Essence, Moonlight Collection, Shimmer Powder (Rozświetlacz do twarzy)

Powiększ Essence, Moonlight Collection, Shimmer Powder (Rozświetlacz do twarzy)

Zgłaszająca osoba: rozwielitka

Rozświetlający puder z limitowanej kolekcji Moonlight (grudzień 2009). Doskonały zarówno do podkreślenia policzków, skroni i łuku brwiowego jak i rozświetlenie całej twarzy. Nadaje subtelny woal księżycowej poświaty.

Cena: 7,49zł / 7g

• Na codzień
  • Choć posiadam w kosmetyczce inne tego typu produkty to jego upodobałam sobie na co dzień do dziennego makijażu. Lubie go za to iż nie rzuca się nachalnie w oczy natomiast swoją role spełnia w grze świateł.Trwały jedyne miejsca gdzie mi znika to nałożony wzdłuż nosa czy nad górną wargą .
    Osobiście odradzam nakładać go na całą twarz , ponieważ zawiera w sobie dużo mieniących się drobinek które w tym momencie stają się widoczne i niechcący możemy zamienić się w choineczkę , natomiast nałożony w celu rozświetlenia poszczególnych partii twarzy oczywiście z umiarem sprawdza się fantastycznie .

Podsumowując dobry produkt za grosze.

Aaaaa i jeszcze jedno fantastycznie rozjaśnia oko nałożony w jego kąciku .

Używam tego produktu od: 7-9 mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Przyznaję, że wahałam się pomiędzy oceną 3 i 4, a to dlatego, że jestem zwolenniczką rozświetlenia bardziej perłowego (takiego, jakie dawał chociażby nieodżałowany AOH Essence), niż drobinkowego (bo takie właśnie daje Moonlight Shimmer Powder). Stanęło na 4-ce i myślę, że to jednak słuszna decyzja, bo 3 gwiazdki byłyby krzywdzące dla, mimo wszystko, tak fajnego kosmetyku Rozświetlenie, jakie daje, nie jest jakieś "superintensywne", ale jak już wspomniałam - idzie raczej w stronę małych drobinek niż perły, dlatego u mnie puder najlepiej spisuje się jako rozświetlacz na wieczorne wyjścia - na dzień wolę coś bardziej subtelnego. Kosmetyk wygląda na skórze ładnie, ma uniwersalny kolor, który jak myślę przypasowałby każdej dziewczynie, nie bieli i nie nadaje skórze tego nieładnego talkowego wyglądu, jaki nadają niektóre jasne rozświetlacze, jest bardzo wydajny (1-2 machnięcia pędzlem po powierzchni pudru wystarczą na rozświetlenie całej twarzy) i kosztuje śmieszne pieniądze Po raz kolejny brawa dla Essence za połączenie świetnej jakości z niską ceną

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Babsztyl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Pomimo tego,że jest w kolorze łososiowym a nie różowym jak któraś z dziewczyn pisała nie pozostawia żadnego koloru na twarzy oprócz rozświetlającej poświaty wręcz w przezroczystej formie-tylko lekki połysk. Ja używam też najnowszej serii Joko-mineralny puder spiekany, który jest jak puder,ale lekko nabłyszcza a pod oczy , na skronie i pod łuk brwiowy nakładam właśnie Essence i jest super efekt.
    Rozświetlacz jest wydajny, ja nakładam małym pędzelkiem i nic się nie pyli i nie kruszy.Przepięknie wygląda w sztucznym świetle i w słońcu, ale nie należy przesadzać z ilością. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić rzyka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne opakowanie
  • Urzekło mnie opakowanie i motywy wytłoczone na pudrze.

Po krótkim używaniu okazało się, że dużo pudru jednorazowo się nabiera na pędzel, motyw się ściera a sam kosmetyk bardzo się kruszy i pyli.

Kolor hmm nie mój, za różowy (dużo bardziej pasuje mi beżowy AOH), duże drobinki i brak oczekiwanego efektu tafli.

Puder poszedł w lepsze ręce.

Używam tego produktu od: przez ok 1 czy 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1

Chcesz pochwalić Kasza Manna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Pięknie rozświetla każdą partię twarzy i ciała na którą zostanie nałożony. Ja stosuję go na policzki - solo bądź na matowy róż i jako rozświetlacz pod cienie. Posiada małe drobinki, które tylko nadają uroku.
    Nie zapycha i nie podrażnia.
    Po prostu KWC!

Nie kupie więcej bo to kolekcja limitowana, której nie ma już w sprzedaży.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Chcesz pochwalić SexiChic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Nadaje śliczny, idealny glow, drobinek w ogóle nie zauważyłam, dla mnie to on nadaje tylko taki jakby połysk. Wygląda na dość drogi kosmetyk, ożywia twarz, sprawia, że wygląda na wypoczętą. Opakowanie super trwałe. Upadło mi jedynie jakieś kilka milionów razy i jest całe i produkt w środku nie pokruszony. Nie kupię ponownie bo jest już niedostępny, niestety, ale przy takiej wydajności mam jeszcze sporo, a na otarcie łez może będzie jakiś fajny w nowych limitkach.

Używam tego produktu od: kilku mies

Chcesz pochwalić neitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodzio!
  • Ulubiony puder rozświetlający! Żałuję że nie kupiłam opakowania na zapas ;/ piękna faktura w środku, szybko jednak się zdarła. Opakowanie średnio wytrzymałe. Za to puderek idealny! Mam jasną karnacje, lekko różową. Pięknie podkreślał kości policzkowe. Nadawał mojej twarzy świeżości i lekkiego glow. Nie był przesadzony pod względem drobinek - tak iw sam raz miło mi się go używało, stosowałam do niego pędzel różowy też Essence. Puder był miękki, ładnie się dozował na pędzel i był trwały. Niestety już go wykończyłam, ale stosowałam codziennie i był bardzo wydajny

Używam tego produktu od:9 miesięcy

Chcesz pochwalić Shpilcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Upolowany z wielkim trudem
  • Nie udało mi się dorwać tego rozświetlacza, kiedy limitowanka Moonlight była akurat w drogeriach. W kocu, po iluś miesiącach, dostałam ten rozświetlacz z wymianki.

Przy pierwszym użyciu byłam niemile zaskoczona efektem - duże drobinki, nadające moim policzkom zbyt mocny, intensywny połysk. Jednak po kilku próbach zaczęłam już "wyczuwać" rozświetlacz i nauczyłam się odpowiednio go dozować. Zbyt duża dawka na raz sprawia wrażenie srebrnych policzków, co nie wygląda ani ładnie, ani naturalnie. Wystarczy odrobina na szczyty kości policzkowych i zamiast efektu srebrnej twarzy, uzyskujemy efekt rozświetlonych zimną, księżycową poświatą policzków.

Obecnie ze względu na porę roku, używam rozświetlaczy w cieplejszym odcieniu, Moonlight natomiast będzie święcił triumfy zimą. Nadaje bowiem zimny połysk twarzy, który średnio się komponuje z opaloną skórą. Zima natomiast pomoże uzyskać efekt lodowej księżniczki.

Ponownie nie kupię, bo to limitowanka.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić Aggie125 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tani kosmetyk
  • Rozświetlacz jest dobry, dobrze rozświetla i dodaje cerze blasku i świerzości.Jedyny minus to chyba to , ze jest sprzedawany w wersji limitowanej. I jeszcze taka cenna uwaga , dla mnie - czyli osoby z suchą cerą rozświetlacz jest naprawde super , ale dla osoby z tłustą lub mieszana może pojawić się " nieestetyczny" blask.

Używam tego produktu od:miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cocolinab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny gadżet
  • Początkowo nakładałam go na kości policzkowe, ale okazało się, że świetnie sprawdza się jako rozświetlacz pod łukiem brwiowym. Miły, przyjemny kosmetyk ze sporą ilością drobinek - łatwo się rozprowadza.

Używam tego produktu od:grudnia 2009
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić 321981125346 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Za taką cenę bardzo fajny rozświetlacz, twarza wygląda świeżo, faktycznie mógł by mieć mniejsze drobinki ale za taką cenę jest GOOD!!

PLUSY
    -cena
    -opakowanie
    -nie podrażnia, bez zapachu
    -wydajny
    -dobrze wygląda w dziennym i sztucznym świetle

MINUSY
    -mogły by być mniejsze drobinki ale i tak nie jest źle (nie jest to brokat)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić niejestemTAKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły.
  • Rozświetlacz jest dość fajny, ładnie się buźka świeci, ale niestety nie nadaje się do codziennego makijażu np. do szkoły. Na imprezę - o.k, daje naprawdę ciekawy efekt. Ale za tą cenę wielkie pokłony, bo nie spodziewałam się, że w ogóle mi się spodoba.
    Minus za to, że się straaaszliwie kruszy, a wielki plus za ten piękny kokosowy zapach (jak ja uwielbiam kokosy!).

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lilciak za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Akurat została jedna sztuka więc kupiłam i jestem bardzo zadowolona! mam dość ciemną karnację, więc u mnie efekt może być inny- nie widać, że jest to róż. Na twarzy daje efekt bardzo delikatnego, naturalnego rozświetlenia, drobinki są, ale mało rzucają się w oczy. Mi się ten rozświetlacz bardzo podoba! Długo się trzyma, ślicznie wygląda no i cena jest atrakcyjna
    Nie wiem czy kupie ponownie bo nie ma go już jak zdobyć

Używam tego produktu od:ponad tydzień?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dimiti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spotkanie z bombką
  • Kupiłam bo myślałam że to przebojowy All Over Highlighter w nowym opakowaniu, ale niestety z pewnością nie jest to to samo (i kto mi może powiedzieć dlaczego zaprzestano produkować AOH???)
    Przede wszystkim ten rozświetlacz ma drobinki! Fuj! Twarz wygląda jak po bliskim spotkaniu z choinkową bombką a wierzcie mi, takiego efektu z pewnością w kosmetykach nie szukam. AOH dawał jedynie śliczną, mroźną poświatę - ten gdzieś ma efekt glamour i jedzie po bandzie ze sporym ładunkiem brokaciku.
    Po drugie kolor nie jest sliczny i beżowy jak w przypadku AOH tylko różowawy, po trzecie ściera się z twarzy w tempie maratonowym.
    Klops. Czasami nakładam niewielką ilość na kości policzkowe, ale te paskudne świecące drobinki doprowadzają mnie do szału :/

Używam tego produktu od: grudzień 2009

Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ten puder rozświetlający jest całkiem dobry.

+ delikatnie drobinki w chłodnej tonacji, niestety trochę zbyt mocno widoczne
    + różowy puder wygląda wprost zniewalająco na policzkach
    + piękne opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić alicja348 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Królowa Śniegu.
  • Przede wszystkim jestem wręcz zachwycona jego kolorem - do tej pory wszystkie podkłady czy pudry Essence były dla mnie za ciemne o kilka, jeśli nie kilkanaście tonów... a tu taka niespodzianka Rozświetlacz na szczęście nie jest beżowy i nie posiada złotych, ocieplających karnację drobinek. Jest zimny, lekko wpada w róż - wymarzony odcień dla takiej bladolicej jak ja.
    Używam go głównie do rozświetlenia spojrzenia - nieco na powieki i pod łuk brwiowy - i w tej roli sprawdza się idealnie. Trzeba jednak uważać przy nakładaniu, bo jest dość miękki i lubi osypywać się na policzki, gdzie, przynajmniej przeze mnie, nie jest zbyt mile widziany - jestem raczej zwolenniczką idealnie matowej skóry i nie potrafię przemóc się do stosowania go na resztę twarzy. Mam wrażenie, że nieco podkreśla rozszerzone pory (albo to po prostu wina zbyt dużej ilości, jaką zdarzyło mi się nałożyć).
    Nie zapycha, nie uczula.
    Opakowanie to kolejne zaskoczenie. Zazwyczaj produkty Essence (róż czy trójkolorowy korektor) są w takich samych, niezbyt ładnych, ale przynajmniej praktycznych opakowaniach. To łączy w sobie i estetykę, i wygodę.
    Wzorek wytłoczony na pudrze wygląda uroczo, ale dość szybo się ściera.
    Podsumowując - polecam i zapewniam wszystkie bladolice, że nie muszą się bać tego rozświetlacza, bo na szczęście uzyska się nim raczej efekt zmrożonej Królowej Śniegu, a nie spalonej na solarium frytki obsypanej złotem

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Srebrnousta za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC, zawsze i wszędzie
  • Toż to ideał!
    Kupiłam go pod wpływem chwili. Byłam zachwycona pędzlem z tej limitowaki, więc postanowiłam dać szance temu rozświetlaczowi.
    Jakoś jest niesamowita. Moim zdaniem sprawdza się o niebo lepiej od meteorytów. Najpierw nanoszę go na kości policzkowe, następnie leciutko muskam nim całą twarz. Efekt? S-U-P-E-R !
    Polecam z całego serca. Smuci mnie tylko fakt, że to limitowanka i u mnie w mieście już go nie ma. Liczę na Targowisko!

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, nic nie ubyło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • subtelny efekt
  • Puder daje na mojej skórze subtelny efekt rozświetlenia. Nie ma efektu bombki ani dużych nieestetycznych drobinek. Kolor delikatnie wpada w róż.
    Jest trwały i wydajny. Opakowanie wygodne i solidne.
    Ni ekupię ponownie - to edycja limitowana.

Używam tego produktu od:kilka razy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Aleksandrap za czytelną i pomocną recenzję?
  • śliczny
  • Bardzo subtelny rozświetlacz, idealny zarówno na policzki jak i na całą twarz. Daje lekkie rozświetlenie, inne niż słynny AOH- bardziej wpada w róż niż w beż. Jest miękki i łatwo się nakłada, motyw drzewa szybko się ściera. Opakowanie jest b. solidne i ładne. Bardzo ładnie pachnie
    Idealny dla bladolicych. Nie kupię ponownie, bo to kolekcja limitowana

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rozwielitka za czytelną i pomocną recenzję?