Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Powiększ Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: Xtase

Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery.

Cena: ok. 15zł / 30ml

• Jestem na tak!
  • Uwielbiam tę bazę, może nawet nie dlatego że podkład ładnie na niej leży, ale z tego powodu że jest taka gładka i aksamitna.

Zalety:

+ cena;
    + akamitna struktura;
    + niewluje widoczność porów;
    + pojemnik z dozownikiem, nie miałam żadnego problemu z pompką;
    + przedłuża trwałość podkładu;
    + bardzo mała ilość pozwala na pokrycie całej twarzy;

Wady:

- nei znalazłam jeszcze żadnych

jak na tę cenę bardzo fajny produkt, kupiłam na przecenie za niecałe 10 zł

Używam tego produktu od: Kwiecień 2015

Chcesz pochwalić Infinitas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją
  • Bazy używam sporadycznie, raczej na większe wyjścia, jestem z niej bardzo zadowolona. Kupiłam ją na swój ślub i spisała się znakomicie, makijaż wytrzymał całą noc. Już po nałożeniu efekt jest zauważalny, skóra idealnie gładka. Używałam jej bez kremu i pomimo, że mam suchą skórę,nie było efektu ściągania.

Plusy:
    - wygładza skórę,
    - ładnie pachnie,
    - przedłuża trwałość podkładu,
    - ma wygodną w użyciu konsystencję,
    - estetyczne opakowanie,
    - przystępna cena,
    - pojemnik z dozownikiem, nie miałam żadnego problemu z pompką.

Minusy:
    - mało wydajna.

Używam tego produktu od: czerwca 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Edyta3006 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Silikon!
  • Użyłam jej tylko 3 razy i to był mój błąd.....makijaż trzymał się dłużej, ale niestety baza strasznie mnie zapchała, moja skóra wcale nie oddychała, czego skutkiem było powstanie wągier na calutkiej buzi...nawet na policzkach

Używam tego produktu od: nie używam

Chcesz pochwalić tolakarola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Zacznę od tego, że ta baza jest idealna dla cery tłustej i mieszanej. Głównie dlatego, że wspaniale matuje skórę.
    Zamknięta jest w plastikowej, czarnej buteleczce. Niestety, nie możemy kontrolować zużycia produktu. Aplikację ułatwia niezacinająca się pompka. Dodatkowo dozuje ona odpowiednią ilość kosmetyku.
    Baza jest bezzapachowa. Posiada gęstą, bezbarwną tłusta konsystencję.Bezproblemowo rozprowadza się na twarzy, szybko wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Jak już wcześniej wspomniałam, matuje skórę. Przedłuża trwałość makijażu, który u mnie w nienagannym stanie utrzymuje się przez cały dzień.
    Jest tania i bardzo wydajna.

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra baza
  • PLUSY:
    - twarz jest wygładzona i aksamitna
    - bardzo mała ilość pozwala na pokrycie całej twarzy
    - fajnie utrwala makijaż

MINUSY:
    - pomimo tego, że jest pompka, często się zacina
    - nie da się wykorzystać produktu do końca

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić kate191orange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart przetestowania
  • Bazy używałam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z tego produktu.

+ ładnie wygładza twarz - jest aksamitna, miła w dotyku
    + dobrze przygotowuje do nałożenia podkładu, ułatwia jego aplikację
    + matuje twarz przed aplikacją podkładu jak i wiele godzin po
    + chyba troszeczkę przedłuża trwałość makijażu
    + ma gładką, silikonową konsystencję - początkowo może się wydawać zbyt tłusta, ale wrażenie takie minie przy pierwszej aplikacji, konsytencja jest żalowa, bezbarwna i aksamitna
    + nie zapycha
    + nie wzmaga przetłuszczania
    + nie uczula, nie podrażnia
    + nieutralny, nie drażniący zapach
    + niska cena
    + bardzo wydajna! Jedna kropelka wystarczy na pokrycie całej twarzy

- opakowanie - pompka czasami się zacina, bardzo topornie działa
    - nie widać stopnia zużycia produktu
    - nie można go wydobyć do końca! zostaje ok 1/3 kosmetyku w tym twardym opakowaniu. Nawet odkręcenie na niewiele się zda, bo palcem produkty wydobyć nie można
    - dostępność - w internecie ok, ale w stkelpch stacjonarnych widziałam ją może tylko raz

Ja byłam zadowolona z tego komsetyku, choć nie jest to kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie makijażu (jak baza pod cienie). Był dobry, ale będę szukać jeszcze bardziej idealnego, choć ten mogę spokojnie każdemu polecić!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Zalety:
    -niska cena
    -jedwabista,bardzo przyjemna konsystencja
    -nie wysusza skóry
    -znacznie ułatwia rozprowadzenie podkładu,bez zostawiana
    smug

Wady:
    -nie przedłuża trwałości makijażu
    -niewygodne opakowanie,ciężko wydobyć bazę po jakimś czasie stosowania

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malagotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra.
  • Witam. Może zacznijmy od działania w porównaniu z obietnicami producenta:
    DZIAŁANIE: Producent obiecuje nam,że baza wygładza cerę i tak też jest zawarte w bazie silikony pięknie pokrywają niedoskonałości twarzy (zmarszcki,pory) i te pod podkładem stają się mniej widoczne baza je wypełnia. Faktem jest,że mimo swej silikonowej formuły baza nie zapycha, choć dla mnie mimo wszystko nie jest to produkt codziennego użytku. Po nałożeniu na twarz użytkownik czuje się konfortowo, nie zauważyłam żadnego ściągnięcia, baza również raczej nie przesusza, a ni nie robi nam żadnej krzywdy. Co do nakładania na bazę podkładu faktycznie sprawa jest ułatwiona ponieważ podkład wręcz sunie po bazie nie tworząc przy tym smug chyba,że sam od siebie ma takie skłonności. Czy przedłuza trwałość makijażu? Może trochę lecz nie jest to jakieś super przedłużenie. Napewno końcowy efekt dzięki tej bazie wygląda ładniej.
    OPAKOWANIE: I tutaj w zasadzie mamy minus ponieważ przez gęstą konsystencję produktu mamy utrudnione zadanie przy wydobywaniu produktu z pompki przy 1/3 opakowania trzeba już odkręcać pompkę i wydłubywać produkt. Opakowanie jest zrobione z plastiku, który jest matowy i nie najwyższych lotów ale przy tej cenie nie czepiajmy się.
    INNE: Baza jest bezwonna co w zasadzie jest plusem. Ogólnie za tę cene ok 17zł polecam wypróbować ponieważ baza dodatkowo delikatnie matowi skórę.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Bardzo fajna baza. W zasadzie nie mam się do czego doczepić.
    Plusy:
    - niska cena
    - eleganckie opakowanie
    - wygodna pompka
    - nie zapycha
    - fajne uczucie napięcia skóry
    - skóra jest gładka, matowa
    - lekko się rozprowadza, wręcz jej nie czuć podczas nakładania

Jedyny minus jaki zauważyłam:
    - mała wydajność

Na pewno kupię jeszcze raz.

Chcesz pochwalić Justyna891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Skuszona pozytywnymi recenzjami i zmuszona zakupem bazy, postanowiłam kupić ten produkt. Oto moja opinia:

KONSYSTENCJA

Baza jest 'zbita', początkowo wydawała mi się zbyt tłusta, ale po nałożeniu to wrażenie minęło. Dobrze się rozprowadza, doskonale wygładza twarz. Nie zapycha mnie przy niemalże codziennym stosowaniu.

ZAPACH

Na pierwsze wrażenie mnie odrzucił, przypominał mi zapach.... benzyny, jednak nie jest aż tak tragiczny i da się z nim oswoić.

TRWAŁOŚĆ

Na bazę nakładam korektor, podkład i puder. Przedłuża ona trwałość makijażu, jest on mniej podatny na ścieranie.

OPAKOWANIE

Niestety, początkowo zacinała mi się pompka, więc musiałam korzystać z bazy odkręcając całą górę. Przez aplikację odjęłam pół gwiazdki-po czasie pompka zaczęła działać.

CENA

W drogerii Natura cena regularna to ok. 14 zł. Bazę da się dostać jednak w niższych cenach-9,np. w drogeriach internetowych.

WYDAJNOŚĆ

Produkt jest wydajny, na całą twarz spokojnie wystarczają dwa naciśnięcia pompki.

Z bazy jestem dość zadowolona. Kończę właśnie pierwsze opakowanie i warto dodać, że mam drugie, zapasowe. Myślę, że będę wracać do tego produktu, jednak ze względu na tą cięższą konsystencję nie polecałabym jej osobom mającym cerę tłustą, skłonną do zapychania.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?