Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua, Sodium Chloride, Chlorphensin, Phenoxyethanol, Cellulose Gum, Disodium Phosphate,Citric Acid, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, -Phantenol.

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• cena miażdży!
  • odejmuję gwiazdkę za gigantyczną cenę - 330,00 oryginalna więc bardzo dużo. Plus, że wydajna i po 2 tygodniach zmienia rzęsy nie do poznania. Na brwiach już takiego efektu nie zauważyłam, ale i tak uważam, że to najlepsza z wszystkich odżywek jakie stosowałam do rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić JustusLand za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra,ale uczula moje oczy
  • serum jest ogolnie dobre. rzeczywiscie stymuluje wzrost rzes, są dłuższe i gęstsze.

jednak minusy-

- mam zaczerwienione oczy i wrazenie ze wszystkie zyly na powiekach sa widoczne,
    - swedzace powieki,
    - cena. po takiej cenie nie spodziewalabym sie takich skutkow ubocznych.
    uzywalam z tego powodu co 2,3dni tylko zeby skonczyc opakowanie

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolciad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku bajka ale już się na nią nie skuszę...
  • Wiecie co... pisałam ta opinie i pisałam aż w końcu niechcący wszystko się usunęło i już nie chce mi się pisać referatu po raz kolejny, wiec reasumując: rzesy sa piękne jak się stosuje odzywke ale po zakończeniu ( nie nagłym z dnia na dzień tylko stopniowym) wypada na potęgę. Stosowac caly czas raczej się nie bo odzywka ma podejrzany skład. Teraz ponownie bym jej nie zakupila. Zreszta nawet nie wykorzystalam do końca zakupionej dawki ale juz chyba będzie lezala w szufladzie az do końca terminu waznosci a potem wyladuje w koszu. NIgdy więcej...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Skorpio_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit!odkrycie
  • zanim kupilam czytalam duzo o tym kosmetyku,i jego konurenjach,nie wiedzialam ktory kupic.
    jednak padlo na revitalash,i dobrze!!!
    nie zaluje ani zlotowki wydanej na niego,zaplacilabym nawet wiecej!
    jest genialny, stosuje ponad 3 miesiace.i w koncu moge malowac pieknie oczy,mocne smoky,bez uzycia sztucznych rzes.bede uzywac juz na stale.
    mam kuracje 6 miesiaczna.juz planuje kupic nastepne opakowanie.nie wiem jak zwydajnoscia,bo kosmetyku wciaz mam duzo,zobaczymy po 6 miesiacach.
    nie moge tylko sluchac opini zlych.ze dziewczyny pisza ze po np kilku miesiacach przestaly uzywac i rzesy wypadly.to oczywiste.jesli sie decydujesz na ten kosmetyk,to na stale.to tak jak raz zrobic tipsy,a potem plakac ze paznokcie zniszczone.....

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydłuża rzęsy i zagęszcza, ale nie pogrubia. BARDZO WYDAJNA.
  • Odżywkę kupiłam w zestawie z tuszem do rzęs (który jest na 4,5 gwiazdki). Moje rzęsy są cienkie, średnio długie i średnio gęste.
    W pierwszym miesiącu użytkowania malowałam linię rzęs codziennie. Po miesiącu nie zauważyłam żadnych efektów, więc odżywkę stosowałam już co drugi dzień. Po drugim miesiącu nadal nie widziałam efektów, więc mój zapał ostygł do aplikacji 2 razy w tygodniu.
    Jakież było moje zdziwienie, kiedy po 3 miesiącach używania tej odzywki WSZYSTKIE MOJE KOLEŻANKI zauważyły, że mam baaardzo długie rzęsy.
    Na początku myślałam, że się umówiły, ale kiedy kolejni ludzie zauważali efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs - zaczęłam analizować zmiany jakie zaszły w moich rzęsach. Doszłam do wniosku, że faktycznie rzęsy są gęstrze i dłuższe (w zewnętrznym kąciku przyrost był 5 mm) i po wytuszowaniu wyglądają spektakularnie
    Odżywkę nadal stosowalam 2 razy w tyg. jeszcze przez 1,5 m-aca i... znudziło mi się pamiętanie o aplikacjach.
    Podsumowując : PIĘKNE RZĘSY miałam po 3 m-cu stosowania odżywki. Skończyłam aplikację po 5 m-cu. Efekt utrzymał mi się jeszcze 3 miesiące i oczy wróciły do dawnego wyglądu.
    Najciekawsze, że po 5 m-cach używania jeszcze mi została spora ilość odzywki w buteleczce 2 ml.

Używam tego produktu od: 2011 r.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. 2 ml

Chcesz pochwalić sezamka11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Sceptycznie podchodziłam do tej odżywki, ponieważ nie wierzyłam w jej niezywkłe działanie. Jednak przezytałam wiele pozytywnych opinii, zobaczyłam też efekty u mojej kosmetyczki, która zachęciła mnie do kupna. Nie żałuję. Odżywka jest rewelacyjna! Tak spektakularnych efektow się nie spodziewałam. Niegdy nie narzekałam na swoje rzęsy, były dość długie, gęste i mocno podwinięte. Ale zawsze mogłoby być lepiej. Gdy zaczęłam używać Revitalash, efekty zauważyłam po ok. miesiącu stosowania. Jestem zachwycona, obecnie rzęsy sięgają mi do brwi (nawet niepomalowane!) są grubsze i mniej wypadają.

Plusy:
    - rzęsy są znacznie dłuższe,
    - grubsze,
    - mniej wypadają,
    - są mocniej podwinięte,
    - odżywka nie uczula (przynajmniej mnie, a jestem alergikiem),
    - jest wydajna.

Minusy:
    - cena!

To jedyny minus. 300 zł za 2 ml odżywki to dość sporo. Są tańsze odpowiedniki o podobnym składzie. Może keidyś się skuszę. Jednak Revitalash mogę polecić z czystym sumieniem. Aplikuję ją codziennie przed snem, a rzęsy wciąż rosną.

Używam tego produktu od: neicałe 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić SolangeLutetia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Spełnione wszystkie obietnice producenta.

Mam tą odżywkę w wersji na 6 m-cy. Kupiłam w zestawie z zalotką i tuszem wydłużającym do rzęs w cenie 330 zł. Jesli chodzi o kosmetyki działam spontanicznie, nie mogę więc powiedzieć, że nosiłam się z zakupem długo... Nie wiem co mnie podkusiło by nałożyć sobie sztuczne rzęsy metodą jeden do jednego. Wytrzymałam z nimi 3 tyg. A że były bardzo nieprofesjonalnie nałożone (i była to polecona kosmetyczka!) to przy pozbywaniu się ich straciłam połowę swoich rzęs Wtedy już miałam opakowanie odżywki Revitalash i nawet kilka dni przed pozbyciem się tego sztucznego okropieństwa z oczu zaczęłam aplikować przy nasadzie rzęs to cudo. Tak, to jest CUDO! Moje rzęsy odżyły, może nie aż tak szybko, bo czekać musiłam, ale już po miesiącu widać było poprawę. Przede wszystkim urosły mi bardzo długie. Może nie są grubsze, ale są troszeczkę ciemniejsze. Jednak kluczowa jest ich długość. Najlepszym dowodem na to, że efekt jest powalający będzie stwierdzenie mojej przyjaciółki, która to widząc mnie po ok 4-5 m-cach stosowania Revitalash spytała czy znów mam sztuczne rzęsy. A to moje własne. Z moim ulubionym tuszem Max Factor 2000 Calorie można faktycznie pomyśleć że są sztuczne. Odżywka ta starszyła mi na więcej czasu niż 6 m-cy. A ja jestem bardzo sumienna w dbaniu o siebie i nie zdażało mi się pominięcie choćby dnia w stosowaniu jej.
    Zaznaczyłam, że kupiłabym ponownie ale na razie nie mam takiej potrzeby. Nie wiem ile ten stan doskonałości będzie się utrzymywał, ale w momencie gdy twa to po cóż mi nowe opakowanie. Natomiast jak zauważę osłabienie to oczywiście zakupię. Tym razem odpuszczę sobie zestaw. Kupię samą odżywkę. Tusz nie jest zły ale nie powala. A zalotka jak zalotka.. nic szczególnego. Dodam, że nie maiałam takich objawów o jakich wspominają niektóre dziewczyny, że powieki były zaczerowienione.

Używam tego produktu od: od 8 m-cy

Chcesz pochwalić hubusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • kocha się albo nienawidzi
  • tą odżywkę albo się kocha albo nienawidzi, ja jestem zdecydowanie w grupie osób które ją szczerze nienawidzą :/
    nigdy nie mogłam narzekac na swoje rzęsy, nie są teatralnie gęste, długie czy podkręcone, są proste ale zalotka daje im radę, średnio długie ale dosyć gęste, po 2 miesiącach z olejkiem rycynowym przestały całkowicie wypadać, barrrrdzo się zagęściły i troszkę urosły. Przy dobrej maskarze potrafiłam wyczarować piękny efekt. Ale zachciało mi się cudów :/ wyczytałam, że ta odżywka da mi takie cuda na oczach, że będę wyglądac jakbym miała rzęsy doklejone metodą 1:1... naczytałam się recenzji, dziewczyny wychwalały pod niebiosa, w duchu krzyczałam "JA TEŻ CHCĘ!" Od razu tego samego dnia zakupiłam odżywkę, bolało, oj bardzo bolało, strata takiej ilości pieniędzy na raz, ale raz się żyje, do tego odżywka wydajna a niech będzie.
    Pierwszy dzień był tragiczny, myślałąm że mi oczy wypłyną :/ szczypało, piekło, ogólnie tragedia, ale producent mówił, że tak ma być więc dzielnie smarowałam przed snem, mimo że z bólu później spać nie mogłam. Tak było przez pierwszy tydzień. Dodam że oczy miałam tak czerwone, zaognioną całą skórę, że musiałam baaaaardzo mocny makijaż oczu robić bo wyglądałam jakby mnie ktoś bił :/ Przy czym mam jasną karnację, pracuję na nocną zmianę więc wyglądałam jak Lady of the night albo wampir jakiś :/ ok, przezyłam ten tydzień, już w głowie widziałam efekty więc "drobne" niedoskonałości nie mogły mnie powstrzymać od posiadania pięknych, wymarzonych rzęs!
    Po tygodniu ból się zmniejszył, opuchlizna i zaczerwienienie zniknęło, ale pojawiło się swędzenie powiek, nawet po kilku godzinach od nałożenia preparatu oczy mnie po prostu swędziały :/ nic mówię, dalej dzielnie się smarowałam.
    Efektów nie było po tyg, po 2, 3 a 4 tygodnia.... TRAGEDIA!!!! Rzęsy mi wypadły w ciągu kilku dni!!! Zostałam ze smętnym i 3 włoskami na krzyż! Płakałam i waliłam głową w ścianę :/ nie dało się ich umalować, nie dało się z nimi zrobić nic... Te kilka włosków powykręcało się w różne strony i były różnej długości :/
    Odżywkę od razu odstawiłam, zaczełam kurację olejkiem rycynowym, minęły 2 tyg, pomału mi te rzęsy odrastają, nadal nie mogę ich umalować bo wyglądam conajmniej dziwnie ponieważ w niektórych miejscach po prostu rzęs nie mam i mam kilka włosków, łysy plac i znów kilka włosków :/ Odżywkę używam do brwi, one mi po niej nie wypadają i ściemniały mi o kilka tonów z czego jestem zadowolona (dlatego 1 gwiazdka).
    Zafundowałam sobie dramacik za własne i to nie małe pieniądze :/
    Dodam, że mimo iż minęły już 2 tyg powieki górne nadal mnie swędzą a nigdy przedtem nie miałam takich problemów. Do tego pogłębiły mi się zmarszczki mimo że pielęgnacji nie zmieniałam, nie lałam dużej ilości tej odżywki, wręcz po pierwszym razie starałam się kłąść jej jak najmniej ze względu na ból i szczypanie.
    Preparat po prostu nie dla mnie, nie wiem czy jetem aż tak wrażliwa czy po prostu uczulona na jakiś składnik...
    W każdym razie ja ta odżywkę omijać będę szerokim łukiem :/

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt z efektami ubocznymi
  • Kupiłam go po skończeniu odżywki RapidLash która też coś zdziała ale potem przestała działać po 2 miesiącach czy jakoś tak a Revitalash jest jego ulepszeniem moim zdaniem ale kosztuj 100$ a nie jak RapidLash 50$ no cóż...

Co lubie w Revitalash?
    -faktycznie działa,rzęsy są 2 razy dłuższe i gęstsze oraz ciemniejsze,wypadają wolniej

Czego nie lubie w nim?
    -pieką oczy jeśli się dostanie do oczu
    -cena jest powalająca 330zł w polsce najtaniej za oryginał
    -po pewnym czasie też przestaje działać ja go używam od sierpnia do lutego czyli 8 miesięcy i tylko do listopada moje rzęsy były piękne a potem za nic nie mogłam sobie z nimi poradzić,nie chciały sie mi układać,każda szła w swoją stronę,straciły na długości i na gęstości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!!! mam brwi!!!
  • To serum jest boskie! I na prawdę działa! Aż żałuję, że nie robiłam dokumentacji fotograficznej wzrostu moich brwi i rzęs.
    Serum dostałam w prezencie na gwiazdkę i od tamtego czasu stosuję regularnie. I jestem w szoku. Nigdy nie narzekałam na swoje rzęsy ale teraz to one są nieprzyzwoicie długie, jak sztuczne. Szkoda, że serum jeszcze nie zagęszcza - to byłby hit
    Smarowałam nim również brwi - z natury mam rzadkie i jasne włoski, osłabione dodatkowo amatorską regulacją, miejscami miałam łysawe placki :P popadałam już w paranoję z tego powodu, ratowałam się cieniami, chciałam iść nawet na makijaż permanentny...
    Ale na szczęście serum pięknie mi je zagęściło, łyse placki zarosły nowymi włoskami i teraz mam boskie brwi o jakich mogłam pomarzyć - żeby nie było nieporozumień: nie są to piękne brwi jak u Brookie Shields :P ale jak na moje możliwości efekt przerósł oczekiwania.
    Kupię na pewno, nawet jeśli miałabym dać te 300zł, jak bum cyk cyk

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu działa!
  • Pisze recenzję po dokładnie 3 miesiącach stosowania.

Po pierwszym miesiącu nie widziałam za bardzo efektów a już na pewno nie na gołych rzęsach. Machnęłam ręką bo nie spodziewałam się, że ten produkt zadziała. Mimo to postanowiłam poużywać do przepisowych 3 miesięcy. W połowie drugiego miesiąca i pomalowaniu rzęs pewnego ranka zamarłam - moje rzęsy były o połowę dłuższe! Szczególnie widać to było na dolnych ale górne tez nieźle wystrzeliły w górę. Mało tego, rzęsy mi wypadają mniej niż kiedyś i są takie śliskie w dotyku. Nie są ciemniejsze ale tego nie oczekiwałam. Teraz po 3 miesiącach efekt widać już nawet na gołych rzęsach.
    Nie uczulił!

Polecam osobom, u których mimo nakładania 3 warstw tuszu nigdy nie było tego widać! Teraz wystarczy juz byle jaki tusz.

+ dłuższe rzęsy
    + wydajność
    + łatwa aplikacja
    + zero podrażnienia

- cena (ale w przypadku produktu który naprawdę działa można ją chyba przełknąć)

PS. Niestety nie zrobiłam zdjęć przed, nie wierzyłam, że ta odżywka zadziała ;p

Chcesz pochwalić Kelle1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak!
  • Zaczęłam ją stosować jakoś pod koniec grudnia. Na początku po pierwszym miesiącu nie było bardzo dużej poprawy. Teraz gdy jest już równy 2 miesiąc jej stosowania jestem zachywcona moimi rzęsami Są wydłużone i piękne!
    Niestety słyszałam, że po odstawieniu rzęsy wracają do poprzedniego stanu, ale moja kosmetyczka poleciła mi podtrzymanie jej stosowania przynajmniej raz w tygodniu żeby utrzymać efekt I tak też zrobię.

Używam tego produktu od: końcówka grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże jeszcze nie skończone (z mamą na pół)

Chcesz pochwalić sonelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdjęcie wystarczy za opis
  • co tu pisać, zobaczcie zdjęcie..a to dopiero 1,5 miesiąca minęło... co będzie potem... minus gwiazdka za cenę
    usiłuję wystawić recenzję, a tu się nie da bo za krótka tu nie ma co pisać! trzeba oglądać zdjęcie i kupować produkt

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aaanka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Przetestowałam na własnych rzęsach i z pewnością mogę go polecić.
    Kupiłam tę odżywkę w czerwcu i od tamtej pory staram się codziennie jej używać. Na początku troszkę podrażniało mi oczy, co objawiało się pieczeniem i lekkim zaczerwienieniem, ale z czasem mi przeszło.
    Pierwsze efekty pojawiły się po około 2 miesiącach i były oszałamiające. Rzęsy wyraźnie się wydłużyły i zagęściły, co nie raz było zauważane i chwalone przez znajomych.
    W grudniu miałam moment, że rzęsy zaczęły mi wypadać i niestety nie było tak piorunującego efektu. Jednak było to spowodowane, że długie rzęsy zakończyły swój żywot i po prostu musiały wypaść. Ale na ich miejsce znowu pojawiły się nowe, długie i piękne! Ogromnym plusem jest też wydajność tego produktu, bo przy codziennym stosowaniu od 8 miesięcy, jeszcze nie skończyło mi się 3,5 ml.

PLUSY:
    - widoczne efekty,
    - wydajność,
    - łatwość aplikacji,

MINUSY:
    - lekkie podrażnienia na początku stosowania,

Cenę dałabym jako plus/minus, bo jednorazowo jest to duży wydatek, ale jak się przeliczy na miesiące stosowania, to już nie wygląda to tak strasznie.

Ilość zużytych opakowań: końcówka dużego opakowania

Chcesz pochwalić precious89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • To jest rewelacyjny produkt, efekty są naprawdę spekatkularne, jeżeli chodzi o długość rzęs, nie wiem jak jest z grubością, bo z natury mam dosyć grube.
    Rzęsy urosły mi prawie do brwi
    Każda kosmetyczka jest nimi zachwycona jak chodzę na hennę.
    Lekko je wytuszuje i mam efekt jak po sztucznych rzęsach.
    Dodatkowo produkt jest wyjątkowo wydajny, używam od pół roku,a nie zużyłam jeszcze nawet jednego opakowania.
    Drugie już mam kupione w zapasie

Ilość zużytych opakowań: 1 3,5 ml

Chcesz pochwalić Neirunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ekonomiczna
  • Dostałam odżywkę w prezencie 1ml. Jest bardzo ekonomiczna, używam już go 4 miesiąc, a jest to kuracja miesięczna. Po 1,5 miesiąca zauważyłam wzrost rzęs. Polecam aczkolwiek cena jest wygórowana, wiem,że wzrost zawdzięcza składnikowi o nazwie Bimatoprost i taki skłądnik mają też inne odżywki i to tańsze.. co prawda nie używałam ale mam zamiar wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 1ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić betismile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta swojej ceny
  • Odżywka jest naprawdę bardzo, bardzo dobra. Efektu nie widać od razu, ale po trzech tygodniach codziennego stosowania na noc była ogromna różnica! Rzęsy są dłuższe, gęstsze i naturalnie się wywijają do góry. Trzeba pamiętać o systematyczności, ale produkt jest wydajny.
    Drogo, ale warto, jeżeli masz problemy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 3ml

Chcesz pochwalić cathieV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Cudo. Nie wierzyłam, że może działać ale widziałam efekt na koleżance (sądziłam, że przedłużyła rzęsy). Jak się dowiedziałam, że to Revitalash to oszalałam. Jak zobaczyłam cenę to zaryczałam, ale od czego jest kochany mąż, sprawił mi ją w prezencie.
    Na początku szczypie w oczy, ale po ok. tygodniu to mija. Efekty widoczne po ok. 2-3 tygodniach. Jak się używa ciągle to cały czas działa (ja trochę oszukuję, bo używam tak co drugi dzień, zawsze na noc). Bardzo wydajny kosmetyk, jedno opakowanie starcza na długo.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Frytalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ta odżywka działa!!
  • Długo zastanawialam się nad zakupem tej odżywki, przede wszystkim przemawiała za tym jej cena no i moje podejście jak za pomocą jakiegos tam mazidelka mozna pobudzić rzęsy do ich wzrostu...?? Nigdy nie cieszyłam sie długimi rzęsami, moze i były gęste ale niestety krótkie. Odżywkę zaczęłam stosować około miesiąca temu i juz teraz moge powiedzieć, ze widoczne sa pierwsze efekty. Fakt faktem moje górne rzęsy nie zwiększyły swojej długości czego natomiast nie moge powiedzieć o dolnych rzęsach. Różnica jest naprawde widoczna. Górne rzęsy jak na razie stały sie mocniejsze ale mam nadzieje ze z czasem zmieniał tez swoją długość. Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Ink_ a za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham,kocham,kocham!!!!
  • Kocham to cudo. Z moich dość krótkich i prostych rzes zrobilo "firanki". Używam odżywki od 9 miesięcy pomimo ze producent informuje ze ma starczyc na pol roku (nakladam tylko na gorna powieke) .Przez pol roku nakladalam ja codziennie wieczorem przed zasnieciem a od trzech miesiecy juz tylk oco drugi dzien dla podtrzymania efektu. Nie podrażnila mnie ani nic z tych rzeczy. Jedynym mankementem jest cena, ktora niestety moze odstraszyc( dlatego odjelam pol gwiazdki) Jednak po przeliczniu na miesiace nie wychodzi tak tragicznie, tym bardziej ze po pol roku uzywamy jej 3-4 razy w tyg No co tu duzo mowic....odzywka dziala cuda....ost slysze corac wiecej komplementow pt."masz sztuczne rzesy??" Jednak zastanawiam sie powaznie nad zakupem innej...bo obczailam ze jest jkeszcze xlash ktory jest o wiele tanszy....tylko boje sie o efekt.....

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić efelinka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie działa z jednym ale..
  • Zainwestowałam w ten specyfik po ponad półrocznym przedłużaniu rzęs 1:1 przyszedł moment, że prawie sobie wyrwałam pozostałości po tym kaprysie. trzeba było coś zrobić by ratować jakoś rzęsy. O revitalashu powiedziała mi moja kosmetyczka, która sama wyhodowała dorodny wachlarz. Kupiłam w renomowanej klinice Belladerm w Wawie wiec na bank oryginał i zaczęłam stosować regularnie. Był nawet czas,że potrafiłam wstać w nocy o 3 by się posmarować. Tak to Działa na psyche!!
    Efekt zobaczyłam po miesiącu regularnej aplikacji. rzęsy się wydłużyły i to znacznie. jak je wytuszowałam to każdy się pytał czy nadal je przedłużam. To co mnie rozczarowało to ze rzesy rosną ale nie stają się grubsze. A mi w sumie zalezało na tym drugim..
    Revitlash starczył mi prawie na rok. na koniec smarowałam się oparami ale wykorzystałam na 100% to była moja najdroższa odzywka w zyciu.
    Odjęłam jedną gwiazdkę ponieważ po jakimś czasie rzęsy zaczynają ostro wypadać. Nawet po 5szt na waciku. To mnie zaniepokoiło ale podobno co 3msc rzęsy się wymieniają i nie powinno się tym przejmować. Ja mimo tego czułam obawy i jak się skończył dałam sobie spokój na jakiś czas aby rzesy się odzwyczaiły. Faktycznie pierwsze dni trochę podrażnia ale to mija.
    Napewno jeszcze kupię.. Bo działa!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!!!
  • To już moje drugie opakowanie odżywki Revitalash Byłam kiedyś u lekarza i okazało się, że pani doktor jest również kosmetologiem ( byłam wówczas po ściągnięciu rzęs , po roku ciągłego ich uzupełniania) , także jak wiadomo widok i kondycja moich naturalnych rzęs pozostawiały wiele do życzenia. Pani doktor wówczas poleciła mi revitalash - i po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw ( przeciw była głownia cena) , zakupiłam pierwszą buteleczkę 3 ml. Już po upływie miesiąca widać było efekty, rzęsy stały się mocniejsze gęstsze i znacznie dłuższe a po upływie całej kuracji niewiarygodne Niestety odżywka ma to do siebie( powiedziała mi to znajoma kosmetyczka) ,ze po zaprzestaniu używania niestety rzęsy wypadają ( bo odżywka ta zawiera hormon , który zahamowuje wypadanie rzęs) i już tak nie rosną. Także po zakończonej pierwszej kuracji- kupiłam drugie opakowania ale, używam już tylko 2-3 razy w tyg to ponoć w zupełności wystarcza i do tej pory cieszę się pięknymi i długimi rzęsami.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Aniutek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój HIT !!!
  • moje rzęsy zawsze były długie, ale po systematycznym stosowaniu tej odżywki są jeszcze dłuższe , zniewalająco długie

Plusy:
    + efekty wyraźnie widoczne po 2 miesiącach stosowania
    +wydajność
    +łatwy sposób aplikacji
    +nie podrażnia oczu
    +nie ma żadnych efektów ubocznych
    +mniej wypadających rzęs

Minusy:
    - CENA, to jedyny i największy minus

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 małego opakowania, jak zużyję to kupię na pewno duże opakowanie

Chcesz pochwalić erinka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • De Beściak
  • Jest to mój autentyczny KWC! Powody? Po prostu czyni cuda z rzęsami! I to w przeciągu zaledwie 6 tygodni!

Kupiłam to cudo na początku września w jednym z salonów SPA. Przyznam, że miałam początkowo wyrzuty sumienia, wszak odżywka do rzęs nie należy do produktów pierwszej potrzeby i ta cena... Dzisiaj z całą pewnością mogę stwierdzić, że to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Widzę po prostu bardzo dobre efekty:
    - rzęsy stały się dłuższe i to w krótszym czasie, niż zapowiada producent (a byłam uzbrojona w cierpliwość i tu taka niespodzianka);
    - rzęsy stały znacznie grubsze - są wyraźniejsze nawet bez tuszu, a z natury są u mnie cieniutkie i jasnobrązowe;
    - rzęsy są bardziej elastyczne;
    - rzadziej wypadają.

Eksperymentalnie od początku nakładałam odżywkę również na brwi, które z natury rzadkie i wymagające podkreślenia, teraz są również bardziej gęste, mocniejsze, a łuk jest lepiej zarysowany.

Jestem po prostu zachwycona efektem, a managerka salonu SPA, w którym nabyłam to cudo zapowiada, że to dopiero początek

Szczerze polecam - produkt jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: początku IX br.

Chcesz pochwalić Elisheba_esp za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Działał, działa i pewnie będzie dalej działał.
    Drogie to strasznie, ale warto

Rzęsty rosną, są dłuższe i z czasem grubsze. No warto po prostu i marzy mi się kupić z tej serii preparat do włosów, ale niestety to jeszcze nie moje możliwości finansowe :P

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić zagli_ewa za czytelną i pomocną recenzję?