Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Powiększ Verona, Ingrid, Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: Xtase

Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery.

Cena: ok. 15zł / 30ml

• Ideał
  • Nigdy nie uzywalam przezroczystej bazy pod podkład więc było to dla mnie coś nowego. Kupilam przypadkiem na allegro ( za smieszne 8 zł ). Na poczatku podeszlam sceptycznie ale zaraz po nałożeniu na twarz zobaczylam różnice. Skóra była niesamowicie gładka ! Każdy podkład wygląda na niej dobrze i swietnie sie rozprowadza. Wczesniej mialam problem z suchymi skórkami. Teraz ich wogóle nie widać. Bardzo polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale juz zamowilam sobie 2 dodatkowe

Chcesz pochwalić kurasza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Bardzo lubię ten produkt.

Plusy:
    - dobra jakość
    - nie zapycha
    - wydajna baza
    - dobra konsysytencja
    - neutralny zapach
    - makijaż rzeczywiście dłużej wytrzymuje
    - spełnia swoją funkcję - matuje
    - cena

Minusy:
    - czasami problemy z pompką
    - nie widać zużycia
    - mała dostępność

Polecam, dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo fajna baza pod makijaż.
    PLUSY:
    -jest to moja pierwsza baza pod makijaż i chyba nie będę szukała innej (wcześniej używałam kremów pod makijaż i chowają się przy tej bazie)
    -silikonowa konsystencja,
    -bardzo dobrze rozprowadza się,
    -jest wydajna,
    -wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na całej buzi
    -podkład trzyma się dłużej,
    -jest lekka, nie zapycha
    -matowi skórę,
    -makijaż wygląda lepiej
    -cena za 30 ml ok.15 zł
    MINUSY:
    -średnie opakowanie, przez co trzeba uważać przy wyciskaniu bazy (ale to nie jest jakimś wielkim minusem)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić ania080489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Warto wypróbować
  • Byłam zadowolona z bazy, rzeczywiście utrwalała makijaż i sprawiała, że podkład dobrze się rozprowadzał. Skończył się problem z nierównomiernym kryciem, nieestetycznie wyglądającymi plamami na twarzy. ;-) Efekt matowienia skóry jest, ale niestety w moim przypadku nie utrzymuje się długo.

Plusy:
    - niska cena,
    - wydajny,
    - wygładza,
    - podkład dobrze się na niej rozprowadza,
    - wygodna buteleczka z dozownikiem.

Minusy:
    - brak długotrwałego zmatowienia skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić 92ana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Bazę kupiłam nawet w promocji po 8zł,i jestem zadowolona wystarczy niewielka ilość ładnie wygładza podkład się na niej dobrze rozprowadza matuję no co prawda moja cera szybko się zaczyna tłuścic i na to nie działa ale i tak jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 ,30ml

Chcesz pochwalić agdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Baze kupiłam jako-tako, byle spróbować. Nie oczekiwałam wiele, ze względu na jej cenę - 15zł, można czasami ją kupić w przecenie za 10zł. Okazała się jednak świetna, idealnie wygładza, co ważne - nie zapycha i nie przeczynia się do występowania nowych wyprysków, matuje i znacznie wydłuża trwałość makijażu. Niska cena oraz opakowanie z pompką również na plus.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić imfancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Baza spełnia swoje zadanie w 100 %. Mimo, że jest silikonowa to nie zapycha, skóra nadal swobodnie oddycha. Utrzymuje makijaż na miejscu przez cały dzień (lub wieczór), w dodatku jest tania, łatwo dostępna w każdej naturze i wydajna. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to opakowanie, które mi się nie podoba, no ale to kwestia gustu.

Chcesz pochwalić my_vampiree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidna baza pod makijaz, jak dla mojej mieszanej cery w sam raz.
  • Jakosciowo jest ok, w porownaniu z innymi bazami pod makijaz na rynku ma swietna cene i dobra jakosc.
    Ladnie rozprowadza sie na skorze ( po wczesniejszym nalozeniu kremu) i bardzo dlugo utrzymuje sie .
    Przetestowane w dosc ekstremalnych warunkach, bo w na egzotycznych wakacjach.

Ilość zużytych opakowań: 4 male

Chcesz pochwalić Arcadion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza baza na świecie
  • Dla mnie osobiście ta baza nie ma żadnych wad. Jest wspaniała pod każdym względem. Cena również jest przystępna.Polecam ją wszystkim znajomym.
    Jedyną wadą jest pompka, która nie do końca pozwala wycisnąć bazę i wówczas warto odkręcić atomizer i jakoś tam ją wygrzebać.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 małe

Chcesz pochwalić paolka2509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła silikonowa baza, choć miałam gorsze
  • Kupiła ją w Naturze (nigdzie indziej stacjonarnie jej nie widziałam) w promocji - 40% za 8,99 zł, regularnie kosztuje chyba 12 czy tam 13 zł. Skusiłam się na nią w nadziei, że może dzięki temu makijaż na mojej wymagającej cerze będzie trzymał się dłużej.

Próbowałam już jedną bazę silikonową z Soraya do cery tłustej i była ona kompletną porażką ponieważ makijaż się na niej warzył i utrzymywał się krócej niż bez niej.

Tym razem znów postanowiłam spróbować i przyznam, że ta baza okazała się lepsza. Przede wszystkim makijaż się na niej nie warzy, nawet jeśli nałożymy go zaraz po nałożeniu bazy. Jednak utrzymuje się tyle co zwykle, więc baza nie przedłuża makijażu...

Baza ma fajne opakowanie z pompką, która niestety czasami się zacina. Nie zapycha ona cery, nie przetłuszcza...

Podsumowując: baza działa na moją mieszaną cerę w kierunku tłustej, tak jakby jej nie było. Makijaż nie utrzymuje się na niej dłużej, ale na szczęście też nie warzy się.
    Osobiście potrzebuje mocniejszego produktu, ten nie jest mi potrzebny bo moja cera zachowuje na po zastosowaniu jego tak jakbym nic nie nałożyła... Efekt jest taki sam o każdej porze roku, nawet w lecie co można odczytać jako plus tego produktu

Używam tego produktu od: ok 8 miesiący

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij