Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Powiększ Farmona, Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Zgłaszająca osoba: paradiso perduto

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cetrimonium Chloride, Equisetum Arvense Extract, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laureth-10, Polyquaternium 20, PEG - 25 Paba, Panthenol, Cameliaa Sinensis, Parfum, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Citronello, Linalool.

• Trudno powiedzieć.
  • Zapach nie jest przyjemny, ale się przyzwyczaiłam.
    Włosy nadal wypadają, ale ogólnie wyglądają na mocniejsze - nie wiem jednak czy to zasługa wyłącznie tego produktu.
    Wygodny w użyciu, wystarcza na długo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nakochi93 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobra
  • Kupiłam tę mgiełkę zupełnie przypadkowo. Miałam duży problem z wypadaniem włosów. Chciałam to szybko zwalczyć. W sklepie wzięłam pierwszą lepszą butelkę, która stała na półce.
    Używałam jej zawsze po myciu na mokre włosy. Po około 2 miesiącach zobaczyłam efekty. Włosy stopniowo zaczęły mniej wypadać. Niestety mgiełka nie wyleczyła zupełnie tego problemu. Włosy wypadają w naprawdę małej ilości (głównie przy myciu i czesaniu) ale nadal wypadają. Myślę, że moje włosy po prostu przyzwyczaiły się do tego produktu i przestał on działać dlatego już nie kupię kolejnej butelki. Jednakże ta mgiełka bardzo mi pomogła i mogę ją polecić. Dodam jeszcze, że jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mgiełkę kupiłam jakiś czas temu, zachęcona pozytywnymi opiniami w KWC. Dość mocno wypadały mi wtedy włosy i szukałam czegoś co je wzmocni.

PLUSY:
    + ładny, ziołowy zapach, ale nie utrzymuje się na włosach
    + świetny aplikator oraz całe opakowanie, lekkie i poręczne
    + cena i dostępność
    + wydajność

MINUSY:
    - nie wzmocniła moich włosów
    - nie ułatwiała rozczesywania

Podsumowując, mgiełka się u mnie nie sprawdziła, ale nie mam pojęcia czemu tak było. U innych dziewczyn pomogła, ja niestety nie widziałam efektów. Sama pewnie więcej nie kupię, ale nie odradzam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Kupiłam przez przypadek, zimą włosy wypadały mi garściami i szukałam ratunku. Pomyślałam o szamponie z tej serii, ale że akurat grudzień oznacza przeceny to skusiłam się na cały zestaw, w którym znalazłam mgiełkę.
    Pierwsze wrażenie było ... zapach choinki. Cena też niewielka i sugerowałam, że nic z tego. Mgiełka jednak ma za główne zadanie ułatwić rozczesywanie. Nie wiem dlaczego, ale od 2 lat wiecznie po myciu mam jeden wielki kołtun, zawsze w tym samym miejscu. Spryskałam tego drania obficie mgiełką, zaczęłam czesać i .... poszło jak po maśle
    Pomimo tego nie wierzyłam w jej działanie na wypadanie włosów, wiedziałam jednak, że do niej wrócę, tania i radzi sobie z rozczesywaniem moich włosów. Nigdy sobie jej nie żałowałam i obficie psikałam ją włosy. Po ok dwóch miesiącach zauważyłam znaczną poprawę z wypadaniem, albo raczej niewypadaniem
    Nie jestem na 100% pewna, ze to ten produkt, bo używałam jeszcze dwóch, które mogą mieć na to wpływ. Nie mniej jednak kupię go ponownie
    Nie oceniajcie tej mgiełki zbyt szybko. Potrzeba czasu i radzę - psikajcie całe włosy, obficie, regularnie i wtedy zauważycie efekt. Mgiełka jest nawet wydajna. Spokojnie jedna na miesiąc - dwa przy takim zużyciu.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie było...
  • PLUSY:
    - cena
    - zapach jest ziołowy, ale nienachalny i nawet przyjemny
    - poręczne opakowanie
    - wydajność
    - mgiełki nie trzeba spłukiwać
    - dzięki temu produktowi łatwiej rozczesuje się włosy
    - włosy są miękkie i gładkie

MINUSY:
    - nie wzmocniła mi włosów
    - nie zredukowała wypadania włosów

Używam tego produktu od: stycznia 2015

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla mnie.
  • Nigdy wcześniej nie czułam potrzeby mieć mgiełki do włosów, toteż jej nie kupowałam. Kupiła ją mama, chcąc nieco wzmocnić włosy coraz częściej wypadające przez regularne farbowanie. Skończyło się jednak na tym, że ja używam jej najczęściej. Zawsze na suche włosy, czasem rano i na wieczór. Na początku (około tygodnia) nie zauważałam nic, ale teraz, po kilku miesiącach stosowania jej, coraz mniej włosów mi wypada, poza tym wydaje mi się jakby były one nieco gęstsze. Czy mocniejsze... Raczej nie, ale mi to nie przeszkadza jakoś specjalnie.
    Minusów jako takich nie zauważyłam. Zapach mgiełki po kilku sekundach znika z włosów i w ogóle z powietrza, ale mi się on naprawdę podoba. Nie jest intensywny. Mi włosów nie skleja, nie przetłuszcza, nie obciąża. Poza tym cena jest dla mnie znaczącym plusem.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Chcesz pochwalić nickimluv za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką miałam !!!
  • kupiłam na jakiejś promocji za marne grosze (bodajże 5zł) i jestem zachwycona jej działaniem
    wraz z nią używam też odżywki bez spłukiwania z firmy Ziaja i obie wróciły życie moim włosom

Plusy:
    po tygodniu stosowania zero rozdwojonych końcówek
    włosy są mocne i twarde
    włosy odporne na wysoką temp
    pomaga w rozczesywaniu włosów
    mega plus za niespłukiwanie czyli oszczędność czasu
    poręczny spray (nie brudzę rąk)

jedyny minusik to zapach taki troche "trawiasty" ale działanie ma świetne!! a i jeszcze w moim przypadku włosy są tak twarde i mocne że wgl nie dają się zakręcić na lokówce

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pomoc w rozczesywaniu nawet suchych włosów
  • Kupiłam tę mgiełkę, żeby pomagała mi w rozczesywaniu włosów na co dzień. Można ją używać na włosy suche, więc dla mnie to było bardzo na plus. Z reguły nie potrzbeuję takich kosmetyków zaraz po myciu, ponieważ myję włosy metodą OMO i problem poplątanych, skołtUIONych włosów po myciu już mnie nie dotyczy. Na co dzień jednak czasem mi się zdarzy, że ciężko mi dobrze rozczesać włosy, zwłaszcza porą zimową, kiedy zapomnę włosy spiąć i poplątają się przez wiatr, tarcie o płaszcz i tak dalej.
    Wspominam o tym, ponieważ na opakowaniu producent poza łatwym rozczesywaniem obiecuje również takie rzeczy jak wzmocnienie włosów, ich odporność na wypadanie, miękkość i gładkość. Ja tego w tym preparacie nie szukałam i nie zwracałam uwagi na jakieś inne jego skutki poza ułatwianiem rozczesywania, więc nie jestem w stanie w stu procentach powiedzieć, czy faktycznie te wszystkie obietnice spełnione zostały.

Jej plusy:
    + faktycznie pomaga w rozczesywaniu; mnie udało się za jej pomocą rozczesać nawet naprawdę mocno poplątane włosy;
    + dość przyjemny, ziołowy zapach, który raczej nie utrzymuje się na włosach, ale ja akurat tego nie wymagałam;
    + wygodne opakowanie; buteleczka jest przezroczysta, wiec doskładnie widzimy zużycie produktu, atomizer się nie psuje, ani nie zacina;
    + wodnista konsystencja, która nie osiada na włosach, nie przetłuszcza ich, ani nie obciąża;
    + bardzo fajny skład, zawierający dość dużo naturalnych składników; na drugim miejscu jest co prawda alkohol, ale moim włosom aboslutnie nie zaszkodził;
    + cena; niska i przyjemna dla portfela;
    + polska marka!

Jej minusy:
    - ja nie zauważyłam żadnych

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić zielonasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i skuteczna
  • Mgiełka? Rewelacja Oczywiście jak dla mnie Wygładza moje puszyste włosy, hamuje ich wypadanie co jest największym plusem! Cena jest ok bo nie jest to drogi produkt ale jak się okazało skuteczny

Minusem jest tylko zapach

Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 5 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Agi609 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna mgiełka za pare złotych
  • Lubię tą mgiełkę, pomimo że ma swoje wady. Moje włosy stają sie po niej zauważalnie miękkie w dotyku i gładsze. Co do efektu wzmocnienia nie zauważyłam. Nie obciąża włosów, ale stosuję ją jedynie na włosy od połowy długości aż do końcówek, nigdy na czubek głowy. I zawsze na suche włosy. Na mokrych po wysuszeniu mam wrażenie, że mgiełka znika. Przy "napuszonych" włosach dodatkowo daje efekt ich wygładzenia i sie nie elektryzują.

Plusy:
    - gładkie i miękkie włosy
    - ochrona przed wiatrem i słońcem
    - wygładza napuszone włosy
    - cena
    - wydajność

Minusy:
    - straszny zapach, ale to wspólna cecha kosmetyków Farmony
    - efekty widoczne tylko po stosowaniu na suche włosy, co czasem jest problemem (np moje włosy w kontakcie z wilgocią zaczynają się skręcać)

Szału nie ma, ale pewnie jeszcze ją kupię. Od czasu do czasu mam ten dzień napuszonych i naelektryzowanych włosów, a mgiełka skutecznie je ujarzmia.

Chcesz pochwalić blotowlosa za czytelną i pomocną recenzję?