L'Oreal Paris, Triple Active Dzień, Krem nawilżająco - ochrony do skóry normalnej i mieszanej

Nowa linia pielęgnacyjna opracowana przez laboratoria L`Oreal. Krem nawilżający, zawierający filty przeciwsłoneczne. Formuła wzbogacona naturalnymi ekstraktami roślinnymi, witaminą E, prowitaminą B5 i ceramidami. Krem nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Przywraca naturalną równowagę skóry oraz usuwa szkodliwe zmiany dokonane przez otoczenie. Nawilżanie zapewnia obecność gliceryny, kwasu hialuronowego i D-panthenolu, a odżywianie - witamina E i prowitamina B5. Ceramidy wpływają na poprawienie elastyczności i gładkości skóry. Ceramidy to naturalny cement międzykomórkowy, stanowi rodzaj uszczelki w naskórku, chroniąc przed odwodnieniem i wzmacniając skórę oraz znacznie wygładzając naskórek. Badania kliniczne potwierdziły, że czteromiesięczne stosowanie kremów zawierających ten składnik poprawia stan naskórka.

Cena: 25zł / 50ml
/s/

Nie zachwyca

Postanowiłam podzielić się opinię na temat tego kremu po 6 miesiącach stosowania. Skusiłam się by go kupić ponieważ był w promocyjnej cenie.
Niestety nie zauważyłam spełnienia obetnic producenta.
Jest tani.
Fajnie, ze posiada filtr UV.
Pięknie delikatnie pachnie i jest bardzo wydajny - mam jeszcze 1,5 opakowania.
MINUSY:
Skóra zaraz po nałożeniu kremu staje się delikatna ale po jakiś czasie efekt jaby ucieka. Trzeba odczekać dłuższy czas od nałożenia kremu do makijązu ponieważ krem moze się rolować na twarzy co jest jego dużym minusem
. Nie zauważyłam jakis większych problemów z cerą choc mam ją problematyczną, a sam krem jest z silikonem.
Nie matuje skóry ale też nie powoduje jej zbytniego świecenia.
Ogólnie oceniam ten krem jako średni nie spełnił moich oczekwań.

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Daleko do ideału...

Kremy z Loreal niestety nie sprawdzają się u mnie.

+ całkiem dobrze nawilża

- podczas wysychania krem roluje się na twarzy i ściera co jest okropnie rytujące
- nie nadaje się na aplikację przed podkładem, powiedziałabym, że to krem na noc
- cena regularna jest zbyt wysoka do jakości

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: 1 całe niedokończone

Całkiem niezły

Tydzień temu skończyłam opakowanie i postanowiłam podsumować moją przygodę z tym kremem.
Kupiłam go, bo był jedynym kremem na półce w Rossmanie, który pasował do ówczesnego stanu mojej cery. Krem okazał się idealny na okres wiosenno-letni.
Nawilża dobrze, ale nie dogłębnie i nie radzi sobie z większym wysuszeniem, mimo to spokojnie wystarczał mi w czasie upałów i nie spływał z twarzy.
Skóra się po nim nie świeci, ale nie jest też matowa. Niestety na pierwszy rzut oka widać, że krem jest z silikonem.
Ma przyjemny, neutralny zapach, lekką konsystencję i nadaje się pod makijaż. Czasem w razie potrzeby nakładałam większą ilość i zawsze się wchłaniał.
Całkiem niezły, ale ja jednak szukam dalej - zabrakło mu "tego czegoś". Używało mi się go dobrze, ale zastanawiam się, czy to nie on spowodował moje późniejsze problemy z cerą - duże gule, które wyglądały jak "wyciągnięte" z głębi skóry. Jeśli niedługo moja twarz się poprawi, to będzie niestety oznaczało, że to była wina tego kremu

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Nie nadaje się pod makijaż...

To, że krem nie nadaje się pod makijaż to jego główny minus, ale to właśnie go dyskwalifikuje.... Jest kremem na dzień więc powinien nadawać się pod makijaż.
Po nałożeniu kremu na twarz, mimo odczekania paru minut aż krem się wchłonie... chcąc nałożyć na niego podkład scieramy oba produkty. Krem się roluje, uniemożliwia nałożenie podkładu, razem z kremem ześlizguje się z buzi.

Bezpieczny krem

Mam ten krem juz 2 raz. Nie zawiodlam sie na nim na pewno, moja skora jest wrazliwa i sklonna do podraznien wiec musze uwazac na to co kupuje ... Bo moze skonczyc sie to podraznieniami . Cena ok. 15 zl w biedronce w sklepie drogeryjnym ok. 25zl wiec warty zakupu.
plusy;
nawilza
- nie podraznia
- nie zapycha porow
- skora nie piecze po jego uzyciu
- jedwabista konsystencja
Bezpieczny krem . POLECAM :)

Używam tego produktu od: ROK Z PRZERWAMI
Ilość zużytych opakowań: 2 CALE OPAKOWANIA

Średni produkt

Nie przypadł mi do gustu. Kiepsko i długo się wchłania, nie nadaje się pod makijaż. Nawet na oczyszczonej cerze schodził z jakimiś zanieczyszczeniami jak przetarło się twarz. Łatwo zmyć to "nawilżenie". Mam wrażenie, że zawiera silikony, które po prostu się zmywają. Lepiej sprawdził się na szyi i dekolcie i spróbuję go w ten sposób wykończyć.

Jedyny plus to ładne opakowanie :)

cera woła o nawilżenie

Kupiłam ze względu na promocję za 12,99 zł ( z 21,99zł .
Krem wizualnie bardzo mi się podoba. Lubię prostą szatę graficzną,szklane słoiczki i zamiast sreberka pod nakrętką,to taką plastikową osłonkę,którą można wyciągać.Mam cerę mieszaną,młodą,lekko przetłuszczającą się w strefie T po kilku godzinach,ale jest ona też skłonna do przesuszania się i bez nawilżanie się nie obejdzie, a także do zapychania się.

Producent zapewnia :

*nawilżenie 24 godz.- krem nawilża buzię,ale gdy na niej jest,gdy umyję twarz,to cera jest jest lekko ściągnięta i odrobinkę sucha,jak przed zastosowaniem kremu;
ale od razu po nałożeniu czuć na twarzy taką ulgę,że buzia jest nawilżona,ale nie jest to dogłębne nawilżenie i czasem czuję,że moja cera woła o nawilżenie,mimo,że wygląda super z tym kremem ,może to zasługa jakiś silikonów,bo cera wygląda na nawilżoną,wypoczętą,ale woła o nawilżenie;
*ochronę poprzez wit.E oraz filtr UV,ale czy one w nim są tego nie wiem,gdyż nie znam się na składach, nigdzie nie widnieje informacja jak wysoki jest ten filtr UV,więc wnioskuję,że minimalny;czy ten krem chroni buzię ciężko mi powiedzieć;
*rozświetlenie poprzez wit. B5,która pomaga odbudować barierę ochronną skóry i nadać jej blasku- krem nie ma żadnych drobinek,krem nie jest rozświetlający,tylko ta witamina ma takie zadanie,ale szczerze nie widzę poprawy stanu cery po stosowaniu tego kremu,po zmyciu go jest tak jak przed zastosowaniem,nawet nawilżenie znika;

*nietłustą,szybko wchłaniająca się konsystencję- i tu się zgadzam,jest ona niewątpliwie największą zaletą tego kremu; w słoiczku wydaje się ona dość treściwa,ale jest bardzo lekka,szybko się wchłania,przeważnie całkowicie się wchłania (niekiedy zostawia błyszczącą warstwę,ale bardzo rzadko kiedy),buzia jest matowa i gładka jak po zastosowaniu jakiejś bazy;cera mniej mi się przetłuszcza po jego używaniu,jest matowa dłużej niż po użyciu kremu matującego,co jest niewątpliwie jego dużą zaletą i teraz na lato;
podkład nie roluje się na nim,ale zdarza się,że gdy nie nałożę podkładu,a tylko przypudruję twarz i nałożę róż,to czasem robi się na policzku biała smuga,bo zroluje się to na twarzy minimalnie;

Produkt nie zapycha cery.Jest bardzo wydajny.

Podsumowując zacytuję producenta: ,,Skóra odzyskuje komfort,miękkość i blask"-zgodzę się,ale chwilowo,gdy krem jest na twarzy. Latem sprawuje mi się dobrze,bo twarz nie świeci się szybko. Ale nie nawilża jej dogłębnie.
Są kremy,które nawilżają mi super cerę,ale jednak ona się po ich użyciu trochę świeci,czy lepi.Tu tego nie ma,ale nie nawilża,a moja cera,mimo,że mieszana,to tego potrzebuje.

Nigdy nie używałam jeszcze kremów tego producenta,obecnie też jest pierwszy i stosuję go wraz z kremem na noc z L\\\\\\\'Oreal z serii Triple Active (ale do każdego rodzaju cery) ,do którego też mam zastrzeżenia. Po tym producencie spodziewałam się trochę więcej,w końcu to osławiony L\\\\\\\'Oreal.
Cena 21,99 zł (regularna) byłaby dla mnie do przyjęcia,gdyby ten krem nawilżał. Raczej ponownie nie kupię.

Niżej zdjęcia opakowania.

Bardzo dobry dla mieszanej skóry

Do mieszanej cery super:)

Używałam go, gdy miałam cerę mieszaną (teraz mam suchą niestety) i raczej nie dałby sobie z nią rady, dlatego recenzuję ten krem jak dla cery mieszanej.:)

Ten krem jest naprawdę przyjemny, bo:

- nie zapycha,
- dobrze nawilża,
- nie pozostawia tłustej warstwy,
- nie uczula,
- skóra jest bardzo gładka, miła w dotyku.

Może mógłby tylko lepiej odżywiać, ale i tak był naprawdę bardzo dobry.

Jak najbardziej na +

Poszukując kremu nawilżającego na dzień postanowiłam wrzucić owy do koszyka, mając wielką nadzieję że będzie dobry pod makijaż.
Nie zawiodłam się, a nawet- polubiłam.
Gęsta konsystencja, ale szybkie wchłanianie i co bardzo, bardzo ważne- brak rolowania, czego nie mogę powiedzieć o wielu kremach teoretycznie "na dzień". Skóra jest przyjemnie gładka, nawilżona na długo, miękka. Podkład dobrze się na niej trzyma. Nie podrażnił mojej skłonnej do rumieńców cery za co daję kolejny +. Malutki - za brak SPF.
Cena- jest ok, ale gdyby była odrobinkę niższa- nie pogniewałabym się ;)
Ogólnie- dobry krem dzienny dla cery mieszanej, ze średnimi wymaganiami.
Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nigdy więcej

Na wizażu sporo pozytywnych opinii i dlatego ten krem kupiłam. Na + tylko konsystencja, no i zapach, lecz niestyty żadnych innych. Pod makijaży nie nadaje się wcale. Podczas nakładania podkładu, korektora czy w ogóle nawet podczas pocierania palcem po twarzy robią sie straszne kluski. Jeszcze nie miałam takiego kremu, żeby się aż tak rolował. Ledwie zmęczyłam słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

we\'re perfect together!

Jakiż wielki był mój smutek gdy w domu odkryłam, że z półki sklepowej nie wzięłam mojego triple active żel-kremu tylko ten. No to koniec - pomyślałam.

Ale jak ogromnie POZYTYWNIE mnie zaskoczył, to już inna historia. Na razie sezon zimowy jeszcze na dobre się nie rozpoczął a ja już czuje, że ten krem będzie mi towarzyszył przez wszystkie zimowe miesiące!

+ Ma cudowną, bogatą konsystencję, mogłabym go nakładać w ilości "słoiczek rano na twarz", nie wiem z czym porównać to uczucie gładkiej skóry po jego zastosowaniu
+ przepiękny delikatny zapach
+ dość szybko się wchłania, przed nałożeniem podkładu trzeba trochę poczekać ale nie spodziewałam się, że tak krótko!
mam wersję do cery mieszanej i normalnej, jak na razie nie zapycha mnie i nie zauważyłam żadnych tego typu niedogodności
+cena bardzo przystępna
+ dostępny
+buzia po nim jest sprężysta i mięciutka, aż chce się dotykać

Na razie nie zauważyłam żadnych minusów, z przyjemnością będę go stosować dalej, ale wciąż szukam mojego nr 1

Jeden z lepszych

Naprawdę fajny, nieprzytłaczający krem. Krem ma też Całkiem przyjemny zapach i co ważne, daje uczucie komfortu na skórze. Świetny szczególnie na wiosnę i jesień (zimą też na niego zresztą nie narzekam). Na lato jednak wolę naprawdę lekkie kremy o właściwościach matujących.

Cena też jest przystępna. Ogólnie produkt, moim skromnym zdaniem, wart zainteresowania. Pod podkład jest niezły - trzeba tylko nie przesadzić z ilością i poczekać trochę przed nalożeniem podkładu. Efekt będzie znacznie lepszy i żadnego rolowania. ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa i trzecie w trakcie ;)

krajobraz po bitwie

Jak w tytule.Krem dokonał spustoszeń na mojej twarzy.Nawet szyja i miejsce za uchem ucierpiało.W ciągu 3 tygodni pojawił się wysyp pryszczy(jeden z nich przobraził się we wrzód),bolesnych guzów.Biała \'\'kasza\'\' rulez.Skóra jest słabo nawilżona,jakby odwodniona.
Triple Active Day wykorzystuję obecnie do smarowania łokci.O dziwo,Triple Active Night absolutnie nie szkodzi,a wręcz goi to,co poprzednik zrobił.
Triple Active zrobiło z moja cerą to,co kiedyś Estee Lauder Day Wear.
Pod makijaż się nie nadaje,chyba że zamiast podkładu używa się pudru w kompakcie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie i ani dnia dłużej
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go i ostatniego