Powiększ Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Zgłaszająca osoba: BW

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Skład: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate

Cena: 340zł / 4,1ml
/bw/

• Kapitalny
  • Polecam polecam polecam!!! rzęsy są długaśne już po niecałych dwóch miesiącach. Wyglądają naturalnie i są supwr długie. Wszyscy mnie pytają co zrobiłam ,że mam takie długie rzęsy , nawet faceci Jedynym minusem jest cena ....ale odżywka jest rewelacyjna .Mój hit

Chcesz pochwalić Stellina86 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Piękne długie spektakularne
  • Revitalash faktycznie wydłuża i podkręca rzęsy. Odkąd ją stosuję, czyli już 2 lata, ludzie podziwiają moje rzęsy, także makijażystka, która robiła mi makijaż ślubny. Ja się do efektu przyzwyczaiłam i już go nie zauważam.
    Na co dzień nie muszę już używać tuszu do rzęs. Wystarczy henna raz na 3 tyg i rzęsy są jak pomalowane.
    A gdy użyję maskary, są spektakularne.
    Odżywkę stosuje się ponad linią górnych rzęs i nie powinna dostać się do oka. Wtedy szczypie. Efektem stosowania odżywki jest niestety zaczerwieniona powieka górna, właściwie notorycznie.
    Nie wiem, jak to możliwe, dzięki tej odżywce rzęsy są podkręcone. Zupełnie zaprzestałam używania zalotki. A naturalnie moje rzęsy były proste.

Zalety:
    - działa
    - wydajność 6-7mcy
    - podkręcone długie rzęsy

Wady:
    - oczywiście działa, gdy się stosuje odżywkę, po zaprzestaniu rzęsy wracają do normy
    - wiecznie zaczerwieniona powieka górna

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • działa
  • Pierwszym i najważniejszym plusem, zaletą tego produktu jest fakt, że działa. Miałam mini opakowanie, wystarczyło mi na 3 miesiące ale nie codziennego używania. Na początku stosowałam ją na noc codziennie, po ok 3 tygodniach już zauważyłam efekty, rzęsy w widoczny sposób się wydłużyły więc używałam ją mniej więcej dwa razy w tygodniu.

Moje rzęsy zrobiły się niesamowite jak sztuczne. Oczywiście efekt ten utrzymuje się tak długo jak stosujecie odżywkę więc jeżeli chcecie go przedłużyć trzeba otworzyć portfel...

Teraz minus: poza wygórowaną ceną jest to fakt, że odżywka zaczęła mnie nieco podrażniać a linia wzdłuż rzęs uległa przebarwieniu, zrobiła się brązowawa. Linia ta po pewnym czasie zniknęła ale przyczyniła się do mojej decyzji o niekupowaniu tego produktu ( mimo że faktycznie działa) ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w nim !
  • Świetna odżywka!
    Nie wyobrażam sobie życia bez niej! Gęstość i długość rzęs poprawia się już po miesiącu, ale na na prawde idealne rzęsy trzeba uzbroić się w cierpliwość. Po pół roku urosły mi piękne wachlarzyki a zawsze miałam raczej kiepskie rzęsy Aplikacja nie jest trudna (na codzien maluje oczy eyelinerem więc może dlatego)

PLUSY:
    *Rzęsy dłuższe, gęstsze, ciemniejsze, ślicznie podkręcone

*Wydajność (jedna buteleczka wystacza spokojnie na pół roku)

Po odstawieniu kosmetyku efekt utrzymywał się przez miesiąc ale.... później rzęsy zaczęły wypadać więc radze używać bez dłuższych przerw :P
    Minusem może być cena, ale myśle że jak na wydajność produktu miesięczny koszt nie jest wcale taki duży. Dla mnie absolutnie ideał

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić k31092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem w.w odżywki. Jednak przy jej minimalnych wadach opłacało się. Rzęsy wydłużyły się niesamowicie! A przy tym ściemniały i są wyraźnie pogrubione. Znajomi znając moje krótki rzęsy, które bez tuszu nie widziały światła dziennego zadają pytania o przedłużanie. Rzęsy są rzeczywiście na tyle ładne, iż obejdzie się bez codziennego tuszowania. Produkt jest bardzo wydajny, używam go 4 miesiąc, a końca nie widać. Wystawiając pozytywną opinię warto dodać, że efekty pojawiły się bardzo szybko, bo po drugim tygodniu stosowania. Ważna jednak jest systematyczność przy pierwszych dwóch miesiącach i właściwa aplikacja! O czym, niektórzy zapominają, nie czytając ulotki. Początkowo nakładałam go na rzęsy przy linii powiek. Na ulotce jest wyraźnie zaznaczona powieka, tuż nad rzęsami - jak eyeliner! Podsumowując uważam, że był to doskonały zakup. Po efektach nawet cena staje się zjadliwa. Jestem świadoma tego, że jak zaprzestanę stosowania preparatu to rzęsy po prostu wypadną, a na ich miejscu pojawią się znowu moje, krótkie rzęski - w końcu są sztucznie podtrzymywane przy życiu. Ale po co zaprzestawać?

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1; 3,5ml

Chcesz pochwalić Angie1324 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam w salonie odżywkę Revitalash, tusz i bazę pod tusz do rzęs.
    Odżywka: bez rewelki, wydłużyła rzęsy minimalnie.Stosowałam uczciwie przez 8 miesięcy.
    Szczerze mówiąc kupiłam na allegro kiedyś odżywkę za 50zł i efekt był znacznie lepszy niż po Revitalash (300zl) : rzęsy były wyraźnie wydłużone i stanowczo ściemniały.
    Tusz do rzęs faktycznie wydłuża ale niestety starsznie się kruszy!Dokupiłam bazę pod tusz i stata 100zł: efekt bez zmian

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić anielitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam na wydluzenie rzes
  • Stosoalam ok. 6 miesiecy. Po miesiacu widac bylo pierwsze efekty. Po 3 miesiacach rzesy byly prawie 2 razy dluzsze, ale nie gestsze!Jesli chodzi o minusy to warto wspomniec ze po zastosowaniu powieki robia sie czerwone. Myslalam ze po jakims czasie skora sie przyzwyczai ale nic sie nie zmienilo.
    Mimo drobnych niedoskonalosci odzywka spelnia swoja role.
    Cena jest dosc wysoka ale produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie przeznaczone na 6 miesiecy spokojnie starcza na dluzej.

Chcesz pochwalić Magda28_ za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • ratunek dla zniszczonych rzęs
  • Odżywka uratowała moje rzesy po tym jak je sobie spaliłam. Wszyscy powtarzali że będą odrastać około 3 m-cy a nie chciałam tyle czekać więc zainwestowałam w tą odżywkę. Już po miesiącu rzęsy odrosły i są dłuższe i ładniejsze niz przed spaleniem, naprawde super efekt odrosły równe i gęste i są zupełnie inne - lepsze, dlatego musiałam zmienić tusze do rzęs bo wczesniej musiałam mocno pogrubiac i wydłużać rzęsy żeby wogole były widoczne teraz gdybym tak malowała rzesy efekt byłby teatralny wystarczy zwykłe podkreślenie kolorem czarnym i jest super efekt.

Chcesz pochwalić larky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Moją kurację Revitalash rozpoczęłam w lutym. Po miesiącu pojedyncze rzęsy zaczęły się wydłużać. Po 3 miesiącach widziałam już dużą różnicę i wyrównanie długości rzęs na obu powiekach. Rzęsy się wydłużyły i podkręciły.
    \nNareszcie bez makijażu wyglądało, że jednak są!
    \nNajlepszy efekt miałam chyba po 5 miesiącach. Rzęsy długie i wywinięte jakby zalotką. Nawet pare osób pytało mnie, czy je przedłużyłam. W szóstym miesiącu, w którym jestem teraz pojedyncze najdłuższe rzęsy zaczynają wypadać, ale gonią je już inne.
    \nPodsumowując: jestem zachwycona i na pewno kupię kolejne opakowanie. Mam kuracje 6cio miesięczną (3,5ml), ale jeszcze dużo mi zostało (używam odżywki wieczorem na górne i dolne powieki).
    \nNie muszę rzęs zbyt mocno tuszować by je wyeksponować. Jestem bardzo zadowolona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Loquilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale to nie dla mnie
  • Swoją kuracje Revitalash zaczęłam pod koniec grudnia 2013. Po jakimś miesiącu rzesy wyglądały śmiesznie, bo tylko kilka włosków było dłuższych, ale po kolejnych kilku tygodniach efekt sie wyrównał. Najlepiej rzesy wyglądały po 3 miesiącach codziennego stosowania. Potem, mimo iż nie zmniejszyłam częstotliwości nakładania, z jednego oka wypadło mi kilka rzes w jednym miejscu i zrobiła sie brzydka luka, ale na szczęście szybko wyrosły nowe rzesy. Pewnie uzywalabym dalej tej odzywki, gdyby nie fakt, ze w trakcie kuracji zaliczyłam dwa razy zapalenie spojowek, całe białka miałam przekrwione. Pierwszy raz udało mi sie wyleczyć zwykłymi kroplami z apteki, drugim razem konieczna była wizyta u okulisty i mocniejsze krople. Wtedy to dało mi do myślenia i postanowiłam ograniczyć stosowanie Revitalash. Zwłaszcza, ze na powiece przy linii rzes pojawiły sie czerwone kreski, bywaly tez dni, ze moje oczy wyglądały na zmęczone. Ponieważ miałam jeszcze sporo w opakowaniu, szkoda mi było wyrzucić odżywkę, stopniowo zmniejszyłam częstotliwość używania. Najpierw było to co dwa dni, teraz raz w tygodniu. Rzesy zaczęły wypadac, ale na szczęście szybko zaczynały w tych miejscach rosnąć nowe. Od lipca mam wakacje, wiec przestałam malować oczy, żeby dać sie rzesom zregenerować, dodatkowo zaczęłam stosować talike dwa razy dziennie, a na noc olejek rycynowy. I muszę stwierdzić, ze efekt jest ok. Dzis pomalowalam rzesy i wyglądają super, na pewno sa dłuższe i gesciejsze niż przed kuracja Revitalash i nie wiem, czy to zasługa taliki, olejku, czy moze jedna cienka warstwa Revitalash w tygodniu nadal ma jakiś wpływ na rzesy. Dopóki ja mam, to będę używać, bo szkoda mi wyrzucić. Przy takim rzadkim używaniu nie mam żadnych podrażnień, wiec jest ok. Mam opakowanie 2 ml i nadal w nim chlupocze, a używam od 7 miesięcy. Na pewno jednak nie kupie wiecej tego produktu, bo boje sie podrażnień, poza tym obecność bimatoprostu jest dla mnie kontrowersyjna. Wole naturalne sposoby, mimo, iż efekt moze nie jest tak spektakularny. Ale przynajmniej moje oczy wyglądają na zdrowe. Poza tym mam wrażenie, ze talika i olejek zagęściły mi rzesy. Gdy stosowałam sam Revitalash, rzesy były długie, ale zagęszczenia nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno 2 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić helga8 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij