W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 9z / 250ml

• Nie bardzo.
  • Kosmetyki Fitomed robi ostatnio furor na wiza簑, a sk豉d osza豉mia, wi璚 rzuci豉m si na ten szampon jak szczerbaty na suchary. Wiem jakich mniej wi璚ej efekt闚 mog si spodziewa na swojej g這wie po szamponach zio這wych, a jakich po typowo drogeryjnych, ale kurcz nie tak mia這 by

Produkt ma bardzo dobry sk豉d - oparty jest na 豉godnych 鈔odkach myj帷ych, ma w sobie pe軟o wyci庵闚 zio這wych i pozbawiony jest silikon闚. Zdaje si idea, a moje w這sy ostatnio s strasznie liche i os豉bione, wi璚 chcia豉m zafundowa im naturalny "zastrzyk". Niestety, czupryna po jego u篡ciu jest tragicznie przesuszona. Podobnie, jak zaznaczy豉 wiza瘸nka poni瞠j : w這sy s bardzo porowate, szorstkie, t瘼e w dotyku. Mam wra瞠nie, jakby je odwodniono i pozbawiono jakiejkolwiek wilgotno軼i. Co za tym idzie, s strasznie spl徠ane, ci篹ko si rozczesuj, a w ci庵u dnia zbijaj w ko速uny. Poza tym, straci造 blask ( a raczej jego resztki ), s matowe, oklapni皻e, poprostu brzydkie Ja wiem, 瞠 te wszystkie drogeryjne reklamy, marketingi " w這sy jak tafla po 1wszym u篡ciu szamponu " itp., itd. to kwestia tony silikon闚, parafiny i sls闚 i wszelkiego z豉, ale "naturalne" mia這 pom鏂, a nie jeszcze zaszkodzi !
    Szampon ma lej帷 si, rzadk konsystencj, pachnie bardzo delikatnie, nienajgorzej. Cena - jakie 10 z w ma貫j apteczce na uboczu, co jest dla mnie z這dziejstwem za tak s豉by produkt.

Przykro mi to pisa, ale Gliss Kur jest wielbiony przez moje w這sy, w por闚naniu do Fitomedu

U篡wam tego produktu od: miesi帷

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali glamorous90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Okropny!
  • Kosmetyki Fitomed bardzo sobie ceni ale niestety ten szampon do nich nie nale篡.
    Najcz窷ciej u篡wam na przemian szampon闚 profesjonalnych z tymi "eko" b康 te zio這wymi, wszystko w zale積o軼i od aktualnych potrzeb i stanu moich w這s闚.
    Plusem dla mnie by sk豉d prosty i bez silikon闚, niestety mimo 瞠 u篡wam podobnych produkt闚 ten zupe軟ie si nie spisa.

Zapach jest ok, samo mycie do przyjemnych nie nale篡, w這sy staj si t瘼e, suche, porowate i takie s te po umyciu. Rozczesanie ich w moim przypadku graniczy這 z cudem, na g這wie mia豉m jeden wielki ko速un i aby go zlikwidowa musia豉m na這篡 na g這w mask i powoli je rozpl徠ywa.
    Wed逝g mnie ten szampon to nieporozumienie i mimo 瞠 nie kosztuje du穎 to by造 pieni康ze wyrzucone w b這to.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pierwszego, u篡ty tylko raz

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali JoankaL za czyteln i pomocn recenzj?
  • Pot篹ny bubel
  • Natrafi豉m na ten szampon, kiedy szuka豉m czego w miar delikatnego, do stosowania wymiennie z Hippem i Barw. Zainteresowa mnie przyjazny, zio這wy sk豉d i pozytywne opinie oraz fakt, 瞠 jest to produkt przeznaczony do suchych w這s闚. Niestety, rozczarowa豉m si ju po pierwszym myciu.

Wychodz z za這瞠nia, 瞠 szampon ma my, nie szkodz帷 przy tym sk鏎ze g這wy czy w這som; ewentualne dzia豉nie piel璕nacyjne traktuj jako bonus. Fitomed natomiast, cho myje dobrze, powoduje u mnie szereg nieprzyjemnych skutk闚 ubocznych kt鏎ych nie nadrabia nawil瘸niem czy od篡wianiem.

Przede wszystkim podra積i skalp, powoduj帷 przesuszenie i 鈍i康, wzm鏬 wypadanie. W這sy ju w trakcie mycia s t瘼e, maj przedziwn, sianowat faktur - nawet, je郵i s zabezpieczone olejem czy od篡wk. Po wyschni璚iu staj si ilustracj do okre郵enia "piorun w rabarbar" - s suche, szorstkie, popl徠ane do granic mo磧iwo軼i i 瘸dna od篡wka nie ratuje ich w wystarczaj帷ym stopniu. W zwi您ku z tym wyrzuci豉m niemal ca貫 opakowanie.

(+) niewyg鏎owana cena
    (+) naturalny sk豉d

(-) podra積ia skalp
    (-) wzmaga wypadanie w這s闚
    (-) pl帷ze w這sy
    (-) daje efekt napuszonych, suchych, wr璚z zniszczonych w這s闚

Podsumowuj帷: bezsilikonowe szampony s dla mnie chlebem powszednim, 瘸den natomiast nie nada moim w這som tak niezdrowego wygl康u. Nie polecam.

U篡wam tego produktu od: 2 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ok 1/3 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Srpkinja 1 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fitoniewypa
  • Zach璚ona pozytywnymi opiniami zam闚i豉m w aptece i kupi豉m tani, zio這wy szampon. To by b陰d.

Minusy:
    - w這sy podczas sp逝kiwania s jakby t瘼e, maj bardzo dziwn powierzchni
    - okropnie pl帷ze w這sy! Mia豉m jeden wielki ko速un na g這wie.
    - przet逝szcza (nie mam bardzo przet逝szczaj帷ych si w這s闚, zwykle my豉m g這w dwa razy w tygodniu, ale po zmianie na ten szampon musia豉bym by codziennie. Przy d逝gich, g瘰tych w這sach jest to bardzo uci捫liwe. Schn mi kilka godzin).
    - odbiera blask. Mimo stosowania od篡wki i olejku moje w這sy s matowe, szorstkie, wci捫 zmierzwione! Horror.
    - dost瘼no嗆

Plusy:
    - cena
    - zio這wy sk豉d

Je瞠li kto ma d逝gie, pl帷z帷e si w這sy - nie polecam. Ale ze wzgl璠u na cen chyba mo積a wypr鏏owa samemu.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: m璚z 1. nie wym璚z, odstawiam.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Verry za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszy ni te reklamowane w tv
  • Fajnie od鈍ie瘸 w這sy. W dodatku jest tani, ma ca趾iem dobry sk豉d. W這sy po nim 豉dnie wygl康aj, nie s przyklapni皻e (jak po bracie do w這s闚 t逝stych). Jednak czego mi w nim brakuje... Kupi ponownie, bo ma w sobie co dzi瘯i czemu lubi po niego si璕a, ale jak to bywa z szamponami, trudno o idea dlatego szukam dalej. Og鏊nie polecam.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie jednego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Syla1809 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Naj naj lepszy
  • To najlepszy szampon jaki mia豉m, mam d逝gie i g瘰te w這sy, a ten szapmon domywa mi dok豉dnie a nie oblepia w這sy. W這sy s mi璚iutki i g豉dkie a mam w這sy do嗆 poprowate. Jest to szampon, kt鏎y wymaga od篡wki, ze wzgl璠u na to 瞠 nie ma w swoim sk豉dzie silikon闚 w這sy po nim s bardzo spl徠ane. Na pocz徠ku po pierwszym myciu nim pomysla豉m, ale mam dobr od篡wk, po wbicu szczotki u nasady w這s闚 mog豉m za jednym pociagnieciem przejechac do samego ko鎍a, co w przypadku moich w這s闚, by這 niemo磧iwe nigdy. No, ale od篡wk te u篡wa豉m ju od dawna z innym szamponem i takiego efektu nie by這, wiec stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 to jednak szampon i przy kazdym kolejnym myciu stowa豉m inn od篡wk z tych co mia豉m w domu by這 ich z 5, od lepszych po gorsze przez niewypa造 i co si okaza這 po kazdy takim zestawie w這sy moge rozczesa za jednym poci庵nieciem, s mieciutki, czyste i dobrze nawil穎ne, dla mnie THE BEST

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali patnat za czyteln i pomocn recenzj?
  • Wow!
  • Ten szampon to prze這mowy wynalazek - powinien tylko my, a zrobi dla mnie o wiele wi璚ej, ni niejedna od篡wka:
    - wzmocni w這sy;
    - oczy軼i, a zarazem nawil篡 je;
    - nie obci捫y ich;
    - sprawi, 瞠 ju si nie pusz.

Jest wydajny; pieni si, cho nie tak bardzo, jak szampony drogeryjne. Pl帷ze w這sy - to fakt, ale dobra szczotka i odzywka s w stanie sobie z tym poradzi. Moim zdaniem najlepszy szampon Fitomedu.

U篡wam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Lulilula za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fajny, ale...
  • Szykowa豉m si do kupna tego szamponu od jakiego miesi帷a. Zesz豉m chyba dziesi耩 aptek w moim mie軼ie, lecz wsz璠zie s造sza豉m tylko ,,Niestety, nie mamy." ze sztucznym u鄉iechem co niekt鏎ych farmaceutek. C騜, pomy郵a豉m, 瞠 widocznie nie jest mi dane go wypr鏏owa. Wesz豉m jednak na stron Fitomedu - niestety, mojego miasta w zak豉dce "Gdzie kupi?" nie znalaz豉m, jednak zauwa篡豉m, 瞠 jako wynik w innych miastach pojawi造 si apteki Dbam o Zdrowie. A, 瞠 w moim mie軼ie znajduje si takowa apteka, niemal pobieg豉m do niej. Nieco nadszarpuj帷 nerwy mi貫j farmaceutki, dowiedzia豉m si, 瞠 szampony te nie stoj ot, tak na p馧kach, lecz trzeba je zam闚i. Tak te zrobi豉m, i na drugi dzie w mojej 豉zience pojawi si d逝go wyczekiwany go嗆 - ten w豉郾ie szampon.

Jestem raczej pesymistk - wol zak豉da pora磬, niewypa w jakiej sytuacji, tak瞠, je瞠li chodzi o kosmetyki i inne produkty. Po przeczytaniu recenzji na KWC oraz obejrzeniu dok豉dnie niepozornej butelki, by豉m pewna tylko kilku rzeczy, a mianowicie, 瞠 mam przed sob naturalny szampon, pl帷z帷y w這sy (c騜, tego ju do鈍iadczy豉m z innymi szamponami zio這wymi), za kt鏎y zap豉ci豉m nieca造ch 13 z (za 250 ml).

Jakie by造 moje oczekiwania co do tego szamponu? Przede wszystkim, oczyszczenie, mimo, 瞠 nie jest to produkt stricte do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si, jednak na etykietce wyra幡ie czytamy, i oczyszcza, redukuje 鈍i康 (na kt鏎y od czasu do czasu si skar輳) i wzmacnia w這sy. Oczekiwa豉m wi璚 tak瞠 wzmocnienia moich do嗆 suchych w這s闚. Musz powiedzie, 瞠 pod tym wzgl璠em mnie nie zawi鏚, co wi璚ej - nie wiem jednak, czy to w豉郾ie jego zas逝ga, czy nowego szamponu innej firmy - zauwa篡豉m lekk popraw stanu (i wygl康u) moich w這s闚.

Szampon, jak ju wspomina豉m, nie powala obj皻o軼i, zw豉szcza jak na t cen. Rzecz jasna, por闚nuj帷 jego sk豉d do tych szampon闚 z drogerii, a mi這 si czyta. Zaskoczy mnie jednak wydajno軼i - pieni si 鈍ietnie, na jednorazowe u篡cie wystarczy豉 bardzo niewielka ilo嗆, a nie nale輳 do posiadaczek kr鏒kich i niezbyt g瘰tych w這s闚, wierzcie mi

Pachnie...c騜, zi馧kami. Przypomina mi to nieco mieszank herbatek, kt鏎e pijam; pokrzywa, skrzyp, takie klimaty. Nie jest to nieprzyjemny zapach, ale je瞠li wybiera豉bym szampony, kieruj帷 si tym, kt鏎y pachnie 豉dnie, a kt鏎y nie - ten nie mia豚y szans. Jednak dla mnie nie ma to wi瘯szego znaczenia - Gliss Kur nadrabia t malutk niedogodno嗆, kt鏎ej praktycznie nie zauwa瘸m.

Jak zadzia豉 na moje w這sy? Oczy軼i. Od鈍ie篡. Zredukowa 鈍i康, kt鏎y od czasu do czasu mnie m璚zy. Jak ju wspomina豉m, nie wiem, czy to jest jego zas逝ga, czy w豉郾ie innego szamponu, kt鏎y u篡wam, ale moje w這sy sta造 si bardziej l郾i帷e, wygl康aj na zdrowsze i s mocniejsze. Mam lekki problem z przet逝szczaniem, ale po u篡ciu tego szamponu, niemal o nim zapominam.

ZALETY.
    Naturalny sk豉d - niby i mo積a si przyczepi, ale por闚nuj帷 go do szampon闚 popularnych firm, kt鏎e mo積a kupi w ka盥ej drogerii jest to niemal czysta natura. W ka盥ej kropelce.
    Mimo, 瞠 250 ml to bardzo ma這, jak na szampon, zw豉szcza w przypadku takich w這s闚 jak moje - d逝gich, g瘰tych, jest wydajny.
    Oczyszcza, od鈍ie瘸, redukuje 鈍i康.
    Mog 鄉ia這 zaryzykowa stwierdzenie, 瞠 wzmacnia w這sy.

+/- Zapach. Nie powiem, 瞠by to by豉 jego zaleta, ale nie zaliczy豉bym go te do wad. Ani mi nie przeszkadza, ani nie zachwyca.

WADY.
    Dost瘼no嗆 - w moim mie軼ie by dost瘼ny tylko w jednej aptece (w 瘸dnej drogerii ani supermarkecie go nie widzia豉m), i to dopiero po zam闚ieniu.
    Cena - jak dla mnie 12-13 z za 250 ml nawet wydajnego i dobrego szamponu to zbyt du穎, niestety.
    Lekko pl帷ze w這sy, cho dla mnie nie jest to zbyt du篡 problem.

Podsumowuj帷, ten szampon nie jest z造, nie zawi鏚 mnie, spodoba這 mi si jego dzia豉nie. Jednak, jego kiepska dost瘼no嗆, ma貫 opakowanie, i do嗆 wysoka cena sprawiaj, 瞠 p鏦i co nie si璕n po niego znowu. Mog jednak z czystym sercem i sumieniem go poleci My郵, 瞠 kiedy tam jeszcze do niego wr鏂.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali papapuga za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie zachwyci
  • Niestety nie poradzi sobie z moimi w這sami. Zlepi i, o dziwo, bardziej przesuszy. Lubie t firm, ale stanowczo preferuj szampon do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si (gdy takie w這sy mia豉m)

Plusy
    - jak dla mnie wydajny
    - wygodnie opakowanie
    - lubi ten zapach, taki zio這wy
    - dobrze oczyszcza
    - pieni si dobrze, jak na szampon z tyloma zio豉mi. Po dodaniu kropelki szamponu dla dzieci, przyjemnie si stosowa這. I ta piana..!
    - sk豉d dobry

Minusy
    - na mnie nie zadzia豉
    - przesuszy
    - wzm鏬 dzielenie si w這s闚.

Mnie nie podszed.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Altairka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon
  • Szampon ten dobrze sprawdzi si na moich w這sach. Nie zmniejszy przet逝szczania si sk鏎y g這wy, jednak瞠 w這sy po umyciu by造 sypkie, pe軟e blasku, a skrzypi帷e z czysto軼i. Podoba mi si sk豉d produktu (saponiny) i zapach. Cena jest r闚nie przyst瘼na.
    Niestety produkt ten okaza si niewydajny. R闚nie opakowanie mog這by by inne, poniewa etykieta schodzi豉 podczas u篡tkowania.
    Dodam, 瞠 przy tym produkcie od篡wka lub co u豉twiaj帷ego rozczesywanie w這s闚 jest konieczne za ka盥ym razem.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Apolinaria za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nareszcie si sko鎍zy!
  • Szampon zam闚i豉m w DOZ, po przeczytaniu pozotywnych recenzji na Wiza簑. Zach璚ona naturalnym sk豉dem z rado軼i zacz窸am go u篡wa. Szampon bardzo pl帷ze w這sy, ju w trakcie mycia, nie by豉m w stanie w這篡 palc闚 pomi璠zy w這sy. By mo瞠 jest to cena, jak trzeba zap豉ci za naturalny sk豉d, wi璚 przymkn窸abym na to oko gdyby nie fakt, 瞠 szampon dodatkowo wysuszy moje w這sy i sprawi, 瞠 mimo stosowania od篡wki, sta造 si jeszcze bardziej sianowate. Poza tym, powodowa sw璠zenie sk鏎y g這wy i 逝pie. Nie mia這 to miejsca przy ka盥ym myciu, ale co kilka my. Dodam, 瞠 zawsze bardzo starannie sp逝kuj szampon i jestem pewna, 瞠 to on by winowajc. Szampon (niestety) jest bardzo wydajny. Myj w這sy dwa razy w tygodniu, a jedna butelka wystarczy豉 mi na 4 miesi帷e.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali insomne za czyteln i pomocn recenzj?
  • bradzo dobry i tani
  • jak dla mnie : same plusy.

Seria Fitomedu do w這s闚 jest wog鏊e bardzo udana (i tania!), a ten szampon w pe軟i zas逝guje na wszystkie poz. recenzje
    - zmi瘯cza i nawil瘸 w這sy
    - jako jeden z niewielu naprawd nadaje si do w這s闚 suchych i zniszczonych (w przypadku t逝stych nie usunie zanieczyszcze).
    - same naturalne sk豉dni - w odr騜nieniu od chemicznych szampon闚 mam wrazenie 瞠 dzi瘯i nim na trwa貫 naprawia w這sy
    - cena
    -piekny zapach, fajnie sie pieni.

jedyny ma造 minus za to 瞠 mo瞠 minimalnie matowi ale wtedy wystarczy raz na jakis czas umy szamponem oczyszczaj帷ym

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali treize13 za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 ulubiony!
  • Szampon jest bardzo dobry. Doskonale si pieni, nawil瘸 w這sy, po jego zastosowaniu nie jest konieczne u篡cie od篡wki. Sprawi, 瞠 moje w這sy s zdrowe, mi璚iutkie i b造szcz帷e.
    Uwielbiam jego zapach i naturalny sk豉d. Jest bardzo wydajny.

W planach mam jeszcze wypr鏏owanie wersji dla w這s闚 t逝stych, kt鏎a zbiera same pochlebne recenzje

U篡wam tego produktu od: trzech miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali wink za czyteln i pomocn recenzj?
  • mnie nie powali, wol wersj do odcieni jasnych
  • Szampon kupi豉m po pozytywnym zaskoczeniu wersji do odcieni jasnych - byl rewelacyjny

ten szampon natomiast jest przecietny
    Myje dobrze, zmywa oleje, maski itd,
    nawet dobrz sie pieni, ale wydaje mi sie, ze troche przesuszyl mi wlosy.

U篡wam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali adzia_p za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nic specjalnego
  • Plusy:
    cena
    wydajno嗆

Minusy:
    dost瘼no嗆

Poza tym nie zawa篡豉m jaki spektakularnych efekt闚, jakie obiecuje producent. W這sy w moim odczuciu nie s bardziej mi瘯kie ani 豉dniejsze. Sk鏎a g這wa sw璠zi nadal, tak瞠 lipa. Nie zamierzam dalej go kupowa. Poszukam czego lepszego.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 250ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Asia0702 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy!
  • Mi這嗆 od 1 u篡cia!
    Najlepszy szampon jakiego u篡wa豉m, mimo, i moje w這sy cz瘰to si przet逝szczaj (musz my codziennie) a przy tym od po這wy s wysuszone (jeszcze niedawno farbowanie, prostownica itp.) jest dla mnie idealny. Doskonale czy軼i, sprawia, 瞠 wolniej si przet逝szczaj, jest lekki, zdrowy(niedawno zacz窸am przygod z w這somaniactwem, sprawdzam sk豉dy i interesuj si piel璕nacj!), w這sy pi瘯nie i d逝go po nim pachn! Jak dla mnie nr 1. Nie zamierzam kupowa innego, wr璚z wszystkim go polecam, zaraz zmykam kupi go mamie! Poza tym super cena i wydajno嗆!

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 zu篡te, 2 w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali angeli93 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry, ale nie codzienny
  • To jest taki szampon, z kt鏎ym nie nale篡 przesadzi. Z pocz徠ku stosowa豉m go do ka盥ego mycia i w這sy by造 pi瘯ne, super si uk豉da造. P騧niej, przy 2 opakowaniu szampon je wysuszy, jak to zio這wy, i bajka si sko鎍zy豉. Po odczekaniu kilku miesi璚y kupi豉m ponownie, jako delikatny szampon bez SLS wysoko w sk豉dzie do zmywania olei raz w tygodniu Sprawdzi si super. Z pewno軼i kupi go jeszcze kiedy ponownie. Opakowanie i cena ok. Dost瘼ny w Naturze. Zapach bardzo przyjemny

U篡wam tego produktu od: dawien dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mahalkata za czyteln i pomocn recenzj?
  • mistrzostwo
  • ten szampon jest fantastyczny. mam wra瞠nie, 瞠 dzia豉 cuda. zawsze gdy myje w這sy szamponem zio這wym odrazu mog odczu, 瞠 robi si szorstkie, spl徠ane i nie-nawilzone. przy tym szamponie to uczucie nie wystepuje. po osuszeniu recznikiem wlosy sa strasznie t瘼e co mo瞠 nieco przerazi, ci瞛ko si rozczesuj ale po rozczesaniu i wysuszeniu sa wspaniale. nie pusz si, sa lekkie, gladkie i mi瘯kie i to wszystko bez silikon闚 i z ma造m sls-em.

U篡wam tego produktu od: tygodnia
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pierwsze rozpocz皻e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali juleczka02 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy!
  • Szampon jest dla mnie wprost idealny, mimo ze moje wlosy sa przetluszczajace a on jest do wlosow suchych swietnie sie sprawdza. Przede wszystkim super oczyszcza i dodaje objetosci co jest mega wskazane przy moich cienkich wlosach. Pieknie pachnie, nie podraznia skalpu, jest tez wydajny- wlosy myje nim 2 razy w tygodniu i chyba mam go juz z pol roku. Ma swietny sklad, bardzo naturalny, ziolowy, bez zbednej chemii a ja bardzo cenie naturalne, polskie kosmetyki dlatego Fitomed stal sie jedna z moich ulubionych marek. Cena jest bardzo niska w porownaniu do jakosci produktu.
    Tak wiec serdecznie polecam, dzieki niemu i odzywce Fitomedu do wlosow przetluszczajacych sie mam piekne, lsniace wlosy! Najlepsze duet ever!

U篡wam tego produktu od: poltorej roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4?

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali madlen1506 za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny szampon
  • Jest to jeden z dw鏂h najlepszych szampon闚 jakich u篡wa豉m.
    Przy myciu w這s闚 stosuj zasad: szampon ma by lekki i bez silikonu, to od篡wka doci捫a w這sy. Poza tym ma dobrze oczyszcza w這sy. Szampon闚 typu Babydream nie lubi, wi璚 trudno jest mi znale潭 taki, kt鏎y dobrze oczyszcza, a nie ma SLS na drugim miejscu w sk豉dzie, zaraz po wodzie. A ten w豉郾ie taki jest.

Zalety szamponu to:
    - dobre oczyszczanie,
    - dobry sk豉d,
    - wydajno嗆,
    - przed逝瞠nie 鈍ie穎軼i w這s闚,
    - efekt push-up! Gdy po raz pierwszy umy豉m nim w這sy nawet m鎩 ch這pak zauwa篡 r騜nic i powiedzia "Wow, ale masz fajne w這sy".

Wady:
    - dost瘼no嗆,
    - cena mog豉by by nieco ni窺za.
    Z tych powod闚 szuka豉m czego innego, ale czas do niego wr鏂i.

U篡wam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: trzy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali piet_ruszka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Og鏊nie dobry szampon, ale powoduje 逝pie
  • Szampon kupi豉m na DOZ-ie, zap豉ci豉m za niego 10z z groszami.

Moje w這sy s ciemne, d逝gie, grube, wymagaj mycia co dwa dni, s sk這nne do powstawania 逝pie簑.
    Szampon ten ma podobn konsystencj i zapach do szamponu do w這s闚 ciemnych z tej firmy (ciemny kolor, zio這wy zapach, do嗆 g瘰ta konsystencja). Na pocz徠ku dzia豉 bardzo dobrze na moje w這sy, jednak z czasem si przyzwyczai造, i nie dzia豉 ju tak dobrze. Pocz徠kowo w這sy 鈍ietnie si uk豉da造, d逝go by造 鈍ie瞠 i b造szcz帷e. Niestety, wraz z up造wem czasu przesta造 reagowa pozytywnie na niego, co wi璚ej, zacz掖 powodowa taki sypki 逝pie, co wkurzy這 mnie najbardziej. No ale tak ju mam, bardzo niewiele szampon闚 nie powoduje u mnie 逝pie簑.
    Na opakowaniu napisane jest, 瞠 szampon ten wzmacnia cebulki w這sowe, ja jednak nie odczu豉m tego efektu - w這sy wypadaj mi tak samo jak przed jego u篡waniem.
    Ponadto pl帷ze troch w這sy podczas mycia, ale podczas p逝kania ten roblem sam si rozwi您uje.
    Sk豉d jest zadowalaj帷y, na pocz徠ku r騜ne zio這we ekstrakty, potem co prawda pojawia sie SLES, ale jest te sk豉dnik 豉godz帷y ten detergent, wi璚 da sie prze篡.
    Szampon wystarczy mi na 1,5 miesi帷a uzywania co dwa dni (moim zdaniem to 鈔edni wynik).

Podsumowuj帷: zio這we ekstrakty na plus, pocz徠kowe dzia豉nie na plus. Radz wypr鏏owa na sobie, bo opr鏂z powodowania 逝pie簑 to dobry szampon.

U篡wam tego produktu od: 1,5 miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mini_Miki za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry !
  • Szampon jest porz康ny. Dobrze oczyszcza i nie wysusza w這s闚 ani skory g這wy. Jedynym minusem jest jego do嗆 slaba wydajno嗆, ale to mo瞠 dlatego, 瞠 myje g這we codziennie. Og鏊nie bardzo dobry szampon nawet dla " t逝軼ioch闚".
    Polecam ! Acha bardzo 豉dnie te pachnie !!!!!!!!! U篡wam tego produktu od: od grudniaIlo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍z butelk o poj. 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali suzeta za czyteln i pomocn recenzj?
  • Godny polecenia
  • Kilkana軼ie lat temu mia豉m problemy ze sk鏎 g這wy, nie pami皻am fachowej nazwy, ale sk鏎a by豉 tak wysuszona, 瞠 schodzi豉 p豉tami (trudno nawet por闚na do zwyk貫go 逝pie簑) i dermatolog poleci豉 mi wtedy ten szampon i t逝sty p造n Propy-lacticare do stosowania na noc.

Tym razem nie mia豉m a takich problem闚 ze sk鏎 g這wy, jak przy u篡waniu pierwszych butelek tego szamponu, m璚zy這 mnie natomiast uporczywe sw璠zenie. Ponownie szampon mnie nie zawi鏚

Ekstrakty zio這we, w kt鏎e jest bogaty 豉godz podra積ienia nie wywo逝j帷 nowych i co najwa積iejsze - 鈍ietnie radz帷 sobie ze sw璠zeniem, kt鏎e ust徙i這 ca趾owicie! Co za ulga

Co do dzia豉nia na w這sy mam mieszane uczucia. Z jednej strony podoba這 mi si, 瞠 w這sy by造 dok豉dnie oczyszczone (tak瞠 po wcze郾iejszym na這瞠niu oleju - bardzo dobrze si spisuje w tej roli!) i d逝瞠j zachowywa造 鈍ie穎嗆 (przyda這 mi si to g堯wnie w szpitalu, gdzie wiadomo jak jest z komfortem brania prysznica, co dopiero m闚i o warunkach do mycia w這s闚).

Brakowa這 mi tu jednak obiecanej przez producenta mi瘯ko軼i w這s闚. Z natury moje w這sy s sztywne i matowe i z tym szamponem w moim przypadku obowi您uje zasada "co za co" - albo d逝窺za 鈍ie穎嗆 (3-4 dni), ale w這s闚 matowych i twardych, albo kr鏒sza 鈍ie穎嗆 po u篡ciu tak瞠 od篡wki z tej samej serii (o niej niebawem w osobnej recenzji), ale z w這sami mi瘯kimi i b造szcz帷ymi.

Zapach szamponu jest bardzo delikatny, bardziej neutralny ni 瞠lu pod prysznic czy p造nu do higieny intymnej.

Cena mo瞠 wydawa si wysoka, ale bior帷 pod uwag wydajno嗆 szamponu, przyjemny sk豉d (bez SLS si nie oby這, jest jednak za ekstraktami ro郵innymi, wi璚 nie jest 幢e ) i faktyczne rozwi您anie problemu jakim jest sw璠zenie sk鏎y g這wy warto si za nim rozgl康n望 w aptekach i sklepach zielarskich.

U篡wam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Hosenka* za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super !
  • Moja sk鏎a g這wy jest naprawd wymagaj帷a. Stosowa豉m przer騜ne szampony od drogeryjnych po te z salon闚 fryzjerskich. Musia豉m w pewnym momencie "przedobrzy", bo po ka盥ym umyciu g這wy jakimkolwiek szamponem by造 one przet逝szczone przyklapni皻e... Nawet po zastosowaniu tych do w這s闚 przet逝szczaj帷ych. Na Fitomed natkn窸am si na jakim blogu, kt鏎y dotyczy w這s闚. Z pocz徠ku podchodzi豉m nieufnie..butelka nie jest jakim super 豉dnym opakowaniem, dziwny kolor, szampon dost瘼ny tylko w niekt鏎ych aptekach...,ale po zakupie.....鈍ietny! Dobrze si pieni, super oczyszcza w這sy...nie mam ju problemu z t逝st i sw璠z帷 sk鏎 g這wy. Wcze郾iej wyczyta豉m opinie, 瞠 pl帷ze ko鎍e... Szampon ma pe軟i funkcj oczyszczaj帷, powinno si zawsze u篡wa od篡wki...! Wracaj帷 do tematu, polecam !

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Oliszyn za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry dla moich w這s闚
  • W pewnej chwili postanowi豉m bardziej zadba o swoje w這sy. Dzi瘯i pozytywnym recenzjom tego szamponu zdecydowa豉m si na jego zakup. Jestem bardzo zadowolona z u篡tkowania i wiem, 瞠 ten szampon zostaje ze mn na d逝瞠j. W這sy s mi瘯kie, 豉dnie si uk豉daj, a szampon ma 豉dny zapach.

Niekiedy w這sy s po nim spl徠ane, ale t spraw szybko za豉twia dobra od篡wka.
    Kupuj go w aptece ko這 domu, jednak zawsze musz go zam闚i, poniewa nie maj na stanie. To taki malutki minusik.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Selaaine za czyteln i pomocn recenzj?