W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 9z / 250ml

• 安ietny szampon zio這wy
  • Kupi豉m ten szampon szukaj帷 zio這wego szamponu.

Opis moich w這s闚:
    Moje w這sy s bardzo trudne w piel璕nacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabieg闚 chemicznych) by造 ci篹kie, cz瘰to mia造 efekt „nale郾ika” czyli w這s闚 przyklejonych do g這wy. Dodatkowo przet逝szczaj帷e si bardzo mocno – ΨS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podra積ie, 逝pie簑 alergii. Dlatego przesz豉m wiele zabieg闚 chemicznych by cho troch zmusi je do uk豉dania. Mia豉m wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bak豉瘸n, wi郾ia), przez br您 po po raz kolejny czerwie – obecnie naturalny lekko popielaty 鈔edni br您. Dodatkowo niestety przesz造 bardzo ci篹ki zabieg – trwa豉 ondulacja – niestety wykonana makabrycznie – za du穎 p造nu do skr璚ania przez co by造 spalone. Przez to dosta造 efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej piel璕nacj. Przez to wszystko lubi lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilo軼i, bo lubi on podra積ia sk鏎 g這wy). W stylingu akceptuj wy陰cznie 瞠le, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpi. Kochaj bezgranicznie aloes, zio豉 i proteiny - najbardziej kreatyn i jedwab + gliceryn jako humektant. Nie lubi 瘸dnych olei stosowanych przed myciem.

Ten szampon jest typowmy szamponem zio這wym.

Konsystencja jest 瞠lowa, nie przecieka przez palce. Bez problemu si wyciska z butelki, otw鏎 nie jest za du篡, przez co nie pozwala on na wylewnie si nadmiaru produktu. Wida ile go posz這 dzi瘯i prze廝oczystej butelce.

Szampon si 鈍ietnie pieni. Piana jest stabilna. Myje w這sy bardzo dok豉dnie usuwaj帷 z nich wszelaki brud. W這sy s po nim skrzypi帷e, dobrze umyte. Myje mocno, dobrze si pieni. W這sy si po nim pl帷z, ci篹ko rozczesuj, ale to normalne. Porz康nie oczyszcza. S puszyste, mi瘯kie, z obj皻o軼i, nie wisz sm皻nie. S szorstkie, mocno wysuszone, ale dzi瘯i temu czuj, 瞠 nie ma na nich nic, co jest dla nich niepotrzebne. Po u篡ciu szamponu w這sy myj nadal co 2 dni - czyli nie zwi瘯sza ich przet逝szczania. Nie podra積ia sk鏎y g這wy, ΨS nie jest zwi瘯szone.

Szampon jest s豉bo dost瘼ny. Szkoda. Dobra, tania polska firma. Wydajno嗆 dobra, szampon jest tani.

Polecam, gdy kto szuka typowego, zio這wego szamponu.

U篡wam tego produktu od: 1 mies

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali werka89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lubimy
  • Szampon marki Fitomed znajduje sie w plastikowej butelce o pojemno軼i 250 ml. Szampon kolorku jest bursztynowego a po wydobyciu go z opakowania jest przezroczysty. Bardzo gesty wydajny.

Dodatkowo mo積a powiedzie ze cho jest zio這wy bardzo 豉dnie pachnie.

Jedna rzecz kt鏎a mnie zaniepokoi豉 to to iz szampon wcale sie nie pieni ale to nie az taki wielki minus. Za to bardzo dobrze myje a zarazem od篡wia w這s.

Podczas jego u篡wania w這sy sta造 sie mi璚iutkie w dotyku delikatne. Skora g這wy bardziej od篡wiona bez niespodzianek lupizopodobnych. A i co najwa積iejsze g這wa po nim wcale a wcale nie sw璠zi.

Bardzo z m篹em go lubimy i pozostaniemy przy nim na pewno.

U篡wam tego produktu od: dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nusinka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • Po wpadce z od篡wk, troch si go obawia豉m - 瞠 spot璕uje pl徠anie si w這s闚 b康 je wysuszy. Sk豉d zn闚 fantastyczny - mydlnica lekarska, skrzyp, chmiel, lipa, pokrzywa, a do tego 豉godne 鈔odki myj帷e. Pierwsze wra瞠nie - bardzo komfortowy w u篡ciu. Wystarczy go na這篡 naprawd ma這, a pieni si bardzo dobrze, przy tym dobrze si rozprowadza i w trakcie aplikacji w這sy wydaj si takie mi瘯kie i jedwabiste, odczucia zdecydowanie mi貫. Po sp逝kaniu okazuje si jednak, 瞠 naprawd dobrze oczyszcza w這sy (jak ka盥y szampon z pokrzyw, kt鏎y u篡wa豉m, s逝篡 moim w這som ta ro郵inka), ale nie podra積ia sk鏎y g這wy.

Zwa篡wszy na 鈍ie穎嗆 i oczyszczenie jakie daje, mi造m zaskoczeniem jest fakt, 瞠 nie pl帷ze w這s闚 i ich nie wysusza - w這sy s te raczej mi貫 w dotyku po jego u篡ciu. Odnosz r闚nie wra瞠nie, 瞠 delikatnie odbija on w這sy u nasady, przez co wydaj si by bardziej puszyste, g瘰te i mocne. Jeszcze jedn korzy軼i jest przed逝穎na 鈍ie穎嗆 w這s闚, czyli mniejsze przet逝szczanie si sk鏎y g這wy. Na plus kosmetyku dzia豉 r闚nie zapach - ja bardzo lubi te zio這we czy trawiaste w kosmetykach do w這s闚 i tutaj r闚nie si nie zawiod豉m. Zapach mi造, nienachalny, relaksuj帷y, cho raczej nie trzyma si na w這sach. Jak wida, same zalety, a wad brak - takich kosmetyk闚 chce si u篡wa.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Marta___S za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny szampon!
  • Zio這wy szampon Fitomedu zaskoczy mnie bardzo pozytywnie. Kupi豉m ze wzgl璠u na naturalny sk豉d i dlatego, 瞠 przeznaczony jest do w這s闚 suchych, a moje ostatnio mia造 nieco kryzys

+konsystencja szamponu bardzo fajna - nie za g瘰ta, nie za rzadka
    +pieni si bardzo dobrze
    +buteleczka nieco jak z innej epoki, ale mnie nie przeszkadza, wygodna w u篡ciu, nie p瘯a
    +bardzo wydajny - mam d逝gie w這sy (za 這kie), myj zawsze dwa razy i mam go ju drugi miesi帷 u篡waj帷 dwa - trzy razy w tygodniu przez ca造 miesi帷, teraz stosuj na zmian z innym
    +super sk豉d
    +niska cena
    A jak dzia豉 ?
    Dzia豉 bardzo dobrze!
    +dok豉dnie myje - bardzo dobrze oczyszcza w這sy ze wszelkich zanieczyszcze
    +nie wysusza ich ani nie przet逝szcza
    +w這sy s po nim przyjemne w dotyku, przesuszona partia w這s闚 w po陰czeniu z Seboradinem i Waxem uleg豉 mocnej poprawie
    +w這sy s lekkie, l郾i帷e, fajnie si uk豉daj
    +zauwa篡豉m wzmocnienie w這s闚

Gwiazdk odejmuj za to, 瞠 po miesi帷u stosowania nieco podra積i mi sk鏎 g這wy. Sk鏎a zbyt szybko si przyzwyczai豉, teraz, gdy u篡wam na zmian z innym jest okej

Polecam, bo to fantastyczny produkt mimo tego - jak dla mnie - sporego minusu.

U篡wam tego produktu od: Drugi miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Asia19x za czyteln i pomocn recenzj?
  • Doskona貫 uzupe軟inie wcierek i olejowania
  • Na pewno ogromnym plusem tego produktu jest 鈍ietny zio這wy sk豉d. pachnie pi瘯nie, ale nie nachalnie. Niepodra積ia, nie uczula. W這sy po jego u篡ciu s puszyste i l郾i帷e Doskonale oczyszcza w這sy z zaaplikowanych na noc wcierek czy olei. Najlepsze efekty daje w po陰czeniu z od篡wk tej samej firmy. Nak豉da si go bez najmniejszych problem闚, a jak na produkt zio這wy jest bardzo wydajny. Dobrze si pieni i rownie dobrze zmywa z wo連闚. Stosowany regularnia sprawia,瞠 w這sy nie przet逝szczaj si zbyt szybko,dodaje im blasku i obj皻o軼i. To m鎩 ulubiony szampon.

U篡wam tego produktu od: prawie 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali Kle_oo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Raczej niefajny
  • S豉bo si pieni, szybko przet逝szczaj si po nim w這sy i nie pomaga w這som suchym i zniszczonym. Do tego ma這 atrakcyjne opakowanie. Nie zosta豉m jego fank.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali olaztrola za czyteln i pomocn recenzj?
  • podoba mi si
  • Szampon tak samo jak od篡wka zamkni皻y jest w plastikowej butelce zamykanej na klik. Ma br您ow barw, co w odcieniu soku jab趾owego lub bursztynu. Ma lej帷 si konsystencj, ale da si na這篡 jego odpowiedni ilo嗆 na r瘯. Bardzo dobrze si pieni i niewielka ilo嗆 wystarczy, aby pokry ca貫 w這sy. Zapach okre郵am jako lekko zio這wy, zdecydowanie mocniejszy od od篡wki. Kr鏒ko trzyma si na w這sach. Wydaje mi si, 瞠 szampon w po陰czeniu z od篡wk wzmocni mi w這sy. Kosmetyk sprawia, 瞠 w這sy s mi瘯kie i naprawd wygl康aj zdrowo. Sprawuje si do嗆 dobrze, ale mam do niego jedno zastrze瞠nie. Moim zdaniem strasznie matowi w這sy. Gdy nie u篡wam go z od篡wk widz ogromn r騜nic, cho z drugiej strony jest to sygna, 瞠 oczyszcza w這sy. Bez od篡wki r闚nie pl帷ze w這sy - dla mnie to najgorsze co mo瞠 by, poniewa mam d逝gie w這sy i 郵璚zenie w 豉zience i ich rozczesywanie to dla mnie ogromny problem. Cena to ok. 10z/250ml. Minusem jest dost瘼no嗆 kosmetyku.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karolka5600 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla moich w這s闚 idealny
  • Szampon ten kupi豉m, poniewa mam wra磧iw sk鏎 g這wy, a drogeryjne szampony powodowa造 sw璠zenie oraz 逝pie. Ponadto moje w這sy potrzebuj nawil瞠nia i wzmocnienia. Mam sk這nno軼i do cz瘰tego wypadania w這s闚. Produkt ten okaza si wybawieniem na wszystkie te problemy. Szampon nawil瘸, ale absolutnie nie obci捫a przy tym w這s闚. Nadaje pi瘯ny po造sk. Sk鏎a g這wy ju nie sw璠zi. W這sy podczas p逝kania skrzypi. Odk康 u篡wam tego szamponu okaza這 si, 瞠 mam wi璚ej kr鏂iutkich, nowych w這s闚. Wreszcie moje w這sy nie s oblepione silikonami. Warto po u篡ciu szamponu zastosowa od篡wk tej firmy. Kosmetyk wystarcza mi na miesi帷 przy codziennym stosowaniu. Szampon serdecznie polecam.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Agnieszka_kw za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mi貫 zaskoczenie
  • Zdecydowa豉m si na zakup tego oto szamponu, poniewa ostatnio zainteresowa豉m si sk豉dem wi瘯szo軼i kosmetyk闚. Fajnie, 瞠 brak tu SLS闚, sk豉d jest zio這wy, przyjemnie pachnie.

Zalety:
    + mocniejsze delikatnie pachn帷e w這sy
    + widoczne nawil瞠nie
    + wydajny
    + niska cena
    + naturalny sk豉d

Wady:
    - po wysuszeniu moje w這sy s sztywne, tak瞠 bez od篡wki ani rusz.

Podsumowuj帷 polubi豉m ten szampon, fajnie 瞠 ma naturalny sk豉d, przy stosowaniu wraz z dowoln od篡wk w這sy s mi瘯kie, wzmocnione, nie obci捫one.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mabusama za czyteln i pomocn recenzj?
  • w sumie dobry
  • Skusi造 mnie pozytywne opinie, sk豉d i cena. Pierwsze wra瞠nie- masakra. W這sy absolutnie nie do rozczesania, jakby wysuszone, w dodatku przet逝軼i造 si szybciej. Mimo to postanowi豉m dac mu szans i u篡wa豉m tydzie, dwa.. w這sy zrobi造 si pi瘯ne- lekkie, puszyste, niesamowicie l郾i帷e, 豉dnie si falowa造, wzmocni造 a nawet wypada造 w mniejszej ilo軼i!

+ naturalny sk豉d
    + cena
    + bardzo wydajny
    + 鈍ietnie oczyszcza i zmywa oleje
    + wzmacnia w這sy
    + nadaje puszysto軼 i blask
    + podkre郵a naturalny skr皻
    + nie obci捫a

- w這sy musz si do niego przyzwyczaic (przynajmniej moje)
    - nie ma efektu \'w這sy jak z salonu\' ale to w sumie oczywiste przy szamponie zio這wym

og鏊ne wra瞠nie pozytywneU篡wam tego produktu od: oko這 2 miesi帷eIlo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Enid_an_Gleanna za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij