W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

lub z wyszczeg鏊nionymi ekstraktami zio這wymi na nowych etykietach:
Aqua, Saponaria Officinalis Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Tilia Cordata Extract, Urtica Dioica Extract, Coco Glucoside, Sodium Laureth Sulfate Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cena: 9z / 250ml

• Idealny szampon.
  • W tym produkcie jest wszystko czego mo積a oczekiwa od szamponu. Delikatny lecz skuteczny, z zio這wymi wyci庵ami w zdecydowanie zauwa瘸lnej ilo軼i i minimum chemicznych kompozycji. Tak prosta sprawa, a jednak niewiele produkt闚 posiada cho dwie z tych zalet.
    Szampon pachnie delikatnie, zio這wo. Aplikacja jest wygodna. Wytwarza si ta specyficzna, "delikatna" piana mydlnicy. Dobrze myje i piel璕nuje, w這sy l郾i (z racji braku chemicznych polepszaczy od篡wka jest wymagana ale to jest cz窷 piel璕nacji dlatego te nie uwa瘸m tego za minus polecam od篡wke Fitomedu do w這s闚 suchych, bez sp逝kiwania)
    Do tego te zio豉. Regularne stosowanie to przyjemno嗆 dla naszej sk鏎y g這wy.
    Polecam ka盥emu, zw豉szcza wra磧iwcom i alergikom. Cena (ok. 10 z) i dost瘼no嗆 (internetowa, apteki Dbam o zdrowie) zdecydowanie r闚nie na plus.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2x250ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali socurly za czyteln i pomocn recenzj?
Polecany film:

• Fenomenalny
  • Zdecydowanie m鎩 hit.

+ zbawienne dzia豉nie na such, 逝szcz帷 si sk鏎 g這wy
    + lekka konsystencja
    + przyst瘼na wydajno嗆
    + w這sy mi璚iutkie i l郾i帷e

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali annabelka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Geniusz!
  • Przez lata boryka豉m si z problemami 逝pie簑/逝szczenia sk鏎y g這wy zw豉szcza na linii czo豉, co zmusi這 mnie do trzymania si jednego szamponu kt鏎y mog豉m u篡wa bez podra積ie i m璚z帷ego 鈍i康u. Problem si pojawi jak po 15 latach kosmetyk odnowiono (jak ca陰 lini Pantene Pro V) i jednocze郾ie zmieniono sk豉d chemiczny.
    Na szcz窷cie dzi瘯i Wiza穎wi szybko znalaz豉m godnego nast瘼ce i wybawiciela. Zaryzykuj nawet, 瞠 produkt o niebo lepszy bo bardziej naturalny i rodzimej produkcji.
    Szampon Fitomed jest wydajny, niezwykle dobrze 豉godzi 鈍i徠, podra積ienia. Bardzo dobrze si pieni (i to jest taka fajna zbita piana), 鈍ietnie oczyszcza w這sy i nie nawil瘸 ale NIE WYSUSZA ICH NADMIERNIE.
    Jest tani ale s豉bo dost瘼ny. Cho mo積a go dosta w aptekach DOZ po zam闚ieniu online.
    Polecam bo to idea !

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: pierwsze sko鎍zone

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali 17102007 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo przyjemny jak na zio這wy szampon
  • Jest to jak do tej pory m鎩 ulubiony szampon bez SLS.
    Zalety
    super si pieni i myje w這sy
    wydajny
    zwi瘯sza obj皻o嗆 (przynajminej u mnie)
    w miar neutralny szampon

Wady
    lekko pl帷ze w這sy

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa ma貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali wiolsab za czyteln i pomocn recenzj?
  • Uwielbiam
  • Szampon otrzyma豉m ju jaki czas temu. Bardzo polubi豉m ten szampon, poniewa ma tak po鈔edni konsystencj, nieg瘰t, nierzadk. Co idealne, uwielbiam takie szampony u篡wa do swoich w這s闚. Ja myj w這sy codziennie. Dlatego tak szybko szampony mi si ko鎍z. W tym przypadku jestem pozytywnie zaskoczona. Szampon u篡wam ju od d逝窺zego czasu a mam zu篡t 1/3 to bardzo ma這. Czasem ci篹ko by szampon starczy mi na miesi帷, a tutaj u篡tkowanie jest d逝窺ze, a wydajno嗆 bardzo sprzyjaj帷a. No dobrze, ale przejd幟y do dzia豉nia. Szampon bardzo dobrze oczyszcza sk鏎 g這wy jak i zmywa cudownie oleje z w這s闚. Od鈍ie瘸 w這sy bardzo dok豉dnie, mam wra瞠nie, 瞠 dodaje mi obj皻o軼i, a w這sy wygl康aj na o wiele bardziej zadbane. Nie wysusza mi skalpu g這wy, a wr璚z nawil瘸 wi璚 polecam ten produkt bardzo serdecznie z czystym sercem.

U篡wam tego produktu od: dw鏂h miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali veneaablog za czyteln i pomocn recenzj?
  • Prawie idealny
  • Zdecydowa豉m si na ten szampon ze wzgl璠u na problem 逝pie簑, kt鏎y pojawi si u mnie po stosowaniu drogeryjnych szampon闚... i by to dobry wyb鏎! Co prawda 逝pie nie znik od razu, ale momentalnie ust徙i這 sw璠zenie i pieczenie sk鏎y g這wy, kt鏎e towarzyszy這 mi przy poprzednich kosmetykach.

+ dobrze si pieni
    + dok豉dnie oczyszcza w這sy
    + 豉godzi podra積ienia sk鏎y g這wy, po d逝窺zym czasie r闚nie 逝pie
    + 豉dnie, bardzo delikatnie pachnie (troch kwiatowo), nie jest to silny zio這wy zapach
    + znajduje si w wygodnym, przezroczystym opakowaniu
    + jest bardzo wydajny - przez 3 miesi帷e zu篡豉m p馧 opakowania, co znaczy, 瞠 250 ml starcza na p馧 roku!

+/- dost瘼no嗆 - kupi mo積a go w sklepach zielarskich i aptekach, co mo瞠 by k這potliwe, ale: "dla chc帷ego nic trudnego"

- jeden jedyny minus to, 瞠 szampon po d逝窺zym, nieprzerwanym stosowaniu troch wysusza w這sy, ale wystarczy od czasu do czasu zast徙i go 豉godniejszym specyfikiem lub od篡wk

Podsumowuj帷, szampon Fitomedu jest jak na razie najlepszym w mojej 豉zience i nie zapowiada si, 瞠by szybko si to zmieni這.
    Nie warto sugerowa si jego przeznaczeniem na etykiecie: "do suchych w這s闚" - sprawdzi si na moich mieszanych, a nawet je przesusza; w takim razie powinien nada si dla os鏏 o w這sach t逝stych.

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: p馧 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali anielinau za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry
  • Dzi瘯i wyci庵owi z korzenia mydlnicy lekarskiej, produkt zapewnia bardzo delikatn pian. SLS jest tu na dalekim miejscu, wi璚 polecam ten produkt wszystkim osobom z wra磧iw sk鏎 g這wy. Nie powoduje podra積ie. Delikatnie myje i oczyszcza sk鏎.
    \n
    \nJest w miar wydajnym produktem, buteleczka zawiera 300 ml produktu. Konsystencja nie jest ani za g瘰ta ani za rzadka, w kolorze piwno – z這tym. Zapach delikatny, lekko zio這wy.
    \nW這sy po umyciu s mi瘯kie i 豉two je rozczesa nawet bez u篡cia od篡wki.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali evev90 za czyteln i pomocn recenzj?
  • super!
  • 安ietny szampon w super cenie! Niepodwa瘸ln zalet jest na pewno full ekstrakt闚 w sk豉dzie- szampon na prawd dzia豉.
    Bardzo dobrze oczyszcza sk鏎 g這wy, w這sy du穎 mniej si przet逝szczaj, a zarazem nawil瘸 ko鎍闚ki.
    Zapach jak dla mnie nieprzeszkadzaj帷y, jedynym minusem jest jego dost瘼no嗆. Co do wydajno軼i to raczej przeci皻na, z przewag do dobrej.

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dwa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali blondette za czyteln i pomocn recenzj?
  • Niez造.
  • Szampon oceniam jako ca趾iem przyzwoity.

+ ζgodny, zmi瘯cza wlosy podczas mycia.
    + ζtwo si pieni.
    + Jest wydajny.
    + nie przesusza.
    + dobrze oczyszcza w這sy z wszelkich kosmetyk闚 stylizuj帷ych.

- Brzydko pachnie.
    - Pl帷ze w這sy.
    - Zapach.
    - Dost瘼no嗆.
    - Szata graficzna opakowania, ale to normalne dla tej firmy.

NIestety jako wzrokowiec i nami皻na perfumoholiczka szata graficzna jak i zapach ca趾owicie dla mnie dyskwalifikuj ten produkt. I cho nie wyrz康zi wielkiej szkody moim w這som, to niestety wi璚ej go nie kupi.

U篡wam tego produktu od: marzec 2015
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali studentkaAM za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jeden z najlepszych szampon闚, jakie mia豉m
  • Kocham szampony zio這we. A to jest jeden z lepszych, jakie mia豉m.
    \nPo raz pierwszy spotka豉m si z nim jakie dwa lata temu, by這 to apogeum moich powa積ych problem闚 ze sk鏎 g這wy, a u篡cie tego szamponu spowodowa這 jeszcze wi瘯szy wysyp. Przera穎na szampon wywali豉m do kosza, czego p騧niej 瘸這wa豉m, poniewa po pewnym czasie okaza這 si, 瞠 moja g這wa by豉 jak na odwyku od chemii drogeryjnej i reagowa豉 tak na ka盥y nowy zio這wy szampon przez pierwsze dwa tygodnie u篡wania (dlatego je郵i jest to wasz jeden z pierwszych szampon闚 zio這wych, nie zra瘸豉bym si od razu)
    \n
    \nOstatnio zn闚 zacz窸am u篡wa tych szampon闚, nic si oczywi軼ie nie dzia這
    \nOcena:
    \n+genialne oczyszczenie
    \n+naturalny sk豉d
    \n+nie podra積ia, nie wywo逝je 瘸dnych reakcji alergicznych (to co si dzia這 za pierwszym razem nale篡 zwali na chorob)
    \n+/- cena, ja zap豉ci豉m za szampon 13 z. nie jest to wysoka cena, lecz mia豉m ta雟ze zio這we szampony
    \n+/- dost瘼no嗆, u mnie (ma貫 miasto) nie jest zbyt 豉two go znale潭 i to w miar korzystnej cenie
    \n+/- trzeba uwa瘸, by szampon zbyt nie przesuszy w這s闚 (od篡wka z mask raz na tydzie obowi您kowo)
    \n
    \nOd momentu znalezienia dobrej maski, osobi軼ie wol t wersj do w這s闚 przet逝szczonych si.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Breathe196 za czyteln i pomocn recenzj?