Yves Rocher, Couleurs Nature, Poudre Confort Matité (Puder matujący)

Yves Rocher, Couleurs Nature, Poudre Confort Matité (Puder matujący)

Skóra gładka i promienna. Z rozświetlającym wyciągiem z otrębów ryżowych.
Lekki i delikatny puder w kamieniu ujednolica i matuje skórę, nadając jej aksamitną gładkość. Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z ryżu, skrobia kukurydziana. Wyciąg z ryżu rozjaśnia kolor skóry. Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Dostępny w 4 odcieniach. Pudełeczko z lusterkiem i gąbeczką.

Fajny

Zalety:
- ma delikatną pyłkową formułę
- wygładza skórę
- matuje na długi czas, zapobiega błyszczeniu w ciągu dnia
- jest doskonały do poprawek w ciągu dnia
- ma dużo fajnych odcieni - łatwo dopasować swój
- ma lusterko i gąbkę
- nie uczula i nie podrażnia

Wady:
- cena jest wysoka

jest dobry ale nie usprawiedliwia to ceny

Puder jest dobry, spełnia swoją funkcję ale nie zamierzam do niego wracać ponieważ zawiera talk i jest dość drogi.

DZIAŁANIE:

-świetnie matuje, mam mieszaną cerę, używam rano i później raz w ciągu dnia, jest dobry do szybkich poprawek

-utrwala makijaż na długie godziny

-cera po użyciu jest gładka, tak jak po aplikacji każdego pudru z talkiem

-nie jest mocno kryjący

-nie wysusza

-nie mamy efektu płaskiego matu, nie robi maski, ładnie stapia się z cerą

-nie tworzy smug ani plam

-nie pyli (używam tylko z dołączonym puszkiem)

POZOSTAŁE:

-OPAKOWANIE jest eleganckie, z mocnym zamknięciem, trwałe mimo noszenia w torebce, z dobrym puszkiem który się nie niszczy oraz dużym lusterkiem

-nie miałam problemu z wyborem ODCIENIA, mam 200 Matite Clair, jest naprawdę jasny, kupując podkład zwykle wybieram najjaśniejsze odcienie i ten też jest dla mnie dobry, puder nie zmienia koloru podkładu, nie jest pomarańczowy ani nie ciemnieje

-SKŁAD najlepszy nie jest, puder zawiera talk i jest perfumowany mimo że producent rozpisuje się o naturalnych składnikach

-ZAPACH jest ładny, delikatny ale zupełnie zbędny w przypadku pudru

-CENA- płacimy głównie za opakowanie, odpowiednik możemy znaleźć za 10-15 zł, działanie nie usprawiedliwia wysokiej ceny, nie jest to produkt nie do zastąpienia, ja zapłaciłam 30 zł

-WYDAJNOŚĆ jest średnia, mamy małą gramaturę (tylko 8 gr) ale jednocześnie puder nie wymaga wielu poprawek

-ważność to 12 miesięcy od otwarcia

Skład:
Talc; Zea Mays (Corn) Starch, Pentaerythrityl Tetraisostearate; Dimethicone; Isononyl Isononanoate; Aluminium Starch Octenylsuccinate; Zinc Stearate; Octyldodecyl Stearyol Stearate; Cetearyl Ethylhexanoate; Zeolite; Nylon-12; Inositol; Sorbic Acid; Methylparaben; Pafrum; Propylparaben; Tetrasodium Edta; Bht; May contain - Mica; Silica; CI 15850, CI 77007; CI 77491; CI 77492/CI 77499; CI 77891

Bardzo dobry puder. Po pierwsze - spełnia swoje zadanie, czyli matuje. Oczywiście nie obejdzie się bez poprawek w ciągu dnia, dlatego noszę go w kosmetyczce w torebce, ale takie poprawki w moim przypadku to 2 dziennie. Po drugie - cena, w promocji można upolować w bardzo przyzwoitej. Po trzecie - estetyczne, wygodne opakowanie z gąbką i lusterkiem. Po czwarte - kilka odcieni do wyboru i to takich, że nawet bledzioch znajdzie coś dla siebie. Wada - moim zdaniem jest umiarkowanie wydajny.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy

fajny produkt

Jestem zadowolona z tego pudru. Schowany jest w bardzo ładnym puzderku w kolorze głębokiego fioletu. Wewnątrz kryje się "płytka" pudru, obok niej malutki puszek/gabeczka. Mój kolor to 200, jasny beżyk. Puder delikatnie pachnie, ale ów zapach nie utrzymuje się na skórze długo. Spełnia swoją funkcję - całkiem ładnie matuje, choć poprawki makijażu w ciągu dnia są niezbędne. Początkowo stosowałam go rano, jako wykończenie makijażu po nałożeniu podkładu i pudru sypkiego - transparentnego. Teraz stosuję go jedynie w ciągu dnia, kiedy widzę, że nos za czyna się lekko świecić. Jedynym minusem jest to, że w momencie kiedy zaczęło prześwitywać opakowanie spod warstwy produktu, puder pokruszył się. :( Niemniej jest to dobry produkt, a nierzadko można upolowac go, gdy jest w promocyjnej cenie:)

Świetny puder.

Kupiłam go w promocji za 30zł. Był to spontaniczny zakup, wcześniej nic o nim nie czytałam. Puder okazał się strzałem w dziesiątkę, na mojej tłustej cerze sprawuje się wzorowo. Mam odcień najjaśniejszy. Stosuję go na podkład Urban Decay Naked Skin.

Plusy:
+ matuje, moja cera nie błyszczy się nawet do 3h a to jest duży wyczyn
+ co najważniejsze, nie robi tapety! w ciągu dnia potrzebuję ok. 4-5 poprawek i puder nie waży się ani nie jest widoczny
+ cera po jego nałożeniu wygląda na zdrową, nie uwidacznia porów, nie ciemnieje
+ nie zapycha
+ eleganckie opakowanie z lusterkiem
+ wydajny (używam go od ponad miesiąca i myślę, że wystarczy mi jeszcze na ok. dwa)
+ odcienie (najjaśniejszy jest dla mnie idealny, mam bladą cerę)

Minusy:
- opakowanie mogłoby być okrągłe, korzystanie z pudru byłoby łatwiejsze
- potrafi się pylić (używam pędzla)
- cena (na pewno go kupię, ale w cenie promocyjnej)

Mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najlepszy puder jaki stosowałam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Muszę mu popsuć opinię

Niestety ja nie jestem nim zachwyona jak reszta pań. Moją twarz matuje na chwilę. A potem cały makijaż się ściera. troszkę się zawiodłam, bo cena nie jest wcale taka mała..... Fakt, że wygląda naturalnie na twarzy, ale co z tego , jak efekt matu szybko znika.

dobry

Dobry puder. W promocji kosztuje coś około 40zł. Nie podrażnia ani nie wysusza, ma ładne , eleganckie i praktyczne opakowanie z lusterkiem. Ze spraw technicznych jedynie ta mała gąbeczka jest denerwująca. Co do samego działania matuje przyzwoicie, kolory ładnie się stapiają ze skórą.Nie jest widoczny.Troszkę wysusza, ale nie znam pudru matującego który by tego nie robił. Wydajność jak każdego pudru. Za tą cenę całkiem rozsądny puder, ale szukam czegoś dłużej matującego (o ile to możliwe z moją skórą).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

ZDECYDOWANE TAK

No muszę powiedzieć że na reszcie znalazłam puder dla siebie :D
+matuje na baardzo długo
+ nie wysusza skóry
+ nie podkreśla skórek
+ ładnie się wtapia z podkładem
+ NIE pozostawie efektu \\\'proszku\\\' na skórze
+ wygładza
+ładnie kryje drobne niedoskonalości
+ daje efekt gładkiej skóry
+ opakowanie z lusterkiem i puszkiem baardzo eleganckie
+skład
+nie zapycha
+wydajny (używam pudru codziennie)
+ 4 podstawow kolory - no i tu można odjąć pół gwiazdki lecz ja tego nie zrobię bo używam nr 2 który idelanie współgra z moim odcieniem skóry, mimo tego że popada lekko w róż. Ale dziewczyny z ciemniejszą karnacją mogą wybierać w nr 3 i 4 one popadają lekko w żółty odcień
+ zazwyczaj jest na promocji

ale się rozpisałam :D dziewczyny gorąco polecam Wam ten puder :))

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam juz trzy opakowania

Matujące cudeńko !

Długo szukałam odpowiedniego dla mojej skóry pudru matującego i oto jest! Moja skóra na czole często świeci się i muszę przyznać, że nie raz było to dla mnie sporym problemem. Odkąd mam ten puder, wiem że twarz pozostanie na parę ładnych godzin porządnie zmatowiona (około 6 godzin). Skóra po nałożeniu jest gładka, nie zauważyłam podkreślenia skórek, czy też jakiegoś efektu "ciasta" na twarzy ;) Po prostu bardzo dobrze wygląda. Poza tym podoba mi się czarne, eleganckie pudełko w którym znajduje się puder. Jedynym minusem jest cena, ale ja kupiłam go na promocji i myślę, że jeśli mi się skończy - będę musiała czekać na kolejne promocje i wtedy na pewno go zakupie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Nie znalazłam lepszego.

Plusy:
+ bardzo dobrze matuje
+ solidne, eleganckie opakowanie z dużym lusterkiem
+ dobry sklad
+ nie zapycha

Minusy:
- cena (60 zł, ale na promocji, z kuponem około 30 zł - kupuję zawsze na promocjach)
- mało wydajny
- może podkreślać suche skórki, miejsca przesuszone

Puder nie jest kryjący,ale nie traktuję tego jako minus, bo oczekuję od niego matowienia, a nie krycia. Podczas poprawek w ciagu dnia nie robi ciastka na twarzy. Nie powoduje wysypu. Najlepszy puder jaki kiedykolwiek używałam. Nie zamienię na nic innego chyba, że coś go pobije, ale w tym przedziale cenowym szczerze w to wątpię.

Używam tego produktu od: marzec 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

Jest mat!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Opakowanie porządne, gąbeczka, lusterko. Mam kolor najjaśniejszy. Matuje bardzo dobrze. Jednak małe poprawki są potrzebne po około 4h. Cena dość wysoka, ale ja kupiłam w promocji za 30zł.

Używam tego produktu od: 2 tygonie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mimo, iż mam jeszcze inne pudry skusiłam się na zakup dzięki tak dobrym opiniom. Poszukiwałam matu na strefę T i to jest jego głównym zadaniem.
Puder ma ładne opakowanie z lusterkiem, jest drobno zmielony, posiada dużo kolorów, więc każdy wybierze coś dla siebie. Ja posiadam odcień średni i jest dla mnie w sam raz. Duży plus za gąbeczkę przydatna podczas dziennych poprawek. Szkoda, że tak mała pojemność za to odjęłam pół gwiazdki, mam nadzieję że długo ze mną zostanie, matowi i trzyma się dość długo, nie podkreśla suchych skórek, to taka perełka wśród luksusów. Zapach dość przyjemny, polubiliśmy się, poleciłam już paru koleżankom i również nie żałują ani złotówki wydanej na niego.

Zalety:
- lekki
- lusterko
- cena adekwatna do jakości
- duży wybór kolorów
- gąbeczka
- nie ma efektu maski
- dobrze zmielony
- matowi

wady:
- mała pojemność