Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua, Sodium Chloride, Chlorphensin, Phenoxyethanol, Cellulose Gum, Disodium Phosphate,Citric Acid, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, -Phantenol.

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Mam ambiwalentny stosunek
  • To najlepsza odżywka do rzęs z jaką się spotkałam. Dlaczego? Ano dlatego, że daje jakikolwiek rezultat. Wcześniejsze odżywki sprzed ery bimatoprostu i pochodnych tego nie dawały. Niestety, nie jestem z tego rezultatu w pełni zadowolona.
    Po pierwsze w moim przypadku efekt pojawił się po 2-3 miesiącach i są to głównie znacznie dłuższe rzęsy w górnej powiece, zagęszczenie jest bardzo mizerne. Niektóre rzęsy wyrosły krzywo.
    Świetny rezultat osiągnęłam za to na dolnej powiece, na której nie wiedzieć czemu rzęsy nie rosły mi praktycznie w ogóle. Chociaż efekt nie jest zawrotny to nie jest to już stan patologiczny, łysej dolnej powieki.
    W tej chwili, po ok 9 miesiącach od rozpoczęcia używania Revitalash i ok 2 od zaprzestania, górne rzęsy wróciły do normy sprzed kuracji, może jest ich odrobinę więcej.
    Dolne, jak wyrosły, tak są o ile nie jest ich nawet coraz więcej.

Niestey dużym minusem użytkowania tej odżywki są w moim przypadku czerwone powieki. Rano wyglądam jakbym całą noc płakała. Całe szczęscie po jakimś czasie ten stan mija.

Równie zniechęcająca jest cena, ponad 300zł za efekt, na widok którego nie padam z zachwytu? No nie wiem... Nastepnym razem pewnie spróbuję innych, tańszych odpowiedników, a jeśli efekt mnie nie zadowoli przeboleję pewnie minusy i wrócę do Revitalash.

Używam tego produktu od: ok października 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, tej większej pojemności

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LadyMadalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs!
  • Po przeczytaniu wielu zachwytów o tej odżywce, poogladnia zdjęć efektów na blogach byłam na nią napalona jak 'pies na suchary ' W końcu na końcu zeszłego roku ja zakupilam.
    Używałam prawie codziennie (3-7 × na tydzień) na noc po demakijażu.
    Na początku troszeczke podrazniala oczy, miałam taka delikatnie czerwoną kreske na gornej powiece i oczy mi strasznie lzawily przy ogladaniu telewizora lub czytaniu, ale z czasem przeszło. Wydaje mi się, że było to spowodowane tym, że nakładalam za duzo produktu. Wystarczy raz maznac cieniutka warstwa odzywki przy linii rzęs i mozemy cieszyc sie efektami sztucznych rzes bez podrażnień.
    No właśnie efekty. Pierwsze zauwazylam po ok miesiacu, rzesy byly długie, super sie malowały. Po 3 miesiacach rzesy byly meeega długie, dosiegaly az do brwi. Po tym czasie zaczęły wypadać, przerzedzily sie, a po ok 2, 3 tygodniach znow byly super dlugie. W czasie trwania mojej 9 miesiecznej kuracji taki cykl powtórzył się 3 razy. Mimo tego jestem mega zadowolona, rzesy sa piekne. Nie zliczylabym ile pytan dostaje czy to sztuczne rzesy, czy moze doczepiane, ile komplementów i to nawet w czasie przerzedzenia.
    Wydajność również na plus. Zakupilam odzywke na pol roku, uzywam jej 9ty miesiac i jeszcze jest. Przy takiej wydajności cena, aż tak nie odstrasza chociaż jest bardzo wysoka. Ja mimo wszystko kupie ja ponownie i poki co nie wyobrażam sobie by przestać ją używać.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 9 miesiecy

Chcesz pochwalić paulllina91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Po zrobieniu henny na rzęsy, tak mi je osłabiło że mi po wypadały i zostały mi kępki. Co mnie mega zdołowało bo miałam swoje piękne i długie rzęsy.. Kupiłam tą odrzywke jest genialna już po dwuch tygodiach było widać że rzęski odrastają, a po dwuch miesiącach już się mogłam cieszyć moimi długimi rzęsami. Prawda wydłużyły się jeszcze bardziej niz były. Swietna jest ta odrzywka

Chcesz pochwalić domist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy się wydłużają ale oczy są sine
  • Odżywkę kupiłam w gabinecie kosmetycznym, kurację półroczną 3,5 ml (360 zł).
    Używałam jej przez 9 miesięcy najpierw 3 miesiące codziennie wieczorem po demakijażu na linii rzęs górnej powieki (tak jak eyeliner). Efekt był spektakularny, długie i piękne rzęsy, po zastosowaniu tuszu wrażenie, że powieki są strasznie ciężkie.
    Aby podtrzymać ten piękny efekt kolejne 6 miesięcy stosowałam odżywkę 2-3 razy w tygodniu albo kiedy mi się przypomniało.
    Po 9 miesiącach (zostało jeszcze ok 1/4 opakowania) moje powieki zaczęły się robić czerwone a później fioletowe, spuchnięte i strasznie piekące. Odstawiłam odżywkę na 2 tygodnie i oczy wróciły do normy. Postanowiłam spróbować nakładać odżywkę znów (aby zachować śliczne długie rzęsy), niestety efekt ten sam - czerwone, piekące, spuchnięte. Wyrzuciłam odżywkę.
    Po odstawieniu preparatu rzęsy powoli zaczęły wracać do swojej normalnej długości.

4 miesiące po odstawieniu odżywki chciałam znów jej używać w końcu rzęsy po niej wyglądały tak pięknie. Korzystając z tego, że koleżanka zakupiła sobie opakowanie posmarowałam się raz całkiem świeżą odżywką aby sprawdzić czy moje oczy nie będą reagować tak strasznie, niestety efekt taki sam (zrobiłam zdjęcie - patrz poniżej)

Ilość zużytych opakowań: 3/4

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rudolfio za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Spełnione obietnice
  • Mam bardzo dlugie rzesy ale naczytalam sie wiele dobrego o tej odzywce.cena na pierwszy rzut oka lekko straszy ale jak sie juz podzieli cene na wydajnosc to zmienia postac rzeczy...
    Pierwsze efekty zauwazylam po 3 tygodniach : rzęski ładnie sciemnialy, zgestnialy i dotad proste zaczęły się podwijac. Teraz minelo prawie piec tygodni, podcielam je lekko, ladnie sie wyrownaly, staly sie podatne na tusz i wygladaja jak sztuczne -rowne, dlugie,czarne i podwiniete. Przez pierwsze dni oczy byly lekko zaczerwienione i piekące, ale przeczekałam i nie czuje juz nic. a Efekt wart jest kazdych pieniedzy!!

Chcesz pochwalić Ada= za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart każdej złotówki
  • jeden z najlepszych kosmetyków jaki kiedykolwiek używałam, owszem, podrażnia, szczególnie na początku, ale warto trochę pocierpieć, bo rzęsy są rewelacyjne - długie, grube i jest ich mnóstwo. po roku stosowania wciąż jeszcze się nie skończył, a efekt się utrzymuje. polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Zelka_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja! <3
  • Gdyby nie moja mama, na pewno bym jej nie kupiła, ale przekonałam się o efektach jakie przynosi, patrząc na rzęsy mojej mamy. Nie raz ludzie jej pytają, czy ma sztuczne rzęsy
    Początkowo mimo wszystko podchodziłam dość sceptycznie. Dostałam resztkę odżywki od mamy i zaczęłam używać tak jak zaleca producent.
    Niestety po 1 i 2 razie rano obudziłam się z przekrwionymi oczami. Stwierdziłam, że produkt nie jest przeznaczony dla mnie.
    Jednak nie poddałam się i zrobiłam kolejne podejście.
    Tym razem wszystko było wporządku.
    Podejrzewam, że wtedy odżywka musiała dostać się do oka, co niestety je podrażniło.
    Aktualnie jestem podczas kuracji. Dziś mija 2 miesiąc i 3 tygodnie od pierwszego użycia.
    Rzęsy znacznie urosły, zagęsciły się, wzmocniły- są grubsze. 2 dni temu przyszła do mnie paczka w nową odżywką. Zamówiłam większe (3,5 ml) opakowaie.
    Jest to rzecz bez której nie mogę się obejść
    Poniżej opiszę wszystkie plusy odżywki:

+ Pierwsze co nam się rzuca w oczy, to piękne opakowanie
    + Odżywka posiada wygodny aplikator, który nabiera idealną ilośc specyfiku.
    + Piersze efekty zauważyłam po miesiącu używania. W tym czasie rzęsy zagęsciły się, wzmocniły, zaczęły wyrastać kolejne włoski.
    + Po 2 miesiącach rzęsy widocznie wydłużyły się, podkręciły, były grubsze.
    + Nie odczuwam żadnego dyskomfortu podczas używania odżywki
    + Jest bardzo wydajna
    + Skład oparty na naturalnych składnikach

Mimo swojej ceny, naprawdę warto.
    Tak jak napisałam powyżej- efekty są bardzo zadowalające.
    Koleżanki w nowej pracy zaczęły pytać czy to moje naturalne rzęsy, czy ktoś tak dobrze zrobił mi sztuczne
    Jestem bardzo zadowolona, obawiam się tylko że z czasem moje rzęsy przyzwyczają się do niej, zaczną wypadać i już nie urosną takie piękne jak teraz.
    Czas okaże. Na razie cieszę się tym co mi przyniosła odżywka )

Minusem jest tylko to, że rzęsy nie rosną równomiernie.
    Używam tego produktu od: 2,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma :<
  • RevitaLash kupiłam po przeczytaniu wielu recenzji i przeszukaniu prawie całego internetu pod względem prawdziwych zdjęć rzęs

Na samym początku nie mogłam się doczekać stosowania. Po kilku dniach miałam bardzo wysuszone spojówki, nawet nie skojarzyłam tego ze stosowaniem odżywki. Były do tego stopnia wysuszone, że musiałam non stop używać kropli nawilżających (dodam tylko, że mam mało wrażliwe oczy...). Po upływie 1,5 miesiąca efekty się pojawiły. Nie było to nic spektakularnego. Jednak łącznie z nimi ogromne cienie pod oczami. Po odstawieniu Revita zaczęły znikać, ale dla pewności jeszcze kilka razy nałożyłam serum - powrót cieni

Podsumowując:
    +wydłużenie o jakiś 1mm rzęs
    +brak drastycznego wypadania dłuższych rzęs po odstawieniu (już ponad 1 miesiąc nie używam)
    +bardzo wydajny - kupiłam wersję na 6 mies, a po 8 miesiącach stowania około 1/3 została

-bardzo wysusza gałkę oczną
    -powoduje cienie pod oczami
    -cena w porównaniu do efektu
    -BRAK SPEKTAKULARNEGO PRZEDŁUŻENIA RZĘS (taki sam efekt można uzyskać dzięki średniej jakości maskary i bazy)

Poszukiwania idealnego serum nadal trwają

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Igasza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt spektakularny
  • Do revitalash byłam nastawiona dość sceptycznie. Po pierwsze - nie wierzę w cuda. Po drugie słyszałam tyleż negatywnych co pochlebnych opinii. Mimo wszystko postanowiłam wypróbować na sobie.
    Na początku cierpiałam okrutnie! Mam bardzo wrażliwe oczy i moje powieki zareagowały na ten specyfik objawami jak przy zapaleniu spojowek ...czerwone, spuchnięte i swędzące..okropność! Postanowiłam się nie poddawać. W kolejnych dniach stodowalam odżywkę co drugi wieczór i nakladalam nieco oszczędniej niż początkowo.

Przykre objawy wkrótce ustaliły, a po jakichś dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty. Po miesiącu nie mogłam uwierzyć, ze moje raczej słabe natury rzęsy mogą tak wyglądać. Po wytuszowaniu wyglądały jak sztuczne i niemalże dosięgaly brwi. Co i rusz słyszałam pytania czy sa doklejone. Absolutna rewelacja!

Niestety efekt sie nie utrzymuje zbyt długo. Ten fakt, w połączeniu z wysoka cena produktu stanowią jego największe wady. Po skończeniu opakowania długie rzęsy wypadły i po firankach ani śladu:/ na szczęście efekt nie był gorszy niż przed kuracją.

Niemniej jest to jeden z tych kosmetyków do których z pewnością wrócę z uwagi na rzeczywiście spektakularny efekt wydłużenia

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2014

Chcesz pochwalić Rocobaroco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!!
  • odżywki używam od końca stycznia
    uwagi:
    pisano tu już o wysypie bejbi-rzęs pojawiających się po rozpoczęciu kuracji, uczuleniach, podrażnieniach,,, ja nic takiego nie zaobserwowałam, mam wrazliwa skóre skłonna do wyprysków i uczulen dlatego obawiałam się tak drogiej odżywki która mogła wylądować w szufladzie; na pewno trzeba ja stosować zgodnie z instrukcja-nakładać minimalną ilość na sucha skóre, ja nie zaobserwowałam podrażnień, efekt wydłużenia zauważyłam już po 2 tyg i stale się pogłębiał, po 4 mies stosowania mogę stwierdzić , ze odzywka działa, rzesy sa niebotycznie dłuższe jednak na grubości i ilości nie zyskały; nie wyłysiały mi tez oczy ,rzesy wypadają zgodnie z ich cyklem życiowym ; kupiłam opakowanie na kuracje 3 mies i myslę, że starczy spokojnie jeszcze na 2 mies: używam codziennie również na łysy placek w brwiach- z takim efektem ze istniejące się wydłużyły co nie jest pożądane za bardzo a tu gdzie ich nie mam powolutku zarysowują się cienkie włoski;zastanawiam się czy stosowanie odzywki nie będzie skutkowało jakimś rakiem za kilka lat; póki co używam i kupie ponownie;

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno 2ml

Chcesz pochwalić cool_age za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Tak jak w tytule- kosmetykowi trzeba oddać to, że rzeczywiście działa. Rzęsy rosną na potęgę.

Nie jestem ekspertem ale domyślam się, że działanie kosmetyku skupia się na przedłużeniu długości fazy wzrostu włosa (rzęsy). Ostatnio wyjechałam na przeszło dwa tygodnie i zapomniałam spakować do kosmetyczki revitalash. Efekt? Rzęsy zaczęły wypadać jedna po drugiej- na powiece zostawały wręcz puste miejsca.

Podsumowując- produkt rzeczywiście działa. Jest świetnie pomyślany marketingowo- dopóki stosujesz dopóty masz efekt. Przerwanie stosowania powoduje szybkie zderzenie z rzeczywistością czyli w moim przypadku smętne, cienkie włoski zamiast rzęs jak firanki.

Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ulena_T za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jestem osobą o średniej długości rzęs (niektórzy mówią, że mam długie). Po Revitalash urosły mi prawie dwukrotnie. Są bardzo długie i gęste. Jestem na etapie podtrzymywania efektu. Ogólnie bardzo na tak.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Zanka_wawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długie rzęsy w pakiecie z piekącymi oczami
  • Jakoś nigdy nie ubolewałam nad długością moich rzęs, myślałam, że dobry tusz wystarczy i już. A gdzieś nagle kilka miesięcy temu usłyszałam o jakichś cuda-wiankach do rzęs i postanowiłam bliżej przyjrzeć się o co chodzi.
    W internecie były dostępne nie tylko liche ochy i achy, ale i efekty po używaniu odżywki, więc bardzo zachęciło mnie to do jej wypróbowania.
    Odżywkę dosyć łatwo się aplikuje, jednak trzeba uważać aby nie dostała nie do oka.
    Pierwsze dni z Revitalashem to uczucie lekkiego zamglenia oczu, czułam lekki dyskomfort. Natomiast co do wydłużenia rzęs to zauważyłam je po ok. miesiącu. Co do obiecanego efektu pogrubienia rzęs rzekłabym, że jest skromny.
    Nie mogę przeboleć natomiast jednego- mimo uważnej aplikacji wkrótce miałam coraz większe problemy z piękącymi wręcz oczami.Jako osoba nosząca soczewki zauważyłam, że gdy je mam problem tylko się nasila, a kilkanaście godzin dziennie z takimi oczami=no way!
    Stwierdziłam, że wolę Revitalasha odstawić i ewentualnie spróbować innej odżywki.Używam tego produktu od: Grudnia zeszłego roku do lutego br.Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wicked_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ
  • Z przyjemnością dołączę do grona Wizażanek zachwyconych tym produktem.
    Miałam krótkie rzęsy,które nawet mimo używania mega wydłużających tuszów stawały się minimalnie widoczne.
    Teraz mam firany na oczach i jestem bardzo szczęśliwa

Tylko koniecznie trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu, w szczególności na samym początku kuracji- EFEKTY MUROWANE!!!

Jestem zachwycona, mimo niespecjalnie niskiej ceny- ALE WARTO

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i będzie więcej

Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • cena miażdży!
  • odejmuję gwiazdkę za gigantyczną cenę - 330,00 oryginalna więc bardzo dużo. Plus, że wydajna i po 2 tygodniach zmienia rzęsy nie do poznania. Na brwiach już takiego efektu nie zauważyłam, ale i tak uważam, że to najlepsza z wszystkich odżywek jakie stosowałam do rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JustusLand za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra,ale uczula moje oczy
  • serum jest ogolnie dobre. rzeczywiscie stymuluje wzrost rzes, są dłuższe i gęstsze.

jednak minusy-

- mam zaczerwienione oczy i wrazenie ze wszystkie zyly na powiekach sa widoczne,
    - swedzace powieki,
    - cena. po takiej cenie nie spodziewalabym sie takich skutkow ubocznych.
    uzywalam z tego powodu co 2,3dni tylko zeby skonczyc opakowanie

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolciad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku bajka ale już się na nią nie skuszę...
  • Wiecie co... pisałam ta opinie i pisałam aż w końcu niechcący wszystko się usunęło i już nie chce mi się pisać referatu po raz kolejny, wiec reasumując: rzesy sa piękne jak się stosuje odzywke ale po zakończeniu ( nie nagłym z dnia na dzień tylko stopniowym) wypada na potęgę. Stosowac caly czas raczej się nie bo odzywka ma podejrzany skład. Teraz ponownie bym jej nie zakupila. Zreszta nawet nie wykorzystalam do końca zakupionej dawki ale juz chyba będzie lezala w szufladzie az do końca terminu waznosci a potem wyladuje w koszu. NIgdy więcej...

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Skorpio_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit!odkrycie
  • zanim kupilam czytalam duzo o tym kosmetyku,i jego konurenjach,nie wiedzialam ktory kupic.
    jednak padlo na revitalash,i dobrze!!!
    nie zaluje ani zlotowki wydanej na niego,zaplacilabym nawet wiecej!
    jest genialny, stosuje ponad 3 miesiace.i w koncu moge malowac pieknie oczy,mocne smoky,bez uzycia sztucznych rzes.bede uzywac juz na stale.
    mam kuracje 6 miesiaczna.juz planuje kupic nastepne opakowanie.nie wiem jak zwydajnoscia,bo kosmetyku wciaz mam duzo,zobaczymy po 6 miesiacach.
    nie moge tylko sluchac opini zlych.ze dziewczyny pisza ze po np kilku miesiacach przestaly uzywac i rzesy wypadly.to oczywiste.jesli sie decydujesz na ten kosmetyk,to na stale.to tak jak raz zrobic tipsy,a potem plakac ze paznokcie zniszczone.....

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydłuża rzęsy i zagęszcza, ale nie pogrubia. BARDZO WYDAJNA.
  • Odżywkę kupiłam w zestawie z tuszem do rzęs (który jest na 4,5 gwiazdki). Moje rzęsy są cienkie, średnio długie i średnio gęste.
    W pierwszym miesiącu użytkowania malowałam linię rzęs codziennie. Po miesiącu nie zauważyłam żadnych efektów, więc odżywkę stosowałam już co drugi dzień. Po drugim miesiącu nadal nie widziałam efektów, więc mój zapał ostygł do aplikacji 2 razy w tygodniu.
    Jakież było moje zdziwienie, kiedy po 3 miesiącach używania tej odzywki WSZYSTKIE MOJE KOLEŻANKI zauważyły, że mam baaardzo długie rzęsy.
    Na początku myślałam, że się umówiły, ale kiedy kolejni ludzie zauważali efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs - zaczęłam analizować zmiany jakie zaszły w moich rzęsach. Doszłam do wniosku, że faktycznie rzęsy są gęstrze i dłuższe (w zewnętrznym kąciku przyrost był 5 mm) i po wytuszowaniu wyglądają spektakularnie
    Odżywkę nadal stosowalam 2 razy w tyg. jeszcze przez 1,5 m-aca i... znudziło mi się pamiętanie o aplikacjach.
    Podsumowując : PIĘKNE RZĘSY miałam po 3 m-cu stosowania odżywki. Skończyłam aplikację po 5 m-cu. Efekt utrzymał mi się jeszcze 3 miesiące i oczy wróciły do dawnego wyglądu.
    Najciekawsze, że po 5 m-cach używania jeszcze mi została spora ilość odzywki w buteleczce 2 ml.

Używam tego produktu od: 2011 r.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 2 ml

Chcesz pochwalić sezamka11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Sceptycznie podchodziłam do tej odżywki, ponieważ nie wierzyłam w jej niezywkłe działanie. Jednak przezytałam wiele pozytywnych opinii, zobaczyłam też efekty u mojej kosmetyczki, która zachęciła mnie do kupna. Nie żałuję. Odżywka jest rewelacyjna! Tak spektakularnych efektow się nie spodziewałam. Niegdy nie narzekałam na swoje rzęsy, były dość długie, gęste i mocno podwinięte. Ale zawsze mogłoby być lepiej. Gdy zaczęłam używać Revitalash, efekty zauważyłam po ok. miesiącu stosowania. Jestem zachwycona, obecnie rzęsy sięgają mi do brwi (nawet niepomalowane!) są grubsze i mniej wypadają.

Plusy:
    - rzęsy są znacznie dłuższe,
    - grubsze,
    - mniej wypadają,
    - są mocniej podwinięte,
    - odżywka nie uczula (przynajmniej mnie, a jestem alergikiem),
    - jest wydajna.

Minusy:
    - cena!

To jedyny minus. 300 zł za 2 ml odżywki to dość sporo. Są tańsze odpowiedniki o podobnym składzie. Może keidyś się skuszę. Jednak Revitalash mogę polecić z czystym sumieniem. Aplikuję ją codziennie przed snem, a rzęsy wciąż rosną.

Używam tego produktu od: neicałe 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić SolangeLutetia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Spełnione wszystkie obietnice producenta.

Mam tą odżywkę w wersji na 6 m-cy. Kupiłam w zestawie z zalotką i tuszem wydłużającym do rzęs w cenie 330 zł. Jesli chodzi o kosmetyki działam spontanicznie, nie mogę więc powiedzieć, że nosiłam się z zakupem długo... Nie wiem co mnie podkusiło by nałożyć sobie sztuczne rzęsy metodą jeden do jednego. Wytrzymałam z nimi 3 tyg. A że były bardzo nieprofesjonalnie nałożone (i była to polecona kosmetyczka!) to przy pozbywaniu się ich straciłam połowę swoich rzęs Wtedy już miałam opakowanie odżywki Revitalash i nawet kilka dni przed pozbyciem się tego sztucznego okropieństwa z oczu zaczęłam aplikować przy nasadzie rzęs to cudo. Tak, to jest CUDO! Moje rzęsy odżyły, może nie aż tak szybko, bo czekać musiłam, ale już po miesiącu widać było poprawę. Przede wszystkim urosły mi bardzo długie. Może nie są grubsze, ale są troszeczkę ciemniejsze. Jednak kluczowa jest ich długość. Najlepszym dowodem na to, że efekt jest powalający będzie stwierdzenie mojej przyjaciółki, która to widząc mnie po ok 4-5 m-cach stosowania Revitalash spytała czy znów mam sztuczne rzęsy. A to moje własne. Z moim ulubionym tuszem Max Factor 2000 Calorie można faktycznie pomyśleć że są sztuczne. Odżywka ta starszyła mi na więcej czasu niż 6 m-cy. A ja jestem bardzo sumienna w dbaniu o siebie i nie zdażało mi się pominięcie choćby dnia w stosowaniu jej.
    Zaznaczyłam, że kupiłabym ponownie ale na razie nie mam takiej potrzeby. Nie wiem ile ten stan doskonałości będzie się utrzymywał, ale w momencie gdy twa to po cóż mi nowe opakowanie. Natomiast jak zauważę osłabienie to oczywiście zakupię. Tym razem odpuszczę sobie zestaw. Kupię samą odżywkę. Tusz nie jest zły ale nie powala. A zalotka jak zalotka.. nic szczególnego. Dodam, że nie maiałam takich objawów o jakich wspominają niektóre dziewczyny, że powieki były zaczerowienione.

Używam tego produktu od: od 8 m-cy

Chcesz pochwalić hubusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • kocha się albo nienawidzi
  • tą odżywkę albo się kocha albo nienawidzi, ja jestem zdecydowanie w grupie osób które ją szczerze nienawidzą :/
    nigdy nie mogłam narzekac na swoje rzęsy, nie są teatralnie gęste, długie czy podkręcone, są proste ale zalotka daje im radę, średnio długie ale dosyć gęste, po 2 miesiącach z olejkiem rycynowym przestały całkowicie wypadać, barrrrdzo się zagęściły i troszkę urosły. Przy dobrej maskarze potrafiłam wyczarować piękny efekt. Ale zachciało mi się cudów :/ wyczytałam, że ta odżywka da mi takie cuda na oczach, że będę wyglądac jakbym miała rzęsy doklejone metodą 1:1... naczytałam się recenzji, dziewczyny wychwalały pod niebiosa, w duchu krzyczałam "JA TEŻ CHCĘ!" Od razu tego samego dnia zakupiłam odżywkę, bolało, oj bardzo bolało, strata takiej ilości pieniędzy na raz, ale raz się żyje, do tego odżywka wydajna a niech będzie.
    Pierwszy dzień był tragiczny, myślałąm że mi oczy wypłyną :/ szczypało, piekło, ogólnie tragedia, ale producent mówił, że tak ma być więc dzielnie smarowałam przed snem, mimo że z bólu później spać nie mogłam. Tak było przez pierwszy tydzień. Dodam że oczy miałam tak czerwone, zaognioną całą skórę, że musiałam baaaaardzo mocny makijaż oczu robić bo wyglądałam jakby mnie ktoś bił :/ Przy czym mam jasną karnację, pracuję na nocną zmianę więc wyglądałam jak Lady of the night albo wampir jakiś :/ ok, przezyłam ten tydzień, już w głowie widziałam efekty więc "drobne" niedoskonałości nie mogły mnie powstrzymać od posiadania pięknych, wymarzonych rzęs!
    Po tygodniu ból się zmniejszył, opuchlizna i zaczerwienienie zniknęło, ale pojawiło się swędzenie powiek, nawet po kilku godzinach od nałożenia preparatu oczy mnie po prostu swędziały :/ nic mówię, dalej dzielnie się smarowałam.
    Efektów nie było po tyg, po 2, 3 a 4 tygodnia.... TRAGEDIA!!!! Rzęsy mi wypadły w ciągu kilku dni!!! Zostałam ze smętnym i 3 włoskami na krzyż! Płakałam i waliłam głową w ścianę :/ nie dało się ich umalować, nie dało się z nimi zrobić nic... Te kilka włosków powykręcało się w różne strony i były różnej długości :/
    Odżywkę od razu odstawiłam, zaczełam kurację olejkiem rycynowym, minęły 2 tyg, pomału mi te rzęsy odrastają, nadal nie mogę ich umalować bo wyglądam conajmniej dziwnie ponieważ w niektórych miejscach po prostu rzęs nie mam i mam kilka włosków, łysy plac i znów kilka włosków :/ Odżywkę używam do brwi, one mi po niej nie wypadają i ściemniały mi o kilka tonów z czego jestem zadowolona (dlatego 1 gwiazdka).
    Zafundowałam sobie dramacik za własne i to nie małe pieniądze :/
    Dodam, że mimo iż minęły już 2 tyg powieki górne nadal mnie swędzą a nigdy przedtem nie miałam takich problemów. Do tego pogłębiły mi się zmarszczki mimo że pielęgnacji nie zmieniałam, nie lałam dużej ilości tej odżywki, wręcz po pierwszym razie starałam się kłąść jej jak najmniej ze względu na ból i szczypanie.
    Preparat po prostu nie dla mnie, nie wiem czy jetem aż tak wrażliwa czy po prostu uczulona na jakiś składnik...
    W każdym razie ja ta odżywkę omijać będę szerokim łukiem :/

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt z efektami ubocznymi
  • Kupiłam go po skończeniu odżywki RapidLash która też coś zdziała ale potem przestała działać po 2 miesiącach czy jakoś tak a Revitalash jest jego ulepszeniem moim zdaniem ale kosztuj 100$ a nie jak RapidLash 50$ no cóż...

Co lubie w Revitalash?
    -faktycznie działa,rzęsy są 2 razy dłuższe i gęstsze oraz ciemniejsze,wypadają wolniej

Czego nie lubie w nim?
    -pieką oczy jeśli się dostanie do oczu
    -cena jest powalająca 330zł w polsce najtaniej za oryginał
    -po pewnym czasie też przestaje działać ja go używam od sierpnia do lutego czyli 8 miesięcy i tylko do listopada moje rzęsy były piękne a potem za nic nie mogłam sobie z nimi poradzić,nie chciały sie mi układać,każda szła w swoją stronę,straciły na długości i na gęstości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!!! mam brwi!!!
  • To serum jest boskie! I na prawdę działa! Aż żałuję, że nie robiłam dokumentacji fotograficznej wzrostu moich brwi i rzęs.
    Serum dostałam w prezencie na gwiazdkę i od tamtego czasu stosuję regularnie. I jestem w szoku. Nigdy nie narzekałam na swoje rzęsy ale teraz to one są nieprzyzwoicie długie, jak sztuczne. Szkoda, że serum jeszcze nie zagęszcza - to byłby hit
    Smarowałam nim również brwi - z natury mam rzadkie i jasne włoski, osłabione dodatkowo amatorską regulacją, miejscami miałam łysawe placki :P popadałam już w paranoję z tego powodu, ratowałam się cieniami, chciałam iść nawet na makijaż permanentny...
    Ale na szczęście serum pięknie mi je zagęściło, łyse placki zarosły nowymi włoskami i teraz mam boskie brwi o jakich mogłam pomarzyć - żeby nie było nieporozumień: nie są to piękne brwi jak u Brookie Shields :P ale jak na moje możliwości efekt przerósł oczekiwania.
    Kupię na pewno, nawet jeśli miałabym dać te 300zł, jak bum cyk cyk

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu działa!
  • Pisze recenzję po dokładnie 3 miesiącach stosowania.

Po pierwszym miesiącu nie widziałam za bardzo efektów a już na pewno nie na gołych rzęsach. Machnęłam ręką bo nie spodziewałam się, że ten produkt zadziała. Mimo to postanowiłam poużywać do przepisowych 3 miesięcy. W połowie drugiego miesiąca i pomalowaniu rzęs pewnego ranka zamarłam - moje rzęsy były o połowę dłuższe! Szczególnie widać to było na dolnych ale górne tez nieźle wystrzeliły w górę. Mało tego, rzęsy mi wypadają mniej niż kiedyś i są takie śliskie w dotyku. Nie są ciemniejsze ale tego nie oczekiwałam. Teraz po 3 miesiącach efekt widać już nawet na gołych rzęsach.
    Nie uczulił!

Polecam osobom, u których mimo nakładania 3 warstw tuszu nigdy nie było tego widać! Teraz wystarczy juz byle jaki tusz.

+ dłuższe rzęsy
    + wydajność
    + łatwa aplikacja
    + zero podrażnienia

- cena (ale w przypadku produktu który naprawdę działa można ją chyba przełknąć)

PS. Niestety nie zrobiłam zdjęć przed, nie wierzyłam, że ta odżywka zadziała ;p

Chcesz pochwalić Kelle1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij