Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Najgorsza z tych, które testowałam
  • Włożę kij w mrowisko, ale może moja recenzja uchroni kogoś przed wywaleniem 300 zł na najgorszą odżywkę do rzęs z tych, które testowałam. A testowałam także: FEG za 25 zł oraz L4L Oceanic za 50 zł.
    Dlaczego akurat Revitalash wypada najsłabiej?

Aplikacja:
    W tej odżywce mamy- jak w każdej innej- cieniutki pędzelek, którym nakładamy produkt na linii rzęs. Tyle, że w Revitalash pędzelek jest bardzo twardy, nie dopasowuje się tym samym do kształtu oka, wręcz szoruje powiekę. Przez to też nie czuję, czy nakładam produkt, czy na pędzelku jeszcze coś zostało, czy pocieram oko suchym pędzelkiem. Parę razy złapałam się na tym (i zauważyłam to dopiero w lusterku 8-krotnie powiększającym), że odżywka wylądowała tylko na połowie linii rzęs, reszta pozostała niepokryta.
    W pozostałych testowanych przeze mnie odżywkach pędzelek był miękki i aplikacja produktu nie sprawiała problemu.
    Na plus dla Revitalash jest szybkość wysychania tej odżywki w porównaniu z innymi (ale może to być spowodowane także tym, że przez pędzelek nakładamy jej dużo mniej lub do niektóych miejsc nie dociera wcale).

Efekty:
    W poprzednich odżywkach efekty zauważałam po 3-4 tygodniach użytkowania, tutaj musiałam poczekać 6 tygodni. Efekty kuracji nie był tak spektakularne jak przy L4L i FEG, wręcz powiedziałabym, że mizerne. Przy poprzednich odżywkach rzęsy usrosły na długość i był zagęszczone, tutaj- owszem- urosły, ale bardzo słabe, cieniutkie. Dodatkowo- po tygodniu od zaprzestania używania Revitalash rzęsy wypadały jak szalone, w ciągu 3 tygodni wróciły do swojego wyjściowego stanu. Po innych odżywkach efekty utrzymywał się do pół roku.

jest na takim samym poziomie, co w innych produktach tego typu.

Podrażnienie:
    u mnie nie wystąpiło uczulenie, szczypanie, zaczerwienienie.

Cena:
    i tu jest sedno problemu. Po odżywce za 300zł spodziewałam się efektów o niebo lepszych od tych, które mogę uzyskać za pomocą odżwyki dostępnej dla każdego śmiertelnika. Ale tak nie jest. Wybaczyłabym, gdyby cena zamknęła się w 100 zł. Jeśli komuś zależy tylko na wzroście rzęs na długość i może sobie pozwolić na to, żeby ciągle kupować revitalash żeby podtrzymać efekty kuracji, proszę bardzo. Mi efekt za taką cenę nie odpowiada.

Używam tego produktu od: lipiec 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna!
  • To co zrobiła z moimi rzęsami ta odżywka, przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Rzęsy mam prawie że do nieba!

Jakiś efekt był u mnie zauważalny po 1,5- 2 msc, pełen efekt uzyskałam po 3-4 msc. Odżywka nie spowodowała u mnie skutków ubocznych, tj.: podrażnienia, łzawienia, pogorszenia wzroku, ani sinej pręgi wzdłuż linii rzęs

Moje rzęsy są widocznie wydłużone, od wielu osób słyszałam zapytanie, czy są one sztuczne!
    Efektu pogrubienia nie uzyskałam, ale nie mam problemu z gęstością rzęs, więc mi to nie przeszkadza

Aktualnie stosuję 2, 3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektów.
    Z czystym sumieniem polecam, ale max gwiazdek nie daję, bo ciekawi mnie jeszcze tańszy odpowiednik Revitalash.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić olka1288 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Kupiłam tą odżywkę ponieważ chciałam odżywic moje rzęsy po przedłużaniu rzęs. Ogólnie jej działanie się sprawdziło rzęsy się wydłużyly, bardzo ładnie wyglądają, jednak to, że przez nią pogorszył mi sie wzrok, dyskwalifikuje ją pod każdym względem używania, chyba, że na brwi czy coś. Cieszę się że w ogóle moja szwagierka powiedziała mi o tym, że były już takie doniesienia o dziewczynach które odstawily ten preparat właśnie ze względu na negatywny wpływ na oczy, ja sama nigdy bym nie pomyślała że to przez to mam nagle takie suche oczy, zaczęłam się martwić, kupowałam specjalne krople nawilżające, które też nie dawały efektu. Dopiero po odstawieniu odżywki, po dwóch dniach mój wzrok się poprawił. Szkoda bo wiązałam wielkie nadzieje z tą odżywka. Radziłabym dla innych osób patrzeć na składy takich odżywek i wybierać takie które nie zawierają bimatoprofenu lub pochodnych. Z tego co wiem Realash nie posiada tego składnika, prawdopodobnie będzie to mój kolejny zakup, ale będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Pomidorzyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!
  • Używam odzywki od dwóch miesięcy. Po miesiącu stosowania rzęsy zrobiły mi się gęściejsze a teraz są super długie. Moje rzęsy po wytuszowane są tak długie że dziewczyny mi się pytają czy doczepiałam rzesy. produkt jest bardzo wydajny! Na prawde polecam , nigdy się z nim nie rozstaje .Nakładam go codziennie na noc

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić JulliettaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam rewelacyjny kosmetyk
  • rewelacyjna odżywka do rzęs
    naturalne rzęsy mam bardzo słabe, króciutkie i rzadkie
    już po 3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę
    żałuję że nie zrobiłam zdjęć przed i teraz
    teraz może nie są rewelacyjne jak u koleżanek które swoje rzęsy mają takie jak ja teraz ale dla mnie to rewelacja
    stosowałam inne odżywki ale nie było żadnych efektów
    Revitalash działa cuda !!!!!!!!!!!!!
    pamiętajcie tylko żeby nie oszczędzać i kupić produkt oryginalny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić elvita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna, ale uwaga na skutki uboczne
  • Używałam odżywki przez 4 miesiące codzienne, przez 3 miesiące co dwa, trzy dni. Po dwóch miesiącach używania moje rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły. Byłam bardzo zadowolona, ale niestety po kilku miesiącach zauważyłam, że moje powieki zrobiły się ciemniejsze, a wzdłuż linii rzęs pojawiła się sina pręga. Po 2 tygodniach od odstawienia odżywki powieki wróciły do normalnej barwy, niestety czerwona pręga pozostała. Odżywka spowodowała pękanie drobnych naczynek przy linii rzęs. Jeśli chodzi o porost rzęs odżywka jest bardzo skuteczna, ale z uwagi na potencjalne skutki uboczne, nie polecałabym jej nikomu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agulsopot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna odżywka!
  • Revitalash zakupiłam po tym, jak na własne oczy widziałam efekty u koleżanek. Faktycznie działa, jeszcze nie spotkałam osobiście osoby, która używała go regularnie i nie było efektów.

Ja również jestem bardzo zadowolona i mogę polecić produkt z całą odpowiedzialnością, rzęsy są dłuższe, mają ciemniejszy kolor, są podkręcone.

Jednak żeby nie było tak kolorowo muszę zaznaczyć, że zdarza się, iż moje oczy są podrażnione, na szczęście jest to znośne (lub sobie to wmawiam żeby nie przestać używać odżywki), na ten moment widząc różnicę nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez Revitalash. Uzależnia.

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Chcesz pochwalić patrycjap77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Odzywkę zakupiłam w zestawie z primerem i tuszem do rzęś.Tusz i praimer-kiepskie
    \nOdżywka cudowna!!!!!
    \nStosuję od dwóch lat! jedną i tą samą!
    \nJest mała,owszem,ale kosmetyku nie nakłada się dużo,stosuję dwa razy w tygodniu.Rzęsy są piękne,długie...jak marzenie.
    \nDziewczyny warto zainwestować kasę w tą odzywkę!!
    \n

Chcesz pochwalić Pachnotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rosną, ale potem wypadają
  • na razie nie znalazłam nic lepszego - po użyciu odżywki rzęsy na prawdę stają się dłuuugie, ALE jest jeden i niestety podstawowy mankament - rzęsy po około miesiącu świetnego wyglądu wypadają i wówczas wygląda się jak oszołom... trzeba wtedy albo doczepiać 'jeden do jednego' albo sztuczne...

Używam tego produktu od: chwili kiedy zawitała odżywka w Polsce - jakieś 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba z 5 lub 6 sztuk

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na efekty trzeba poczekać, ale warto!
  • Pierwszy raz do czynienia z odżywką miałam u znajomej. Miała przepiękne, długie rzęsy, później dowiedziałam się, że to za sprawą revitalash. Z zakupem zbierałam się długo. Zawsze wyskakiwały inne wydatki na ulokowanie 300 zł niż odżywka na rzęsy. W końcu odżywkę dostałam na urodziny. Stosuję już 5 tygodni.
    Swoje rzęsy mam długie, ale zależało mi na zagęszczeniu ich. Przez pierwszy miesiąc kompletnie nie widziałam różnicy mimo regularnego stosowania odżywki. Od jakiś paru dni dostrzegam, że wyrosły nowe rzęsy i zaczyna się efekt zagęszczenia. Może jestem niecierpliwa, może u wszystkich kobiet trzeba czekać, ale myślałam, że pierwsze efekty będą widoczne wcześniej.
    Przy tuszowaniu rzęs widać efekt stosowania odżywki. Bez makijażu ja go sama nie dostrzegam.
    Aplikacja odżywki jest łatwa i szybka.
    Odżywka jest naprawdę wydajna i myślę, że starczy mi jeszcze na sporo czasu.
    Minus za to, że na początku uczulała. I to dość konkretnie. Z czasem objawy stały się mniejsze.
    Czy kupię ponownie nie wiem. Z jednej strony cena odstrasza, ale w przeliczeniu na czas na jaki odżywka starcza to wcale nie jest taka gigantyczna.
    Z drugiej strony martwi mnie, że problem z uczuleniem nie pojawia się tylko u mnie.
    Na pewno to opakowanie skończę, ale nad kolejnym się zastanowię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij