Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Niezły produkt w niskiej cenie
  • Jest to produkt, który warto wypróbować. Rzadko prostuję czy suszę włosy, ale kiedy to robię chcę im zapewnić odpowiednią ochronę. W takich sytuacjach włosy psiukam tym produktem. Nie obciąża on włosów, nabłyszcza je i nadaje miękkości. Końcówki nie są spuszone i sztywne. Cena tego produktu dodatkowo kusi, aby go wypróbować. Efekty nie są jakieś spektakularne, ale na pewno chroni włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na plus
  • Spełnia swoją główną rolę, czyli chroni włosy przed ciepłem. Używam jej zawsze kiedy susze, prostuje lub kręcę włosy. Przede wszystkim nie obciąża włosów, nie przetłuszcza, włosy wyglądają świeżo, ładnie.
    Jest raczej wydajna. Używam jej od dłuższego czasu i nadal jest jej dużo.
    Opakowanie bardzo wygodne, mgiełka łatwo się rozpyla.

Chcesz pochwalić miszeel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza termoochrona
  • Najlepsza termoochrona z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Szukałam długo takiego odkrycia i znalazłam.

+ Nie obciąża włosów,
    + Łatwo się rozprowadza,
    + Jest bardzo wydajna,
    + Delikatny, przyjemny zapach,
    + Nie skleja włosów,
    + Po jej użyciu włosy wyglądały na lepiej zadbane.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super jakość w super cenie.
  • + chroni włosy
    + nie skleja
    + nie wysusza
    + nie przetłuszcza włosów
    + idealnie niewidoczna na włosach
    + super cena, w promocji dałam 5zł!
    + bardzo wydajna

- dziwnie pachnie
    - mocno się rozpyla, że wszystko w niej jest

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończe opakowanie 130ml

Chcesz pochwalić Lina_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi dobrze ale nie tak jak powinien
  • Witam.

Mgiełke miałam w szafce ok pół roku i początkowo używałam jej jak sobie przypomniałam i w sumie nie wiedziałam czy ona mi coś daje czy nie po prostu trzeba było używać bo tak trzeba Jakiś miesiąc temu zaczęłam ogólnie bardziej dbać o swoje włosy i zaczęłam jej stosować przed każdym suszeniem i co prawda dalej nie widze jakiejś ochrony choć nie twierdze,że jej nie ma ale jakże ona pięknie odbija włosy od nasady i są one jakby bardziej gładkie zdrowsze, lepiej się układają i co jest dużym plusem i jestem na 99% przekonana,że to zaleta tej mgiełki są dłużej świeże albo jak kto woli mniej się przetłuszczają. Polecam spróbować bo nawet gdyby się okazało,że to co napisałam w recenzji nijak się u Was nie sprawdzi to zapłacicie za nią ok 8zł więc chyba warto zaryzykować

Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt uważam za bardzo dobry.
  • Jest to produkt, który faktycznie coś daję moim włosom.
    Produkt jest bardzo wydajny, tani i sprawdza się na włosach. Jest łatwo dostępny.
    Nie przetłuszcza włosów, a chroni je.

Chociaż ciężko mi mówić o stopniu jego termoochronny. Na pewno nie zrobił mi krzywdy...
    Bardzo często susze włosy i dość często je prostuję.
    Włosy są mimo to w dobrym stanie. Z dużym prawdopodobieństwem dzięki niemu- nie są przesuszone.

Także jak najbardziej -Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Duże, 1

Chcesz pochwalić SimpleAspect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Ze względu na szybkie przetłuszczanie się włosów, myję je codziennie rano przed pracą. A to oznacza codzienne suszenie i delikatne użycie prostownicy do wymodelowania niesfornych włosów. W sumie nigdy nie miałam większych problemów z włosami, więc od czasu do czasu używałam jakiejś odżywki i to tyle. Ale nagle zobaczyłam, że moje włosy stały się matowe i przestały wyglądać zdrowo. Najgorsze, że po kilku godzinach w pracy oklapywały i wyglądałam jak plastuś

Poczytałam trochę o tym, jak gorąco źle wpływa na włosy i wyszperałam informację na temat mgiełki Marion. Z początku chciałam kupić olejek, ale zdecydowałam się na mgiełkę bo obawiałam się, że olejek będzie przetłuszczał włosy.

Efekty zobaczyłam już po pierwszym użyciu:
    - włosy są lśniące,
    - lepiej się układają,
    - są sypkie - KOCHAM TEN EFEKT
    - wyglądają na zdrowsze
    I ta niska cena!

Czy rzeczywiście chroni przed gorącym powietrzem czy tylko daje złudny efekt zadbanych włosów? Tego nie wiem, bo trzeba by było zbadać strukturę włosa, ale wiem na pewno to co widzę - włosy wyglądają o niebo lepiej.

Jedyny minud to dla mnie zapach. Nie jest odrażający, ale dość specyficzny, zbyt perfumowany (mi przypomina zapach perfum dla starej babci :P) ale co najważniejsze, czuć go tylko przy rozpyleniu. Suche włosy pachną już ślicznie. Dlatego nie odejmuję gwiazdki za zapach bo to bzdura. Zapach jest kwestią gustu (widzę, że niektórym się podoba). Najważniejszy jest efekt, który uzyskujemy dzięki produktowi za kilka złotych.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kamilakamila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga w układaniu, suszarkami i lokówkami.
  • Wielki plus że nie skleja włosów jak lakier, włosy po jego użyciu są nadal sypkie ale i ładnie się układają, błyszczą się naturalnie, nie pozostawia na włosach żadnego osadu ani nie klei się.
    Może robić za samodzielną odżywkę jak nie mamy czasu na trzymanie na włosach maski.
    Włosy zyskują po nim objętość jak są suszone głową w dół.
    Moje się pod lokówką nie palą, żadnego swądu nie czułam, ale też stosuję temperaturę lokowania taką 170-190 stopni, tak że nie ryzykuję już z wyższą.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w użyciu, kilka razy na nim włosy mocno zakręciłam.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze w kosmetyczce
  • Jeden z podstawowych kosmetyków do stylizacji włosów. Niezależnie od tego czy mam krótkie czy długie włosy, zawsze używam tego produkty przed układaniem włosów suszarką lub prostownicą.

Efekt jest świetny, moje niezbyt podatne na układanie włosy wyglądają dokładnie tak, jak sobie życzę. Są lśniące, fryzura trzyma się dość długo (przy większej wilgotności powietrza moich drutów skręconych w piękne loki nic nie utrzyma). Włosy są sprężyste i wystarczy im już tylko lakier.

Dla mnie - świetny, na pewno jeszzcze długo będę go używać.

Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Chcesz pochwalić xoxo_Gossip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla każdego
  • Nigdy nie wierzyłam w bajki o termoochronie włosów.
    Po tej mgiełce nadal nie wierzę.
    Jednak ten kosmetyk zdobył miejsce w w mojej kosmetyczce i to nie bez powodu.

Plusy:
    -cena-taniocha-na promocji za piątaka!
    -dostępność-natura i drogerie sekret urody, pewnie też inne małe drogerie.
    -cudny zapach, pozostający na włosach. Daje wrażenie salonu fryzjerskiego. Może wydawać się trochę chemiczny ale to dobra odskocznia od słodko-mdłych zapachów innych odżywek.
    -ładny wygląd buteleczki. Mało ważny szczegół ale jednak podoba mi się produkt wtedy jeszcze bardziej
    - Najważniejsza rzecz. REDUKUJE spuszone włosy.
    Suszyłam je bez serum i byłam załamana, gdy potem spryskałam włosy od razu zaczęły się układać.
    Widoczna poprawa wyglądu, oczywiście zasługa silikonów w składzie ale dla zniszczonych włosów silikony są potrzebne.
    -wydajność całkiem przyzwoita
    -nie skleja oraz nie obciąża włosów, nawet przy dużej ilości.

Minusy-
    Nie wiem czy ochronił włosy przed temperaturą, bo i tak wcześniej były zniszczone.
    Nie działa cudów i nie pomoże przy codziennym prostowaniu.
    Nie wierzmy w te bajki

Szkoda że nie pomaga w rozczesywaniu no ale cóż.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?