JLO Jennifer Lopez, Glow by J.LO

Powiększ JLO Jennifer Lopez, Glow by J.LO

Zgłaszająca osoba: Hepi
Glow stał się wizytówką Jennifer Lopez. Wyrazem jej osobowości, kolejnym wymiarem siły i magnetyzmu. Zapachem, w którym wibruje jej puls, niezmierzona energia i magnetyzm. Perfumami osobistymi, intymnymi i uwodzącymi...
Doskonała kompozycja łączy w sobie świeżość neroli, kwiatu pomarańczy, różowego grejpfruta ze zmysłowością róży, sandałowca i ambry. Jennifer wzbogaciła ten ekscytujący bukiet czystymi nutami piżma, jaśminu, kosaćca florenckiego i wanilii.
Glow jest kremowy niczym biała róża, seksowny niczym sama artystka.

Cena (sephora): 30 ml/139 zł

• lekcja fruwania
  • Mój najdłuższy jak dotąd zapachowy romans, z czasów klasy maturalnej, kiedy używałam go po raz pierwszy przez dobre pół roku albo i ciut więcej, ale oszczędnie i tylko z wersji mini, miałam wtedy perfumetkę zakupioną przygodnie w jakiejś drogeryjce. Potem przyszły studia, czas odkryć perfumeryjnych w wielkim mieście i Glow poszły w odstawkę, a ponad rok temu zaczęły za mną chodzić i domagać się znowu większej uwagi. Kupiłam flakon 100 ml, otworzyłam- i wszystko wróciło! tyle wspomnień, klimaty młodości, pierwsze dziewczęce zachłyśnięcie się wolnością, otwartą przestrzenią, poznawanie miłości, kto to przeżył ten rozumie
    Z początku intensywny zapach daje po nozdrzach, ale rozwija się pięknie na skórze i na ubraniach. Morze białych, świeżych kwiatów. Ocean czystego powietrza. Taki beżowo- kremowy, młodzieńczy, zmysłowo miękki, przyciągający emanującą z niego radością. Nie da się tego opisać. Wieeelki ogon. Owionięta tym orzeźwiającym woalem miałam nieodparte wrażenie, jakbym się unosiła nad ziemią Dużo pisze się o tym, że toż to mydło zwyczajne z kiosku, ale to nieprawda- mój nos kocha Glow, perfumy może nie najdroższe, nie z najwyższej półki, ale o uroku pierwszej miłości. Z czasem stały się świadkiem i czynnym uczestnikiem najpiękniejszych wydarzeń w moim życiu i nigdy im tego nie zapomnę, nie da się go zapomnieć. Czułam się w nich jak dziewczyna Bonda. Emisja szczęścia.
    Zapach zdecydowany, wyrazisty, wydajny (od roku zużyłam dopiero pół butelki), trwały niesamowicie- na skórze do trzech dni (ostatniego czuję pluszową podstawę zapachu), na ubraniach do samego prania.
    Flakon śliczny, taki przyjemnie chłodny jak sam zapach, z odymionego szkła jakby oszronionego, obły kształt jak kobieca sylwetka z wyeksponowanymi biodrami, ładna srebrna zawieszka. Same plusy
    Idealny na wiosnę i lato, chociaż używałam go także zimą i wczesną jesienią, i pasował zawsze. Już się cieszę na nadchodzące ciepłe miesiące, bo wtedy zamierzam do nich powrócić

Używam tego produktu od: z przerwami od 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak aksamit....
  • J.Lo Glow...od lat zmagam sie z tym zapachem,wacham go czesto w perfumeriach i zawsze mam dylemat czy kupic.Chetnie chcialabym srednia pojemnosc,alby pachniec,wlasnie tak aksamitnie,swiezo i czysto
    Glow to bryza swiezosci,pachnie jak swiezo wysuszone pranie na sloncu.Pieknie brzmi na skorze.Szczegolnie wyczuwalne jest neroli w towarzystwie rozy,roza pachnie jak dzem rozany,slodko i ponetnie ,ale sam zapach do slodkich nie nalezy.Powiedzialabym ze jest z lekkim dystansem,troche sztywny i z manierami.Swietnie wspolgra latem do przewiewnej koszuli i szortow ,pieknie komponuje sie z letnim podmuchem wiatru.W sumie mysle ze to jedne z lepszych perfum udajacych swiezosc poranka z nutami swiezego prania.Chetnie nabede flakon...juz niedlugo
    Flakon mi sie podoba, zmroznone szklo swietnie odzwierciedla chlod zapachu...wisiorek zbedny
    Trwalosc rewelacyjna ok 10h bardzo intensywanie,z mocnym ogonem

Używam tego produktu od: testy testy testy
    Ilość zużytych opakowań: niedlugo 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magsch za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM
  • Stworzony dla mojej skóry.
    Kiedyś, gdy pachniałam nim dyskretnie, po jednym psiknięciu ktoś mnie spytał jak to robię, że pachnę zapachem lata. I na mojej skórze GLOW nie jest pudrowo - mydlany. Może tylko na samym początku. Później rozwija się w bardzo zmysłową kompozycję, która pachnie jak letni, gorący wieczór w plenerze. Rozgrzanym słońcem powietrzem, aromatami letnich gorących pyłków kwiatowych w powietrzu i zachodzącym na pomarańczowo słońcem. Coś pięknego. Nie ma w nim słodyczy ani duszności. Jak dla mnie to sam erotyczny magnetyzm.
    Mój absolutny KWC, stworzony dla mojej skóry.
    Bardzo trwały i pięknie się rozwijający. Cena przystępna.

Minus za tandetną zawieszkę na opakowaniu. Zawsze ją obrywam, gdy kupuję nowy flakon.

Używam tego produktu od: wielu latIlość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • sympatyczne
  • Calkiem fajne. Kolejny z zapachow do ktorego mam ogromny sentyment. Perfumy ladne jednak nie rzucaja na kolana. J.Lo mogla bardziej sie wysilic Taki zapach jakich wiele.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach kremu
  • Mam ogromny sentyment do ,,Glow", ponieważ kojarzą mi się z dobrymi czasami. Rzeczywiście jest to mydlany, pudrowy i dość duszący zapach...ale nie odrzuca mnie. Jest niewinny. Nie ma w nim pazura. Jest to po prostu świeża, delikatna woń. Określiłabym je mianem kremu w formie perfum

Flakon jest kiczowaty - zwłaszcza ta zawieszka, ale jego kształt mi się podoba.
    Nie kupię ich sama, ale gdybym je przypadkiem dostała, to nie wyrzucę.

Używam tego produktu od: używałam lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30 ml

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Męczą mnie
  • Pierwszy raz próbowałam je nosić, gdy dostałam je kilka lat temu od kuzynki ze Stanów. Teraz postanowiłam odświeżyć pamięć i testowałam próbkę. Nadal nie mogę ich zdzierżyć choć coś w sobie mają i mogą się niektórym podobać. Dla mnie jest to killer, mocny, duszący, połączenie graperfruita z różą mi nie gra. Trwałość aż za dobra

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: może 5 ml?

Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka by J.Lo
  • Jestem młodą dziewczyną i muszę się liczyć z kosztami, dlatego na te perfumy dość długo zbierałam. Kusiła marka, renoma i niestety kupiłam w ciemno.
    MASAKRA. Zgadzam się z poprzedniczką że to świdrujące, nieprzyjemne, ostre mydło. Zapach dziewczęcy?! Już mam wrażenie że opium pachniało by lepiej. Jeżeli ktoś lubi bardzo mocne i mydlane zapachy to wówczas polecam.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań:3 psiknięcia

Chcesz pochwalić KateRoseHudson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydło
  • Ostre, drażniące, świdrujące mydło. To nie perfumy z gatunku, przyjemnego zapachu czystości, które lubię, tutaj mydło jest drażniące, ostre, wolałabym jednak delikatniejsze. Męczy mnie ten zapach od pierwszych chwil po aplikacji. Nuty może i brzmią ciekawie, ale gdzie tutaj grejpfrut, gdzie wanilia? Wanilii ani jakiejkolwiek słodyczy nie wyczuwam w tym zapachu.
    Po kilku godzinach zapach staje się delikatniejszy, przez co mniej drażniący, ale nie na tyle żeby pokusić się o zakup, a i posiadaną miniaturę chyba poślę w świat, po kilku godzinach staje się bardziej znośny, ale żeby był ładny, przyjemny i sprawiał przyjemność noszenia – raczej nie.
    Trwałość ok 4-5 godzin
    Butelka ma ładny kolor, ale kształt wolałabym raczej prosty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: miniatura

Chcesz pochwalić bluegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!!
  • Pomieszanie goryczy ze słodkością, dość mocny, a jednocześnie delikatny. Zapach zmienia się na skórze cały dzień. Dla mnie to "ten jedyny"!!!!

Używam tego produktu od:6 lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić katathea za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo elegancki
  • Buteleczka stała u mnie na półce prawie pół roku, gdyż na początku zapach nie przypadł mi do gustu. Zmieniłam zdanie ale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, pokochałam ten zapach powoli po troszeczku no i zakochałam się. Co trzeba przyznać Glow jest bardzo charakterystyczny ma w sobie nutkę świeżości(trochę mydlaną) i ostrości a całość łączy się w bardzo elegancki zapach. Nie można być obojętnym albo się kocha ten zapach albo się go nie znosi. Jedno jest pewne jest bardzo wyjątkowy. Ja używam go naprawdę na specjalne okazje na codzień pachnę Live Luxe również J.Lo. Co do buteleczki jest ładna chyba nie kiczowata, prosta i elegancka. Trwałość bardzo dobra a zapach pięknie rozwija się na skórze.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1/3 100ml

Chcesz pochwalić mikomadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK I JESZCZE RAZ TAAAAAK
  • REWELACJA! ZAPACH STWORZONY DLA MNIE! BARDZO SUBTELNY, SWIEŻY, NIE ZA SŁODKI. UWIELBIAM GO. UZYWAM JUŻ 5 LUB 6 BUTELECZKI. W CIAGU PARU LAT UZYWALAM I UZYWAM ROZNYCH PERFUM,ALE ZAWSZE WRACAM DO J.LO GLOW... NAWET J.LO DARK CZY DESEO NIE ZROBILO NA MNIE TAKIEGO WRAZENIA JAK GLOW. NA MNIE TEN ZAPACH JEST BARDZO TRWAŁY, ALE MYSLE,ZE TO ZALEZY OD PH SKORY DANEJ OSOBY... POLECAM GORACO!

Chcesz pochwalić LaLaRe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wioseny - chyba kupię!
  • Jestem zdziwiona jak bardzo mi się ten zapach spodobał - jakoś unikałam go do tej pory, nie spodziewając się Bóg wie czego po JLo. No i Bóg wie co to to nie jest - ale jaki ładny i charakterystyczny!
    Nie mam pojęcia jakich kwiatków (magnolii?) twórcy tam napchali, ale wyszedł tak niesamowicie ciepły, kobiecy zapach,tak słodki i lekki - dla mnie tak pachnie wiosna Oj coś mi się wydaje że zgrzeszę i stanę się właścicielką 30 ml Glow (które,nawiasem, jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie w Perfumeshop...hm )
    PS. Wielbicielkom wyłącznie niszowych i ambitniejszych kompozycji nie polecam, nie da się zaprzeczyć iż Glow ma w sobie coś pospolitego. Ja lubię myśleć o sobie że ambitne kompozycje lubię ale moje perfumeryjne gusta są dość pojemne i szerokie (jak i zakres nastrojów, którym te perfumy odpowiadają ) zatem używam kompozycji z bardzo różnych biegunów. Tutaj zauroczyły mnie wyżej opisane cechy Glow.Używam tego produktu od:testy
    Ilość zużytych opakowań:myślę, iż wkrótce pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm...
  • glow jest zapachem świeżym mydlanym trochę słodkawym. Używam na specjalne okazje jest bardzo trwały. Ładna buteleczka. Ńie wiem czy kupię ponownie bo nie powalił mnie na kolana.Używam tego produktu od:listopada2008
    Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzius za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam.
  • Te perfumy chodzą już za mną pare lat ale dopiero w tamtym roku je kupiłam.
    Mimo opinii innych ( nawet tych z mojego otoczenia) ,że perfumy mają niezbyt przyjemny i mydlany zapach ja je uwielbiam i na pewno nie zadowolę się jedynym flakonikiem.
    To dla mnie duża odmiana bo zawsze używałam bardzo słodkich perfum a te są nową nutą zapachową wsród mojej małej kolekcji
    Bardzo trwałe .
    Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić cotynato za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeżak z pretensjami
  • Flakon to epitomia kiczu. Te diamencikowe J.LO., rany boskie....nawet jakbym się zakochała w tym zapachu to wstydziłabym się coś takiego postawić na toaletce. Zupełnie nie moja estetyka.

Natomiast kompozycja bardzo w stylu White Linen Light Breeze. Zapach nakrochmalonego prześcieradła suszonego na słońcu i wietrze.
    Na początku neroli uderza po nosie, ale potem zapach się wygładza i pachnie różą z dodatkiem grejpfruta.
    Naprawdę pachnie przyjemnie, przyjemnością zwykłego, słonecznego dnia.

Niestety; ma on w zamyśle być magnetyzujący, seksowny, a także ma wyrażać przebogatą osobowość kreatorki ucieleśniając jej zewnętrzne walory poprzez kształt flakonu.
    No i cała przyjemność z prostego zapachu zepsuta...

Mam pewien sentyment związany z moimi podróżami do Niemiec, które zbiegły się w czasie z intensywną promocją Glow. A więc wszystkie babskie gazety zawierały "pachnące strony" z Glow a w perfumeriach leżały próbki. Było to jeszcze przed naszym akcesem do UE i Niemcy kojarzyły mi się z krainą pełną dobrobytu i czystości. A to wszystko w oparach Glow.

Pozwolę więc sobie dodać pół gwiazdki za pozytywne skojarzenia

Używam tego produktu od: 2002
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić porzeczki za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje ukochane perfumy
  • generalnie kiedyś po prostu te perfumy... wygrałam. nie kupowałam nigdy jakichś perfum "od gwiazd" bo byłam z niewiadomych przyczyn do tego uprzedzona.
    te mnie zachwyciły i zachwycają nadal, a wygrałam je, gdy były w Polsce nowością, czyli dobrych pare lat temu.
    zapach jest... uroczy, naturalny, taki... bardziej dziewczęcy, niż kobiecy. ewidentnie pachnie jak mydełko - ale mi to akurat bardzo odpowiada. mega trwały, czuć go świetnie na ubraniach.
    jak dla mnie - zapach odpowiedni na każdą okazję i po prostu CUDOWNY!

Używam tego produktu od: 5-6 lat?
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić niezabardzo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre perfumy ale nie dla mnie
  • Zapach ogólnie jest dobry i trwały. Co do tego nie mam zastrzeżeń. Wierzę, że komuś może się podobać jednak mi nie. Zostało mi trochę tych perfum na dnie butelki i nie mogę ich zużyć.
    To nie mój zapach, jest po prostu za mdły i męczy mnie. Jeśli komuś się podoba to niech kupi - bedzie zadowolony z trwałości.

Raczej polecam

Chcesz pochwalić Queen Doll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydliny
  • Mydliny i jeszcze raz mydliny- nie rozróżniam poszczególnych nut zapachowych bo dla mnie jest to zapach bardzo jednostajny, na mojej skórze nie ewoluuje zupełnie. Pachnie tak samo od początku do końca. Nieładny, nie podoba mi się , nie wyobrażam sobie użyć ich w lato..
    NIe wiem jak innym ale mnie kojarzą się z Dune- tak samo ostro duszące...
    podsumowując- zdecydowanie najgorsze z zapachów J.Lo

Używam tego produktu od:próbka
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Laurann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby mydło... ale niezłe

• No tak - obiektywnie rzecz biorąc jest to zapach kwiatowo perfumowanego, luksusowego mydełka pierwszej jakości Jest tu róża (taka podsuszona, w stylu retro), niezbyt apodyktyczny jaśmin, przyczajona, dziewczęca konwalia... Ale ten niewinny zapach kremowo - pudrowego dziewczyńskiego mydełka połączony z wibrujacym gdzieś w tle piżmem i słodkawą wanilią budzi skojarzenia z zapachem czystej kobiecej skóry, jeszcze wilgotnej po wieczornym szybkim prysznicu.
    To taka niewinnośc diabłem podszyta

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem...
  • na poczatku bylam zachwycona tym zapachem...
    po miesiacu uzywania znudzil mi sie...
    jest strasznie slodki, jak dla mnie za bardzo... jast ladny, ale juz mnie nie zachwyca...
    Za mocny i za dlugo go czuje...
    uzywam go od czasu do czasu...

Używam tego produktu od: ...
    Ilość zużytych opakowań: odrobina ze 100ml

Chcesz pochwalić wiewioora1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mydło
  • Mydło po prostu. Lekko kwaskowate od nut cytrusowych, ale mydlasto - mydlane. Seksowne? Moim zdaniem nie. Zwykły zapach do codziennego użytku, niezwracający uwagi.
    Buteleczka może być

Używam tego produktu od:kilka dni
    Ilość zużytych opakowań:próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dzika truskawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy nie kupię.
  • Tragedia... Pachnie jak bielizna wyprana w tandetnym proszku. Jeden z najgorszych zapachów z jakimi miałam styczność. Rozczarowałam się. Ale przyznaję opakowanie jest wspaniałe.

Używam tego produktu od:próbka
    Ilość zużytych opakowań:próbka

Chcesz pochwalić velvithia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny
  • Zapach dostałam w prezencie w lecie 2004 r. i to od razu całą setkę!. Spodobał mi się bardzo, bo jak do tamtej pory jakoś nie przywykłam do kupowania takich zapachów - przeważnie zawsze były mocniejsze lub świeże. A ten jest taki chyba pośrodku. Świeży, ale w swoim zapachu mocny
    Powiem Wam jedno - może troszkę ma coś z mydła , może nie należy do najpiękniejszych, ale kiedy go nosiłam na sobie kobiety, a zwłaszcza starsz i bardzo, ale to bardzo eleganckie starsze panie w tramwajach, stukały mnie po plecach, żeby zapytac, czym tak pachnę, bo zapach przepiekny.
    Cóż, może dlatego też zapach ten tak mi się wtedy podobał.
    (A tak nawiasem mówiąc, to jak poszłam wtedy do Sephory sprawdzić, ile kosztuje, to bardziej spodobał mi się STILL J. Lo )

Używam tego produktu od: używałam w 2004 r., aż do wyczerpania
    Ilość zużytych opakowań: 1x100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lilly of the valley za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj, jak się zawiodłam
  • Naprawdę, strasznie się na niego napalałam czytając reklamy i opisy. Sądziłam że będzie seksowny, ciężki i bardzo słodki (czyli to co lubię). W ciemno kupiłam kilka próbek. I co? Glow pachną mydłem. Żeby tak pachnieć wcale nie muszę się perfumować, wystarczy ze się umyję. Wcale nie jest sexy, jest trywialny. Spodziewałam się czegoś lepszego po perfumach - jakby nie patrzeć - bardzo seksownej Jennifer. Chyba nawet nie zużyję tych próbek. Szkoda. Ach, wielka szkoda. Ocena podwyższona ze względu na flakonik, który mi się podoba.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Ovathena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeże pranie...
  • Ten zapach ma w sobie coś. Jeszcze nie wiem co, choć wącham go już kilka tygodni. Może dowiem się w ciepłe dni.

Glow to zapach świeżości, prania, dość mydlany, kwiatowy, w typie Stelli In Two Peony, jednak dużo bardziej kwiatowy (na mnie wybija się zdecydowanie nuta neroli), dużo mocniejszy i niesamowicie trwały.
    Małą poj. nie pogardziłabym. Najchętniej jakąś odlewką.

Oceniłabym na 4, ale zdejmuję pół gwiazdki za flaszkę. Butelka Glow to jedno z najbrzydszych opakowań perfum jakie widziałam w życiu. Okropieństwo. Tandeta. Kicz.

Używam tego produktu od: paru tyg.
    Ilość zużytych opakowań: próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kropka75 za czytelną i pomocną recenzję?