Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Powiększ Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: Xtase

Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery.

Cena: ok. 15zł / 30ml

• Wart przetestowania
  • Bazy używałam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z tego produktu.

+ ładnie wygładza twarz - jest aksamitna, miła w dotyku
    + dobrze przygotowuje do nałożenia podkładu, ułatwia jego aplikację
    + matuje twarz przed aplikacją podkładu jak i wiele godzin po
    + chyba troszeczkę przedłuża trwałość makijażu
    + ma gładką, silikonową konsystencję - początkowo może się wydawać zbyt tłusta, ale wrażenie takie minie przy pierwszej aplikacji, konsytencja jest żalowa, bezbarwna i aksamitna
    + nie zapycha
    + nie wzmaga przetłuszczania
    + nie uczula, nie podrażnia
    + nieutralny, nie drażniący zapach
    + niska cena
    + bardzo wydajna! Jedna kropelka wystarczy na pokrycie całej twarzy

- opakowanie - pompka czasami się zacina, bardzo topornie działa
    - nie widać stopnia zużycia produktu
    - nie można go wydobyć do końca! zostaje ok 1/3 kosmetyku w tym twardym opakowaniu. Nawet odkręcenie na niewiele się zda, bo palcem produkty wydobyć nie można
    - dostępność - w internecie ok, ale w stkelpch stacjonarnych widziałam ją może tylko raz

Ja byłam zadowolona z tego komsetyku, choć nie jest to kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie makijażu (jak baza pod cienie). Był dobry, ale będę szukać jeszcze bardziej idealnego, choć ten mogę spokojnie każdemu polecić!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Zalety:
    -niska cena
    -jedwabista,bardzo przyjemna konsystencja
    -nie wysusza skóry
    -znacznie ułatwia rozprowadzenie podkładu,bez zostawiana
    smug

Wady:
    -nie przedłuża trwałości makijażu
    -niewygodne opakowanie,ciężko wydobyć bazę po jakimś czasie stosowania

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malagotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra.
  • Witam. Może zacznijmy od działania w porównaniu z obietnicami producenta:
    DZIAŁANIE: Producent obiecuje nam,że baza wygładza cerę i tak też jest zawarte w bazie silikony pięknie pokrywają niedoskonałości twarzy (zmarszcki,pory) i te pod podkładem stają się mniej widoczne baza je wypełnia. Faktem jest,że mimo swej silikonowej formuły baza nie zapycha, choć dla mnie mimo wszystko nie jest to produkt codziennego użytku. Po nałożeniu na twarz użytkownik czuje się konfortowo, nie zauważyłam żadnego ściągnięcia, baza również raczej nie przesusza, a ni nie robi nam żadnej krzywdy. Co do nakładania na bazę podkładu faktycznie sprawa jest ułatwiona ponieważ podkład wręcz sunie po bazie nie tworząc przy tym smug chyba,że sam od siebie ma takie skłonności. Czy przedłuza trwałość makijażu? Może trochę lecz nie jest to jakieś super przedłużenie. Napewno końcowy efekt dzięki tej bazie wygląda ładniej.
    OPAKOWANIE: I tutaj w zasadzie mamy minus ponieważ przez gęstą konsystencję produktu mamy utrudnione zadanie przy wydobywaniu produktu z pompki przy 1/3 opakowania trzeba już odkręcać pompkę i wydłubywać produkt. Opakowanie jest zrobione z plastiku, który jest matowy i nie najwyższych lotów ale przy tej cenie nie czepiajmy się.
    INNE: Baza jest bezwonna co w zasadzie jest plusem. Ogólnie za tę cene ok 17zł polecam wypróbować ponieważ baza dodatkowo delikatnie matowi skórę.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Bardzo fajna baza. W zasadzie nie mam się do czego doczepić.
    Plusy:
    - niska cena
    - eleganckie opakowanie
    - wygodna pompka
    - nie zapycha
    - fajne uczucie napięcia skóry
    - skóra jest gładka, matowa
    - lekko się rozprowadza, wręcz jej nie czuć podczas nakładania

Jedyny minus jaki zauważyłam:
    - mała wydajność

Na pewno kupię jeszcze raz.

Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Skuszona pozytywnymi recenzjami i zmuszona zakupem bazy, postanowiłam kupić ten produkt. Oto moja opinia:

KONSYSTENCJA

Baza jest 'zbita', początkowo wydawała mi się zbyt tłusta, ale po nałożeniu to wrażenie minęło. Dobrze się rozprowadza, doskonale wygładza twarz. Nie zapycha mnie przy niemalże codziennym stosowaniu.

ZAPACH

Na pierwsze wrażenie mnie odrzucił, przypominał mi zapach.... benzyny, jednak nie jest aż tak tragiczny i da się z nim oswoić.

TRWAŁOŚĆ

Na bazę nakładam korektor, podkład i puder. Przedłuża ona trwałość makijażu, jest on mniej podatny na ścieranie.

OPAKOWANIE

Niestety, początkowo zacinała mi się pompka, więc musiałam korzystać z bazy odkręcając całą górę. Przez aplikację odjęłam pół gwiazdki-po czasie pompka zaczęła działać.

CENA

W drogerii Natura cena regularna to ok. 14 zł. Bazę da się dostać jednak w niższych cenach-9,np. w drogeriach internetowych.

WYDAJNOŚĆ

Produkt jest wydajny, na całą twarz spokojnie wystarczają dwa naciśnięcia pompki.

Z bazy jestem dość zadowolona. Kończę właśnie pierwsze opakowanie i warto dodać, że mam drugie, zapasowe. Myślę, że będę wracać do tego produktu, jednak ze względu na tą cięższą konsystencję nie polecałabym jej osobom mającym cerę tłustą, skłonną do zapychania.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Nigdy nie uzywalam przezroczystej bazy pod podkład więc było to dla mnie coś nowego. Kupilam przypadkiem na allegro ( za smieszne 8 zł ). Na poczatku podeszlam sceptycznie ale zaraz po nałożeniu na twarz zobaczylam różnice. Skóra była niesamowicie gładka ! Każdy podkład wygląda na niej dobrze i swietnie sie rozprowadza. Wczesniej mialam problem z suchymi skórkami. Teraz ich wogóle nie widać. Bardzo polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale juz zamowilam sobie 2 dodatkowe

Chcesz pochwalić kurasza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Bardzo lubię ten produkt.

Plusy:
    - dobra jakość
    - nie zapycha
    - wydajna baza
    - dobra konsysytencja
    - neutralny zapach
    - makijaż rzeczywiście dłużej wytrzymuje
    - spełnia swoją funkcję - matuje
    - cena

Minusy:
    - czasami problemy z pompką
    - nie widać zużycia
    - mała dostępność

Polecam, dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo fajna baza pod makijaż.
    PLUSY:
    -jest to moja pierwsza baza pod makijaż i chyba nie będę szukała innej (wcześniej używałam kremów pod makijaż i chowają się przy tej bazie)
    -silikonowa konsystencja,
    -bardzo dobrze rozprowadza się,
    -jest wydajna,
    -wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na całej buzi
    -podkład trzyma się dłużej,
    -jest lekka, nie zapycha
    -matowi skórę,
    -makijaż wygląda lepiej
    -cena za 30 ml ok.15 zł
    MINUSY:
    -średnie opakowanie, przez co trzeba uważać przy wyciskaniu bazy (ale to nie jest jakimś wielkim minusem)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić ania080489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Warto wypróbować
  • Byłam zadowolona z bazy, rzeczywiście utrwalała makijaż i sprawiała, że podkład dobrze się rozprowadzał. Skończył się problem z nierównomiernym kryciem, nieestetycznie wyglądającymi plamami na twarzy. ;-) Efekt matowienia skóry jest, ale niestety w moim przypadku nie utrzymuje się długo.

Plusy:
    - niska cena,
    - wydajny,
    - wygładza,
    - podkład dobrze się na niej rozprowadza,
    - wygodna buteleczka z dozownikiem.

Minusy:
    - brak długotrwałego zmatowienia skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić 92ana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Bazę kupiłam nawet w promocji po 8zł,i jestem zadowolona wystarczy niewielka ilość ładnie wygładza podkład się na niej dobrze rozprowadza matuję no co prawda moja cera szybko się zaczyna tłuścic i na to nie działa ale i tak jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 ,30ml

Chcesz pochwalić agdzia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij