Avon, Today Tomorrow Always Gold EDP

Powiększ Avon, Today Tomorrow Always Gold EDP

Zgłaszająca osoba: wildchild13

Oto nowy zapach z luksusowej serii `Today Tomorrow Always`. Poczuj dekadenckie, orientalne pokusy, zachwycające zmysłową, wyrafinowaną elegancją.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, morela, mirabelka
nuta serca: jaśmin, gardenia, orchidea.
nuta bazy: ambra, wanilia, czekolada, paczula

• Kocham je!
  • Obojętnie czy jestem na weselu czy na rodzinnej imprezie, spotkaniu ze znajomymi, w pracy czy nawet w autobusie ludzie zaczepiają mnie i pytają co to za piękny zapach.

Zapach jest bardzo trwały- wystarczy psiknąć się dwa razy. Opakowanie wydajne. Uważam, że jest ponadczasowy. Pasuje do kobiet w każdym wieku. Jest delikatny, intensywny, ale nie gryzący. Świeży... po prostu ma to coś!

Opakowanie jest ciężkie - to jedyny minus moim zdaniem.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie, 2 duże

Chcesz pochwalić namisek1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najpiękniejszy ze wszystkich Today Tomorrow
  • Tą recenzję dodaje drugi raz,pozostałe o Today też zostały usunięte z niewiadomych mi powodów a przecież były pozytywne!

Wracając do tego zapachu to jak dla mnie ze wszystkich Today Tomorrow jest najpiękniejszy,tak jakby był połączeniem tych wszystkich zapachów.Nie będe już recenzjowała pozostałych,też ładne ale ten najlepszy.Polceam.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały zapach
  • Wyjątkowy elegancki zapach. Co najważniejsze poza pięknym flakonikiem - zapach nie jest podszyty irytującą ale charakterystyczną dla avonu nutą zapachową. Czysta złota słodycz. Perfumy których flakonika nie wyrzucę chyba nigdy. Nadal sięgam co jakiś czas, by poczuć tę woń Niestety od dawna nie widziałam już perfumek gold w katalogu podczas gdy tysiąc innych podłych zapachów jest stale w ofercie

Używam tego produktu od: co najmniej 1,5 roku

Chcesz pochwalić limonkaZZZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blizniacza siostra Gucci EDP
  • Jestem zdecydowanie na TAK!
    I wcale nie zaluje ze konczy mi sie butelka Gucci EDP (ta ciemno brazowa), bo Avon Gold przebija Gucci EDP pod wzgledem trwalosci i pachnie identycznie!
    Paczula, odrobina owocow, wyraziste kwiatowe nuty i czekolada.. Orient w wydaniu doskonalym. Cieply, zmyslowy, seksowny, zdecydowany, no i... TRWALY!!!!
    I bynajmniej ja tu nie przesadzam - psiknelam nadgarstki rano i teraz, 10 godzin pozniej zapach jest nadal MOCNO wyczuwalny.
    Przed chwila poszlam zapalic wieczornego papierosa w ogrodku i uslyszalam komplement od sasiada, ktory wpadl z wizyta
    Tego sie kompletnie nie spodziewalam!!!!
    Gold bedzie moim cacuszkiem na zime; bedzie idealnie komponowal sie z ciemnym zimowym porankiem, mroznym powietrzem i zamszowym plaszczem.
    Zapach po prostu doskonaly i mocniejszy od Gucci EDP.
    Buteleczka ladna i podobnie jak Gucci, solidna, a grube szklo robi wrazenie!
    Nie zamierzam kupowac juz Gucci, bo mam teraz o wiele lepszy zamiennik

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 30ml i chce wiecej!!!

Chcesz pochwalić Delicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszący zapach
  • Kupiłam go 'w ciemno' na allegro dla mamy, skuszona pozytywnymi komentarzami na jego temat. Jednak okazał się niezadowalającym prezentem . Zapach kojarzy mi się z babciami w wieku około 60, 70 lat. Duszący, jakby takie 'mdłe mydło' . Jeszcze za taką cenę to w ogóle niewypał. Jeżeli ktoś woli przyduszające zapachy to polecam.

Plusy :
    trwałość

Minusy :
    - wysoka cena
    - zapach
    - niepraktyczny flakonik

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (odstawione na półkę po jednym użyciu)

Chcesz pochwalić WhiteSmile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1
  • Wielkim plusem napewno jest jego trwałość.Zapach jak dla mnie magiczny. Słodki lekki, a zarazem bardzo kobiecy. Ta słodkość jest połączona z czymś co daje efekt bardzo eleganckiego zapachu. Słowami nie da się tego dokładnie opisać. Używam tego produktu od: ok miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić kd88kd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny i kobiecy zapach
  • Jest to niewątpliwie "mój zapach", choć używam go od niedawna. Ja odnajduję w nim nieco orientu z nutą słodyczy. Jest dość mocnym zapachem, ale nie duszącym i mdłym. Trwałość nie powala na kolana, ale to chyba typowe dla perfum z Avonu, choć trzeba przyznać że nie znika też bardzo szybko. Nawet po całym dniu dobrze go czuć, zwłaszcza na włosach W mojej opinii ten zapach jest bardzo kobiecy i doskonale się czuję uzywając go nawet na codzień. Myślę, że kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kasiekasiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Orient??? nic z tych rzeczy
  • Znowu sugerowałam się zapachem z kartki i... czemu to nadal robię. zakochałam się w tym zapachu i nawet próbki, które dostałam były śliczne więc postanowiłam zakupić. Zresztą orientalne nuty to coś w sam raz dla mnie, bo większość podobnych perfum mam. No to i kupiłam. Tak mała buteleczka przyozdobiona drobinkami złota i zapach w niej zamknięty powinien być wart swojej ceny... O nie! nic z tych rzeczy. Zapach jest znośny, ale nie wyczuwam w nim żadnych nut: ani mandarynki, ani gardenii ani wanilii i czekolady (bo podobno miała tam być) - kompletna nicość. Zwykły bazarkowy zapach, a oczekiwałam czegoś bardziej wyszukanego jak na tą cenę.
    Na szczęście zamówiłam z kolczykami i wisiorkiem więc mam się czym pocieszyć
    Ogólnie zapach trzyma się na skórze 5-7h a pod koniec zanika i nie czuć niczego tylko piżmo, którego w nim nie ma. Orientalne zapachy to coś dla mnie, ale ten mnie zniechęcił do poszukiwania nowych doznań zapachowych z tej półki.
    Każdy ma inny gust i jak przebieracie w orientalnych nutach to nie polecam.

1 za zapach
    4 za ekskluzywne opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój zapach!!
  • stwierdzenie "doskonały-jakby stworzone dla mnie" jest idealnym odzwierciedleniem mojego zachwytu tym zapachem;
    perfumy są lekko słodkie i mimo, że wcześniej za słodkimi zapachami nie przepadałam to ten jest wyjątkowy;
    zakochałam się w nich już po powąchaniu próbeczki
    trwałość - zapah utrzymuje się bardzo długo!! nawet jak wkładam swoje ciuszki do pralki, to mimo, że minęło kilka dni od psiknięcia, zapach nadal na nich czuć;
    ogólnie - REWELACJA!! nie miałam lepszych perfum!!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1, a drugie już zakupione

Chcesz pochwalić jamapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • avonowski orient
  • Zapach na kartce był lepszy niż z flakonika.Ale już się chyba powinnam do tego przyzwyczaić, bo nazbyt często mi się to zdarza z perfumami Avon
    Tak szczerze mówiąc, jeśli to miał być orient, to ja jestem księżniczką Turkmenistanu
    Ogólnie jest to zapach ładny, lekko słodki z wyłaniającymi się nutami kwiatowymi.Trwałością na pewno nie grzeszyFlakonik elegancki, zabarwiony częściowo drobnym, złotym ,,maczkiem"
    Nie kupię ponownie, bo jest wiele pięknych zapachów czekających aż je odkryję po raz pierwszy, lub na nowo,a TTAG, niestety mnie rozczarował

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30ml

Chcesz pochwalić golgie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij