Kenzo, Flower by Kenzo EDP

Powiększ Kenzo, Flower by Kenzo EDP

Zgłaszająca osoba: Satiaa

Ciężki, wspaniały zapach. Używam go tylko na wieczór, zapach cudownie rozwija się wraz z upływem godzin. Bardzo, bardzo trwały...może trochę za bardzo.

Nuta głowy: głóg, czarna porzeczka.
Nuta serca: róża, jaśmin, fiołek.
Nuta bazowa: opoponax, wanilia, białe piżmo.

Cena: 160-220 zł / 30 ml EDP, 180-300 zł / 50 EDP, ok. 150 zł / 30 ml EDT

• trwałość
  • Pierwszy raz dostałam je w prezencie i od tej pory je kocham. Zapach jest mega trwały, po całym dniu w pracy czuć je. Dla mnie są idelanym zapachem na jesień/zimę, nie wiem jak czułabym się w nich w lecie, ale na teraz są boskie. Trochę pudrowe, słodkie, ale z pazurem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 dużego

Chcesz pochwalić mia00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ojej
  • Kiedy zobaczyłam flakon spodziewałam się miłego, wiosennego zapachu. Ale w środku kryje się ciężki pudrowy zapach, jakby krem Nivea z kurzem i zwiędłymi kwiatami. Perfumy są dusząca, męczące, nudne i nieprzyjemne.

Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mak, który stał się legendą...
  • Zapach, który odmienił świat perfumiarstwa. Mak u Kenzo jest delikatnie słodki, pudrowy, a z drugiej strony dziki, nieujarzmiony, intrygujący, nieodgadniony. Z czasem traci swój pazur, ukazując swą subtelniejszą stronę. Zapach o jaki w dzisiejszych czasach naprawdę trudno. Flakon prosty, aczkolwiek piękny w swej prostocie.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka o pojemności 1 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never!
  • Kupilam w prezencie, ale mialam okazje przetestowac. Jedynie co, to dobrze mi sie kojarzy - kupiony na lotnisku przed milym wyjazdem.. ale poza tym- masakra.
    Gdzies wyczytalam, ze perfumy mimo ze kwiatowe sa tez pudrowe. Ojj nie. dla mnie to roza po stokroc. Zapach fenomenalnie trwaly, nie moglam zmyc go ze skory, a ubranie musialam wyprac. Nie przeistacza sie w zaden sposob. .. Na poczatku bardzo drazniaca roza, nastepnie bardzo drazniaca roza a pod koniec? drazniaca roza.
    Od znajomej w trakcie podrozy uslyszalam, ze az ja glowa rozbolala od tego "smrodu" - dowod na to, ze zapach tez kompletnie ze mna nie wspolgra.
    Nie, nie i jeszcze raz nie.

.. chociaz dodam, ze flakonik ma bardzo mily dla oka.

Używam tego produktu od: niedawno
    Ilość zużytych opakowań: kilka psikniec

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mleko i mak
  • dużo wody upłynęło w rzece, zanim się polubiliśmy, oj dużo. z początku szczerze nienawidziłam te perfumy. dusiły mnie, męczyły, osaczały. paradoksalnie, bo byłam zakochana w jeszcze chyba gorszym kilerze - słoniku Kenzo. z czasem Słonik stał się dla mnie zbyt lekki, więc sięgnęłam po Flower. i dziś spokojnie sobie razem egzystujemy. jakie są Flower? tak, jak napisałam w tytule - to gęste słodkie mleko z dodatkiem wanilii i polne maki razem z łodygami, makówkami, płatkami i korzeniami (niedojrzałe makówki i jeszcze biały w nich mak pachną właśnie mlekiem). innych kwiatów tam nie czuję. perfumy są ciepłe, gęste, bardzo pudrowe, mleczne, ciut słodkie. narkotyczne. genialne.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marianchel za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ukochany zapach
  • Czasami jest tak, że coś po prostu od razu pokochasz i nie możesz bez tego żyć! W moim przypadku tak było z perfumami Kenzo Flower - używam je już ponad 5 lat i nawet jak chciałam już w końcu kupić jakieś inne - po prostu nie mogę!

Ten zapach jest cudowny. Utrzymuje się bardzo długo. Często jest tak, że przyzwyczajasz się do zapachu i po jakimś czasie stosowania tych samych perfum, po prostu już nie czujesz nic. Ale w przypadku tych perfum nie ma takiej sytuacji!

Ich zapach nie jest ani zbyt intensywny, ani zbyt "nachalny" - jest subtelnty, ale jednocześnie na tyle mocny i odczuwalny przez cały czas, że wprost idealny.

Nie wiem czy kiedykolwiek wymienię ten zapach na inny, bo jest na prawdę iddealny dla mnie i mojego chłopaka i mam nadzieję, że dla Was też

Nel

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nel_borgo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Specyficzny
  • Moje pierwsze wrażenie - dziwny,ciezki ,pudrowy,specyficzny.Cos jednak sprawiło ze dalam mu jeszcze jedna szanse...a potem kolejna...Troche trwało zanim się polubilismy.Zapach ciekawy,kobiecy ale moi zdanie nie na co dzień.Na specjalna okazje,muszę mieć na niego humor.
    Może być męczący,zwłaszcza w pierwszej fazie.Po całym dniu utrzymuje się na skorze.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmęczył mnie
  • Spodziewałam się delikatnego pudru przeplatanego tytułowymi kwiatami, dostałam jakiś straszny ulepek.

Bez wątpienia pudru w nim nie brakuje. Ale nie jest to delikatny pyłek, to jest zapach takiego mocnego, starego pudru wymieszanego z czymś bardzo słodkim. To nie jest ten typ słodkości, który lubię. Dla mnie ten zapach jest pozbawiony kobiecości i klasy. Na mojej skórze ułożył się szybko i tak trwał i trwał, póki nie wyszorowałam się pod prysznicem. Bez wątpienia jest "killerem", nie nadaje się na lato, chyba że chcemy zabić pół autobusu swoim zapachem. Bardzo przestrzenny, wyczuwalny dla otoczenia.

Daję 3 gwiazdki, bo były na mojej półce już gorsze zapachy.
    Powrotu nie będzie.

Ilość zużytych opakowań: 7 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • cudowne wspomnienia
  • Zapach ten kojarzy mi się z cudownymi przeżyciami. Kobiecy, uwodzicielski, zmysłowy. Pudrowy, ciężki - taki jaki lubię. Długo się utrzymuje, zwraca uwagę

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak.
  • A wiec tak: perfum delikatny, kwiatowy, nienachalny. Czuc w nim glebie. Dlugo sie utrzymuje. Bardzo przyjemny na lato. Nalezy do zapachow pudrowych, slodkich- czyli dokladnie takich, jakich nie lubie, ale tym razem jest to tak idealnie skomponowane, ze nic a nic mi to nie przeszkadza. Posiadam wlasny flakonik i jestem z niego zadowolona. Taki cieply, otulajacy zapach. Kojarzy mi sie,z taka beztroska. Nie powiedzialabym, ze nalezy do nieznosnych, badz mocnych. Kojarz mi sie z zelem pod prysznic Dove Cream Oil, w takim kremowym opakowaniu. Na pewno nie jest to zapach powszechny typu Chanel Mademoiselle.

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij