Joko, Exclusive, Eye Shadows - Base (Baza pod cienie) (stara wersja)

Powiększ Joko, Exclusive, Eye Shadows - Base (Baza pod cienie) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ciemnooka_

Baza pod cienie o kremowej konsystencji z ekskluzywną formułą bogatą w czynne składniki odżywcze i filmotwórcze (kompleks witamin A, E, F, olejek sojowy, naturalny wosk, mika), które przyśpieszają odnowę komórek i chronią delikatną skórę przed promieniowaniem UV. Sprawia, że cień równomiernie się aplikuje, jego kolor staje się intensywniejszy, nie zbiera się w załamaniu powiek. Daje wodoodporny efekt, który zapewnia świeżość makijażu na wiele godzin.

Skład: C11-13 Isoparaffin, Talc, Ozokerite, VP/Hexadecene Copolymer, Mica, Ethylene/VA Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Isopropyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinyl Palmitate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, BHA, [+/-] Cl 77491, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77492, Tin Oxide.

• Jedyna!
  • To moja pierwsza baza jaką kupiłam-i już przy niej zostałam Mam bardzo tłuste powieki,bez bazy ani rusz jeśli chcę mieć cienie na powiekach. Z nią cienie trzymają się spokojnie cały dzień od rana w pracy, tak samo całą imprezę i mam wrażenie,że eyeliner też się na niej dłużej trzyma. Czego chcieć więcej? Innej bazy nie mam potrzeby nigdy próbować.

Cienie na powiekach nie do zdarcia i do tego bardzo wydajne opakowanie.Jedyny malutkim minusikiem jest fakt,że po jakimś czasie baza twardnieje i trudniej ją nakładać,aczkolwiek teraz kupiłam w jakimś nowym,innym opakowaniu i konsystencja jest o wiele bardziej kremowa,może tym razem nie stwardnieje.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Rudefalszywe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ojj... nie.
  • Była to moja druga baza, skuszona w miarę przystępną ceną i większością pozytywnych opinii zdecydowałam się ją wypróbować. Na plus:
    + zasadniczo spełnia swoje zadanie, cienie nie rozłażą się po całej powiece i nie bledną
    + ładny słoik, po opróżnieniu będę miała gdzie przelać szminkę (:

Na minus:
    - konsystencja. Nie wiem czy mój egzemplarz był trefny, czy zawsze tak jest, ale... tego nawet twardym nazwać nie można. Cała baza była tak zbita, że po dotknięciu palcem zaczęła mi odłazić od ścianek słoiczka; mało tego - kiedy obróciłam słoik do góry nogami, CAŁA baza w postaci zbitego kamyka wylądowała na mojej dłoni :/ Mogłabym się tym jak sztyftem smarować... Wrzucenie słoiczka do gorącej wody przylepiło ją z powrotem, ale po wystudzeniu nadal jest okropnie twarda.
    - odnośnie powyższego, ciężko wyciągnąć ją z pojemniczka, nawet pędzlem. Pełno produktu zostaje mi pod paznokciami, a na pędzel w ogóle nie idzie tego nabrać.
    - jest tak tępa, że rozsmarowywanie jej jest czasochłonne i na oku mimo wszystko zostawia nieładne grudki. Zbyt mocne rozcieranie podrażnia powiekę, oczy zaczynają mi łzawić i kreski w zewnętrznych kącikach szlag trafia.
    - Jezu, jak to się perli... -.- Może i ma być rozświetlająca, ale drobinki rozmazują się mi po policzkach, po rękach, świecę się jak psu ***** przez resztę dnia ;I Po bazie KOBO tak nie wyglądam.

Zużyję ją do końca, ale ponownie się na nią nie zdecyduję. Według mnie lepiej jednak dać te parę złotych więcej na porządną bazę.

Używam tego produktu od: jakichś 3ch miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: jak dotąd 1/3 słoika

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Nigdy nie używałam baz pod cienie, więc poczatkowo nie miałam porówniania, ale teraz widzę jaki to doskonały produkt. Ma świetną, aksamitną konsystencję, na skórze jest niemal niewidoczna. Pachnie ładnie (choć mojej koleżance kojarzy się z chlorem, nie mam pojęcia dlaczego). Nakładanie jest przyjemne, łatwo się rozsmarowuje. W praktyce świetnie wydobywa głębię koloru cieni, dzięki niemu cienie nie rolują się i nie ważą (nawet te gorsze :P), a także zachowują trawałość na wiele godzin. Jedynym mankamentem jest dla mnie cena, ale biorąc pod uwagę wydajność, myślę, że warto. Słoiczek jest mały, ale zbrabny i poręczny.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kaira McLilian za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Sprawiła że cienie trzymają się na moich powiekach cały dzień, gdzie wcześniej było to niemożliwe i po godzinie cały bień znajdował się w załamaniu powieki. Trochę trudno ją wydobyć z tego słoiczka ale pędzelek daje radę.
    +utrzymuje cienie
    +niektóre cienie mają głębsze i wyrazistrze kolory

- konsystencja
    - mało wygodne opakowanie

Chcesz pochwalić analeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • - eleganckie opakowanie ale bardzo nieporęczne
    - baza nie zasycha w pudełeczku
    - moja miała miłą kremową konsystencję
    - dobrze rozprowadza się na powiece
    - trwałość średnia

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Roxana20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have
  • Rozumiem minusy, które opisują inne Wizażanki. Ja jako "weteranka" tej bazy też natrafiłam na te trudno rozsmarowujące się. Nie wiem od czego to zależy, ponieważ kupuję w tej samej drogerii, być może to była wadliwa partia.
    Co do opakowania, to też się zgodzę, że wydobywanie bazy nie należy do łatwych ani przyjemnych. Ale chociaż można ją zużyć do końca
    Ja bardzo lubię tę bazę, na moje olejste i opadające powieki, jest niezbędna... i spełnia swoje zadanie.
    Cienie ( głównie używam sephora, clarins) trzymają się 14 godzin i dłużej.
    Ja polecam i będę mu wierna.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Chcesz pochwalić lillalli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie to opakowanie,to bylaby idealem
  • Tak jak w tytule-gdyby baza miala inne opakowanie ( ktore najzwyczajniej w swiecie jest mega nieporeczne,niewygodne,panie o dlugich paznokciach moga miec nie lada klopot z jej wyciaganiem) to bylaby moim idealem.

*Bardzo dobrze przedluza trwalosci cieni

*Ladnie podbija kolor cienia

*Ma fajna konsystencje ( nie taka gliniasta jak ta z serii Virtual,ale tez nie taka bardzo kremowa-dla mnie-idealna)

*Cena tez moze byc,jak na tak dobry produkt ( ok.23 zl)

*Wydajna (uzywam jej od okolo msca a jest jej mnostwo jeszcze)

Gdyby nie to opakowanie to naprawde bylaby rewelacyjna

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny...
  • To moja pierwsza baza. Gdy oglądałam na yt, jak dziewczyny nakładały bazę (różnych marek) wydawało mi się, że konsystencja powinna być zbita, jednak dająca się nałożyć.
    Wchodzę do sklepu, kupuję, przychodzę do domu z bananem na twarzy, wystarczyło tylko zacząć próbować wyciągnąć trochę bazy na palec.... I uśmiech zniknął.
    Baza twarda, nie dająca się przenieść na palec przez samo posmarowanie, musiałam strasznie się namęczyć, żeby coś wyjąć... no i wyciągnęłam taką ogromną grudkę, zresztą co innego można wyjąć, jak się tak męczy kosmetyk. Na początek spróbowałam na ręku rozsmarować i niestety nie potrafiłam, widziałam przebłyski, nie chciało się ładnie rozprowadzić.... No więc stwierdziłam, że może nie będę się tak siłować i może też coś mi się uda wyciągnąć... Coś tam i wyszło na palcu. Tym razem spróbowałam z powieką... Masakra!!! Dotykam do oka i pocieram tak jakbym nakładała palcem cień, i nic! Nic na powiece nie zostało, więc zaczęłam mocniej trzeć, aż mnie oko zabolało, choć i tak jakoś nie widziałam, abym nałożyła jakoś ten produkt... a jak już coś było to sytuacja podobna jak z ręką, trochę posmarowane i widać grudki a reszta nietknięta... Nawet nie nakładałam żadnych cieni na te grudki... Pędzlem próbowałam, też lipa.
    Z tego wszystkiego wzięłam wykałaczkę i zaczęłam mieszać masę, myślałam, że to coś pomoże, jakoś spulchni bazę, jednak również porażka.
    Nie wiem, może inaczej powinnam podejść do tematu...

I jeszcze jedna wada: opakowanie. Owszem, z zewnątrz ładne, jednak dostęp do bazy to ok 3,14 cm2 (koło o średnicy 2 cm).

Podsumowując: wielkie rozczarowanie

Ilość zużytych opakowań: początki 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Stokroteczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo mówię NIE !!!
  • Ten produkt jak dla mnie to kompletny bubel!

Zalety:
    -ładne opakowanie
    -cienie w miarę się trzymają na powiece

Wady:
    -nieporęczne opakowanie
    -trudno rozsmarować bazę na powiece
    -oczy zaczynają łzawić przy rozcieraniu
    -baza szybko zasycha
    -bardzo dużo grudek , które idą do wywalenia

Chcesz pochwalić West__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarek taki jakiś
  • Szukałam bazy idealnej i ... nadal szukam:/

Jeden puls:

+ śliczny słoik

a teraz liczne minusy:

- ten śliczny słoik w użytkowaniu staje się koszmarem, nieporęczny, wydłubanie z niego bazy to praca górnika
    - ciężka konsystencja, grudki trudne do rozsmarowania
    - wcieranie jej grozi zmarszczkami
    - niewydajna (połowa wydłubanych grudek jest wyrzucana)
    - nie spełnia swojej roli - moooże i coś tam daje, ale naprawdę niewiele

Podsumowując - niepotrzebny wysiłek użycia, a zerowy efekt.
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i raczej nie skończę

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ??? Skąd te zachwyty?
  • Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami na wizażu i bardzo się zawiodłam. Właściwie miałam ochotę zapytać "Co to jest do jasnej cholery?" Twarda, zbita masa, która nijak da się wyciągnąć ze słoiczka a tym bardziej rozprowadzić na powiece! Próbowałam to to wetrzeć ale to jest tak toporne, że myślałam, że wcisnę sobie oko środka!!! Jeden wielki glut. Po kilku próbach wylądowało w koszu. Dlatego zastanawiam się skąd wasze pochlebne opinie.... może to była podróbka? W końcu kupowałam na allegro... W każdym razie nie polecam!!!

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kfiatuszek303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba !
  • to jest 3 baza ktorej używalam, po artdeco i po joko tej drugiej i powiem, ze najlepsza z nich wszystkich

wytrzymuje caly dzien, nie roluje sie, a po artdeco mialam to dosyc szybko

ładnie wzbogaca kolor cieni, daje bardziej perłowa poświate, ale ja tak lubie

minusem jest mały słoiczek, palca tam nie zanurzymy, musze wyjmowac troche na wierzch dloni i stamtad juz dobrze mi sie nakłada na powieke

używam juz dlugo i nic sie nia nie dzieje, więc szczerze polecam.

Chcesz pochwalić groszek75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała
  • zapłaciłam za nią ok 20zł więc nie jest zbyt tania, ale za to bardzo skuteczna makijaż utrzymuje się ok 10 do 12 godzin, ma odpowiednią konsystencję (nie jest zbyt twarda) opakowanie ładnie wygląda i poręczne ale ciężko wydobyć kosmetyk ze słoiczka... uważam że warto zainwestować w ten produkt

Chcesz pochwalić marika192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest taka zła
  • Nie jest taka zła...
    Naprawdę!

Tyle złego się o niej naczytałam, niestety post factum zakupu. Jednak ja nigdy nie miałam z nią problemów. Że była za twarda - owszem trzeba było potrzeć powiekę lekko by rozprowadzić ale to samo robię z obecną - o niebo (ponoć) lepszą - bazą Lumene.

JOKO nawet lepiej wspominam, bo podbijała kolory, były wyraźniejsze, żywsze i makijaż trzymał się spokojnie 12 godzin - przy Lumene niestety max 10. Stosuje na co dzień lekko perłowe cienie, więc jej perłowy poblask też mi leżał.

Fakt - ze słoiczka ciężko wyjąć. Z czasem przy wyjmowaniu wchodzi pod paznokcie. Przyznaję, że słoiczek wymyślił... ktoś z ograniczoną wyobraźnią

Kupiłam ją za 12,90 PLN - profesjonalistkom nie polecam, ale dla amatorek, lub osób, które zaczynają przygodę, lub nie mają nie wiadomo jakich wymagań - naprawdę szczerze polecam.

Dopiero z tą bazą, która była moją pierwsza - odkryłam czym może być makijaż, jak długo potrafi wytrzymać i jak niezwykle głębsze kolory można uzyskać tylko dzięki jej zastosowaniu. Od tamtej pory baza to mój MUST HAVE (rozrośniętej od tamtej pory) kosmetyczki

Ilość zużytych opakowań: ok 20%

Chcesz pochwalić JoaDen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do duszy
  • Okropna , okropna i jeszcze raz okropna

Twarda
    Ciężko ją wydobyć ze słoiczka
    Roluje się przy nakładaniu
    Utrzymuje się góra 3 godz później wszystko osadza się w załamaniu powieki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twardzioch i to nieprzyjemny :|
  • Niestety nie polecam! Jak dla mnie baza za twarda, ciężko ją rozprowadzić na powiece i nie jest to przyjemne. Na początku opakowania jeszcze w miarę, ale im dalej tym gorzej z twardością. Nałożenie na suchą powiekę nie jest łatwe, więc nakładałam ją na krem i było zdecydowanie lepiej. Latem nakładało się ją dużo łatwiej, bo wiadomo - jest cieplej, więc i sama baza jest "cieplejsza". Co do trwałości utrzymywania cieni, to jest całkiem ok. Do tego jest tania i ma bardzo delikatne drobinki, które ciut rozświetlają oko. Poza tym wydajna - przy codziennym używaniu starczyła mi na jakieś 9 miesięcy. Nie podoba mi się taki sztuczny zapach (ale to najmniejszy minus) i to, że czasem się rolowała w kontakcie z podkładem czy korektorem. Podsumowując: pewnie wiele zależy od typu skóry i powieki. Ta baza spełnia swoje zadanie, bo utrzymuje cienie, ale jej konsystencja wyklucza w moim przypadku ponowny zakup.

Chcesz pochwalić Yorki za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra ale nie najlepsza
  • Kupiłam tą bazę zachęcona ceną na allegro i komentarzami.Po użyciu 1 opakowania,byłam zachwycona -dobra cena i jakość.

Co do opakowania zawsze można sobie jakoś poradzić wydobywając bazę jakimś patyczkiem np. od kremu.
    Konsystencja była dobra łatwo można było ja rozsmarować na powiece i cienie utrzymywały się cały dzień.
    Kupiłam bazę ponownie u tego samego sprzedawcy ....i muszę stwierdzić ,ze jestem MEGA ROZCZAROWANA.-albo moje powieki się przyzwyczaiły do produktu albo baza była jakaś stara- zaczęła się kruszyć,wałkować i cienie wytrzymywały zaledwie 5h.Moja baza się bardzo szybko skończyła,-szybciej niż pierwsze opakowanieBaza sama szybko wysychała-mimo szczelnego zamknięcia,robiła sie dziwnie "gumowata"-nie dało jej sie rozsmarować :/
    Zastanawiam się nad jakąś inną.Nie wiem czy kupię ponownie ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sloneczko80 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • za taką cenę super
  • Kupiłam ten produkt na allegro za 12 złotych z przesyłka, wiec wg mnie jak na baze jest to bardzo atrakcyjna cena, co samo w sobie jest plusem.
    Inne plusy:
    *cielisty kolor, ktory lekko nablyszcza powieke nadajac jej zdrowy wyglad
    *cienie utrzymuja sie naprawde dlugo
    *estetyczne opakowanie
    *wydajnosc
    a Tu minus:
    *okropnie rozprowadza sie po powiece, trzeba go najpierw rozgrzac pocierajac palcem, by cokolwiek z tego bylo

Używam tego produktu od: listopada 2010

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Wyjmowanie z pudełeczka jak dla mnie koszmar!
    Baza po jakimś czasie zaczęła twardnieć i kruszyć się.
    Trwałość ok, dobrze się rozprowadza, cienie długo utrzymuje na powiece, nie osadzają się w załamaniach natomiast użytkowanie jej nie należy do najprzyjemniejszych i przez to taka ocena.

Chcesz pochwalić ciriness za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Moją przygodę zaczęłam od bazy Virtuala, którą byłam zachwycona. Tą kupiłam z nadzieją, że będzie jeszcze lepsza, no i... Konsystencję ma faktycznie lepszą, ale opakowanie mniej wygodne i mniejszą pojemność. Niestety działanie jest gorsze po kilku godzinach baza już nie daje rady...

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić BabciaGienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • satysfakcjonująca
  • Z czystym sumieniem polecam tę bazę. Uważam, że to co obiecuje producent zostało spełnione. Przede wszystkim na tej bazie cienie utrzymują się bardzo długo, w moim przypadku od rana do późnego wieczora, w nienaruszonym stanie. Tyczy się to cieni zarówno tanich, jak i tych droższych, kolory na powiece są intensywne. Cena również jest atrakcyjna. Nie daję maksymalnej ilości gwiazdek, ponieważ opakowanie jest niewygodne, cięzko z niego wydobyć bazę.

Używam tego produktu odkoło 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić asiulek1705 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak!
  • Nie dam 5 gwiazdek tylko ponieważ nie miałam kontaktu z innymi bazami więc nie mogę być obiektywna Ale ta jest moim ideałem świetnie trzymają się na niej cienie, kredki czy linery. Ma delikatny połysk dzięki czemu oko wygląda bardzo naturalnie. Na potwierdzenie mogę dodać że nawet zdarzyło mi się iść z pomalowanymi oczami na basen i z makijażem się nic nie działo. Minusem może być opakowanie szczegolnie dla posiadaczek długich paznoki, ale znajdzie się jakiś sposób Wydajna, niedroga, godna polecenia wszystkim Nam, które lubią cieszyć się makijażem oka przez wiele godzin

Używam tego produktu od: czerwca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Chcesz pochwalić Martushka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Na moich powiekach nawet te drogie cienie smashboxa utrzymywały się przez 3 godziny,a potem zbierały się w załamaniach powiek,dzięki tej bazie cienie trzymają się od rana do wieczora,troche niewygodne opakowanie,ale da się radę jak się chce,nie drogi.naprawdę polecam

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Sweet2010 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Rewelacja!
  • Świetny kosmetyk za niedużą cene (ja płaciłam ok 11 zł). Baza dobrze rozporowadza się na powiece zostawiając lekki połysk. Sprawia że cienie są bardziej intensywne i utrzymują się bardzo długo (nie rolują się, nie zbierają się w załamaniach). Nakładam tą baze + cienie inglota lub sleeka i mogę iść na całonocną impreze a po przyjściu makijaż oczu wygląda tak samo dobrze jak przed wyjściem (co bez bazy było niemożliwe). Polecam!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić whip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna
  • Nie można jej wydobyć z opakowania. Jak już się uda, to problem jest z rozprowadzeniem tego na powiece. Wcieram w powiekę i nic. W końcu zmarszczki mi się przez nią zrobią. Cienie trzymają się trochę dłużnej.
    Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić Varietta za czytelną i pomocną recenzję?