Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Powiększ Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Zgłaszająca osoba: Superkowo

Wspomagając naturalne mechanizmy nawilżania skóry maseczka szybko pomaga przywrócić optymalny poziom jej nawilżenia. Polecana dla każdego typu skóry , nawet skóry odwodnionej. Zmniejsza widoczność zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry pozostawiając skórę gładką i rozświetloną oraz daje uczucie komfortu i odświeżenia.

• Optymalne nawilżenie,tak jak obiecuje producent
  • Faktycznie maseczka przywraca nawilżenie,daje też ukojenie i wycisza skórę.
    Treściwa biała śmietanka pięknie daje się rozprowadzić.
    Nie jest tłusta,i nie daje efektu natłuszczenia.
    Zapach delikatny,niedrażniący.
    Zmarszki wygładzone,buzia napięta.
    Naczynka mniej widoczne.
    Cera jest gładka i lekko rozświetlona,wygląda zdrowo.
    Nakładam raz w tygodniu,na kilka godzin i właściwie nie mam co zbierać chusteczką bo wszystko się ładnie wchłoneło.
    Próbowałam nakładać też na noc,ale wtedy mnie zapycha,więc w moim przypadku tylko dzień.
    Bardzo wydajna,niewiele potrzeba na pokrycie twarzy,szyji i dekoltu.
    Mam ją od 4 miesięcy, a zużyłam 1/4 tubki,która jest bosko niebieska

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjnie spełnia obietnice
  • Zużyłam tylko dwie próbki. Maseczka z jednego opakowania starczyła na trzy razy spokojnego użycia na twarz,szyję i dekolt łącznie z piersiami ;-) Cóż mogę powiedzieć, efekt przekroczył moje wyobrażenia, bo jak bardzo rzadko się to zdarza maseczka spełniła obietnice producenta.Od razu pomaga przywrócić optymalny poziom nawilżenia skóry. Posiadam skórę mieszaną z rozszerzonymi naczynkami.W moim przypadku faktycznie zmniejszyła i obrzęk przy oczach (!) oraz widoczność zmarszczek, pozostawiła skórę gładką i rozświetloną oraz dała uczucie komfortu i odświeżenia.Dodatkowo rozjaśniła przebarwienia. Myślę, że jako kuracja, używana i pozostawiana co wieczór na całą noc może zdziałać cuda.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić maljozmaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • Przyjemna, ale nie idealna
  • Jest to przyjemna maseczka nawilżająca, o dość lekkiej konsystencji. Nawilża, wygładza, poprawia napięcie skóry, ale nie spektakularnie. Dość droga, jak na tylko zadawalający efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie już całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • kremowa maseczka
  • Kremowa lekka maseczka, fajnie odswieza, nawilza a przede wszystim wygladza i natychmiast usuwa zmeczenie z twarzy.
    Wygladza zmarszczki. Stosuje ja raz w tygodniu wieczorem.

Używam tego produktu od: 3miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2* 15ml

Chcesz pochwalić annea20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam! opatrunek dla mojej twarzy
  • Kocham tą maseczkę. Często mam przesuszoną skórę wszelkimi zabiegami kosmetycznymi itd a ona zawsze przynosi mojej skórze ulgę.Nie zatyka,nawilża.

Spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml 1 x 75ml

Chcesz pochwalić ellemelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Jest to maseczka, którą stosuję jako krem nocny w okresach przesuszenia i podrażnienia cery, To, co sobie w niej cenię, to rozjaśnienie, łagodzenie zaczerwienień i lekkie nawilżenie. Nie jest to produkt dla silnie przesuszonej skóry, gdyż nie nawilża jakoś spektakularnie. Natomiast doskonale sprawdza się, przynajmniej w przypadku mojej cery, jako kuracja zapobiegająca.
    Jak już wspominałam, traktuję ją jak krem nocny, nakładam niezbyty grubą warstwę. U mnie wchłania się praktycznie do matu, nie pozostawia żadnej białej otoczki, o której wspominały poprzednie recenzentki, więc to może kwestia nakładanych ilości. Nie wiem.
    Nie jest to produkt niezbędny w moim rytuale pielęgnacyjnym, ale lubię ja stosować. Ma przyjemny zapach i rano budzę się z wyciszoną, rozjaśnioną i nawilżoną cerą. Dlatego polecam.
    Dodam, że w moim przypadku jest bardzo wydajna, ale stosuję mniej więcej raz-dwa razy w tygodniu i do tej ubyło około 1/3 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylvinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • kupiłam tą maseczkę jako prezent dla siebie samej.
    jako luksusowy zbytej jest idealna, nie najtańsza, elegancko wygląda, przyjemnie pachnie.
    ma lekką konsestencję i według mnie wchłania się bardzo szybko. juz po kilku minutach czuję, ze moja skóra jest gotowa na krem.

lubię gęstą konsystencję w kosmetykach i chyba dlatego ta maseczka nie podbiła mojego serca.

stosuję ją ok. raz na tydzień, moja skóra jest nawilzona, choć nie wiem czy to wyłącznie zasługa ej maseczki, bo stosuję też inne kosmetyki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tuniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmmm
  • Bardzo dobra ale nie wiem czy to jest to.
    Maseczka sprawdza się u mnie świetnie bo dobrze nawilża odżywia i pielęgnuje skórę przy tym w żaden sposób jej nie uczulając co u mnie zdarza się bardzo często i co jest pierwszym kryterium oceny. Maseczka ślicznie pachnie i ma odpowiadającą mi konsystencje jednak ja zwykle nakładam ją jak krem na noc w sytuacjach awaryjnych bardzo mi odpowiada bo budzę się ze skórą mięciutką bardzo przyjemną w dotyku i wyglądającą tak że w zasadzie mogę iść do pracy bez makijażu.
    Nie jestem bardzo wymagającą konsumentką (mam 22lata) i zależy mi tylko by maska fajnie nawilżała bo jestem posiadaczką skóry skorej do przesuszeń.
    Niewiele miałam masek z górnej półki i z pewnością wypróbuje inne ale kto wie może pędem do niej wrócę.
    Produkt godny uwagi.

PIĘKNY ZAPACH

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego (75ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zzMoskwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawliżacz w kremie
  • Produktu nie kupiłam, lecz dostałam próbkę przy zakupie kremu clarinsa z tej samej serii, jak równiez otrzymałam próbke serum nawliżającego. Maseczkę stosuję na noc, po peelingu, wsmarowuję w twarz i w szyję jak krem, i zostawiam na całą noc. Dość szybko się wchłania, bardzo porządnie nawliża i lekko napina skórę. Rano twarz jest gładka, nawliżona, wypoczęta....Maseczka przyjemnie pachnie, ma konsystencję gęstego kremu. Nie wiem, czy zakupię ponownie, gdyż mam ochotę wypróbować maseczkę avene. Wygoda zastosowania jednak sprawia, że być może kiedyś się skuszę na pełnowymiarowe opakowanie tej maseczki, jako że tą jako jedyną miałam ochotę stosować regularnie

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka sporej wielkości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelajna25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie jak Payot
  • Drogawa - owszem. Ale skuteczna.

Plusiki:
    +Nawilża i nie podrażnia (obydwa efekty nawet po silnych peelingach lekarskich i w okresie srogiej zimy)
    +Ma treściwą, bogatą konsystencję
    +Przyjemny, niedrażniący, kremowy zapach

Mały minusik za to, że w przeciwieństwie do mojej ulubionej nawilżającej maski firmy Payot, pozostawia po wchłonięciu białawy nalot - mnie szczególnie nie przeszkadza, ale wiem, że niektórych drażni. Wystarczy przetrzeć twarz tonikiem i po nalocie nie ma śladu
    Chwalona przez moją przyjaciółkę z cerą tłustą - nawilża i odżywia bez efektu nabłyszczania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Ok. 20 saszetek (próbki)

Chcesz pochwalić MichalinkaDe za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij