Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• nie powala na kolana
  • Największym plusem tego produktu jest jego cena, nie skleja włosów i nie obciąża, poza tym nie zauważyłam aby chroniła moje włosy przed wysoką temperaturą, a takie powinno być jego główne zadanie. Zapach również nie jest zbyt przyjemny, dla mnie nie do wytrzymania. Raczej nie jest to produkt który kupiłabym ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić wiki1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem teraz na etapie zachwytów nad produktami do włosów z Marion. To jest jeden z produktów który uwielbiam. Mgiełka sprawia, że włosy są miękkie i wygładzone. Nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że są po niej takie delikatne i 'sypkie'. Ładnie pachnie, jest wydajna i łatwa w stosowaniu. No i przy tym wszystkim bardzo tania. Używam codziennie przed suszeniem, na włosy wytarte ręcznikiem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • WART POLECENIA
  • ZALETY:
    +nie zawiera alkoholu w składzie, a to rzadkość jeżeli chodzi o produkty termoochronne
    + niska cena w stosunku do pojemności
    + coraz większa dostępność kosmetyków Marion
    + ułatwia rozczesywanie włosów
    + nie obciąża, o ile nie przesadzi się z ilością

WADY:
    - nie do końca jestem przekonana co do zapewnień producenta o rzekomej ochronie włosów przed wysoką temperaturą. Po prostu nie wierzę w takie produkty.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani dobry, ani zły.
  • Jak to się mówi- szału nie ma. Z drugiej strony, z taką ceną, jest w porządku.

PLUSY:
    +cena
    +raczej chroni przed wysokimi temperaturami
    +wygodne opakowanie

MINUSY:
    -nieciekawy zapach, ale da się przeżyć
    -nie wygładza
    -nie chroni końcówek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiaisnotonfire za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Moja ulubiona.
  • Jeśli mgiełka to tylko ta, bo jako jedyna nie obciąża moich włosów i najzwyczajniej w świecie spełnia swoje zadanie.
    Wydajna, łatwo dostępna, tania.
    Jedynym minusem jak dla mnie jest pompka, zepsuła mi się już dwa razy w dwóch różnych opakowaniach i musiałam przekładać z innego kosmetyku - jedyna rzecz, która jest minusem, ale wybaczam i polecam.

Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić weak za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnie jak pączki
  • Bardzo dobra, zmiękczająca mgiełka, ulatwia rozczesywanie, nawilża włosy.
    Nie wzmaga przetłuszczania, tania i wydajna.
    Zapach.. specyficzny. Dla mnie pachnie jak.. pączki z marmoladą. Lukrowane, wysmażone na brązowo pączki z marmoladą wieloowocową. jak wizyta w cukierni, gdzie czuć lekki zapach smażenia ciasta i unosi się aromat lukru i marmolady.
    szał i zabójca diety. Myślę, że to siła mojego skojarzenia, ale ja już nie umiem myśleć o tym zapachu inaczej.
    Zapachowy tłusty czwartek, na szczęście nie we włosach...
    Odkryty dzięki Wizażankom (dziękuję), polecam bo to dobry produkt

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone, drugie w zapasie

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetna
  • Mgiełka zachwyciła mnie zapachem kiedy pryskam nią włosy czuję się jak w jakimś kurorcie nadmorskim na wakacjach . Jest bardzo lekka , nie skleja ani nie obciąża włosów. Rzadko stylizuje włosy na ciepło ale jeśli już mi się zdarzają jakieś okazje to spryskuje wilgotne włosy lub suche i przeczesuję obrotową suszarką.
    Efekt: gładkie, lśniące i proste włosy. Niestety nie jestem przekonana do tego czy potrafi w 100% ochronić włosy przed ciepłem. Na pewno w znacznym stopniu to robi ale jak wiadomo żaden kosmetyk nie zapewni nam 100%-owej ochrony. Jak dla mnie bomba i to za jaką świetną cenę

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbawiciel
  • Nie wyobrażam sobie suszenia/prostowania itp. Bez tej mgiełki.
    Pierwszy produkt który ujażmił moje "kudły".
    Same plusy:
    -cena
    -dostępnośc
    -efekt wygładzenia
    -brak efektu przesuszenia po użyciususzarki
    -miękkie włosy
    -brak elektryzującego uniesienia.

Minusy? Pfff...

Chcesz pochwalić Maniakrazy2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być...ale
  • Kupiłam ten produkt bo zachęciła mnie zarówno cena jak i opinie o nim. Nie jestem zawiedziona zakupem...ale też nie jestem szczególnie wniebowzięta. Na pewno nie robi szkody moim włosom..ale powoduje że szybciej sie przetłuszczają niż bez użycia tej mgiełki oraz nie wiem czy to akurat wina tego kosmetyku - mam bardzo wrazliwą skórę- po następnego dnia po zostaosowaniu strasznie mnie swędzi skóra głowy. w mojej opinii nie jest to zły kosmetyk, le szału nie robi. Na pewno na plus jest zapach...malinowy? Coś w ten deseń I po wyprostowaniu włosy fajnie wyglądają - naturalnie bardzo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić efff88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • To mój drugi, po Babyliss produkt do prostowania włosów. Na plus niewątpliwie jego cena i dostępność. Nie obciąża włosów tak jak powyższy, pięknie pachnie, pomaga w rozczesywaniu włosów. Ale najbardziej kocham tą mgiełkę za to, że po jej zastosowaniu moje włosy są idealnie proste pomimo wysokiej wilgotności powietrza (gdy ich nie spryskam puszą się i tworzą "wiejskie fale" ) Póki co pozostanę jej wierna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kerju za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój (prawie) ideał
  • Jestem naprawdę bardzo zadowolona z działania produktu. Używam prostownicy praktycznie codziennie od jakichś trzech lat. Przed stosowaniem mgiełki, wysoka temperatura robiła swoje- moje włosy były porozdwajane, wysuszone i zniszczone. Jej zakup był strzałem w dziesiątkę. Świetnie chroni przed szkodliwym działaniem gorąca i przy okazji ładnie pachnie Jedynym minusem jaki zauważyłam jest leciutki efekt przetłuszczenia na moich cienkich włosach.

Używam tego produktu od: dwóch lat (plus/minus)
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić MaryJaneHolland za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra!
  • Dobra tania mgiełka. Używam jej od jakiegoś czasu i nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie źle wypływała na stan moich włosów. Czy chroni przed wysoką temperaturą? Na pewno nie robi z włosów siana

+ u mnie na moich dosyć gęstych włosach dobrze sprawdza się do rozczesywania włosów
    + tania
    + wydajna
    + delikatny nienachalny zapach
    + zapobiega elektryzowaniu się włosów
    + włosy po niej się nie puszą

- może niestety lekko przetłuszczać włosy.

Chcesz pochwalić hoopeee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brdzo dobry
  • Używam tego produktu od jakiegoś czasu, odkryłam że przy moich cienkich i plątliwych włosach idealnie się sprawdza do rozczesywania włosów na mokro po myciu. Niewiele jest takich produktów, które tak dobrze ułatwiają mi rozczesywanie.
    Cena jest bardzo dobra, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dość długo
    Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale nie wiem, czy przed czymś chroni
  • Kupuję różne odżywki w sprayu, bo całkowicie znoszą elektryzowanie się włosów w przeciwieństwie do innych odżywek - w piance itd. Tej w zasadzie też tylko do tego używam.

+ zapobiega elektryzowaniu się włosów
    + włosy się po niej nie puszą
    + są lśniące i gładkie
    + łatwiej rozczesać wilgotne włosy
    + nie obciąża włosów
    + delikatnie ładnie pachnie
    + nie uczula i nie podrażnia, nawet jak sobie psiknę do oka
    + nie przetłuszcza włosów
    + jest dość tania i wydajna

- jest niedostępna, nigdzie jej nie można dostać, tylko online
    - nie zauważyłam, żeby chroniła przed suszarką, włosy są w takim samym stanie jak wtedy, kiedy jej nie używałam

Używam jej głównie po to, żeby zapobiegać elektryzowaniu się włosów, a to zadanie spełnia, więc pewnie do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt za grosze
  • Kupiłam, by zabezpieczać włosy przed prostowaniem, co robię nieczęsto, jednak 3 razy w tyg używam suszarki.

Opakowanie bardzo wygodne, rozpylacz,a w nim mgielka, która delikatnie otacza włos.
    Absolutnie nie obciąża. Jest bardzo lekka i bardzo wydajna. Mam bardzo długie włosy, a wystarczy jej niewiele. Kosztuje 8zł i wystarczyła mi na ponad pół roku.

Ułatwia prostowanie, suszenie, stylizacje ogólną włosów. Włosy mniej się puszą przy suszeniu, są bardzo gładkie i nawet wręcz lekko nawilżone.

Chroni włosy, zabezpiecza końce.

Jedynym minusem jest zapach, ale da się wytrzymać.
    Łatwo go dostać.

Polecam i kupię na pewno raz jeszcze.

Używam tego produktu od: Kilka mcy, około 8
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!!
  • Mgiełka stała się moją nieodzowną towarzyszką. Stosuję ją przed suszeniem i przed prostowaniem. Według mnie to niezwykle przydatny kosmetyk, intensywna ochrona dla włosów. Butelka posiada bardzo fajny rozpylacz. Za pomocą jednego małego "psika" płyn znajduje się już na naszych włosach. Zachwycił mnie także zapach kosmetyku, niezwykle delikatny, utrzymuje się stosunkowo długo na włosach. Dzięki spray'owi moje włosy nie łamią się pod wpływem zbyt wysokiej temperatury (prostownica 230 st.). Po zastosowaniu moje włosy nie są "oklapnięte" i nie elektryzują się,co powodowały niektóre kosmetyki. Spray jest bardzo wydajny, stosuję go od 2 miesięcy ( 1-2 w tygodniu) i nadal jest ponad połowa
    Po prostowaniu włosy są błyszczące i pachną cały dzień. Produkt pomaga zarówno w ochronie przed wysoką temperaturą,jak i w samym prostowaniu. Prostownica szybciej prostuje i mam wrażenie,że 'sunie'po włosach
    Spray łączy w sobie delikatność i także siłę,którą widać zaraz po pierwszym użyciu.
    Kolejny produkt z serii "tańsze nie znaczy gorsze!". Kosztuje mniej więcej 7-8zł,a działanie jest rewelacyjne Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Z racji tego, że prostuję włosy postanowiłam zainwestować w jakąś bombę silikonową, żeby (o ile to w ogóle możliwe) trochę ochronić moje włosy przed wysoką temperaturą. Podchodziłam do tych wszystkich sprejów, serów i innych cudów jak pies do jeża, bo moje włosy są dziwne i na wszystkie produkty typu: "Bez spłukiwania" reagowały szybkim przetłuszczaniem, matowością i zerową chęcią do układania się... Kiedyś, w akcie desperacji, znalazłam tą mgiełkę na KWC i postanowiłam spróbować, no i proszę Znalazłam ideał!

Plusy:

+ nie obciąża,
    + włosy nie przetłuszczają się po niej szybciej, nawet jeśli nie używa się jej "oszczędnie",
    + chroni przed wysoką temperaturą,
    + włosy po wyprostowaniu są wyraźnie gładsze niż podczas prostowania bez jej użycia,
    + ułatwia rozczesywanie,
    + ma nienachalny zapach,
    + jest w miarę wydajna,
    + włosy po niej pięknie błyszczą,
    + dla mnie jest łatwo dostępna,
    + ma śmiesznie niską cenę,
    + sprawdza się nie tylko w roli spreyu termoochronnego, ale również jako odżywka b/s,
    + można ja stosować między jednym a drugim myciem w celu ujarzmienia włosów.

Minusy:

- brak!

Ta mgiełka na pewno zostanie ze mną na stałe!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność!
  • Według mnie to tylko strata pieniędzy!
    - nie chroni włosów przed wysoką temperaturą, a chyba głównie o to chodzi, prawda?
    - na drugi dzień po użyciu mam olej na głowie

+ jedynym plusem tego produktu jest zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić joanna_joanna94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Po każdym umyciu włosów spryskuję je na całej długości mgiełką, potem suszę je suszarką.
    Plusy:
    - ładny zapach
    - wydajny
    - niska cena

Minusy:
    - trudno go znaleźć w drogeriach

Ogólnie rzecz biorąc nie zauważyłam znacznej poprawy stanu moich włosów. Jednakże za niecałe 8 zł cudów nie można wymagać

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mgiełka mogła być. Jak ktoś rzadko stosuje suszarkę albo prostownice ten produkt jest zbędny. Tak jak mi.

- ładny zapach,

- jest wydajny

- nie obciąża włosów

- cena jest dobra a gorzej jest z dostępnościa,

- chronił przed wysoką temperaturą

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Ma piękny zapach, nie obciąża włosów, jest bardzo wydajny (obecnie skończyło mi się pierwsze opakowanie, a kupiłam je jakieś trzy miesiące temu). Gdy spsikałam włosy i wysuszyłam suszarką, nie puszyły się tak jak zawsze. Ogólnie poprawił się ich stan, bardziej błyszczą i wiele łatwiej się je rozczesuje. Mgiełka niweluje także elektryzowanie się lub zmniejsza je do minimum. Co do dostępności, to spotkałam ją jedynie w E.Leclercu i Naturze, ale w tym drugim nie zawsze idzie ją dostać. Na pewno kupię ją jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity produkt
  • Używam tej mgiełki właściwie na same końce, gdyż prostuję włosy tylko na tej długości. Nie używam tego produktu przed suszeniem, gdy raz to zrobiłam (zaaplikowałam produkt na całe włosy) zrobiły się ciężkie i bardzo szybko fryzura oklapła. Na same końce dosyć dobrze się sprawdza, moje końcówki nie są przesuszone prostowaniem, nie rozdwajają się, są w całkiem dobrej kondycji. Nie jestem pewna czy to zasługa akurate tego sprayu czy częstego podcinania włosów, jednak używam go z przyjemnością bo ładnie pachnie i wierzę w obietnice producenta, że jednak chroni Jest to jedyny produkt ochronny do jakiego wracam i pewnie wracać będę

PLUSY:
    + cena
    + wygodne opakowanie
    + piękny zapach
    + faktycznie utrzymuje włosy w dobrej kondycji
    + dosyć wydajny

MINUSY:
    - dostępność (zawsze kupuje w małych hurtowniach kosmetycznych, zdarzyło mi się natknąć na spray w jednym kiosku)
    - obciąża włosy przy stosowaniu na całej długości

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kama06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakość w niskiej cenie.
  • Nigdy nie lubiłam preparatów termoochronnych, gdyż w moim przekonaniu- nie działały, strasznie sklejały i obciążały włosy, które po kilku godzinach strasznie się strączkowały. Po kilku latach!!! bez żadnych zabezpieczeń, znalazłam blog Anwen i zainteresowałam się swoimi włosami. Do obowiązkowego olejowania i odżywiania postanowiłam "coś" dorzucić, gdyż nie udało mi się odstawić prostownicy.

Umyte włosy spryskuję dosyć obficie, ale bez przesady. Suszę średnim nawiewem i suche włosy psikam lekko ponownie, a później prostuję. Są mięciutkie Mgiełka działa bardzo fajnie:
    +pogrubia włosy, zwiększa objętość
    +włosy są sypkie i (u mnie) dłużej zachowują świeżość!!!
    +nie obciąża
    +wygładza i nabłyszcza
    +"dziwny" zapach po chwili staje się bardzo przyjemny i dosyć długo utrzymuje się na włosach
    +końcówki nie są tak suche, zminimalizowana widoczność "miotełek"
    +przyjemne, wygodne aplikowanie
    +korzystna cena- w promocji ok.6 zł. w Naturze.

Jedynym minusem jest dostępność, gdyż chcąc zrobić zapas, ngdzie już ich nie znalazłam. Będę musiała zapłacić za przesyłkę z netu.
    Podpisuję się pod tym produktem z pełną odpowiedzialnością.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego przy codziennym stosowaniu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karushia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Mgiełkę dostaniemy w plastikowej butli z atomizerem - innej opcji nie widzę Atomizer działa sprawnie i bez zarzutu. Nie zacina się a podczas naciśnięcia wydobywa z siebie dosyć bogaty i szeroki psik. Butelka pod światło jest przezroczysta, więc możemy kontrolować stan użycia kosmetyku. Ja w tej chwili zużyłam 1/3 opakowania przez okres kilku miesięcy - to chyba dobry wynik
    Zapach jest dosyć specyficzny i trudny do określenia. Dziwny. Podobny do niczego
    Mgiełki używam zazwyczaj przed użyciem prostownicy, gdyż rzadko zdarza mi się suszyć włosy suszarką. Spryskuję włosy mniej więcej od karku w dół i do tego potrzeba mi kilku psiknięć. Kiedy już suszyłam włosy suszarką, zauważyłam że nie puszyły się i były zdyscyplinowane. Podczas kręcenia loków/fal prostownica nie szarpała włosów i gładko sunęła w dół. Zauważyłam, że włosy pięknie lśniły, były gładkie i miękkie w dotyku a wiadomo, że prostownica lubi je przesuszyć i usztywnić - nic takiego się nie działo. Działa prawie jak odżywka do włosów

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemna
  • Rzadko używam suszarki i prostownicy, jednak w razie nagłej potrzeby lubię dodatkowo zabezpieczyć włosy Z pomocą przyszła mi ta mgiełka

Mgiełka znajduje się w prostej, czerwonej buteleczce z atomizerem o pojemności 130ml. Pod światło widać, ile jeszcze nam zostało. Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla delikatną mgiełkę i nie zacina się. Na opakowaniu znajdziemy również pełen opis działania, jak i sposobu użycia. Mgiełka ma całkowicie płynną konsystencję, na pokrycie całym włosów w moim wypadku potrzebuje kilku, solidnych psiknięć. Zapach przypomina mi trochę jakieś perfumy. Jest dość intensywny i niestety po jakimś czasie trochę mnie męczy, ponieważ dość długo utrzymuje się na włosach. Niektórym na pewno się spodoba, mnie ogólnie nie do końca.

Jeśli chodzi o działanie, to aby dokładnie je sprawdzić musiałam się poświęcić i wrócić do używania suszarki oraz prostownicy. Mgiełka rzeczywiście w obydwu przypadkach chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Po wysuszeniu ich za pomocą suszarki włosy są miękkie i nie puszą się. Tak samo po użyciu prostownicy, są idealnie proste, a za razem miękkie w dotyku. Włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesują, nie elektryzują się i dobrze się układają. Wydaje mi się, że dzięki tej mgiełce również delikatnie bardziej lśnią. Używam jej także po prostu do układania włosów, nawet kiedy nie używam suszarki lub prostownicy, ponieważ nie obciąża włosów. Wydajność jak dla mnie jest bardzo duża, z powodu wyżej wymienionych powodów, więc jedno opakowanie na pewno starczy mi na długo. Cena również jak najbardziej na plus, w promocji można kupić ją już za ok 5zł. Dostępna w Naturze, mniejszych drogeriach oraz oczywiście przez internet

Plusy:

- chroni przed wysoką temperaturą
    - miękkie włosy
    - łatwo się rozczesują
    - nie obciąża
    - wydajność
    - atomizer
    - cena

Minusy

- zapach

Podsumowując: Dla osób regularnie korzystających z suszarki lub prostownicy to bardzo przydatny produkt. Rzeczywiście chroni włosy przed wysoką temperaturą, a przy okazji ułatwia rozczesywanie Myślę, że w tej cenie warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij