Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Dobry produkt w niskiej cenie
  • Bardzo dobry tani produkt. Używam go wyłącznie do suszenia i modelowania włosów i tylko pod tym kątem go oceniam. Jest tani,pięknie pachnie, dzięki niemu włosy łatwo się rozczesują, nie sklejają się. Nie wiem czy w jakiś sposób chroni włosy przez wysoką temperaturą, ale modelowane włosy z jego użyciem wyglądają bardzo gładko, nie puszą się.

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo ją lubię
  • Nie czesto uzywam prostownicy (tak naprawde tylko na wielkie wyjscia), suszarki sporadycznie, ale jednak dlatego tez zakupilam ta mgielke. Wiele osob ja sobie chwali i ja dolaczam do ich grona

+ chroni wlosy
    + nie wysusza
    + pozostawia je gladkie w dotyku
    + ulatwia rozszesywanie
    + odrobine zmniejsza puszenie
    + nie obciaza wlosow
    + niezwykle ladny zapach
    + wygodne opakowanie
    + ladna szata graficzna
    + wydajnosc
    + cena

- trzeba uwazac, aby noie przesadzic z iloscia, poniewaz nie bedzie to korzystnie wygladalo na naszych kosmykach

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - dobrze chroni włosy
    - ładnie pachnie
    - zapobiega puszeniu się włosów
    - po jej użyciu włosy są miękkie, gładkie i błyszczące
    - nie obciąża

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie świetny
  • Na co dzień pozwalam moim włosom wysychać samym ale na specjalne okazje katuję je lokówką, prostownicą i oczywiście suszarką, więc poszukiwałam czegoś, co mogłoby je choć trochę uchronić. (ze względu na okazjonalne użytkowanie ciężko mi ocenić wydajność, ale raczej byłaby in plus)

+ Cena. To jedna z najważniejszych zalet tego produktu.
    + Chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Może nie jakoś spektakularnie, ale już nie zauważam, żeby moje włosy były tak bardzo szorstkie na drugi dzień po stylizacyjnych wybrykach, jak były kiedyś.
    + Pięknie pachnie i zapach ten utrzymuje się (choć jest już delikatniejszy) w ciągu dnia.
    + Rozpyla mgiełkę jednolicie, nie ma plucia w jedno miejsce, a to znacznie ułatwia używanie go.
    + Nie zauważyłam, żeby ta mgiełka obciążała moje włosy, ale też psikam jej typowo u nasady włosów, a na całej długości.

- Z drogerii sieciowych znaleźć go można tylko w Naturze. Dla mnie to minus, bo nie jest mi tak tak bardzo po drodze i Natur jest mniej niż innych drogerii.
    - Niestety opakowanie jest średniej jakości. Raz butelka wyślizgnęła mi się z ręki i już zakrętka pękła, a sama butelka jest troszkę za miękka, przez co zgniata się pod koniec użytkowania produktu. Ale to już takie czepianie się, bo za tę cenę trudno oczekiwać super opakowania - najważniejsze, że zawartość spełnia oczekiwania

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły produkt w niskiej cenie
  • Jest to produkt, który warto wypróbować. Rzadko prostuję czy suszę włosy, ale kiedy to robię chcę im zapewnić odpowiednią ochronę. W takich sytuacjach włosy psiukam tym produktem. Nie obciąża on włosów, nabłyszcza je i nadaje miękkości. Końcówki nie są spuszone i sztywne. Cena tego produktu dodatkowo kusi, aby go wypróbować. Efekty nie są jakieś spektakularne, ale na pewno chroni włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na plus
  • Spełnia swoją główną rolę, czyli chroni włosy przed ciepłem. Używam jej zawsze kiedy susze, prostuje lub kręcę włosy. Przede wszystkim nie obciąża włosów, nie przetłuszcza, włosy wyglądają świeżo, ładnie.
    Jest raczej wydajna. Używam jej od dłuższego czasu i nadal jest jej dużo.
    Opakowanie bardzo wygodne, mgiełka łatwo się rozpyla.

Chcesz pochwalić miszeel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza termoochrona
  • Najlepsza termoochrona z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Szukałam długo takiego odkrycia i znalazłam.

+ Nie obciąża włosów,
    + Łatwo się rozprowadza,
    + Jest bardzo wydajna,
    + Delikatny, przyjemny zapach,
    + Nie skleja włosów,
    + Po jej użyciu włosy wyglądały na lepiej zadbane.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super jakość w super cenie.
  • + chroni włosy
    + nie skleja
    + nie wysusza
    + nie przetłuszcza włosów
    + idealnie niewidoczna na włosach
    + super cena, w promocji dałam 5zł!
    + bardzo wydajna

- dziwnie pachnie
    - mocno się rozpyla, że wszystko w niej jest

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończe opakowanie 130ml

Chcesz pochwalić Lina_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi dobrze ale nie tak jak powinien
  • Witam.

Mgiełke miałam w szafce ok pół roku i początkowo używałam jej jak sobie przypomniałam i w sumie nie wiedziałam czy ona mi coś daje czy nie po prostu trzeba było używać bo tak trzeba Jakiś miesiąc temu zaczęłam ogólnie bardziej dbać o swoje włosy i zaczęłam jej stosować przed każdym suszeniem i co prawda dalej nie widze jakiejś ochrony choć nie twierdze,że jej nie ma ale jakże ona pięknie odbija włosy od nasady i są one jakby bardziej gładkie zdrowsze, lepiej się układają i co jest dużym plusem i jestem na 99% przekonana,że to zaleta tej mgiełki są dłużej świeże albo jak kto woli mniej się przetłuszczają. Polecam spróbować bo nawet gdyby się okazało,że to co napisałam w recenzji nijak się u Was nie sprawdzi to zapłacicie za nią ok 8zł więc chyba warto zaryzykować

Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt uważam za bardzo dobry.
  • Jest to produkt, który faktycznie coś daję moim włosom.
    Produkt jest bardzo wydajny, tani i sprawdza się na włosach. Jest łatwo dostępny.
    Nie przetłuszcza włosów, a chroni je.

Chociaż ciężko mi mówić o stopniu jego termoochronny. Na pewno nie zrobił mi krzywdy...
    Bardzo często susze włosy i dość często je prostuję.
    Włosy są mimo to w dobrym stanie. Z dużym prawdopodobieństwem dzięki niemu- nie są przesuszone.

Także jak najbardziej -Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Duże, 1

Chcesz pochwalić SimpleAspect za czytelną i pomocną recenzję?