Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury
Produkt dostępny w 9 sklepach. Cena już od 5,69 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Dobra jakość za niską cenę
  • Lubię ją. Kupiłam za śmieszne pieniądze w miejscowej drogerii, urzekło mnie opakowanie - jest bardzo ładne, produkt dobrze leży w dłoni, pompka nie zacina się.

Stosuję podczas suszenia włosów, głównie na końcówki, ponieważ niestety obciążają moje włosy. Po próbach rozprowadzenia na całych włosach i wysuszeniu ich bardzo szybko oklapły. Z tego, co widziałam, inni chwalą ją sobie za nieobciążanie włosów, ale moje polubiły się z mgiełką wyłącznie na końcówkach
    Po wysuszeniu rzeczywiście nie puszą się, są miękkie, a końcówki bardziej "zbite" i sprężyste. Czasami wywijają się na różne strony, ale może być to również kwestia suszenia pod złym kątem i w pośpiechu.
    Moje włosy strasznie opornie chłoną wodę i wilgoć, więc rozprowadzanie na nich mgiełek i innych podobnych specyfików to koszmar, ale dla dobrego efektu warto się pomęczyć.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Winterbreak za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Jak na tą cenę jest OK, ale nadal szukam lepszej
  • To typowa mgiełka termoochronna. Nie wspomaga stylizacji, nie pachnie rewelacyjnie, nie pełni żadnej innej funkcji poza ochroną przed ciepłem różnych przyrządów stylizacyjnych.

Plusy:

+ niska cena
    + wydajność (2-3 psiknięcia i wystarczy)
    + nie skleja włosów
    + chroni (szczególnie końcówki) przed ciepłem
    + nie ma nieprzyjemnego zapachu

Minusy:

- nie pachnie niczym przyjemnym
    - nie robi nic poza tym, więc potrzebne są też inne produkty do pielęgnacji włosów, nie jest wielofunkcyjna

Na pewno jeszcze nie raz kupię, bo to taki mój pewniak kiedy akurat nie mogę znaleźć niczego innego do testowania.

Chcesz pochwalić tysia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny produkt
  • Odkąd stosuję ten produkt nie zauważyłam, aby końcówki włosów rozdwajały się, pomimo używania prostownicy i suszarki. Spray ma ładny zapach, stosowany w rozsądnej ilości nie obciąża moich cienkich włosów, zapobiega puszeniu się. Nie skleja włosów, ułatwia rozczesywanie . Jest dosyć niedrogi i bardzo wydajny. Nie mam do czego się przyczepić
    polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić Floreence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • Świetnie chroni włosy przed gorącym powietrzem suszarki, włosy nie są suche ani napuszone. Mgiełka pięknie pachnie i jest bardzo wydajna, dodatkowo kosztuje nie wiele około 8-9zł, można ją znaleźć w drogerii Jawa lub Natura. To mój ulubiony kosmetyk ochronny do włosów.

Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka?
  • Sama nie wiem co o tym produkcie napisać bo nie widzę za bardzo efektów jego stosowania, czasem mam wrażenie jakby włosy wyglądały gorzej po użyciu mgiełki niż bez... Jeszcze popróbuję ale dotychczas nie zauważyłam żadnych efektów działania, tak jakbym spryskała włosy wodą... Zapach zbyt nachalny i duszący, podrażnia.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie
  • Miłe zaskoczenie w niskiej cenie.
    - cena
    -zapach
    -nie obciąża włosów
    -włosy są miękkie i miłe w dotyku
    -nie pusza się

Naprawdę świetny produkt w niskiej cenie

Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Kupując go ,kierowałam sie opiniami na wizażu i ceną, która jest bardzo przystępna jestem bardzo mile zaskoczona mgiełką, ponieważ podeszłam do niej dość sceptycznie. A tu?
    -włosy super się rozczesują
    -po wysuszeniu są wygładzone
    -nie puszą się w ciągu dnia i nocy
    -nie obciąża moich włosów
    -ma przyjemny zapach

Stosuję przed wysuszeniem włosów(a nie robię tego zbyt często, z lenistwa :P ) jak i po prostu po umyciu, żeby moje włosy po samoistnym wyschnięciu, nie były spuszone jak u pudla. Nie wiem jak jest z ochroną przed wysoką temperaturą, za rzadko stosuję suszarkę i prostownicę.

Chcesz pochwalić anitkamyyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w niskiej cenie
  • Bardzo dobry tani produkt. Używam go wyłącznie do suszenia i modelowania włosów i tylko pod tym kątem go oceniam. Jest tani,pięknie pachnie, dzięki niemu włosy łatwo się rozczesują, nie sklejają się. Nie wiem czy w jakiś sposób chroni włosy przez wysoką temperaturą, ale modelowane włosy z jego użyciem wyglądają bardzo gładko, nie puszą się.

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ją lubię
  • Nie czesto uzywam prostownicy (tak naprawde tylko na wielkie wyjscia), suszarki sporadycznie, ale jednak dlatego tez zakupilam ta mgielke. Wiele osob ja sobie chwali i ja dolaczam do ich grona

+ chroni wlosy
    + nie wysusza
    + pozostawia je gladkie w dotyku
    + ulatwia rozszesywanie
    + odrobine zmniejsza puszenie
    + nie obciaza wlosow
    + niezwykle ladny zapach
    + wygodne opakowanie
    + ladna szata graficzna
    + wydajnosc
    + cena

- trzeba uwazac, aby noie przesadzic z iloscia, poniewaz nie bedzie to korzystnie wygladalo na naszych kosmykach

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - dobrze chroni włosy
    - ładnie pachnie
    - zapobiega puszeniu się włosów
    - po jej użyciu włosy są miękkie, gładkie i błyszczące
    - nie obciąża

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?