Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

odżywki do brwi, odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
hipoalergiczna
w tubce

rosną, ale potem wypadają

na razie nie znalazłam nic lepszego - po użyciu odżywki rzęsy na prawdę stają się dłuuugie, ALE jest jeden i niestety podstawowy mankament - rzęsy po około miesiącu świetnego wyglądu wypadają i wówczas wygląda się jak oszołom... trzeba wtedy albo doczepiać \'jeden do jednego\' albo sztuczne...

Używam tego produktu od: chwili kiedy zawitała odżywka w Polsce - jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba z 5 lub 6 sztuk

Fenomenalne efekty kosztem podrażnionej skóry

Zakupiłam ten produkt z myślą o moich jaśniutkich, długich ale jednak bardzo rzadkich rzęsach, chciałam je trochę podrasować:)
Opakowanie jest bardzo estetyczne, wygodne, aplikator bardzo cieni i idealnie sunie po skórze jak najlepszy eyliner.
Jest bardzo wydajne mimo, ze kupiłam opakowanie, które według producenta miało być 3 miesięczną kuracją mi starczyło na około 6 miesięcy stosowania.

Rzęsy po systematycznym stosowaniu były niebotycznie długie:) bardzo gęste, kąciki wyglądały jakbym miałą co najmniej doklejone jakieś kępki, ale jednak kącik oka a potem cała górna powieka były po regularnym stosowaniu bardzo mocno zaczerwienione. Do tego bardzo mocno powiększyły się sińce pod oczami, które wcześniej prawie nie były widocznie, nie zkaupię ponownie.

Srogo bo drogo

Na przestrzeni ostatnich 5lat przeszłam chyba przez większość dostępnych na rynku baz stymulujących wzrost rzęs. W przypadku Revitalash kupiłam dwupak bo trafiłam na promocję.
Nie ukrywam,że wygląd moich rzęs i oczu ma dla mnie ogromne znaczenie,tym bardziej że matka natura nie obdarzyła mnie wachlarzem,wręcz jak w wojskowym rygorze "co druga wystąp". Mówiąc wprost cierpię na okresowe przerzedzenie rzęs,są one naturalnie krótkie i cienkie,z tendencją do grupowego wypadania, stąd też moja całoroczna próba ratowania się odżywkami z różnych przedziałów cenowych.
Nie mogę powiedzieć,se Revitalash nie działa, działa wręcz książkowo tak samo jak reszta zdecydowanie bardziej przystępnych cenowo drogeryjnych odżywek. Byłabym nawet gotowa przełknąć ten wydatek, gdyby efekt bo użyciu Revitalash był w stanie utrzymać się dłużej po kuracji niż tylko do kolejnego cyklu życia rzęs. Z racji,że nie ma tu tego efektu,nie wróciłam go ponownego stosowania tej odżywki, idąc w tańsze zamienniki.

Działa!!

Byłam bardzo sceptyczna co do tego typu odżywek, ale po tym, jak zostalam prawie bez rzęs, to kupiłam właśnie tę odżywkę. I jakie było moje zdziwienie, gdy rzęsy odrosły duuużo dłuzsze, niż wcześniej! Pierwsze efekty były widoczne u mnie po około 1,5 miesiąca, więc trzeba być cierpliwym. Nie dostałam uczulenia, nie miałam żadnych skutków ubocznych i to była pierwsza odżywka, która mi tego nie zafundowała. Inne produkty tego typu już dawno lądowały w koszu, a ten produkt zostanie ze mną na długo.

Nie dla mnie

Zakupiłam z myślą ze będzie wielkie WOW niestety po raz kolejny zawiedziona. Efekty mega słabe. Jeśli naprawdę chcecie zainwestować i widzieć efekty to polecam Realash Orhica działa cuda. Nie wspomnę o zamówieniu internetowym - na wzgląd na duże zamówienia brak szacunku - brak dostarczanych próbek w zamówieniach - zgłoszone do centrali - oczywiście zostałam wysłuchana i to na tyle - Oczywiście to nie możliwe z ich strony

Serum do rzęs Revitalash

Z tym serum mam doczynienia od 10 lat. Używając odżywek innych tańszych marek, muszę stwierdzić że Revitalash nie ma sobie równych. Fakt, jest to droga odżywka, ale mi osobiście starczała na ok rok czasu. Na początku używałam jej codziennie przez 3-4 miesiące, później dla utrzymania efektu używałam może co drugi dzień. Rzęsy były strasznie długie, wręcz do brwi. Nie jedna osoba myślała że mam sztuczne! Jest to serum genialne. Jeden jedyny raz miałam przez chwilę zaczerwienione powieki, a tak to wszystko ok.

początku stosowałam ja bardzo regularnie a później wystarczyło ok 2 razy w tygodniu, żeby cały czas mieć tak grube, gęste i długie rzęsy, że każdy zwraca na nie uwagę! Uważam, że to produkt wart swojej ceny - która nie jest niska, ale jest adekwatna do działania.
Czytam w opiniach o uczuleniach... mnie produkt nie uczulił, nie miałam żadnych podrażnień. Stosuję zgodnie z zaleceniem producenta na oczyszczoną, suchą skórę. Fajne jest to, że po paru miesiącach prawie codziennego stosowania, wystarczy raz na jakiś czas użyć produktu a efekt utrzymuje się na rzęsach :) Większa wydajność :)

Jedyny słuszny wybór

Kilka lat temu odżywkę do rzęs firmy Revitalash poleciła mi znajoma. Moje rzęsy po zdjęciu przedłużanych rzęs były w opłakanym stanie - połamane i przerzedzone.

Po miesiącu stosowania tej odżywki zauważyłam różnice, a wraz z czasem rzęsy zdecydowanie się wydłużyły, a ubytki zniknęły.
Według mnie produkt jest wart swojej wysokiej ceny. Efekty są niesamowite.

Odżywki nie trzeba stosować codziennie, wystarczy raz na 2-3 dni dla podtrzymania efektu. Produkt jest bardzo wydajny.

Jedynym minusem jest występujące czasem lekkie zaczerwienienie powieki, ale jest to drobiazg wobec efektów jakie daje.

Odżywkę poleciła mi koleżanka, naocznie widziałam efekty jej działania u niej. Pierwsze efekty regularnego stosowania widać już po nie całym miesiącu.
Posiada łatwy aplikator, trzeba jednak uważać żeby nie dostała się przypadkowo do oka bo strasznie piecze.
Opakowanie jest bardzo wydajne i starcza na naprawdę długo.

Świetna odżywka z porządanym efektem, widocznym już po miesiącu

Bardzo warta uwagi odżywka, choć nie tania. Ma dobry skład, nie zaobserwowałam żadnych objawów alergii. Pierwsze efekty, zaczynałam zauważać już po około trzech tygodniach (przy stosowaniu od 3-4 razy w tygodniu). Rzęsy nie wypadały tak często jak wcześniej. Po około miesiącu całkiem przestały wypadać. Po kilku miesiącach stosowania zaczęły odrastać tam, gdzie ich ubyło. Dziś stosuję ją nadal ale już tylko sporadycznie przez około 2-3 tygodnie aplikując 2 razy na tydzień i tylko wtedy, kiedy widzę ich gorszą kondycję. Zdaję sobie sprawę, z tego, że są dużo tańsze odżywki, które też działają. Ta rzeczywiście się sprawdziła i to w bardzo szybkim czasie. Z jednej strony ubolewam, nad ceną. Pocieszam się faktem, iż jest wydajna (moje dwu-mililitrowe opakowanie jeszcze funkcjonuje, a też jest tańsze od również dostępnej wersji 3,5 ml). Mnie większej nie potrzeba, bo ta mi w zupełności wystarcza.

Dobra

Ładne opakowanie, łatwy w użyciu. Ocena rezultatów wymaga czasu, ale wydaje się, że widać pierwsze efekty po miesiącu stosowania.

Nie wiem jednak czy będę stosowała dalej, z uwagi na wysoką cenę. Dostałam w prezencie, sama jednak nigdy bym kosmetyku do rzes nie kupiła za tę cenę. Znam wiele innych skutecznych i tańszych.

Nie urzekł mnie

Produkt może i fajny. Faktycznie działa, na efekt trzeba trochę poczekać. Najgorsze jest to że cena jest bardzo wysoka, a jak przestałam stosować to już efektu nie było. Nie polecam, wolę tańsze a efekt nawet lepszy niż przy revitalash.

Godny polecenia

Jedyna odżywka do rzęs, którą skusiłam się wypróbować. Zakupiłam malutką wersję 6ml - cena za regularną odżywkę to ok. 300zl, żeby później się nie rozczarować.

Rzeczywiście działa. Już po 3 tygodniach rzęsy lekko poszybowały w górę. Nie dostrzegłam zagęszczenia ani pogrubienie, aczkolwiek to mi nie przeszkadza, bo zawsze ja zrobię tuszem.
Odżywka nie powoduje podrażnienia oczu czy skóry wokół nich.
Nie zauważyłam żeby po jej zakończeniu czy zastosowaniu przerwy wypadały mi rzęsy. Nie pojawily sie u mnie zafne skutki uboczne, jak to jest w przypadku innych odżywek.

Osobiście polecam i na pewno nie będę już testować innych, gdyż ta spełnia swoje zadanie i jest bezpieczna.