Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Powiększ Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: Xtase

Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery.

Cena: ok. 15zł / 30ml

• Solidna baza pod makijaz, jak dla mojej mieszanej cery w sam raz.
  • Jakosciowo jest ok, w porownaniu z innymi bazami pod makijaz na rynku ma swietna cene i dobra jakosc.
    Ladnie rozprowadza sie na skorze ( po wczesniejszym nalozeniu kremu) i bardzo dlugo utrzymuje sie .
    Przetestowane w dosc ekstremalnych warunkach, bo w na egzotycznych wakacjach.

Ilość zużytych opakowań: 4 male

Chcesz pochwalić Arcadion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza baza na świecie
  • Dla mnie osobiście ta baza nie ma żadnych wad. Jest wspaniała pod każdym względem. Cena również jest przystępna.Polecam ją wszystkim znajomym.
    Jedyną wadą jest pompka, która nie do końca pozwala wycisnąć bazę i wówczas warto odkręcić atomizer i jakoś tam ją wygrzebać.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Chcesz pochwalić paolka2509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła silikonowa baza, choć miałam gorsze
  • Kupiła ją w Naturze (nigdzie indziej stacjonarnie jej nie widziałam) w promocji - 40% za 8,99 zł, regularnie kosztuje chyba 12 czy tam 13 zł. Skusiłam się na nią w nadziei, że może dzięki temu makijaż na mojej wymagającej cerze będzie trzymał się dłużej.

Próbowałam już jedną bazę silikonową z Soraya do cery tłustej i była ona kompletną porażką ponieważ makijaż się na niej warzył i utrzymywał się krócej niż bez niej.

Tym razem znów postanowiłam spróbować i przyznam, że ta baza okazała się lepsza. Przede wszystkim makijaż się na niej nie warzy, nawet jeśli nałożymy go zaraz po nałożeniu bazy. Jednak utrzymuje się tyle co zwykle, więc baza nie przedłuża makijażu...

Baza ma fajne opakowanie z pompką, która niestety czasami się zacina. Nie zapycha ona cery, nie przetłuszcza...

Podsumowując: baza działa na moją mieszaną cerę w kierunku tłustej, tak jakby jej nie było. Makijaż nie utrzymuje się na niej dłużej, ale na szczęście też nie warzy się.
    Osobiście potrzebuje mocniejszego produktu, ten nie jest mi potrzebny bo moja cera zachowuje na po zastosowaniu jego tak jakbym nic nie nałożyła... Efekt jest taki sam o każdej porze roku, nawet w lecie co można odczytać jako plus tego produktu

Używam tego produktu od: ok 8 miesiący

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Bazy używam od jakiegoś czasu, ponieważ jestem poza domem cały dzień i oczekuję, by makijaż przez ten czas utrzymywał się.
    Baza ładnie matuje, świetnie się wchłania (nakładam na krem z filtrem).
    Czy przedłuża trwałość makijażu? Tak.
    Podkład lepiej się trzyma i zdecydowanie dłużej.
    Nie jest to jakiś spektakularny efekt, bo podkład się ściera, ale jak za taką cenę, baza jest świetna i radzi sobie bardzo dobrze.
    Dodam, że mam cerę mieszaną (strefa T się błyszczy, się, policzki suche). Baza matuje, a policzków nie przesusza.

W promocji można ją nabyć za ok. 10 zł.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: ok. pól roku

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem OK
  • To była moja pierwsza baza, używałam jej pod colorstay i skin balance i spisywała się nieźle. Cera była przyjemnie gładka, nie zapychała mnie i dobrze współgrała z podkładami. Mam jedynie porównanie z bazą pierre rene i pewnie jak trafię na inną to nadal będę testować, aczkolwiek zapewne jeszcze do niej wrócę. Bardzo przystępna cenowo i wydajna. Minusem był dozownik który popsuł się po jakimś czasie i opakowanie trzeba było odkręcać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić melodimimi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skąd te zachwyty?!
  • Przyznam szczerze - to moja pierwsza baza pod makijaż. Ale nie jestem tak głupia, by dać się nabrać na bubel. Nie rozumiem zachwytów nad produktem, ale ok - może moja cera po prostu go nie polubiła? Istnieje taka możliwość, choć... wątpię. Kupiłam tę bazę z powodu przychylnych jej recenzji, nawet ekspedientka w Naturze powiedziała, że produkt jest rozchwytywany, klientki sobie go chwalą i szybko znika z półki. Więc "zniknęłam" go i ja, a co! Pierwsze wrażenie - super, matuje, zamienia twarz w woskową maskę, z której pozornie nic się nie ruszy. Więc pierwszego dnia sprawdziła się albo ja tak myślałam... Potem było już tylko gorzej. Myślałam nawet, żeby ją odstawić i potem ponownie spróbować. Tak zrobiłam - nie używałam jej od kilku miesięcy, wczoraj kolejna próba i... klapa. Twarz była tłusta po nałożeniu podkładu, a po kilku godzinach zauważyłam, ze podkładu praktycznie nie ma na mojej twarzy.

+ cena,
    + dobrze się rozprowadza i wchłania

- opakowanie - dziadowska pompka, bazę wypluwa mi na rękę, lusterko, ubranie...
    - działanie - jak dla mnie żadne,
    - nie wiem za co daję jedną gwiazdkę, naprawdę nie wiem - minus dla mnie

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Wcześniej nie przyszło mi przez myśl żeby bawić się w nakładnie bazy pod makijaż, dopiero po wielu opiniach trafiła na moją półkę z kosmetykami.
    Mam cerę tłustą skłonną do wyprysków, błyszczenia i wszelkich innych flustrujących mnie niespodzianek
    Na szczęście zaraz po nałożeniu bazy cera staje się miękka, gładka, matowa i jak tylko nałożę makijaż to nie obawiam się o jego utratę podczas upału czy całonocnej imprezy.

Podsumowując:

+Nie jest tłusta
    +Niweluje widoczność porów
    +Cena jest świetna
    Minusów brak!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić blondrebellion za czytelną i pomocną recenzję?
  • STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ
  • Zakupiłam ją przez internet za ledwie 15 zł i za tę cenę nie spodziewałam się jakiegoś zaskoczenia, a gdy już trzymałam ją w ręku i użyłam po raz pierwszy na swojej dłoni, doznałam totalnego szoku! Nigdy nie czułam czegoś tak KONKRETNIE wygładzonego. Wycisnęłam z niej zaledwie kropelkę produktu, a baza niemal sama pokryła mi całą dłoń, dając jej delikatny połysk, wygładzając wszelkie zadrapania czy skórki, wszystko co pokryła stało się tak delikatne i zarazem śliskie!

Dodatkowo, gdy już użyłam jej na twarzy, cały makijaż przetrzymał próbę i bez większych zmian wytrzymał do samego wieczora.

Baza jest przezroczysta i lekko silikonowa, ale niech was to nie zrazi jest bardzo lekka i nie zatyka porów.
    ZAPRASZAM NA INNE RECENZJE UŻYTYCH PRZEZ NAS KOSMETYKÓW***> http://beauty-makeup-passion.blogspot.com/

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić beautypassion za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • stosuję tą bazę od roku, (nie używam jej codziennie) po nałożeniu twarz jest bardzo gładka, dzięki niej utrzymuje się lepiej podkład.
    plusem tej bazy jest cena na allegro można ją już kupić za około 8 zł

warto więc wypróbować

minus, dosyć duży jak dla mnie to pompka, mam już końcówkę bazy, ale odkręcam ją i sama jakoś staram się wydostać

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Bazę kupiłam na All. Wcześniej miałam już kilka innych firm (Eveline, Sephora).

Ta baza odpowiada mi. Jest może ciut bardziej tłusta niż te które miałam do tej pory, ale po nałożeniu na twarz nie jest to widoczne.

Jedno naciśnięcie pomki wystarcza w zasadzie na całą twarz.

Ja używam jej codziennie i nie zapycha mnie, nie uczula, nie podrażnia. Nie mam po niej żadnych problemów.

Makijaż dłużej się trzyma. Podkład lepiej rozprowadza, dzięki czemu mniej się go zużywa.

Twarz jest aksamitna i gładka.

Jedynym minusem jest ciemne opakowanie, w którym nie widać ile produktu jeszcze zostało. Także denko może nas zaskoczyć

Cena niewysoka, bo za swoją dałam 9 zł.

Na pewno kupię znowu (już zamówiona).

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij