Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Polecam dla każdego
  • Nigdy nie wierzyłam w bajki o termoochronie włosów.
    Po tej mgiełce nadal nie wierzę.
    Jednak ten kosmetyk zdobył miejsce w w mojej kosmetyczce i to nie bez powodu.

Plusy:
    -cena-taniocha-na promocji za piątaka!
    -dostępność-natura i drogerie sekret urody, pewnie też inne małe drogerie.
    -cudny zapach, pozostający na włosach. Daje wrażenie salonu fryzjerskiego. Może wydawać się trochę chemiczny ale to dobra odskocznia od słodko-mdłych zapachów innych odżywek.
    -ładny wygląd buteleczki. Mało ważny szczegół ale jednak podoba mi się produkt wtedy jeszcze bardziej
    - Najważniejsza rzecz. REDUKUJE spuszone włosy.
    Suszyłam je bez serum i byłam załamana, gdy potem spryskałam włosy od razu zaczęły się układać.
    Widoczna poprawa wyglądu, oczywiście zasługa silikonów w składzie ale dla zniszczonych włosów silikony są potrzebne.
    -wydajność całkiem przyzwoita
    -nie skleja oraz nie obciąża włosów, nawet przy dużej ilości.

Minusy-
    Nie wiem czy ochronił włosy przed temperaturą, bo i tak wcześniej były zniszczone.
    Nie działa cudów i nie pomoże przy codziennym prostowaniu.
    Nie wierzmy w te bajki

Szkoda że nie pomaga w rozczesywaniu no ale cóż.

Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Kupiłam go na promocji w naturze za 4.99 w naturze. Cena naprawde niska. Włosy suszę i często prostuję. Pryskam na wilgotne włosy. Zapach jak by perfumy. Po wysuszeniu zapach jak po wyjściu od fryzjera. Mgiełka pozostawia film na włosach i rzeczywiście chroni. Włosy są mięciutkie i lśniące. Jestem bardzo zadowolona i polexam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gosia3xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie powala na kolana
  • Największym plusem tego produktu jest jego cena, nie skleja włosów i nie obciąża, poza tym nie zauważyłam aby chroniła moje włosy przed wysoką temperaturą, a takie powinno być jego główne zadanie. Zapach również nie jest zbyt przyjemny, dla mnie nie do wytrzymania. Raczej nie jest to produkt który kupiłabym ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić wiki1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem teraz na etapie zachwytów nad produktami do włosów z Marion. To jest jeden z produktów który uwielbiam. Mgiełka sprawia, że włosy są miękkie i wygładzone. Nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że są po niej takie delikatne i 'sypkie'. Ładnie pachnie, jest wydajna i łatwa w stosowaniu. No i przy tym wszystkim bardzo tania. Używam codziennie przed suszeniem, na włosy wytarte ręcznikiem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • WART POLECENIA
  • ZALETY:
    +nie zawiera alkoholu w składzie, a to rzadkość jeżeli chodzi o produkty termoochronne
    + niska cena w stosunku do pojemności
    + coraz większa dostępność kosmetyków Marion
    + ułatwia rozczesywanie włosów
    + nie obciąża, o ile nie przesadzi się z ilością

WADY:
    - nie do końca jestem przekonana co do zapewnień producenta o rzekomej ochronie włosów przed wysoką temperaturą. Po prostu nie wierzę w takie produkty.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani dobry, ani zły.
  • Jak to się mówi- szału nie ma. Z drugiej strony, z taką ceną, jest w porządku.

PLUSY:
    +cena
    +raczej chroni przed wysokimi temperaturami
    +wygodne opakowanie

MINUSY:
    -nieciekawy zapach, ale da się przeżyć
    -nie wygładza
    -nie chroni końcówek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiaisnotonfire za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Moja ulubiona.
  • Jeśli mgiełka to tylko ta, bo jako jedyna nie obciąża moich włosów i najzwyczajniej w świecie spełnia swoje zadanie.
    Wydajna, łatwo dostępna, tania.
    Jedynym minusem jak dla mnie jest pompka, zepsuła mi się już dwa razy w dwóch różnych opakowaniach i musiałam przekładać z innego kosmetyku - jedyna rzecz, która jest minusem, ale wybaczam i polecam.

Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić weak za czytelną i pomocną recenzję?
  • pachnie jak pączki
  • Bardzo dobra, zmiękczająca mgiełka, ulatwia rozczesywanie, nawilża włosy.
    Nie wzmaga przetłuszczania, tania i wydajna.
    Zapach.. specyficzny. Dla mnie pachnie jak.. pączki z marmoladą. Lukrowane, wysmażone na brązowo pączki z marmoladą wieloowocową. jak wizyta w cukierni, gdzie czuć lekki zapach smażenia ciasta i unosi się aromat lukru i marmolady.
    szał i zabójca diety. Myślę, że to siła mojego skojarzenia, ale ja już nie umiem myśleć o tym zapachu inaczej.
    Zapachowy tłusty czwartek, na szczęście nie we włosach...
    Odkryty dzięki Wizażankom (dziękuję), polecam bo to dobry produkt

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 skończone, drugie w zapasie

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetna
  • Mgiełka zachwyciła mnie zapachem kiedy pryskam nią włosy czuję się jak w jakimś kurorcie nadmorskim na wakacjach . Jest bardzo lekka , nie skleja ani nie obciąża włosów. Rzadko stylizuje włosy na ciepło ale jeśli już mi się zdarzają jakieś okazje to spryskuje wilgotne włosy lub suche i przeczesuję obrotową suszarką.
    Efekt: gładkie, lśniące i proste włosy. Niestety nie jestem przekonana do tego czy potrafi w 100% ochronić włosy przed ciepłem. Na pewno w znacznym stopniu to robi ale jak wiadomo żaden kosmetyk nie zapewni nam 100%-owej ochrony. Jak dla mnie bomba i to za jaką świetną cenę

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbawiciel
  • Nie wyobrażam sobie suszenia/prostowania itp. Bez tej mgiełki.
    Pierwszy produkt który ujażmił moje "kudły".
    Same plusy:
    -cena
    -dostępnośc
    -efekt wygładzenia
    -brak efektu przesuszenia po użyciususzarki
    -miękkie włosy
    -brak elektryzującego uniesienia.

Minusy? Pfff...

Chcesz pochwalić Maniakrazy2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij