
\\nPrzypuszczam, że kupiłabym go ponownie

dla mnie godna polecenia

dla mnie paletka naprawdę godna polecenia nie raz jak jechalam gdzieś brałam tylko ją bo mam tam wszystko czego potrzebuję na taki wyjazd ze znajomymi żeby połazić po górach... czyli mogę mieć zrobione brwi :D jasny makijaż całkowicie lyb z ciemniejszym akcentem lub wieczorowy .. jak wziełam jeszcze jedynie brązowy cień i chyba dwie kolorowe kredki i czarna to wiadomo w zestawie jest naprawdę można wyczarować fajniutkie makijaże:)
i nie trzeba brać miliona osobnych kosmetyków dlatego ja lubię bardzo sety benefita i chyba mam już każdy :D bo to jest po prostu praktyczne :D co cenie sobie nie znoszę dźwigania miliona osobno zapakowanych cieni do oczu do brwi wrrrr;/ i malowania sie w takim nie ogarnięciu w nowym miejscu a tak to otwieram i mam wszystko w jednym miejscu ;]
polecam naprawdę ponieważ cienie są bardzo dobrze napigmentowane ładnie się rozcierają nie są błyszczące aczkolwiek mają lekki połysk .kredka bardzo dobrej jakości nie rozmazuje sie pęseta precyzyjna chyba lepszej nie miałam.. z mojej strony ochy i achy :p dla tego produktu

Uważam, że jest to dobra paletka warta zakupu.

Paletka uważam, że jest godna polecenia. Dołączona instrukcja jest bardzo czytelna i jasno napisana, przy jej pomocy można wyczarować naprawdę bardzo ładny smoke eyes. Muszę zaznaczyć, że nie robiłam przy użyciu tej paletki makijażu na dzień, używam jej od czasu do czasu na wieczór/ imprezę, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak make-up sprawuje się w dzień.
Nie zauważyłam aby cienie się osypywały.
Cienie są b. dobrze napigmentowane.
Wosk do brwi jest po prostu REWELACYJNY!- używam go na co dzień bo daje bardzo naturalny efekt.
Wosk rozjaśniający- trzeba się z nim obchodzić dosyć oszczędnie bo inaczej jest dosyć widoczny... ;p
Kredka do oczu jest dosyć twarda, głównie dlatego dałam ocenę 4, a nie 5.
Pęseta wydaje się być solidna- nie wiem, nie używałam. ;)

Używam tego produktu od: września br

Fajny efekt, ale nietrwały!

Uwielbiam takie zestawy, więc jak tylko zobaczyłam Smokin Eyes musiałam go kupić. Ogólnie paleta daje efekt prawdziwie smokin eyes, ale na max 3h! Ponieważ jest to makijaż typowo imprezowy, nie na co dzień oczekiwałam od niego zdecydowanie dłuższego pozostawania na oku. Imprezuję to do rana, a on niestety już koło północy znika z oka. ALe do konkretów:

Na plus:
+ świetny wosk brow zings - delikatnie, ale zdecydowanie podkolorowuje brwi nadając oku głębsze spojrzenie i bardziej seksowny wyraz twarzy, super
+pęseta - tak precyzyjnej jeszcze nie miałam!
+ ciemnografitowy cień do powiek - jedynt trwały cień z całej palety, ale makijaż nie polega przecież na używaniu tylko jego..

+/- eye bright - świetny efekt rześkiego spojrzenia, dla kogoś kto jak ja nie ma specjalnych problemów z podkrążeniami - zastępuje korektor. Trawały, nie zbiera się w bruzdach. Minus za to, że.. nie powinien znaleźć się w tym zestawie w takiej formie do aplikacji, tylko w kredce. Wszystkie drobinki z ciemnych cieni przyklejają się do niego, więc za każdym razem przed nałożeniem trzeba palcem zetrzeć wierzchnią - szarą warstwę - nieekonomiczne, złe rozwiązanie

- cień cynowy - znika prawie od razu. jest to velvet eyeshadow (tak podejrzewam) i na pewno go nie kupię, bardzo bardzo nietrwały
-cień różowy - mniej trwały od cynowego - będziecie go widzieć przez jakieś 30 min..max!
- smokin liner - największe rozczarowanie - kredka absolutnie za twarda, bardzo mocno trzeba naciskac na powiekę, do tego daje efekt ciemnoszarej a nie kruczo czarnej - dlatego w ogóle jej przy tym makijażu nie używam.

Ponieważ makijaż nie jest wcale tak mocny jak powinien (szybko znika) używam go często do pracy - przez 30 min. potrzebne mi na dojazd zdąży już się zsypać i nie razi w godzinach pracy.

Nie żałuję zakupu, ale drugi raz na pewno się nie skuszę. I z daleka będę omijać cienie Benefitu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op. w trakcie