Miss Sporty, So Matte Perfect Stay Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Powiększ Miss Sporty, So Matte Perfect Stay Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: dzaga1989

Przeznaczony dla cery tłustej i normalnej.
Pomaga kontrolować błyszczenie się skóry i zapewnia naturalne, delikatne wykończenie makijażu przez cały dzień.

Skład: Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Ether, Talc, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid,Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Aluminum Silicate, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Kaolin, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Caprylyl Glycol, Galactoarabinan, Disodium Edta, Pentylene Glycol, Sorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Saccharomyces/ Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/ Magnesium Ferment, Saccharomyces/Manganese Ferment, Saccharomyces/Potassium Ferment, Propylene Glycol, Chlorphenesin, [May Contain/Peut Contenir/+/-:Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499)]. (08.01.2012)

Cena: ok. 12zł / 30ml

• beznadziejny
  • miałam goze względu na kolor który pasował do mojej twarzy ale jeśli chodzi o jego właściwości jestem zawiedziona

+jasne kolory
    +cena

-rozmazuje się
    -nie kryje za dobrze
    -nie jest trwały
    -bardzo rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 3 iesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marrrtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Jeżeli chodzi o cenę:
    -tani

Jeżeli chodzi o wydajność:
    -całkiem wydajny-niestety

Jeżeli chodzi o konsystencję:
    -lejąca się

Jeżeli chodzi o nakładanie:
    -bardzo się rozmazuje, zostawia smugi

Jeżeli chodzi o twarz po użyciu:
    -nos wygląda okropnie, efekt matowej twarzy jest przez pierwszą godzinę? potem się zmywa, rozmywa, "zlepia" w żółte plamy

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić malenka92_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • zgadzam się z tą z was,któa napisała,że ten produkt daje efekt starej pudernicy. u mnie było tak samo. masakrycznie sie rozprowadzał, zostawiał smugi, szybko zastygał, wysuszał cere, dawał płaski mat ale na krótko i okropnie sie ważył. jedyny plus to cena. nie polecam i nigdy więcej sie nie skusze.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić feromonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt starej pudernicy
  • Capnęłam go na szybko w sklepie, bo szukałam czegoś, co by miało kolor zbliżony do bourjois healthy mix (light vanilla) i ten był jasno żółty, a nie świńsko różowy jak inne.
    Ale to tyle dobrego...

Nie ważne, jak go nałożę, to wygladam, jakbym nałożyła tonę pudru, pojawiają się jakieś suche miejsca; podkład brzydko się osadza w porach (mimo, że moje pory w cale rozszerzone nie są...). Ciężko go rozporowadzić, robi smugi; doklepywanie kolejnych warstw tylko pogarsza sytuację. Próbowałam rękoma i pędzlami. Mieszałam z kremem (mazał się i nie krył), z żelem hialuronowym (wiórkował się na twarzy, ale to wina żelu). Dziś miałam kolejne podejście - na mokrą twarz (zwilzona hydrolatem). Jest odrobię lepiej, ale nadal wyglądam fatalnie.

Krycie ma dosyć słabe. Próbowałam go doklepywać warstwa po warstwie pod oczy i nie zrobił za wiele.

Nigdy nie używałam tak złego podkładu. Mam cerę mieszaną i myślałam, że taki matujący się sprawdzi, a używając go wyglądam jak posiadaczka cery suchej i odwodnionej.

Będę jeszcze próbowała go mieszać z olejkiem; może też nabędę jakąś gąbeczkę i nią spróbuję go nakładać.
    Nie lubię wyrzucać niezużytych kosmetyków, więc będę jeszcze kombinować. Ewentualnie może się sprawdzi do mieszania z innymi podkładami... No ale nie o to tu przecież chodzi.

Na razie bardzo serdecznie nie polecam.

Używam tego produktu od: tydzień i tydzieć za dużo
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ThinkOrange za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale ma jedną wadę
  • Padklad fajny kryje średnio ale mi to wystarcza w razie czego korektor w pogotowiu matuje nawet cały dzień w ogóle nie muszę uloprawiac tego pudrem Pięknie wyrównuje koloryt skóry Na mojej cerze utrzymuje się dość długo czasem poprawiam ale tylko nos:/ na skórze wygląda bardzo naturalnie i nie widać go na skórze jeżeli nałożył się odpowiednią ilość i odpowiednio rozprowadzi nie pozostawia efektu maski ma jedną wadę szybko schnie przez co pozostawia smugi jak się szybko rozprowadzi to jest wszystko pięknie i najbardziej lepiej się do nakłada palcami nie zauważyłam by podkreślał suchych skórek ogólnie jestem pozytywnie nastawiona do tego produktu

Chcesz pochwalić paulinciula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dawno dawno temu...
  • Pamiętam szkolne czasy, kiedy stać mnie było tylko na Miss Sporty i wydawało mi się, że nie ma nic lepszego na świecie niż ten podkład
    Mam do niego duży sentyment, bo używałam go wiele lat, był naprawdę kiepski, ale to nie zmienia faktu, że dla młodych dziewczyn, bawiących się dopiero w makijaż jest w sam raz.

Plusy:
    Po nałożeniu wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
    Jest zaskakująco tani. Parę lat temu był jeszcze tańszy, co jest idealnym rozwiązaniem dla młodych dziewczyn z marnym kieszonkowym
    Wygodne opakowanie, z plastiku, które można przeciąć i uzyskać ostatnią kropelkę.

Minusy:
    Jest bardzo nietrwały.
    Szybko się ściera i znika z twarzy.
    Nie matuje,a na pewno nie matuje młodej, problemowej cery.
    Tworzy efekt maski.
    Nie zwęża porów, a wręcz je uwidacznia.

Ogólnie rzecz biorąc bardzo kiepski kosmetyk, ale czego oczekiwać w takiej cenie?

Używam tego produktu od: Nie używam, ale używałam wiele lat temu
    Ilość zużytych opakowań: Oj, na pewno dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla nastolatek!
  • Powiem tak - nie jest to podkład z wysokiej półki, ale dla nastolatek jest w sam raz. Mam czasami problemy z tłustą cerą - dlatego głównie kupiłam matte. Jest naprawdę nieźle, widać różnicę między matte a np. clear (też z Miss Sporty). Kolor najjaśniejszy sprawdza się w stu procentach. Niestety, podkład nie jest zbyt trwały. Po godzinie-dwóch najchętniej nałożyłabym go od nowa, co nie jest możliwe w szkole...

PLUSY:
    -cena, o tak!
    -wydajność
    -nie utlenia się (nie ciemnieje, przynajmniej 001)
    -dostępność

WADY:
    -niezbyt trwały
    -ten mat nie jest czymś zaskakującym
    -ogólnie: nie porywa:p

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martyneczga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale... z innym
  • Kupiłam go na promocji, za grosze, grosze.
    I... nie zawiodłam się. Czytałam o nim średnie rzeczy, raczej złe, ale jest niezły. Porównywała bym do Astor Perfect stay Oxygen fresh... i to z nim właśnie go używam. Pół na pół - Astor i ten jako dwa moje ulubione podkłady. Ich połączenie jest świetne.

Plusy: -super cena
    -dosc wydajny
    -nie pozostawia "lepkości", wydaje się lekki, ale kryje
    -fajny kolor, ja akurat się wpasowałam, chociaż szkoda że są tylko 3
    -wytrzymały

Minusy:-stosuję go z innym, sam nie daje aż takich efektów, jeśli chcemy makijaż "wieczorowy"
    -bez kropli innego podkładu ciężko się rozprowadza
    -zawsze stosuje puder, bo nos sie świeci

Ale ogólnie polecam, niejeden droższy przetestowany jest gorszy od tego.
    Ogółem zagości u mnie na dłużej, tym bardziej że nie mam aż tak trądzikowatej skóry, choc jest tłusta.

Chcesz pochwalić otherstory za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie należy do tych najlepszych, ale też nie do najgorszych .

PLUSY :
    + gęsta konsystencja
    + jasny odcień idealny do mojej cery
    + kryje niedoskonałości
    + dobra cena
    + wydajny

Minusów na razie nie zauważyłam .

Używam tego produktu od: około pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marika665 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok !
  • Używałam go przez parę dobrych miesięcy. Jest dobry ale jest wiele lepszych podkładów niż ten. Fajnie się go rozprowadza,zapach przyjemny ale gdy niedoskonałości są większe nie kryje ich tak jak powinien.

Używam tego produktu od: Dawna.
    Ilość zużytych opakowań: Kilka.

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij