Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Brdzo dobry
  • Używam tego produktu od jakiegoś czasu, odkryłam że przy moich cienkich i plątliwych włosach idealnie się sprawdza do rozczesywania włosów na mokro po myciu. Niewiele jest takich produktów, które tak dobrze ułatwiają mi rozczesywanie.
    Cena jest bardzo dobra, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dość długo
    Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale nie wiem, czy przed czymś chroni
  • Kupuję różne odżywki w sprayu, bo całkowicie znoszą elektryzowanie się włosów w przeciwieństwie do innych odżywek - w piance itd. Tej w zasadzie też tylko do tego używam.

+ zapobiega elektryzowaniu się włosów
    + włosy się po niej nie puszą
    + są lśniące i gładkie
    + łatwiej rozczesać wilgotne włosy
    + nie obciąża włosów
    + delikatnie ładnie pachnie
    + nie uczula i nie podrażnia, nawet jak sobie psiknę do oka
    + nie przetłuszcza włosów
    + jest dość tania i wydajna

- jest niedostępna, nigdzie jej nie można dostać, tylko online
    - nie zauważyłam, żeby chroniła przed suszarką, włosy są w takim samym stanie jak wtedy, kiedy jej nie używałam

Używam jej głównie po to, żeby zapobiegać elektryzowaniu się włosów, a to zadanie spełnia, więc pewnie do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt za grosze
  • Kupiłam, by zabezpieczać włosy przed prostowaniem, co robię nieczęsto, jednak 3 razy w tyg używam suszarki.

Opakowanie bardzo wygodne, rozpylacz,a w nim mgielka, która delikatnie otacza włos.
    Absolutnie nie obciąża. Jest bardzo lekka i bardzo wydajna. Mam bardzo długie włosy, a wystarczy jej niewiele. Kosztuje 8zł i wystarczyła mi na ponad pół roku.

Ułatwia prostowanie, suszenie, stylizacje ogólną włosów. Włosy mniej się puszą przy suszeniu, są bardzo gładkie i nawet wręcz lekko nawilżone.

Chroni włosy, zabezpiecza końce.

Jedynym minusem jest zapach, ale da się wytrzymać.
    Łatwo go dostać.

Polecam i kupię na pewno raz jeszcze.

Używam tego produktu od: Kilka mcy, około 8
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!!
  • Mgiełka stała się moją nieodzowną towarzyszką. Stosuję ją przed suszeniem i przed prostowaniem. Według mnie to niezwykle przydatny kosmetyk, intensywna ochrona dla włosów. Butelka posiada bardzo fajny rozpylacz. Za pomocą jednego małego "psika" płyn znajduje się już na naszych włosach. Zachwycił mnie także zapach kosmetyku, niezwykle delikatny, utrzymuje się stosunkowo długo na włosach. Dzięki spray'owi moje włosy nie łamią się pod wpływem zbyt wysokiej temperatury (prostownica 230 st.). Po zastosowaniu moje włosy nie są "oklapnięte" i nie elektryzują się,co powodowały niektóre kosmetyki. Spray jest bardzo wydajny, stosuję go od 2 miesięcy ( 1-2 w tygodniu) i nadal jest ponad połowa
    Po prostowaniu włosy są błyszczące i pachną cały dzień. Produkt pomaga zarówno w ochronie przed wysoką temperaturą,jak i w samym prostowaniu. Prostownica szybciej prostuje i mam wrażenie,że 'sunie'po włosach
    Spray łączy w sobie delikatność i także siłę,którą widać zaraz po pierwszym użyciu.
    Kolejny produkt z serii "tańsze nie znaczy gorsze!". Kosztuje mniej więcej 7-8zł,a działanie jest rewelacyjne Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Z racji tego, że prostuję włosy postanowiłam zainwestować w jakąś bombę silikonową, żeby (o ile to w ogóle możliwe) trochę ochronić moje włosy przed wysoką temperaturą. Podchodziłam do tych wszystkich sprejów, serów i innych cudów jak pies do jeża, bo moje włosy są dziwne i na wszystkie produkty typu: "Bez spłukiwania" reagowały szybkim przetłuszczaniem, matowością i zerową chęcią do układania się... Kiedyś, w akcie desperacji, znalazłam tą mgiełkę na KWC i postanowiłam spróbować, no i proszę Znalazłam ideał!

Plusy:

+ nie obciąża,
    + włosy nie przetłuszczają się po niej szybciej, nawet jeśli nie używa się jej "oszczędnie",
    + chroni przed wysoką temperaturą,
    + włosy po wyprostowaniu są wyraźnie gładsze niż podczas prostowania bez jej użycia,
    + ułatwia rozczesywanie,
    + ma nienachalny zapach,
    + jest w miarę wydajna,
    + włosy po niej pięknie błyszczą,
    + dla mnie jest łatwo dostępna,
    + ma śmiesznie niską cenę,
    + sprawdza się nie tylko w roli spreyu termoochronnego, ale również jako odżywka b/s,
    + można ja stosować między jednym a drugim myciem w celu ujarzmienia włosów.

Minusy:

- brak!

Ta mgiełka na pewno zostanie ze mną na stałe!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność!
  • Według mnie to tylko strata pieniędzy!
    - nie chroni włosów przed wysoką temperaturą, a chyba głównie o to chodzi, prawda?
    - na drugi dzień po użyciu mam olej na głowie

+ jedynym plusem tego produktu jest zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić joanna_joanna94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Po każdym umyciu włosów spryskuję je na całej długości mgiełką, potem suszę je suszarką.
    Plusy:
    - ładny zapach
    - wydajny
    - niska cena

Minusy:
    - trudno go znaleźć w drogeriach

Ogólnie rzecz biorąc nie zauważyłam znacznej poprawy stanu moich włosów. Jednakże za niecałe 8 zł cudów nie można wymagać

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mgiełka mogła być. Jak ktoś rzadko stosuje suszarkę albo prostownice ten produkt jest zbędny. Tak jak mi.

- ładny zapach,

- jest wydajny

- nie obciąża włosów

- cena jest dobra a gorzej jest z dostępnościa,

- chronił przed wysoką temperaturą

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Ma piękny zapach, nie obciąża włosów, jest bardzo wydajny (obecnie skończyło mi się pierwsze opakowanie, a kupiłam je jakieś trzy miesiące temu). Gdy spsikałam włosy i wysuszyłam suszarką, nie puszyły się tak jak zawsze. Ogólnie poprawił się ich stan, bardziej błyszczą i wiele łatwiej się je rozczesuje. Mgiełka niweluje także elektryzowanie się lub zmniejsza je do minimum. Co do dostępności, to spotkałam ją jedynie w E.Leclercu i Naturze, ale w tym drugim nie zawsze idzie ją dostać. Na pewno kupię ją jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity produkt
  • Używam tej mgiełki właściwie na same końce, gdyż prostuję włosy tylko na tej długości. Nie używam tego produktu przed suszeniem, gdy raz to zrobiłam (zaaplikowałam produkt na całe włosy) zrobiły się ciężkie i bardzo szybko fryzura oklapła. Na same końce dosyć dobrze się sprawdza, moje końcówki nie są przesuszone prostowaniem, nie rozdwajają się, są w całkiem dobrej kondycji. Nie jestem pewna czy to zasługa akurate tego sprayu czy częstego podcinania włosów, jednak używam go z przyjemnością bo ładnie pachnie i wierzę w obietnice producenta, że jednak chroni Jest to jedyny produkt ochronny do jakiego wracam i pewnie wracać będę

PLUSY:
    + cena
    + wygodne opakowanie
    + piękny zapach
    + faktycznie utrzymuje włosy w dobrej kondycji
    + dosyć wydajny

MINUSY:
    - dostępność (zawsze kupuje w małych hurtowniach kosmetycznych, zdarzyło mi się natknąć na spray w jednym kiosku)
    - obciąża włosy przy stosowaniu na całej długości

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kama06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna jakość w niskiej cenie.
  • Nigdy nie lubiłam preparatów termoochronnych, gdyż w moim przekonaniu- nie działały, strasznie sklejały i obciążały włosy, które po kilku godzinach strasznie się strączkowały. Po kilku latach!!! bez żadnych zabezpieczeń, znalazłam blog Anwen i zainteresowałam się swoimi włosami. Do obowiązkowego olejowania i odżywiania postanowiłam "coś" dorzucić, gdyż nie udało mi się odstawić prostownicy.

Umyte włosy spryskuję dosyć obficie, ale bez przesady. Suszę średnim nawiewem i suche włosy psikam lekko ponownie, a później prostuję. Są mięciutkie Mgiełka działa bardzo fajnie:
    +pogrubia włosy, zwiększa objętość
    +włosy są sypkie i (u mnie) dłużej zachowują świeżość!!!
    +nie obciąża
    +wygładza i nabłyszcza
    +"dziwny" zapach po chwili staje się bardzo przyjemny i dosyć długo utrzymuje się na włosach
    +końcówki nie są tak suche, zminimalizowana widoczność "miotełek"
    +przyjemne, wygodne aplikowanie
    +korzystna cena- w promocji ok.6 zł. w Naturze.

Jedynym minusem jest dostępność, gdyż chcąc zrobić zapas, ngdzie już ich nie znalazłam. Będę musiała zapłacić za przesyłkę z netu.
    Podpisuję się pod tym produktem z pełną odpowiedzialnością.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego przy codziennym stosowaniu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karushia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Mgiełkę dostaniemy w plastikowej butli z atomizerem - innej opcji nie widzę Atomizer działa sprawnie i bez zarzutu. Nie zacina się a podczas naciśnięcia wydobywa z siebie dosyć bogaty i szeroki psik. Butelka pod światło jest przezroczysta, więc możemy kontrolować stan użycia kosmetyku. Ja w tej chwili zużyłam 1/3 opakowania przez okres kilku miesięcy - to chyba dobry wynik
    Zapach jest dosyć specyficzny i trudny do określenia. Dziwny. Podobny do niczego
    Mgiełki używam zazwyczaj przed użyciem prostownicy, gdyż rzadko zdarza mi się suszyć włosy suszarką. Spryskuję włosy mniej więcej od karku w dół i do tego potrzeba mi kilku psiknięć. Kiedy już suszyłam włosy suszarką, zauważyłam że nie puszyły się i były zdyscyplinowane. Podczas kręcenia loków/fal prostownica nie szarpała włosów i gładko sunęła w dół. Zauważyłam, że włosy pięknie lśniły, były gładkie i miękkie w dotyku a wiadomo, że prostownica lubi je przesuszyć i usztywnić - nic takiego się nie działo. Działa prawie jak odżywka do włosów

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemna
  • Rzadko używam suszarki i prostownicy, jednak w razie nagłej potrzeby lubię dodatkowo zabezpieczyć włosy Z pomocą przyszła mi ta mgiełka

Mgiełka znajduje się w prostej, czerwonej buteleczce z atomizerem o pojemności 130ml. Pod światło widać, ile jeszcze nam zostało. Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla delikatną mgiełkę i nie zacina się. Na opakowaniu znajdziemy również pełen opis działania, jak i sposobu użycia. Mgiełka ma całkowicie płynną konsystencję, na pokrycie całym włosów w moim wypadku potrzebuje kilku, solidnych psiknięć. Zapach przypomina mi trochę jakieś perfumy. Jest dość intensywny i niestety po jakimś czasie trochę mnie męczy, ponieważ dość długo utrzymuje się na włosach. Niektórym na pewno się spodoba, mnie ogólnie nie do końca.

Jeśli chodzi o działanie, to aby dokładnie je sprawdzić musiałam się poświęcić i wrócić do używania suszarki oraz prostownicy. Mgiełka rzeczywiście w obydwu przypadkach chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Po wysuszeniu ich za pomocą suszarki włosy są miękkie i nie puszą się. Tak samo po użyciu prostownicy, są idealnie proste, a za razem miękkie w dotyku. Włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesują, nie elektryzują się i dobrze się układają. Wydaje mi się, że dzięki tej mgiełce również delikatnie bardziej lśnią. Używam jej także po prostu do układania włosów, nawet kiedy nie używam suszarki lub prostownicy, ponieważ nie obciąża włosów. Wydajność jak dla mnie jest bardzo duża, z powodu wyżej wymienionych powodów, więc jedno opakowanie na pewno starczy mi na długo. Cena również jak najbardziej na plus, w promocji można kupić ją już za ok 5zł. Dostępna w Naturze, mniejszych drogeriach oraz oczywiście przez internet

Plusy:

- chroni przed wysoką temperaturą
    - miękkie włosy
    - łatwo się rozczesują
    - nie obciąża
    - wydajność
    - atomizer
    - cena

Minusy

- zapach

Podsumowując: Dla osób regularnie korzystających z suszarki lub prostownicy to bardzo przydatny produkt. Rzeczywiście chroni włosy przed wysoką temperaturą, a przy okazji ułatwia rozczesywanie Myślę, że w tej cenie warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Kupiłam tą odżywkę ze względu na to,że mam puszące i włosy i często je prostuje więc potrzebna mi jest dla nich jakaś ochrona. Niestety ta odżywka swoim działaniem nie zrobiła dla nich nic spektakularnego.

Minusy:
    -włosy odrobinę mniej się puszą ale efekt znika zaraz po rozczesaniu włosów rano po wieczornym myciu
    -nie zauważyłam poprawy wyglądu włosów

-/+ciężko je wyprostować po użyciu tej odżywki ale może to zasługa termoochrony, nie wiem więc nie zaliczam tego ani na plus ani na minus

Plusy:
    +ładnie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach
    +włosy nie elektryzują się (co prawda nigdy nie miałam z tym wielkiego problemu)
    +nie skleja i nie przetłuszcza nadmiernie włosów
    +mam wrażenie,że odrobinę ułatwia rozczesywanie
    +cena i dostępność

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetna mgiełka!
  • Uwielbiam ją od pierwszego użycia stosuję przy prostowaniu włosów

Plusy:
    + lekka
    + ładnie pachnie
    + przeciwdziała elektryzowaniu się włosów
    + włosy są przyjemne w dotyku

Minusy:
    - brak minusów

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Bardzo dobra odżywka w sprayu chroniąca włosy przed szkodliwym działaniem suszarki, prostownicy itp.

Sprawia, że włosy są bardziej odporne na działanie codziennych zabiegów typu układanie włosów.

Moje włosy były mniej zniszczone, lepiej się układały i szybciej suszyły. Dodatkowo odżywka nie obciążała ich zbyt mocno, a więc nie przetłuszczały się zbyt szybko.

Nie przepadam za odżywkami w sprayu bez spłukiwania ale tę moje włosy bardzo polubiły.

Nie kosztuje dużo, a jest skuteczna.

Małym minusem jest to że jest trochę mało dostępna. Ale i z tym można sobie poradzić

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC! moje włosy ją uwielbiają
  • Zużyłam już chyba z 6 opakowań tej mgiełki.. no kocham ją miłością czysto kosmetyczną brawo dla Marion za takie cudo! przetestowałam już masę produktów przeznaczonych do termoochrony włosów, jedne obciążały i przesuszały włosy, inne jakoś tam sobie radziły ale szału nie było :p a jeszcze inne nie robiły zupełnie nic.. aż w końcu przyszła kolej na mgiełkę z Marion
    Plusy:
    - używam przed suszeniem włosów kręconych suszarką z dyfuzorem, mgiełka daje dużą ochronę, włosy nie są przesuszone ani nie puszą się
    - piękny zapach! który dosyć długo się utrzymuje
    - włosy są miękkie i nabłyszczone
    - nie skleja, nie przesusza i nie obciąża włosów
    - fajne opakowanie z pompką, bardzo wygodne
    - dobra cena
    Minusy:
    - dostępność, ile ja się za nią nabiegałam..

Podsumowując: bardzo dobry produkt niezastąpiony w codziennej stylizacji włosów POLECAM!Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: sześć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • takie nic
  • Marion jak dotąd zachwycała produktami do pielęgnacji włosów, kupiłam więc bazując na tym doświadczeniu

jestem zawiedziona, oprócz zapachu i wygodnej aplikacji nie mam nic dobrego do powiedzenia
    efektów zadbania brak

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • w sumie całkiem dobry preparat po nim włosy są gładkie , chroni włosy, ale nie do końca jak każdy preparat, jest bardzo tani, opłaca się go kupić za taką cene. Czytałam, że niektórym nie podoba się jego zapach mi wręcz przeciwnie

Ilość zużytych opakowań: więcej niż pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nastiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ok
  • Używam i używam tego produktu, jest:
    +wydajny
    +ładnie pachnie
    +nie skleja włosów
    +delikatny
    +nie obciąża
    +delikatna ochrona
    +włosy się nie puszą
    +włosy wyglądają zdrowo, są lśniące, miękkie i pięknie pachną (dodam, że codziennie włosy myję, suszę i prostuję)
    +cena
    Jak dla mnie się srawdza. Każda z nas jednak ma inne włosy, a one z kolei inne wymagania. Mimo wszystko polecam choćby spróbować. Cena kusi

Używam tego produktu od: pó roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciekgo

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie w tłoku
  • Mgiełka jest wydajna, pięknie pachnie, nie skleja włosów, a cena taka, że prawie za darmo. Niestety nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie chroniła moje włosy, zwłaszcza podczas używania prostownicy. Poza tym sprawia, że włosy szybciej się przetłuszczają i są oklapnięte.

Używam tego produktu od: około miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gambas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam, ponieważ używałam innych produktów tej firmy i byłam zadowolona.

Zalety:
    - zapach
    - łatwo się aplikuje

Wady:
    - klei się
    - nie pomagał w niczym; włosy jeszcze bardziej szorstkie i spuszone

Nie jest dla mnie. Dla mojej mamy pasuje.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: użyłam raz i nigdy więcej

Chcesz pochwalić Ania201196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo się lubimy
  • Staram sie juz nie prostowac wlosow tak czesto, ale gdy juz to robie nie obejdzie sie bez mgielki Marion!
    W moim przypadku jest dokladnie tak jak obiecuje producent, mimo gdy wlosy po naturalnym (lub suszarkowym) wyschnieciu sa jakby przesuszone i sianowate to przy uzyciu tej mgielki zawsze sa gladkie i elastyczne w dotyku! POLECAM!!

+ działanie,
    + chroni przed prostownica
    + zostawia miekkie, gladkie i elastyczne wloski
    + zapach
    + wydajnosc
    + dostepnosc, ja swoja kupilam w Naturze

Odejmuje gwiazdke za to, że chyba podrożały

Używam tego produktu od: czerwca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić chiattare za czytelną i pomocną recenzję?
  • na moje wlosy nie działa
  • Używam mgiełki Marion po każdym myciu włosów od ponad miesiąca i nie zuważyłam żadnej różnicy w stanie włosów. Na moje włosy nie za bardzo działają kosmetyki o takiej konsystencji. Gdy "przedwakowałam:" spray włosy się trochę kleiły i były lekko sztywne, jakby nieświeże.
    Lubię jej zapach, bo długo utrzymuje sie na włosach, do tego jest tani i wydajny.
    Ale wiem,że Marion ma też serum z tej seri,więc wypróbuję i porównam

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Aneczkaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zachwycona
  • Nie widze żadnego działania tego produktu. Włosy z nim i bez niego wyglądają na tak samo zniszczone przez codziennie suszenie. No niestety. W moim odczuciu nic nie chroni. No i ten zapach taki troche fryzjerski mnie odstrasza.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy co drugi/trzeci dzień
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam połowę do tej pory

Chcesz pochwalić ptasie__mleczko za czytelną i pomocną recenzję?