L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Szampon regenerujący do włosów zniszczonych

Średnia ocena: 4.61/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon regenerujący L’Oreal Paris Elseve Total Repair 5 przeznaczony jest do włosów zniszczonych. Pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych naturalna bariera ochronna włosa ulega uszkodzeniu. Włosy stają się cieńsze, słabsze, pozbawione życia, szorstkie i matowe. To 5 objawów zniszczonych włosów. L’Oreal Paris stworzył pierwszą gamę produktów wzbogaconych CICAMIDE+PRO-KREATYNĄ, zaawansowanym kompleksem odbudowującym.
CICAMIDE i PRO-KERATYNA odbudowująca włókno zniszczonego włosa. Wewnętrzna struktura włosa ulega wzmocnieniu, przywracając mu odporność zdrowego włosa. CICAMIDE otula włos ochronną warstwą dla jego wzmocnienia i odbudowy.
Z każdym dniem Twoje włosy są odbudowane.
Włosy zyskują odporność, witalność, jedwabisty dotyk i zdrowy blask.

regenerujące
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Poprawny...

Szampon ma gęstą, choć delikatnie wodnistą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 400 ml

Cudowny!

Szampon wyjątkowo przypadł do gustu moim długim, średnioporowatnym, lekko kręconym, cienkim i plączącym się włosom. Wystarczy, że umyłam nim głowę nawet nie nakładając żadnej odżywki i efekt o wiele lepszy niż przy innym szamponie plus odżywce lub masce. Zadziwiające a jednak. Moje włosy po umyciu są lekkke, nawilżone, łatwo się rozczesują, błyszczące. Jest nawet efekt tafli, myślałam, że dla mnie nieosiągalny.
Szampon jest niedrogi i wydajny. Bardzo łatwo dostępny. Dobrze się pieni.
Ciekawe co będzie gdy połączę go z odżywką z tej samej serii. :)

SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ I TYLE

Zazwyczaj kupuję szampon do włosów z keratyną , dlatego że mam włosy puszące się , długie i gęste. Niedawno jednak nie mogłam dostać mojego ulubionego szamponu więc zakupiłam pierwszy lepszy , którym okazał się L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Szampon regenerujący. W jego składzie jest również keratyna.
Szampon zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z płaską nakrętką zamykaną na klik. Tu duży plus ponieważ nakrętka jest płaska o szerokości całej butelki co pozwala postawić ją do góry nogami i wówczas kosmetyk całkowicie jest wykorzystany. Nic nie pozostaje w butelce co bardzo lubię . Szata graficzna butelki przyjemna dla oka i specyficzna dla szamponów tej Marki. Opakowanie pochodzi z recyklingu , więc i za to dodam plusa. Konsystencja lekka , lejąca o kolorze perłowym. Zapach przyjemny , kwiatowy.
Szampon dobrze nakład się na włosy , mocno pieni i dobrze spłukuje. Dodam jednak że gdyby nie to że nakładam odżywkę to miałabym problem z ich rozczesaniem. Już podczas mycia czuję że włosy są szorstkie i poplątane co oznacza problem.
W rezultacie jest to dobry szampon , który dobrze myje włosy , nie powoduje łupieżu, alergii i nie podrażnia . Jest również wydajny i mało kosztuje.
Trudno mi ocenić efekt , o którym mówi producent czyli że włosy zyskują odporność, witalność, jedwabisty dotyk i zdrowy blask ponieważ po myciu stosuję odżywkę . Na pewno mogę stwierdzić że nie obciążają włosów i włosy długo wyglądają na świeże.

Dla mnie mega

Szampon do wlosow stosuje juz miesiąc i dla mnie jest mega gdyz nie mam lupiezu po nim jak po innych szamponach. Wlosy sa gładkie i miekkie. Super jakosc i zapach. Same plusy. Pieni sie mega.

Nic specjalnego

Już dawno temu przeszłam z produktów typowo drogeryjnych na te bardziej profesjonalne, niemniej od czasu do czasu sięgam po tzw klasyki.
Cóż,Elseve które za czasów mojej młodości było symbolem luksusu reklamowanym przez samą Claudię Schiffer wydawało się idealnym wyborem ,a opcja Repair idealnie wpisywała się w moje zmęczone farbowaniem i codziennym suszeniem włosy. Niestety, szampon jest bardzo,ale to bardzo przeciętny . Niby domywał włosy, pachniał jak za dawnych czasów ale zamiast zostawić włosy lśniące i sypkie, nienaturalnie je obciążał i powodował,że przetłuszczały się szybciej. Skończyłam opakowanie bez żalu.

Kupię ponownie.

Cześć!

Mam włosy wysokoporowate i zniszczone farbowaniem. Często zmieniam szampony, aby dostarczyć włosom odpowiednich substancji.

Szampon L'Oréal Paris kupiłam razem z odżywką. Lubię kupować takie produkty w parze, aby wzmocnić ich działanie.

Czyli:

+w duecie z odżywką poprawia kondycję włosów
+ bardzo kremowa konsystencja
+ nie podrażnia skóry głowy
+nie powoduje swędzenia
+dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
+pięknie pachnie
+duża pojemność za dobrą cenę
+dobrze się pieni
+nie obciąża włosów
+ długo są świeże
+ jest bardzo wydajny
+ nie plącze włosów i nie pozostawia na nich żadnego filmu
+ dobrze się spłukuje
+włosy są nawilżone i gładkie

Lubię szampony z L'Oréal. W prawdzie nie wszystkie mi się sprawdziły, ale seria Total Repair 5 zasługuje na pochwałę. Włosy naprawdę lepiej wyglądają.

Polecam!

Super efekt na kilkanaście godzin

Dla moich włosów jest za ciężki, zbyt treściwy, choć to tylko szampon, który przecież się spłukuje...
Po umyciu włosów rano - do końca dnia włosy wyglądają super! nawilżone, gładkie, grube, dość ciężkie, ale wygląda to świeżo i ładnie, niestety rano trzeba myć, moje włosy staja się obciążonymi, przetłuszczonymi strąkami.
Ten szampon sprawdza się u mnie na wakacjach z nurkowaniem w słonych wodach, na zwykłe dni jest zbyt obciążający.

Genialny produkt

Moje włosy są zniszczone, wymagają one ciągłego nawilżania i odżywiania.
Bardzo lubię szampony L'oreal ponieważ cechuje je dość dobra skuteczność.
Szampon ten kupiłam po przeczytaniu pozytywnych recenzji.
Szampon posiada piękny zapach utrzymujący się dość długo na włosach.
Włosy po regularnym stosowaniu są nawilżone, odżywione, zregenerowane.
Przestały się puszyć, są wygładzone i lśniące.
Szampon nie powoduje obciążenia włosów.

Szału brak

Jak dla mnie szampon z serii średniak.
Nie zauważyłam po nim nic nadzwyczajnego, wręcz przeciwnie. Moje włosy po nim zamiast być wygładzone są spuszone. Co do regeneracji również ciężko mi się wypowiedzieć czy przyczynił się do lepszej kondycji moich włosów.

Co do samej czystości włosów - ok, bez zastrzeżeń. Szampon ładnie się pieni, jest dosyć wydajny. Szampon o bardzo przyjemnym zapachu.

Czy do niego wrócę? Mam mieszane uczucia.

kiedyś był okej

Przetestowałam kiedyś szampon od koleżanki i byłam bardzo zachwycona moimi włosami po jego użyciu! Na początku były one bardzo miękkie po umyciu, łatwo się rozczesywały a zapach włosów był nieziemski.

Szampon ma bardzo ładny zapach, jest wydajny, dobrze się pieni i domywa skórę głowy. Produkt jest biały i ma w sobie drobinki, które się cudownie mienią.

Używałam go około dwóch lat i ostatnio zauważyłam, że moja skóra głowy się już z nim nie lubi. Możliwe, że przy zmianie opakowania zmienił się również poprzedni skład szamponu. Aktualnie po użyciu strasznie swędzi mnie skóra i pojawia się łupież mimo dobrego zmycia produktu z głowy. Przez tą sytuacje nie kupię już żadnej butelki, a moja ocena musi mocno spaść.

Bardzo lubię szampony firmy L'Oreal, wypróbowałam już chyba każdy, ale to Elseve Total Repair 5 jest moim ulubionym , uważam, że spełnia swoje zadanie , włosy po umyciu są gładkie i miękkie, i mają przyjemny zapach.

Zwykły szampon

Nie będę się dużo rozpisywać, to zwykły, mocny, drogeryjny szampon za kilkanaście złotych. Jest w porządku, ładnie pachnie, dobrze się pieni, mocno domywa włosy i skórę głowy. Nie podrażnia skóry. Jest bardzo wydajny.

Na minus to, że trochę puszy włosy. Mimo deklaracji producenta, z całą pewnością ich nie regeneruje.

Bardzo przyjemny

Szampon kupiłam na promocji w Rossmanie, razem z odżywką z tej samej serii, odżywka mnie rozczarowała, a szampon wręcz przeciwnie. Ma bardzo ładny zapach i świetną konsystencję, bardzo fajnie się pieni, włosy są dokładnie umyte, skóra nie jest podrażniona, dostarcza dużo przyjemności podczas użytkowania. Nie obciąża włosów, nie przyspiesza przetłuszczania. Włosy są czyste i o to chodzi, polecam