Spiralna lokówka ceramiczna do włosów REF2330CE, BaByliss

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: manipadme

Spiralna lokówka ceramiczna do włosów PRESS N'CURL, profesjonalnej firmy BaByliss. Spiralna część grzejna z powłoką ceramiczną. Spirale ceramiczne zapewniają stały rozkład temperatury i zapobiegają niszczeniu włosów. Blokują też wilgoć we wnętrzu włosa, czego efektem jest lśniąca i zdrowa fryzura.

Cena: 139zł
/s/

• nie dla samodzielnego kręcenia
  • Nie umiem jej uzywac!
    Przymierzałam sie do niej pare razy ale mimo wszystko nie umiem jej wykorzystac.
    Mam 19stke, robi drobne loczki ale trzeba umiec uchwycic ,,dobre"pasmo włosów- inaczej wykreca w druga strone i smetnie wisza.
    Jesli juz skret sie uda, nie są to gniecione geometryczne fale(takie lubie najbardziej) tylko słodkie anielskie pierscionki...Co kto lubi...;/
    Fryzjerka, której ją zaniosłam ładnie wymodelowała mi włosy i była nia oczarowana-.
    Mi samej ciezko zrobic nią całą głowe.
    W dodatku parzy i nie ma jej jak odłozyc na blat w łazience, uchwytu tez nie ma.
    Nie polecam cienkim włosom- u mnie to wygląda jak 6 loków na krzyż

Chcesz pochwalić marshmallows za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba umiec jej uzuwać
  • Kupiłam ją zachęcona filmikiem na YT. Mam średnice 23 cm, żałuje bo chyba wolałabym ta 19.
    Mimo to polecą ta prostownice bo naprawdę fajnie podkręca loki, są duże i ładnie wyglądają zwłaszcza na długich włosach.
    Pozatym prostownica nagrzewa się błyskawicznie.Ale na początku trzeba sie namęczyć aby dobrze nakręcić włosy.

Używam tego produktu od: 4m-c
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić xxSylwiiaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest Ok
  • Lokówkę dostałam na urodziny. Niestety musiałam ją sprzedac bo nie nadawała się do moich włosów...Miałam końcówkę 19 mm która zdecydowanie była za cienka jak na moje grube, puszyste włosy. Musiałabym spędzić z nią chyba z 4 godziny. Wiem , że jest też większa objętośc bodajże 25 mm ale nie używałam

+ w miarę tania
    + kręci ładne, długo utrzymujące się loki
    + prosta w użyciu

- tylko jeden rozmiar loczków...wygląda się w nich
    trochę jakby z 18 wieku o ile dobrze się potem włosów nie rozczesze
    - dziewczynom z grubymi, gestymi włosami raczej nie polecam- lepiej zainwestować w grubszą i zwykła lokówkę

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące,potem sprzedałam
    Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić aivi88 za czytelną i pomocną recenzję?