Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Powiększ Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Skład: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue.

Cena: 12GBP / 10g ; 1,25 GBP / 0,75g
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Podklad mineralny bez wad
  • Jak w tytule, jest to jedyny podklad mineralny jaki znalazlam ktory nie ma dyskwalifikujacych go wad! Natomiast do KWC brakuje mu jednej istotnej zalety - slabo kryje.
    Moja historia z probami mineralnych podkladow jest dosyc dluga. Wyprobowalam podklady wielu dostepnych marek na rynku ze wzgledu na jasna, tlusta cere ze sklonnoscia do tradziku ktora mialam, oraz duzo przebarwien, a w zwiazku z tym potrzebe duzego krycia, przetestowalam mineraly i wszystkie marki po dluzszym lub krotszym czsie wazyly sie na mojej skorze lub/i wchodzily brzydkow pory co dyskwalifikowalo je do codziennego uzytku.
    Z wiekiem moja cera poszla bardziej w kierunku mieszanej, nie mam juz tradziku wiec nie potrzebuje juz duzego krycia. Pokilku opiniach kupilam LiLy Lolo jako ostatni test i okazalo sie ze trafilam!
    Podklad wedlug mnie ma krycie podobne do pudru w kompakcie, ale i zachowuje sie jak puder w kompakcie bardziej niz jak podklady mineralne mi znane. Po kilku godzinach kiedy sebum juz sie wytworzy nie robi ciasta na twarzy tylko Lily Lolo najzwyczajniej jak puder jakby sie wchlania i po przylozeniu bibulki schodzi powoli z twrzy, natomiast inne mineraly tworzyly takie tluste ciasto na powierzchni skory, po probie rozsmarowania byly smugi, a po przylozeniu bibulek schodzila wierzchnia warstwa, ale podklad zostawal w porach (sic!).

Plusy:
    + nie wazy sie
    + nie wchodzi w pory
    + latwo sie naklada
    + ciezko przesadzic z iloscia
    + gama odcieni nie jest duza ale nie malam problemu z wyborem koloru

Minusy:
    - slabo kryje (pod podklad nakladam korektor w kremie na niedoskonalosci ktore chce zakryc)
    - moze przeszkadzac maly wybor odcieni

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić edyt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, warty każdych pieniędzy!
  • Porcelain - jedyny podkład który pasuje do mojej skrajnie jasnej cery.

Działanie kosmetyku oceniam na bardzo dobre. Nakładam go na sucho, krycie słabe do średniego w zależności od ilości warstw.

Dobrze ujednolica kolor cery, utrzymuje się dużo dłużej na mojej mieszanej cerze niż podkłady loreal i maxfactor. Najważniejsze: nie uczula i nie zapycha.

Jedyne co musiałam zmienić to krem na taki o solidniejszej konsystencji ponieważ bardzo lekki krem to pod niego za mało.

Jestem bardzo zadowolona bo moja mieszana w stronę tłustej cera stała się mniej tłusta dzięki czemu makijaż wygląda lepiej, nie muszę go kilka razy dziennie poprawiać. Na 12h potrzebuję tylko jednej poprawki żeby nadal wyglądać super.

Podkład dobrze trzyma bronzer z inglota, astora i wszelakie róże.

Czasami utrwalam wodą termalną avene żeby otrzymać lepiej "sklejony" makijaż.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - jest baaaaardzo ale to bardzo wydajny

Chcesz pochwalić mg71218 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jeśli nie lubicie "tapety" na buzi to jest to odpowiedni produkt dla Was. Podkład kryje wszystkie przebarwienia i małe niedoskonołości (z większymi niestety nie radzi sobie dobrze) skóry przy czym wygląda naprawdę naturalnie. Jest matujący więc nie trzeba nakładać obciążać twarzy pudrami. Minusem może być cena oraz dostępność produktu. Miałam też mały problem z doborem odpowiedniego koloru choć gama jest całkiem obszerna.
    Na pewno kupię jeszcze nie raz ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić mamba9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Podkład raczej słaby. Nadaje się dla osób nie mających większych problemów z cerą, które uzywają podkladu żeby nadać swojej twarzy lepszy wygląd. Niestety przy mojej cerze z tendencją do przetłuszczania się nie sprawdził się. Ma on bardzo słabe krycie. Jeżeli chcecie korzystać z kosmetyków mineralnych to polecam te marki Earthnicity Minerals, bo podkład zapewnie świetne krycie, a twarz wygląda bardzo naturalnie.Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cukierkowa dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Warty zakupu produkt. Szczególnie dla tych, które cenią sobie naturalny efekt makijażu. Podkład jest trwały na mojej mieszanej cerze, nie zbija się w grudki, nie zapycha porów w nieestetyczny sposób, jak potrafią to podkłady robić. Nie ma rewelacyjnego krycia, ale wystarczające dla cery w miare ładnej, poprawia koloryt, w miare dobrze maskuje niedoskonałości. Fantastycznie współgra z korektorem z tej serii.

plusy
    - długotrwały efekt
    - nie zapycha porów
    - nie brudzi
    - naturalny wygląd

minusy
    - cena? Jednak można być pewnym, że jest to produkt wydajny

Chcesz pochwalić Licentia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni na jeża.
  • Podkład fajnie wygładza i nieźle wygląda na buzi.
    Kolor Barely Buff pasuje do jasnej, żółtawej karnacji jednak w ciągu dnia widzę w nim jakieś różowawe tony (zwłaszcza w pełnym słońcu) więc nie jest to kolor w 100% idealny dla osób o podobnym do mojego odcieniu skóry.

Podkład bardzo słabo kryje więc aby uzyskać świeży efekt, musiałam użyć jednorazowo bardzo dużo produktu, wobec czego stał się on niewydajny. Nadaje się raczej do ładnych cer, które potrzebują tylko niezwykle delikatnego wyrównania kolorytu. Moim zdaniem- są na rynku o wiele lepsze minerały.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Samo zdrowie!
  • Oceniam Porcelain.

Krótko o mojej cerze: trądzikowa, z licznymi przebarwieniami na policzkach i żuchwie, mieszana, w kierunku suchej i wrażliwej.

Postanowiłam skusić się na minerałki (zaznaczam, że to jest mój pierwszy podkład ever). Nigdy nie używałam żadnych płynnych podkładów, ze względu na złe wspomnienia, a jeśli już miałam z nimi styczność (np u wizażystki), to większość z nich powodowała przeogromny wysyp, świąd etc. Postanowiłam pozakrywać te moje liczne przebarwienia i ogromne wulkany, które od czasu do czasu lubią pojawiać się przed okresem w masowej ilości.
    Na stronie dystrybutora zamówiłam kilka próbek, ponieważ nie miałam pojęcia, który odcień mógłby idealnie pasować do mojej cery. Padło na porcelain.

O podkładzie: na początku kompletnie nie wiedziałam jak zabrać się do aplikacji ów podkładu. Podejrzałam kilka sposobów nakładania:
    1. Koliste ruchy - odpadło , ponieważ mam suchą cerę i podkład podkreślał każdą możliwą suchość, a cera wyglądała na taką ziemistą.
    2. Delikatne posuwiste ruchy - również nie, bo robiły dokładnie to samo co wyżej wymieniony sposób.
    3. Stemplowanie - okazało się strzałem w dziesiątkę! Poprzez stemplowanie i delikatnie dociskanie pędzla, podkład idealnie wtapiał się w skórę. Bez użycia korektora, przy dwóch cieniutkich warstewkach zadowalająco pozakrywał mi rozległe przebarwienia, pryszcze(!) oraz licznie rozszerzone pory i wągry na nosie . Po spryskaniu fixerem, cera zrobiła się gładziutka i pierwszy raz od 6 lat mogłam zobaczyć twarz bez żadnej skazy!! Sam podkład bez żadnych matujących pudrów trzymał się do 8h, jedynie koło nosa, tam gdzie mam rozszerzone pory, skóra lubi mi się przetłuszczać i tam delikatnie się świeciłam.
    Z czystym sumieniem mogę polecić ten podkład, ponieważ jest dużo zdrowszy dla naszej skóry, nie zapycha, a przy okazji pomaga w leczeniu drobnych niedoskonałości. Przy mojej suchej skórze trzeba poświęcić trochę więcej czasu na rozpracowanie nakładania podkładu. Na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie + kilka rzeczy również z tej samej serii.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno 0,75g

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić neciurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Świetny podkład. Szukałam właśnie czegoś takiego. Jest to mój pierwszy podkład w ogóle. Ze względu na to że jestem młoda (15 lat) nie chciałam zaczynać z ciężkimi podkładami bo nawet niektóre korektory zapychały mnie lub podrażniały. To właśnie był pretekst do poszukania czegoś lżejszego i bardziej naturalnego. Przeszukałam chyba cały wizaż, przejrzałam wiele blogów o naturalnej pielęgnacji i makijażu i wreszcie na kochanym youtube znalazłam film red lipstick monster (btw polecam jej kanał) o podkładzie mineralnym. Najpierw sądziłam że to nie dla mnie, że to taki tam puder z kolorkiem i później zobaczyłam jego skład, obejrzałam opinie iii ZAKOCHAŁAM SIĘ.
    \nPosiadam odcień Candy Cane i jest dla mnie idealny.
    \nTaki jaśniutki z domieszką chłodnego różu ale bez przesady. Jako że nie potrzebuje zakrywać wielu rzeczy nakładam jedną cienką warstewkę i jest git.
    \n Co do ceny bo jedni mówią że 70zł to dużo. Według mnie nie jest to dużo bo zauważmy że skład jest kapitalny, nie zapycha, nie podrażnia a na w et pielęgnuje. Poza tym w okresach świątecznych można go bardzo często dostać w promocji.
    \n
    \nOgólnie to polecam i młodym i tym starszym (chociaż w tym przypadku mogą być podkreślone pory i zmarszczki) szczególnie dla NASTOLATEK bo nie zniszczy wam cery i pozwala jej oddychac.

Chcesz pochwalić paulineczka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chętnie używam i polecam wszystkim.
  • Idealny na lato!

Od dłuższego czasu szukałam jakiegoś dobrego podkładu na lato. Mam skórę mieszaną z niedoskonałościami i latem nawet lekkie podkłady w cieplejsze dni zatykały mi pory i spływały z twarzy.

Podkład Lily Lolo zachęcił mnie swoim dobrym składem.
    Nie zatyka mnie, trzyma się na twarzy najdłużej ze wszystkich testowanych na lato do tej pory, dobrze kryje, ma lekko przeciwzapalne i łagodzące działanie (zasługa cynku)

Minusy nie przysłaniają mojego zadowolenia, są nimi:
    - cena
    - krótki efekt matowania
    - lekko wysusza, dlatego pod niego trzeba używać bardzo nawilżających kremów- nie tworzy mocnej bariery ochronnej przed mrozem i dlatego nie nadaje się na zimę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 g

Chcesz pochwalić Natatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny na co dzień.
  • Mam cerę suchą i wrażliwą, bardzo łatwo ją podrażnić. Z tego właśnie powodu od dłuższego już czasu, w kosmetykach nawet tych z kolorówki cenię sobie dobry skład. Jeśli przy tym spełnia również swoją funkcję to czego chcieć więcej?

plusy:
    + skład
    + gama kolorystyczna (nawet mega bladziochy znajdą coś dla siebie)
    + dobre krycie
    + wydajność
    + naturalny efekt na twarzy

minusy
    - na początku nakładanie może stanowić niejako problem, trzeba się przestawić

Chcesz pochwalić markabloguje za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij