Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Na efekty trzeba poczekać, ale warto!
  • Pierwszy raz do czynienia z odżywką miałam u znajomej. Miała przepiękne, długie rzęsy, później dowiedziałam się, że to za sprawą revitalash. Z zakupem zbierałam się długo. Zawsze wyskakiwały inne wydatki na ulokowanie 300 zł niż odżywka na rzęsy. W końcu odżywkę dostałam na urodziny. Stosuję już 5 tygodni.
    Swoje rzęsy mam długie, ale zależało mi na zagęszczeniu ich. Przez pierwszy miesiąc kompletnie nie widziałam różnicy mimo regularnego stosowania odżywki. Od jakiś paru dni dostrzegam, że wyrosły nowe rzęsy i zaczyna się efekt zagęszczenia. Może jestem niecierpliwa, może u wszystkich kobiet trzeba czekać, ale myślałam, że pierwsze efekty będą widoczne wcześniej.
    Przy tuszowaniu rzęs widać efekt stosowania odżywki. Bez makijażu ja go sama nie dostrzegam.
    Aplikacja odżywki jest łatwa i szybka.
    Odżywka jest naprawdę wydajna i myślę, że starczy mi jeszcze na sporo czasu.
    Minus za to, że na początku uczulała. I to dość konkretnie. Z czasem objawy stały się mniejsze.
    Czy kupię ponownie nie wiem. Z jednej strony cena odstrasza, ale w przeliczeniu na czas na jaki odżywka starcza to wcale nie jest taka gigantyczna.
    Z drugiej strony martwi mnie, że problem z uczuleniem nie pojawia się tylko u mnie.
    Na pewno to opakowanie skończę, ale nad kolejnym się zastanowię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • spektakularne rzęsy
  • Stosuję odżywkę od roku. Efekt? Piękne długie rzęsy.Po użyciu dobrego tuszu - jak z reklamy.
    Wygodne w użyciu ( na początku codziennie, teraz dwa razy w tygodniu). Raz na jakiś czas rzęsy się wymieiają. Długie wypadają, wyrastają nowe- krótkie. Bywa, że przez tydzień mam minimalne przerzedzenie rzęs - po wytuszowaniu niezauważalne. Po krótkim czasie rzesy się wyrównują i ponownie można nimi zalotnie trzepotać. Nie wyobrażam sobie życia bez tej odżywki. A cena? Produkt jest tak wydajny, że po rozbiciu na miesiące okazuje się, że płacimy za nią niewiele. Niewiele w stosunku do efektu. Lepiej niż sztuczne rzęsy, bo naturalnie. I te pytania: "ale masz rzęsy dłuuuuuugie, jak Ty to robisz?" ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 mini

Chcesz pochwalić Kakesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny produkt (prawie robi jednak dużą różnicę)
  • Postanowiłam opisać dziś produkt, o którym nie wiem do końca co myśleć....

Działanie jego jest faktycznie spektakularne - produkt musi zawierać jakieś składniki chemiczne, które powodują sztuczny, intensywny porost rzęsy i brwi. Efekt jest spektakularny i niesamowity.

Odżywkę nakłada się codziennie, zawsze przed snem na oczyszczoną skórę - jak eyeliner (odżywka wygląda jak opakowanie tuszu z pędzelkiem). Aplikacja jest łatwa i nieuciążliwa. Cena na początku może zdawać się duża, ale opłaca się.

Odżywka jest bardzo wydajna (mi jedno opakowanie starczyło na jakieś 8 miesięcy regularnego używania). Później wystarcza byle jaki tusz a rzęsy jak sztuczne. Rzęsy dużo mniej wypadają, są mocniejsze. Ale do czasu!!!!
    Dla podtrzymania efektu trzeba stosować odżywkę cały czas. Później już raz na kilka dni, ale bez tego rzęsy powrócą do pierwotnego wyglądu po pewnym czasie - zdaniem producenta. Ale niestety rzęsy wypadną tak czy siak - nieważne czy używasz jej później raz w tygodniu, czy codziennie. Po prostu, rzęsy w pewnym momencie wypadają i w miejsce ich wyrastają nowe! i wówczas wyrastają takie jakie masz normalnie.... i nie przeskoczysz tego ;(

Jeśli ktoś ma wrażliwą skórę lub oczy odżywka prawie zawsze na początku powoduje uczulenie - czerwone, szorstkie i obrzęknięte powieki, uczucie oparzenia...

Ale chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli człowiek się zastanowi co może spowodować, że rzęsa w przeciągu kilkunastu dni wydłuża się dwukrotnie, to ogarnia go przerażenie - przynajmniej mnie ogarnęło...

I po 2 latach stosowania odżywki, którą wprost pokochałam - a jeszcze bardziej jej efekty - nawet nie przeszkadzały mi te "przerwy" na wymianę rzęs - zrezygnowałam z niej.

Chyba wolę już moje krótkie rzęsy, niż smarowacz oczy nie wiadomo czy, co nie wiadomo jak może wpłynąć na mój wzrok.

Dlatego mam strasznie mieszane uczucia co do tego produktu...

dziewczyny a Wy macie jakieś przemyślenia odnośnie tej odżywki? napiszcie bo jestem bardzo ciekawa!

pozdrawiam wszystkie wizażanki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mirka1025 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kapitalny
  • Polecam polecam polecam!!! rzęsy są długaśne już po niecałych dwóch miesiącach. Wyglądają naturalnie i są supwr długie. Wszyscy mnie pytają co zrobiłam ,że mam takie długie rzęsy , nawet faceci Jedynym minusem jest cena ....ale odżywka jest rewelacyjna .Mój hit

Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Piękne długie spektakularne
  • Revitalash faktycznie wydłuża i podkręca rzęsy. Odkąd ją stosuję, czyli już 2 lata, ludzie podziwiają moje rzęsy, także makijażystka, która robiła mi makijaż ślubny. Ja się do efektu przyzwyczaiłam i już go nie zauważam.
    Na co dzień nie muszę już używać tuszu do rzęs. Wystarczy henna raz na 3 tyg i rzęsy są jak pomalowane.
    A gdy użyję maskary, są spektakularne.
    Odżywkę stosuje się ponad linią górnych rzęs i nie powinna dostać się do oka. Wtedy szczypie. Efektem stosowania odżywki jest niestety zaczerwieniona powieka górna, właściwie notorycznie.
    Nie wiem, jak to możliwe, dzięki tej odżywce rzęsy są podkręcone. Zupełnie zaprzestałam używania zalotki. A naturalnie moje rzęsy były proste.

Zalety:
    - działa
    - wydajność 6-7mcy
    - podkręcone długie rzęsy

Wady:
    - oczywiście działa, gdy się stosuje odżywkę, po zaprzestaniu rzęsy wracają do normy
    - wiecznie zaczerwieniona powieka górna

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • działa
  • Pierwszym i najważniejszym plusem, zaletą tego produktu jest fakt, że działa. Miałam mini opakowanie, wystarczyło mi na 3 miesiące ale nie codziennego używania. Na początku stosowałam ją na noc codziennie, po ok 3 tygodniach już zauważyłam efekty, rzęsy w widoczny sposób się wydłużyły więc używałam ją mniej więcej dwa razy w tygodniu.

Moje rzęsy zrobiły się niesamowite jak sztuczne. Oczywiście efekt ten utrzymuje się tak długo jak stosujecie odżywkę więc jeżeli chcecie go przedłużyć trzeba otworzyć portfel...

Teraz minus: poza wygórowaną ceną jest to fakt, że odżywka zaczęła mnie nieco podrażniać a linia wzdłuż rzęs uległa przebarwieniu, zrobiła się brązowawa. Linia ta po pewnym czasie zniknęła ale przyczyniła się do mojej decyzji o niekupowaniu tego produktu ( mimo że faktycznie działa) ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim !
  • Świetna odżywka!
    Nie wyobrażam sobie życia bez niej! Gęstość i długość rzęs poprawia się już po miesiącu, ale na na prawde idealne rzęsy trzeba uzbroić się w cierpliwość. Po pół roku urosły mi piękne wachlarzyki a zawsze miałam raczej kiepskie rzęsy Aplikacja nie jest trudna (na codzien maluje oczy eyelinerem więc może dlatego)

PLUSY:
    *Rzęsy dłuższe, gęstsze, ciemniejsze, ślicznie podkręcone

*Wydajność (jedna buteleczka wystacza spokojnie na pół roku)

Po odstawieniu kosmetyku efekt utrzymywał się przez miesiąc ale.... później rzęsy zaczęły wypadać więc radze używać bez dłuższych przerw :P
    Minusem może być cena, ale myśle że jak na wydajność produktu miesięczny koszt nie jest wcale taki duży. Dla mnie absolutnie ideał

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić k31092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem w.w odżywki. Jednak przy jej minimalnych wadach opłacało się. Rzęsy wydłużyły się niesamowicie! A przy tym ściemniały i są wyraźnie pogrubione. Znajomi znając moje krótki rzęsy, które bez tuszu nie widziały światła dziennego zadają pytania o przedłużanie. Rzęsy są rzeczywiście na tyle ładne, iż obejdzie się bez codziennego tuszowania. Produkt jest bardzo wydajny, używam go 4 miesiąc, a końca nie widać. Wystawiając pozytywną opinię warto dodać, że efekty pojawiły się bardzo szybko, bo po drugim tygodniu stosowania. Ważna jednak jest systematyczność przy pierwszych dwóch miesiącach i właściwa aplikacja! O czym, niektórzy zapominają, nie czytając ulotki. Początkowo nakładałam go na rzęsy przy linii powiek. Na ulotce jest wyraźnie zaznaczona powieka, tuż nad rzęsami - jak eyeliner! Podsumowując uważam, że był to doskonały zakup. Po efektach nawet cena staje się zjadliwa. Jestem świadoma tego, że jak zaprzestanę stosowania preparatu to rzęsy po prostu wypadną, a na ich miejscu pojawią się znowu moje, krótkie rzęski - w końcu są sztucznie podtrzymywane przy życiu. Ale po co zaprzestawać?

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1; 3,5ml

Chcesz pochwalić Angie1324 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam w salonie odżywkę Revitalash, tusz i bazę pod tusz do rzęs.
    Odżywka: bez rewelki, wydłużyła rzęsy minimalnie.Stosowałam uczciwie przez 8 miesięcy.
    Szczerze mówiąc kupiłam na allegro kiedyś odżywkę za 50zł i efekt był znacznie lepszy niż po Revitalash (300zl) : rzęsy były wyraźnie wydłużone i stanowczo ściemniały.
    Tusz do rzęs faktycznie wydłuża ale niestety starsznie się kruszy!Dokupiłam bazę pod tusz i stata 100zł: efekt bez zmian

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić anielitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam na wydluzenie rzes
  • Stosoalam ok. 6 miesiecy. Po miesiacu widac bylo pierwsze efekty. Po 3 miesiacach rzesy byly prawie 2 razy dluzsze, ale nie gestsze!Jesli chodzi o minusy to warto wspomniec ze po zastosowaniu powieki robia sie czerwone. Myslalam ze po jakims czasie skora sie przyzwyczai ale nic sie nie zmienilo.
    Mimo drobnych niedoskonalosci odzywka spelnia swoja role.
    Cena jest dosc wysoka ale produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie przeznaczone na 6 miesiecy spokojnie starcza na dluzej.

Chcesz pochwalić Magda28_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij