Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Katelicious

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Skład: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200

/s/

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Ulubieniec od lat.
  • Nie pamiętam kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po ten lotion. Wiem jednak, że od tej pory gości u mnie co jakiś czas a ja stale jestem zadowolona z efektów jakie daje.

Produkt ten wprost niesamowicie sprawdza się na mojej skórze głowy (włosy omijam - denat) powodując wysyp 'baby hair' i zaprzestanie wypadania. Przyspiesza również tempo wzrostu włosa, ale nie spektakularnie (za to odejmuję pół gwiazdki)

Produkt ten należy używać systematycznie, żeby zaobserwować efekty. Wydajność zależy od... opakowania. Zużyłam ich kilka i niektóre zużywały się szybciej, niektóre wolniej. A skórę spryskuję bardzo obficie.

Cena jest kwestią dyskusyjną bo waha się w granicach 20-40zł(!) zł.

Nie jest to dla mnie produkt codziennego użytku - bałabym się wysuszenia oraz przyzwyczajenia skóry. Traktuję go jako kurację (zużywam jedno opakowanie) gdy włosy są w gorszej kondycji.

Używam tego produktu od: Od lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jest skuteczny!
    Jak rzadko można to napisać o jakimś kosmetyku...

Zakupiłam go wyłącznie po to, aby moje włosy rosły szybciej. I tak też się stało. W ciagu miesiąca, zamiast zwyczajowego ledwo-ledwo 1cm, urosły około 2 cm.
    Dla mnie to szalona radość.

Lotion ma intensywny zapach, ale pryskany na skórę głowy nie robi na nie wrażenia. Zapach nie jest nieprzyjazny dla otoczenia.

Jeśli chodzi o wydajność to zależy ona od dwóch czynników:
    1. wersji - odnoszę wrażenie, że są różne wersje rurki atomizera. Jedne psikają "więcej".
    2. woli użytkowniczki i tego, ile leje sobie na głowę.

Ja szczerze polecam!

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorceress_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Produkt ten jest skuteczny, ale ze względu na parę nieudogodnień nie kupię go ponownie.

*Lotion ma bardzo intensywny ziołowy zapach - jednym ten zapach nie odpowiada, dla innych jest przyjemny.

*Produkt po użyciu zostawia ślad użytkowania - włosy są mokre (i wyglądają na trochę przetłuszczone) dlatego zalecam używania go na noc.

Włosy po regularnym stosowaniu rzeczywiście mniej się przetłuszczały, ale głowę i tak codziennie musiałam myć.

Podsumowując produkt jest skuteczny, daje efekty podłuższym czasie stosowania, ale jest dość uciążliwy w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić MoonDark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem co o Nim sądzić
  • Kupiłam go dość dawno, mam włosy strasznie łamliwe suche i wypadają mi w nadmiernych ilościach. Po zasięgnięciu pozytywnych opinii na wizażu postanowiłam wypróbować ten oto produkt.
    Zacznę od tego, że zapach na początku może odrzucać jest silnie ziołowy z dodatkiem alkoholu ale szybko ulatnia się z włosów.
    Sam produkt nie wpłynął jakoś " specjalnie" na wypadanie wlosów jednak po stosowaniu zauważyłam duzo nowych baby hair na głowie co oznacza, ze jakoś na skórę głowy działał
    Używalam go systematycznie jednak gdy skończyłam opakowanie następnego już nie kupiłam, sama w sumie nie wiem dlaczego chyba cena zaważyła ja w aptece u siebie dałam za niego ponad 20 zł a tak naprawdę żadnej rewelacji po Nim nie było.
    I chyba nie powrócę do niego chyba, ze znalazłabym go w jakiejś mega promocji
    Polecam do wypróbowania , baby hair gwarantowane.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio na jeża.
  • Trzy gwiazdki daję za:
    +wydajność
    +baby hair( ale tylko na ''zakolach'')
    +atomizer, który fajnie rozpyla, da się dotrzeć do skalpu, zostawie sobie na inne wcierki,które będe rozpylać z tej butelki

działanie?
    Dla mnie zerowe.
    Mam wrażenie że nadmiernie przetłuszcza włosy, stosowany na mokro.
    Nie powoduje łupieżu , nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza,
    Zapach drażniący, na szczęscie szybko się ulatnia z włosów, szkoda tylko że z łazienki nie ulatnia się tak szybko
    Ogólnie nie poprawia jakoś specjalnie kondycji włosów, nie robi nic z lśnieniem, rośnięciem, puszystością.
    W mojej łazience zbędny, dobrze ze się skonczył

Używam tego produktu od: trzech i pół miesięcy

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast pomóc - podrażnił
  • -/+ cena - za produkt zapłaciłam ok. 25zł
    - kupiłam z nadzieją, że lotion wyeliminuje problem z łupieżem i podziała jak wspomina ulotka przeciwzapalnie. właśnie byłam po doprowadzeniu skalpu do porządku z powodu swędzącej skóry głowy...zaczęłam dzielnie wcierać lotion z nadzieją, że zapobieże zawrotowi ww. objawów. jakież było moje zdziwienie iż po psiknięciu na skalp piecze! no ale tak... alkohol na pierwszym miejscu w składzie. zaczęłam zatem psikać umiarkowaną ilość na rękę i delikatnie wcierać w skalp. po ok. 2 tygodniach (wcieranie co drugi dzień) nabawiłam się małych ran i strupków na skórze głowy. winowajaca? seboradin. temu panu zdecydowanie podziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie polecam
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów i myślałam, że ten lioton chociaż trochę mi pomoże, niestety - na mnie nie działa.
    Włosy lecą jak leciały...
    Jak dla mnie produkt również niesamowicie PRZYCZYNIA SIĘ do szybszego przetłuszczania włosów... W trakcie używania liotonu musiałam myć włosy codziennie!! Czasami po wieczornym myciu, rano miałam na głowie dosłownie smalec :/

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nyiloveu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie dla osób z wrażliwą skórą
  • Ogólnie produkt jest dobry. Wzmacnia włosy, zmniejsza wypadanie, poprawia ich ogólną kondycję.
    Jednak bardzo drażni skórę głowy. Mam azs i lotion przesuszył mi skórę, spowodował małe ranki, krostki. Z tego też powodu musiałam używać go dość oszczędnie.
    Produkt jest bardzo wydajny. Dobrze się go aplikuje, można z łatwością dozować ilość produktu.
    Minusem jest na zapach - utrzymuje się przez długi czas, nawet po umyciu głowy.
    Ogólnie polecam, ale nie dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić allmode za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty spróbowania
  • Kupiłam go w krytycznym momencie moich włosów, bo poleciła mi go moja fryzjerka na wypadanie. Stosowałam go tylko na noc, najpierw przez okres 3 tygodni. Wyregulował moje włosy, przestały tak strasznie wypadać (chociaż wypadały). Nie wyobrażam sobie stosowania go np przed układaniem fryzury, gdyż jego zapach jest bardzo nieprzyjemny. Ja rozdzielam włosy robiąc przedziałki,spryskuję skórę a potem masuję. Jest mega wydajny. Wystarcza na 5- 6 kuracji 3 tygodniowych (z przerwami). Wg mnie można go wypróbować

Używam tego produktu od: 10 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety mi nie pomógł
  • Po dobrych recenzjach w czasach wzmożonego wypadania oczywiście postanowiłam ją wypróbować.
    Pierwsze wrażenie? Okropny smród! Jednak szybko to przebolałam,bo zwykle liczy się dla mnie działanie aniżeli piękny zapach więc zabrałam się do codziennego nakładania.
    Mimo skrupulatności i systematyczności wcierka nie zdziałała nic...
    Włosy jak wypadały tak wypadały,po kilku tyg. zrobiłam drugie podejście i było tak samo

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij