W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 9z / 250ml

• 安ietny szampon!
  • Zio這wy szampon Fitomedu zaskoczy mnie bardzo pozytywnie. Kupi豉m ze wzgl璠u na naturalny sk豉d i dlatego, 瞠 przeznaczony jest do w這s闚 suchych, a moje ostatnio mia造 nieco kryzys

+konsystencja szamponu bardzo fajna - nie za g瘰ta, nie za rzadka
    +pieni si bardzo dobrze
    +buteleczka nieco jak z innej epoki, ale mnie nie przeszkadza, wygodna w u篡ciu, nie p瘯a
    +bardzo wydajny - mam d逝gie w這sy (za 這kie), myj zawsze dwa razy i mam go ju drugi miesi帷 u篡waj帷 dwa - trzy razy w tygodniu przez ca造 miesi帷, teraz stosuj na zmian z innym
    +super sk豉d
    +niska cena
    A jak dzia豉 ?
    Dzia豉 bardzo dobrze!
    +dok豉dnie myje - bardzo dobrze oczyszcza w這sy ze wszelkich zanieczyszcze
    +nie wysusza ich ani nie przet逝szcza
    +w這sy s po nim przyjemne w dotyku, przesuszona partia w這s闚 w po陰czeniu z Seboradinem i Waxem uleg豉 mocnej poprawie
    +w這sy s lekkie, l郾i帷e, fajnie si uk豉daj
    +zauwa篡豉m wzmocnienie w這s闚

Gwiazdk odejmuj za to, 瞠 po miesi帷u stosowania nieco podra積i mi sk鏎 g這wy. Sk鏎a zbyt szybko si przyzwyczai豉, teraz, gdy u篡wam na zmian z innym jest okej

Polecam, bo to fantastyczny produkt mimo tego - jak dla mnie - sporego minusu.

U篡wam tego produktu od: Drugi miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Asia19x za czyteln i pomocn recenzj?
  • Doskona貫 uzupe軟inie wcierek i olejowania
  • Na pewno ogromnym plusem tego produktu jest 鈍ietny zio這wy sk豉d. pachnie pi瘯nie, ale nie nachalnie. Niepodra積ia, nie uczula. W這sy po jego u篡ciu s puszyste i l郾i帷e Doskonale oczyszcza w這sy z zaaplikowanych na noc wcierek czy olei. Najlepsze efekty daje w po陰czeniu z od篡wk tej samej firmy. Nak豉da si go bez najmniejszych problem闚, a jak na produkt zio這wy jest bardzo wydajny. Dobrze si pieni i rownie dobrze zmywa z wo連闚. Stosowany regularnia sprawia,瞠 w這sy nie przet逝szczaj si zbyt szybko,dodaje im blasku i obj皻o軼i. To m鎩 ulubiony szampon.

U篡wam tego produktu od: prawie 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali Kle_oo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Raczej niefajny
  • S豉bo si pieni, szybko przet逝szczaj si po nim w這sy i nie pomaga w這som suchym i zniszczonym. Do tego ma這 atrakcyjne opakowanie. Nie zosta豉m jego fank.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali olaztrola za czyteln i pomocn recenzj?
  • podoba mi si
  • Szampon tak samo jak od篡wka zamkni皻y jest w plastikowej butelce zamykanej na klik. Ma br您ow barw, co w odcieniu soku jab趾owego lub bursztynu. Ma lej帷 si konsystencj, ale da si na這篡 jego odpowiedni ilo嗆 na r瘯. Bardzo dobrze si pieni i niewielka ilo嗆 wystarczy, aby pokry ca貫 w這sy. Zapach okre郵am jako lekko zio這wy, zdecydowanie mocniejszy od od篡wki. Kr鏒ko trzyma si na w這sach. Wydaje mi si, 瞠 szampon w po陰czeniu z od篡wk wzmocni mi w這sy. Kosmetyk sprawia, 瞠 w這sy s mi瘯kie i naprawd wygl康aj zdrowo. Sprawuje si do嗆 dobrze, ale mam do niego jedno zastrze瞠nie. Moim zdaniem strasznie matowi w這sy. Gdy nie u篡wam go z od篡wk widz ogromn r騜nic, cho z drugiej strony jest to sygna, 瞠 oczyszcza w這sy. Bez od篡wki r闚nie pl帷ze w這sy - dla mnie to najgorsze co mo瞠 by, poniewa mam d逝gie w這sy i 郵璚zenie w 豉zience i ich rozczesywanie to dla mnie ogromny problem. Cena to ok. 10z/250ml. Minusem jest dost瘼no嗆 kosmetyku.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali karolka5600 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla moich w這s闚 idealny
  • Szampon ten kupi豉m, poniewa mam wra磧iw sk鏎 g這wy, a drogeryjne szampony powodowa造 sw璠zenie oraz 逝pie. Ponadto moje w這sy potrzebuj nawil瞠nia i wzmocnienia. Mam sk這nno軼i do cz瘰tego wypadania w這s闚. Produkt ten okaza si wybawieniem na wszystkie te problemy. Szampon nawil瘸, ale absolutnie nie obci捫a przy tym w這s闚. Nadaje pi瘯ny po造sk. Sk鏎a g這wy ju nie sw璠zi. W這sy podczas p逝kania skrzypi. Odk康 u篡wam tego szamponu okaza這 si, 瞠 mam wi璚ej kr鏂iutkich, nowych w這s闚. Wreszcie moje w這sy nie s oblepione silikonami. Warto po u篡ciu szamponu zastosowa od篡wk tej firmy. Kosmetyk wystarcza mi na miesi帷 przy codziennym stosowaniu. Szampon serdecznie polecam.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Agnieszka_kw za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mi貫 zaskoczenie
  • Zdecydowa豉m si na zakup tego oto szamponu, poniewa ostatnio zainteresowa豉m si sk豉dem wi瘯szo軼i kosmetyk闚. Fajnie, 瞠 brak tu SLS闚, sk豉d jest zio這wy, przyjemnie pachnie.

Zalety:
    + mocniejsze delikatnie pachn帷e w這sy
    + widoczne nawil瞠nie
    + wydajny
    + niska cena
    + naturalny sk豉d

Wady:
    - po wysuszeniu moje w這sy s sztywne, tak瞠 bez od篡wki ani rusz.

Podsumowuj帷 polubi豉m ten szampon, fajnie 瞠 ma naturalny sk豉d, przy stosowaniu wraz z dowoln od篡wk w這sy s mi瘯kie, wzmocnione, nie obci捫one.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mabusama za czyteln i pomocn recenzj?
  • delikatny, a skuteczny
  • Uwielbiam zapach zi馧, zatem i w tym przypadku przypad mi bardzo do gustu.
    Konsystencja jest do嗆 rzadka, szampon mocno si pieni.
    Dok豉dnie oczyszcza w這sy i sk鏎 g這wy z nagromadzonych zanieczyszcze, a przy tym nie wysusza - co jest jego wielk zalet. Fakt, 瞠 SLS znajduje si do嗆 daleko w sk豉dzie bardzo przemawia na jego korzy嗆. Je郵i chodzi o efekty po miesi璚znym stosowaniu to opisz je w recenzji od篡wki, gdy osi庵ni皻e zosta造 dzi瘯i jednoczesnemu u篡waniu szamponu wraz z od篡wk.

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali dodus89 za czyteln i pomocn recenzj?
  • w sumie dobry
  • Skusi造 mnie pozytywne opinie, sk豉d i cena. Pierwsze wra瞠nie- masakra. W這sy absolutnie nie do rozczesania, jakby wysuszone, w dodatku przet逝軼i造 si szybciej. Mimo to postanowi豉m dac mu szans i u篡wa豉m tydzie, dwa.. w這sy zrobi造 si pi瘯ne- lekkie, puszyste, niesamowicie l郾i帷e, 豉dnie si falowa造, wzmocni造 a nawet wypada造 w mniejszej ilo軼i!

+ naturalny sk豉d
    + cena
    + bardzo wydajny
    + 鈍ietnie oczyszcza i zmywa oleje
    + wzmacnia w這sy
    + nadaje puszysto軼 i blask
    + podkre郵a naturalny skr皻
    + nie obci捫a

- w這sy musz si do niego przyzwyczaic (przynajmniej moje)
    - nie ma efektu \'w這sy jak z salonu\' ale to w sumie oczywiste przy szamponie zio這wym

og鏊ne wra瞠nie pozytywneU篡wam tego produktu od: oko這 2 miesi帷eIlo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Enid_an_Gleanna za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny
  • +Proste opakowanie: wida zawarto嗆, nie ma problemu z otwarciem/zamkni璚iem mokrymi r瘯ami
    +Delikatny, zio這wy zapach
    +Bardzo wydajny, bardzo dobrze si pieni
    +Dobrze myje, zmywa oleje
    +W這sy zostaj przyjemne w dotyku nawet bez od篡wki, nie wysusza
    +Przyjazny sk豉d, nie podra積ia

U篡wam tego produktu od: ok. 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania po 250 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali parus za czyteln i pomocn recenzj?
  • Super
  • U篡wam tego szamponu od kilku lat na zmian z bardzo podobnym produktem z Herbapolu Krak闚 i szczerze m闚i帷 nie wyobra瘸m sobie skorzysta z jakiego drogeryjnego, cudnie opakowanego, przepi瘯nie pachn帷ego i napakowanego chemi "cuda".

Po u篡ciu tego szamponu w這sy s 鈍ie瞠, puszyste i b造szcz帷e. Produkt ma przyjemny zio這wy zapach.

Niekt鏎e z os鏏 recenzuj帷ych ten szampon zaznacza造, 瞠 maj problem z rozczesywaniem w這s闚 po jego u篡ciu. Ja po ka盥orazowym myciu w這s闚 u篡wam od篡wki, kt鏎 p騧niej sp逝kuj z w這s闚 i nie mam problem闚 z rozczesywaniem.

Dla mnie ogromn zalet tego szamponu jest fakt, 瞠 mam uczucie naprawd 鈍ie篡ch i czystych w這s闚. Nie pozostawia na nich jakiej warstwy, kt鏎a by je obci捫a豉.

Dla mnie to genialny produkt, kt鏎ego u篡wam od kilku lat i nie planuj go zmienia. Dzi瘯i niemu mam zdrowo wygl康aj帷e, l郾i帷e w這sy, pomimo 瞠 codziennie u篡wam prostownicy.

U篡wam tego produktu od: kilku lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: bardzo du穎

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali grazka007 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij