Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Powiększ Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 77,81 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Skład: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue.

Cena: 12GBP / 10g ; 1,25 GBP / 0,75g
/s/

• Pierwszy minerał.
  • Dobry podkład, stosuję go na korektor Blush Away z tej samej firmy przykryty Studio Finishem z MACa, daje zadawalający i naturalny efekt. Posiadam kolor China Doll, jestem blaaada i ten kolor bardzo mi odpowiada, także polecam bladziochom o żółtych tonach.

+ skład
    + opakowanie
    + duża gama kolorystyczna
    + naturalny efekt
    + dość długo się utrzymuje
    +/- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lilpeep za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • dobry
  • Przygodę z minerałami zaczęłam od Lily Lolo, właściwie powinnam powiedzieć "udaną przygodę" bo wcześniej miałam ciastujący się podkład z bare minerals.

Zamówiłam próbki i wybrałam dla siebie odcień poprcorn. Gdy byłam bardziej opalona dokupiłam ciemniejszy odcień Warm Honey. Podkład całkiem nieźle spisuje się na mojej cerze tj ładnie się aplikuje i stapia, kolory bardzo dobre, idealnie pasują do mojej szyi, nie ciemnieją znacznie.

Po ok 2 godzinach zaczynam się świecić, mimo wcześniejszego przypudrowania, po ok 3-4 godzinach jest już zważony w okolicach nosa ( mam mieszaną cerę). Wydaje mi się, że podkład ten będzie lepiej wyglądał na cerze normalnej czy suchej. Na tłustej podejrzewam, że szybko spłynie. Trwałość - średnia, zwykle po ok 5 godzinach muszę już uzupełnić ubytki dlatego nie stosuję go w dniach gdy szczególnie zależy mi na trwałości makijażu.

Czy służy mojej cerze? Myślę, że tak i to bardziej niż płynne podkłady.

Wydajność nie jest wielka, używany codziennie wystarcza mi na ok 6 miesięcy. Odcień Popcorn już mi się skończył i raczej nie kupię kolejnego, testuję inne firmy i mając obecnie porównanie wydaje mi się, że Lily Lolo jest średni jeżeli chodzi o to jak podkład wygląda na cerze, wydajność i cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału ni ma
  • Cóż, z podkładami mineralnymi mam ostatnio do czynienia na tyle dużo, że już dokładnie wiem, co jest dobre a co nie i co lubię a czego nie.

Lily lolo niestety nie polubiłam.

Najlepszy dla mnie kolor to Warm Peach.

Generalnie jeśli już jesteśmy przy kolorach, to nie jest to najmocniejszą stroną LL. W moim wypadku kolor po jakimś czasie od nałożenia ciemniał dość znacznie a wcale nie mam tłustej skóry, co warto zaznaczyć

Podkład jest dosyć suchy, podkreśla suche skórki i generalnie nie polecam posiadaczkom skóry suchej, nie będziecie zadowolone.

Kolejnym jego minusem jest słabe krycie. Nie będzie się on nadawał również dla osób ze skórą problemową. Z trudem przykrywa zaczerwienienia o innych poważniejszych niedoskonałościach skóry nie wspominając

Reasumując, nie nadaje się do skóry suchej- bo podkreśla suche skórki, tłustej-bo ciemnieje ani do problematycznej-bo nie kryje.

Dla kogo jest? Dla osób z cerą normalną bez żadnych niedoskonałości. Można się wtedy pomyrhać takim podkładem LL dla lepszego samopoczucia i wyrównania kolorytu.

Używam tego produktu od: Testowałam około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić IgnisDivine za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest podkład idealny
  • Podkład jest świetny Zużyłam już dwa opakowania, w sumie jakiś rok temu go używałam bo teraz brak gotówki.. I to jest właśnie jedyny minus. Ale jak będzie przypływ kaski to na pewno zakupię ponownie
    - świetny kolor, ja miałam bodajże odcień POPCORN
    - dobre krycie
    - nie zapychał
    - nie uczulał
    - świetny skład (staram się na to zwracać uwagę)
    - wygodny w użytkowaniu
    - raz nałożony starczał mi na cały dzień
    - "wżerał się" w skórę, dzięki czemu nie musiałam się martwić o swój wygląd w ciągu dnia
    - nie wysusza
    - jego dwoma minusami jest cena i dostępność. Kupowałam go na stoisku w Reducie ale niestety zlikwidowali i teraz jest dostępny tylko online.

Ale cenię go głównie za skład, ma bardzo przyjazny i wiem, że krzywdy mi nie wyrządzi Ogólne wrażenia mam bardzo dobre, także gorąco polecam miłośniczkom naturalnego makijażu

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe słoiczki

Chcesz pochwalić marlii222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super naturalny i dyskretny podkład
  • Mój kolor: Blondie

Moją przygodę z kosmetykami mineralnymi zaczełam właśnie od firmy Lily Lolo. Szukałam czegoś delikatnego do wyrówniania koloru skóry, zakrycia niedużych niedoskonałości (mam cerę raczej bez problemów z trądzikiem, za to jest parę blizn, popękane naczynka) i czegoś co by NIE DAWAŁO EFEKTU MASKI! Nie wytrzymywałam już z płynnymi podkładami i to był strzał w dziesiątke. Jest lekki, nie zapycha, oczywiście troszkę chodzi w zmarszczki mimiczne (jak każdy kosmetyk) ale nie jest to tak widoczne jak w przypadku płynnych podkładów. Świetnie ujednolica, nie trzeba smarować się aż po dekolt bo dopasowuje się do odcienia cery.

Kolejnym super plusem jest to, że uważam go za idealny produkt dla kobiet starszych. Długo szukałyśmy z mamą (dla niej) podkładu który byłby bardzo dyskretny, ale jednak nadawał blasku, świeżosci skórze. W przeciwienstwie do płynnych podkladów ten nie postarza, nie podkreśla zmarszczek i jest bardzo lekki - idealny.

Jedną wadą jest krycie : opisałabym je jako lekkie/średnie. Kiedy mam gorszy dzień mieszam go z korektorem tej samej firmy i daje w 100% rade więc przy zakupie podkładu warto od razu kupić korektor dla lepszego krycia.

Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden słoiczek

Chcesz pochwalić suuuperaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Oceniam podkład \'Popcorn\'
    Aplikacja: na sucho Flat Top

Swoją przygodę z podkładami mineralnymi zaczęłam właśnie od Lily Lolo i był to strzał w dziesiątkę.
    Dzięki poradom w internecie udało mi się zamówić dwie próbki podkładu - oba bardzo dobrze wyglądające na mojej skórze. Ostatecznie wybrałam właśnie Popcorn.
    Zamówiłam duże opakowanie i przyrzekłam mu wierność po grobową deskę

Plusy:

* Nie zapycha
    * Idealnie stapia się ze skórą - brak efektu mąki na twarzy
    * Nie ściera się - zostaję ze mną aż do demakijażu
    * Nie warzy się ani nie zbiera w zmarszczkach
    * Idealny na lato

Minusy:

* Jako posiadaczka cery suchej muszę go nakładać na dobrze nawilżoną skórę. Inaczej podkreśli suche skórki.

Ogólnie bardzo go polubiłam i nie zamienię na żaden inny podkład. Efekt na twarzy jest bardzo naturalny , do tego stopnia, że niektórzy sądzą że mam taką ładną buzię i się nie maluję. Krycie nie jest zbyt duże, ale akurat dla mnie nie ma to znaczenia.

Używam tego produktu od: 04.2015r.
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić douxdoux za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo polubiłam
  • Mój kolor: Warm Honey.
    Aplikacja: pędzlem Super Kabuki Lily Lolo.

Z podkładem Lily Lolo miałam trudne początki. Zamówiłam kiedyś kilka próbek, ale nie udało mi się trafić z kolorami, nie miałam wtedy też wystarczająco dobrego pędzla, stan cery też był inny i z tego powodu próby były nie udane.

Po pewnym czasie, po przejrzeniu swatchy w internecie wybrałam kolor Warm Honey, to był dobry wybór.
    Na stronie sklepu są podane typy kolorystyczne i kierując się tymi poradami trochę łatwiej wybrać kolor.

Kluczowy okazał się wybór pędzla, specjalnie z tej samej firmy. Wybrałam super kabuki. Byłam bardzo zdziwiona, że podkład aplikuje się tak dobrze , przy tym efekt jest naturalny. Podkład daje delikatny efekt, nie kryje zbyt mocno, akurat dla mnie to zaleta, nie lubię efektu maski i ten podkład go nie robi.

Podkład Lily Lolo nie kryje zbyt dobrze, przydatny jest korektor.

Wpływ podkładu na cerę bardzo pozytywny. Widzę, że delikatnie matuje i utrzymuje się prawie cały dzień. Trzeba jednak mieć dobrze dobrany krem, nie zbyt tłusty, ale dobrze nawilżający.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić losek78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie polubiłam go
  • Ocena dotyczy koloru "Butterscotch" .

Na szczęscie, swój egzemplarz odkupiłam kiedyś na Allegro i miałam tylko jakieś 2/3 opakowania. Piszę "na szczęście", bo nie polubiłam tego proszku.

Mam cerę mieszaną i lekko wrażliwą. Kupilam podklad pod wpływem wielu pozytywnych recenzji na YT. I to był błąd.

Podkład powoduje całkowite, ale nieładne zakrycie porów, jak dla mnie- efekt tandetnej maski. Nakładałam go plaskim pędzlem "flat top", ruchami stemplującymi, a więc raczej prawidłowo. Zawsze jednak mialam wrażenie, że mam go za dużo na twarzy i wygląda to sztucznie. Na twarzy prezentował się jak "spekana ziemia" i zawsze musiałam to korygować wilgotnym pędzlem.

Plusy:

+ sklad ma przedni, pozbawiony zbędnej chemii
    + duże opakowanie
    + duży wybor kolorów
    + wydajność
    +ujednolica kolor skóry
    +nie testowany na zwierzętach

Minusy:

- niekorzystny wpływ na wygląd cery
    - złe krycie
    - beznadziejna wręcz trwałość w okolicy nosa, gdzie noszę okulary- ścierał się i rolował w bardzo brzydki sposób
    - efekt maski
    - podkreślał wszystkie suche skórki oraz załamania i drobne zmarszczki (innych nie mam)
    - podkreślał pory, zamiast je maskować
    - miałam wrażenie, że moja skóra nie oddycha i jest ściągnieta
    - drażnił moją cerę, jak wiele mineralnych kosmetyków (np. pudrów, cieni)
    -wysusza skórę
    - cena

Mam cerę mieszaną, trochę wrażliwą, która lubi trochę świecić się w strefie T w ciagu dnia i ten podklad nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: 3 lata- co jakiś czas dawałam mu szanse, ale to już koniec
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego, resztę chyba wyrzucę

Chcesz pochwalić super za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale wady ma
  • Ogólnie podkład jest świetny, wspaniale wygląda na cerze. Idealnie dopasowuje się do naszej naturalnej karnacji.

Jednak tak jak napisałam w tytule - swoje wady niestety ma. Kiedy mamy upały może nie sprawdzić się u nas za dobrze. Kiedyś podczas robienia makijażu, kiedy było ponad 30 stopni, zaczęłam lekko pocić się nawet na twarzy, pojawiły się krople na brodzie i czole, a podkład niestety 'odszedł' od skóry. Jednak dla mnie ta sytuacja nie miała większego znaczenia, bo przydarzyła mi się tylko raz, a tak poza tym podkład zawsze dobrze się sprawdzał.

Plusów ma znacznie więcej, brak efektu maski, świetny mat. Gdyby tylko nie kończył się tak szybko, minowałabym go z pewnością moim hitem.

Jednak polecam ten produkt jak najbardziej, sama pewnie jeszcze nie raz się na niego skuszę

Mój odcień to China Doll

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Anahi666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Pierwszą najważniejszą rzeczą przy mojej cerze jest to czy podkład mnie zapycha. Podkłady Lily Lolo są jednymi z nielicznych które nie odbijają się negatywnie na moim zdrowiu.
    Faktycznie nie nadaje się do cery suchej. Posiadam cerę mieszaną, bardziej tłustą i potrafi ją wysuszyć, dlatego, zawszę po spryskuje ją jeszcze oliwką. Jednak właśnie to, że ma on skłonności do wysuszenia zapewnia że moja cera jest matowa i nie przetłuszcza jej.

Przy podkładzie nie zależało mi na kryciu tyle co na jak najbardziej naturalnym wyrównaniu kolorytu twarzy. W tym spisuje się świetnie.
    Jego wielkim plusem jest to, że nie czuć, że ma się go na twarzy. To też dla mnie priorytet, bo wszelkie podkłady w kremie tylko pogarszały wygląd mojej tłustej cery i wręcz spływały. Wygląda niesamowicie naturalnie i ładnie wchłania się w koloryt cery. Wydaje się być wydajny, ale nie używam go codziennie. Ma praktyczne opakowanie z siteczkiem.

Jest duży wybór odcieni, nawet aż za duży i ciężko się zdecydować, ale za to każdy znajdzie coś dla siebie.. Kupiłam go na Costasy.pl Cena wysoka, ale często jest w promocji i co ważne są dostępne próbki, więc możemy nimi rozwiać nasze wątpliwości.

Długo poszukiwany ideał

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić jennyy17 za czytelną i pomocną recenzję?