Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Powiększ Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 6,79 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: paradiso perduto

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laureth-10, Polyquaternium 20, PEG - 25 Paba, Panthenol, Cameliaa Sinensis, Parfum, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Citronello, Linalool.

• Bubel
  • Według mnie mgiełka nie spełnia oczekiwać, które obiecuje nam producent. Daje efekt nabłyszczenia, jednak trwa on chwilę. Żadnej zmany w kondycji swoich włosów nie zauważyłam.
    Plusy
    +łatwa aplikacja
    +przyjemny zapach

Minusy
    -jakichkolwiek efektów brak

Chcesz pochwalić wrigleeys2 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• Radical ze skrzypem polnym!
  • Mam mieszane uczucia co do tej mgiełki z jednej strony zachwyca mnie lekkość mgiełki, która jest łatwa w stosowaniu, a z drugiej strony nie zauważyłam mniejszego wypadania włosów. Wybrałam tą wersję ze względy na skrzyp polny w składzie.

Zalety:
    - łatwa i przyjemna aplikacja
    - piękny zapach
    - skrzyp polny w składzie
    - ułatwia rozczesywanie włosów
    - nadaje połysk włosom
    - co najważniejsze nie obciąża włosów

Wady:
    - nie wzmacnia włosów i nie zapobiega ich wypadaniu

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić graszka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale gdzie te rewelacje?
  • Nie kupię tego produktu, pomimo świetnej ceny i ogromu pozytywnych opinii.
    Przekonałam się na własnej skórze, że pomimo doskonałego składu ziołowego i obiecanek produkcentów zawartych na etykiecie, ten preparat nie spełnia moich oczekiwań.
    Podczas wakacji włosy zaczęły wypadać mi na gwałt. Sięgnęłam po "sprawdzoną" mgiełkę Radical i do teraz "wypaprałam" tego ziolowego płynu już ponad połowę flakoniku.
    Efektów? Brak.
    Włosy nie są wzmocnione, wciąż wypadają jak oszalałe.
    Ziołowy zapach według mnie jest zbyt nachalny, w niewielkim ( ale jednak ) stopniu obciąża włosy i powoduje ich szybsze przetłuszczanie.

Dwie gwiazdki przyznaję za gładkość włosów po zastosowaniu mgiełki i za to, że radzi sobie z ich niesfornością. Ale to potrafi każda inna odżywka do włosów. Mnie zależy na zatrzymaniu wypadania.
    O wyrastaniu baby hair nie będę wspominać, bo takiego zjawiska u siebie nie zauważyłam.

Nie polecam, dziewuszki.

Chcesz pochwalić Maddelleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Fantastyczna odzywka ,dziala juz po kilku zastosowaniach.Nie przetluszcza włosow, przyjemnie pachnie ,wzmacnia włosy.Stosuje po każdym myciu w losów,naprawdę godna polecenia.

Używam tego produktu od: dwoch lat

Chcesz pochwalić sylwia3150 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno powiedzieć.
  • Zapach nie jest przyjemny, ale się przyzwyczaiłam.
    Włosy nadal wypadają, ale ogólnie wyglądają na mocniejsze - nie wiem jednak czy to zasługa wyłącznie tego produktu.
    Wygodny w użyciu, wystarcza na długo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nakochi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Kupiłam tę mgiełkę zupełnie przypadkowo. Miałam duży problem z wypadaniem włosów. Chciałam to szybko zwalczyć. W sklepie wzięłam pierwszą lepszą butelkę, która stała na półce.
    Używałam jej zawsze po myciu na mokre włosy. Po około 2 miesiącach zobaczyłam efekty. Włosy stopniowo zaczęły mniej wypadać. Niestety mgiełka nie wyleczyła zupełnie tego problemu. Włosy wypadają w naprawdę małej ilości (głównie przy myciu i czesaniu) ale nadal wypadają. Myślę, że moje włosy po prostu przyzwyczaiły się do tego produktu i przestał on działać dlatego już nie kupię kolejnej butelki. Jednakże ta mgiełka bardzo mi pomogła i mogę ją polecić. Dodam jeszcze, że jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mgiełkę kupiłam jakiś czas temu, zachęcona pozytywnymi opiniami w KWC. Dość mocno wypadały mi wtedy włosy i szukałam czegoś co je wzmocni.

PLUSY:
    + ładny, ziołowy zapach, ale nie utrzymuje się na włosach
    + świetny aplikator oraz całe opakowanie, lekkie i poręczne
    + cena i dostępność
    + wydajność

MINUSY:
    - nie wzmocniła moich włosów
    - nie ułatwiała rozczesywania

Podsumowując, mgiełka się u mnie nie sprawdziła, ale nie mam pojęcia czemu tak było. U innych dziewczyn pomogła, ja niestety nie widziałam efektów. Sama pewnie więcej nie kupię, ale nie odradzam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupiłam przez przypadek, zimą włosy wypadały mi garściami i szukałam ratunku. Pomyślałam o szamponie z tej serii, ale że akurat grudzień oznacza przeceny to skusiłam się na cały zestaw, w którym znalazłam mgiełkę.
    Pierwsze wrażenie było ... zapach choinki. Cena też niewielka i sugerowałam, że nic z tego. Mgiełka jednak ma za główne zadanie ułatwić rozczesywanie. Nie wiem dlaczego, ale od 2 lat wiecznie po myciu mam jeden wielki kołtun, zawsze w tym samym miejscu. Spryskałam tego drania obficie mgiełką, zaczęłam czesać i .... poszło jak po maśle
    Pomimo tego nie wierzyłam w jej działanie na wypadanie włosów, wiedziałam jednak, że do niej wrócę, tania i radzi sobie z rozczesywaniem moich włosów. Nigdy sobie jej nie żałowałam i obficie psikałam ją włosy. Po ok dwóch miesiącach zauważyłam znaczną poprawę z wypadaniem, albo raczej niewypadaniem
    Nie jestem na 100% pewna, ze to ten produkt, bo używałam jeszcze dwóch, które mogą mieć na to wpływ. Nie mniej jednak kupię go ponownie
    Nie oceniajcie tej mgiełki zbyt szybko. Potrzeba czasu i radzę - psikajcie całe włosy, obficie, regularnie i wtedy zauważycie efekt. Mgiełka jest nawet wydajna. Spokojnie jedna na miesiąc - dwa przy takim zużyciu.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie było...
  • PLUSY:
    - cena
    - zapach jest ziołowy, ale nienachalny i nawet przyjemny
    - poręczne opakowanie
    - wydajność
    - mgiełki nie trzeba spłukiwać
    - dzięki temu produktowi łatwiej rozczesuje się włosy
    - włosy są miękkie i gładkie

MINUSY:
    - nie wzmocniła mi włosów
    - nie zredukowała wypadania włosów

Używam tego produktu od: stycznia 2015

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla mnie.
  • Nigdy wcześniej nie czułam potrzeby mieć mgiełki do włosów, toteż jej nie kupowałam. Kupiła ją mama, chcąc nieco wzmocnić włosy coraz częściej wypadające przez regularne farbowanie. Skończyło się jednak na tym, że ja używam jej najczęściej. Zawsze na suche włosy, czasem rano i na wieczór. Na początku (około tygodnia) nie zauważałam nic, ale teraz, po kilku miesiącach stosowania jej, coraz mniej włosów mi wypada, poza tym wydaje mi się jakby były one nieco gęstsze. Czy mocniejsze... Raczej nie, ale mi to nie przeszkadza jakoś specjalnie.
    Minusów jako takich nie zauważyłam. Zapach mgiełki po kilku sekundach znika z włosów i w ogóle z powietrza, ale mi się on naprawdę podoba. Nie jest intensywny. Mi włosów nie skleja, nie przetłuszcza, nie obciąża. Poza tym cena jest dla mnie znaczącym plusem.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Chcesz pochwalić nickimluv za czytelną i pomocną recenzję?