Prostownica Anti Frizz Wet2Straight S7902, Remington

Powiększ Prostownica Anti Frizz Wet2Straight S7902, Remington

Zgłaszająca osoba: aaniolekk

Ceramiczna powłoka płytek z emisją substancji zapobiegającej kręceniu się włosów przez cały dzień. Wąskie płytki o wydłużonej konstrukcji 110 mm, ergonomiczny kształt.
Cyfrowa kontrola temperatury 150C-230C z wyświetlaczem LCD i szybki czas nagrzewania w 15 sekund. Automatyczny wyłącznik po 60 minutach.
Przycisk wyboru opcji mokre lub suche włosy. Blokada temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem. Posiada etui odporne na wysoką temperaturę i gwarancję na 5 lat.
Wymiary: 178x343x85mm.

Cena: 209zł

• Bardzo udany zakup!
  • Prostuję włosy od 6 lat. Minimum raz, czasem dwa ray dziennie. Moje włosy naturalnie są grube, gęste, suche i bardzo puszące się. Przez moje ręce przewinęło się 4-5 różnego rodzaju prostownic. Ta zdecydowanie jest numerem 1. Mam ją od prawie 4 lat. Przez cały ten okres spisuje się świetnie. Czasem pociągnie jakiegoś włoska, ale rzadko się to zdaża. Polecam wszystkim! Co prawda zrobilam keratynę i teraz jej nie używam, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba na pewno do niej wrócę

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić 2cute4you za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak.
  • Prostownicę kupiłam około 4 lata temu w promocji za około 120zł w Media Markt i nadal służy mi bardzo dobrze i raczej długo jej nie zastąpie. Mam włosy średniej długości z tendencją do wywijania i bardzo delikatnym skretów, dlatego niemalże każda prostownica daje radę. Używam opcji prostowania włosów suchych, gdyz na mokro mam wrazenie ze włosy mi się skala bo pary jest ogrom !!! Ale dla osób z kręconymi włosami myślę, że ta prostownica będzie bardzo przydatna. Temperatura przeważnie 170 stopni.
    Wcześniej używałam prostownic, które kosztowały 30 zł po której efekt był krótkotrwały, włosy puszyły sie i elektryzowały.
    Plusy:
    +sygnał, że prostownica nagrzała się do okreslonej temperatury
    + nagrzewa się migusiem
    + automatyczny wyłącznik po 60 minutach
    + możliwość prostowania zarówno suchych jak i mokrych włosów
    + włosy łatwo się prostują
    + nie puszą się ani nie elektryzują
    + włosy są mieciutkie i błyszczace
    + ma czytelny, podświetlany na dwa kolory wyświetlacz
    + poręczna
    + obrotowy kabel, termoodporne etui

Minus:
    - obudowa jest zwyczajna, bez jakich kolwiek udziwnień
    - może i przesusza włosy, ale która prostownica tego nie robi, chociażby w małym stopniu.
    Ja użytkuje ja z umiarem i w niewysokiej temperaturze, więc wielkich szkód nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedna prostownica

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • dostałam ją na gwiazdkę. W porównaniu do mojej starej prostownicy była bardzo fajna, jednak dziś kupiłam nową prostownicę Ermila Magic Straight +, a ta będzie leżała w domu, żebym na święta nie targała swojej. Mam nadzieję, że nowa się sprawdzi...
    Zaznaczam, że prostuję co 2 dzień tylko grzywkę i przód włosów, bo te mi się dziwnie podkręcają, całe włosy rzadko. Prostują na 150', czasem nagrzewam, wyłączam i dopiero wtedy prostuję (nie lubię efektu sterczącej mega prostej grzywki, chcę tylko wyprostować te dziwne loki). Całe włosy prostuję b. rzadko.
    Do rzeczy:
    + szybko się nagrzewa
    + czytelny wyświetlacz
    + poręczna
    + sygnał dźwiękowy, że się nagrzała

+/- długi kabel, czasem się przydaje, czasem plącze i denerwuje

- szarpie włosy!!! i to jest dla mnie jej największą wadą
    - wysuszyła i połamała mi włosy z przodu, grzywka się trzyma bo jest regularnie obcinana...
    - czasem się elektryzują mi włosy, ale nie jakoś bardzo

Prostowania nie oceniam na + czy -, wydaje mi się, że robi to dobrze. Przy spokojnej pogodzie grzywka trzyma się dość długo, czasem pod wieczór czy następnego dnia trzeba poprawić, ale raczej rzadko.
    Deszczu, wilgoci, wiatru nie przetrzymuje dobrze, no ale ja prostuję w niskiej temperaturze no i mam skłonność do falowania się przy wyższej wilgotności a zresztą nie wiem czy jakakolwiek prostownica sobie z tym da radę.
    Mam nadzieję, że mój nowy nabytek będzie dużo lepszy..

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić blueeyes1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie-e
  • A zapowiadało się tak pięknie - włosy przepięknie wyprostowane, efekt utrzymywał się nawet i na drugi dzień.. byłam na prawdę zachwycona tą prostownicą - do czasu. Na początku puszenie się, później rozdwajanie się końcówek, a na samym końcu skruszenie się ich końców :< miałam na prawdę tragiczne włosy, poniszczone i doszczętnie przesuszone (zaznaczam, że włosy prostowałam w 160-170*, a nie w 200ileś :P). Dopiero po jakimś czasie od odstawienia tego szatańskiego urządzenia moje włosy zaczęły 'dochodzić do siebie'.
    Podsumowując: wydaje mi się, że z tej prostownicy najbardziej będą zadowolone osoby, które prostują włosy raz na jakiś czas. Codzienne użytkowanie może się zakończyć.. źle :P

Używam tego produktu od: od stycznia 2012 do stycznia 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno!

Chcesz pochwalić karolka_fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna
  • Prostownica ma opcje stosowania zarówno na mokrych jak i na suchych włosach. Ma świetną regulację temperatury. Włosy po jej zastosowaniu są bardzo gładkie, a efekt utrzymuje się do następnego mycia włosów. Możliwe także kręcenie włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niech pomyślę...
  • Zalety:
    - funkcja dla suchych i mokrych włosów
    - dość dobrze prostuje
    - regulacja temperatur + automatycznie wyłącza się po 60 min niestosowania
    - obrotowy kabel, termoodporne etui

Wady:
    - przy długotrwałym stosowaniu okropnie niszczy strukturę włosa!
    - strasznie ciąga włosy (winne temu są rowki, którymi ulatnia się para wodna, przy prostowaniu na mokro)
    - przy wysokiej temperaturze nagrzewa się obudowa, można się poparzyć

Jest wiele lepszych pozycji za tą cenę.

Używam tego produktu od: nie dotyczy
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić FestDama za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA!!!
  • Jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy.
    Wcześniej używałam zwykłej targówki która przy 200 stopniach przy uciazliwym powtarzaniu czynnosci prostowala wlosy tylko na chwile, a przy lekkim zwilgoceniu lub deszczowej pogodzie wlosy sie puszyly...
    Gdy dostalam tą na urodziny od chłopaka odrazu ja wypróbowalam i byłam zachwycona
    Włosy mieciutkie błyszczace a co najwazniejsze proste do nastepnego mycia )))
    Jedyny minus byl z mojej winy ponieważ myśląc że poprzednia prostownica w 200 stopniach nie dawala rady ta nastawialam na 210 DD Glupota totalna bo taka wysoka temp tylko zniszczyla mi koncowki ktore do tej pory ratuje, a gdy moj facet podsunal mi pomysl zeby zmniejszyc temp okazalo sie ze ona prostuje juz w 170-180 stopniach :PPPP
    Madry Polak po szkodzie

Bardzo polecam

ZALETY:

* szybko się nagrzewa
    * można stosować na mokro i sucho
    * włosy się ładnie błyszczą
    * długi kabel
    * sygnał dzwiękowy przy uzyskaniu odpowiedniej temperatury
    * prostuje w niskiej temperaturze
    * cena (na allegro za ok 120zł)

WADY:

Jak każda prostownica przy nadmiernym używaniu wysusza włosy.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić xxsloneczkoxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przesusza włosy
  • Według mnie Remington daje złudzenie profesjonalnego sprzętu, tymczasem za tę cenę można kupić coś znacznie lepszego: prostownicę, jakiej używa się w salonach fryzjerskich. Z zalet tej prostownicy można wymienić: dźwiękowe powiadomienie o gotowości do działania, długi kabel, poręczność. Jeżeli o mnie chodzi, zauważam jednak więcej wad. Rozczarowałam się. Prostownica Wet2Straight topornie przesuwa się po moich włosach, wręcz "szoruje". Bardzo dbam o włosy, nawilżam je, wygładzam i chornię przed wysoką temperaturą, a ta prostownica robiła mi z nich siano! Używałam jej 2 razy w tygodniu. Prostowałam wilgotne, podsuszone u nasady włosy w temperaturach od 180 do 200 stopni. Na końcówki stosowałam termoochronne serum, a całe włosy dodatkowo spryskiwałam termoochronną mgiełką do prostowania, jednak po kilku godzinach miałam na głowie mało atrakcyjny stóg siana. Dlatego też Wet2Straight poszła w odstawkę i nigdy już po nią nie sięgnę. Nie lubię jej!Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie prostownicy

Chcesz pochwalić zombie_beauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na tak!
  • Zacznę od tego,że jestem mistrzem w psuciu prostownic.Tą kupiłam jakoś tak 2-3 lata temu i do tej pory działa bez zastrzeżeń choć tej też nie oszczędzam.
    Widzę w niej same plusy
    -szybko się nagrzewa
    -regulacja jest od 180 do 230 a na moje kręcone włosy wystarczy jak najbardziej 200 żeby były idealnie proste.
    -Jest też funkcja prostowania mokrych włosów choć tego jeszcze nie testowałam.
    -Wyłącza się sama po dłuższym czasie więc nie ma mowy o przegrzaniu się.
    Jak najbardziej warto wydać te 200 zł i cieszyć się wspaniałą prostownicą przez kilka lat.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić haja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Swoją prostownicę dostałam od TŻa na urodziny. Sam mnie namawiał na jakąś nową, bo po starej wyglądałam jak rozczesany pudel I muszę powiedzieć, że to było najlepiej zainwestowane 200zł w naszym życiu.
    Mam kręcone włosy i ta prostownica sobie z nimi świetnie radzi. Są piękne, gładkie, lśniące i proste aż do kolejnego mycia! Nie elektryzują się i nie puszą. No i wystarczy raz po nich przejechać, by były proste. Owszem, rączka troszkę się nagrzewa, ale wystarczy ją trzymać w odpowiednim iejscu. Szybko się nagrzewa, ma zabezpieczenie przed przestawieniem temperatury, no i jeśli zapomnimy o jej wyłączeniu, to sama w końcu to zrobi Ważne tylko by trzymać ją odpowiednio znaczy się wbrew pozorom jej łuk nie zgodnie z łukiem głowy, tylko odwrotnie, bo w jednej płytce są dziurki, którymi ucieka para, no i można się poparzyć. Przy prostowaniu na mokro włosy są proste, jednak trzeba je poprawić potem prostowaniem na sucho by lśniły. Tak przynajmniej jest w przypadku moich włosów.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić kejtiryba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij