Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Powiększ Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Zgłaszająca osoba: paradiso perduto

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laureth-10, Polyquaternium 20, PEG - 25 Paba, Panthenol, Cameliaa Sinensis, Parfum, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Citronello, Linalool.

• Idealna dla mnie.
  • Nigdy wcześniej nie czułam potrzeby mieć mgiełki do włosów, toteż jej nie kupowałam. Kupiła ją mama, chcąc nieco wzmocnić włosy coraz częściej wypadające przez regularne farbowanie. Skończyło się jednak na tym, że ja używam jej najczęściej. Zawsze na suche włosy, czasem rano i na wieczór. Na początku (około tygodnia) nie zauważałam nic, ale teraz, po kilku miesiącach stosowania jej, coraz mniej włosów mi wypada, poza tym wydaje mi się jakby były one nieco gęstsze. Czy mocniejsze... Raczej nie, ale mi to nie przeszkadza jakoś specjalnie.
    Minusów jako takich nie zauważyłam. Zapach mgiełki po kilku sekundach znika z włosów i w ogóle z powietrza, ale mi się on naprawdę podoba. Nie jest intensywny. Mi włosów nie skleja, nie przetłuszcza, nie obciąża. Poza tym cena jest dla mnie znaczącym plusem.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Chcesz pochwalić nickimluv za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką miałam !!!
  • kupiłam na jakiejś promocji za marne grosze (bodajże 5zł) i jestem zachwycona jej działaniem
    wraz z nią używam też odżywki bez spłukiwania z firmy Ziaja i obie wróciły życie moim włosom

Plusy:
    po tygodniu stosowania zero rozdwojonych końcówek
    włosy są mocne i twarde
    włosy odporne na wysoką temp
    pomaga w rozczesywaniu włosów
    mega plus za niespłukiwanie czyli oszczędność czasu
    poręczny spray (nie brudzę rąk)

jedyny minusik to zapach taki troche "trawiasty" ale działanie ma świetne!! a i jeszcze w moim przypadku włosy są tak twarde i mocne że wgl nie dają się zakręcić na lokówce

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pomoc w rozczesywaniu nawet suchych włosów
  • Kupiłam tę mgiełkę, żeby pomagała mi w rozczesywaniu włosów na co dzień. Można ją używać na włosy suche, więc dla mnie to było bardzo na plus. Z reguły nie potrzbeuję takich kosmetyków zaraz po myciu, ponieważ myję włosy metodą OMO i problem poplątanych, skołtUIONych włosów po myciu już mnie nie dotyczy. Na co dzień jednak czasem mi się zdarzy, że ciężko mi dobrze rozczesać włosy, zwłaszcza porą zimową, kiedy zapomnę włosy spiąć i poplątają się przez wiatr, tarcie o płaszcz i tak dalej.
    Wspominam o tym, ponieważ na opakowaniu producent poza łatwym rozczesywaniem obiecuje również takie rzeczy jak wzmocnienie włosów, ich odporność na wypadanie, miękkość i gładkość. Ja tego w tym preparacie nie szukałam i nie zwracałam uwagi na jakieś inne jego skutki poza ułatwianiem rozczesywania, więc nie jestem w stanie w stu procentach powiedzieć, czy faktycznie te wszystkie obietnice spełnione zostały.

Jej plusy:
    + faktycznie pomaga w rozczesywaniu; mnie udało się za jej pomocą rozczesać nawet naprawdę mocno poplątane włosy;
    + dość przyjemny, ziołowy zapach, który raczej nie utrzymuje się na włosach, ale ja akurat tego nie wymagałam;
    + wygodne opakowanie; buteleczka jest przezroczysta, wiec doskładnie widzimy zużycie produktu, atomizer się nie psuje, ani nie zacina;
    + wodnista konsystencja, która nie osiada na włosach, nie przetłuszcza ich, ani nie obciąża;
    + bardzo fajny skład, zawierający dość dużo naturalnych składników; na drugim miejscu jest co prawda alkohol, ale moim włosom aboslutnie nie zaszkodził;
    + cena; niska i przyjemna dla portfela;
    + polska marka!

Jej minusy:
    - ja nie zauważyłam żadnych

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i skuteczna
  • Mgiełka? Rewelacja Oczywiście jak dla mnie Wygładza moje puszyste włosy, hamuje ich wypadanie co jest największym plusem! Cena jest ok bo nie jest to drogi produkt ale jak się okazało skuteczny

Minusem jest tylko zapach

Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 5 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Agi609 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna mgiełka za pare złotych
  • Lubię tą mgiełkę, pomimo że ma swoje wady. Moje włosy stają sie po niej zauważalnie miękkie w dotyku i gładsze. Co do efektu wzmocnienia nie zauważyłam. Nie obciąża włosów, ale stosuję ją jedynie na włosy od połowy długości aż do końcówek, nigdy na czubek głowy. I zawsze na suche włosy. Na mokrych po wysuszeniu mam wrażenie, że mgiełka znika. Przy "napuszonych" włosach dodatkowo daje efekt ich wygładzenia i sie nie elektryzują.

Plusy:
    - gładkie i miękkie włosy
    - ochrona przed wiatrem i słońcem
    - wygładza napuszone włosy
    - cena
    - wydajność

Minusy:
    - straszny zapach, ale to wspólna cecha kosmetyków Farmony
    - efekty widoczne tylko po stosowaniu na suche włosy, co czasem jest problemem (np moje włosy w kontakcie z wilgocią zaczynają się skręcać)

Szału nie ma, ale pewnie jeszcze ją kupię. Od czasu do czasu mam ten dzień napuszonych i naelektryzowanych włosów, a mgiełka skutecznie je ujarzmia.

Chcesz pochwalić blotowlosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zahamowane wypadanie
  • zadziałała tylko na polu wypadania wypadania włosów

efekt po jednym opakowaniu, co najważniejsze -
    ZAHAMOWANIE WYPADANIA WŁOSÓW NA STAŁE (oczywiście w moim przypadku)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić MeetMeHalfway za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna pomyłka!
  • Po tę mgiełkę sięgnęłam ze względu na przystępną cenę i obecność "skrzypu" w produkcie. Ze względu na cenę właśnie nie liczyłam na jej zbawienne działanie dla moich włosów i nie przeliczyłam się. Ta mgiełka nie robi NIC z moimi włosami, a przede wszystkim nie wzmacnia ich tak jak obiecywał producent. Poza tym bardzo mocno obciąża włosy, po jej użuciu wyglądają na przetłuszczone. Jednym z dwóch plusów (oprócz ceny) jest fakt, że pomaga w rozczesywaniu mokrych włosów.

Plusy:
    -cena,
    -pomaga w rozczesywaniu włosów,

Minusy:
    -przetłuszcza włosy,
    -obciąża je,
    -wydajność,
    -skład (miał być naturalny)

Chcesz pochwalić MissSvillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Trzy miesiące temu zaczęły się moje problemy z wypadaniem włosów, leciały garściami przy każdym czesaniu i myciu. Oczywiście desperacko szukałam czegokolwiek, co mogłoby mi pomóc i padło na tę mgiełkę. Przez dwa tygodnie pryskałam nią włosy i nic. W końcu zaczęłam wmasowywać mgiełkę w skórę głowy po każdym myciu. Ogólnie- jestem bardzo zadowolona.

PLUSY:
    + cena! zapłaciłam około 8 zł za 200 ml
    + zapach -uwielbiam ziołowe
    + wydajność
    + dostępność - Rossmann
    + przedłużała świeżość włosów o pół do jednego dnia

MINUSY:
    - trafiłam na nie do końca sprawny atomizer, mgiełka ciekła przez niego i się 'zaklejał'
    - alkohol bardzo wysoko w składzie, mi wysuszył końcówki

PODSUMOWANIE:
    Nie wiem czy to subiektywne odczucie czy prawdziwe działanie mgiełki, ale włosy przestały mi wypadać w tak dużych ilościach jak przed jej zastosowaniem. Z całą pewnością polecam wszystkim mającym problem z wypadającymi włosami. Sama nie do końca wierzyłam w tę mgiełkę. Koniec końców mile mnie zaskoczyła, dlatego jestem przekonana, że kupię ją ponownie mimo wysuszania końcówek.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (200 ml)

Chcesz pochwalić niefikej za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza mgiełka do włosów
  • Zdecydowanie jedna z najlepszych mgiełek do włosów jakie do tej pory w życiu używałam. Bardzo dobry skład i przyjemny zapach. Włosy po spryskaniu mgiełką nie puszą się i są miękkie w dotyku. Dodatkowo kosmetyk jest bardzo wydajny, wystarczył mi na około 4 miesiące regularnego użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić cookie_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako odświeżająca mgiełka - OK
  • Moje włosy lubią tą mgiełkę, może jakiś fascynujących efektów nie zauważyłam ale pomagają mi w układaniu włosów rano - po tym jak wstanę. Po aplikacji włosy wyglądają ładnie i świeżo. Zapach jest przyjemny i niedrażniący. Niestety czasami zacina mi się pompka co bywa uciążliwe.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?