L`Oreal, Crea Creme (Cienie w kremie)

Powiększ L`Oreal, Crea Creme (Cienie w kremie)

Zgłaszająca osoba: Nici

Ja osobiście bardzo lubię cienie w kremie, ale ten jest wyjątkowo dobry. Mieni się, co uwielbiam, a kolor jasnoróżowy (astral rose 03) jest rewelacyjny! Jest delikatny i można go nakładać nawet palcem! Pudełeczko bardzo poręczne. Nie jest bardzo trwały, ale jeśli nie nałożymy go bardzo dużo to nie zbiera się w zmarszczkach. Jest jeszcze jeden bajer - można go nakładać też na usta i policzki!

Cena: ok. 20 zł

• nietrwały
  • miałąm dwa kolory - złoty i jasny beż, prawie biały
    kolory są bardzo ładne, cień wydajny, wystarczy troche żeby rozświtlić powieki czy policzki
    ciekawa jest konsystencja, jak krem, który zmienia się w pudrowo-kremowy cień na skórze - to był chyba pierwszy na rynku tego typu produkt przed laty
    i na tym kończą sie plusy
    jako cien do powiek - nietrwały koszmarnie, wałkuje sie już po pół godzinie nawet i znika cały w załamaniu powieki
    na policzkach wygląda ładnie, daje satynowe rozświeltenie, ale też nietrwały, wystarczy dotknąć rekę i znika
    do ust sie nie nadaje bo wysusza, podkreśla suche skórki
    problem jest z nakładaniem -tylko palcem, bo aplikatorem do cienia sie nie da - większość zostanie na gąbce
    ogólnie jeśli mamy ochotę na cienie w kremie to radzę kupić toś taniutkiego - będzie tej samej jakości

Używam tego produktu od: 8lat

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno!
  • Mam kolor 03 Astral Rose. Właściwie wszystko co napiszę uwzględniły w swoich recenzjach moje poprzedniczki: cień jest kompletnie nietrwały, roluje się, zbiera w załamaniu powieki - jednym słowem jest fatalny. Na usta nadaje się tak sobie, jedyne zastosowanie, jakie dla niego widzę to rozświetlacz na kości policzkowe lub pod łukiem brwiowym.Używam tego produktu od: od kilku lat (bardzo sporadycznie )

Chcesz pochwalić kashka za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość żadna
  • Miałam ten produkt ok 2 lata temu. Wybrałam sobie śliczny śliwkowy odcień i na tym zalety się kończą. Tak jak pisała poprzedniczka- cień wygląda ładnie na powiece tylko chwilę po nałożeniu, za parę minut spoglądając w lusterko zobaczymy cień w załamaniu powieki. Teraz unikam jak ognia cieni w kremie i wszelakich "płynnych". Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić capuccino za czytelną i pomocną recenzję?
  • całe 5 minut
  • Oto żywotnośc tego cienia (?). Całkiem ładny efekt - rozświetlający, dyskretny - i co z tego, skoro jest tak niemiłosiernie nietrwały? Jako cień, to w ogóle nie ma co próbować, można pod brwi, na policzki...Jak się nie boisz ksera z tuszu. Generalnie, przeżytek.

Używam tego produktu od:sporadycznie i dawno temu
    Ilość zużytych opakowań:połowa

Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj
  • Recenzja: Mam tu kolorki które mnie strasznie kuszą, cóz mam zrobić skoro cienie nie są ani trochę trwałe ... w zagłębieniu powieki widzimy go już po pół godzinie. Szybko znika i się ściera ... masakra ... nawet baza dużo nie zdziałała ... :[

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mania19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Recenzja: Podpisuje sie obiema rekami pod recenzja poprzedniczki. Mialam te same dwa odcienie i mam identyczne spostrzezenia! Tez uwazam, ze te cienie sa beznadziejne. Bialego od biedy mozna uzyc jako rozswietlacza, fioletowy jest do niczego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: po trochu kazdego z 2 odcieni

Chcesz pochwalić Misioczat za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam

• Używam dwóch odcieni - kremowego i śliwkowego. Kremowy cień nadaje się do lekkiego rozjaśnienia powieki i na usta, śliwkowy wygląda słabo, jest transparentny, powieka wygląda jak ubrudzona, kolor śliwki zanika, na skórze robi się jakiś buro-szary. Cienie są mocno nietrwałe, zbierają się w zagięciu powieki, zwłaszcza nieestetycznie to wygląda w przypadku tego ciemnego cienia. Nie polecam tego kosmetyku!

Chcesz pochwalić otakou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Recenzja:
    Miałam odcień jasnoniebieski.
    Podobała mi się jego konsystencja (taka raczej pudrowa niż kremowa, może coś w stylu suchego kremu jeśli można to tak określić ). Ładnie się nakłada, chociaż moim zdaniem zbyt cienką warstwą - trzeba się ostro namęczyć żeby był widoczny ten naprawdę piękny odcień blue, jednak przy takiej ilości wałkuje się w zastraszająco szybkim tempie. Nakładany jedną warstwą (rozcierany) daje fajny połysk na oku (który zresztą też nie wytrzymuje długo - dawałam mu max 3 godziny). Na innych cieniach wygląda również interesująco, ale mi osobiście sprawiało trudność mieszanie go z innymi (szczególnie matowymi, w kamieniu) - chociaż efekt wart jest zachodu, bo po oku widać ile się trzeba było z nim namęczyć zeby nie było widać granic między cieniami i odpowiednio wymodelować samo oko - efekt był mistrzowski
    Nawet mój niebieski odcień na policzkach wyglądał dobrze w świetle dziennym, dawał wrażenie bardzo delikatnej, porcelanowej cery, podkreślał (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu) jej jasność. Jednak pod koniec dnia znikał, a szybciej się to działo jeśli akurat panował upał (do czego jednak nie mogę się przyczepić bo to chyba standard przy mojej skórze). W sztucznym świetle nie wyglądał już tak dobrze, był praktycznie niewidoczny - nie polecam więc kosmetyku na imprezy ( a przynajmniej nakładanie go na policzki).
    Na ustach nakładał się z takim ostrym poślizgiem (jeśli poślizg może być ostry) - wyczuwało się w nim te rozświetlające drobinki, ale nie było to uczucie nieprzyjemne, raczej takie ciekawe. Trzeba go było jednak nakładać na bardzo tłustą pomadkę, czy to nawilżającą czy kolorową, bo szybko wysuszał wewnętrzne krawędzie ust. Tak użyty wyglądał dobrze zarówno w dzień, jak i wieczorem (dawał awangardowy efert). Stosowany na bezbarwny błyszczyk był niewidoczny (więc tak go nie polecam, bo po co stosować coś czego nie widać) pod błyszczyk - delikatnie rozjaśniał usta, stawały się one bledsze, delikatniej różowe.
    Ogólnie rzecz biorąc mam miłe wspomnienia po tym kosmetyku, ale jakoś szczególnie nie powalił mnie na kolana. Ot, przeciętny w swojej klasie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 przez bardzo długi czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sansara za czytelną i pomocną recenzję?
  • astralna roza - the best!
  • Mam kolor ten (03) ktory jest w zgloszeniu i namietnie uzywam go jako rozswietlacza pod lukiem brwiowym - wole go od bialego cienia, bo jest bardziej naturalny, do tego nadaje sie u mnie idealnie, pieknie otwiera oko i praktycznie robi caly makijaz z tuszem do rzes do spolki A to lubie - prosto a efektownie.
    Na powieki go nie nakladam, chyba zeby sprobowac na baze... bo u mnie znikal i walkowal sie juz po godzinie ! ale pierwszy raz widzialam go u przyjaciolki, ktora byla nim umalowana i trzymal sie przez caly dzien ( w lecie!)
    Sa takie kobiety...

Używam tego kosmetyku od: przynajmniej ze 4 lata/ ilość zużytych opakowań: pierwsze, nawet nie wiem czy ten kolor jeszcze istnieje trzebaby sprawdzic

Chcesz pochwalić Sylwiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Recenzja: ...
    Opakowanie ładne , kolorek też niczego sobie ładnie rozświetla /jasny beż / ale na tym się kończy wszystko co dobre, cień po chwili wałkuje się i zbiera w załamaniu powieki wygląda fatalnie , to fakt ze można go rozetrzeć paluszkiem , ale kolorek prawie ze schodzi wtedy z powiek buu Jak dla mnie - lezy zapomniany gdzieś w kosmetyczce i wcale mi go nie brakuje..
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ada_x za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij