Powiększ Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

Skład: Aqua, Sodium Laneth-40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG - 12 Dimethicone, PEG - 40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin. (24.08.2012)

/s/

• Pomyłka?
  • Sama nie wiem co o tym produkcie napisać bo nie widzę za bardzo efektów jego stosowania, czasem mam wrażenie jakby włosy wyglądały gorzej po użyciu mgiełki niż bez... Jeszcze popróbuję ale dotychczas nie zauważyłam żadnych efektów działania, tak jakbym spryskała włosy wodą... Zapach zbyt nachalny i duszący, podrażnia.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Pozytywnie
  • Miłe zaskoczenie w niskiej cenie.
    - cena
    -zapach
    -nie obciąża włosów
    -włosy są miękkie i miłe w dotyku
    -nie pusza się

Naprawdę świetny produkt w niskiej cenie

Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Kupując go ,kierowałam sie opiniami na wizażu i ceną, która jest bardzo przystępna jestem bardzo mile zaskoczona mgiełką, ponieważ podeszłam do niej dość sceptycznie. A tu?
    -włosy super się rozczesują
    -po wysuszeniu są wygładzone
    -nie puszą się w ciągu dnia i nocy
    -nie obciąża moich włosów
    -ma przyjemny zapach

Stosuję przed wysuszeniem włosów(a nie robię tego zbyt często, z lenistwa :P ) jak i po prostu po umyciu, żeby moje włosy po samoistnym wyschnięciu, nie były spuszone jak u pudla. Nie wiem jak jest z ochroną przed wysoką temperaturą, za rzadko stosuję suszarkę i prostownicę.

Chcesz pochwalić anitkamyyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w niskiej cenie
  • Bardzo dobry tani produkt. Używam go wyłącznie do suszenia i modelowania włosów i tylko pod tym kątem go oceniam. Jest tani,pięknie pachnie, dzięki niemu włosy łatwo się rozczesują, nie sklejają się. Nie wiem czy w jakiś sposób chroni włosy przez wysoką temperaturą, ale modelowane włosy z jego użyciem wyglądają bardzo gładko, nie puszą się.

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ją lubię
  • Nie czesto uzywam prostownicy (tak naprawde tylko na wielkie wyjscia), suszarki sporadycznie, ale jednak dlatego tez zakupilam ta mgielke. Wiele osob ja sobie chwali i ja dolaczam do ich grona

+ chroni wlosy
    + nie wysusza
    + pozostawia je gladkie w dotyku
    + ulatwia rozszesywanie
    + odrobine zmniejsza puszenie
    + nie obciaza wlosow
    + niezwykle ladny zapach
    + wygodne opakowanie
    + ladna szata graficzna
    + wydajnosc
    + cena

- trzeba uwazac, aby noie przesadzic z iloscia, poniewaz nie bedzie to korzystnie wygladalo na naszych kosmykach

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - dobrze chroni włosy
    - ładnie pachnie
    - zapobiega puszeniu się włosów
    - po jej użyciu włosy są miękkie, gładkie i błyszczące
    - nie obciąża

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • W tej cenie świetny
  • Na co dzień pozwalam moim włosom wysychać samym ale na specjalne okazje katuję je lokówką, prostownicą i oczywiście suszarką, więc poszukiwałam czegoś, co mogłoby je choć trochę uchronić. (ze względu na okazjonalne użytkowanie ciężko mi ocenić wydajność, ale raczej byłaby in plus)

+ Cena. To jedna z najważniejszych zalet tego produktu.
    + Chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Może nie jakoś spektakularnie, ale już nie zauważam, żeby moje włosy były tak bardzo szorstkie na drugi dzień po stylizacyjnych wybrykach, jak były kiedyś.
    + Pięknie pachnie i zapach ten utrzymuje się (choć jest już delikatniejszy) w ciągu dnia.
    + Rozpyla mgiełkę jednolicie, nie ma plucia w jedno miejsce, a to znacznie ułatwia używanie go.
    + Nie zauważyłam, żeby ta mgiełka obciążała moje włosy, ale też psikam jej typowo u nasady włosów, a na całej długości.

- Z drogerii sieciowych znaleźć go można tylko w Naturze. Dla mnie to minus, bo nie jest mi tak tak bardzo po drodze i Natur jest mniej niż innych drogerii.
    - Niestety opakowanie jest średniej jakości. Raz butelka wyślizgnęła mi się z ręki i już zakrętka pękła, a sama butelka jest troszkę za miękka, przez co zgniata się pod koniec użytkowania produktu. Ale to już takie czepianie się, bo za tę cenę trudno oczekiwać super opakowania - najważniejsze, że zawartość spełnia oczekiwania

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły produkt w niskiej cenie
  • Jest to produkt, który warto wypróbować. Rzadko prostuję czy suszę włosy, ale kiedy to robię chcę im zapewnić odpowiednią ochronę. W takich sytuacjach włosy psiukam tym produktem. Nie obciąża on włosów, nabłyszcza je i nadaje miękkości. Końcówki nie są spuszone i sztywne. Cena tego produktu dodatkowo kusi, aby go wypróbować. Efekty nie są jakieś spektakularne, ale na pewno chroni włosy przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na plus
  • Spełnia swoją główną rolę, czyli chroni włosy przed ciepłem. Używam jej zawsze kiedy susze, prostuje lub kręcę włosy. Przede wszystkim nie obciąża włosów, nie przetłuszcza, włosy wyglądają świeżo, ładnie.
    Jest raczej wydajna. Używam jej od dłuższego czasu i nadal jest jej dużo.
    Opakowanie bardzo wygodne, mgiełka łatwo się rozpyla.

Chcesz pochwalić miszeel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza termoochrona
  • Najlepsza termoochrona z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Szukałam długo takiego odkrycia i znalazłam.

+ Nie obciąża włosów,
    + Łatwo się rozprowadza,
    + Jest bardzo wydajna,
    + Delikatny, przyjemny zapach,
    + Nie skleja włosów,
    + Po jej użyciu włosy wyglądały na lepiej zadbane.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?