Braun, SatinStyler EC1, Lokówka

Braun, SatinStyler EC1, Lokówka

SatinStyler to lokówka wyposażona w technologię jonizacji. Uwalnianie strumienia ujemnie naładowanych jonów zapobiega elektryzowaniu się włosów, a jednocześnie sprawia, że są one - niczym satyna - gładkie i lśniące. Lokówka SatinStyler odpowiednio zatrzymuje ciepło, by równomiernie rozłożyć je na każdym loku.
Nagrzewa się w niecałe 60 sekund, a użytkowniczka dostosowuje jej ustawienia do własnych potrzeb. Temperaturę można ustawiać skokowo na 5 poziomach, w zakresie od 125 do 185 stopni Celsjusza. Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinStyler w funkcję `strażak` - po 30 minutach braku aktywności prostownica wyłącza się automatycznie. Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo. Funkcje lokówki można łatwiej kontrolować dzięki wyświetlaczowi LCD.

Lubimy się

Dostałam tą lokówkę od mamy, gdyż ona kupiła sobie jakieś inne cudo. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

+ po użyciu włosy są bardziej lśniące i wygładzone
+ szybko się nagrzewa
+ robi śliczne fale i loczki
+ włoski wydają się zdrowsze niż przed użyciem
+ nie pali włosów
+ jest poręczna
( czasami nawet prostuję nią włosy i muszę przyznać, że efekt jest lepszy niż przy użyciu niejednej prostownicy :D )

- po dłuższym stosowaniu zaczęły mi się rozdwajać końcówki, ale to normalne przy codziennym stosowaniu, więc nie odejmuję gwiazdki.

Swietna

Lokówka jest znakomita, przyznam było to miłe zaskoczenie. Dostałam ja w prezencie i podeszłam z dużą ostrożnością. Plus za szybkie nagrzewanie oraz w miarę delikatne obsługiwanie włosków

super

Miałam przyjemność testować lokówkę i chętnie podzielę się opinią na jej temat.
Wcześniej nie używałam lokówek, poza starą, bez firmową lokówką mamy, która bardzo długo się nagrzewała i paliła włosy. Natomiast lokówka Braun przy niej to cud techniki.
Łatwo poradziłam sobie z obsługą, loki są gładkie i lśniące. Włosy wyglądają zdrowiej niż przed użyciem tego urządzenia. Proste menu, krótki czas nagrzewania, obrotowy kabel ułatwiający manewrowanie to kilka z wielu zalet lokówki Braun.
Efekt po użyciu lokówki jest bardzo ładny, loki długo się trzymają. Nie musiałam się nawet namęczyć przy układaniu włosów.
No i design samej lokówki bardzo mi odpowiada.
Cieszę się, że stałam się posiadaczką tego wspaniałego sprzętu i na prawdę mogę polecić wszystkim.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Czapki z głów!

Lokówka jest świetna.Wcześniej miałam inną lokówkę,która przy starciu z tym urządzeniem okazała się tylko urządzeniem lokówkopodobnym ;)
Ta lokówka pozwala bez wysiłku wyczarować błyszczące i idealne loczki(mimo,iż mam z natury lekko kręcone włosy czasem mam ochotę nie wyprostować ich a właśnie zrobić urocze loczęta :) ).Szybko się nagrzewa,łatwo manewrować nią nawet niezbyt doświadczoną łapką :).Włosy są błyszczące i pełne życia a nie przyklapnięte jak po mojej poprzedniej lokówce.Do tego muszę jeszcze pochwalić estetyczny design co jest bardzo ważne dla kogoś,kto tak jak ja trzyma tego typu sprzęty w sypialni a nie w zakamarkach łazienkowej szafki.
Polecam,na prawdę dobra inwestycja.

Rewelacja

Ta lokówka to panaceum dla dziewczyn, które - podobnie jak ja ;) - są święcie przekonane, że z ich włosów za żadne skarby nie da się wyczarować loków, które przetrwałyby dłużej niż godzinę. Mam bardzo gęste i mocne, oporne na stylizację włosy. Z natury falują i dzielnie odpierają próby ułożenia ich na swoją modłę. Aby je wyprostować lub jeszcze bardziej skręcić potrzebuję paru kosmetyków, pomocy siostry i godzinnego zapasu czasu.

Kiedy Braun wytypował mnie do testów uznałam, że sam nie wie w jaką kabałę się wpakował, bo nie ma opcji żebym wystawiła lokówce pozytywną ocenę. A tutaj zaskoczenie stulecia! Fryzura za pomocą tej lokówki układa się niemal sama i w dodatku błyskawicznie. Do wspomagania użyłam jedynie płynnego jedwabiu a całość utrwaliłam delikatnym lakierem. Fryzurka wyglądała czarująco (komplementy, w których przewijało się określenie "wyglądasz jak laleczka" pozostają przeze mnie niezliczone ;) ) i trzymała się w niezmienionym stanie przez cały dzień. Normalnie czary ;)

Warto zauważyć, że system jonizacji rzeczywiście spisuje się na medal. Włosy nią potraktowane są błyszczące i wyglądają na zdrowe i atrakcyjne.

Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu dotrze moja prostownica z tej samej linii ;)))

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ;)

Świetna

Lokówkę dostałam biorąc udział w testach. Podczas stosowania nie zauważyłam żadnych minusów, może też dlatego, że nie mam większych problemów z włosami i używam dużo kosmetyków nawilżających włosy.
Bardzo przydatny jest wyświetlacz, który pozwala utrzymać kontrolę nad lokówką i pożądanym efektem. Obrotowy kabel jak i końcówka zabezpieczająca przed oparzeniem spisują się rewelacyjnie. Efekt satin ions sprawia, że włosy zachowują odpowiedni poziom nawilżenia dzięki czemu stylizacja nie jest aż tak niezdrowa dla włosów.
Zaznaczyłam, że nie kupię tej lokówki ponownie, bo wątpię, czy kiedykolwiek mi się ona zepsuje, a jeśli się zepsuje to na pewno będą już nowsze wersje więc będę wolała zainwestować coś lepszego. Na dzień dzisiejszy jednak stwierdzam, że ta lokówka jest najlepsza.Używam tego produktu od: miesiąca

dobry produkt

Kilka minut i super fryzura gotowa. To druga lokówka z którą mam do czynienia - pierwsza była z Philipsa. Wyglądało to tak, że trzymałam przy włosach 5 minut, a włosy były proste :] Ta lokówka super daje radę, myślałam, że mam włosy niepodatne na kręcenie, ale jak widać to kwestia doboru sprzętu.

Jest poręczna, kabel obrotowy super się spisuje, jest wystarczająco długi. Dobrze trzyma włosy, nie szarpie ich. Również regulacja temperatury jest przydatną funkcją - można dostosować do siebie.

Loki są gładkie, sprężyste, lśniące. Szybko się je robi. Na chwilę obecną nie zauważyłam niszczenia włosów, ale może to zbyt krótki czas.

Używam tego produktu od: 1 m-ca (od kiedy dostałam do testów)

Fajna

Fajna ta lokówka, o ile przy zwyczajnych lokówkach miałam problem z nakręcenie długich włosów, a potem z ich wyplątaniem, to w przypadku tej nie mam takich problemów.
Łatwo nakręcić włosy, łatwo też wysunąć pasmo bez zbędnego szarpania włosów.
Faktycznie włosy pięknie lśnią, błyszczą i wyglądają zdrowo.
Ogromnym plusem jest możliwość regulacji temperatury, duży, czytelny wyświetlacz, długi, obrotowy przewód.
Lokówka jest lekka, poręczna i wygodna w użyciu.
Podkręcenie włosów, dość długich zajmuje ok 10-15min.
Utrwalone lakierem trzymają się cały dzień.
Pomimo częstego używania nie zauważyłam zbytniego przesuszenia i zniszczenia końcówek.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 lokówka, czaję się teraz na prostownicę

Polubiłam ;)

Na początku chciałabym podkreślić, że ogólnie nie jestem fanką kręcenia włosów, głównie dlatego, że zawsze uważałam to za daremny trud, ponieważ loki szybko się rozkręcały. Przy używaniu lokówki Braun zauważyłam sporą różnicę jeśli chodzi o trwałości stylizacji (cudów wprawdzie nie ma, ale kilka godzin mogę się lokami nacieszyć ;))
Lokówka jest elegancka, baaaardzo poręczna (posiada długi, obrotowy kabel) i lekka. Bardzo podoba mi się regulacja temperatury i jonizacja, która sprawia, że włosy stają się bardziej lśniące.
Mam dość gęste włosy, więc kręcenie ich zajmowało mi dużo czasu, dlatego nie mogłam sobie pozwolić na częste stosowanie lokówki, w związku z czym nie mogę rzetelnie nic napisać na temat ewentualnego szkodliwego wpływu produktu na włosy.
Jedną pół gwiazdki odejmuję za brak podstawki umożliwiającej wygodne odłożenie lokówki w trakcie stosowania (jest podstawka, ale mizerna - lokówka i tak mi się przewracała) oraz za to, że liczyłam na trochę trwalszy efekt (wiem, cudów nie ma, ale jednak... ;))

Zaznaczyłam ze kupię ponownie, bo kto wie, może na prezent np :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:---

porządny sprzęt!

Jestem naprawdę szczerze zadowolona z tej lokówki. Mam bardzo podatne na kręcenie włosy i aby stworzyć fajną fryzurkę wystarcza mi zaledwie kilka minut z tą lokóweczką - za tą ją kocham i za to te 5 gwiazdek :)
Ale może wymienię zalety bardziej szczegółowo:
* jest lekka, poręczna i bardzo wygodnie się nią manewruje podczas kręcenia loków
* nagrzewa się w błyskawicznym tempie
* posiada funkcję jonizacji, która naprawdę działa - loki są gładkie i lśnią jak po nabłyszczaczu
* genialna jest możliwość ustawienia temperatury stosownie do potrzeb włosów (mam bardzo podatne na kręcenie włosy, więc po co męczyć je zbyt wysoką temperaturą)
* bardzo podoba mi się podświetlany na zielono wyświetlacz, na którym wyraźnie widać zakres ustawienia temperatury oraz informację o włączonej jonizacji
* kabel jest długi, solidny i co najważniejsze obrotowy
* podoba mi się design
Jedyny minus jaki zauważyłam, to lekkie zniszczenie końcówek włosów ale to chyba naturalne przy codziennej stylizacji jakimkolwiek sprzętem - no i nie używam produktów termoochronnych, więc biorę to na własne sumienie i nie odejmuję gwiazdki.
Mam nadzieję, że moja "współpraca" z tą lokówką będzie trwała długo, ale zaznaczam opcję że kupię ponownie, ponieważ czaję się na prostownicę z tej serii;)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedna i ta sama lokówka ;)

Bardzo fajna

Mam bardzo oporne na wszelką stylizację włosy, dlatego przed tą lokówką stało trudne zadanie. Jednak poradziła sobie z nim świetnie. Jest bardzo zgrabna,poręczna, nowoczesna. Bardzo podoba mi się to, że szybko się nagrzewa do temperatury, którą sobie wybierzemy, a także to, że ma obrotowy kabel. Funkcja jonów świetnie nabłyszczyła moje włosy,a loki trzymały się bardzo długo. Nawet do dnia następnego, a porównując ją do innych jakie używałam- przy tamtych loki trzymały góra godzinę.

Zaznaczyłam że nie kupie ponownie , bo mam nadzieje, ze produkt wytrzyma kilka lat :) a z tej serii na pewno zakupie jeszcze suszarkę:)Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna lokowka

Piątka z minusem

Lokówka jest bardzo dobra, jeśli ktoś ma włosy oporne na wszelaką stylizację. Jest fajna, poręczna, ma funkcję jonizacji (co da się odczuć/zobaczyć). Dla mnie genialną rzeczą jest możliwość regulacji nagrzania lokówki (z czym wcześniej nie miałam do czynienia). Jedynym minusem jest fakt, że przy częstym użyciu dość mocno wysusza końcówki (potem takie puszenie widać niestety przy lokach, gdzie całe są piękne i lśniące, a końcówki już niekoniecznie).
Ogólnie polecam :-)

Ilość zużytych opakowań: cała jedna lokówka ;-)