Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

koncentraty i esencje
normalna
regenerujące, na przebarwienia, na zaczerwienienia
w tubce
bogate

Maść z witaminą A

Maść bardzo dobrze mi znana. Jest super nawilżającą i regenerująca. Sprawdzi się na naprawdę suche i popękane miejsca. Bardzo fajne sprawdza się do smarowania skóry skłonnej do rozstępów np. Brzuch oraz uda u kobiet w ciąży. Sprawdziłam na własnym przykładzie i dzięki między innymi łagodzony był świąd rozciągającej się skóry, odpowiednio była nawilżona oraz chroniona. Maść zostawia lekko tłusty film i dość długo się wchłania, zapach ma lekko cytrynowy. A sama jej wydajność jest dość średnia. Za to na wymagającą skórę działa cuda.

Zawsze w mojej apteczce, jest niezastąpiona

Tę maść mam zawsze w apteczce. Jest dobra na wszystko- na podrażnioną skórę rąk, drobne otarcia, ale przede wszystkim na podrażniony nos podczas kataru :)

Pomimo wielkości, jest bardzo wydajna. Uwaga- składniki aktywne zawarte w maści powodują, że maść samowolnie "wychodzi" z tubki. Zatem odkręcamy, nabieramy potrzebną ilość i szybko zakręcamy :)

Działa szybko i sprawnie, używałam jej kiedyś nawet na stopy, które po kilkunastu minutach były miękkie i gładkie.
A do tego ten zapach, ohh... lekko cytrusowo, bardzo przyjemnie!

MUST_HAVE!

Super maść dostępna w każdej aptece. Sprawdzi się na regenerację cery trądzikowej, cerę suchą potrzebującą intensywnej regeneracji czy jakby opatrunku po prostu. Poradzi sobie z tym świetnie, żadne zmiany skórne są jej niestraszne.
Używałam również po makijażu permanentnym ust lub brwi - rewelacja, makijaż super się goi i skóra wraca dos iebie bardzo szybko.
Jeśli chodzi o opakowanie to jest bardzo poręczne niewielkie a jeśli chodzi o cenę to... sprawdżcie - nie zawiedziecie się bo jest to tani produkt.
Polecam szczególnie jesienią i zimą, bo jest to produkt fotouczulający.
Nie lubi się ze słońcem i na to ja uczulam wszystkich którym go polecam.

Najlepszy stosunek ceny do do jakości w historii świata

Korzystam z tej maści od lat i absolutnie ją uwielbiam. Rewelacyjnie nawilża i regeneruje skórę, a dodatkowo wyraźnie przyspiesza gojenie zmian trądzikowych i ogranicza pojawianie się nowych. Zapach ma całkiem przyjemny, cytrynowy. Na okres letni odstawiam ją ze względu na fotouczulający charakter retinolu, ale zimą stanowi ona dla mnie absolutny must-have :) Zwłaszcza biorąc pod uwagę jej śmiesznie niską cenę i dostępność w niemalże każdej aptece.
Jedyną wadą moim zdaniem ewentualnie może być fakt, że produkt zostawia na skórze tłusty, świecący film, ale w przypadku kosmetyku stosowanego na noc nie uważam tego za jakiś wielki problem.
Opakowanie jest całkiem wygodne w użytku, osobiście zdecydowanie preferuję metalowe tubki względem plastikowych... trzeba tylko uważać z siłą nacisku, bo tego typu opakowania po naciśnięciu nie wracają do pierwotnego kształtu, więc istnieje pewne ryzyko przypadkowego wydobycia zbyt dużej ilości produktu ;)

Niezbędna w kosmetyczce

Maść z witaminą A jest mi znana od najmłodszych lat, używała jej moja babcia, mama, a teraz również ja.
Maść kosztuje mniej niż 4 zł, a naprawdę działa cuda.
Jestem łuszczykiem, mam dokuczliwe zmiany na kolanach, łokciach, stopach od lat oraz sezonowo w innych miejscach, przez co skóra wymaga szczególnej uwagi i pielęgnacji, a ta maść sprawdza się świetnie na te potrzeby. Przy regularnym stosowaniu faktycznie widać mniejsze łuszczenie się, zmiany są mniej dokuczliwe i nie swędzą okrutnie oraz są wyraźnie łagodniejsze.
Mam również duży problem z podrażnieniami skóry pod oczami i ta maść też świetnie sobie z nimi radzi.
Idealnie sprawdza się przy spękanych ustach.
Jedynym minusem jest to, że jest dość tłusta i powoli się wchłania, jednak przy takim działaniu,ten niewielki dyskomfort używania, jest tego warty.
Nie wyobrażam sobie, by mogło tej maści zabraknąć wśród moich kosmetyków.
Zdecydowanie polecam

Przypadkowy hit!!

Na maść trafiłam całkiem przypadkowo. Okazało się, że maść jest w stanie uratować moje popękane usta, radzi sobie z niedoskonałościami na cerze. Podczas przeziębienia, gdy mój nos przez katar jest przesuszony, to właśnie ta maść ratuje mi sucha, złuszczająco się skóre przy nosie.

wspaniala od lat

masc zdecydowanie spelnia swoje zadanie. dobrze zajmuje sie wszystkimi suchymi miejscami na ciele.
opakowanie jest takie samo od lat, wygodnie sie go uzywa.
produkt zostawia dosyc tlusta, ciezka warstwa co mi osobiscie nie przeszkadza.

zdecydowanie spelnia swoje zalozenia i dlatego bede jej uzywala pewnie przez dlugi czas.

Wybawca

Ta maść uratowała moje usta po zabiegu ich wypełniania, kiedy pojawiły się na nich krostki, usta były wysuszone i swędziały. Próbowałam wszystkiego! Pomogła tylko ta maść :)
Od tamtej pory jest ze mną codziennie i wszędzie, uzależniłam się!

opatrunek na popękane pięty

Używam tej maści jeśli mam problem z popękanymi suchymi ustami lub stopami. Nakładam jej grubą warstwę, działa jak opatrunek na popękane miejsca. Zmiękcza je, regeneruje skórę i działa odżywczo, nawilżająco. Jest to maść więc zostawia tłustą warstwę, ale dzięki temu przynosi natychmiastowe uczucie ukojenia. A na dodatek kosztuje grosze i działa rewelacyjnie

Klasyka dobra na wszystko

Używam ją od wielu lat jako stały element mojej kosmetyczki. Maść jest w małej aluminiowe tubce, konsystencja jest dość gęsta i tłusta i chwilkę potrzeba aby się wchłonęła, jednak to wynika wprost ze składu produktu i jego przeznaczenia.
Maści używam na wszystkie suche miejsca na ciele: do dłoni, do stóp,łokci, kolan itp itd. Jest bardzo uniwersalna, tania i powszechnie dostępna - jak dla mnie must have!

Niezbędnik w mojej kosmetyczce!

Świetna maść, po prostu. Używam jej praktycznie codziennie przy wieczornej pielęgnacji- na usta. Nadaje się na wszystkie wysuszone miejsca i natychmiastowo sobie z nimi radzi. Cena jest bardzo przystępna, także kupuje go już kolejny raz i będę wracać. Zapach praktycznie niewyczuwalny, więc to dobra cecha dla tego typu maści. No i ma też w składzie witaminę A ;) Jedyny minus to tubka, lubi się zniszczyć.

świetny

Kupiłam maść przypadkowo w aptece i nie skończyło sie na jednym opakowaniu .. uwielbiam go używać na suche , popękane usta.a takze na nieprzyjacieli na twarzy i znikaja raz dwa .. ten krem działa cuda i to naprawde..tylko czasami jak zbyt długo lezy nie uzywany to tubka tak pęka i maść wydostaje sie przez dziurki.. a zapach ma delikatny i przyjemny..Ogolnie jestem zadowolona tylko opakowanie mogłoby byc inne