Kenzo, Flower by Kenzo EDP

Powiększ Kenzo, Flower by Kenzo EDP

Zgłaszająca osoba: Satiaa

Ciężki, wspaniały zapach. Używam go tylko na wieczór, zapach cudownie rozwija się wraz z upływem godzin. Bardzo, bardzo trwały...może trochę za bardzo.

Nuta głowy: głóg, czarna porzeczka.
Nuta serca: róża, jaśmin, fiołek.
Nuta bazowa: opoponax, wanilia, białe piżmo.

Cena: 160-220 zł / 30 ml EDP, 180-300 zł / 50 EDP, ok. 150 zł / 30 ml EDT

• mój ukochany zapach
  • Czasami jest tak, że coś po prostu od razu pokochasz i nie możesz bez tego żyć! W moim przypadku tak było z perfumami Kenzo Flower - używam je już ponad 5 lat i nawet jak chciałam już w końcu kupić jakieś inne - po prostu nie mogę!

Ten zapach jest cudowny. Utrzymuje się bardzo długo. Często jest tak, że przyzwyczajasz się do zapachu i po jakimś czasie stosowania tych samych perfum, po prostu już nie czujesz nic. Ale w przypadku tych perfum nie ma takiej sytuacji!

Ich zapach nie jest ani zbyt intensywny, ani zbyt "nachalny" - jest subtelnty, ale jednocześnie na tyle mocny i odczuwalny przez cały czas, że wprost idealny.

Nie wiem czy kiedykolwiek wymienię ten zapach na inny, bo jest na prawdę iddealny dla mnie i mojego chłopaka i mam nadzieję, że dla Was też

Nel

Chcesz pochwalić nel_borgo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Specyficzny
  • Moje pierwsze wrażenie - dziwny,ciezki ,pudrowy,specyficzny.Cos jednak sprawiło ze dalam mu jeszcze jedna szanse...a potem kolejna...Troche trwało zanim się polubilismy.Zapach ciekawy,kobiecy ale moi zdanie nie na co dzień.Na specjalna okazje,muszę mieć na niego humor.
    Może być męczący,zwłaszcza w pierwszej fazie.Po całym dniu utrzymuje się na skorze.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmęczył mnie
  • Spodziewałam się delikatnego pudru przeplatanego tytułowymi kwiatami, dostałam jakiś straszny ulepek.

Bez wątpienia pudru w nim nie brakuje. Ale nie jest to delikatny pyłek, to jest zapach takiego mocnego, starego pudru wymieszanego z czymś bardzo słodkim. To nie jest ten typ słodkości, który lubię. Dla mnie ten zapach jest pozbawiony kobiecości i klasy. Na mojej skórze ułożył się szybko i tak trwał i trwał, póki nie wyszorowałam się pod prysznicem. Bez wątpienia jest "killerem", nie nadaje się na lato, chyba że chcemy zabić pół autobusu swoim zapachem. Bardzo przestrzenny, wyczuwalny dla otoczenia.

Daję 3 gwiazdki, bo były na mojej półce już gorsze zapachy.
    Powrotu nie będzie.

Ilość zużytych opakowań: 7 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • cudowne wspomnienia
  • Zapach ten kojarzy mi się z cudownymi przeżyciami. Kobiecy, uwodzicielski, zmysłowy. Pudrowy, ciężki - taki jaki lubię. Długo się utrzymuje, zwraca uwagę

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak.
  • A wiec tak: perfum delikatny, kwiatowy, nienachalny. Czuc w nim glebie. Dlugo sie utrzymuje. Bardzo przyjemny na lato. Nalezy do zapachow pudrowych, slodkich- czyli dokladnie takich, jakich nie lubie, ale tym razem jest to tak idealnie skomponowane, ze nic a nic mi to nie przeszkadza. Posiadam wlasny flakonik i jestem z niego zadowolona. Taki cieply, otulajacy zapach. Kojarzy mi sie,z taka beztroska. Nie powiedzialabym, ze nalezy do nieznosnych, badz mocnych. Kojarz mi sie z zelem pod prysznic Dove Cream Oil, w takim kremowym opakowaniu. Na pewno nie jest to zapach powszechny typu Chanel Mademoiselle.

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • pudrowy
  • Sama nie wiem czemu, ale zawsze omijałam te perfumy szerokim lukiem i nie interesował mnie ich zapach. Może to za sprawą ogromnej ilości nieudolnych podróbek marketowskich, których nawąchalam się jako nastolatka...
    Zapach jest na pewno pudrowy, słodki, ale nie landrynkowaty. Nie jest lekki, ale nie jest też mdły. Faktycznie może kojarzyc sie babcinie (oo do starszych pan również pasuje), ale mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadza, bo go lubię mieć na sobie. Jest przyzwoity, ładny, trochę głęboki, bardzo dobrze wyczuwalny, na mnie lekko ogoniasty i właśnie przede wszystkim pudrowy, ale nie tandetny czy przesłodzony.
    Ogólnie lubię go, acz nie nie wywołuje u mnie ochów i achów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katarina26h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwy hit do pracy
  • Bardzo lekkie i nieco eteryczne, niczym wątły kwiat tańczący na wietrze. Czasami jest dla mnie zbyt kwiatowo-pudrowy. Jednak jest to idealny zapach do pracy. Używam tego produktu od: 8 latIlość zużytych opakowań: kilka miniatur zapachu

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w sam raz na wieczór
  • perfumy są ciężkie, mają intensywny kwiatowy zapach. sprawiają wrażenie otulenia zapachem. baaardzo długo się utrzymują
    flakon elegancki i nowoczesny za razem. nie jest wygodny do torebki, ale świetnie dekoruje toaletkową półkę.

według mnie świetne, może jeszcze kiedyś kupię

Używam tego produktu od: kilka lat temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzia3191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kwiatowy puder
  • Fajne perfumy. Pudrowe,slodkie i kwiatowe. Troszke przypominaja mi krem nivea. Otulajacy , cieplutki zapach.

Nie kojarzy mi sie z zadna starsza pania ....
    Kojarzy mi sie z jesiennymi wieczorami i kubkiem horacej czekolady w reku.....Kenzo Flower jest taki nostalgiczny,cieply. Bardzo go lubie . Trwalosc ekstra -caky dzien na skorze a na ubraniach i szalikach jeszcze dluzej.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Stokrota0205 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak właśnie w mojej wyobraźni pachnie kwiat maku...
  • Nie wiem czy moja recenzja komuś się przyda, gdyż nie ma chyba osoby, która nie zanałaby tego zapachu. Perfumy te są dla mnie absolutnie idealne, zawsze i wszędzie, na każdą chwilę i było tak od zawsze, odkąd pierwszy raz się z nimi zetknęłam. Zapach jest delikatny, nie ma żadnych gryzących nut, nie kojarzy się z żadnym jedzeniem, ani też z kwiatkami. Jest ciepły, otulający, leciutko pudrowy, niezwykle trwały. Pomimo, że nie zawsze otoczenie reaguje na niego zachwytami, ja się czuję w nim wspaniale. Ma w sobie coś takiego właśnie "makowego", senne, uspokajające, lekko słodkawe, eteryczne wonie. Znam go od tylu lat, że przywołuje u mnie sentymentalne wspomnienia, a obrazy z przeszłości stają przed oczyma jak żywe... żywe, ale takie trochę jak senne marzenie na jawie. Ubóstwiam i nigdy nie przestanę <3 tak samo jak minimalistyczny, delikatny i magiczny flakonik.
    Kiedyś zamieniłam go na A\'mour Kenzo, gdyż wydawał mi się troszeczkę podobny, ale bardziej nowoczesny, romantyczny i wyrazisty. Jednakże nie wywoływał u mnie aż tylu emocji, ani chęci do powrotu, w przeciwieństwie do Flower, obok którego nie potrafię przejść obojętnie w żadnym sklepie, pomimo, że w domu stoi własny Uzależnienie? Chyba tak. W końcu tego można było się spodziewać po maku.

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij