Joanna, Styling Effect, Brylantyna w sprayu ekstramocna (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Styling Effect, Brylantyna w sprayu ekstramocna (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: basicams

Brylantyna ektremalnie utrwalająca:
- nadaje superpołysk i sprężystość
- panuje nad niesfornymi kosmykami
- ułatwia układanie włosów na szczotkę, wałki lub przy pomocy rąk
- zawiera filtr UV chroniący włókno włosa.

Cena: 7,50zł / 150ml
/s/

• Bywały Lepsze.
  • Poprzednia z Joanny byla lepsza i byla moim kwc. do ukladania wlosow i wszystkiego! Nie dam szansy juz rozowej, bede szukac tamtej..
    - chodzi mi o taką -> http://www.***/fryzura-pod-kontrola-cz-ii-zel-krem-brylantyna/zdjecie/119/

Niestety brylantyne uzywam tylko po to aby nie miec ,burzy\' wlosow. Prostowałam Kuzynce wczoraj wlosy to uzylam jej bo nie da sie wyprostowac szopy bez uzycia czego kolwiek. tak więc polecam osobom które maja problemy takie.

+ włosy lepiej sie układają
    + wydajna
    + cena

- po pewnym okresie czasu moje włosy są bardzo suche i wiem ze to przez ten kosmetyk
    - nieznośny chemiczny lekko kwiatowy zapach.

Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie psikadelko...
  • Oczekiwałam przede wszystkim nabłyszczenia moich kreconych wlosów, niestety ten spray nie radzi sobie z tym. Dodatkowo rozwala mi loki i sprawia ze ułożone puszą się jak szalone.

Plus za to, że torchę utrwala- dobre dla krótkich fryzur, gdzie włosy nie sa tak obciążone grawitacja a jednoczesnie szukamy czegoś lekkiego co je utrwali.

Używam tego produktu od: używałam pól roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno (do połowy)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cleo86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy jak leży...
  • Sprawdza się przy modelowaniu krótkiej fryzury. Nie zachwycająco trwały. Bardzo dokucza mi mdły zapach, ale dzięki Bogu czuję go jedynie podczas aplikacji, później znika.

Cena nie jest wysoka. Polecam osobom o rzadkich i lekkich włosach. Nie radzi sobie w utrwaleniem wymyślnych splotów i koków. Nie polecam również stosowania go bezpośrednio przed prostowaniem lub kręceniem. Bardzo wtedy skleja pasma.

Używam tego produktu odk. 3 miesięcy z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gingerina za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie wiem
  • Kurczę, myslałam, że będzie mocniejsza jak sugeruje napis, a na moje oko to ona jest tylko mocna czyli na jakieś "3 kwadraciki". Nawet po wałkach fryzura nie trzyma się jakoś ekstremalnie długo i oklapuje. Na lato do delikatnej stylizacji pewnie będzie dobra, ale teraz to nie koniecznie. Może do włosów b. cienkich i delikatnych ona się sprawdzi choć moje to też nie druty, odstawię ją do lata.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić basicams za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij