Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)
Produkt dostępny w 11 sklepach. Cena już od 284,90 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Zawiedziona....
  • Na początku efekt WOW! po 2ch tygodniach zauważyłam że mam dłuższe rzęsy , potem było i więcej i były jeszcze dłuższe.
    Rzeczywiście piekło mnie przez pierwszy tydzień stosowania, ale potem tylko od czasu do czasu tarłam oczy.

Po 2ch miesiącach stosowania mogę zgodzić się z innymi opiniami:
    - rzęsy wypadają na potęgę
    - jest parę długich, ale są przerzedzone i wygląda to brzydko
    - na początku szczypią oczy
    - za duże pieniądze jak na taki produkt

Mam zamiar za 2 miesiące kupić odżywkę z Bodetko i stosować razem... morze wtedy będzie ok. a po 3ch miesiącach powinien skończyć mi się Revita i zostanę przy samym Bodetko

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić SzaraSv za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Zdecydowanie działa
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ nienawidze wszelkiego rodzaju sztuczności od paznokci po doczepiane włosy czy też rzęsy. Niestety bywam niezdarna, przez co potknełam się i uderzyłam w oko, przy czym wyrwałam sobie połowę rzęs w jednym oku. Wygladałam tragicznie. Postanowiłam kupić sobie odżywkę, gdyż słyszałam o niej wiele dobrego. Kupiłam zestaw w promocyjnej cenie z bazą i tuszem. Niestety tuszu i bazy nie polecam, jak dla mnie są zwyczajne. Natomiast odżywka jest świetna, zawsze miałam ładne rzęsy, ale po tej odżywce były mega długie i bardziej gęste. Używałam pół roku. Nie jest to efekt wow, jak niektórym może się wydawać, że będzie się wyglądać jak po doczepianiu sztucznych rzęs, ale jest ogromna różnica niż wcześniej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i myślę że kupię kolejne opakowanie.

Minus: po zaprzestaniu używania mam wrażenie, że rzęsy wracają do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić strusiek_xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Po złych doświadczeniach z inną odżywką do rzęs, podchodziłam bojaźliwie do tej. Zupełnie niepotrzebnie. Już po miesiącu moje rzęsy były dłuższe, mocniejsze, bardziej gęste i nawet bez tuszu efekt był spektakularny. Do tego mnie nie uczuliła. Polecam. Szkoda, że taka droga.

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Posiadałam wersje miniaturowa produktu. Wystarczy ona na ponad miesiąc (1 ml)
    Była to moja pierwsza odżywka do rzęst, od samego początku nie mogłam doczekać się pierwszych efektów.

Bez maskary w ogóle nie było widać, że mam jakiekolwiek rzęsy, bardzo zależało mi na zmianie tego stanu.

Po miesiącu zrobiły się one gęściejsze, ciemniejsze, a co najważniejsze - dłuższe.

Teraz nawet bez tuszu widać, że jednak te rzęsy mam.

Jestem strasznie zadowolona z efektów jakie uzyskałam.

Gdyby nie wysoka cena z pewnością kupiłabym już pełnowymiarowe opakowanie.

Nie miałam również jakichkolwiek efektów ubocznych.

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Anahi666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka!
  • Jestem w trakcie drugiego opakowania tego produktu. Pierwsze opakowanie dostalam w prezencie i zaczęłam stosować rok temu. Na efekty nie trzeba długo czekać. Po 2 tygodniach efekty były widocznie dłuższe, i raczej minimalnie gęstsze. Niestety, tak jak zauważyła jedna recenzentka włoski jak na ironię stają sie chyba słabsze. Przy zmywaniu makijażu wypada jedna, dwie rzęsy. Tak samo jak szybko pojawiają sie efekty tak szybko znikają po zaprzestaniu stosowania odzywki. Jednak co do tego nie jestem pewna, ponieważ bo skończeniu pierwszego pudełeczka dałam rzeszom niezły wycisk bez żadnego wsparcia wiec traktujcie to z przymrużeniem oka produkt jest wydajny, jeden pojemniczek starcza na około 7 miesiecy. Niestety cena jest zawyżona, zdecydowanie zawyżona!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 Normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kornelia77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Niby odzywka jest ok,bo widzę różnice w długości, ale po zastosowaniu swedzialy mnie powieki. Przy zmywaniu makijażu widziałam na platku stracone rzęsy i w sumie pozostały one cieniutkie i z ubytkami. Nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić marlena_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ NUMER 1 !!!
  • Najlepszy kosmetyk wszechczasów, Nie wierzyłam w cuda - rzęsy miałam niewidoczne... Przedłużać nie chciałam, bo kompletnie by mi powypadały (a swoją drogą przerażał mnie koszt). Szukając w Internecie pomocy natrafiłam na recenzję Revitalash oraz na przykłady przed i po. Stwierdziłam - czemu nie? Kosztuje sporo, ale skoro 300 zł dzieli się na 6 miesięcy to wcale drogo nie wychodzi - więcej zapłaciłabym za przedłużanie rzęs w salonie.

Efekt po 3 miesiącach? ZNIEWALAJĄCY! Różnicę widzą dosłownie wszyscy!!!! Oprócz tego, że mam teraz tzw. firanki to jeszcze zmieniły kolor na czarny, bardziej widoczny Kupować go będę non stop.

Kocham go

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam opakowania 0,3 ml

Chcesz pochwalić PatrycjaRT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity,nadzwyczajny,cudenko XXI wieku
  • Przez 8 miesiecy przedluzalam u kosmetyczki rzesy co 2-3 tyg.a bylo mi to potrzebne ,bo bylam statysta na planie filmowy,.Jednak nie spodziewalam sie ze to bedzie tak niszczace dla moich rzes.Swoje mialam dlugie ,ale po wypadnieciu wszystkich doklejanych sie zalamalam...mialam tylko milimetry rzes.
    Wtedy moja kolezanka miala ten sam problem I polecila mi ten preparat .
    Nie wierzylam ze pomoze a jednak zdzialal cud!Po 3 tyg stosowania mialam dlusze I mnostwo tzw.baby hair.Rewelacja.Stosowalam na noc cienka warstwa przez 5 miesiecy ,A pozniej dla podtrzymania efektu raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie.Uzywam od 3 lat drugiej butelki ,bo teraz to juz stosuje tylko od tzw.przypadku,ale jest niesamowicie wydajny!!!.Kuracja przyniosla taki efekt ,ze wygladaja jak sztuczne ,doczepiane.Sa niesamowite I nigdy bym nie uwierzyla w taki magiczny efekt.Uwielbiam je I stale mnie ktos pyta co ja robie ze mam takie rzesy.U mnie juz zadzialam po 3 tyg.ale stosowalam 5 miesiecy ,bo balam sie ze wroca do stanu poprzedniego milimetrowego,ale tak sie nie stalo.Wrecz przeciwnie przez 3 miesiace zapomnialam kupic ta odzywke I moje rzesy nadal byly dlugie jak wachlarze.
    Doklejaniu rzes mowie stanowczo NIE A odzywce mowie zawsze TAK.
    Takiego cudu kosmetycznego nigdy nie spotkalam.

Używam tego produktu od: od trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie i pol

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jeannot za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Odzywka przynosi niesamowite efekty. Rzęsy są super długie i ciemniejsze, co dodaje urody Nie wyglądają jak sztuczne wachlarze zrobione u kosmetyczki tylko jak naturalnie długie rzęsy. Jestem zadowolona i polecam!
    Odzywka jest bardzo wydajna, po trzech miesiącach kuracji wystarczy dla podtrzymania efektu używać jej co 2-3 dni. Zatem odżywka której wydajność producent określa na 6 miesięcy z powodzeniem wystarcza na cały rok.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić martast1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Zacznę od tego ze moje rzęsy są krótkie, rosną na wprost, są nierówne. Kupiłam revitalash na ich oryginalnej stronie i zapłaciła 270 zł za 3 miesięczna kuracje. Stosowałam go regularnie, opuściłam jedną noc przez całe te 3 miesiące. Rzęsy zaczęły rosnąć juz po ok. 3 tyg. Wszyscy to widzieli, każda chciała takie mieć. Trochę rosły nierówno, były takie które były bardzo wyrośniete. Może faktycznie na początku minimalnie piekło ale nie masakrycznie. Po 3 miesiącach rzęsy mega!!! niestety efekt nie zostaje na zawsze. Po następnych dwóch miesiącach rzęsy juz nie były takie super. Drogi jest ale działa. Podobno long for lashes działa tak samo a kosztuje 80 zł. po jakims czasie zaczelam znowu smarowac resztką ktora mi została ale coś mnie uczulilo, oczy mnie piekly przez miesiac i spuchly wiec boje się stosować znowu, a tak by chciała ; (

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?