Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Powiększ Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Skład: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue.

Cena: 12GBP / 10g ; 1,25 GBP / 0,75g
/s/

• Moja perełka - koniec poszukiwań
  • Zacznę od tego, iż podkładu "ideału" szukam od wielu lat ... Zaczęłam gdy rozpoczęły się moje problemy z trądzikiem. Stosowałam wiele różnych firm. Półki cenowe były bardzo różne, od tych drogeryjnych za 30 zł , przez inne za 60 zł ... dalej długo był ze mną clinique ... Ale problem z cerą to nie jedyna wytyczna, jestem również posiadaczką niestety bladej cery. Kiedy kupowałam odcień 01 ( zazwyczaj taką sygnaturę mają najjaśniejsza ale równie 110, ivory itd ... ) jedyne co przychodziło mi do głowy to " czy ci producenci robią sobie jaja ?! " ... Wyglądałam jak marchewka >>> nie, nie przesadzam ! Nie chcę tu mówić , że nie ma w sprzedaży jasnych odcieni ale gdy już znalazłam zapychał mnie i prowadziło to do wysypu.
    LILY LOLO to mój ideał. Mogę sobie budować krycie bez obaw stworzenia "maski". Gama kolorów jest również bardzo dobrze rozbudowana, ponieważ ma ona podział na tony ( naturalny, ciepły etc. ).
    Nie zapycha <3 skład jest minimalny, naturalny.
    Zaryzykowałabym ze stwierdzeniem, że od kiedy go używam stan mojej cery się poprawił. Aplikacja pędzelkiem typu flat top ( ja posiadam hakuro h50 ) to czysta przyjemność!
    Nie tworzy pudrowego efektu ... a bardziej satynowy (?)
    Spokojnie idę do szkoły i nie muszę się martwić , ze zacznę się świecić , bo podkład 6 h na pewno wytrzyma ! To dla niego żaden problem Dodam, że mój odcień to "CHina DOll "
    Serdecznie polecam !!!

Chcesz pochwalić Angie98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dosc fajny i lekki, ale wole Annabelle
  • Oceniam kolor Popcorn
    moje inne odcienie to - GA lasting silk 4.5, luminous silk 4.0, bobbi brown skin 2.5, revlon 180/200, rimmel wake me up 100, bourjois 52, YSL touche eclat B30, MAC NC20)
    Annabelle Minerals Golden Fair, Meow Cosmetics Flawless Feline Manx 3

Lekki, dobry dla cer ktore nie maja mega duzych problemow Trzyma sie dlugo, ladnie wyglada, ma tendencje do podkreslania porow, fajnie wspolgra z wieloma pedzlami, dobry dla wrazliwych cer.

Ale to nie jest do konca to, jednak zdecydowanie bardziej urzeklo mnie Meow Cosmetics Flawless Feline oraz Annabelle Minerals, gdzie mamy o wiele wiecej za polowe ten ceny.

Nie jest tez zbytnio wydajny, jednak potrzeba wiecej warstw zeby uzyskac satysfakcjonujace krycie, a nie jestem fanka duzego krycia, wiec to mowi samo za siebie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, Popcorn

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie trafiłam z kolorem, słabo kryjący podkład
  • Na sam początek dodam że firma Lily Lolo ma bardzo słabą taktykę, ponieważ nie można przed zakupem większej pojemności, zwyczajnie zamówić jakichś próbek podkładu. Jest to możliwe jedynie przy zakupie pełnowymiarowego produktu...Daje za to ogrmny minus dla firmy i uważam że jest to straszne utrapienie dla klientek! Niestety kupując za pierwszym razem totalnie nie trafiłam z kolorem. Mimo że patrzyłam na swatche i próbowałam znaleźć odcienie na zdjęciach w internecie, zakup totalnie się nie udał. Wybrałam odcień Warm Peach, myślałam że to będzie podkład dla jasnej karnacji w żółtych tonach. Może i miał zółte tony, ale na pewno nie był dla jasnej karnacji...Duuużo za ciemny. W moim przypadku prędzej by się sprawdził odcień China Doll, ale coż tak to jest popatrzeć sobie na swatche...Rzeczywistość jednak bywa brutalna :P Podkładu używałam może ze dwa razy, ale niestety wyglądało to jakbym się obsypała pudrem dla mulatki. Nie uzyskałam żadnego krycia, tylko same plamy...Myślałam że to będzie świetna alternatywa dla pokładku Anabelle Minerals, który ma genialne krycie (mnie jednak zapycha i szczypie w oczy). Podkład odstawiłam w kąt i strasznie się zraziłam do tej marki. Po otwarciu opakowania podkładu przecież nie zwrócę, a co mam zrobić z za ciemnym odcieniem? Podkład tak czy inaczej udało mi się odsprzedać..uff..aczkolwiek na chwilę obecną jakoś mnie ta marka do siebie nie przekonała . Pierwszy zakup a tu taki klops...Próbki ludzie oferujcie albo zróbcie dobre swatche, a nie człowiek kupuje i się wkurza.

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Juz na zawsze razem
  • Kupiłam go ze względu na to ze wszystko mnie zapychalo.na początku byłam nastawiona sceptycznie,że nie będzie krył a to długo się utrzymywał...jednak moje wątpliwości zostały rozwiane po przetestowaniu go. Kryje,nie jakoś mocno,ale..długo się utrzymuje a do tego pomaga w dbaniu o cerę. No i ma dość duży wybór odcieni.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sikoraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe krycie!
  • Podkład Lily Lolo niestety u mnie się nie sprawdził. Bardzo słabo kryje, jest dosyć drogi i niewydajny. Jest to raczej podkład dla kogoś kto ma ładną cerę i chce tylko wyrównać koloryt.

PLUSY:
    + duża gama kolorystyczna
    + nie tworzy efektu maski
    + nadaje piękne matowe i naturalne wykończenie
    + skład- prosty i naturalny

MINUSY:
    - słabe krycie
    - cena
    - wydajność

Używam tego produktu od: kupiłam z ciekawości rok temu, zużyłam jedno opakowanie.

Chcesz pochwalić _dzoana_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Podkreśłi każdą linię na skórze...
  • Wycofali mój EDM IT base Fairly Light. Chciałam być mu dozgonnie wierna. Muszę go czymś zastąpić. Kupiłam barely buff i blondie w małych opakowaniach - kolory ok, blondie idealny. Krycie średniak. Poza tym od razu wchodził w każde zgięcie skóry, każda linia podkreślona. Obojętnie ile się nałożyło. Tragedia. Mam może w chwili obecnej skórę nieco "odwodnioną" jakby wewnętrznie z izotretynoiny (co prawda biorę obecnie co 3-ci dzień najniższą dawkę i nie jest to kuracja wysycająca - taka była pierwsza i druga, a ta 3-cia taka nie musi być - ma na celu dopomóc cerze, bo coś się jednak małego pojawiało po skończeniu 2-giej, jednakże nie ma większych problemów - kwas hialuronowy tabletki, żeby nawodnić i ZSK kwas hialuronowy z olejami, bo uczulenia chwytają= świetnie). Ale EDM nigdy mi niczego takiego nie zrobił! Różnica nie do opisania.

Używam tego produktu od: kilka razy i może jeszcze wykończę jak mi się wszystko inne skończy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe słoiczki nie całe

Chcesz pochwalić pea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo naturalnie wygląda
  • KRYCIE
    -/+ lekkie do średniego, można je budować

WYGLĄD NA TWARZY
    + bardzo naturalny, najbardziej ze wszstkich podkładów jakie miałam, nie wygląda sucho
    - potrafi podkreślić suche skórki

Kolory są super ja używałam Warm Peach

TRWAŁOŚĆ
    Utrzymuje się do kilku h nie jest specjalnie długo matowy

- Nie jest wydajny, jeśli potrzeba jest zwiększyć krycie to trzeba go dużo nałożyć.
    - pyli się i może dostawać się do płuc

NIE ZAPYCHA

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Bardzo chciałam używać minerałów, ale po prostu nie umiem się z nimi obchodzić. Wypróbowałam kilka podkładów mineralnych, ten był z nich wszystkich najlepszy, ale mimo wszytko do niego nie wrócę. Generalnie, ładnie wyglądał na twarzy, dość dobrze ukrywał drobne niedoskonałości, ale przy mojej mieszanej cerze praktycznie po godzinie, dwóch schodził z twarzy i niemalże przy każdym dotyku na twarzy zostawał ślad. Również niestety wysuszał cerę. Wiele osób zachwala trwałość podkładów mineralnych, stąd wnioskuje, że po prostu nie potrafię ich nakładać, ale po zużyciu praktycznie całego opakowania Lily Lolo, stwierdzam, że chyba już nigdy się nie nauczę ;p A szkoda, bo jeden z największych plusów tych podkładów jest ich boski skład ^^

Używam tego produktu od: ok roku

Chcesz pochwalić Hiromi_Ise za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • + dobrze kryje, ja go używam jako pudru wykańczającego makijaż (po fluidzie), ponieważ lubię mocne krycie
    + matuje lepiej niż Annabelle Minerals
    + nie wysusza
    + każdy dobierze odcień
    + wydajny
    + zdrowy skład
    + cena

- umie się zrolować w ciągu dnia, szczególnie przy nosie

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny tak jasny
  • Kupiłam ten produkt ze względu na jasny kolor (porcelain) a także to, że jest mineralny (mam cerę trądzikową).
    Kolor całkiem ok, jasny, neutralny, jak dla mnie mógłby być jeszcze jaśniejszy ale nie odcina się. Krycie ma lekkie do średniego, nakładam go pędzlem Hakuro H54, nie dla osób które chcą dużo ukryć, ale mi odpowiada bo zależy mi tylko na tym by zaczerwienienia zbyt się nie wyróżniały (nie zakrywa ich, są wciąż widoczne). Trwałość oceniłabym na średnią. Moja cera przetłuszcza się w strefie T, nosze okulary co w moim wypadku pogarsza sprawę. W miejscu gdzie oprawki dotykają nosa po ok. 4h podkład zbiera się dość nie estetycznie, a na części skóry go już nie ma. Na reszcie twarzy trzyma się ok. 8h. Nie zapycha mnie, nie wysusza ani nie wysypuje mnie po nim.
    Nie kupiłabym go ponownie ponieważ kolor nie spełnia moich oczekiwań co do jasności.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż jedno

Chcesz pochwalić EmiliaKumorek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij