Bobbi Brown, Shimmer Brick

Bobbi Brown, Shimmer Brick

Pojemność 10,3 g

Każda kostka składa się ze dobranej, iskrzącej gamy kolorów. Poszczególne odcienie można stosować oddzielnie, można też mieszać i dowolnie łączyć, stosując na rożne sposoby - np. jako cienie, rozświetlacz, róż czy bronzer. Efekt zawsze jest naturalny, idealnie wtopiony, podkreślający naturalne piękno.

prasowane

Stosuję i lubię

Ciekawy produkt. Wydaje się mocno napigmentowany, więc wydajny. Fajne kolory. Jestem zadowolona. Pozostawia ładną, niezbyt nachalną poświatę na twarzy.

Pink Quartz przepiękną kompozycja starego różu z ciepła brzoskwinią

Podobnie jak Chanel(jedna z moich ulubionych marek), Bobbi Brown ma bardzo proste, ale eleganckie czarne opakowanie.
Shimmer Brick jak sama nazwa wskazuje już błyszczy samo opakowanie, które posiada połysk, a na nim klasyczne białe litery firmy. Przepiękne to wszystko współgra, dopóki nie zaczniemy używać roświetlacza i nasze paluszki będą pozostawiać ślad na tym przepięknym opakowaniu.
Samo opakowanie jest dość duże i grube, więc nie uważam za idealne zabranie go ze sobą na weekend, a tym bardziej do torebki. Wolę produkt kompaktowy, na przykład rozświetlacz NARS. Zato wygląda przepięknie na łazienkowej toaletce.

Wybrałam wersję Pink Quartz , to przepiękną kompozycja pięciu roświetlaczy w odcieniach różu, ale znajdzie sie tam też brzoskwinia, która dodaje ciepła całej kompozycji.
Posiadam jasna karnację i ta kompozycja jest po prostu idealna.
Shimmer Brick przepięknie wygląda w słoneczne, jak i ponure dni i choć najlepiej prezentuje się na słońcu, warto sięgnąć po Shimmer Brick o tej porze roku.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego roświetlacza, zarówno za kolorystykę która jest precyzyjnie dobrana, jak i za trwałość która utrzymuje się przez cały dzień. Opakowanie ala Chanel, prezentuje się równie godnie.

Nectar

Shimmer brick to kosmetyk który króluje w mojej kosmetyczce najdłużej że wszystkich.
Mam teraz kolejne opakowanie a samego kosmetyku używam dobre 8 lat... Pierwszy raz kupiłam go bo był posiewem luksusu.
Później trochę mi się znudził i wylądował na dnie kosmetyczki.. teraz znowu używam go często. Z wiekiem doceniam jego subtelny glow . Nie zawsze chce mieć na poliku coś widzianego z kosmosu ( choć bywa i tak)

Kosmetyk oferuje kolor na poziomie tintu , zastępuje mi z powodzeniem róż do policzków.
Opakowanie mimo że plastikowe jest super jakości. Rozswietlacze mają lusterko. Wystarczają na wieki.

używam jako bronzera i rozświetlacza

Produkt znajduje sie w ladnym, estetycznym, solidnym opakowaniu. Posiada czarny kolor, a na klapce nazwe firmy.

W srodku znajdziemy rozswietlacze w 5 odcieniach, od jasnego bezu, po kilka odcieni brazow.
Mozna je nakladac osobno, lub razem. Ja nakladam roznie w zaleznosci od humoru. Jako rozswietlacz i jako bronzer, nigdy nie jako roz, bo wole bardziej rozowe poliki.

Rozswietlacz daje ladna tafle, rewelacyjnie podkresla opalona skore.
Pozostaje na niej caly dzien, nie roznosi sie na cala twarz.
Jest bardzo wydajny, ja uzywalam swojego opakowania chyba z 3 lata, jak nie dluzej.

Jest drogi, ale warto wydac raz na porzadny produkt!

Must have w kosmetyczce!

Absolutny hit, zaczynam właśnie 4 opakowanie.
Kosmetyk wielofunkcyjny, piękna gama kolorów, wygodne, trwałe i eleganckie pudełko z dużym lusterkiem.
Przepięknie modeluje twarz, dodaje blasku, cera jest rozpromieniona i zdrowa.
To jeden z najbardziej wydajnych kosmetyków jakie znam, przy kilkukrotnej aplikacji w ciągu dnia jedno opakowanie potrafi wystraczyć na ponad dwa lata!

HIT!!

Dziewczyny, każdy kolor! Bronzer, róż - hit! Nie mam nic absolutnie nic złego do powiedzenia. Nawet jeśli chodzi o cenę - taki kosmetyk wystarcza na taaak długo że nawet to nie jest problemem. Zakochacie się. Po prostu cudo cudo cudo! Nie chodzi tylko o kolory ale również o piękny połysk, trzyma się cały dzień, po prostu z tym makijaż nie może wyjść źle. Polecam zrobić makijaż i poprosić panie w drogerii o wypróbowanie - jak popatrzycie na efekt na waszej twarzy będziecie chciały od razu kupić każdy kolor!

Piękne rozświetlenie

Jestem posiadaczką Ahimmer Brick w kolorze Pink Quartz. Jest to kolor uniwersalny. Początkowo odstraszała mnie jego cena, ale po tym jak zostałam nim pomalowana przez Panią w perfumerii nie mogłam się oprzeć.

Pink Quartz to połączenie subtelnych odcieni różu i brązu. Nakładam go pędzlem do rozświetlacza mieszając razem wszystkie kolory, wystarcza niewielka ilość produktu aby uzyskać delikatny efekt na codzień. Produkt jest też bardzo wydajny, używam go codziennie od 2 mcy a w ogóle nie widać zużycia w opakowniu. Shimmer Brick jest bardzo drobno zmielony, dzięki czemu nie widać drobinek na twarzy. Pięknie rozświetla twarzy i podkreśla kości policzkowe. Długo utrzymuje się na twarzy, nie obsypuje się w ciągu dnia. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Swietna jakosc

Po przeczytaniu Makeup manual Bobbi Brown zainteresowalam sie kosmetykami tej marki. Shimmer brick byl pierwszym zakupem.
Kosmetyk jest bardzo dobrej jakosci. Nalozony na twarz zapewnia dlugotrwale rozswietlenie. Efekt jest subtelny - nie ma efektu brokatowej maski lub spoconej twarzy pod slonce. Nie mialam jeszcze rozswietlacza, ktory tak skutecznie rozswietlalby twarz dajac jednoczesnie tak naturalny efekt. Do tego kosmetyk jest bardzo wydajny.
Gdy raz spadla mi kosmetyczka na kafelki podlogowe i wiele kosmetykow po prostu sie pokruszylo tudziez polamaly sie opakowania, shimmer brick wciaz wygladal jak nowy ...
Reasumujac - ja nie moge temu kosmetykowi nic zarzucic. Nie ma zadnych minusow. Wart kazdej wydanej na niego zlotowki.

Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Dobry, ale nie idelany

Zachęcona opiniami na Wizazu zaszłam do salonu Bobbi Brown w Placu Unii. Pani Makijażystka umalowała mnie, spojrzałam na efekt i był bardzo ładny, więc kupiłam kolor Pink Quartz. W domu efekt był trochę inny, nie wiem czy to kwestia wprawy, pędzli czy innych kosmetyków używanych razem z nim.

Po pierwszych zachwytach stwierdziłam, że blask na codzień jest jednak zbyt duży i używam go głównie do rozswietlenia powieki (pod niego używam bazy Urban Decay). Czasem nakładam go też na łuk kupidyna.

Opakowanie jest solidne, ostatnio mi spadł z wysokości ok. 1 metra i aż bałam się otworzyć pudełeczko, ale okazało się, że nic się nie stało poza odkruszeniem fragmentu 1x1mm.

Jeśli chodzi o codzienne rozświetlenie, meteoryty są dużo lepsze. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jest bardzo wydajny i raczej prędko się nie skończy.

Ilość zużytych opakowań: malenki ubytek pierwszego

ahhhh... ;)

Jestem strasznie zadowolona. Kupiłam w kolorze Pink Quartz, który jest mieszanką kolorów różowo-brązowo-brzoskwiniowo-złotego i nadaje najpiękniejszy kolor! Idealny jako rozświetlacz do twarzy, szczególnie do policzków. Produkt bardzo dobrze napigmentowany - ale nie można sobie nim zrobić krzywdy :) Fajne jest to, że można go również wykorzystać jako cienie, ale ja, jeśli chodzi o oczy to używam tylko pod łuk brwiowy i w wewnętrzne kąciki oczu. Można też użyć bardziej brązowych kolorów, bardziej różowych lub wymieszać wszystkie - co daje najpiękniejszy efekt. Produkt w solidnym opakowaniu z rewelacyjnym lusterkiem, luksusowy, długotrwały, dobrze wykonany :) odmładza, rozświetla, opalizuje buzię ale nie ma tandetnego brokatu - dosłownie słońce na twarzy :) polecam choć drogie... w Douglasie teraz stoi za 219 zł. Może za krótko używam żeby to oceniać, ale wydaje się, że to produkt, który nigdy się nie zużyje :D

Używam tego produktu od: tygodnia

Pięknie rozświetla i podkreśla kości policzkowe, odmładza:)

Nigdy nad zakupem żadnego kosmetyku nie zastanawiałam się tak długo, jak nad Shimmer brickiem BB - w sumie kilka miesięcy. A teraz sama się sobie dziwię, czemu to trwało tak długo:)

On jest po prostu rewelacyjny. Drogi, ale warty swojej ceny. Dlaczego? Jeśli widzę w lustrze zdrowo wyglądającą twarz, z młodzieńczym blaskiem, odmłodzoną o kilka lat, to nie żal mi tych pieniędzy.
W 2014 r. w D testowałam kilka podkładów i pudrów do twarzy; jedne kupiłam, inne nie, ale konsultantki, po umalowaniu mnie wybranym kosmetykiem, zawsze wykańczały makijaż właśnie Shimer brickiem, stosując go jako róż. Na moje pytanie: dlaczego właśnie tym? słyszałam odpowiedź: pani kości policzkowe są stworzone do tego kosmetyku, odmładza panią, świetnie pasuje do pani cery itd.
Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do tej połyskliwej tafli na policzkach, ale sama przed sobą musiałam przyznać, że wygląd twarzy zyskuje po nałożeniu shimmer bricka.

...więc kupiłam:) mam od miesiąca, używam codziennie i zastanawiam się, czemu nie kupiłam go wcześniej:)

Mam odcień nectar; odcień rose nie pasuje do mojej twarzy z piegami, piwnych oczu i bardzo ciemnych włosów, pink quartz (brązowa paletka) służy raczej do konturowania i rozświetlania całej twarzy, natomiast nectar: brzoskwiniowy-łososiowy jest idealny jako róż do policzków dla mojej cery.

Zalety:
- pięknie rozświetla, buzia wydaje się zdrowsza, a przez to młodsza:)
- idealnie podkreśla kości policzkowe
- piękny kolor
- nie ma drobinek brokatu, pozostawia na policzkach taflę, która w zależności od oświetlenie połyskuje mniej lub bardziej
- bardzo prosty w obsłudze, nie można zrobić sobie nim krzywdy: żadnych placków, nierównych smug
- nie do zdarcia: nie ucieka z twarzy i nie wyciera się przez cały dzień
- dobrze się rozprowadza zarówno pędzlem do różu (ściętym) jak i do pudru
- nie podkreśla niedoskonałości (mam na policzkach kilka małych dziurek po masakrze sprzed lat, czyli trądziku, ale shimmer brick nie wzmaga ich widoczności)
- nie osypuje się
- bardzo wydajny: używam codziennie od miesiąca, a paletka wygląda jak nowa, jakby pędzel w ogóle nie miał z nią kontaktu
- nakładam dwie warstwy na policzek - tyle wystarczy, by uzyskać efekt różu, który nie zniknie do wieczora
- nie uczula, nie wysusza
- TWARZ ZYSKUJE MŁODZIEŃCZY BLASK

Ostatni, powyższy punkt wśród zalet tego produktu, jest chyba najlepszym podsumowaniem recenzji:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Klasyk

Mam go w kolorze rozowym. Moj ulubiony jest gorny paseczek, niby bialy ale polyskuje na roz :)

+Rozswietla, nie brokatowo ale nie za subtelnie
+Nie znika w srodku dnia
+Nie osypuje sie
+Latwo nalozyc na pedzel
+Mega wydajny produkt
+Mozna takze go nakladac palcem, co czynie zwlaszcza na luku brwiowym
+Ladne proste opakowanie

Moim ulubionym jest kremowy odcien rozswietlajacy z Tom Ford Shade&Illuminate paletki, ale jest on kremowy, jednak wole pudry :)

Używam tego produktu od: Ponad trzy lata
Ilość zużytych opakowań: W ciagu 1