W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych
Produkt dost瘼ny w 21 sklepach. Cena ju od 9,09 z - sprawd w

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

lub z wyszczeg鏊nionymi ekstraktami zio這wymi na nowych etykietach:
Aqua, Saponaria Officinalis Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Tilia Cordata Extract, Urtica Dioica Extract, Coco Glucoside, Sodium Laureth Sulfate Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cena: 9z / 250ml

• bardzo dobry
  • Stworzony jest do w這s闚 suchych oraz normalnych.
    Niezwykle zio這wy, pachnie prze郵icznie. Po zastosowaniu jednak nale篡 u篡 od篡wk, poniewa ze wzgl璠u na naturalne sk豉dniki w這sy s delikatnie szorstkie i ba豉bym si zostawi je w takim stanie

Plusy:
    1. zio這wy (naturalny)
    2. tani
    3. dost瘼ny w sklepach zio這wych lub na stronie producenta

U篡wam tego produktu od: 8 grudnia 2015
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 po 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali locastrica za czyteln i pomocn recenzj?

Polecany film:

Polki w mie軼ie Kerastase Leszek Czajka

• Bardzo dobry szampon
  • Wcze郾iej przez oko這 2 lata u篡wa豉m Fitomedu do w這s闚 t逝stych i przet逝szczaj帷ych si. Zdecydowa豉m si na zmian ze wzgl璠u na to, 瞠 zacz掖 mi wysusza sk鏎 g這wy. Ten do w這s闚 normalnych i suchych jest delikatniejszy dla sk鏎y, ale r闚nie dobrze domywa w這sy. Jestem z niego zadowolona.

U篡wam tego produktu od: 6 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali angie4691 za czyteln i pomocn recenzj?
  • s豉by
    -nie pieni si
    -wysusza w這sy
    -utrudnia rozczesywanie
    -pogarsza wygl康 w這s闚

Szampon do w這s闚 suchych si nie nadaje, bo jeszcze bardziej je wysusza, a szkoda, bo dobrze je oczyszcza.

U篡wam tego produktu od: miesiac
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/3

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali bysia143 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Cudo!
  • Jak przy wi瘯szo軼i produkt闚 Fitomedu pozachwycam si troch sk豉dem, kt鏎y w tym przypadku sk豉da si przede wszystkim z ekstrakt闚 i cho posiada SLS to ca趾owicie mi to nie przeszkadza.
    Postanowi豉m go wypr鏏owa ze wzgl璠u na kilka pozytywnych opinii innych Blogerek. Chcia豉m sprawdzi jak poradzi sobie z moimi wymagaj帷ymi w這sami. Fitomed zaopatrzy mnie, wi璚 w 250 ml butelk, kt鏎a kosztuje nieca貫 12 z.
    Opakowanie w swojej prostocie jest bardzo praktyczne i nie posiada 瘸dnych wad. W豉郾ie co takiego lubi i ceni.
    Szampon w swojej konsystencji jest do嗆 rzadki oraz zabarwiony na bursztynowy kolor. Jego delikatny jakby zio這wo-cytrusowy zapach umila ka盥e mycie g這wy, a i mo積a wyczu go p騧niej na w這sach.
    Jest to najwydajniejszy szampon, jaki kiedykolwiek posiada豉m. Minimalna ilo嗆 wystarcza, aby wytworzy豉 si g瘰ta, cudowna piana. Jest ze mn oko這 1,5 miesi帷a a zu篡豉m niewiele ponad po這w opakowania przy myciu 貫petyny, co drugi dzie, wi璚 jestem zachwycona takim obrotem spraw.
    Delikatnie, ale dog喚bnie oczyszcza nasze w這sy ze wszelkich zanieczyszcze. Radzi sobie r闚nie z ci篹kimi t逝stymi produktami, za ka盥ym razem odci捫aj帷 sk鏎 g這wy. Jestem niesamowicie zaskoczona jak produkt fantastycznie nawil瘸 w這sy, eliminuj帷 konieczno嗆 korzystania z od篡wki. W這sy s po nim mi瘯kie, g豉dkie oraz przyjemne w dotyku. Emanuj zdrowym blaskiem. Mo瞠 nie do ko鎍a niweluje u mnie pusz帷e si kosmyki, ale fakt, 瞠 nie pl帷ze w這s闚 a pomaga przy rozczesywaniu, rekompensuje mi wszystko.
    Pisa豉m Wam, 瞠 dorobi豉m si 逝pie簑 innym produktem, ale dzisiejszy bohater za豉godzi objawy, cho nie do ko鎍a. Delikatny 逝pie pozosta, ale sw璠zenie i nadmierne z逝szczanie znikn窸o. Poza tym nie wyrz康zi 瘸dnej innej krzywdy mojej sk鏎ze g這wy.
    Wp造wa korzystnie na kondycj w這sa, poniewa my郵a豉m 瞠 po 4 miesi帷a od ostatniego podci璚ia b璠 one wr璚z wo豉造 o pomst do no篡czek, ale pierwszy raz od dawna si璕n po nie tylko z kwestii estetycznych, a nie z przymusu.
    W kwestii wypadania w這s闚 pozw鏊cie, 瞠 si nie ustosunkuj, poniewa zawsze wypada豉 mi spora ilo嗆 w這s闚, a teraz, gdy bior witaminy i pr鏏uj to z豉godzi nie zwracam uwagi czy kosmetyki potrafi jako temu zaradzi.

U篡wam tego produktu od: miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali KosmetycznaObsesja za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przyjaciel na zawsze
  • Tego szamponu u篡wam naprzemiennie z innymi. Zawsze go軼i w mojej 豉zience. Zakupi豉m go za namow kole瘸nki do w這s闚 szybko przet逝szczaj帷ych si. I rewelacja!

+cena (obecnie ok.12z)
    +zapach
    +dzia豉nie przeciw逝pie穎we
    +dzia豉nie przciwprzet逝szczaj帷e
    +wydajno嗆

U篡wam tego produktu od: 4 lata
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilkadziesi徠 (?)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali chichipower za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jestem zachwycona
  • Jestem absolutnie zachwycona, prawdopodobnie w ko鎍u znalaz豉m m鎩 szampon wymarzony. Kosmetyk jest zio這wy wi璚 my郵a豉m, 瞠 b璠zie s豉bo si pieni a tu wr璚z przeciwnie pieni si 鈍ietnie, wystarczy ma豉 kropelka by wytworzy pian idealn W這sy 鈍ietnie zareagowa造 na Fitomed, s po nim mi瘯kie i niesamowicie si b造szcz efekt bardzo mnie zaskoczy. Szampon kupi豉m w sklepie zielarskim za 12 z cena jak najbardziej przyst瘼na.

U篡wam tego produktu od: kilku dni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali lizka903 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Idealny
  • Szampon kupi豉m ze wzgl璠u na mi這嗆 do kosmetyk闚 naturalnych i troch na pr鏏. Po zu篡ciu ca貫j butelki (a nawet po pierwszym myciu) stwierdzi豉m, 瞠 zostaniemy razem na d逝go.

Plusy:

Sk豉d naturalny, do po這wy sk豉du - same ro郵iny, dopiero gdzie pod koniec, w ogonku pojawia si nieszcz瘰ny SLS.

Uczucie ca趾owitego sp逝kania w這s闚 - nie pozostawia t逝stawej, kremowej pow這ki na w這sach. Wszystko co zosta這 naniesione na w這sy zostaje sp逝kane wraz z wod. Kocham to uczucie!

Zapach niechemiczny - uwielbiam.

W這sy s naprawd 豉dne po u篡ciu, nie pusz si, lekko b造szcz.

Minusy:

- 鈔ednio wydajny

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ma貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali PannaElfica za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo fajny szampon
  • Produkt zamkni皻y jest w wygodnej plastikowej, przezroczystej butelce, dzi瘯i kt鏎ej mo瞠my kontrolowa stopie zu篡cia szamponu. Nie ma problemu z otwarciem produktu maj帷 mokre d這nie podczas k徙ieli. Konsystencja - do嗆 lej帷a, jednak nie sprawia problemu podczas nak豉dania na w這sy.

Szampon bardzo dobrze myje nasze w這sy, nie podra積iaj帷 ich zarazem. Ca趾iem nie幢e si pieni, jak na szampon zio這wy. Jest bardzo wydajny, nie wielka ilo嗆 wystarczy na umycie ca造ch w這s闚. Szybko i bez problemowo si sp逝kuje. Nie obci捫a w這s闚, nie przet逝szcza ich. Zmi瘯cza w這sy, dzi瘯i czemu s one bardziej podatne na r騜nego rodzaju stylizacje.

W這sy po d逝窺zym u篡waniu staj si bardziej spr篹yste i zdecydowanie mniej si 豉mi.

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: du瞠

• Zdj璚ia do陰czone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwali patkra90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Idealny szampon.
  • W tym produkcie jest wszystko czego mo積a oczekiwa od szamponu. Delikatny lecz skuteczny, z zio這wymi wyci庵ami w zdecydowanie zauwa瘸lnej ilo軼i i minimum chemicznych kompozycji. Tak prosta sprawa, a jednak niewiele produkt闚 posiada cho dwie z tych zalet.
    Szampon pachnie delikatnie, zio這wo. Aplikacja jest wygodna. Wytwarza si ta specyficzna, "delikatna" piana mydlnicy. Dobrze myje i piel璕nuje, w這sy l郾i (z racji braku chemicznych polepszaczy od篡wka jest wymagana ale to jest cz窷 piel璕nacji dlatego te nie uwa瘸m tego za minus polecam od篡wke Fitomedu do w這s闚 suchych, bez sp逝kiwania)
    Do tego te zio豉. Regularne stosowanie to przyjemno嗆 dla naszej sk鏎y g這wy.
    Polecam ka盥emu, zw豉szcza wra磧iwcom i alergikom. Cena (ok. 10 z) i dost瘼no嗆 (internetowa, apteki Dbam o zdrowie) zdecydowanie r闚nie na plus.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2x250ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali socurly za czyteln i pomocn recenzj?
  • Fenomenalny
  • Zdecydowanie m鎩 hit.

+ zbawienne dzia豉nie na such, 逝szcz帷 si sk鏎 g這wy
    + lekka konsystencja
    + przyst瘼na wydajno嗆
    + w這sy mi璚iutkie i l郾i帷e

Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali annabelka za czyteln i pomocn recenzj?