W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

lub z wyszczeg鏊nionymi ekstraktami zio這wymi na nowych etykietach:
Aqua, Saponaria Officinalis Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Tilia Cordata Extract, Urtica Dioica Extract, Coco Glucoside, Sodium Laureth Sulfate Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cena: 9z / 250ml

• Jako oczyszczacz - tak, na co dzie - za mocny
  • Moje w這sy i sk鏎a g這wy nie przepadaj za szamponami - s po nich przesuszone i matowe, a sk鏎a g這wy wo豉 "pi" Mimo wszystko postanowi豉m przetestowa szampon do w這s闚 suchych i normalnych od fitomedu.

Sk豉d:
    W sk豉dzie kr鏊uj ekstrakty zio這we: wyci庵 z korzenia mydlnicy lekarskiej, ziela skrzypu polnego, szyszek chmielu, kwiatostanu lipy oraz li軼ia pokrzywy. Zaraz za nimi znajduje si sporo detergent闚 - zar闚no tych agresywniejszych, jak i delikatniejszych. Szampon powinien dobrze my Na szcz窷cie - nie ma gliceryny, kt鏎a nawet w szamponach lubi mnie puszy.

Konsystencja i zapach:
    Szampon ma 鈔ednio g瘰t, tak lekko glutkowat konsystencj Troszk go schodzi na jedno mycie, mimo 瞠 zawsze myj nim kubeczkowo. Zapach - zio這wy, bardzo przyjemny, dla mi這郾iczek natury.

Prosta buteleczka z klapk, otworek w sam raz, nie wylewa si na raz za du穎 produktu. Wida ubytek kosmetyku. Naklejki i napisy nie 軼ieraj si. Nie mam zastrze瞠

Dzia豉nie:
    Gdzie kto pisa, 瞠 to taki delikatny szamponik. Dla mnie jest to prawdziwy oczyszczacz Ca趾iem przyjemnie si pieni, tym bardziej, je郵i kto stosuje metod kubeczkow. Piana jest taka delikatna i lekka. Wielki plus za to, 瞠 po 3 umyciach pod rz康 nie przesusza i nie podra積ia mojej sk鏎y g這wy - a ona bardzo marudzi na popularne szampony oczyszczaj帷e. W這sy na d逝go軼i czuj, je郵i my豉m je tym szamponem, s mniej doci捫one, jednak na pewno nie s szorstkie, jak po innych mocnych produktach. Bardzo 豉dnie b造szcz Na d逝窺z met - nie dam rady u篡wa go co mycie, o ile skalp jest zadowolony, tak ju w這sy na d逝go軼i wo豉j o mycie od篡wk Przez zi馧ka w sk豉dzie - do嗆 mocno pl帷ze w這sy, bez od篡wki si nie obejdzie. Jednak jako oczyszczacz - sprawdza si bardzo 豉dnie, na co dzie - dla mnie i moich w這s闚 za mocny.

U篡wam tego produktu od: jakie 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali myszka2020 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Sprawdza si
  • Je郵i chodzi o szampon to niestety nie sprawdzaj si u mnie szampony naturalne, pozbawione SLES czy SLS. Dlatego te bardzo lubi szampony firmy Fitomed, kt鏎e w swoim sk豉dzie maj SLES, ale jest on daleko w sk豉dzie.
    Sk豉d jak dla moich w這s闚 jest idealny.
    Na pocz徠ku zaraz po wodzie mamy wyci庵 z mydlnicy lekarskiej, ekstrakt ze skrzypu polnego, szyszek chmielu lipy oraz li軼ia pokrzywy. Dopiero p騧niej znajdziemy detergenty.

Szampon ma delikatnie z這ty kolor, przepi瘯ny zio這wy zapach.
    Pieni si bardzo dobrze, cho piana jest delikatna i taka jakby kremowa.
    Po umyciu w這sy s lekko sztywne, ale obejdzie si bez od篡wki.
    Szampon oczyszcza w這sy, ale nie podra積ia sk鏎y g這wy.
    Nie spowodowa u mnie wysypu 逝pie簑 oraz nie przesuszy moich w這s闚.
    Spe軟i wszystkie zapewnienia producenta.
    W這sy po umyciu i wysuszeniu s b造szcz帷e, wygl康aj zdrowo. Szampon jakby troch zwi瘯sza obj皻o嗆. Sk鏎a g這wy jest oczyszczona,podra積ienia s z豉godzone, ust徙i r闚nie 鈍i康, kt鏎y cz瘰to u mnie wyst瘼uje.

Uwa瘸m, 瞠 jest to bardzo dobry szampon, z dobrym sk豉dem i mo積a go kupi w rozs康nej cenie. Na stronie fitoteka dostaniecie go za nieca貫 12 z.
    Niekt鏎e kosmetyki Fitomed dost瘼ne s te w aptece DOZ oraz niekt鏎ych sklepach zielarskich.

U篡wam tego produktu od: grudzie 2014
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kaprysek246 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon o super sk豉dzie
  • Sk豉d bogaty w naturalne sk豉dniki zach璚i mnie i kupi豉m od razu butl p馧litrow z pompk.
    Szampon dobrze si pieni, jest delikatny dla sk鏎y g這wy. Wierz, 瞠 dzia豉 dobrze na cebulki w這sowe.By豉m z niego bardzo zadowolona ale tylko w po陰czeniu z od篡wk ( ale nie marki fitomed). Prze obci捫a w這s闚 a mam delikatne.
    Polecam. Ja na pewno kiedy do niego wr鏂.

U篡wam tego produktu od: Wrze郾ia 2014
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno 500ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali maocudo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Czysty skalpik i w這sy
  • Produkt kupi豉m zach璚ona opiniami na Wiza簑 i nie zawiod豉m si.

Moje w這ski i skalpik po tym szamponie s czyste i 鈍ie瞠 przez d逝gi czas. Ponadto, szampon dyscyplinuje w這sy, kt鏎e lepiej si uk豉daj, lecz czuj, 瞠 szampon wysusza sk鏎 g這wy...

Musz go jednak miesza z odrobin aloesowego szamponu nawil瘸j帷ego, poniewa uczucie spl徠anych w這s闚 przy pierwszym u篡ciu mnie przestraszy這, lecz wraz z aloesem tworz zestaw niezawodny dla w這somaniaczek!

+ wydajno嗆
    + cena
    + doskona貫 dzia豉nie

Polecam - ju nie wr鏂 do drogeryjnych szampon闚!

"(c)Wszystkie prawa zastrze穎ne. Kopiowanie bez zgody autora zabronione."

U篡wam tego produktu od: 6 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Drugie w trakcie - szampon bardzo wydajny

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kasia1232 za czyteln i pomocn recenzj?
  • taki sobie..
  • Moje w這sy nale膨 do gatunku bardzo suchych i jedynie co im potrzeba to dawka mega nawil瞠nia. Decyduj帷 si ten szampon, pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 wreszcie mi pomo瞠 okie透na puch suchych i matowych w這s闚. Testowa豉m ju jeden szampon z ich oferty, tamten wybitnie nie przypad mi do gustu, ale pomy郵a豉m "ok, warto spr鏏owa". Dosta豉m bardzo 豉dnie i estetycznie wygl康aj帷 buteleczk z uroczymi nalepkami. Szampon pachnia bardzo zio這wo i delikatnie. Konsystencj mia 瞠low, przez co nie przecieka przez palce i 豉two si z nim wsp鏊pracowa這. Czyta豉m o nim wiele pozytywnych opinii, ale mi ci篹ko co bardzo pozytywnego o nim powiedzie Mo瞠 to, 瞠 dobrze zmywa oleje i oczyszcza w這sy. Co z wadami? Przede wszystkim nie nawil瘸 w這s闚, nawet minimalnie, w這sy nadal si 豉ma造, cebulki wcale si nie wzmocni造, wypadanie by這 tak samo wzmo穎ne jak z czas闚 stosowania innych szampon闚. Do tego okropnie przet逝軼i mi w這sy, pojawi si 逝pie. By mo瞠 mam alergi na kt鏎y sk豉dnik szamponu, tego niestety nie wiem. Wiem za to jeszcze jedno: okropnie sko速uni mi w這sy, ledwo dawa豉m rade je rozczesa, mimo nak豉danej od篡wki i maseczki. By s豉bo wydajny

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali mariaa15 za czyteln i pomocn recenzj?
  • tak tak tak
  • Po nieudanej pr鏏ie wracam do niego z podkulonym ogonem, a mianowicie pomy郵a豉m sobie, 瞠 dobrze jest na zim zakonserwowa w這sy i kupi jaki drogeryjny szampon z silikonem, zeby w這skom si nie zmarzne這 i w og鏊e.. To by b陰d.
    Przed tem u篡wa豉m tylko szampon闚 fitomedu, (czasem innych z dodatkiem henny) i po zio這wej kuracji moje w這sy po umyciu innym od razu krzykne造 NIE!
    Mam raczej g瘰te i mocne w這sy, nie farbowane, lekko wysuszone i czasem lubi si pojawi 逝pie... no ale po tym 鈍i雟twie z drogerii to zrobi mi si "pudel" i mia豉m k瘼 wysuszonych w這s闚 bez kszta速u i musia豉m zn闚 je uspokaja r騜nymi od篡wkami i maskami. No odk康 wr鏂i豉m do fitomed to zn闚 jest dobrze, ale dalej s lekko "t瘼e". Cenie sobie naturalne produkty i wiem, 瞠 dla mnie s najlepsze. Cena jest niewielka w stosunku do jako軼i i wydajno軼i. Do tej pory napotka豉m go tylko w aptece zielarskiej herbapolu i w sklepie internetowym Fitomed. Wiem, 瞠 maj tam litrowe butle do zam闚ienia i my郵, 瞠 si skusz . Gor帷o polecam!

U篡wam tego produktu od: 7 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫 i drugie rozpocz皻e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Sofiflora za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo mi pom鏬
  • ponad 3 lata trace w這sy z niewyja郾ionych przyczyn-po cz窷ci pewnie tarczyca i problem z innymi hormonami pomimo uregulowania wynik闚 w這sy leca-stracilam ich 70% do tego mam 透s-dermatolog mi nie pom鏬 ale kolezanka namoiwla mnie na kupno tego szmaponu i nasta cud-g這wa mnie nie sw璠zi i w這s闚 nieco mniej wypada-nie tluszcza si tak mocno i nie smierdzi mi skora g這wy-jak dot康 najlepszy szmapon!!!

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali miki81 za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny szampon zio這wy
  • Kupi豉m ten szampon szukaj帷 zio這wego szamponu.

Opis moich w這s闚:
    Moje w這sy s bardzo trudne w piel璕nacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabieg闚 chemicznych) by造 ci篹kie, cz瘰to mia造 efekt „nale郾ika” czyli w這s闚 przyklejonych do g這wy. Dodatkowo przet逝szczaj帷e si bardzo mocno – ΨS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podra積ie, 逝pie簑 alergii. Dlatego przesz豉m wiele zabieg闚 chemicznych by cho troch zmusi je do uk豉dania. Mia豉m wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bak豉瘸n, wi郾ia), przez br您 po po raz kolejny czerwie – obecnie naturalny lekko popielaty 鈔edni br您. Dodatkowo niestety przesz造 bardzo ci篹ki zabieg – trwa豉 ondulacja – niestety wykonana makabrycznie – za du穎 p造nu do skr璚ania przez co by造 spalone. Przez to dosta造 efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej piel璕nacj. Przez to wszystko lubi lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilo軼i, bo lubi on podra積ia sk鏎 g這wy). W stylingu akceptuj wy陰cznie 瞠le, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpi. Kochaj bezgranicznie aloes, zio豉 i proteiny - najbardziej kreatyn i jedwab + gliceryn jako humektant. Nie lubi 瘸dnych olei stosowanych przed myciem.

Ten szampon jest typowmy szamponem zio這wym.

Konsystencja jest 瞠lowa, nie przecieka przez palce. Bez problemu si wyciska z butelki, otw鏎 nie jest za du篡, przez co nie pozwala on na wylewnie si nadmiaru produktu. Wida ile go posz這 dzi瘯i prze廝oczystej butelce.

Szampon si 鈍ietnie pieni. Piana jest stabilna. Myje w這sy bardzo dok豉dnie usuwaj帷 z nich wszelaki brud. W這sy s po nim skrzypi帷e, dobrze umyte. Myje mocno, dobrze si pieni. W這sy si po nim pl帷z, ci篹ko rozczesuj, ale to normalne. Porz康nie oczyszcza. S puszyste, mi瘯kie, z obj皻o軼i, nie wisz sm皻nie. S szorstkie, mocno wysuszone, ale dzi瘯i temu czuj, 瞠 nie ma na nich nic, co jest dla nich niepotrzebne. Po u篡ciu szamponu w這sy myj nadal co 2 dni - czyli nie zwi瘯sza ich przet逝szczania. Nie podra積ia sk鏎y g這wy, ΨS nie jest zwi瘯szone.

Szampon jest s豉bo dost瘼ny. Szkoda. Dobra, tania polska firma. Wydajno嗆 dobra, szampon jest tani.

Polecam, gdy kto szuka typowego, zio這wego szamponu.

U篡wam tego produktu od: 1 mies
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali werka89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lubimy
  • Szampon marki Fitomed znajduje sie w plastikowej butelce o pojemno軼i 250 ml. Szampon kolorku jest bursztynowego a po wydobyciu go z opakowania jest przezroczysty. Bardzo gesty wydajny.

Dodatkowo mo積a powiedzie ze cho jest zio這wy bardzo 豉dnie pachnie.

Jedna rzecz kt鏎a mnie zaniepokoi豉 to to iz szampon wcale sie nie pieni ale to nie az taki wielki minus. Za to bardzo dobrze myje a zarazem od篡wia w這s.

Podczas jego u篡wania w這sy sta造 sie mi璚iutkie w dotyku delikatne. Skora g這wy bardziej od篡wiona bez niespodzianek lupizopodobnych. A i co najwa積iejsze g這wa po nim wcale a wcale nie sw璠zi.

Bardzo z m篹em go lubimy i pozostaniemy przy nim na pewno.

U篡wam tego produktu od: dawna
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nusinka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • Po wpadce z od篡wk, troch si go obawia豉m - 瞠 spot璕uje pl徠anie si w這s闚 b康 je wysuszy. Sk豉d zn闚 fantastyczny - mydlnica lekarska, skrzyp, chmiel, lipa, pokrzywa, a do tego 豉godne 鈔odki myj帷e. Pierwsze wra瞠nie - bardzo komfortowy w u篡ciu. Wystarczy go na這篡 naprawd ma這, a pieni si bardzo dobrze, przy tym dobrze si rozprowadza i w trakcie aplikacji w這sy wydaj si takie mi瘯kie i jedwabiste, odczucia zdecydowanie mi貫. Po sp逝kaniu okazuje si jednak, 瞠 naprawd dobrze oczyszcza w這sy (jak ka盥y szampon z pokrzyw, kt鏎y u篡wa豉m, s逝篡 moim w這som ta ro郵inka), ale nie podra積ia sk鏎y g這wy.

Zwa篡wszy na 鈍ie穎嗆 i oczyszczenie jakie daje, mi造m zaskoczeniem jest fakt, 瞠 nie pl帷ze w這s闚 i ich nie wysusza - w這sy s te raczej mi貫 w dotyku po jego u篡ciu. Odnosz r闚nie wra瞠nie, 瞠 delikatnie odbija on w這sy u nasady, przez co wydaj si by bardziej puszyste, g瘰te i mocne. Jeszcze jedn korzy軼i jest przed逝穎na 鈍ie穎嗆 w這s闚, czyli mniejsze przet逝szczanie si sk鏎y g這wy. Na plus kosmetyku dzia豉 r闚nie zapach - ja bardzo lubi te zio這we czy trawiaste w kosmetykach do w這s闚 i tutaj r闚nie si nie zawiod豉m. Zapach mi造, nienachalny, relaksuj帷y, cho raczej nie trzyma si na w這sach. Jak wida, same zalety, a wad brak - takich kosmetyk闚 chce si u篡wa.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Marta___S za czyteln i pomocn recenzj?