BeneFit, Sugarbomb (Puder rozświetlający)

Powiększ BeneFit, Sugarbomb (Puder rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: pallacanestra

Nowy puder do twarzy firmy BeneFit. Pięknie rozświetla twarz, kości policzkowe. Tworzy go mozaika różu, fioletu i pomarańczy.

Cena: 28USD / 12g

• Ulubieniec!Mój KWC
  • Uwielbiam ten róż.Dla mnie jest piękny.Ma świetny odcień i tworzy piękną taflę.Dodatkowo na plus jego trwałość, u mnie wytrzymuje cały dzień.Jest wydajny.Nie jest to może najtańszy produkt, ale ja uważam, że jest wart każdej złotówki.Trzeba tylko sprawdzić czy współgra z naszą karnacją.Polecam serdecznie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Noemiss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• super na słoneczne dni!
  • Chciałam mieć inny odcień niż MAC Well dressed - który to jest dość delikatnym dziennym różem, a jako, że udało mi się okazyjnie odkupić produkt od osoby, której nie podpasował jestem tym bardziej zadowolona, bo za pełną cenę bym się zdacydowanie zastanawiała dłużej...

Połysk na policzkach jest dość widoczny, ale nienahalny, w słońcu wygląda przepięknie, daje efekt zdrowej, wypoczętej cery, rozświetlonej z taflą - dzięki czemu nie szukam już żadnych rozświetlaczy, kolor można stopniować ilością użytego produktu i zmieniać jednocześnie jego odcień (celując pędzlem w wybrane trójkąciki).
    Trzyma się w nienaruszonym stanie cały dzień. Dostałam kilka pytań co to za róż, bo pięknie wygląda.

Minusem bedzie na pewno cena regularna (ok. 160zł) - zabójcza! (i za to odejmuję pół gwiazdki)
    Radzę też uważać na ten róż dziewczynom z rozszerzonymi porami - bo mam wrażenie, że może je podkreślać.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Medeste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Kocham chyba wszystkie róże z Benefitu, ale numerem jeden jest chyba dla mnie Sugarbomb. Długo wzbraniałam się przed jego zakupem, bo myślałam, że będzie dla mnie za ciepły, ale gdy już go kupiłam, okazało się, że nie mogę przestać go używać

W sumie parametry ma takie, jak ozostałe róże tej firmy - bajecznie łatwo sie rozprowadza (używam go prosto na krem bb czy podkład, bez pudru i nie mam absolutnie żadnych problemów z aplikacją), nie pyli się, jest wydajny (używam od stycznia 2014 tak mniej więcej co drugi dzień i mam jeszcze połowę), jest też duży (12g - nowsze róże z B. mają po 8 g), a jego trwałość po prostu miażdży! Niekiedy pod koniec dnia, po wieczornym treningu z twarzy spływa mi dosłownie wszystko, a on wciąż jest na miejscu! Nie do zdarcia aż do zmycia!

No i to, co czyni go moim numerem jeden - bajeczny odcień! Ciepły, ale nie za ciepły, wspaniale ożywiający buzię, dający promienne wykończenie i wygląd wypoczętej, zdrowej buzi. Doskonale modeluje twarz i tak naprawdę nie trzeba mi już ani bronzera ani rozświetlacza! 3 w 1!

Minus to oczywiście opakowanie, które po roku noszenia w kosmetyczce wygląda jak idź stąd i nie wracaj No cóż, i tak go kocham!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny kolor - ale mało wydajny
  • Kolor piękny, rozświetla, robi takie baby policzki idealny na kości policzkowe, czubek nosa. Bardzo naturalnie wygląda.

Największy minus:
    - mało wydajny

nie używam go codziennie - kupiony w styczniu starczył do września.
    Za tą cenę wydajność powinna być lepsza - podobną cenę ma róż clinique i po 1.5 roku dopiero widać ubytek.

Używam tego produktu od: 01.2014

Chcesz pochwalić Mirabilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Uwielbiam! <3
  • Jeden z lepszych produktów kosmetycznych jakie miałam i mam! Uwielbiam <3

PLUSY:
    + przepięknie rozświetla policzki i nadaje piękny nienachalny kolor
    + trójwymiarowy
    + nie tworzy plam
    + długo się utrzymuje
    + ładne opakowanie
    + wydajny

MINUSY:
    - cena
    - dostępność (tylko w Sephorze, ew niekiedy gdzieś przez internet)

Chcesz pochwalić Anate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja słodka, cukrowa bomba
  • Róż przychodzi do nas w kartonowym pudełeczku. Moje pierwsze opakowanie wytrzymało ze mną dwa lata. Oprócz lekkiego wyblaknięcia grafiki nic z pudełeczkiem się przez ten czas nie stało. W opakowaniu znajdujemy jeszcze pędzelek. Nie odpowiadał gdyż wolę takie skośno ścięte jak np. Zoeva 127. Warto też dodać, że opakowanie zamykane jest na magnes. Lubię takie bajery gdyż wtedy mam pewność, że bez mojej inicjatywy róż będzie cały czas zamknięty.

Róż jest w formie mozaiki. Dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie gdyż zależnie od dnia mogę dostosować efekt jaki chce uzyskać. Dodatkowo zawiera bardzo dobrze zmielone drobinki, które subtelnie robią przy tej kolorystyce efekt 3D. Zresztą najlepiej ten efekt widać na filmikach Radzki gdy robi filmiki o tematyce kosmetycznej. Róż nie pyli się oraz jest dobry dla osób początkujących gdyż nie da się z nim przesadzić. W moim przypadku ten trzyma się cały dzień a nie mam zwyczaju w ciągu dnia poprawiać makijażu.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wczoraj zaczęłam 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marilyn1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale...
  • Efekt jest super, róż pozostawia pięknie rozświetlone policzki...ale w mojej opinii za bardzo się sypie. Może troche w tym mojej winy, poniewaz nie uzywalam pedzla, który jest w zestawie (niewygodny) a swojego pędzla, może za dużo go nabierałam..
    Zapach bardzo ładny, efekt długotrwały, szkoda, że nie ma lusterka.

Ogólnie polecam, ponieważ naprawdę pięknie rozświetla policzki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pannaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny. Rozczarowanie.
  • Muszę zepsuć świetne wcześniejsze recenzje temu produktowi. Kupiłam go pod wpływem dobrych opinii w interncie na wizażu oraz u jednej z vlogerek.

Zacznę od plusów:
    - Piękny kolor i efekt na buzi. Delikatny, nie można przesadzić, lekko transparentny, rozświetlony. Idealny na lato, dodaje trochę "życia". Pięknie wygląda na mojej jasnej karnacji, ładnie współgra z czerwoną szminką.
    -dobry pędzelek
    -ładny zapach

Minusy:
    - trwałość to coś co mnie niestety najbardziej rozczarowało. Za taką cenę liczyłam, że produkt będzie na twarzy przynajmniej przez pół dnia, a niestety... po 3-4h na twarzy już nie ma nic. Przynajmniej tyle, że równomiernie schodzi i nie ma plam. Używam różnych podkładów zarówno średnio (Revlon) jak i wysokopółkowych (EL DWL)
    -wydajość - mam go od lutego i żyłam już trochę więcej, niż połowę opakowania, więc myślę że całośc starczy na ok 6-7 mies. - akurat do końca wakacji. Po produktach w kamieniu można spodziewać się lepszej wydajności, ale możliwe, że spowodowana jest kiepską (w moim wypadku) trwałością i poprawkami ok 3 razy dziennie.
    - opakowanie!!! Już nawet nie chodzi o to, że jest brzydkie i tandetne. Niestety szybko się niszczy i ściera z niego farba, więc po dwóch miesiącach codziennego noszenia w torebce wygląda gorzej niż źle. Przeszkadzało mi do tego stopnia, że zamalowałam je lakierem do paznokci na jednoloty kolor.
    - biorąc pod uwagę jego trwałość i wydajność to minusem jest również cena - nieadkewatnie wysoka do jakości.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię pdoobnie, bo cóż - pomimo wad - efekt jaki daje jest bardzo ładny (szkoda tylko, że krótkotrwały), więc może jeśli na przyszłe lato nie znajdę lepsze zamiennika, to z braku laku kupię znpwu ten.

Używam tego produktu od: 4 mies.Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Krolowa_Margot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Seksowna brzoskwinka
  • Sugarbomb to róż, który na początku w ogóle nie zwrócił mojej uwagi. Potem stopniowo zaczęłam się do niego przekonywać i w końcu go kupiłam.

Składa się z czterech osobnych kolorów (pomarańczy, brązu i różu) a razem tworzy brzoskwiniowo-pomarańczowy kolor. Jest dośc odważny, ja bym go określiła jako "seksowny". Świetnie pasuje do brązera Hoola. Tego duetu używam na wszelkie imprezy i sprawuje się bardzo dobrze.
    Na codzień raczej go nie używam, a jak już to bardzo delikatnie i ostrożnie.
    To jak się utrzymuje zależy w dużej mierze od podkładu jakiego się używa (w moim przypadku jest to kilka godzin)
    Zapach ma delikatny (mnie przypomina zapach podpasek Always).
    Opakowanie przepiękne, jak to w stylu marki Benefit, kartonowy kwadwarcik z namalowanymi lodami i polewą czekoladową na zewnątrz, a wewnątrz kawałkami czekolady w czekoladowych wiórkach *.*
    Dołączony pędzelek jest bardzo dobry, używam go do nakładania produktu i nie mam zastrzeżeń.

Posumowując:

PLUSY:
    +odważny, ciekawy kolor
    +deliaktny zapach
    +długo się utrzymuje
    +schodzi równo, nie robi plam
    +śliczne opakowanie
    +dołączony pędzelek
    +wydajność

MINUSY:
    -cena
    -zmniejszają ilość produktu (mi udało się kupić 12g, ale wiem, że teraz produkują Sugarbomb w 8g)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić MeggAnt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Może spełniać różne funkcje
  • Kupiłam pierwszy raz ten produkt jakieś 3 lata temu i używałam samego jako róż, co tworzyło bardzo delikatny efekt. W tej chwili mam już trzecie opakowanie i używam bardziej jako rozświetlacz na same kości policzkowe. W tej funkcji sprawdza sie lepiej.
    Kolory tworzą na skórze brzoskwiniowo-koralową perłową poświatę. Mam średnią karnację, więc nie wiem jak to wygląda na b. jasnej. Jak się bardziej opalę też wygląda dobrze.
    Ma bardzo drobną aksamitną konsystencję i nie ma problemu z sypaniem się-może dlatego że opakowanie ma wysokie ścianki, więc wszystko zostaje w środku. Dołączony jest płaski pędzelek i sprawdza się całkiem nieźle.
    Ja uwielbiam to kartonowe opakowanie, bo wygląda jak cukierek, ale wiem, że niektórzy narzekają na ostre rogi, ale czy to naprawdę jest problemem? Nie wiem.
    Trzyma się kilka godzin, a jak znika to po prostu delikatnie blednie, nie ma żadnych plam.
    Poza tym wszystkim ma delikatny słodki zapach, który w ogóle nie przeszkadza, a zawsze przyjemniej nakładać taki ksometyk.
    Cena jest dość wysoka, więc kupuję jak mam -20% w Sephorze. Jest dość wydajny, bo starcza mi na ok.1rok.
    Podsumowując u mnie ten produkt zawsze będzie powracać w takiej czy innej funkcji, bo po prostu jest wielofunkcyjny i go lubię bardzo.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3-iego

Chcesz pochwalić Tseme za czytelną i pomocną recenzję?