W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Powi瘯sz Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon zio這wy do w這s闚 suchych i normalnych

Zg豉szaj帷a osoba: anka.d

字odkiem myj帷ym w szamponach s saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Szampon wytwarza lekk, swoist dla mydlnicy pian, zmi瘯cza wod i nadaje w這som po造sk. Poza mydlnic w sk豉d szamponu wchodz wyci庵i z: skrzypu, szyszek chmielu, lipy, pokrzywy. Naturalne substancje 豉godz帷e zmniejszaj 豉mliwo嗆 w這s闚, przywracaj im witalno嗆 i zdrowy wygl康. Poprzez w豉軼iwy dob鏎 zi馧 ust瘼uje 逝szczenie sk鏎y oraz 鈍i康, wzmacniaj si cebulki w這sowe.
Do sk鏎y wra磧iwej na myd豉 i detergenty.

Sk豉d: Aqua, Herbal Extract, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Lactic Acid, Fragrance, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

lub z wyszczeg鏊nionymi ekstraktami zio這wymi na nowych etykietach:
Aqua, Saponaria Officinalis Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Tilia Cordata Extract, Urtica Dioica Extract, Coco Glucoside, Sodium Laureth Sulfate Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Parfum, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cena: 9z / 250ml

• Jeden z najlepszych szampon闚, jakie mia豉m
  • Kocham szampony zio這we. A to jest jeden z lepszych, jakie mia豉m.
    \nPo raz pierwszy spotka豉m si z nim jakie dwa lata temu, by這 to apogeum moich powa積ych problem闚 ze sk鏎 g這wy, a u篡cie tego szamponu spowodowa這 jeszcze wi瘯szy wysyp. Przera穎na szampon wywali豉m do kosza, czego p騧niej 瘸這wa豉m, poniewa po pewnym czasie okaza這 si, 瞠 moja g這wa by豉 jak na odwyku od chemii drogeryjnej i reagowa豉 tak na ka盥y nowy zio這wy szampon przez pierwsze dwa tygodnie u篡wania (dlatego je郵i jest to wasz jeden z pierwszych szampon闚 zio這wych, nie zra瘸豉bym si od razu)
    \n
    \nOstatnio zn闚 zacz窸am u篡wa tych szampon闚, nic si oczywi軼ie nie dzia這
    \nOcena:
    \n+genialne oczyszczenie
    \n+naturalny sk豉d
    \n+nie podra積ia, nie wywo逝je 瘸dnych reakcji alergicznych (to co si dzia這 za pierwszym razem nale篡 zwali na chorob)
    \n+/- cena, ja zap豉ci豉m za szampon 13 z. nie jest to wysoka cena, lecz mia豉m ta雟ze zio這we szampony
    \n+/- dost瘼no嗆, u mnie (ma貫 miasto) nie jest zbyt 豉two go znale潭 i to w miar korzystnej cenie
    \n+/- trzeba uwa瘸, by szampon zbyt nie przesuszy w這s闚 (od篡wka z mask raz na tydzie obowi您kowo)
    \n
    \nOd momentu znalezienia dobrej maski, osobi軼ie wol t wersj do w這s闚 przet逝szczonych si.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Breathe196 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Prawdopodobnie idealny.
  • Zanim pozna豉m ten szampon, s康zi豉m, 瞠 wiem ju o nich wszystko; maj albo dobre dzia豉nie od篡wcze, albo dobrze oczyszczaj. Z biegiem czasu odkry豉m ten w豉郾ie produkt. I w豉郾ie wtedy dosz這 do mnie, 瞠 szampon mo瞠 i dobrze od篡wia i oczyszcza.
    Podsumowuj帷, produkt bez wad. Na 100% jeszcze do niego wr鏂.

U篡wam tego produktu od: Dw鏂h lat.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Dwa, z przerwami.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Rodzynka_ za czyteln i pomocn recenzj?
  • Najlepszy szampon do w這s闚.
  • U篡wam tego szamponu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Pierwsze efekty stosowania obserwuje si po dw鏂h tygodniach stosowania. W這sy szybciej po nim rosn s b造szcz帷e i g豉dkie. Lepiej si uk豉daj. Mam d逝gie w這sy i widz zdecydowanie r騜nic od kiedy stosuj ten szampon. Nie ma 瘸dnych minus闚. Problemem jest tylko dost瘼no嗆. Jest bardzo wydajny. ζdnie pachnie i jest naturalny.

U篡wam tego produktu od: 1 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilkana軼ie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali AllureSensuelle za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jako oczyszczacz - tak, na co dzie - za mocny
  • Moje w這sy i sk鏎a g這wy nie przepadaj za szamponami - s po nich przesuszone i matowe, a sk鏎a g這wy wo豉 "pi" Mimo wszystko postanowi豉m przetestowa szampon do w這s闚 suchych i normalnych od fitomedu.

Sk豉d:
    W sk豉dzie kr鏊uj ekstrakty zio這we: wyci庵 z korzenia mydlnicy lekarskiej, ziela skrzypu polnego, szyszek chmielu, kwiatostanu lipy oraz li軼ia pokrzywy. Zaraz za nimi znajduje si sporo detergent闚 - zar闚no tych agresywniejszych, jak i delikatniejszych. Szampon powinien dobrze my Na szcz窷cie - nie ma gliceryny, kt鏎a nawet w szamponach lubi mnie puszy.

Konsystencja i zapach:
    Szampon ma 鈔ednio g瘰t, tak lekko glutkowat konsystencj Troszk go schodzi na jedno mycie, mimo 瞠 zawsze myj nim kubeczkowo. Zapach - zio這wy, bardzo przyjemny, dla mi這郾iczek natury.

Prosta buteleczka z klapk, otworek w sam raz, nie wylewa si na raz za du穎 produktu. Wida ubytek kosmetyku. Naklejki i napisy nie 軼ieraj si. Nie mam zastrze瞠

Dzia豉nie:
    Gdzie kto pisa, 瞠 to taki delikatny szamponik. Dla mnie jest to prawdziwy oczyszczacz Ca趾iem przyjemnie si pieni, tym bardziej, je郵i kto stosuje metod kubeczkow. Piana jest taka delikatna i lekka. Wielki plus za to, 瞠 po 3 umyciach pod rz康 nie przesusza i nie podra積ia mojej sk鏎y g這wy - a ona bardzo marudzi na popularne szampony oczyszczaj帷e. W這sy na d逝go軼i czuj, je郵i my豉m je tym szamponem, s mniej doci捫one, jednak na pewno nie s szorstkie, jak po innych mocnych produktach. Bardzo 豉dnie b造szcz Na d逝窺z met - nie dam rady u篡wa go co mycie, o ile skalp jest zadowolony, tak ju w這sy na d逝go軼i wo豉j o mycie od篡wk Przez zi馧ka w sk豉dzie - do嗆 mocno pl帷ze w這sy, bez od篡wki si nie obejdzie. Jednak jako oczyszczacz - sprawdza si bardzo 豉dnie, na co dzie - dla mnie i moich w這s闚 za mocny.

U篡wam tego produktu od: jakie 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali myszka2020 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Sprawdza si
  • Je郵i chodzi o szampon to niestety nie sprawdzaj si u mnie szampony naturalne, pozbawione SLES czy SLS. Dlatego te bardzo lubi szampony firmy Fitomed, kt鏎e w swoim sk豉dzie maj SLES, ale jest on daleko w sk豉dzie.
    Sk豉d jak dla moich w這s闚 jest idealny.
    Na pocz徠ku zaraz po wodzie mamy wyci庵 z mydlnicy lekarskiej, ekstrakt ze skrzypu polnego, szyszek chmielu lipy oraz li軼ia pokrzywy. Dopiero p騧niej znajdziemy detergenty.

Szampon ma delikatnie z這ty kolor, przepi瘯ny zio這wy zapach.
    Pieni si bardzo dobrze, cho piana jest delikatna i taka jakby kremowa.
    Po umyciu w這sy s lekko sztywne, ale obejdzie si bez od篡wki.
    Szampon oczyszcza w這sy, ale nie podra積ia sk鏎y g這wy.
    Nie spowodowa u mnie wysypu 逝pie簑 oraz nie przesuszy moich w這s闚.
    Spe軟i wszystkie zapewnienia producenta.
    W這sy po umyciu i wysuszeniu s b造szcz帷e, wygl康aj zdrowo. Szampon jakby troch zwi瘯sza obj皻o嗆. Sk鏎a g這wy jest oczyszczona,podra積ienia s z豉godzone, ust徙i r闚nie 鈍i康, kt鏎y cz瘰to u mnie wyst瘼uje.

Uwa瘸m, 瞠 jest to bardzo dobry szampon, z dobrym sk豉dem i mo積a go kupi w rozs康nej cenie. Na stronie fitoteka dostaniecie go za nieca貫 12 z.
    Niekt鏎e kosmetyki Fitomed dost瘼ne s te w aptece DOZ oraz niekt鏎ych sklepach zielarskich.

U篡wam tego produktu od: grudzie 2014
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kaprysek246 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon o super sk豉dzie
  • Sk豉d bogaty w naturalne sk豉dniki zach璚i mnie i kupi豉m od razu butl p馧litrow z pompk.
    Szampon dobrze si pieni, jest delikatny dla sk鏎y g這wy. Wierz, 瞠 dzia豉 dobrze na cebulki w這sowe.By豉m z niego bardzo zadowolona ale tylko w po陰czeniu z od篡wk ( ale nie marki fitomed). Prze obci捫a w這s闚 a mam delikatne.
    Polecam. Ja na pewno kiedy do niego wr鏂.

U篡wam tego produktu od: Wrze郾ia 2014
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Jedno 500ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali maocudo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Czysty skalpik i w這sy
  • Produkt kupi豉m zach璚ona opiniami na Wiza簑 i nie zawiod豉m si.

Moje w這ski i skalpik po tym szamponie s czyste i 鈍ie瞠 przez d逝gi czas. Ponadto, szampon dyscyplinuje w這sy, kt鏎e lepiej si uk豉daj, lecz czuj, 瞠 szampon wysusza sk鏎 g這wy...

Musz go jednak miesza z odrobin aloesowego szamponu nawil瘸j帷ego, poniewa uczucie spl徠anych w這s闚 przy pierwszym u篡ciu mnie przestraszy這, lecz wraz z aloesem tworz zestaw niezawodny dla w這somaniaczek!

+ wydajno嗆
    + cena
    + doskona貫 dzia豉nie

Polecam - ju nie wr鏂 do drogeryjnych szampon闚!

"(c)Wszystkie prawa zastrze穎ne. Kopiowanie bez zgody autora zabronione."

U篡wam tego produktu od: 6 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: Drugie w trakcie - szampon bardzo wydajny

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kasia1232 za czyteln i pomocn recenzj?
  • taki sobie..
  • Moje w這sy nale膨 do gatunku bardzo suchych i jedynie co im potrzeba to dawka mega nawil瞠nia. Decyduj帷 si ten szampon, pomy郵a豉m, 瞠 mo瞠 wreszcie mi pomo瞠 okie透na puch suchych i matowych w這s闚. Testowa豉m ju jeden szampon z ich oferty, tamten wybitnie nie przypad mi do gustu, ale pomy郵a豉m "ok, warto spr鏏owa". Dosta豉m bardzo 豉dnie i estetycznie wygl康aj帷 buteleczk z uroczymi nalepkami. Szampon pachnia bardzo zio這wo i delikatnie. Konsystencj mia 瞠low, przez co nie przecieka przez palce i 豉two si z nim wsp鏊pracowa這. Czyta豉m o nim wiele pozytywnych opinii, ale mi ci篹ko co bardzo pozytywnego o nim powiedzie Mo瞠 to, 瞠 dobrze zmywa oleje i oczyszcza w這sy. Co z wadami? Przede wszystkim nie nawil瘸 w這s闚, nawet minimalnie, w這sy nadal si 豉ma造, cebulki wcale si nie wzmocni造, wypadanie by這 tak samo wzmo穎ne jak z czas闚 stosowania innych szampon闚. Do tego okropnie przet逝軼i mi w這sy, pojawi si 逝pie. By mo瞠 mam alergi na kt鏎y sk豉dnik szamponu, tego niestety nie wiem. Wiem za to jeszcze jedno: okropnie sko速uni mi w這sy, ledwo dawa豉m rade je rozczesa, mimo nak豉danej od篡wki i maseczki. By s豉bo wydajny

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali mariaa15 za czyteln i pomocn recenzj?
  • tak tak tak
  • Po nieudanej pr鏏ie wracam do niego z podkulonym ogonem, a mianowicie pomy郵a豉m sobie, 瞠 dobrze jest na zim zakonserwowa w這sy i kupi jaki drogeryjny szampon z silikonem, zeby w這skom si nie zmarzne這 i w og鏊e.. To by b陰d.
    Przed tem u篡wa豉m tylko szampon闚 fitomedu, (czasem innych z dodatkiem henny) i po zio這wej kuracji moje w這sy po umyciu innym od razu krzykne造 NIE!
    Mam raczej g瘰te i mocne w這sy, nie farbowane, lekko wysuszone i czasem lubi si pojawi 逝pie... no ale po tym 鈍i雟twie z drogerii to zrobi mi si "pudel" i mia豉m k瘼 wysuszonych w這s闚 bez kszta速u i musia豉m zn闚 je uspokaja r騜nymi od篡wkami i maskami. No odk康 wr鏂i豉m do fitomed to zn闚 jest dobrze, ale dalej s lekko "t瘼e". Cenie sobie naturalne produkty i wiem, 瞠 dla mnie s najlepsze. Cena jest niewielka w stosunku do jako軼i i wydajno軼i. Do tej pory napotka豉m go tylko w aptece zielarskiej herbapolu i w sklepie internetowym Fitomed. Wiem, 瞠 maj tam litrowe butle do zam闚ienia i my郵, 瞠 si skusz . Gor帷o polecam!

U篡wam tego produktu od: 7 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫 i drugie rozpocz皻e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Sofiflora za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo mi pom鏬
  • ponad 3 lata trace w這sy z niewyja郾ionych przyczyn-po cz窷ci pewnie tarczyca i problem z innymi hormonami pomimo uregulowania wynik闚 w這sy leca-stracilam ich 70% do tego mam 透s-dermatolog mi nie pom鏬 ale kolezanka namoiwla mnie na kupno tego szmaponu i nasta cud-g這wa mnie nie sw璠zi i w這s闚 nieco mniej wypada-nie tluszcza si tak mocno i nie smierdzi mi skora g這wy-jak dot康 najlepszy szmapon!!!

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali miki81 za czyteln i pomocn recenzj?