Joko, Exclusive, Eye Shadows - Base (Baza pod cienie) (stara wersja)

Powiększ Joko, Exclusive, Eye Shadows - Base (Baza pod cienie) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ciemnooka_

Baza pod cienie o kremowej konsystencji z ekskluzywną formułą bogatą w czynne składniki odżywcze i filmotwórcze (kompleks witamin A, E, F, olejek sojowy, naturalny wosk, mika), które przyśpieszają odnowę komórek i chronią delikatną skórę przed promieniowaniem UV. Sprawia, że cień równomiernie się aplikuje, jego kolor staje się intensywniejszy, nie zbiera się w załamaniu powiek. Daje wodoodporny efekt, który zapewnia świeżość makijażu na wiele godzin.

Skład: C11-13 Isoparaffin, Talc, Ozokerite, VP/Hexadecene Copolymer, Mica, Ethylene/VA Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Isopropyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinyl Palmitate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, BHA, [+/-] Cl 77491, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77492, Tin Oxide.

• Jedyna!
  • To moja pierwsza baza jaką kupiłam-i już przy niej zostałam Mam bardzo tłuste powieki,bez bazy ani rusz jeśli chcę mieć cienie na powiekach. Z nią cienie trzymają się spokojnie cały dzień od rana w pracy, tak samo całą imprezę i mam wrażenie,że eyeliner też się na niej dłużej trzyma. Czego chcieć więcej? Innej bazy nie mam potrzeby nigdy próbować.

Cienie na powiekach nie do zdarcia i do tego bardzo wydajne opakowanie.Jedyny malutkim minusikiem jest fakt,że po jakimś czasie baza twardnieje i trudniej ją nakładać,aczkolwiek teraz kupiłam w jakimś nowym,innym opakowaniu i konsystencja jest o wiele bardziej kremowa,może tym razem nie stwardnieje.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Rudefalszywe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ojj... nie.
  • Była to moja druga baza, skuszona w miarę przystępną ceną i większością pozytywnych opinii zdecydowałam się ją wypróbować. Na plus:
    + zasadniczo spełnia swoje zadanie, cienie nie rozłażą się po całej powiece i nie bledną
    + ładny słoik, po opróżnieniu będę miała gdzie przelać szminkę (:

Na minus:
    - konsystencja. Nie wiem czy mój egzemplarz był trefny, czy zawsze tak jest, ale... tego nawet twardym nazwać nie można. Cała baza była tak zbita, że po dotknięciu palcem zaczęła mi odłazić od ścianek słoiczka; mało tego - kiedy obróciłam słoik do góry nogami, CAŁA baza w postaci zbitego kamyka wylądowała na mojej dłoni :/ Mogłabym się tym jak sztyftem smarować... Wrzucenie słoiczka do gorącej wody przylepiło ją z powrotem, ale po wystudzeniu nadal jest okropnie twarda.
    - odnośnie powyższego, ciężko wyciągnąć ją z pojemniczka, nawet pędzlem. Pełno produktu zostaje mi pod paznokciami, a na pędzel w ogóle nie idzie tego nabrać.
    - jest tak tępa, że rozsmarowywanie jej jest czasochłonne i na oku mimo wszystko zostawia nieładne grudki. Zbyt mocne rozcieranie podrażnia powiekę, oczy zaczynają mi łzawić i kreski w zewnętrznych kącikach szlag trafia.
    - Jezu, jak to się perli... -.- Może i ma być rozświetlająca, ale drobinki rozmazują się mi po policzkach, po rękach, świecę się jak psu ***** przez resztę dnia ;I Po bazie KOBO tak nie wyglądam.

Zużyję ją do końca, ale ponownie się na nią nie zdecyduję. Według mnie lepiej jednak dać te parę złotych więcej na porządną bazę.

Używam tego produktu od: jakichś 3ch miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: jak dotąd 1/3 słoika

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Nigdy nie używałam baz pod cienie, więc poczatkowo nie miałam porówniania, ale teraz widzę jaki to doskonały produkt. Ma świetną, aksamitną konsystencję, na skórze jest niemal niewidoczna. Pachnie ładnie (choć mojej koleżance kojarzy się z chlorem, nie mam pojęcia dlaczego). Nakładanie jest przyjemne, łatwo się rozsmarowuje. W praktyce świetnie wydobywa głębię koloru cieni, dzięki niemu cienie nie rolują się i nie ważą (nawet te gorsze :P), a także zachowują trawałość na wiele godzin. Jedynym mankamentem jest dla mnie cena, ale biorąc pod uwagę wydajność, myślę, że warto. Słoiczek jest mały, ale zbrabny i poręczny.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kaira McLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Sprawiła że cienie trzymają się na moich powiekach cały dzień, gdzie wcześniej było to niemożliwe i po godzinie cały bień znajdował się w załamaniu powieki. Trochę trudno ją wydobyć z tego słoiczka ale pędzelek daje radę.
    +utrzymuje cienie
    +niektóre cienie mają głębsze i wyrazistrze kolory

- konsystencja
    - mało wygodne opakowanie

Chcesz pochwalić analeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • - eleganckie opakowanie ale bardzo nieporęczne
    - baza nie zasycha w pudełeczku
    - moja miała miłą kremową konsystencję
    - dobrze rozprowadza się na powiece
    - trwałość średnia

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roxana20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have
  • Rozumiem minusy, które opisują inne Wizażanki. Ja jako "weteranka" tej bazy też natrafiłam na te trudno rozsmarowujące się. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ kupuję w tej samej drogerii, być może to była wadliwa partia.
    Co do opakowania, to też się zgodzę, że wydobywanie bazy nie należy do łatwych ani przyjemnych. Ale chociaż można ją zużyć do końca
    Ja bardzo lubię tę bazę, na moje olejste i opadające powieki, jest niezbędna... i spełnia swoje zadanie.
    Cienie ( głównie używam sephora, clarins) trzymają się 14 godzin i dłużej.
    Ja polecam i będę mu wierna.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić lillalli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie to opakowanie,to bylaby idealem
  • Tak jak w tytule-gdyby baza miala inne opakowanie ( ktore najzwyczajniej w swiecie jest mega nieporeczne,niewygodne,panie o dlugich paznokciach moga miec nie lada klopot z jej wyciaganiem) to bylaby moim idealem.

*Bardzo dobrze przedluza trwalosci cieni

*Ladnie podbija kolor cienia

*Ma fajna konsystencje ( nie taka gliniasta jak ta z serii Virtual,ale tez nie taka bardzo kremowa-dla mnie-idealna)

*Cena tez moze byc,jak na tak dobry produkt ( ok.23 zl)

*Wydajna (uzywam jej od okolo msca a jest jej mnostwo jeszcze)

Gdyby nie to opakowanie to naprawde bylaby rewelacyjna

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny...
  • To moja pierwsza baza. Gdy oglądałam na yt, jak dziewczyny nakładały bazę (różnych marek) wydawało mi się, że konsystencja powinna być zbita, jednak dająca się nałożyć.
    Wchodzę do sklepu, kupuję, przychodzę do domu z bananem na twarzy, wystarczyło tylko zacząć próbować wyciągnąć trochę bazy na palec.... I uśmiech zniknął.
    Baza twarda, nie dająca się przenieść na palec przez samo posmarowanie, musiałam strasznie się namęczyć, żeby coś wyjąć... no i wyciągnęłam taką ogromną grudkę, zresztą co innego można wyjąć, jak się tak męczy kosmetyk. Na początek spróbowałam na ręku rozsmarować i niestety nie potrafiłam, widziałam przebłyski, nie chciało się ładnie rozprowadzić.... No więc stwierdziłam, że może nie będę się tak siłować i może też coś mi się uda wyciągnąć... Coś tam i wyszło na palcu. Tym razem spróbowałam z powieką... Masakra!!! Dotykam do oka i pocieram tak jakbym nakładała palcem cień, i nic! Nic na powiece nie zostało, więc zaczęłam mocniej trzeć, aż mnie oko zabolało, choć i tak jakoś nie widziałam, abym nałożyła jakoś ten produkt... a jak już coś było to sytuacja podobna jak z ręką, trochę posmarowane i widać grudki a reszta nietknięta... Nawet nie nakładałam żadnych cieni na te grudki... Pędzlem próbowałam, też lipa.
    Z tego wszystkiego wzięłam wykałaczkę i zaczęłam mieszać masę, myślałam, że to coś pomoże, jakoś spulchni bazę, jednak również porażka.
    Nie wiem, może inaczej powinnam podejść do tematu...

I jeszcze jedna wada: opakowanie. Owszem, z zewnątrz ładne, jednak dostęp do bazy to ok 3,14 cm2 (koło o średnicy 2 cm).

Podsumowując: wielkie rozczarowanie

Ilość zużytych opakowań: początki 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Stokroteczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo mówię NIE !!!
  • Ten produkt jak dla mnie to kompletny bubel!

Zalety:
    -ładne opakowanie
    -cienie w miarę się trzymają na powiece

Wady:
    -nieporęczne opakowanie
    -trudno rozsmarować bazę na powiece
    -oczy zaczynają łzawić przy rozcieraniu
    -baza szybko zasycha
    -bardzo dużo grudek , które idą do wywalenia

Chcesz pochwalić West__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarek taki jakiś
  • Szukałam bazy idealnej i ... nadal szukam:/

Jeden puls:

+ śliczny słoik

a teraz liczne minusy:

- ten śliczny słoik w użytkowaniu staje się koszmarem, nieporęczny, wydłubanie z niego bazy to praca górnika
    - ciężka konsystencja, grudki trudne do rozsmarowania
    - wcieranie jej grozi zmarszczkami
    - niewydajna (połowa wydłubanych grudek jest wyrzucana)
    - nie spełnia swojej roli - moooże i coś tam daje, ale naprawdę niewiele

Podsumowując - niepotrzebny wysiłek użycia, a zerowy efekt.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i raczej nie skończę

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij