Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Katelicious

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Skład: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200

/s/

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Ulubieniec od lat.
  • Nie pamiętam kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po ten lotion. Wiem jednak, że od tej pory gości u mnie co jakiś czas a ja stale jestem zadowolona z efektów jakie daje.

Produkt ten wprost niesamowicie sprawdza się na mojej skórze głowy (włosy omijam - denat) powodując wysyp 'baby hair' i zaprzestanie wypadania. Przyspiesza również tempo wzrostu włosa, ale nie spektakularnie (za to odejmuję pół gwiazdki)

Produkt ten należy używać systematycznie, żeby zaobserwować efekty. Wydajność zależy od... opakowania. Zużyłam ich kilka i niektóre zużywały się szybciej, niektóre wolniej. A skórę spryskuję bardzo obficie.

Cena jest kwestią dyskusyjną bo waha się w granicach 20-40zł(!) zł.

Nie jest to dla mnie produkt codziennego użytku - bałabym się wysuszenia oraz przyzwyczajenia skóry. Traktuję go jako kurację (zużywam jedno opakowanie) gdy włosy są w gorszej kondycji.

Używam tego produktu od: Od lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jest skuteczny!
    Jak rzadko można to napisać o jakimś kosmetyku...

Zakupiłam go wyłącznie po to, aby moje włosy rosły szybciej. I tak też się stało. W ciagu miesiąca, zamiast zwyczajowego ledwo-ledwo 1cm, urosły około 2 cm.
    Dla mnie to szalona radość.

Lotion ma intensywny zapach, ale pryskany na skórę głowy nie robi na nie wrażenia. Zapach nie jest nieprzyjazny dla otoczenia.

Jeśli chodzi o wydajność to zależy ona od dwóch czynników:
    1. wersji - odnoszę wrażenie, że są różne wersje rurki atomizera. Jedne psikają "więcej".
    2. woli użytkowniczki i tego, ile leje sobie na głowę.

Ja szczerze polecam!

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorceress_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Produkt ten jest skuteczny, ale ze względu na parę nieudogodnień nie kupię go ponownie.

*Lotion ma bardzo intensywny ziołowy zapach - jednym ten zapach nie odpowiada, dla innych jest przyjemny.

*Produkt po użyciu zostawia ślad użytkowania - włosy są mokre (i wyglądają na trochę przetłuszczone) dlatego zalecam używania go na noc.

Włosy po regularnym stosowaniu rzeczywiście mniej się przetłuszczały, ale głowę i tak codziennie musiałam myć.

Podsumowując produkt jest skuteczny, daje efekty podłuższym czasie stosowania, ale jest dość uciążliwy w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić MoonDark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem co o Nim sądzić
  • Kupiłam go dość dawno, mam włosy strasznie łamliwe suche i wypadają mi w nadmiernych ilościach. Po zasięgnięciu pozytywnych opinii na wizażu postanowiłam wypróbować ten oto produkt.
    Zacznę od tego, że zapach na początku może odrzucać jest silnie ziołowy z dodatkiem alkoholu ale szybko ulatnia się z włosów.
    Sam produkt nie wpłynął jakoś " specjalnie" na wypadanie wlosów jednak po stosowaniu zauważyłam duzo nowych baby hair na głowie co oznacza, ze jakoś na skórę głowy działał
    Używalam go systematycznie jednak gdy skończyłam opakowanie następnego już nie kupiłam, sama w sumie nie wiem dlaczego chyba cena zaważyła ja w aptece u siebie dałam za niego ponad 20 zł a tak naprawdę żadnej rewelacji po Nim nie było.
    I chyba nie powrócę do niego chyba, ze znalazłabym go w jakiejś mega promocji
    Polecam do wypróbowania , baby hair gwarantowane.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio na jeża.
  • Trzy gwiazdki daję za:
    +wydajność
    +baby hair( ale tylko na ''zakolach'')
    +atomizer, który fajnie rozpyla, da się dotrzeć do skalpu, zostawie sobie na inne wcierki,które będe rozpylać z tej butelki

działanie?
    Dla mnie zerowe.
    Mam wrażenie że nadmiernie przetłuszcza włosy, stosowany na mokro.
    Nie powoduje łupieżu , nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza,
    Zapach drażniący, na szczęscie szybko się ulatnia z włosów, szkoda tylko że z łazienki nie ulatnia się tak szybko
    Ogólnie nie poprawia jakoś specjalnie kondycji włosów, nie robi nic z lśnieniem, rośnięciem, puszystością.
    W mojej łazience zbędny, dobrze ze się skonczył

Używam tego produktu od: trzech i pół miesięcy

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast pomóc - podrażnił
  • -/+ cena - za produkt zapłaciłam ok. 25zł
    - kupiłam z nadzieją, że lotion wyeliminuje problem z łupieżem i podziała jak wspomina ulotka przeciwzapalnie. właśnie byłam po doprowadzeniu skalpu do porządku z powodu swędzącej skóry głowy...zaczęłam dzielnie wcierać lotion z nadzieją, że zapobieże zawrotowi ww. objawów. jakież było moje zdziwienie iż po psiknięciu na skalp piecze! no ale tak... alkohol na pierwszym miejscu w składzie. zaczęłam zatem psikać umiarkowaną ilość na rękę i delikatnie wcierać w skalp. po ok. 2 tygodniach (wcieranie co drugi dzień) nabawiłam się małych ran i strupków na skórze głowy. winowajaca? seboradin. temu panu zdecydowanie podziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie polecam
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów i myślałam, że ten lioton chociaż trochę mi pomoże, niestety - na mnie nie działa.
    Włosy lecą jak leciały...
    Jak dla mnie produkt również niesamowicie PRZYCZYNIA SIĘ do szybszego przetłuszczania włosów... W trakcie używania liotonu musiałam myć włosy codziennie!! Czasami po wieczornym myciu, rano miałam na głowie dosłownie smalec :/

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nyiloveu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie dla osób z wrażliwą skórą
  • Ogólnie produkt jest dobry. Wzmacnia włosy, zmniejsza wypadanie, poprawia ich ogólną kondycję.
    Jednak bardzo drażni skórę głowy. Mam azs i lotion przesuszył mi skórę, spowodował małe ranki, krostki. Z tego też powodu musiałam używać go dość oszczędnie.
    Produkt jest bardzo wydajny. Dobrze się go aplikuje, można z łatwością dozować ilość produktu.
    Minusem jest na zapach - utrzymuje się przez długi czas, nawet po umyciu głowy.
    Ogólnie polecam, ale nie dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić allmode za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty spróbowania
  • Kupiłam go w krytycznym momencie moich włosów, bo poleciła mi go moja fryzjerka na wypadanie. Stosowałam go tylko na noc, najpierw przez okres 3 tygodni. Wyregulował moje włosy, przestały tak strasznie wypadać (chociaż wypadały). Nie wyobrażam sobie stosowania go np przed układaniem fryzury, gdyż jego zapach jest bardzo nieprzyjemny. Ja rozdzielam włosy robiąc przedziałki,spryskuję skórę a potem masuję. Jest mega wydajny. Wystarcza na 5- 6 kuracji 3 tygodniowych (z przerwami). Wg mnie można go wypróbować

Używam tego produktu od: 10 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety mi nie pomógł
  • Po dobrych recenzjach w czasach wzmożonego wypadania oczywiście postanowiłam ją wypróbować.
    Pierwsze wrażenie? Okropny smród! Jednak szybko to przebolałam,bo zwykle liczy się dla mnie działanie aniżeli piękny zapach więc zabrałam się do codziennego nakładania.
    Mimo skrupulatności i systematyczności wcierka nie zdziałała nic...
    Włosy jak wypadały tak wypadały,po kilku tyg. zrobiłam drugie podejście i było tak samo

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Preparat okazał się słabszy niż serum tej samej firmy. Niby obietnice producenta podobne, aczkolwiek ten produkt nie dorównuje działaniu szamponu. Używałam ich równocześnie, a później zamiennie i widziałam wyraźnie, że sam szampon daje wystarczający efekt. Preparat kupiłam razem z nim, ale jego używanie nie było koniecznie. Lekko nawilżał włosy i zapobiegał przetłuszczaniu się, więc mogłam sobie pozwolić na mycie głowy co 2-3 dzień. Włosy były nieco bardziej uniesione podczas modelowania, więc preparat pomagał mi w układaniu fryzury. Jednak moim zdaniem bez rewelacji, spokojnie wystarczy szampon, szczególnie, że jest on tańszy niż preparat, a działa wielofunkcyjnie ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwoneusta21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo spoko, ale włosy mi po nim nie "ruszyły" ze wzrostem
  • Napiszę wprost: kupowałabym ten produkt, gdyby tylko Jantar nie działał na mnie lepiej.

ZALETY:
    - Seboradin sprawiał, że włosy przestały mi wypadać, i to jest jego największa zaleta
    - kosztował dużo, ale w porównaniu z pojemnością innych tego typu produktów, nie ma na co narzekać
    - idealnie nakłada się go na włosy. pomysł z atomizerem i przeźroczystą buteleczką, dzięki ktorej widać, ile płynu zostało w środku opakowania, jest genialny. Bardzo lubiłam wieczorny rytuał spryskiwania głowy tym cudem
    - nawet zapach uznaję za zaletę, bo jest wyraźny, prawdziwy, nie pachnie zachodnią chemią kosmetyczną, tylko moim dzieciństwem i Polską. jest twardy, trudny, capi na dłużej i wstydziłam się go przy chłopaku, ale mimo wszystko w normalnych warunkach mijał po parunastu minutach (do godziny), pozostawiając po sobie zapach świeżości
    - to mocny kosmetyk, ale głowa mnie po nim nie swędziała ani nie była podrażniona
    - wydajny

WADY:
    - poza zahamowaniem wypadania włosów, nie zrobił mi nic. A liczyłam w skrytości ducha na pare centymetrów włosów więcej...

Podsumowując, naprawdę polecam kobietom, którym włoski wypadają. Mnie pomógł (mam 30 lat), mojej mamie nie aż tak bardzo (ma 60 lat). Mimo wszystko uważam, że warto.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny
  • Odżywka uratowała mnie gdy bardzo wypadały mi włosy.

Suplementy nie pomagały ani maseczki.
    Miałam bardzo przetłuszczające się włosy i wymagały mycia codziennie.
    Wypadały garsciami mocno mi się przerzadziły.
    Pani w aptece poradziła mi Lotion.
    Zapach- nie jest zły.
    Po ok 3 tygodniach włosy przestały wypadac i przetłuszczac się.
    Stały sie bardziej puszyste i uniesione u nasady.
    Jego dużym plusem jest wspomaganie leczenia ŁZS i naprawde działa (po ok tygodniu problem mojego taty zniknął).Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Kasia19909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez uniesień, ale nieco pomaga
  • Korzystam z całej serii, z lotionu głównie zaraz po myciu, na wciąż wilgotne włosy - mam wrażenie, że na sucho jego skład jest nieco zbyt mocny. Wcieram w skórę głowy jak zwykłą wcierkę i delikatnie pryskam po długości.

Plusy:

+ razem z resztą serii - przyczynia się do zmniejszonego wypadania
    + pomaga przedłużyć świeżość włosów, przetłuszczają się wolniej, a w sytuacji kryzysowej może lekko poratować, kiedy odświeżyć się trzeba na zaraz
    + świetnie działa odkażająco
    + opakowanie jest poręczne, atomizer w porządku
    + nieco wzmacnia włosy

Neutralnie:

* zapach jest specyficzny, ale niezbyt mocny i znika szybko
    * niektórzy twierdzą, że wspomaga porost, ale u siebie tego nie zauważyłam
    * przy używaniu takim jak moje wydajność jest umiarkowana - mam jeszcze między 1/2 a 1/3 opakowania
    * cen adekwatna do jakości i wydajności; polecam kupować bezpośrednio u producenta na Allegro, wychodzi jakieś 20zł (szampon oraz balsam również) + 5zł przesyłka

Minusy:

- alkohol na pierwszym miejscu w składzie, więc sporo osób może podrażnić

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Chcesz pochwalić saintfreak za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Wybawca
  • Uratował mnie ,
    borykałam się od dawna z nasilonym wypadaniem włosów
    stosowany regularnie praktycznie zniwelował ten proces.
    Włosy są mocniejsze
    zdrowo błyszczą
    dobrze się układają
    wypadają w znikomych ilościach

Stosuję od czasu do czasu w ramach profilaktyki

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 op

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Na początku opiszę czemu zaczełam go stosować:
    -4 lata temu włosy zaczęły mi się strasznie sypać, zaczełam brać skrzyp w tabletkach i używać różnych szamponów i odżywek.
    -włosy podczas czesania przed myciem zostawały na szczotce, podczas mycia się jakieś włosy mi na nogach się osadzały, po użyciu odżywki miałam mnóstwo włosów między palcami, po umyciu czeszę włosy grzebieniem z grubymi i rzadkimi zębami i też mnóstwo włosów było po uczesaniu
    -2 lata testowałam różne produkty bez skutecznie

Teraz używam szamponu seboradin niger do włosów przetłuszczających się i wypadających oraz tego lotionu, a efekt:
    -włosy znacznie mniej się przetłuszczają (kiedyś gdy miałam uczelnię na 8 a o 20 szłam na imprezę lub na jakieś spotkanie ze znajomymi to musiałam rano umyć włosy i koło 18 - teraz myję rano, a następnego dnia zrobię warkoczyć i nadal wyglądają świeżo, ale nie są już tak puszyste)
    -mniej wypadają (podczas każdej z czynności mycia moich włosów nie wypada mi ich mnóstwo, ale pojedyńczo, a podczas czesania po myciu ani jeden włos mi nie spada z głowy)

Poza tym nie widzę więcej jego zalet, bo:
    -nie ładnie pachnie (ale na szczęcie jak się suszy włosy to zapach szybko się ulatnia)
    -jest drogi (w sklepie 30-35zł, w internecie ok 23-25zł z przesyłką)
    -jak nie używa się odżywki do suchych włosów od 1/3 długości włosów aż po końce (liczone od nasady głowy) to włosy są strasznie przesuszone, mimo że mam super przetłuszczające się włosy

Jednak ten produkt zadziałał na to na co inne produkty u mnie sobie nie radziły. Przez to pozostanę przy nim, albo co 2-3 buteleczkę zamienię na inny produkt tej samej firmy, oraz planuję zakup balsamu z tej samej serii co lotion, ale to jak skończy mi się odżywka, którą używam po myciu przed zastosowaniem lotionu.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 6/7 butelki zużyłam

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt.
  • Kupiłam ten produkt wraz z szamponem i balsamem z tej samej serii kiedy radykalnie ścięłam włosy. Chciałam przyspieszyć ich porost oraz zapobiec wypadaniu, a także je wzmocnić. Produkt ten zdecydowanie sprawdził się na moich włosach i szczerze mogę go polecić.

+ Wygładza i wzmacnia włosy.
    + Sprawia, że włosy są przyjemne w dotyku.
    + Używany wraz z szamponem i balsamem z tej samej serii przyspiesza porost włosów i zapobiega przetłuszczaniu się włosów.

- Cena.
    - Charakterystyczny zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu (mnie osobiście nawet się podobał).

Używam tego produktu od: 2 miesiące (2 lata temu).
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomógł
  • O lotionie Seboradin Niger słyszałam wiele pochlebnych opinii już kilka lat temu. Od kilku miesięcy borykam się ze wzmożonym wypadaniem włosów spowodowanym głównie stresem oraz silnymi lekami. Kurację rozpoczęłam w połowie sierpnia. Zdecydowałam się na szampon i lotion z tej serii, ale szampon niekoniecznie przypadł mi do gustu ze względu na SLS w składzie. Lotion jest bardzo wydajnym produktem i spokojnie wystarcza na ok. 3 miesiące kuracji. Cena w stosunku do wydajności jest naprawdę niewielka. Nie do końca podoba mi się sposób aplikacji ( atomizer), więc przelałam sobie wcierkę do buteleczki po Joannie. Płyn głównie aplikuję zaraz po umyciu włosów, kiedy skóra jest jeszcze rozgrzana. Przyznam, że nie zawsze jestem regularna i czasami zapominam o wcieraniu płynu, ale nie zauważyłam, aby skuteczność działania była obniżona.

Na plus :
    - skuteczność, na początku zahamował wypadanie, po jakimś czasie wypadało ich więcej, ale było to spowodowane wypychaniem starych włosów z cebulek
    - mnóstwo nowych włosów, teraz na głowie mam tyle antenek, że aż miło patrzeć
    - przyspiesza wzrost
    - wzmacnia, włosy stają się grubsze i bardziej mięsiste
    - bardzo ekonomiczny, jedna buteleczka wystarcza na średnio na 3 miesiące kuracji

Neutralnie:
    - forma aplikacji, atomizer nie jest taki zły, ale wolę formę aplikatora z dziubkiem
    - zapach rzepy, ale dla wartości leczniczych warto się pomęczyć

Na nie :
    - zbyt duża ilość alkoholu, osoby z wrażliwą skórą głowy bądź jakąś dermatozą ( łuszczyca, atopowe zapalenie skóry) mogą odczuwać lekki dyskomfort prze aplikacji.

Podsumowując, jestem jak najbardziej na tak. Warto stosować w okresie jesienno -zimowym. U mnie sprawdził i będę do niego wracać. Warto pamiętać, że po 3 tyg. stosowania powinno się odstawić produkt na tydzień.Używam tego produktu od: 3, 5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rita_hayworth za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Moim zdaniem całkiem dobry produkt. Mi zdecydowanie poprawił stan włosów, a zmianę zauważyłam niemal natychmiast. Moje cienkie i rzadkie włosy przede wszystkim stały się grubsze, bardziej mięsiste, wyglądaja na zdrowsze.

Pół gwiazdki odejmuję za brak spowolnienia przetłuszczania i pół za to, że nie zauważyłam zmniejszonego wypadania włosów.

Zapach nie ulatnia się tak jak piszą po wysuszeniu, przynajmniej na moich włosach, ale mi on akurat nie przeszkadza więc sie nie czepiam

jeśli miałabym komuś polecić, to polecam

Używam tego produktu od: 5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 butelki

Chcesz pochwalić Ustysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutny kwc!
  • Najlepszy kosmetyk do wlosow w jaki kiedykolwiek zainwestowalam, kupilam go w aptece, poprosilam o coś na wypadanie wlosow, do zakupu naklonilo mnie niemile doswiadczenie z maska biovax, ktora zamiast pomoc w wypadaniu wlosow wzmozyla je bardziej nawet nie liczylam na to ze trafię na takie cudo, przejdzmy do rzeczy - po pierwsze lotion jest mega wydajny, starczyl mi na rok przy codziennym psikaniu, po drugie - moje wlosy w końcu zaczely rosnąć, 10 cm odrostu w trzy miesiace jest mozliwe! to idealne rozwiazanie dla kruszacych sie na koncach wlosow, po trzecie - spowalnia przetluszczanie sie wlosow, kosmetyk idealny! Niektorzy narzekaja na zapach, sądzę ze da sie do niego przyzwyczaic, ot taki pieprz... najwazniejsze ze ten zapach pieprzu sie ulatnia, polecam psikanie wlosow lotionem i suszenie ich suszarka - ciepło przyspiesza wzrost, a! zapomnialabym, mam wlosy cienkie i rzadkie a lotion pomaga mi w uniesieniu ich u nasady, dzięki czemu jest ich optycznie wiecej Używam tego produktu od: Dłużej niż rokIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić emisiakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem czy działa tak rewelacyjnie
  • Na wstępie zaznaczę, że stosowałam ten preparat zgodnie z zaleceniami - 3 tyg codziennego wcierania i tydzień przerwy. Żyłam wielkimi nadziejami, gdyż problem wypadających włosów towarzyszy mi chyba od zawsze. moje koleżanki zachwalały ten lotion jako remedium na wszystko ale niestety ja nie zauważyłam jego zbawiennych właściwości.
    Po pierwsze alkohol w składzie, na samym początku listy. Rozumiem, że jego zadaniem jest rozgrzanie skóry głowy i pobudzenie mikrokrążenia aby ułatwić przenikanie substancji czynnych, niestety w moim przypadku tylko podrażnił skórę głowy, okropnie zaczęła mnie swędzieć. Po za tym naprawdę nie zauważyłam JAKIEJKOLWIEK poprawy jeśli chodzi o zmniejszenie ilości wypadających włosów. Lecą na potęgę tak jak dotychczas. Kolejnym minusem jest obrzydliwy zapach, który po regularnym stosowaniu czuję wszędzie. I nie prawdą jest,że można się do niego przyzwyczaić bo jest tragiczny. Kosmetyk jest dość wydajny mimo, że staram się go stosować przedziałek po przedziałku na całej powierzchni mej zacnej głowy. Kolejnym minusem jest też cena, w zależności od apteki od 24 do 35 zł.
    Ogólnie rzecz biorąc zawiodłam się na tym produkcie i raczej nie skuszę się na niego ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Kupiłam ten produkt ze względu na wypadające włosy. Niestety duża ilość alkoholu w składzie do tego stopnia podrażniła mi skórę głowy, że nie mogłam jej dotknąć Wiązałam z nim duże nadzieję, ze względu na wiele dobrych recenzji. Zdecydowanie nie polecam osobom z wrażliwą skórą gowy!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić NecroKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie - TAK!
  • Kupiłam go głównie ze względu na szybko przetłuszczające się włosy i psikam tylko u nasady. Bardzo szybko zauważyłam, że mi służy i pozwala włosom na zachowanie dłuższej świeżości. Zapach ma dość specyficzny ale bardzo szybko przestaję go czuć. Jest także wydajny i wygodny w użytkowaniu. Nie zauważyłam minusów i na pewno zostanę przy nim na dłużej.
    Co do zmniejszonego wypadania czy porostu - nie zauważyłam bo nie obserwuję i nie miałam z tym dużego problemu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić wdowa_po_leninie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strata pieniędzy
  • Bardzo dużo spodziewałam się po tym specyfiku i mocno się rozczarowałam.
    Nie spowodował, że włosy mniej się przetłuszczają. Ostatnio nawet bardziej wypadają. Włosy po nim są przesuszone przy głowie, ale tak samo często muszę je myć. Wyglądają matowo, jakby były pozlepiane, klapnięte. Skóra głowy swędzi i piecze. Męczę się, żeby zużyć opakowanie do końca. Pierwszą serię stosowałam jednak regularnie, tak jak zaleca producent. Brzydszych włosów, jak po tej kuracji, nigdy nie miałam.
    A do tego ten okropny zapach.

Ilość zużytych opakowań: Ponad połowa pierwszego, byle do końca i dziękuję

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny przeciw wypadaniu
  • Po miesiącu mogę stwierdzić, że to bardzo skuteczna kuracja. Zauważyłam diametralną zmianę jeśli chodzi o wypadanie włosów. Kiedyś przy porannym myciu, suszeniu i czesaniu wypadało mi około 20 włosów. Po kilku dniach stosowania wypada 1 do 3. Dla mnie wielka róznica.
    \n
    \nUżywałam tylko na skórę głowy, po 3 tygodniach zużyłam 1/3 buteleczki, więc kosmetyk jest wydajny. Potem zrobiłam tygodniową przerwę - efekt się utrzymuje, mimo, że nie stosuję lotionu.
    \n
    \nDodatkowy plus: włosy mniej się przetłuszczają.
    \nMinus: włosy wymagają większego nawilżenia, pownieważ lotion sprawa, że są suche.
    \nProdukt nie wpływa na kolor włosów farbowanych.
    \n
    \nPolecam do włosów przetłuszczajacych się lub normalnych. Osobom z przesuszonymi włosami odradzam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnikaWizaz za czytelną i pomocną recenzję?