Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Powiększ Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Zgłaszająca osoba: paradiso perduto

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laureth-10, Polyquaternium 20, PEG - 25 Paba, Panthenol, Cameliaa Sinensis, Parfum, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Citronello, Linalool.

• Godna polecenia
  • Opakowanie jest bardzo fajne. Zapach mgiełki może nie jest powalający ale mi za bardzo nie przeszkadza. Wraz z tą mgiełką używam także wcierki a efekty są na prawdę widoczne. Często używam prostownicy, niszę włosy i przez pewien czas bardzo mi wypadały :/ zaczęłam stosować wcierkę i mgiełkę włosy już tak bardzo nie wypadają, do tego mgiełka ułatwia rozczesywanie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić milenka345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny preparat wzmacniający włosy
  • Zawsze, kiedy mam problem z wypadaniem włosów, sięgam po mgiełkę radical ze skrzypem polnym. Mgiełka znajduje się w plastikowym opakowaniu z atomizerem, dzięki czemu preparat można równomiernie rozpryskać na włosach. Lubię jej ziołowy zapach. Mgiełka wzmacnia i regeneruje włosy, ale też pomaga w ich ułożeniu. Ogranicza wypadanie włosów.
    Trzeba jednak regularnie i długą ją stosować, aby dostrzec jakiekolwiek efekty.

Używam tego produktu od: dawien dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • naturalny efekt dla kręconych włosów
  • Kupiłam skuszona ceną i brakiem silikonów w składzie.

Mgiełka może nie jest cudowną odżywką naprawiającą włosy na drugi dzień, ale kiedy jej używam to nabierają faktury i objętości.
    Loki bardziej się skręcają i dobrze trzymają ten skręt.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malpi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na stałę zagości w mojej kosmetyczce
  • Mgiełkę poleciła mi siostra. Miałam problem z wypadającymi włosami i podrażnioną skórą głowy. Moje włosy były szorstkie i połamane, po spaniu lub myciu robiły się na nich straszne supełki, które w żaden sposób nie dawały się rozczesać (niestety nożyczki często szły w ruch).

Z natury mam cieńkie gładkie "żywe" włosy i na nich mgiełka sprawdziła się w 100%.

+ włosy przestały wypadać w ponadnormalnych ilościach
    + włosy przestały łamać się
    + włosy łatwo się rozczesują (po spryskaniu mgiełką włosów - podczas rozczesywania - nie robią się na nich "supełki" )
    +++ po niedługim czasie od rozpoczęcia wmasowywania mgiełki w skórę głowy pojawiło się mnoostwo nowych włosów )
    + włosy wydają się grubsze (dziwne, ale od czasu stosowania mgiełki, włosy związane w kucyk zwiększyły swoją objetość 2-krotnie. Wcześniej kucyk miał objętość najmniejszego palca, teraz jest grubszy od największego)
    + nie wysusza skóry głowy
    + daje przyjemny efekt nawilżenia skóry głowy
    + ma przyjemny zapach

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 x 200ml

Chcesz pochwalić Evranin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam zniszczone włosy, odżywka ta nie poprawiła ich jakości.
    Jej plusy to:
    - ładny zapach

Minusy:
    - włosy ciężko się rozczesują,
    - są oklapnięte i niemiłe w dotyku

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Coolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, działa!
  • Pierwszy raz kupiłam ją dwa lata temu, kiedy chciałam wzmocnić włosy. Używałam wraz z szamponem innej firmy (ziaja, intenstywne odżywianie). I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu połączenie było idealne! A co do mgiełki:

zalety:
    + włosy mocniejsze
    + łatwiej ulegają stylizacji
    + łatwiej się rozczesują
    + zapach ziołowy
    + łatwa aplikacja
    + nie obciąża włosów

wady:
    - może wysuszyć trochę końcówki, kiedy daje się go zbyt dużo za każdym razem

Używam tego produktu od: dwóch lat ( z małą przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety się zawiodłam..
  • Stosowałam produkty Radical (szampon, mgiełkę i serum), aby zahamowac wypadanie włosów. Mimo wielu pozytywnych opinii na mnie produkt nie zadziałał. Włosy były jakoś dziwnie przyklapnięte, elektryzowały sie i nie mogłam ich normalnie ułożyć. Nie zauwazylam tez jakiego kolwiek wzmocnienia. Plusy za ziołowe składniki, cene, dostepnosc i wydajnosc, ale niestety minus za brak działania i alkohol w składzie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy
  • Mgielka wysuszala wlosy, nie miala zadnego wplywu na wypadanie, mimo oferowan producenta. Meczylam sie z jedna butelka 2mc. Jedyny plus za zapach i latws aplikacje ulatwiajaca rozczesywanie.
    Plusy:
    -wlosy lekkie po spryskaniu
    -zapach
    -latwa aplikacja
    Minusy:
    -przesuszenie wlosow
    -alkohol w skladzie
    brak wplywu na wypadanie i regeneracje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić goldrose22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach ziół i tyle
  • Zaskoczył mnie przyjemny zapach ziół i ... to byłoby tyle. Chyba lepiej samej zaparzyć rumianek i przepłukać nim włosy. Brak efektów na moich włosach.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić born_to_be_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • kompletna pomyłka
  • Brak jakich kolwiek efektów, mimo codziennego stosowania. Przez alkohol w skałdzie wysuszają mi się włosy. Jedyny plus to zapach ziół . Niestety na tym kończą sie jej zalety. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić youbby za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij