L`Oreal, Crea Creme (Cienie w kremie)

Powiększ L`Oreal, Crea Creme (Cienie w kremie)

Zgłaszająca osoba: Nici

Ja osobiście bardzo lubię cienie w kremie, ale ten jest wyjątkowo dobry. Mieni się, co uwielbiam, a kolor jasnoróżowy (astral rose 03) jest rewelacyjny! Jest delikatny i można go nakładać nawet palcem! Pudełeczko bardzo poręczne. Nie jest bardzo trwały, ale jeśli nie nałożymy go bardzo dużo to nie zbiera się w zmarszczkach. Jest jeszcze jeden bajer - można go nakładać też na usta i policzki!

Cena: ok. 20 zł

• nietrwały
  • miałąm dwa kolory - złoty i jasny beż, prawie biały
    kolory są bardzo ładne, cień wydajny, wystarczy troche żeby rozświtlić powieki czy policzki
    ciekawa jest konsystencja, jak krem, który zmienia się w pudrowo-kremowy cień na skórze - to był chyba pierwszy na rynku tego typu produkt przed laty
    i na tym kończą sie plusy
    jako cien do powiek - nietrwały koszmarnie, wałkuje sie już po pół godzinie nawet i znika cały w załamaniu powieki
    na policzkach wygląda ładnie, daje satynowe rozświeltenie, ale też nietrwały, wystarczy dotknąć rekę i znika
    do ust sie nie nadaje bo wysusza, podkreśla suche skórki
    problem jest z nakładaniem -tylko palcem, bo aplikatorem do cienia sie nie da - większość zostanie na gąbce
    ogólnie jeśli mamy ochotę na cienie w kremie to radzę kupić toś taniutkiego - będzie tej samej jakości

Używam tego produktu od: 8lat

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno!
  • Mam kolor 03 Astral Rose. Właściwie wszystko co napiszę uwzględniły w swoich recenzjach moje poprzedniczki: cień jest kompletnie nietrwały, roluje się, zbiera w załamaniu powieki - jednym słowem jest fatalny. Na usta nadaje się tak sobie, jedyne zastosowanie, jakie dla niego widzę to rozświetlacz na kości policzkowe lub pod łukiem brwiowym.Używam tego produktu od: od kilku lat (bardzo sporadycznie )

Chcesz pochwalić kashka za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość żadna
  • Miałam ten produkt ok 2 lata temu. Wybrałam sobie śliczny śliwkowy odcień i na tym zalety się kończą. Tak jak pisała poprzedniczka- cień wygląda ładnie na powiece tylko chwilę po nałożeniu, za parę minut spoglądając w lusterko zobaczymy cień w załamaniu powieki. Teraz unikam jak ognia cieni w kremie i wszelakich "płynnych". Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić capuccino za czytelną i pomocną recenzję?
  • całe 5 minut
  • Oto żywotnośc tego cienia (?). Całkiem ładny efekt - rozświetlający, dyskretny - i co z tego, skoro jest tak niemiłosiernie nietrwały? Jako cień, to w ogóle nie ma co próbować, można pod brwi, na policzki...Jak się nie boisz ksera z tuszu. Generalnie, przeżytek.

Używam tego produktu od:sporadycznie i dawno temu
    Ilość zużytych opakowań:połowa

Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • ojjjj
  • Recenzja: Mam tu kolorki które mnie strasznie kuszą, cóz mam zrobić skoro cienie nie są ani trochę trwałe ... w zagłębieniu powieki widzimy go już po pół godzinie. Szybko znika i się ściera ... masakra ... nawet baza dużo nie zdziałała ... :[

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mania19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Recenzja: Podpisuje sie obiema rekami pod recenzja poprzedniczki. Mialam te same dwa odcienie i mam identyczne spostrzezenia! Tez uwazam, ze te cienie sa beznadziejne. Bialego od biedy mozna uzyc jako rozswietlacza, fioletowy jest do niczego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: po trochu kazdego z 2 odcieni

Chcesz pochwalić Misioczat za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam

• Używam dwóch odcieni - kremowego i śliwkowego. Kremowy cień nadaje się do lekkiego rozjaśnienia powieki i na usta, śliwkowy wygląda słabo, jest transparentny, powieka wygląda jak ubrudzona, kolor śliwki zanika, na skórze robi się jakiś buro-szary. Cienie są mocno nietrwałe, zbierają się w zagięciu powieki, zwłaszcza nieestetycznie to wygląda w przypadku tego ciemnego cienia. Nie polecam tego kosmetyku!

Chcesz pochwalić otakou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Recenzja:
    Miałam odcień jasnoniebieski.
    Podobała mi się jego konsystencja (taka raczej pudrowa niż kremowa, może coś w stylu suchego kremu jeśli można to tak określić ). Ładnie się nakłada, chociaż moim zdaniem zbyt cienką warstwą - trzeba się ostro namęczyć żeby był widoczny ten naprawdę piękny odcień blue, jednak przy takiej ilości wałkuje się w zastraszająco szybkim tempie. Nakładany jedną warstwą (rozcierany) daje fajny połysk na oku (który zresztą też nie wytrzymuje długo - dawałam mu max 3 godziny). Na innych cieniach wygląda również interesująco, ale mi osobiście sprawiało trudność mieszanie go z innymi (szczególnie matowymi, w kamieniu) - chociaż efekt wart jest zachodu, bo po oku widać ile się trzeba było z nim namęczyć zeby nie było widać granic między cieniami i odpowiednio wymodelować samo oko - efekt był mistrzowski
    Nawet mój niebieski odcień na policzkach wyglądał dobrze w świetle dziennym, dawał wrażenie bardzo delikatnej, porcelanowej cery, podkreślał (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu) jej jasność. Jednak pod koniec dnia znikał, a szybciej się to działo jeśli akurat panował upał (do czego jednak nie mogę się przyczepić bo to chyba standard przy mojej skórze). W sztucznym świetle nie wyglądał już tak dobrze, był praktycznie niewidoczny - nie polecam więc kosmetyku na imprezy ( a przynajmniej nakładanie go na policzki).
    Na ustach nakładał się z takim ostrym poślizgiem (jeśli poślizg może być ostry) - wyczuwało się w nim te rozświetlające drobinki, ale nie było to uczucie nieprzyjemne, raczej takie ciekawe. Trzeba go było jednak nakładać na bardzo tłustą pomadkę, czy to nawilżającą czy kolorową, bo szybko wysuszał wewnętrzne krawędzie ust. Tak użyty wyglądał dobrze zarówno w dzień, jak i wieczorem (dawał awangardowy efert). Stosowany na bezbarwny błyszczyk był niewidoczny (więc tak go nie polecam, bo po co stosować coś czego nie widać) pod błyszczyk - delikatnie rozjaśniał usta, stawały się one bledsze, delikatniej różowe.
    Ogólnie rzecz biorąc mam miłe wspomnienia po tym kosmetyku, ale jakoś szczególnie nie powalił mnie na kolana. Ot, przeciętny w swojej klasie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 przez bardzo długi czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sansara za czytelną i pomocną recenzję?
  • astralna roza - the best!
  • Mam kolor ten (03) ktory jest w zgloszeniu i namietnie uzywam go jako rozswietlacza pod lukiem brwiowym - wole go od bialego cienia, bo jest bardziej naturalny, do tego nadaje sie u mnie idealnie, pieknie otwiera oko i praktycznie robi caly makijaz z tuszem do rzes do spolki A to lubie - prosto a efektownie.
    Na powieki go nie nakladam, chyba zeby sprobowac na baze... bo u mnie znikal i walkowal sie juz po godzinie ! ale pierwszy raz widzialam go u przyjaciolki, ktora byla nim umalowana i trzymal sie przez caly dzien ( w lecie!)
    Sa takie kobiety...

Używam tego kosmetyku od: przynajmniej ze 4 lata/ ilość zużytych opakowań: pierwsze, nawet nie wiem czy ten kolor jeszcze istnieje trzebaby sprawdzic

Chcesz pochwalić Sylwiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Recenzja: ...
    Opakowanie ładne , kolorek też niczego sobie ładnie rozświetla /jasny beż / ale na tym się kończy wszystko co dobre, cień po chwili wałkuje się i zbiera w załamaniu powieki wygląda fatalnie , to fakt ze można go rozetrzeć paluszkiem , ale kolorek prawie ze schodzi wtedy z powiek buu Jak dla mnie - lezy zapomniany gdzieś w kosmetyczce i wcale mi go nie brakuje..
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ada_x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny paskudnik
  • Recenzja: Najpierw plusy- opakowanie trwałe, konsystencja mięciutka, wydajny, efekt utrzymuje się na powiece nawet cały dzień i to bez bazy... ALE... Tak, jak już ktoś zauważył- niemal natychmiast zbiera się w załamaniach, liniach... szok!
    Mam 02 Or Polaire- delikatny chłodny złoty odcień... OK jako rozświetlacz pod brwiami i ciut na policzkach... Inne "efekty specjalne" też można osiągnąć, ale trzeba poćwiczyć... no i cera powinna być raczej gładziutka

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lazy_Morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie rozświetlają

• Bardzo lubię te cienie. Dodają zmęczonym oczom blasku. Są wygodne w użyciu, można się szybko nimi pomalować palcami, nawet w autobusie, jak się to mojej znajomej przydarzyło . Tochę się wałkują, ale po kilku godzinach od nałożenia i szybko można je rozetrzeć- wtedy wyglądają jak przedtem. Dają lekko satynowy efekt. Mają też ładne kolory do wyboru, choć ich paleta jest uboga.
    Nie używałam tego kosmetyku do ust i policzków.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, są bardzo wydajne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rzastin za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda...
  • Recenzja: to coś jest bardzo ładne i do d.. racja, że się nie trzyma a wałki w powiekach to szkoda gadać. szkoda bo ja mam taki ładny biały i raczej dorzucam go tu i tam odrobinę dla blasku. niestety ale częstojaka coś jest do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czikuś za czytelną i pomocną recenzję?
  • Welcome to hell ;(
  • Recenzja: ...Kolory sliczne, poki sa w pudeleczku albo na grzbiecie dloni, rozsmarowane w celu popodziwiania sobie. Z ust kosmetyk zlazi, z powiek zlazi, z policzkow dla odmiany zlazi, przy czym sprawiedliwie, bo z kazdego miejsca blyskawicznie, a na powiekach dodatkowo sie walkuje, a usta sciaga w tzw. ciup, wysuszajac bardzo dokladnie, policzki na chwile rozswietla. Kupilam sobie dwa, od czasu do czasu mizialam dlon, wzdychalam, w koncu kolezanka mi je litosciwie zabrala, czego zreszta zalowala pozniej bardzo.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...Dwa, czesciowo, i na tym koniec.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić chomique za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • ok
  • Recenzja: jest teoretycznie wielofunkcyjny, ale to tylko chwyt marketingowy, gdyż w praktyce nadaje się tylko jako rozświetlacz- na policzki, pod łuk brwiowy.jako cień do powiek, czy na usta- odpada.
    mam złoty.ładnie podreśla kości policzkowe.mieni się, ale nie jest tłusty, co bardzo mi się w nim podoba. łatwo się rozprowadza, jest wydajny, na policzkach trwały. dałabym 4 gwiazdki, ale za te idiotyczne obietnice, że jest wielofunkcyjny, odejmuję jedną.gdyby nazywał się po prostu rozświetlacz do policzków, to dostałby gwiazdke więcej.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić koko za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • lubię
  • Z tego co wiem to Crea Creme jest produktem uniwersalnym (może być też stosowany na usta i policzki), niekoniecznie tylko do oczu. Ale fakt jest faktem, że na oczach prezentuje się najlepiej, bo na usta jest nieco za suchy a na policzkach tworzy nieestetyczne plamy. Ma kremową konsystencję, ale jakąś taką.. nietypową - nie jest mazisty ani klejący, daje pudrowe wykończenie. Na oczach wygląda świetnie i jest dość trwały. Bardzo wydajny. Mam kolor Twilight Brown.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: pierwsze i zdaje się nie mieć końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bluna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepkie
  • Mój komentarz: Bardzo kiepskie cienie, choć nakładam niewielką ilość, to po góra 5 minutach zbierają się w złamaniach powiek i choć cień ma delikatny błękitny kolorek, to w złamaniach tworzą się grube wstrętne krechy. Na usta? Hmmmm, chyba jako peeling, bo mam uczucie jakbym miała piasek na ustach! Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asieńka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • używam dwóch odcieni: jasnoróżnowego i kremowego. kremowy nałożony w mniejszej ilości ma śliczny złoty odcień. używam ich kiedy nie mam dużo czasu na zrobienie makijażu, wystarczy że rozprowadze go palcem na powiekach i leciutko na kościach policzkowych i już twarz wygląda na ładnie rozświetloną. używam go głównie do rozświetlania twarzy, bo nałożony na powieki zbiera się w załamaniach (za to odejmuje * ). natomiast jeśli stosuje go na usta to razem z bezbarwnym błyszczykiem (wtedy efekt jest super). bardzo praktyczny i przydatny kosmetyk-polecam! Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Ładne kolorki, jednak łatwo je "przedawkować" a wtedy szybko zbierają się grubo w załamaniach powiek, co wtgląda okropnie. Ja używam ich do delikatnego, naturalnego makijażu i jedynie muskam nimi powieki - wygląda nieźle i trzyma się dość długo. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: pół.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mala-czarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Makabra
  • Mój komentarz: Jako ze bardzo cenie cienie L'Oreal, kupilam kiedys bez zastanowienia sie (taki bialo-opalizujacy). Jest do niczego. Od razu zbiera sie w zalamianiach powieki. Cool Efect Maybelline kupilam - taki sam kolor i trzyma sie caly dzien. Myslalam ze L'orealowi pomoze baza pod cienie - nie pomogla. Na bazie dopiero wyglada makabrycznie! Naprawde, to skandal, bylabym zla nawet, gdyby kosztowal 5 zl. Ilość zużytych opakowań: użylam go kilka razy - na "gola" powieke, na baze, na puder dypki, na krem, bez kremu - efekt za kazdym razem byl oplakany. Tego cienia po prostu nie da sie uzywac, wiec - wyrzucilam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Skakanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • o nie!!!!
  • Mój komentarz: sa straszne!!! podrażnily mi oczy, zbieraj sie w zalamaniach powieki, kolor blaknie i sa nie wydajne. l'oreal odkryl jak zrobic cien w kremie osypujacy sie. nalozony na usta niemilosiernie wysusza.szkoda kasy!!!!!!!! Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: nie cale 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić beliczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj tam
  • Mój komentarz:.. dwie gwiazdki i niech sei cieszy Wiecej nie dam! Gwiazdki za: paletę kolorków całkiem ładnych i wersję jasny bez , którą stosuję pod łuki brwiowe i przy nosku, zeby odswiezyc spojrzenie Wersja miodowa lezy prawie niuzyta, jako ze na oczy nie mam jej przyjemnosci zuzyc, a do czego innego po prostu mi nie pasują.. Dokładnie z tych samych powodów, o których pisały w jego ocenie wizażanki- nie polecam ! Innych kombinacji tych cieni ,nie próbowałam,ze strachu, że nadają się one tylko pod oko lub pod nos a we wszystkich innych mogłyby po prostu narobic duuuzo wizualanej szkody pomalowanej nim istoty Używam tego produktu od 1,5 roku/ Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Agentka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nie na powiekę!
  • Używam od dość dawna i jestem zadowolona, ale tylko dlatego, że stosuję nr. 12(perłowa biel/beż)pod łuk brwiowy. Ładnie rozświetla oko i ukrywa ślady zmęczenia. Na powiekę się ABSOLUTNIE NIE NADAJE!!!-wałkuje się, zbija i szybko znika. Po ok. pół roku, choć do końca terminu ważności było mu jeszcze daleko zrobił się jakby nieświeży-lekko zmienił zapach i konsystencję. Trzy gwiazdki daję za naprawdę ładny, subtelny efekt rozświetlenia, ale i tak z czystym sumieniem nie mogę go polecić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Szpilka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zły sen nie kosmetyk
  • Okropieństwo. Nie wart nawet krytyki. Zbiera się w zagłebieniu powieki mniej więcej w dziesięć minut po aplikacji, nałożony na policzki wyraźnie podkreśla pory, ma zerowe działanie pielęgnujące, daje brzydki efekt, absolutnie nie nadaje się na lato, nie nadaje sie do skóry mającej tendencje do błyszczenia. Ewidentnie wypuszczony na rynek w celu wyciągnięcia od klientek kasy za markę na wieczku. Po trzykroć bubel.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • w porządku...
  • ... ale i bez rewelacji. Średniak, mili państwo, średniak. Położony na bazie trzyma się dobrze. Super nadaje się do rozświetlenia oka. Znika równomiernie i nie osadza się w załamaniach powieki. I tyle.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić elve za czytelną i pomocną recenzję?