KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Foundation (Podkład matujący) (stara wersja)

2,8 na 5150 opinii

Kupi ponownie: 33% osób
    Sylwia_1501
    4 lutego 2016 o 21:48
    MASAKRA
    Minusy: - zostawia smugi - strasznie ciężko się rozprowadza - efekt maski - podkreśla suche skórki - utrzymuje się max 1-2h - ciemnieje na twarzy Plusy: + dostępność + faktycznie mocno matuje, nie potrzeba pudru + cena Podsumowując, najgorszy podkład jaki miałam.. Nie mogę się doczekać aż go skończę! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    GrindLady
    3 maja 2012 o 19:20
    Marnośc nad marnościami
    Kosmetyk ten nie nadaje sie nawet na podkład awaryjny. Jedyne do czego mozna go wykorzystac to np do pomalowania swojego chłopaka na bal przebierańców... Strasznie zawiesista konsysnencja, zapach irytujący i drażniący. Rozprowadza się źle zostawiając smugi, podkreśla skórki i z pewnością nie matuje. Mam cerę bezproblemową i ta maź tworzyła na mojej twarzy efekt wysokokalorycznej szpachli, w dodatku czoło świeciło się jak psu jądra... Podkład zapycha niesamowicie, jeżeli ktoś nie ma wyprysków, dzięki temu "cudeńku" może stać się dumnym właścicielem grupki syfów. Jednym słowem: katastrofa. Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono

Hosenfeld
    2 lipca 2013 o 12:19
    beznadziejny
    Zaopatrzyłam się w ten podkład ze względu na jasny kolor, jednak co mi z koloru, gdy nie można podkładu normalnie rozprowadzić! Nakładam gąbeczką - smugi, pędzlem do podkładu - smugi, flat topem - smugi! Jedynie bardzo długie i dokładne wklepywanie palcami daje znośny efekt, ale podkład i tak szybko się ściera a krycie tez jest delikatne. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

KoOola xd
    1 września 2015 o 22:27
    MASKA!
    Tak jak wyżej: - maska na twarzy - cieżko sie rozprowadza - podkreśla suche skórki -matowi skóre tłustą na poł godziny... + cena +kryje dosyć dobrze Ogólnie nie polecam. Używam tego produktu od: mam go od dawna ale nie używam go za dużo. Ewentualnie miejscowo jako korektor. Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    Używa produktu od:nie określono

erochomai
    26 kwietnia 2015 o 23:08
    2 / 5
    Średniak.
    Z jednej strony najchętniej nie rozstawałabym się z tym podkładem, z drugiej - najchętniej go wyrzuciła do śmietnika. A mimo to po ponad roku do niego wróciłam. Właściwie to ze względu na promocję -49% na podkłady w Rossmannie i na jego kolor. Podkładem, który używam na co dzień, jest Pierre Rene Skin Balance, no 20, Champagne, jest on niestety ciut za ciemny dla mnie - zbyt beżowy. Moja cera jest bardzo jasna, ale żółtawa, dlatego przypomniałam sobie o tym podkładzie od Miss Sporty, którego tony zdecydowanie wpadają w żółć. Mam odcień 01 Ivory (nowszą wersję z minerałami, witaminą E i gwarancją matu przez 12h) i mimo wszystko okazał się dla mnie o ton za ciemny, chyba zbledłam przez ostatnie 1,5 roku. :) Ale do rzeczy. + Cena + Dostępność + Mat!!! - Płaski mat, jedyny podkład, który nie wymaga pudrowania. (Ja go jednak pudruję białym pudrem od Essence, bo staram się go rozjaśnić) + Wyrównuje koloryt i pokrywa zaczerwienienia + Nie robi krzywdy cerze + Wydajność (przy umiejętnym wyciskaniu podkładu z tubki) +/- Opakowanie - poręczne, niewielkie, lekkie, ale wylatuje zbyt dużo podkładu i nie widać, ile jeszcze zostało +/- Trwałość - Mat jest cudowny, ale na pewno nie wytrzymuje 12h, do tego sam podkład dość dziwnie się ściera +/- Kolor 01 mógłby być trochę jaśniejszy - Podkreśla suche skórki - Słabo kryje - Dziwna, wodnista konsystencja, która momentalnie zastyga i naprawdę potrzeba wprawy lub sposobu na to, by dokładnie go rozprowadzić, nie zostawić smug i nie zrobić efektu maski - Zapach -CIEMNIEJE!!! (Ale nie u każdego będzie się tak zachowywał zapewne) Podsumowując, podkład ma pół na pół wad i zalet. Warto go przetestować, tym bardziej że cena jest niska. Jeszcze nie wiem, jak go spożytkuję - być może dodawać będę odrobinkę kremu i stosować bardziej jako krem BB. Używam tego produktu od: 2 lat. Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann