W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 9z / 250ml

• podoba mi si
  • Szampon tak samo jak od篡wka zamkni皻y jest w plastikowej butelce zamykanej na klik. Ma br您ow barw, co w odcieniu soku jab趾owego lub bursztynu. Ma lej帷 si konsystencj, ale da si na這篡 jego odpowiedni ilo嗆 na r瘯. Bardzo dobrze si pieni i niewielka ilo嗆 wystarczy, aby pokry ca貫 w這sy. Zapach okre郵am jako lekko zio這wy, zdecydowanie mocniejszy od od篡wki. Kr鏒ko trzyma si na w這sach. Wydaje mi si, 瞠 szampon w po陰czeniu z od篡wk wzmocni mi w這sy. Kosmetyk sprawia, 瞠 w這sy s mi瘯kie i naprawd wygl康aj zdrowo. Sprawuje si do嗆 dobrze, ale mam do niego jedno zastrze瞠nie. Moim zdaniem strasznie matowi w這sy. Gdy nie u篡wam go z od篡wk widz ogromn r騜nic, cho z drugiej strony jest to sygna, 瞠 oczyszcza w這sy. Bez od篡wki r闚nie pl帷ze w這sy - dla mnie to najgorsze co mo瞠 by, poniewa mam d逝gie w這sy i 郵璚zenie w 豉zience i ich rozczesywanie to dla mnie ogromny problem. Cena to ok. 10z/250ml. Minusem jest dost瘼no嗆 kosmetyku.

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karolka5600 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla moich w這s闚 idealny
  • Szampon ten kupi豉m, poniewa mam wra磧iw sk鏎 g這wy, a drogeryjne szampony powodowa造 sw璠zenie oraz 逝pie. Ponadto moje w這sy potrzebuj nawil瞠nia i wzmocnienia. Mam sk這nno軼i do cz瘰tego wypadania w這s闚. Produkt ten okaza si wybawieniem na wszystkie te problemy. Szampon nawil瘸, ale absolutnie nie obci捫a przy tym w這s闚. Nadaje pi瘯ny po造sk. Sk鏎a g這wy ju nie sw璠zi. W這sy podczas p逝kania skrzypi. Odk康 u篡wam tego szamponu okaza這 si, 瞠 mam wi璚ej kr鏂iutkich, nowych w這s闚. Wreszcie moje w這sy nie s oblepione silikonami. Warto po u篡ciu szamponu zastosowa od篡wk tej firmy. Kosmetyk wystarcza mi na miesi帷 przy codziennym stosowaniu. Szampon serdecznie polecam.

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Agnieszka_kw za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mi貫 zaskoczenie
  • Zdecydowa豉m si na zakup tego oto szamponu, poniewa ostatnio zainteresowa豉m si sk豉dem wi瘯szo軼i kosmetyk闚. Fajnie, 瞠 brak tu SLS闚, sk豉d jest zio這wy, przyjemnie pachnie.

Zalety:
    + mocniejsze delikatnie pachn帷e w這sy
    + widoczne nawil瞠nie
    + wydajny
    + niska cena
    + naturalny sk豉d

Wady:
    - po wysuszeniu moje w這sy s sztywne, tak瞠 bez od篡wki ani rusz.

Podsumowuj帷 polubi豉m ten szampon, fajnie 瞠 ma naturalny sk豉d, przy stosowaniu wraz z dowoln od篡wk w這sy s mi瘯kie, wzmocnione, nie obci捫one.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mabusama za czyteln i pomocn recenzj?
  • delikatny, a skuteczny
  • Uwielbiam zapach zi馧, zatem i w tym przypadku przypad mi bardzo do gustu.
    Konsystencja jest do嗆 rzadka, szampon mocno si pieni.
    Dok豉dnie oczyszcza w這sy i sk鏎 g這wy z nagromadzonych zanieczyszcze, a przy tym nie wysusza - co jest jego wielk zalet. Fakt, 瞠 SLS znajduje si do嗆 daleko w sk豉dzie bardzo przemawia na jego korzy嗆. Je郵i chodzi o efekty po miesi璚znym stosowaniu to opisz je w recenzji od篡wki, gdy osi庵ni皻e zosta造 dzi瘯i jednoczesnemu u篡waniu szamponu wraz z od篡wk.

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dodus89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • w sumie dobry
  • Skusi造 mnie pozytywne opinie, sk豉d i cena. Pierwsze wra瞠nie- masakra. W這sy absolutnie nie do rozczesania, jakby wysuszone, w dodatku przet逝軼i造 si szybciej. Mimo to postanowi豉m dac mu szans i u篡wa豉m tydzie, dwa.. w這sy zrobi造 si pi瘯ne- lekkie, puszyste, niesamowicie l郾i帷e, 豉dnie si falowa造, wzmocni造 a nawet wypada造 w mniejszej ilo軼i!

+ naturalny sk豉d
    + cena
    + bardzo wydajny
    + 鈍ietnie oczyszcza i zmywa oleje
    + wzmacnia w這sy
    + nadaje puszysto軼 i blask
    + podkre郵a naturalny skr皻
    + nie obci捫a

- w這sy musz si do niego przyzwyczaic (przynajmniej moje)
    - nie ma efektu \'w這sy jak z salonu\' ale to w sumie oczywiste przy szamponie zio這wym

og鏊ne wra瞠nie pozytywneU篡wam tego produktu od: oko這 2 miesi帷eIlo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Enid_an_Gleanna za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny
  • +Proste opakowanie: wida zawarto嗆, nie ma problemu z otwarciem/zamkni璚iem mokrymi r瘯ami
    +Delikatny, zio這wy zapach
    +Bardzo wydajny, bardzo dobrze si pieni
    +Dobrze myje, zmywa oleje
    +W這sy zostaj przyjemne w dotyku nawet bez od篡wki, nie wysusza
    +Przyjazny sk豉d, nie podra積ia

U篡wam tego produktu od: ok. 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania po 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali parus za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super
  • U篡wam tego szamponu od kilku lat na zmian z bardzo podobnym produktem z Herbapolu Krak闚 i szczerze m闚i帷 nie wyobra瘸m sobie skorzysta z jakiego drogeryjnego, cudnie opakowanego, przepi瘯nie pachn帷ego i napakowanego chemi "cuda".

Po u篡ciu tego szamponu w這sy s 鈍ie瞠, puszyste i b造szcz帷e. Produkt ma przyjemny zio這wy zapach.

Niekt鏎e z os鏏 recenzuj帷ych ten szampon zaznacza造, 瞠 maj problem z rozczesywaniem w這s闚 po jego u篡ciu. Ja po ka盥orazowym myciu w這s闚 u篡wam od篡wki, kt鏎 p騧niej sp逝kuj z w這s闚 i nie mam problem闚 z rozczesywaniem.

Dla mnie ogromn zalet tego szamponu jest fakt, 瞠 mam uczucie naprawd 鈍ie篡ch i czystych w這s闚. Nie pozostawia na nich jakiej warstwy, kt鏎a by je obci捫a豉.

Dla mnie to genialny produkt, kt鏎ego u篡wam od kilku lat i nie planuj go zmienia. Dzi瘯i niemu mam zdrowo wygl康aj帷e, l郾i帷e w這sy, pomimo 瞠 codziennie u篡wam prostownicy.

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: bardzo du穎

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali grazka007 za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny
  • U篡wam go na zmian z morelow Alterr i spisuje si znakomicie. Mam w這sy proste, 鈔ednioporowate, cienkie i delikatne.

+ W這sy s mi瘯kie, b造szcz帷e i lej帷e
    + S o jeden dzie 鈍ie窺ze
    + Dodaje obj皻o軼i!
    + Zapach, taki kwiatowy i przyjemny
    + Wydajno嗆
    + Sk豉d bez niepotrzebnej chemii

- Dost瘼no嗆
    - Cena

U篡wam tego produktu od: P馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Tenshi97 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie bardzo.
  • Kosmetyki Fitomed robi ostatnio furor na wiza簑, a sk豉d osza豉mia, wi璚 rzuci豉m si na ten szampon jak szczerbaty na suchary. Wiem jakich mniej wi璚ej efekt闚 mog si spodziewa na swojej g這wie po szamponach zio這wych, a jakich po typowo drogeryjnych, ale kurcz nie tak mia這 by

Produkt ma bardzo dobry sk豉d - oparty jest na 豉godnych 鈔odkach myj帷ych, ma w sobie pe軟o wyci庵闚 zio這wych i pozbawiony jest silikon闚. Zdaje si idea, a moje w這sy ostatnio s strasznie liche i os豉bione, wi璚 chcia豉m zafundowa im naturalny "zastrzyk". Niestety, czupryna po jego u篡ciu jest tragicznie przesuszona. Podobnie, jak zaznaczy豉 wiza瘸nka poni瞠j : w這sy s bardzo porowate, szorstkie, t瘼e w dotyku. Mam wra瞠nie, jakby je odwodniono i pozbawiono jakiejkolwiek wilgotno軼i. Co za tym idzie, s strasznie spl徠ane, ci篹ko si rozczesuj, a w ci庵u dnia zbijaj w ko速uny. Poza tym, straci造 blask ( a raczej jego resztki ), s matowe, oklapni皻e, poprostu brzydkie Ja wiem, 瞠 te wszystkie drogeryjne reklamy, marketingi " w這sy jak tafla po 1wszym u篡ciu szamponu " itp., itd. to kwestia tony silikon闚, parafiny i sls闚 i wszelkiego z豉, ale "naturalne" mia這 pom鏂, a nie jeszcze zaszkodzi !
    Szampon ma lej帷 si, rzadk konsystencj, pachnie bardzo delikatnie, nienajgorzej. Cena - jakie 10 z w ma貫j apteczce na uboczu, co jest dla mnie z這dziejstwem za tak s豉by produkt.

Przykro mi to pisa, ale Gliss Kur jest wielbiony przez moje w這sy, w por闚naniu do Fitomedu

U篡wam tego produktu od: miesi帷

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali glamorous90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Okropny!
  • Kosmetyki Fitomed bardzo sobie ceni ale niestety ten szampon do nich nie nale篡.
    Najcz窷ciej u篡wam na przemian szampon闚 profesjonalnych z tymi "eko" b康 te zio這wymi, wszystko w zale積o軼i od aktualnych potrzeb i stanu moich w這s闚.
    Plusem dla mnie by sk豉d prosty i bez silikon闚, niestety mimo 瞠 u篡wam podobnych produkt闚 ten zupe軟ie si nie spisa.

Zapach jest ok, samo mycie do przyjemnych nie nale篡, w這sy staj si t瘼e, suche, porowate i takie s te po umyciu. Rozczesanie ich w moim przypadku graniczy這 z cudem, na g這wie mia豉m jeden wielki ko速un i aby go zlikwidowa musia豉m na這篡 na g這w mask i powoli je rozpl徠ywa.
    Wed逝g mnie ten szampon to nieporozumienie i mimo 瞠 nie kosztuje du穎 to by造 pieni康ze wyrzucone w b這to.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pierwszego, u篡ty tylko raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali JoankaL za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Fitoniewypa
  • Zach璚ona pozytywnymi opiniami zam闚i豉m w aptece i kupi豉m tani, zio這wy szampon. To by b陰d.

Minusy:
    - w這sy podczas sp逝kiwania s jakby t瘼e, maj bardzo dziwn powierzchni
    - okropnie pl帷ze w這sy! Mia豉m jeden wielki ko速un na g這wie.
    - przet逝szcza (nie mam bardzo przet逝szczaj帷ych si w這s闚, zwykle my豉m g這w dwa razy w tygodniu, ale po zmianie na ten szampon musia豉bym by codziennie. Przy d逝gich, g瘰tych w這sach jest to bardzo uci捫liwe. Schn mi kilka godzin).
    - odbiera blask. Mimo stosowania od篡wki i olejku moje w這sy s matowe, szorstkie, wci捫 zmierzwione! Horror.
    - dost瘼no嗆

Plusy:
    - cena
    - zio這wy sk豉d

Je瞠li kto ma d逝gie, pl帷z帷e si w這sy - nie polecam. Ale ze wzgl璠u na cen chyba mo積a wypr鏏owa samemu.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: m璚z 1. nie wym璚z, odstawiam.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Verry za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszy ni te reklamowane w tv
  • Fajnie od鈍ie瘸 w這sy. W dodatku jest tani, ma ca趾iem dobry sk豉d. W這sy po nim 豉dnie wygl康aj, nie s przyklapni皻e (jak po bracie do w這s闚 t逝stych). Jednak czego mi w nim brakuje... Kupi ponownie, bo ma w sobie co dzi瘯i czemu lubi po niego si璕a, ale jak to bywa z szamponami, trudno o idea dlatego szukam dalej. Og鏊nie polecam.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie jednego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Syla1809 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Naj naj lepszy
  • To najlepszy szampon jaki mia豉m, mam d逝gie i g瘰te w這sy, a ten szapmon domywa mi dok豉dnie a nie oblepia w這sy. W這sy s mi璚iutki i g豉dkie a mam w這sy do嗆 poprowate. Jest to szampon, kt鏎y wymaga od篡wki, ze wzgl璠u na to 瞠 nie ma w swoim sk豉dzie silikon闚 w這sy po nim s bardzo spl徠ane. Na pocz徠ku po pierwszym myciu nim pomysla豉m, ale mam dobr od篡wk, po wbicu szczotki u nasady w這s闚 mog豉m za jednym pociagnieciem przejechac do samego ko鎍a, co w przypadku moich w這s闚, by這 niemo磧iwe nigdy. No, ale od篡wk te u篡wa豉m ju od dawna z innym szamponem i takiego efektu nie by這, wiec stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 to jednak szampon i przy kazdym kolejnym myciu stowa豉m inn od篡wk z tych co mia豉m w domu by這 ich z 5, od lepszych po gorsze przez niewypa造 i co si okaza這 po kazdy takim zestawie w這sy moge rozczesa za jednym poci庵nieciem, s mieciutki, czyste i dobrze nawil穎ne, dla mnie THE BEST

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali patnat za czyteln i pomocn recenzj?
  • Wow!
  • Ten szampon to prze這mowy wynalazek - powinien tylko my, a zrobi dla mnie o wiele wi璚ej, ni niejedna od篡wka:
    - wzmocni w這sy;
    - oczy軼i, a zarazem nawil篡 je;
    - nie obci捫y ich;
    - sprawi, 瞠 ju si nie pusz.

Jest wydajny; pieni si, cho nie tak bardzo, jak szampony drogeryjne. Pl帷ze w這sy - to fakt, ale dobra szczotka i odzywka s w stanie sobie z tym poradzi. Moim zdaniem najlepszy szampon Fitomedu.

U篡wam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Lulilula za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fajny, ale...
  • Szykowa豉m si do kupna tego szamponu od jakiego miesi帷a. Zesz豉m chyba dziesi耩 aptek w moim mie軼ie, lecz wsz璠zie s造sza豉m tylko ,,Niestety, nie mamy." ze sztucznym u鄉iechem co niekt鏎ych farmaceutek. C騜, pomy郵a豉m, 瞠 widocznie nie jest mi dane go wypr鏏owa. Wesz豉m jednak na stron Fitomedu - niestety, mojego miasta w zak豉dce "Gdzie kupi?" nie znalaz豉m, jednak zauwa篡豉m, 瞠 jako wynik w innych miastach pojawi造 si apteki Dbam o Zdrowie. A, 瞠 w moim mie軼ie znajduje si takowa apteka, niemal pobieg豉m do niej. Nieco nadszarpuj帷 nerwy mi貫j farmaceutki, dowiedzia豉m si, 瞠 szampony te nie stoj ot, tak na p馧kach, lecz trzeba je zam闚i. Tak te zrobi豉m, i na drugi dzie w mojej 豉zience pojawi si d逝go wyczekiwany go嗆 - ten w豉郾ie szampon.

Jestem raczej pesymistk - wol zak豉da pora磬, niewypa w jakiej sytuacji, tak瞠, je瞠li chodzi o kosmetyki i inne produkty. Po przeczytaniu recenzji na KWC oraz obejrzeniu dok豉dnie niepozornej butelki, by豉m pewna tylko kilku rzeczy, a mianowicie, 瞠 mam przed sob naturalny szampon, pl帷z帷y w這sy (c騜, tego ju do鈍iadczy豉m z innymi szamponami zio這wymi), za kt鏎y zap豉ci豉m nieca造ch 13 z (za 250 ml).

Jakie by造 moje oczekiwania co do tego szamponu? Przede wszystkim, oczyszczenie, mimo, 瞠 nie jest to produkt stricte do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si, jednak na etykietce wyra幡ie czytamy, i oczyszcza, redukuje 鈍i康 (na kt鏎y od czasu do czasu si skar輳) i wzmacnia w這sy. Oczekiwa豉m wi璚 tak瞠 wzmocnienia moich do嗆 suchych w這s闚. Musz powiedzie, 瞠 pod tym wzgl璠em mnie nie zawi鏚, co wi璚ej - nie wiem jednak, czy to w豉郾ie jego zas逝ga, czy nowego szamponu innej firmy - zauwa篡豉m lekk popraw stanu (i wygl康u) moich w這s闚.

Szampon, jak ju wspomina豉m, nie powala obj皻o軼i, zw豉szcza jak na t cen. Rzecz jasna, por闚nuj帷 jego sk豉d do tych szampon闚 z drogerii, a mi這 si czyta. Zaskoczy mnie jednak wydajno軼i - pieni si 鈍ietnie, na jednorazowe u篡cie wystarczy豉 bardzo niewielka ilo嗆, a nie nale輳 do posiadaczek kr鏒kich i niezbyt g瘰tych w這s闚, wierzcie mi

Pachnie...c騜, zi馧kami. Przypomina mi to nieco mieszank herbatek, kt鏎e pijam; pokrzywa, skrzyp, takie klimaty. Nie jest to nieprzyjemny zapach, ale je瞠li wybiera豉bym szampony, kieruj帷 si tym, kt鏎y pachnie 豉dnie, a kt鏎y nie - ten nie mia豚y szans. Jednak dla mnie nie ma to wi瘯szego znaczenia - Gliss Kur nadrabia t malutk niedogodno嗆, kt鏎ej praktycznie nie zauwa瘸m.

Jak zadzia豉 na moje w這sy? Oczy軼i. Od鈍ie篡. Zredukowa 鈍i康, kt鏎y od czasu do czasu mnie m璚zy. Jak ju wspomina豉m, nie wiem, czy to jest jego zas逝ga, czy w豉郾ie innego szamponu, kt鏎y u篡wam, ale moje w這sy sta造 si bardziej l郾i帷e, wygl康aj na zdrowsze i s mocniejsze. Mam lekki problem z przet逝szczaniem, ale po u篡ciu tego szamponu, niemal o nim zapominam.

ZALETY.
    Naturalny sk豉d - niby i mo積a si przyczepi, ale por闚nuj帷 go do szampon闚 popularnych firm, kt鏎e mo積a kupi w ka盥ej drogerii jest to niemal czysta natura. W ka盥ej kropelce.
    Mimo, 瞠 250 ml to bardzo ma這, jak na szampon, zw豉szcza w przypadku takich w這s闚 jak moje - d逝gich, g瘰tych, jest wydajny.
    Oczyszcza, od鈍ie瘸, redukuje 鈍i康.
    Mog 鄉ia這 zaryzykowa stwierdzenie, 瞠 wzmacnia w這sy.

+/- Zapach. Nie powiem, 瞠by to by豉 jego zaleta, ale nie zaliczy豉bym go te do wad. Ani mi nie przeszkadza, ani nie zachwyca.

WADY.
    Dost瘼no嗆 - w moim mie軼ie by dost瘼ny tylko w jednej aptece (w 瘸dnej drogerii ani supermarkecie go nie widzia豉m), i to dopiero po zam闚ieniu.
    Cena - jak dla mnie 12-13 z za 250 ml nawet wydajnego i dobrego szamponu to zbyt du穎, niestety.
    Lekko pl帷ze w這sy, cho dla mnie nie jest to zbyt du篡 problem.

Podsumowuj帷, ten szampon nie jest z造, nie zawi鏚 mnie, spodoba這 mi si jego dzia豉nie. Jednak, jego kiepska dost瘼no嗆, ma貫 opakowanie, i do嗆 wysoka cena sprawiaj, 瞠 p鏦i co nie si璕n po niego znowu. Mog jednak z czystym sercem i sumieniem go poleci My郵, 瞠 kiedy tam jeszcze do niego wr鏂.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali papapuga za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie zachwyci
  • Niestety nie poradzi sobie z moimi w這sami. Zlepi i, o dziwo, bardziej przesuszy. Lubie t firm, ale stanowczo preferuj szampon do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si (gdy takie w這sy mia豉m)

Plusy
    - jak dla mnie wydajny
    - wygodnie opakowanie
    - lubi ten zapach, taki zio這wy
    - dobrze oczyszcza
    - pieni si dobrze, jak na szampon z tyloma zio豉mi. Po dodaniu kropelki szamponu dla dzieci, przyjemnie si stosowa這. I ta piana..!
    - sk豉d dobry

Minusy
    - na mnie nie zadzia豉
    - przesuszy
    - wzm鏬 dzielenie si w這s闚.

Mnie nie podszed.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Altairka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon
  • Szampon ten dobrze sprawdzi si na moich w這sach. Nie zmniejszy przet逝szczania si sk鏎y g這wy, jednak瞠 w這sy po umyciu by造 sypkie, pe軟e blasku, a skrzypi帷e z czysto軼i. Podoba mi si sk豉d produktu (saponiny) i zapach. Cena jest r闚nie przyst瘼na.
    Niestety produkt ten okaza si niewydajny. R闚nie opakowanie mog這by by inne, poniewa etykieta schodzi豉 podczas u篡tkowania.
    Dodam, 瞠 przy tym produkcie od篡wka lub co u豉twiaj帷ego rozczesywanie w這s闚 jest konieczne za ka盥ym razem.

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Apolinaria za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nareszcie si sko鎍zy!
  • Szampon zam闚i豉m w DOZ, po przeczytaniu pozotywnych recenzji na Wiza簑. Zach璚ona naturalnym sk豉dem z rado軼i zacz窸am go u篡wa. Szampon bardzo pl帷ze w這sy, ju w trakcie mycia, nie by豉m w stanie w這篡 palc闚 pomi璠zy w這sy. By mo瞠 jest to cena, jak trzeba zap豉ci za naturalny sk豉d, wi璚 przymkn窸abym na to oko gdyby nie fakt, 瞠 szampon dodatkowo wysuszy moje w這sy i sprawi, 瞠 mimo stosowania od篡wki, sta造 si jeszcze bardziej sianowate. Poza tym, powodowa sw璠zenie sk鏎y g這wy i 逝pie. Nie mia這 to miejsca przy ka盥ym myciu, ale co kilka my. Dodam, 瞠 zawsze bardzo starannie sp逝kuj szampon i jestem pewna, 瞠 to on by winowajc. Szampon (niestety) jest bardzo wydajny. Myj w這sy dwa razy w tygodniu, a jedna butelka wystarczy豉 mi na 4 miesi帷e.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali insomne za czyteln i pomocn recenzj?
  • bradzo dobry i tani
  • jak dla mnie : same plusy.

Seria Fitomedu do w這s闚 jest wog鏊e bardzo udana (i tania!), a ten szampon w pe軟i zas逝guje na wszystkie poz. recenzje
    - zmi瘯cza i nawil瘸 w這sy
    - jako jeden z niewielu naprawd nadaje si do w這s闚 suchych i zniszczonych (w przypadku t逝stych nie usunie zanieczyszcze).
    - same naturalne sk豉dni - w odr騜nieniu od chemicznych szampon闚 mam wrazenie 瞠 dzi瘯i nim na trwa貫 naprawia w這sy
    - cena
    -piekny zapach, fajnie sie pieni.

jedyny ma造 minus za to 瞠 mo瞠 minimalnie matowi ale wtedy wystarczy raz na jakis czas umy szamponem oczyszczaj帷ym

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali treize13 za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 ulubiony!
  • Szampon jest bardzo dobry. Doskonale si pieni, nawil瘸 w這sy, po jego zastosowaniu nie jest konieczne u篡cie od篡wki. Sprawi, 瞠 moje w這sy s zdrowe, mi璚iutkie i b造szcz帷e.
    Uwielbiam jego zapach i naturalny sk豉d. Jest bardzo wydajny.

W planach mam jeszcze wypr鏏owanie wersji dla w這s闚 t逝stych, kt鏎a zbiera same pochlebne recenzje

U篡wam tego produktu od: trzech miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali wink za czyteln i pomocn recenzj?
  • mnie nie powali, wol wersj do odcieni jasnych
  • Szampon kupi豉m po pozytywnym zaskoczeniu wersji do odcieni jasnych - byl rewelacyjny

ten szampon natomiast jest przecietny
    Myje dobrze, zmywa oleje, maski itd,
    nawet dobrz sie pieni, ale wydaje mi sie, ze troche przesuszyl mi wlosy.

U篡wam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali adzia_p za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nic specjalnego
  • Plusy:
    cena
    wydajno嗆

Minusy:
    dost瘼no嗆

Poza tym nie zawa篡豉m jaki spektakularnych efekt闚, jakie obiecuje producent. W這sy w moim odczuciu nie s bardziej mi瘯kie ani 豉dniejsze. Sk鏎a g這wa sw璠zi nadal, tak瞠 lipa. Nie zamierzam dalej go kupowa. Poszukam czego lepszego.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 250ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Asia0702 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy!
  • Mi這嗆 od 1 u篡cia!
    Najlepszy szampon jakiego u篡wa豉m, mimo, i moje w這sy cz瘰to si przet逝szczaj (musz my codziennie) a przy tym od po這wy s wysuszone (jeszcze niedawno farbowanie, prostownica itp.) jest dla mnie idealny. Doskonale czy軼i, sprawia, 瞠 wolniej si przet逝szczaj, jest lekki, zdrowy(niedawno zacz窸am przygod z w這somaniactwem, sprawdzam sk豉dy i interesuj si piel璕nacj!), w這sy pi瘯nie i d逝go po nim pachn! Jak dla mnie nr 1. Nie zamierzam kupowa innego, wr璚z wszystkim go polecam, zaraz zmykam kupi go mamie! Poza tym super cena i wydajno嗆!

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 zu篡te, 2 w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali angeli93 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry, ale nie codzienny
  • To jest taki szampon, z kt鏎ym nie nale篡 przesadzi. Z pocz徠ku stosowa豉m go do ka盥ego mycia i w這sy by造 pi瘯ne, super si uk豉da造. P騧niej, przy 2 opakowaniu szampon je wysuszy, jak to zio這wy, i bajka si sko鎍zy豉. Po odczekaniu kilku miesi璚y kupi豉m ponownie, jako delikatny szampon bez SLS wysoko w sk豉dzie do zmywania olei raz w tygodniu Sprawdzi si super. Z pewno軼i kupi go jeszcze kiedy ponownie. Opakowanie i cena ok. Dost瘼ny w Naturze. Zapach bardzo przyjemny

U篡wam tego produktu od: dawien dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mahalkata za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy!
  • Szampon jest dla mnie wprost idealny, mimo ze moje wlosy sa przetluszczajace a on jest do wlosow suchych swietnie sie sprawdza. Przede wszystkim super oczyszcza i dodaje objetosci co jest mega wskazane przy moich cienkich wlosach. Pieknie pachnie, nie podraznia skalpu, jest tez wydajny- wlosy myje nim 2 razy w tygodniu i chyba mam go juz z pol roku. Ma swietny sklad, bardzo naturalny, ziolowy, bez zbednej chemii a ja bardzo cenie naturalne, polskie kosmetyki dlatego Fitomed stal sie jedna z moich ulubionych marek. Cena jest bardzo niska w porownaniu do jakosci produktu.
    Tak wiec serdecznie polecam, dzieki niemu i odzywce Fitomedu do wlosow przetluszczajacych sie mam piekne, lsniace wlosy! Najlepsze duet ever!

U篡wam tego produktu od: poltorej roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4?

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali madlen1506 za czyteln i pomocn recenzj?