Powiększ Lierac, Lipofilling (Krem liftingujący i remodelujący przywracający skórze objętość)

Zgłaszająca osoba: 2303

Pierwsze dermo - kosmetyczne połączenie liftingu i lipofillingu, pomagające modelować owal twarzy i przywrócić jej młodzieńczy wygląd:
- owal twarzy wydaje się odtworzony,
- rysy twarzy wydają się bardziej młodzieńcze,
- skóra staje się elastyczna i idealnie nawilżona,
- twarz robi wrażenie wyraźnie odmłodzonej.
Skład:
- biopolimery z pszenicy - liftingujące skórę na powierzchni od momentu nałożenia w połączeniu z wyciągiem z oczyszczonych drożdży, który wzmacnia błonę podstawą dla głębokiego liftingu - odtwarzają właściwy owal twarzy,
- spherulity commiferoliny, które przywracają objętość tkanki tłuszczowej w połączeniu z Tri-peptydem przyczyniającym się do restrukturyzowania skóry przywracają tkankom skóry młodzieńczą objętość.
Nakładać na czystą skórę twarzy rano i / lub wieczorem. Krem jest doskonałą bazą pod makijaż.

Cena: ok. 150zł / 50ml

• cudów nie ma
  • Skusiłam się na ten krem, bo, kiedy chudnę, "idzie" mi zawsze twarz, a krem obiecywał przywrócenie objętości skóry. Zużyłam jedno opakowanie i cud się nie stał, niestety. Lipofilling zadbał jednak dobrze o cerę, odżywił, nawilżył, miał piękny zapach i konsystencję. Mam cerę mieszaną, dla mnie był trochę za tłusty, więc używałam go na noc. Ogólnie ok, chociaż oczekiwałam czegoś więcej.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • miałam obie wersje - na noc i na dzień

tu opis wersji na noc

* bardzo wydajny - używany codziennie na twarz, szyję - czasem dekolt - wystarczył na prawie 4 miesiące
    * krem "ubity" w słoiczku, twardy - w związku z tym wystarczy odrobina aby starczyło na twarz
    * dobrze nawilża
    * rano buzia jest w dobrej kondycji filling działa
    * nie zapycha porów
    * bardziej treściwy niż wersja na dzień

-liczyłam na większe lub może bardziej widoczne lipo-filling oraz większą elastyczność

ogólne wrażenie - dobry, można polecić ... ale to nie moje KWC

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić martiszkas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Krem jest raczej lekki, konsystencja wodnista. Za to przyjemny w użyciu i mam wrażenie, że skuteczny. Rano skóra jest wypoczęta, jakby jędrniejsza.

(Osobiście polecam wersję NUIT - super skuteczna! Konsystencja tego kremu jest bogatsza, bardziej odżywcza, bo przeznaczony jest na noc. Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu.)

Używam tego produktu od: 1 miesąc

Chcesz pochwalić Maczena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Kupiłam go jak tylko pojawił się u nas na rynku. W tej chwili używam 3-ci słoiczek. Krem w widoczny sposób działa, choć zmiany są bardzo subtelne i widać to juz po tygodniu uzywania. Efekt podobny do Neovadiolu Vichy z tym że ten krem jest tłustszy. Polecam paniom którym wyostrzają się z wiekiem rysy. używam go na noc na z miane z innymi kremami. Rano twarz jest rozluźniona, skóra bardziej napieta a rysy wymodelowane. Przy okazji dobrze nawilża. Dla cery mieszanej lub tłustej niestety nie nadaje się na dzień gdyz jest za cieżki.Bardzo tłuste cery moze trochę zapychać.
    Kupuję d=go w aptekachj internetowych za około 130 zł. Kremik jest wydajny.

Używam tego produktu od: od roku

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij