Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Niesamowity,nadzwyczajny,cudenko XXI wieku
  • Przez 8 miesiecy przedluzalam u kosmetyczki rzesy co 2-3 tyg.a bylo mi to potrzebne ,bo bylam statysta na planie filmowy,.Jednak nie spodziewalam sie ze to bedzie tak niszczace dla moich rzes.Swoje mialam dlugie ,ale po wypadnieciu wszystkich doklejanych sie zalamalam...mialam tylko milimetry rzes.
    Wtedy moja kolezanka miala ten sam problem I polecila mi ten preparat .
    Nie wierzylam ze pomoze a jednak zdzialal cud!Po 3 tyg stosowania mialam dlusze I mnostwo tzw.baby hair.Rewelacja.Stosowalam na noc cienka warstwa przez 5 miesiecy ,A pozniej dla podtrzymania efektu raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie.Uzywam od 3 lat drugiej butelki ,bo teraz to juz stosuje tylko od tzw.przypadku,ale jest niesamowicie wydajny!!!.Kuracja przyniosla taki efekt ,ze wygladaja jak sztuczne ,doczepiane.Sa niesamowite I nigdy bym nie uwierzyla w taki magiczny efekt.Uwielbiam je I stale mnie ktos pyta co ja robie ze mam takie rzesy.U mnie juz zadzialam po 3 tyg.ale stosowalam 5 miesiecy ,bo balam sie ze wroca do stanu poprzedniego milimetrowego,ale tak sie nie stalo.Wrecz przeciwnie przez 3 miesiace zapomnialam kupic ta odzywke I moje rzesy nadal byly dlugie jak wachlarze.
    Doklejaniu rzes mowie stanowczo NIE A odzywce mowie zawsze TAK.
    Takiego cudu kosmetycznego nigdy nie spotkalam.

Używam tego produktu od: od trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie i pol

Chcesz pochwalić Jeannot za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• działa
  • Odzywka przynosi niesamowite efekty. Rzęsy są super długie i ciemniejsze, co dodaje urody Nie wyglądają jak sztuczne wachlarze zrobione u kosmetyczki tylko jak naturalnie długie rzęsy. Jestem zadowolona i polecam!
    Odzywka jest bardzo wydajna, po trzech miesiącach kuracji wystarczy dla podtrzymania efektu używać jej co 2-3 dni. Zatem odżywka której wydajność producent określa na 6 miesięcy z powodzeniem wystarcza na cały rok.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić martast1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Zacznę od tego ze moje rzęsy są krótkie, rosną na wprost, są nierówne. Kupiłam revitalash na ich oryginalnej stronie i zapłaciła 270 zł za 3 miesięczna kuracje. Stosowałam go regularnie, opuściłam jedną noc przez całe te 3 miesiące. Rzęsy zaczęły rosnąć juz po ok. 3 tyg. Wszyscy to widzieli, każda chciała takie mieć. Trochę rosły nierówno, były takie które były bardzo wyrośniete. Może faktycznie na początku minimalnie piekło ale nie masakrycznie. Po 3 miesiącach rzęsy mega!!! niestety efekt nie zostaje na zawsze. Po następnych dwóch miesiącach rzęsy juz nie były takie super. Drogi jest ale działa. Podobno long for lashes działa tak samo a kosztuje 80 zł. po jakims czasie zaczelam znowu smarowac resztką ktora mi została ale coś mnie uczulilo, oczy mnie piekly przez miesiac i spuchly wiec boje się stosować znowu, a tak by chciała ; (

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najbliższy ideału
  • Produkt działa dokładnie tak jak informuje producent! Prawie ideał - już po 3 miesiącach używania moje krótkie rzęski były wyraziste i gotowe do zalotnego trzepotania.

Wady:
    - lekkie pieczenie oczu, które znika po pewnym czasie (rozmawiałam z okulistą, który stwierdził, że produkt jest kompletnie bezpieczny).
    - cena (tylko ze względu której testuje obecnie tańsze odpowiedniki).
    - potrzeba ciągłego używania- po paru miesiącach, jeżeli nie bierzemy do serca zaleceń producenta do stosowania co dwa dni, efekty znikają.

Ilość zużytych opakowań: 4 małe, 1 duże

Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się sprawdza
  • Poczytałam trochę opinii na temat tego produktu i postanowiłam się podzielić moją
    Używam tego produktu TRZECI ROK. Przez pierwsze 4 miesiące smarowałam codziennie potem raz na 2-3 dni(o ile nie zapomnę).
    Moje i tak długie naturalnie rzęsy stały się jeszcze bardziej powabne. Nie zaobserwowałam zmiany koloru powiek.Nie dotknęło mnie żadne okresowe nadmierne wypadanie ,tym samym nie miałam nigdy tzw "dziur" w linii rzęs. Nigdy mnie podrażnił mi ani oczu ani skóry wokół niej.
    Jest MEGA wydajna
    Odstaraszająca jest jedynie (jak dla mnie) cena.

Używam tego produktu od: grubo ponad 2 lata

Chcesz pochwalić fretka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza z tych, które testowałam
  • Włożę kij w mrowisko, ale może moja recenzja uchroni kogoś przed wywaleniem 300 zł na najgorszą odżywkę do rzęs z tych, które testowałam. A testowałam także: FEG za 25 zł oraz L4L Oceanic za 50 zł.
    Dlaczego akurat Revitalash wypada najsłabiej?

Aplikacja:
    W tej odżywce mamy- jak w każdej innej- cieniutki pędzelek, którym nakładamy produkt na linii rzęs. Tyle, że w Revitalash pędzelek jest bardzo twardy, nie dopasowuje się tym samym do kształtu oka, wręcz szoruje powiekę. Przez to też nie czuję, czy nakładam produkt, czy na pędzelku jeszcze coś zostało, czy pocieram oko suchym pędzelkiem. Parę razy złapałam się na tym (i zauważyłam to dopiero w lusterku 8-krotnie powiększającym), że odżywka wylądowała tylko na połowie linii rzęs, reszta pozostała niepokryta.
    W pozostałych testowanych przeze mnie odżywkach pędzelek był miękki i aplikacja produktu nie sprawiała problemu.
    Na plus dla Revitalash jest szybkość wysychania tej odżywki w porównaniu z innymi (ale może to być spowodowane także tym, że przez pędzelek nakładamy jej dużo mniej lub do niektóych miejsc nie dociera wcale).

Efekty:
    W poprzednich odżywkach efekty zauważałam po 3-4 tygodniach użytkowania, tutaj musiałam poczekać 6 tygodni. Efekty kuracji nie był tak spektakularne jak przy L4L i FEG, wręcz powiedziałabym, że mizerne. Przy poprzednich odżywkach rzęsy usrosły na długość i był zagęszczone, tutaj- owszem- urosły, ale bardzo słabe, cieniutkie. Dodatkowo- po tygodniu od zaprzestania używania Revitalash rzęsy wypadały jak szalone, w ciągu 3 tygodni wróciły do swojego wyjściowego stanu. Po innych odżywkach efekty utrzymywał się do pół roku.

jest na takim samym poziomie, co w innych produktach tego typu.

Podrażnienie:
    u mnie nie wystąpiło uczulenie, szczypanie, zaczerwienienie.

Cena:
    i tu jest sedno problemu. Po odżywce za 300zł spodziewałam się efektów o niebo lepszych od tych, które mogę uzyskać za pomocą odżwyki dostępnej dla każdego śmiertelnika. Ale tak nie jest. Wybaczyłabym, gdyby cena zamknęła się w 100 zł. Jeśli komuś zależy tylko na wzroście rzęs na długość i może sobie pozwolić na to, żeby ciągle kupować revitalash żeby podtrzymać efekty kuracji, proszę bardzo. Mi efekt za taką cenę nie odpowiada.

Używam tego produktu od: lipiec 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna!
  • To co zrobiła z moimi rzęsami ta odżywka, przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Rzęsy mam prawie że do nieba!

Jakiś efekt był u mnie zauważalny po 1,5- 2 msc, pełen efekt uzyskałam po 3-4 msc. Odżywka nie spowodowała u mnie skutków ubocznych, tj.: podrażnienia, łzawienia, pogorszenia wzroku, ani sinej pręgi wzdłuż linii rzęs

Moje rzęsy są widocznie wydłużone, od wielu osób słyszałam zapytanie, czy są one sztuczne!
    Efektu pogrubienia nie uzyskałam, ale nie mam problemu z gęstością rzęs, więc mi to nie przeszkadza

Aktualnie stosuję 2, 3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektów.
    Z czystym sumieniem polecam, ale max gwiazdek nie daję, bo ciekawi mnie jeszcze tańszy odpowiednik Revitalash.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić olka1288 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Kupiłam tą odżywkę ponieważ chciałam odżywic moje rzęsy po przedłużaniu rzęs. Ogólnie jej działanie się sprawdziło rzęsy się wydłużyly, bardzo ładnie wyglądają, jednak to, że przez nią pogorszył mi sie wzrok, dyskwalifikuje ją pod każdym względem używania, chyba, że na brwi czy coś. Cieszę się że w ogóle moja szwagierka powiedziała mi o tym, że były już takie doniesienia o dziewczynach które odstawily ten preparat właśnie ze względu na negatywny wpływ na oczy, ja sama nigdy bym nie pomyślała że to przez to mam nagle takie suche oczy, zaczęłam się martwić, kupowałam specjalne krople nawilżające, które też nie dawały efektu. Dopiero po odstawieniu odżywki, po dwóch dniach mój wzrok się poprawił. Szkoda bo wiązałam wielkie nadzieje z tą odżywka. Radziłabym dla innych osób patrzeć na składy takich odżywek i wybierać takie które nie zawierają bimatoprofenu lub pochodnych. Z tego co wiem Realash nie posiada tego składnika, prawdopodobnie będzie to mój kolejny zakup, ale będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Pomidorzyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!!
  • Używam odzywki od dwóch miesięcy. Po miesiącu stosowania rzęsy zrobiły mi się gęściejsze a teraz są super długie. Moje rzęsy po wytuszowane są tak długie że dziewczyny mi się pytają czy doczepiałam rzesy. produkt jest bardzo wydajny! Na prawde polecam , nigdy się z nim nie rozstaje .Nakładam go codziennie na noc

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić JulliettaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam rewelacyjny kosmetyk
  • rewelacyjna odżywka do rzęs
    naturalne rzęsy mam bardzo słabe, króciutkie i rzadkie
    już po 3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę
    żałuję że nie zrobiłam zdjęć przed i teraz
    teraz może nie są rewelacyjne jak u koleżanek które swoje rzęsy mają takie jak ja teraz ale dla mnie to rewelacja
    stosowałam inne odżywki ale nie było żadnych efektów
    Revitalash działa cuda !!!!!!!!!!!!!
    pamiętajcie tylko żeby nie oszczędzać i kupić produkt oryginalny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić elvita za czytelną i pomocną recenzję?