Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• polecam rewelacyjny kosmetyk
  • rewelacyjna odżywka do rzęs
    naturalne rzęsy mam bardzo słabe, króciutkie i rzadkie
    już po 3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę
    żałuję że nie zrobiłam zdjęć przed i teraz
    teraz może nie są rewelacyjne jak u koleżanek które swoje rzęsy mają takie jak ja teraz ale dla mnie to rewelacja
    stosowałam inne odżywki ale nie było żadnych efektów
    Revitalash działa cuda !!!!!!!!!!!!!
    pamiętajcie tylko żeby nie oszczędzać i kupić produkt oryginalny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić elvita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna, ale uwaga na skutki uboczne
  • Używałam odżywki przez 4 miesiące codzienne, przez 3 miesiące co dwa, trzy dni. Po dwóch miesiącach używania moje rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły. Byłam bardzo zadowolona, ale niestety po kilku miesiącach zauważyłam, że moje powieki zrobiły się ciemniejsze, a wzdłuż linii rzęs pojawiła się sina pręga. Po 2 tygodniach od odstawienia odżywki powieki wróciły do normalnej barwy, niestety czerwona pręga pozostała. Odżywka spowodowała pękanie drobnych naczynek przy linii rzęs. Jeśli chodzi o porost rzęs odżywka jest bardzo skuteczna, ale z uwagi na potencjalne skutki uboczne, nie polecałabym jej nikomu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agulsopot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna odżywka!
  • Revitalash zakupiłam po tym, jak na własne oczy widziałam efekty u koleżanek. Faktycznie działa, jeszcze nie spotkałam osobiście osoby, która używała go regularnie i nie było efektów.

Ja również jestem bardzo zadowolona i mogę polecić produkt z całą odpowiedzialnością, rzęsy są dłuższe, mają ciemniejszy kolor, są podkręcone.

Jednak żeby nie było tak kolorowo muszę zaznaczyć, że zdarza się, iż moje oczy są podrażnione, na szczęście jest to znośne (lub sobie to wmawiam żeby nie przestać używać odżywki), na ten moment widząc różnicę nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez Revitalash. Uzależnia.

Używam tego produktu od: 2 misięcy

Chcesz pochwalić patrycjap77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Odzywkę zakupiłam w zestawie z primerem i tuszem do rzęś.Tusz i praimer-kiepskie
    \nOdżywka cudowna!!!!!
    \nStosuję od dwóch lat! jedną i tą samą!
    \nJest mała,owszem,ale kosmetyku nie nakłada się dużo,stosuję dwa razy w tygodniu.Rzęsy są piękne,długie...jak marzenie.
    \nDziewczyny warto zainwestować kasę w tą odzywkę!!
    \n

Chcesz pochwalić Pachnotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rosną, ale potem wypadają
  • na razie nie znalazłam nic lepszego - po użyciu odżywki rzęsy na prawdę stają się dłuuugie, ALE jest jeden i niestety podstawowy mankament - rzęsy po około miesiącu świetnego wyglądu wypadają i wówczas wygląda się jak oszołom... trzeba wtedy albo doczepiać 'jeden do jednego' albo sztuczne...

Używam tego produktu od: chwili kiedy zawitała odżywka w Polsce - jakieś 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba z 5 lub 6 sztuk

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na efekty trzeba poczekać, ale warto!
  • Pierwszy raz do czynienia z odżywką miałam u znajomej. Miała przepiękne, długie rzęsy, później dowiedziałam się, że to za sprawą revitalash. Z zakupem zbierałam się długo. Zawsze wyskakiwały inne wydatki na ulokowanie 300 zł niż odżywka na rzęsy. W końcu odżywkę dostałam na urodziny. Stosuję już 5 tygodni.
    Swoje rzęsy mam długie, ale zależało mi na zagęszczeniu ich. Przez pierwszy miesiąc kompletnie nie widziałam różnicy mimo regularnego stosowania odżywki. Od jakiś paru dni dostrzegam, że wyrosły nowe rzęsy i zaczyna się efekt zagęszczenia. Może jestem niecierpliwa, może u wszystkich kobiet trzeba czekać, ale myślałam, że pierwsze efekty będą widoczne wcześniej.
    Przy tuszowaniu rzęs widać efekt stosowania odżywki. Bez makijażu ja go sama nie dostrzegam.
    Aplikacja odżywki jest łatwa i szybka.
    Odżywka jest naprawdę wydajna i myślę, że starczy mi jeszcze na sporo czasu.
    Minus za to, że na początku uczulała. I to dość konkretnie. Z czasem objawy stały się mniejsze.
    Czy kupię ponownie nie wiem. Z jednej strony cena odstrasza, ale w przeliczeniu na czas na jaki odżywka starcza to wcale nie jest taka gigantyczna.
    Z drugiej strony martwi mnie, że problem z uczuleniem nie pojawia się tylko u mnie.
    Na pewno to opakowanie skończę, ale nad kolejnym się zastanowię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • spektakularne rzęsy
  • Stosuję odżywkę od roku. Efekt? Piękne długie rzęsy.Po użyciu dobrego tuszu - jak z reklamy.
    Wygodne w użyciu ( na początku codziennie, teraz dwa razy w tygodniu). Raz na jakiś czas rzęsy się wymieiają. Długie wypadają, wyrastają nowe- krótkie. Bywa, że przez tydzień mam minimalne przerzedzenie rzęs - po wytuszowaniu niezauważalne. Po krótkim czasie rzesy się wyrównują i ponownie można nimi zalotnie trzepotać. Nie wyobrażam sobie życia bez tej odżywki. A cena? Produkt jest tak wydajny, że po rozbiciu na miesiące okazuje się, że płacimy za nią niewiele. Niewiele w stosunku do efektu. Lepiej niż sztuczne rzęsy, bo naturalnie. I te pytania: "ale masz rzęsy dłuuuuuugie, jak Ty to robisz?" ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 mini

Chcesz pochwalić Kakesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny produkt (prawie robi jednak dużą różnicę)
  • Postanowiłam opisać dziś produkt, o którym nie wiem do końca co myśleć....

Działanie jego jest faktycznie spektakularne - produkt musi zawierać jakieś składniki chemiczne, które powodują sztuczny, intensywny porost rzęsy i brwi. Efekt jest spektakularny i niesamowity.

Odżywkę nakłada się codziennie, zawsze przed snem na oczyszczoną skórę - jak eyeliner (odżywka wygląda jak opakowanie tuszu z pędzelkiem). Aplikacja jest łatwa i nieuciążliwa. Cena na początku może zdawać się duża, ale opłaca się.

Odżywka jest bardzo wydajna (mi jedno opakowanie starczyło na jakieś 8 miesięcy regularnego używania). Później wystarcza byle jaki tusz a rzęsy jak sztuczne. Rzęsy dużo mniej wypadają, są mocniejsze. Ale do czasu!!!!
    Dla podtrzymania efektu trzeba stosować odżywkę cały czas. Później już raz na kilka dni, ale bez tego rzęsy powrócą do pierwotnego wyglądu po pewnym czasie - zdaniem producenta. Ale niestety rzęsy wypadną tak czy siak - nieważne czy używasz jej później raz w tygodniu, czy codziennie. Po prostu, rzęsy w pewnym momencie wypadają i w miejsce ich wyrastają nowe! i wówczas wyrastają takie jakie masz normalnie.... i nie przeskoczysz tego ;(

Jeśli ktoś ma wrażliwą skórę lub oczy odżywka prawie zawsze na początku powoduje uczulenie - czerwone, szorstkie i obrzęknięte powieki, uczucie oparzenia...

Ale chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeżeli człowiek się zastanowi co może spowodować, że rzęsa w przeciągu kilkunastu dni wydłuża się dwukrotnie, to ogarnia go przerażenie - przynajmniej mnie ogarnęło...

I po 2 latach stosowania odżywki, którą wprost pokochałam - a jeszcze bardziej jej efekty - nawet nie przeszkadzały mi te "przerwy" na wymianę rzęs - zrezygnowałam z niej.

Chyba wolę już moje krótkie rzęsy, niż smarowacz oczy nie wiadomo czy, co nie wiadomo jak może wpłynąć na mój wzrok.

Dlatego mam strasznie mieszane uczucia co do tego produktu...

dziewczyny a Wy macie jakieś przemyślenia odnośnie tej odżywki? napiszcie bo jestem bardzo ciekawa!

pozdrawiam wszystkie wizażanki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mirka1025 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kapitalny
  • Polecam polecam polecam!!! rzęsy są długaśne już po niecałych dwóch miesiącach. Wyglądają naturalnie i są supwr długie. Wszyscy mnie pytają co zrobiłam ,że mam takie długie rzęsy , nawet faceci Jedynym minusem jest cena ....ale odżywka jest rewelacyjna .Mój hit

Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Piękne długie spektakularne
  • Revitalash faktycznie wydłuża i podkręca rzęsy. Odkąd ją stosuję, czyli już 2 lata, ludzie podziwiają moje rzęsy, także makijażystka, która robiła mi makijaż ślubny. Ja się do efektu przyzwyczaiłam i już go nie zauważam.
    Na co dzień nie muszę już używać tuszu do rzęs. Wystarczy henna raz na 3 tyg i rzęsy są jak pomalowane.
    A gdy użyję maskary, są spektakularne.
    Odżywkę stosuje się ponad linią górnych rzęs i nie powinna dostać się do oka. Wtedy szczypie. Efektem stosowania odżywki jest niestety zaczerwieniona powieka górna, właściwie notorycznie.
    Nie wiem, jak to możliwe, dzięki tej odżywce rzęsy są podkręcone. Zupełnie zaprzestałam używania zalotki. A naturalnie moje rzęsy były proste.

Zalety:
    - działa
    - wydajność 6-7mcy
    - podkręcone długie rzęsy

Wady:
    - oczywiście działa, gdy się stosuje odżywkę, po zaprzestaniu rzęsy wracają do normy
    - wiecznie zaczerwieniona powieka górna

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij