Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Powiększ Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Zgłaszająca osoba: Superkowo

Wspomagając naturalne mechanizmy nawilżania skóry maseczka szybko pomaga przywrócić optymalny poziom jej nawilżenia. Polecana dla każdego typu skóry , nawet skóry odwodnionej. Zmniejsza widoczność zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry pozostawiając skórę gładką i rozświetloną oraz daje uczucie komfortu i odświeżenia.

• Rewelacyjnie spełnia obietnice
  • Zużyłam tylko dwie próbki. Maseczka z jednego opakowania starczyła na trzy razy spokojnego użycia na twarz,szyję i dekolt łącznie z piersiami ;-) Cóż mogę powiedzieć, efekt przekroczył moje wyobrażenia, bo jak bardzo rzadko się to zdarza maseczka spełniła obietnice producenta.Od razu pomaga przywrócić optymalny poziom nawilżenia skóry. Posiadam skórę mieszaną z rozszerzonymi naczynkami.W moim przypadku faktycznie zmniejszyła i obrzęk przy oczach (!) oraz widoczność zmarszczek, pozostawiła skórę gładką i rozświetloną oraz dała uczucie komfortu i odświeżenia.Dodatkowo rozjaśniła przebarwienia. Myślę, że jako kuracja, używana i pozostawiana co wieczór na całą noc może zdziałać cuda.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić maljozmaz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Przyjemna, ale nie idealna
  • Jest to przyjemna maseczka nawilżająca, o dość lekkiej konsystencji. Nawilża, wygładza, poprawia napięcie skóry, ale nie spektakularnie. Dość droga, jak na tylko zadawalający efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie już całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • kremowa maseczka
  • Kremowa lekka maseczka, fajnie odswieza, nawilza a przede wszystim wygladza i natychmiast usuwa zmeczenie z twarzy.
    Wygladza zmarszczki. Stosuje ja raz w tygodniu wieczorem.

Używam tego produktu od: 3miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2* 15ml

Chcesz pochwalić annea20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam! opatrunek dla mojej twarzy
  • Kocham tą maseczkę. Często mam przesuszoną skórę wszelkimi zabiegami kosmetycznymi itd a ona zawsze przynosi mojej skórze ulgę.Nie zatyka,nawilża.

Spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml 1 x 75ml

Chcesz pochwalić ellemelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Jest to maseczka, którą stosuję jako krem nocny w okresach przesuszenia i podrażnienia cery, To, co sobie w niej cenię, to rozjaśnienie, łagodzenie zaczerwienień i lekkie nawilżenie. Nie jest to produkt dla silnie przesuszonej skóry, gdyż nie nawilża jakoś spektakularnie. Natomiast doskonale sprawdza się, przynajmniej w przypadku mojej cery, jako kuracja zapobiegająca.
    Jak już wspominałam, traktuję ją jak krem nocny, nakładam niezbyty grubą warstwę. U mnie wchłania się praktycznie do matu, nie pozostawia żadnej białej otoczki, o której wspominały poprzednie recenzentki, więc to może kwestia nakładanych ilości. Nie wiem.
    Nie jest to produkt niezbędny w moim rytuale pielęgnacyjnym, ale lubię ja stosować. Ma przyjemny zapach i rano budzę się z wyciszoną, rozjaśnioną i nawilżoną cerą. Dlatego polecam.
    Dodam, że w moim przypadku jest bardzo wydajna, ale stosuję mniej więcej raz-dwa razy w tygodniu i do tej ubyło około 1/3 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylvinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • kupiłam tą maseczkę jako prezent dla siebie samej.
    jako luksusowy zbytej jest idealna, nie najtańsza, elegancko wygląda, przyjemnie pachnie.
    ma lekką konsestencję i według mnie wchłania się bardzo szybko. juz po kilku minutach czuję, ze moja skóra jest gotowa na krem.

lubię gęstą konsystencję w kosmetykach i chyba dlatego ta maseczka nie podbiła mojego serca.

stosuję ją ok. raz na tydzień, moja skóra jest nawilzona, choć nie wiem czy to wyłącznie zasługa ej maseczki, bo stosuję też inne kosmetyki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tuniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmmm
  • Bardzo dobra ale nie wiem czy to jest to.
    Maseczka sprawdza się u mnie świetnie bo dobrze nawilża odżywia i pielęgnuje skórę przy tym w żaden sposób jej nie uczulając co u mnie zdarza się bardzo często i co jest pierwszym kryterium oceny. Maseczka ślicznie pachnie i ma odpowiadającą mi konsystencje jednak ja zwykle nakładam ją jak krem na noc w sytuacjach awaryjnych bardzo mi odpowiada bo budzę się ze skórą mięciutką bardzo przyjemną w dotyku i wyglądającą tak że w zasadzie mogę iść do pracy bez makijażu.
    Nie jestem bardzo wymagającą konsumentką (mam 22lata) i zależy mi tylko by maska fajnie nawilżała bo jestem posiadaczką skóry skorej do przesuszeń.
    Niewiele miałam masek z górnej półki i z pewnością wypróbuje inne ale kto wie może pędem do niej wrócę.
    Produkt godny uwagi.

PIĘKNY ZAPACH

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego (75ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zzMoskwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawliżacz w kremie
  • Produktu nie kupiłam, lecz dostałam próbkę przy zakupie kremu clarinsa z tej samej serii, jak równiez otrzymałam próbke serum nawliżającego. Maseczkę stosuję na noc, po peelingu, wsmarowuję w twarz i w szyję jak krem, i zostawiam na całą noc. Dość szybko się wchłania, bardzo porządnie nawliża i lekko napina skórę. Rano twarz jest gładka, nawliżona, wypoczęta....Maseczka przyjemnie pachnie, ma konsystencję gęstego kremu. Nie wiem, czy zakupię ponownie, gdyż mam ochotę wypróbować maseczkę avene. Wygoda zastosowania jednak sprawia, że być może kiedyś się skuszę na pełnowymiarowe opakowanie tej maseczki, jako że tą jako jedyną miałam ochotę stosować regularnie

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka sporej wielkości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelajna25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie jak Payot
  • Drogawa - owszem. Ale skuteczna.

Plusiki:
    +Nawilża i nie podrażnia (obydwa efekty nawet po silnych peelingach lekarskich i w okresie srogiej zimy)
    +Ma treściwą, bogatą konsystencję
    +Przyjemny, niedrażniący, kremowy zapach

Mały minusik za to, że w przeciwieństwie do mojej ulubionej nawilżającej maski firmy Payot, pozostawia po wchłonięciu białawy nalot - mnie szczególnie nie przeszkadza, ale wiem, że niektórych drażni. Wystarczy przetrzeć twarz tonikiem i po nalocie nie ma śladu
    Chwalona przez moją przyjaciółkę z cerą tłustą - nawilża i odżywia bez efektu nabłyszczania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Ok. 20 saszetek (próbki)

Chcesz pochwalić MichalinkaDe za czytelną i pomocną recenzję?
  • kosztowne dziwadło
  • Dziwna konsystencja gęstego budynoiu śmietankowego. Po nałozeniu sprawia wrażenie ciężkiej i treściwej, gdyż wogóle nie w chłania się w skórę ( przynajniej w moim przypadku), nawet przetrzymana 30 minut. Skład maseczki nie powala na kolana. Efekty po z astosowaniu mierne , lekkie nawilzenie, uspokojnie i rozjaśnienie naskórka. O niebo lepsze efekty mam po maseczkach nawilżajacych np. Flos- leku za parę groszy.

Używam tego produktu od: kiedyś tam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna!
  • po zimie moja skóra zawsze jest trochę bardziej sucha niż zazwyczaj, więc muszę ratować ją mocno nawilżającymi produktami. Ta maseczka nie dość, że zdziałała cuda w kwestii nawilżenia skóry, to jeszcze cudownie się wchłania. Stosuję ją zamiast kremu na noc i zupełnie nie mam kłopotów z żadnym białym nalotem, o którym wspominają inne recenzje. Rano, skóra jest miękka i nawilżona. Teraz, latem używam jej 3 razy w tygodniu, ale jak tylko przyjdzie jesień znów zacznę stosować ją codziennie.

Chcesz pochwalić behemot252 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Maseczka ze względu na swą konsystencję bardziej podchodzi pod maskę odżywczą.
    Niestety nie tylko konsystencja jest zła, również nie dopatrzyłam się efektu nawilżania.
    A co najgorsze - pozostawia na twarzy i brwiach białe grudki - jakby kaszę mannę.
    To wyjątkowo nieudany produkt, nie polecam.
    Zużyję ją, jako balsam do nóg, bo nie chcę wyglądać jakbym miała na twarzy łupież, o zgrozo!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Edyta74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidne 4!
  • Przyjemna kremowa konsystencja, 10 minut niesamowitego luksusu dla mojej skóry! W zasadzie porównywalna jedynie z Guerlainem,ale ma mniej perfumowany i delikatniejszy zapach.

Efekt nawilżenia natychmiastowy,na pewno uzupełnił moją kurację kremem z tej samej linii oraz załagodził działanie złuszczających kwasów.

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja wiem?
  • Maseczka o gęstej, dość topornej konsystencji. Piękny kremowy zapach.

Jest to maseczka nawilżająca i o dziwo! Ona nie nawilża, lekko natłuszcza buzię. Nawet zaraz po aplikacji mój nos i skóra powyżej ust, wręcz toną w skórkach.

Czasem powoduje delikatne mrowienie, jakby pieczenie.

Po zupełnym wchłonięciu maski, pozostawia ona na skórze taki biały nalot, którego nie da się w żaden sposób wklepać/wmasować, konieczne jest umycie buzi :/ i posmarowanie jej kremem?!?

Mimo wszystko ją lubię. Pozostawia skórę gładką, oczyszczoną (?), sprawia, że pory wydają się dużo, dużo mniejsze.
    Wygładza też drobne zmarszczki mimiczne, nie jest to jednak efekt długotrwały. Kilkugodzinny powiedziałabym.

Warta wypróbowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Superkowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Nie szkodzi skórze ... a to najważniejsze. Ale czy ją poprawia ? Bardzo lubię markę CLARINS i aktualnie używam jej ok 12 produktów (!). Maseczka jest nowością 2009 , ale nie zachwycam się nią tak jak innymi produktami tej marki. Nie zauważyłam zbytniego efektu nawilżenia.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Moni1 za czytelną i pomocną recenzję?