Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Powiększ Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 3,21 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Eirenn

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Wybawiciel
  • Nasłuchałam się kiedyś sporo dobrego o tej maści, poszłam do apteki i wróciłam z opakowaniem, ale od innego producenta. Myślałam, że większej różnicy to nie zrobi, a jednak! Po nałożeniu tamtej maści na całą twarz, od razu mnie wysypało. Przez to niepotrzebnie się zraziłam do tego typu maści.

Kupiłam nową tubkę z powyższej firmy i od razu miłość od pierwszego użycia!

Na twarzy zrobił mi się ostatnio jest ogromny strup (nie wnikajcie jak to zrobiłam ). Byłam załamana, że będzie mi się to goiło przez najbliższe 3 tygodnie.
    Nakładałam tą maść przez 3 dni i... strup całkowicie zszedł!!! Po tygodniu nie ma prawie śladu po tym paskudztwie Za taki wyczyn należy się Nagroda Nobla <3

+cudotwórca!!!
    +ładnie nawilża
    +NIE ZPYCHA <3
    +pięknie pachnie
    +tania jak barszcz

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić asiunia19021 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Niezbędna
  • Używam przy zaostrzonym azs.
    Plusy:
    - nawilża
    - natłuszcza
    - skóra staje się mniej podrażniona
    - okolice oczu uspokajają się
    - łatwo rozsmarować

Minusy:
    - szybko się kończy przy codziennym smarowaniu całej twarzy kilka razy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • mały niezbędnik za grosze
  • naturalny niezbędnik, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej z nas

idealny jako opatrunek na spierzchnięte dłonie jesienią lub zimą czy na twarz w stosowaniu profilaktycznym 2x tyg na noc, delikatnie rozjaśnia przebarwienia jednocześnie łagodząc podrażnienia i pozostawiając na skórze tłusty film.

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna, jest zawsze przy mnie
  • Maść jest doskonałym środkiem nawilżającym. Idealnie się spisuje na moich ustach i łokciach. Tani dobry, bezkonkurencyjny produkt. Jeszcze żaden balsam do ust/pomadka nie nawilżył mi tak ust jak ta maść.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik w kosmetyczce
  • Jakoś sceptycznie podchodziłam do tej maści. Jednak przekonałam się, że nie taki diabeł straszny w metalowej tubce
    Idelana na spierzchnięte i owiane przez wiatr usta, dłonie.
    Świetnie natłuszcza łokcie, kolana, stopy nie pozostawiając wkoło tłustych plam.
    Zapach..cóż mógłby być ciekawszy, jest ociupinkę mniej intenstywny jak kremy glicerynowo-cytrynowe do rąk.
    Cena idealna.
    Opakowanie mogło by być lepsze, maść wyłazi sama z tubki chwilę po odkręceniu korka. Trzeba zatem uważać.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna i tania
  • bardzo tania pomoc w wypadku przesuszenia ust. Trzeba jednak uważać, bo nakładana zbyt często sama przesusza.

+tania
    + nawilża
    + przy bardzo suchych ustach od razu po nałożeniu czuć ogromną ulgę
    + pachnie cytrynowo
    + higieniczne opakowanie
    + prosty skład

- może lekko przesuszyć nakładana zbyt często. najbardziej optymalnie - polecam raz dziennie na noc

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto ją mieć
  • Świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia (np. po depilacji), przyspiesza gojenie i regenerację naskórka. Pomogła mi wyleczyć okołoustne zapalenie skóry. Bardzo tania i wydajna. Nie mozna jednak przesadzać ze stosowaniem na twarzy. Jedyny minus to koszmarna tubka, z której po odkręceniu maść sama wypływa, nawet przy delikatnym naciśnięciu. Mimo że problem po jakimś czasie znika, jest to bardzo irytujące i obniża wydajność

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić griet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania, a bardzo dobra
  • Maść kosztuje grosze, a działa bardzo dobrze. Jest ona dość tłusta, ale bardzo dobrze nawilża. Na usta w tym czasie jesienno - zimowym jest świetna i działa lepiej niż niejedna pomadka. Nadaje się również na twarz czy ciało. Nie mam już suchych skórek i ogólnie wszystko bardzo dobrze nawilża. Nie mam nic do zarzucenia jej. Kosztuje maksymalnie 5 zł (nawet teraz nie pamiętam, ale zapłaciłam bodajże 2 - 3 zł, ale wiadomo, że ceny w różnych aptekach mogą się różnić), a jest baaardzo wydajna i jedno takie opakowanie starcza mi na dłuugo.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maść z witaminą A jest zawsze w mojej kosmetyczce
  • Szukałam czegoś na popękane usta i zachęcona opinią koleżanki zakupiłam maść z witaminą A. To był strzał w dziesiątkę.
    Ma same plusy:
    + zawsze ratuje moje popękane, suche usta
    + świetnie zabezpiecza przed mrozem
    + natłuszcza
    + jest dobra na suche skórki i paznokcie
    + przyspiesza gojenie się ranek

Chcesz pochwalić oluszka29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Choć tłusta-bardzo dobra
  • Maść używam wiele lat, poleciła mi go moja alergolog. Bardzo dobrze odżywcza skórę, natłuszcza (jak dla mnie za bardzo). Pięknie pachnie, ma higieniczną tubke a to wszystko kosztem tylko kilku zlotych. Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?