Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Chwalona: 1 raz(y)
  • ratunek dla zniszczonych rzęs
  • Odżywka uratowała moje rzesy po tym jak je sobie spaliłam. Wszyscy powtarzali że będą odrastać około 3 m-cy a nie chciałam tyle czekać więc zainwestowałam w tą odżywkę. Już po miesiącu rzęsy odrosły i są dłuższe i ładniejsze niz przed spaleniem, naprawde super efekt odrosły równe i gęste i są zupełnie inne - lepsze, dlatego musiałam zmienić tusze do rzęs bo wczesniej musiałam mocno pogrubiac i wydłużać rzęsy żeby wogole były widoczne teraz gdybym tak malowała rzesy efekt byłby teatralny wystarczy zwykłe podkreślenie kolorem czarnym i jest super efekt.

Chcesz pochwalić larky za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Najpierw super efekt, a potem masakra!!!
  • Dostałam tę odżywkę w prezencie i po regularnym stosowaniu, po ok 3 tyg pojawił się super efekt. Rzęsy były gęstsze i dłuższe. W końcu były tak długie, że ciężko było mi je tuszować. Zaczęłam stosować kosmetyk raz w tygodniu i tutaj bajka się skończyła. Rzęsy zaczęły mi strasznie wypadać. Teraz wydaje mi się, że jest gorzej niż pierwotnie.
    Zastanówcie się jeśli macie zamiar kupić ten kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić As20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Moją kurację Revitalash rozpoczęłam w lutym. Po miesiącu pojedyncze rzęsy zaczęły się wydłużać. Po 3 miesiącach widziałam już dużą różnicę i wyrównanie długości rzęs na obu powiekach. Rzęsy się wydłużyły i podkręciły.
    \nNareszcie bez makijażu wyglądało, że jednak są!
    \nNajlepszy efekt miałam chyba po 5 miesiącach. Rzęsy długie i wywinięte jakby zalotką. Nawet pare osób pytało mnie, czy je przedłużyłam. W szóstym miesiącu, w którym jestem teraz pojedyncze najdłuższe rzęsy zaczynają wypadać, ale gonią je już inne.
    \nPodsumowując: jestem zachwycona i na pewno kupię kolejne opakowanie. Mam kuracje 6cio miesięczną (3,5ml), ale jeszcze dużo mi zostało (używam odżywki wieczorem na górne i dolne powieki).
    \nNie muszę rzęs zbyt mocno tuszować by je wyeksponować. Jestem bardzo zadowolona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Loquilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale to nie dla mnie
  • Swoją kuracje Revitalash zaczęłam pod koniec grudnia 2013. Po jakimś miesiącu rzesy wyglądały śmiesznie, bo tylko kilka włosków było dłuższych, ale po kolejnych kilku tygodniach efekt sie wyrównał. Najlepiej rzesy wyglądały po 3 miesiącach codziennego stosowania. Potem, mimo iż nie zmniejszyłam częstotliwości nakładania, z jednego oka wypadło mi kilka rzes w jednym miejscu i zrobiła sie brzydka luka, ale na szczęście szybko wyrosły nowe rzesy. Pewnie uzywalabym dalej tej odzywki, gdyby nie fakt, ze w trakcie kuracji zaliczyłam dwa razy zapalenie spojowek, całe białka miałam przekrwione. Pierwszy raz udało mi sie wyleczyć zwykłymi kroplami z apteki, drugim razem konieczna była wizyta u okulisty i mocniejsze krople. Wtedy to dało mi do myślenia i postanowiłam ograniczyć stosowanie Revitalash. Zwłaszcza, ze na powiece przy linii rzes pojawiły sie czerwone kreski, bywaly tez dni, ze moje oczy wyglądały na zmęczone. Ponieważ miałam jeszcze sporo w opakowaniu, szkoda mi było wyrzucić odżywkę, stopniowo zmniejszyłam częstotliwość używania. Najpierw było to co dwa dni, teraz raz w tygodniu. Rzesy zaczęły wypadac, ale na szczęście szybko zaczynały w tych miejscach rosnąć nowe. Od lipca mam wakacje, wiec przestałam malować oczy, żeby dać sie rzesom zregenerować, dodatkowo zaczęłam stosować talike dwa razy dziennie, a na noc olejek rycynowy. I muszę stwierdzić, ze efekt jest ok. Dzis pomalowalam rzesy i wyglądają super, na pewno sa dłuższe i gesciejsze niż przed kuracja Revitalash i nie wiem, czy to zasługa taliki, olejku, czy moze jedna cienka warstwa Revitalash w tygodniu nadal ma jakiś wpływ na rzesy. Dopóki ja mam, to będę używać, bo szkoda mi wyrzucić. Przy takim rzadkim używaniu nie mam żadnych podrażnień, wiec jest ok. Mam opakowanie 2 ml i nadal w nim chlupocze, a używam od 7 miesięcy. Na pewno jednak nie kupie wiecej tego produktu, bo boje sie podrażnień, poza tym obecność bimatoprostu jest dla mnie kontrowersyjna. Wole naturalne sposoby, mimo, iż efekt moze nie jest tak spektakularny. Ale przynajmniej moje oczy wyglądają na zdrowe. Poza tym mam wrażenie, ze talika i olejek zagęściły mi rzesy. Gdy stosowałam sam Revitalash, rzesy były długie, ale zagęszczenia nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić helga8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim
  • Jak dla mnie rewelacja, miałam słabe i krótkie rzęsy zniszczone przez ich przedłużanie. Sięgnęłam po Revitalash z dystansem, nie liczyłam, że efekt będzie tak zadowalający. Teraz niestety nie mogę nosić latem okularów przeciwsłonecznych bo jak wytuszuję rzęsy to okulary mi bardzo przeszkadzają Kupiłam produkt, który miał starczyć na pół roku ale mam go już prawie rok

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Wiolka1978 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam ambiwalentny stosunek
  • To najlepsza odżywka do rzęs z jaką się spotkałam. Dlaczego? Ano dlatego, że daje jakikolwiek rezultat. Wcześniejsze odżywki sprzed ery bimatoprostu i pochodnych tego nie dawały. Niestety, nie jestem z tego rezultatu w pełni zadowolona.
    Po pierwsze w moim przypadku efekt pojawił się po 2-3 miesiącach i są to głównie znacznie dłuższe rzęsy w górnej powiece, zagęszczenie jest bardzo mizerne. Niektóre rzęsy wyrosły krzywo.
    Świetny rezultat osiągnęłam za to na dolnej powiece, na której nie wiedzieć czemu rzęsy nie rosły mi praktycznie w ogóle. Chociaż efekt nie jest zawrotny to nie jest to już stan patologiczny, łysej dolnej powieki.
    W tej chwili, po ok 9 miesiącach od rozpoczęcia używania Revitalash i ok 2 od zaprzestania, górne rzęsy wróciły do normy sprzed kuracji, może jest ich odrobinę więcej.
    Dolne, jak wyrosły, tak są o ile nie jest ich nawet coraz więcej.

Niestey dużym minusem użytkowania tej odżywki są w moim przypadku czerwone powieki. Rano wyglądam jakbym całą noc płakała. Całe szczęscie po jakimś czasie ten stan mija.

Równie zniechęcająca jest cena, ponad 300zł za efekt, na widok którego nie padam z zachwytu? No nie wiem... Nastepnym razem pewnie spróbuję innych, tańszych odpowiedników, a jeśli efekt mnie nie zadowoli przeboleję pewnie minusy i wrócę do Revitalash.

Używam tego produktu od: ok października 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, tej większej pojemności

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LadyMadalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs!
  • Po przeczytaniu wielu zachwytów o tej odżywce, poogladnia zdjęć efektów na blogach byłam na nią napalona jak 'pies na suchary ' W końcu na końcu zeszłego roku ja zakupilam.
    Używałam prawie codziennie (3-7 × na tydzień) na noc po demakijażu.
    Na początku troszeczke podrazniala oczy, miałam taka delikatnie czerwoną kreske na gornej powiece i oczy mi strasznie lzawily przy ogladaniu telewizora lub czytaniu, ale z czasem przeszło. Wydaje mi się, że było to spowodowane tym, że nakładalam za duzo produktu. Wystarczy raz maznac cieniutka warstwa odzywki przy linii rzęs i mozemy cieszyc sie efektami sztucznych rzes bez podrażnień.
    No właśnie efekty. Pierwsze zauwazylam po ok miesiacu, rzesy byly długie, super sie malowały. Po 3 miesiacach rzesy byly meeega długie, dosiegaly az do brwi. Po tym czasie zaczęły wypadać, przerzedzily sie, a po ok 2, 3 tygodniach znow byly super dlugie. W czasie trwania mojej 9 miesiecznej kuracji taki cykl powtórzył się 3 razy. Mimo tego jestem mega zadowolona, rzesy sa piekne. Nie zliczylabym ile pytan dostaje czy to sztuczne rzesy, czy moze doczepiane, ile komplementów i to nawet w czasie przerzedzenia.
    Wydajność również na plus. Zakupilam odzywke na pol roku, uzywam jej 9ty miesiac i jeszcze jest. Przy takiej wydajności cena, aż tak nie odstrasza chociaż jest bardzo wysoka. Ja mimo wszystko kupie ja ponownie i poki co nie wyobrażam sobie by przestać ją używać.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 9 miesiecy

Chcesz pochwalić paulllina91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Po zrobieniu henny na rzęsy, tak mi je osłabiło że mi po wypadały i zostały mi kępki. Co mnie mega zdołowało bo miałam swoje piękne i długie rzęsy.. Kupiłam tą odrzywke jest genialna już po dwuch tygodiach było widać że rzęski odrastają, a po dwuch miesiącach już się mogłam cieszyć moimi długimi rzęsami. Prawda wydłużyły się jeszcze bardziej niz były. Swietna jest ta odrzywka

Chcesz pochwalić domist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy się wydłużają ale oczy są sine
  • Odżywkę kupiłam w gabinecie kosmetycznym, kurację półroczną 3,5 ml (360 zł).
    Używałam jej przez 9 miesięcy najpierw 3 miesiące codziennie wieczorem po demakijażu na linii rzęs górnej powieki (tak jak eyeliner). Efekt był spektakularny, długie i piękne rzęsy, po zastosowaniu tuszu wrażenie, że powieki są strasznie ciężkie.
    Aby podtrzymać ten piękny efekt kolejne 6 miesięcy stosowałam odżywkę 2-3 razy w tygodniu albo kiedy mi się przypomniało.
    Po 9 miesiącach (zostało jeszcze ok 1/4 opakowania) moje powieki zaczęły się robić czerwone a później fioletowe, spuchnięte i strasznie piekące. Odstawiłam odżywkę na 2 tygodnie i oczy wróciły do normy. Postanowiłam spróbować nakładać odżywkę znów (aby zachować śliczne długie rzęsy), niestety efekt ten sam - czerwone, piekące, spuchnięte. Wyrzuciłam odżywkę.
    Po odstawieniu preparatu rzęsy powoli zaczęły wracać do swojej normalnej długości.

4 miesiące po odstawieniu odżywki chciałam znów jej używać w końcu rzęsy po niej wyglądały tak pięknie. Korzystając z tego, że koleżanka zakupiła sobie opakowanie posmarowałam się raz całkiem świeżą odżywką aby sprawdzić czy moje oczy nie będą reagować tak strasznie, niestety efekt taki sam (zrobiłam zdjęcie - patrz poniżej)

Ilość zużytych opakowań: 3/4

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rudolfio za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Spełnione obietnice
  • Mam bardzo dlugie rzesy ale naczytalam sie wiele dobrego o tej odzywce.cena na pierwszy rzut oka lekko straszy ale jak sie juz podzieli cene na wydajnosc to zmienia postac rzeczy...
    Pierwsze efekty zauwazylam po 3 tygodniach : rzęski ładnie sciemnialy, zgestnialy i dotad proste zaczęły się podwijac. Teraz minelo prawie piec tygodni, podcielam je lekko, ladnie sie wyrownaly, staly sie podatne na tusz i wygladaja jak sztuczne -rowne, dlugie,czarne i podwiniete. Przez pierwsze dni oczy byly lekko zaczerwienione i piekące, ale przeczekałam i nie czuje juz nic. a Efekt wart jest kazdych pieniedzy!!

Chcesz pochwalić Ada= za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij