Joanna, Naturia Men, Płyn do higieny intymnej dla mężczyzn z guaraną i pieprzem

Powiększ Joanna, Naturia Men, Płyn do higieny intymnej dla mężczyzn z guaraną i pieprzem

Zgłaszająca osoba: basicams

Specjalnie dla mężczyzn Joanna stworzyła produkt skuteczny w codziennej pielęgnacji miejsc intymnych. Formuła płynu o wyjątkowo męskim zapachu oraz odpowiednio dobrane składniki myjące zpewniaja uczucie świeżości i czystości na długi czas. Niezbędny każdemu mężczyźnie dla poczucia komfortu.

Cena: 2,96zł / 100ml
/s/

• Może być.
  • Zakupiłam go dla męża, ale ukradłam mu go
    - żel ładnie pachnie, ma typowo męski zapach
    - dobrze myje, dobrze się pieni
    - nie wysusza delikatnych miejsc
    - małe, poręczne opakowanie, doo tego cena dosyć atrakcyjna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • kiepski
  • Żel ten dostałem jako gratis przy zamówieniu kosmetyków w sklepie internetowym. Strasznie kiepski produkt. Za rzadki, zapach taki sobie i w moim przypadku wysusza skórę. Jak na żel do higieny intymnej trochę kiepsko. Zdecydowanie wolę żel firmy Oceanic AA.Używam tego produktu od: miesiąca

Chcesz pochwalić mimer za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok.
  • Bardzo fajny żel, dobrze myje, nie wysusza, ma ładny męski zapach i co też istotne małe opakowanie, więc w razie podróży do noszenia jest niewiele. Warto

Używam tego produktu od: 2
    Ilość zużytych opakowań: 3 miesiące

Chcesz pochwalić basicams za czytelną i pomocną recenzję?

• W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.

• W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).

Zamknij