Powiększ L`Oreal, Triple Active Dzień, Krem nawilżająco - ochrony do skóry normalnej i mieszanej

Zgłaszająca osoba: Vera44

Nowa linia pielęgnacyjna opracowana przez laboratoria L`Oreal. Krem nawilżający, zawierający filty przeciwsłoneczne. Formuła wzbogacona naturalnymi ekstraktami roślinnymi, witaminą E, prowitaminą B5 i ceramidami. Krem nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Przywraca naturalną równowagę skóry oraz usuwa szkodliwe zmiany dokonane przez otoczenie. Nawilżanie zapewnia obecność gliceryny, kwasu hialuronowego i D-panthenolu, a odżywianie - witamina E i prowitamina B5. Ceramidy wpływają na poprawienie elastyczności i gładkości skóry. Ceramidy to naturalny cement międzykomórkowy, stanowi rodzaj uszczelki w naskórku, chroniąc przed odwodnieniem i wzmacniając skórę oraz znacznie wygładzając naskórek. Badania kliniczne potwierdziły, że czteromiesięczne stosowanie kremów zawierających ten składnik poprawia stan naskórka.

/s/

• Bardzo dobry dla mieszanej skóry
  • Do mieszanej cery super

Używałam go, gdy miałam cerę mieszaną (teraz mam suchą niestety) i raczej nie dałby sobie z nią rady, dlatego recenzuję ten krem jak dla cery mieszanej.

Ten krem jest naprawdę przyjemny, bo:

- nie zapycha,
    - dobrze nawilża,
    - nie pozostawia tłustej warstwy,
    - nie uczula,
    - skóra jest bardzo gładka, miła w dotyku.

Może mógłby tylko lepiej odżywiać, ale i tak był naprawdę bardzo dobry.

Używam tego produktu od: trzy lata temu używałamIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na +
  • Poszukując kremu nawilżającego na dzień postanowiłam wrzucić owy do koszyka, mając wielką nadzieję że będzie dobry pod makijaż.
    Nie zawiodłam się, a nawet- polubiłam.
    Gęsta konsystencja, ale szybkie wchłanianie i co bardzo, bardzo ważne- brak rolowania, czego nie mogę powiedzieć o wielu kremach teoretycznie "na dzień". Skóra jest przyjemnie gładka, nawilżona na długo, miękka. Podkład dobrze się na niej trzyma. Nie podrażnił mojej skłonnej do rumieńców cery za co daję kolejny +. Malutki - za brak SPF.
    Cena- jest ok, ale gdyby była odrobinkę niższa- nie pogniewałabym się
    Ogólnie- dobry krem dzienny dla cery mieszanej, ze średnimi wymaganiami.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Na wizażu sporo pozytywnych opinii i dlatego ten krem kupiłam. Na + tylko konsystencja, no i zapach, lecz niestyty żadnych innych. Pod makijaży nie nadaje się wcale. Podczas nakładania podkładu, korektora czy w ogóle nawet podczas pocierania palcem po twarzy robią sie straszne kluski. Jeszcze nie miałam takiego kremu, żeby się aż tak rolował. Ledwie zmęczyłam słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić sylwwi za czytelną i pomocną recenzję?
  • we're perfect together!
  • Jakiż wielki był mój smutek gdy w domu odkryłam, że z półki sklepowej nie wzięłam mojego triple active żel-kremu tylko ten. No to koniec - pomyślałam.

Ale jak ogromnie POZYTYWNIE mnie zaskoczył, to już inna historia. Na razie sezon zimowy jeszcze na dobre się nie rozpoczął a ja już czuje, że ten krem będzie mi towarzyszył przez wszystkie zimowe miesiące!

+ Ma cudowną, bogatą konsystencję, mogła bym go nakładać w ilości "słoiczek rano na twarz", nie wiem z czym porównać to uczucie gładkiej skóry po jego zastosowaniu
    + przepiękny delikatny zapach
    + dość szybko się wchłania, przed nałożeniem podkładu trzeba trochę poczekać ale nie spodziewałam się, że tak krótko!
    mam wersję do cery mieszanej i normalnej, jak na razie nie zapycha mnie i nie zauważyłam żadnych tego typu niedogodności
    +cena bardzo przystępna
    + dostępny
    +buzia po nim jest sprężysta i mięciutka, aż chce się dotykać

Na razie nie zauważyłam żadnych minusów, z przyjemnością będę go stosować dalej, ale wciąż szukam mojego nr 1

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Naprawdę fajny, nieprzytłaczający krem. Krem ma też Całkiem przyjemny zapach i co ważne, daje uczucie komfortu na skórze. Świetny szczególnie na wiosnę i jesień (zimą też na niego zresztą nie narzekam). Na lato jednak wolę naprawdę lekkie kremy o właściwościach matujących.

Cena też jest przystępna. Ogólnie produkt, moim skromnym zdaniem, wart zainteresowania. Pod podkład jest niezły - trzeba tylko nie przesadzić z ilością i poczekać trochę przed nalożeniem podkładu. Efekt będzie znacznie lepszy i żadnego rolowania.

Ilość zużytych opakowań: dwa i trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić Zdalaodhalasu za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • krajobraz po bitwie
  • Jak w tytule.Krem dokonał spustoszeń na mojej twarzy.Nawet szyja i miejsce za uchem ucierpiało.W ciągu 3 tygodni pojawił się wysyp pryszczy(jeden z nich przobraził się we wrzód),bolesnych guzów.Biała ''kasza'' rulez.Skóra jest słabo nawilżona,jakby odwodniona.
    Triple Active Day wykorzystuję obecnie do smarowania łokci.O dziwo,Triple Active Night absolutnie nie szkodzi,a wręcz goi to,co poprzednik zrobił.
    Triple Active zrobiło z moja cerą to,co kiedyś Estee Lauder Day Wear.
    Pod makijaż się nie nadaje,chyba że zamiast podkładu używa się pudru w kompakcie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie i ani dnia dłużej
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go i ostatniego

Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny...
  • potrzebowalam kremu,ktory nawilzy moja skore,wszystko byloby wspaniale,gdyby nie fakt ze nie moge polozyc na niego podkladu..strasznie sie roluje,probowalam na rozne sposoby i skonczylo sie na tym iz kupilam inny krem,a szkoda:/

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić bluesky81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Dawno nie używałam gorszego kremu, tworzy na buzi okropną maskę, nawet przy niewielkiej warstwie można go później zdrapywać z twarzy, roluje się.. Jako baza pod podkład nie nadaje się zupełnie. Ciężko znaleźć zalety tego kremu, może jedynie konsystencja na plus, no i osobiście uwielbiałam jego zapach. Niestety nic poza tym..Męczę pierwsze opakowanie od dawna i chyba szybciej go wyrzucę..

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić trine89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Również nabrałam się na jakąś promocję w Rossmanie czy SP. Szukałam dobrego kremu na dzień takiego, który współgrałby z fluidem i jednocześnie nawilżał. Co mnie podkusiło na Loreal? nie mam pojęcia. Chciałam spróbować i spróbowałam. Tym bardziej, że słyszałam same niepochlebne opinie o fatalnych składach i testach na zwierzętach. Krem jest ulepkiem jakiś najtanśzych składników natłuszczających, gliceryna made in china..to wszystko powoduje, że skóra jest nasmarowana tylko na wierzchu, zero odżywienia i nawilżenia chociażby jedną warstwę głębiej..Ten defekt dyskwalifikuje krem na całej linii. Co prawda nie spowodował u mnie jakiegoś ogromnego wysypu niespodzianek ale nie zrobił zupełnie nic pozytecznego. Nie lubię wyrzucać kosmetyków a ten męczę już na łokcie i kolana i nadal jest go sporo.
    Do zalet mogę jedynie zaliczyć solidny szklany słoiczek oraz zapach. Nie polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne zero
  • W moim przypadku pielegnacja twarzy jest bardzo wazna. Szukalam idealnego kremu i postanowilam wypróbowac L'Oreal, Triple Active Dzień.
    Jedyne i malo wazne plusy tego specyfiku to bardzo ladne opakowanie i niska,londynska cena (3£ za sloiczek) oraz lekka konsystencja.
    Krem okazal sie totalna porazka.
    -podraznia skore (sprawia,ze piecze i szczypie)
    - zatyka pory
    -po kilku dniach stosowania skora stala sie przetluszczona
    -dawal nieprzyjemne uczucie sciagniecia
    -roluje sie na twarzy
    - tlusty jak smalec
    - drazniacy, bardzo intensywny zapach

Po pewnym czasie krem wyladowal w koszu. Dobrze,ze nie kosztowal zbyt wiele.

Idealny dla osob,ktore chca miec odwrotny niz obiecywany przez producenta efekt.

Używam tego produktu od: goscil na mojej polce niecaly miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić kesesha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, lekki krem
  • Bardzo długo szukałam kremu do twarzy który by odpowiadał mi pod każdym względem. Na Triple Active trafiłam przypadkiem. Koleżanka bardzo mi go polecała. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Krem nie roluje się,świetnie nadaje się pod makjaż. Jest bardzo wydajny i ładnie pachnie. Nie lubię ciężkich kosmetyków i kremów które mają intensywny zapach. Z tym rolowaniem się o którym piszą niektóre dziewczyny to jest tak że po prostu za dużo go nakładają. Dla mnie kremik jest świetny i polecam szczerze .

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie w toku

Chcesz pochwalić anlumaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • żart z pojęcia "krem"
  • Kupiłam podczas wyprawy do SuperPharmu, gdy zauważyłam promocję i... dałam się nabrać. Nie lubię kosmetyków pielęgnacyjnych spod szyldu L'Oreal. Często wystarczy spojrzeć na skład, żeby się zorientować, że nie są warte nawet złamanego grosza. Tym razem niestety nie spojrzałam.

Jedyne co mogę uznać za plus tego kosmetyku:
    zapach (może nie wyjątkowy, ale dosyć świeży i miły) i konsystencja (przyjemna, żelowo-kremowa).
    Pozostałe właściwości wołają o pomstę do nieba.

Przede wszystkim WYBITNIE zapchał moją skórę. Co prawda nie jest to trudne jeśli chodzi o mnie i mało który krem nie wywołuje wysypu czarnych kropek, ale ten... Brak mi słów.
    Dodatkowo kompletny brak uczucia komfortu po aplikacji, zero nawilżenia, skórki odstające jak szalone, wzmożone przetłuszczanie połączone z permanentnym wysuszeniem skóry...

Po kilku dniach użytkowania tego kremu podkład wyglądał na mnie jak na zombie, nie potrafiłam sobie poradzić z makijażem. Cera wyglądała na zniszczoną, zmęczoną, nie pomagały ani peelingi ani maseczki. Na początku myślałam, że to ja mam jakiś kiepski okres, może burzę hormonów Dopiero po odstawieniu tego świństwa przekonałam się, że winowajcą był Triple Active.

Krem skończył na moich stopach, polecam trzymać go jak najdalej od twarzy

Ilość zużytych opakowań: niewielki procent jednego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić nocturia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Rozczarował mnie ten produkt. Nie wiem na ile to wina produktu, a na ile błędna decyzja co do zakupu z mojej strony. Mam cerę mieszaną, suchą. więc może powinnam była wybrać produkt bardziej nawilżający. Niemniej jednak po LOREALU spodziewałm się czegoś więcej...Krem nie nawilża, średnio pachnie, zostawia na skórze jakąś taką papkę (roluje się?)Produktu nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić emi2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla osób z cerą mieszaną i wrażliwą.
  • Na wstępie muszę zaznaczyć, że produkt mnie uczulił. Zużyłam jedno opakowanie i byłam z niego zadowolona, lekko nawilżał skórę i nie zatykał porów (takie przynajmniej odniosłam wrażenie) przez jakiś czas go stosowałam i kiedy się skończył zakupiłam drugą tubkę i wtedy zaczęły się schody.. Po nałożeniu tego kremu skóra zaczęła mi się strasznie przesuszać i stała się wrażliwa przez co nakładałam go troszkę więcej, żeby ją lepiej nawilżyć i efekt był odwrotny od zamierzonego tzn. zamiast nawilżać to jeszcze bardziej podrażniał. Przez ten krem mam teraz na prawdę spore problemy z cerą, która wcześniej nie była tak wrażliwa. Żałuję, że wcześniej go nie odłożyłam.. Zużyłam jedno całe opakowanie i było ok, a po aplikacji kilka razy drugiego opakowania wyskoczyły problemy przez co prawie cały krem poszedł do kosza.. Nie polecam.

PLUSY:
    - ładne opakowanie

MINUSY:
    - podrażnił i wysuszył skórę
    - drażniący zapach (jakoś nie przypadł mi do gustu)
    - zapycha pory

Osobiście nie polecam, może jest odpowiedni dla osób z cerą normalną, która nie ma żadnych problemów, ale kompletnie nie radzi sobie z cerą mieszaną. Przynajmniej w moim przypadku tak podrażnił skórę, że teraz muszę używać produktów bez żadnej chemii.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić shaniula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony na lato
  • Jakiś czas temu był to jeden z moich ulubionych kremów do twarzy. niestety nie radzi sobie w zimie (jest trochę za lekki) ale i tak go uwielbiam. Świetnie nawilżał i odżywiał skórę. Planuję do niego wrócić bo od kiedy go nie używam znacznie pogorszył się wygląd mojej skóry.

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie
  • Miałam dość spore nadzieje co do tego kremu, ponieważ kiedyś miałam okazję używać inne mazidła od Loreal i byłam zadowolona..
    Niestety ten krem to bubel straszny. Przede wszystkim największa wada tego produktu to to, że kompletnie nie nawilża skóry a tylko ją oblepia. Następnie zapach: niby przyjemny, ale na dłuższą metę męczący. Używając tego kremu nie zauważyłam poprawy skóry nic a nic. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2012 listopad
    Ilość zużytych opakowań: jeden słoik

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Jestem zawiedziona powrotem do tego kremu.
    Podczas stosowania go, jakieś dwa /trzy lata temu , wydawał się całkiem OK, taki tam sobie nawilżacz.
    Nie zachwycił, więc kupowałam inne.
    Niedawno skusiła mnie promocja, teraz pożałowałam.
    - Nie nadaje się jako baza pod podkład
    - Roluje się na twarzy
    -Zapychacz silikonowy - efekt wygładzenia przez chwilę.

Zmęczę, albo wyrzucę/oddam.
    Bubel za ponad 20 PLN.

A opakowanie ładne , zapach również...Szkoda.

+ podrażnił mi oczy, mimo , że nie smarowałam tuż pod nimi...Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1... :/

Chcesz pochwalić barbarella_wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • A wydawał się fajny
  • Tak, wydawał. Kupiłam go, bo "zwalcza wolne rodniki", bo "witamina E" itd. a w ogóle wyglądał na dobry, lekki krem pod podkład. Terefere.

Ładnie pachnie, ale nic nie robi z buzią. Nie znam się, ale mam wrażenie, że po prostu jest pełen silikonów od których twarz jest wygładzona, po umyciu twarzy ten efekt znika.

Do tego podkład okropnie się na nim roluje i dziwnie spływa. Już myślałam, że podkład jest jakiś felerny i nie chciało mi się wierzyć, bo jest dość drogi i z porządnej firmy. Wystarczyło odstawić ten krem i nagle podkład wyglądał rewelacyjnie.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić whiteglove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny krem
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania, ten krem kupiłam z myślą o tym, że jak moja skóra będzie właśnie w tej fazie „wysuszeniowej” to będę go używać, bo na codzień używam teraz 2 innych kremów, w tym jednego przeciwzmarszczkowego. Co mogę powiedzieć o tym kremie? Że to jest niewypał. Po posmarowaniu skóra piecze, a do tego mamy na niej klejący film, co jest bardzo nieprzyjemne, zapach jest koszmarny. Ale dobra, to wszystko można jakoś przełknąć, czego jednak nie można przełknąć to to, że on nie robi nic. Po prostu zwyczajnie NIC. Smarowałam się nim wielokrotnie na noc, żeby skóra dostała trochę nawilżenia, ale wstając rano miałam tak samo wysuszoną skórę jak dzień wcześniej. Odżywienia skóry nie zauważyłam, jest zawsze taka sama, nieważne, czy stosuję ten krem miesiąc pod rząd, czy tydzień. O poprawie elastyczności i gładkości skóry po użyciu tego koszmarku możemy zapomnieć. W dodatku jest za tłusty i za ciężki, a przecież jest do mieszanej skóry! Żałuję każdego grosza wydanego na ten bubel. W dodatku nie wiem, jak mam go zużyć, bo to cholerstwo wydajne jest. Może sobie będę nim czyścić skórzane buty? Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Kupilam ten krem z mysla stosowania go pod podklad . Ze neutralizuje wolne rodniki i ble ble ble .
    Jest koszmarny , zapycha mam cere mieszana , roluje sie okropnie podklad wyglada tragicznie na tym kremie , po paru godzinach jakby splywal a to za sprawa tego kremu , poniewaz podklad jaki mam stosuje pare lat i na innych kremach nic takiego sie nie dzialo .
    Nie wiem czy chroni twarz przed rodnikami itp .
    nie warto nawet 20 zl na niego wydac . Nie polecam

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za! ale i przeciw!
  • To moja pierwsza recenzja;D dlatego postanowiłam dać na świecznik krem, którego używam dość długo.

Kupiłam go z myślą nawilżenia mojej skóry.
    Cerę mam mieszana - tłustra strefa T, suche policzki..;/noi zaskórniki.. zwłaszcza na brodzie, nosie gdzie niegdzie na policzkach.( czyli najgorsza cera jaka może być hehehe, której trudno dogodzić)

Krem stosowałam na dzień pod makijaż, i tak zależy od okoliczności stosowałam go na dwa różne sposoby w zalezności od tego czy miałam dużo czasu rano - czy się spieszyłam.

1. kremowałam twarz i odrazu kładłam na nią podkład nie czekając, aż się wchłonie - nie powiem, po tym kremie o konsystencji lekko tłustawej - fluid rozprowadzał się nieźle. Jednak po paru godzinach efekt swiecenia niestety następowal.

2. kremowalam twarz, odczekiwałam kilka-kilkanascie minut i dopiero robiłam makijaż, w tym przypadku krem zaczynał się rolować.

Także podsumowując - pod makijaż dobry, ale nie najlepszy.

Zapach - ładny delikatny, świezy. Co do tego nie mam zastrzeżeń.

Opakowanie - fajny ciężki szklany słoiczek, z dodatkową przykrywką na krem. Ok.

Nawilżanie - stosując krem codziennie oczekiwałam od niego długotrwałego nawilżenia, owszem może i skórę mam bardziej nawilzoną, gladką(tylko po bezpośrednim nalożeniu kremu), ale wydaję mi sie ze tylko z zewnetrznej strony i efekt jest krótkotrwały.. Gdy umyję twarz, nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem po całym dniu, odrazu odczuwam ściągnięcie skory na policzkach.. więc nie dokońca spełnia dogłebny efekt nawilżenia - tak jak zapewna producent.

I teraz najgorsze.. po kilku m-cach stosowania doszłam do wniosku, że moja cera sie pogorszyla.. pod wzgledem ilości zaskorników.. także podejrzewam go o zapychanie.

Podsumowując krem za przystepną cenę ok. 25pln ok, nie szałowy, ale jednak odradzam osobom z mieszaną i tłustą cera bo zapycha.. dla osob z cerą bez problemów oczekujących od kremu fajnego nawilżenia i gładkiej cery jak najbardziej TAK!

Teraz dokończę to opakowanie co mam i zacznę poszukiwać czegoś bardziej Dermo..

Pozdrawiam Was!

Ilość zużytych opakowań: 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olalala89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Krem troche za cieszki i za tlusty niepolecam cerze mieszanej z przewaga tlustej i nawt niewiem czemu go kupilam, myslalam ze bedzie lekki . Skora jest po nim troche zdrowsza i troche wygladzona. Przecietny. Juz go nie kupie

Używam tego produktu od: uzywalam ponad miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Patiwaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • W moim przypadku sie nie sprawdził.

- zatyka pory
    -ciezki
    -za tłusty
    -nie nadaje sie pod makijaz
    -minimalne efety nawilzenia

jedyny plus to moze wydajnosc.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: męcze sie z jednym

Chcesz pochwalić kasiasroka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok.
  • Kremu tego używam na noc, ponieważ zostawia tłusty film na mojej buzi. Poza tym:
    + ładnie delikatnie pachnie
    + jest "sztywny,twardy", ale bardzo dobrze rozprowadza się go no skórze
    + bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę
    + skóra jest delikatna, miękka i gładka
    + zawiera ekstrakty roślinne i witaminki
    + jest wydajny

Jedną gwiazdkę traci właśnie za ten tłusty film.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackOrchid89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Krem jest zbyt ciężki jak na krem na dzień , pomimo,że dosyć szybko się wchłania . czuć go na twarzy co nie jest przyjemne.
    Męczę go już od grudnia....i ciężko mi idzie...jest doyś wydajny...
    Niestety jego działanie na podraznionej skórze - masakra-ostatnio sotosowałam Atrederm co jak wiadomo powoduje łuszczenie się naskórka....ten krem po prostu palił!! dodam ,że Bielendy w ogóle nie czułam w owym czasie.. . Dodatkowo podrażnia, Nie dla mnie.
    Być może dla wielu soób będzie ok , ale wg mnie
    jest dużo lepszych kremów, do tego tańszych .

Chcesz pochwalić Anakonda83 za czytelną i pomocną recenzję?