Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Powiększ Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Zgłaszająca osoba: Eirenn

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• CUDO
  • Jakiś czas temu miałam silne poparzenie od solarium na nogach(byłam tylko 5 minut ale nie wiedziałam o nowych lampach).
    Zaczełam używac różnych kosmetyków, wraz ze specjalistycznymi az w koncu przeczytałam o tej maści!
    W dosłownie kilka dni wszystko zeszło bez żadnego schodzenia skóry czy czegos podobnego, po prostu skóra z czerwonej baardzo zrobiła sie normalna i nawet nie zuzyłam na to jednej tubki.
    Od tej pory polecam wszystkim na jakiekolwiek problemy z suchą skórą, rogowacenia, okres jesienno-zimowy czy praca, która zmusza do czestego mycia rąk.
    NIEZASTAPIONA !!!

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • ulubiona
  • kiedy zbliża się jesienno-zimowy okres zawsze odwiedzam aptekę i zakupuję wtdy maść ochronną z witaminą A. Dlaczego? ponieważ:
    idealnie sprawdza się do nawilżania ust w te chłodne i mroźne dni
    zmiękcza, natłuszcza i nawilża wszelkie suche partie na naszym ciele, począwszy od twarzy, poprzez łokcie i kolana, a skończywszy na małym palcu u stóp
    łagodzi podrażnienia, otarcia
    likwiduje szorstkość, suche skórki
    w mojej kosmetyczce jest lekiem na całe zło
    jeśli masz problem z suchymi partiami na ciele maść z witaminą A pomoże Ci je zwalczyć
    cena 4 złotych to żadne pieniądze za takie cudo

Używam tego produktu od: kliku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie określić .

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!
  • Kocham ten produkt! Jest niezastapiony we wszystkim !

Idealny na moje ciągle spierzchnięte usta, idealny na skórki przy nosie. Idealny na wszelkie suche miejsca.

Nie rozstaje sie z nim, ciagle mam go w słoiczku gdyż musze go gdzies przełożyc ta tubka jest mało estetyczna. Obecie przekładam go do słoiczka po tisane gdyż oba produkty uwielbiam

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić just00ine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie podstawa
  • Maść ta jest moim lekiem na całe zło
    Używam na popękane łokcie, pięty, na wszelakie otarcia, na spiżchnięte usta, czasem nawet jako nawilżacz na ciążowy brzuszek, kiedy już tak swędzi, że ciężko mi wytrzymać. Ale u mnie najlepiej sprawdza się na dłoniach. Zawsze, kiedy tylko przychodzi gorsza pogoda moje dłonie wyglądają jak papier ścierny. I wtedy wyciągam moją maść i wszystko wraca do normy. Siostra miała zmiany niemal do krwi na palcach dłoni i również wyleczyła się tą maścią. No i ta cena, aż śmieszna za takie cudo. Jedyne, co mi w niej przeszkadza to zapach, ale w świetle wszystkich plusów mogę przymknąć na niego oko.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Stpsuję zawsze na noc i parę razy w ciągu dnia. U mnie zapobiega opryszczce, która wyskakiwała przy każdej okazji. Teraz praktycznie mam spokój, a jak coś wyskoczy, to nie tak spektakularnie jak kiedyś...
    O cenie w ogóle nie warto dyskutować :P

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5, 25 gram

Chcesz pochwalić heofora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni ...
  • Używam tego produktu dopiero od paru tygodni wiec mam nadzieje ze moze jeszcze produkt ten mnie zaskoczy, ale jak na razie nie dał powodów do zachwytu. kupiłam go z myślą o mojej suchej, atopowej skórze, nawilżeniu, trądziku itd... Miałam wobec niego wielkie pczekiwania, ponieważ wiele osob mi polecalo mi ta maść ... Tymczasem:

Zalety:
    - cena ( 3 zł :0!)
    - swietnie nawilża moje usta ( czasami używam ta maść jako błyszczyka, usta po tej maści sa długo błyszczące i mięciutkie )..
    - konstystencja także jest znośna
    - skład krótki i treściwy
    - cos tam delikatnie moze nawilżyl

Wady:
    - niewygodną Tubka
    - nie nawilża odpowiednio
    - w niczym iprocz ust praktycznie nie pomógł mi
    - wczoraj koedy miałam zaczerwieniony nos i podrażniony po wyciskaniu postanowiłam do wypróbować na to zaczerwienienie i pieczenie , nic nie pomógł, tymczasem zwykły drogeryjny kremik z Ziaij zmiejexyl zaczerwienienie i pieczenie ::
    - zapach cytrynowy taki chemiczny nieprzyjemny :/
    Nie polecam, moze kupie go, jedynie ze względu na usta bo w tej roli sprawdza sie lepiej niz balsamy do ust...

Używam tego produktu od: Pare tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Julie123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ten cytrynowy zapach byłoby super
  • Ta maść jest prawie doskonała. Bardzo dobrze nawilża, odżywia skórę. Ja stosuję ją głównie do pielęgnacji stóp. Wszystko byłoby idealnie, gdyby miała nieco inny zapach - ta pachnie taką cytryną (w składzie czyt. : 'aromat cytrynowy'), co mi za bardzo nie odpowiada, ponieważ nie jestem zwolenniczką cytrusowych zapachów. Cena: niewiele ponad 3zł, super! Często do niej wracam, obecnie mam w szafce 2 tubki maści z Hasco-Lek S.A. Warto mieć - jeśli komuś nie przeszkadza chemiczny zapach cytrusów to polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 7 - 9 nie pamiętam dokładnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!!!
  • jest to trochę zabawne, ale jak do tej pory jest to najtańszy i zarazem najlepszy kosmetyk antytrądzikowy, jaki używałam! maść stosuję zazwyczaj na noc, żadziej w trakcie dnia, chyba, że mam potrzebę (czyt. niesamowicie mnie wysypie). zmiany trądzikowe goją mi się w tempie ekspresowym. mam wrażenie, że wpłynęła też trochę na przebarwienia. do tego jest idealna na przesuszoną skórę - nieweluje uczucie ściągnięcia.
    z tej racji, że jest to maść, która w składzie ma wazelinę, może powodować zatykanie porów. radzę więc smarować zmiany skórne, a całą twarz tylko w razie potrzeby.
    cena jest tak śmieszna, że aż żal nie wypróbować jej na sobie.
    Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić skazana_na_bluesa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik domowej kosmetyczki.
  • Szkoda, że nie znałam wcześniej cudownych właściwości maści z witaminą A!

Odżywia suche miejsca na ciele, szczególnie usta. Radzi sobie z opryszczką i zajadami (!!!), pozostawia na ustach ładny połysk, świeżo pachnie, jest wydajny, niedrogi i naprawdę działa.

Polecam nieprzekonanym, a przekonanym dziękuję za zwrócenie mi uwagi na jego istnienie

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Mam bardzo suchą skórę, do tego jestem strasznym alergikiem. Używałam wielu kremów, tanich, drogich, nawet te nawilżające potrafiły mnie jeszcze bardziej wysuszyć, coś strasznego. Doprowadziło mnie to do tego, że na noc smarowałam twarz wazeliną i to mi bardzo pomagało, koiło itd. Ale wystarczyło, że raz zapomniałam i koniec, skóra ściągnięta, sucha, piekąca. Tą maść zawsze miałam w domu, postanowiłam użyć ją do twarzy. Super! Mogę smarować na noc nawet co 2-3 dzień i skóra jest cudowna, miękka i nawilżona.
    Dla wielu minusami mogą być 3 rzeczy chyba tylko.
    -może zapychać, ja mam do tego straszną tendencje, ale nie ma tragedii po tym kremie.
    -ma cytrynowy zapach, no nie każdemu będzie odpowiadał.
    -Zostawia tłustą warstwę więc lepiej stosować go na noc.
    Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić shoti1910 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij