Richards & Appleby, Natural Classics, Henna Wax Aloe Vera (Odżywcza maska do włosów) (stara wersja)

Przeznaczona jest szczególnie do włosów i skóry głowy narażonych na działanie zanieczyszczonego środowiska i zabiegów fryzjerskich (farbowanie, prostowanie, trwała, suszenie gorącym powietrzem). Zawartość henny powoduje odbudowę włosa poprzez wnikanie białka henny do włosa i cebulki włosowej. Zawarty w odżywce ekstrakt Aloe vera łagodzi podrażnienia skóry głowy oraz silnie nawilża włosy suche, łamliwe i trudne do ułożenia, a także włosy ze skłonnością do przetłuszczania. Odżywka nie obciąża włosów i nie zmienia ich koloru.

Cena: ok. 19zł / 240g
/s/

Słabo

Szału nie ma... Kupiłam tą maskę w sierpniu kiedy systematycznie zaczęłam dbać o moje włosy. Zachęciły mnie wszystkie pozytywne opinie internautek. Niestety trochę się zawiodłam.
Używałam jej co trzecie mycie. Nakładałam sporą ilość maski owijałam czepkiem i ręcznikiem i podgrzewałam suszarką. Efektów zbyt dużych nie było.. Po zmyciu maski miałam wielki problem z rozczesaniem włosów. Cały zabieg z maską jest dosyć czasochłonny. Producent zaleca 15-30 min podgrzewając suszarką co strasznie mnie denerwowało i męczyło :P
Podobno maska wspomaga wzrost włosów. Po kuracji troszke mi urosły tylko nie wiem czy to zasługa tej maski, revalidu który zażywam, wcierki jantar czy całej trójki :)

+ niska cena
+ lekkie nawilżenie
+ nie obciąża włosów

- zapach (niestety mnie sie nie podobał)
- trudność w rozczesaniu włosów
- czasochłonne nałożenie oraz ogrzewanie.

Używam tego produktu od: sierpień

Dość dobra

Zacznę od tego, że mam suche i matowe włosy. Od dawna szukałam czegoś co nawilży moje włosy,. nie pomagały mi kallosy, tak bardzo przez wszystkich zachwalane. Początkowo miałam w planach zamówić natural classic henna wax reatment, ale zauważyłam, że jest także dostępna wersja z aloesem o którym słyszałam wiele dobrego. Może zacznę od plusów
- nawilża włosy chociaż nie od razu
- wydajna - opakowanie 400 ml starczy mi chyba na cały rok jako że ja nie nakładam na włosy jakichś dużych ilości ( zgodnie z zasadą im mniej tym lepiej )
- ładnie pachnie

Minusy:
- włosy nie są lśniące
- obciąża włosy ( stosuje ją jako maskę nie odżywkę i trzymam pod czepkiem jakiś 45 min, próbowałam ją używać jako odżywkę, ale wtedy włosy są sianowate, jeszcze bardziej przesuszone,)

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: około 1/8 opakowania

Witam , używam maski od miesiąca i jestem zachwycona . Mam bardzo zniszczone włosy na dodatek fryzjerka mi je spaliła i miałam strupa w głowie i jak odpadł to razem z włosami miałam taki czerwony plac nie wiedziałam co mam zrobić w tym miejscu nie miałam włosów używałam wcześniej również masek z waxa i były takie sobie ale przeczytałam o tej masce i pomyślałam że może pomoże i pomogła po miesiącu odrosły mi włosy w tym miejscu jakieś 1 cm jestem zachwycona i żałuję że zdjęcia nie zrobiłam tej czerwonej plamie . POLECAM PRODUKT !!!!!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam 1 opakowania

Nie polecam nikomu!

Beznadziejny produkt;/ Kupiłam ja na allegro w cenie ok 15 zł i żałuję!!!

Plusy:
BRAK!

Minusy:
-dostępność
-nie opłaca się kupować przez internet,gdyż koszt przesyłki jest droższy od samego produktu
-w ogóle nie działa na moje zniszczone włosy
-po nałożeniu włosy są twarde i nie mogę ich rozczesać(plączą się).

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

Beznadzieja

Kupiłam na allegro za 10 zł. Dla siebie i koleżanki na prezent. Po pierwszym użyciu okazało się, że wstyd dawać coś takiego w prezencie:/
Na aukcji nie było wypisanego składu, co w sumie jest zrozumiałe, bo wtedy pies z kulawą nogą by się nie zainteresował tym produktem. SLS bardzo wysoko w składzie. Chyba na 3cim miejscu. W masce, przypominam.
Wygląd i zapach przypominający różne rzeczy, z którymi pracuję w laboratorium i które bynajmniej nie służą do odżywiania włosów.
Poczyniwszy te obserwacje ciut się zniechęciłam, ale skoro zapłaciłam to trzeba wypróbować.
Zastosowałam maskę tak jak napisał producent. Na umyte włosy podczas gorącej kąpieli na jakieś 20-30 min. Spłukała się bardzo dobrze, nie powiem. Tylko że włosy były takie, jakbym nie kładła nic. A już na pewno nie maskę. Miałam wręcz wrażenie, że były ciut suchsze niż zwykle. Za parę dni dałam jej drugą szansę i efekt był identyczny.
Ze względu na SLS i niezłe pienienie(!) zużyję do końca jako szampon i już nigdy w życiu nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 480ml

Nie jestem nią zachwycona

Kupiłam Ją ze względu na To, że moje włosy wyglądały na zniszczone, w dodatku bardzo mi wypadały. Żadna rewelacja, oto moja ocena:

Plusy:
+ Włosy rzeczywiście mniej mi wypadały,

Minusy:
- Cena,
- Nie jest wydajny,
- Nic z moimi włosami nie zrobił (Oprocz mniejszego wypadania włosów),
- Włosy z suchych na nadal suche po użyciu maski :)

Używam tego produktu od: pół roku, może mniej
Ilość zużytych opakowań: jedno, razem z moją mamą

SUPER

Jest to jedna z najlepszych masek do włosów jakie stosowałam. Spełnia obietnice producenta.

+ Super nawilża włosy
+ Włosy są po niej lśniące i sypkie
+ Zauważyłam, że szybciej rosną przy regularnym jej używaniu
+ Regeneruje włosy

- Włosy szybciej się przetłuszczają
- Brak przyjemnego zapachu który pozostawałby na włosach

Minusy wybaczam zwłaszcza, że jest to maska składające się z większości z naturalnych składników więc o jakimkolwiek pięknym zapachu nie ma tu mowy. Z czystym sumieniem ją polecam. Podkreślam, że brak widocznych rezultatów może być spowodowany nieumiejętnym jej stosowaniem. Nie jest to odżywka którą nakładamy na 3 minuty po myciu i szybko spłukujemy. Nie spodziewajmy się również widocznych rezultatów już po 2 tygodniach. Producent podkreśla, że najlepsze efekty uzyskamy przy pomocy ciepła. Ja nakładam ją na osuszone ręcznikiem umyte włosy, później lekko suszę gorącym powietrzem suszarki, nakładam termo-czepek (w sklepie fryzjerskim ok 5 zł) a na to jeszcze ręcznik. W takim turbanie chodzę ok 1h czasami nawet dłużej. Tylko przy takim stosowaniu maska się u mnie sprawdza.

Nie taki wax skuteczny jak go malują

Miałam bardzo zniszczone i mocno wypadajace włosy gdy zaczęłam używać tej maski. Niestety mimo regularnego stosowania efektów nie widziałam żadnych. Fryzjerka powiedziała mi naet ,że w domowych warunkach szkoda jej używać bo ona potrzebuje dużo ciepła by sie uaktywnić i żadne ciepłe ręczniki czy para wodna podczas kąpieli nie pomoze, jedyne co to sauna lub ten "chełm" który mają fryzjerki w salonach. Moje włosy po waxie, szybko się przetłuszczały, były oklapnięte i źle się rozczesywały, poza tym kolor spłukiwał się dwa razy szybciej niż normalnie. Włosy byly nadal zniszczone i wypadały garściami. Nie rozumiem więc tych zachwytów nad produktami wax. Szkoda pieniędzy. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (480g)

Średnia.

Zalety:
-zapach,
-cena (25zł za 480g na Allegro),
-wygładza,
-nawilża.

Wady:
-wygładza i nawilża, ale do umycia włosów, po nim są takie jak były.

Lepsza jest maseczka dla blondynek.

Używałam tego produktu: kilka miesięcy temu.