Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)
Produkt dostępny w 22 sklepach. Cena już od 19,58 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Katelicious

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Skład: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200

/s/

• Bardzo dobry produkt
  • Od kilku lat codziennie prostuję włosy, jednakże w pewnym momencie zaczęły mi masowo wypadać. Stały się matowe i łamliwe. Wypróbowałam na prawdę wiele produktów (m.in. jantar) jednakże żadne nie przyniosły takich efektów jak Seboradin Niger! Używałam wraz z szamponem i ampułkami, więc efekty zauważyłam bardzo szybko! Cały zestaw jest bardzo wydajny, także warto w niego zainwestować

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Mania005 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Całkiem, całkiem
  • Lotion używany regularnie rzeczywiście zmiesza wypadanie włosów, ale od razu zaznaczam, że dodatkowo przyjmowałam suplementy diety wzmacniające włosy.
    Nie zauważyłam pojawienia się nowych włosków.
    Lotion jest wydajny, atomizer ułatwia aplikację produktu.
    Mnie osobiście zapach nie przeszkadzał, choć przyznam jest dość specyficzny.
    Nie zauważyłam, żeby zapobiegał przetłuszczaniu. W tej kwestii u mnie bez zmian.
    Muszę jednak przyznać, że używałam lepsze produkty (i tańsze) przeciw wypadaniu. Zakup tego kosmetyku to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, ale raczej więcej nie wrócę do tego lotionu. Nie mniej warto spróbować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Po tym lotionie moje włosy zaczęły wypadać w większych ilościach, jeszcze nigdy w życiu mi tak nie wypadały teraz próbuję je ratować wcierką jantar i olejem rycynowym i powoli widać poprawę. Poza wydajnością nie widzę żadnych plusów:
    - wysoka cena
    - brzydki zapach
    - WYPADANIE WŁOSÓW
    - swędząca skóra głowy

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić sylwia392 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Mojemu chłopakowi dosyć przeszkadzał ten intensywny, ziołowy zapach, ale ja przyzwyczaiłam się na tyle, że nawet go polubiłam Nie mam zastrzeżeń co do tego preparatu. Faktycznie zapobiega przetłuszczaniu, włosy zyskują trochę na objętości, nie oklapują pod koniec dnia, co jest dla mnie na spory plus.

Używam tego produktu od: roku, dwóch
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić sara_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • To nie to
  • Czytając blogi o pielęgnacji włosów kilkukrotnie natrafiłam na lotion. Za każdym razem był chwalony za swoją skuteczność, więc mimo jego dość wysokiej ceny (zapłaciłam 24 zł) skusiłam się na niego, licząc na takie same efekty co i u używających go autorek blogów.

Na początku stosowania owszem, zmniejszyło się wypadanie włosów. Jednak tylko się ograniczyło, wypadały nadal. Po jakimś czasie stosowania (ok 2-3tyg) włosy powróciły do swojego "standardowego" wypadania, tak jak przed zastosowaniem produktu. Mimo, że stosowałam produkt codziennie, masując skórę głowy kilka min, nic to nie dawało. Efekt był jedynie krótkotrwały.

Nie zauważyłam też baby hair, których pojawienie się po stosowaniu produktu miało być niemal pewne.

Lotion ma okropny zapach rzodkwi, mocny i mdły. Zapach utrzymuje się na włosach nawet po wyschnięciu produktu. Mi ten zapach przeszkadzał, wolałabym żeby moje włosy pachniały czymś przyjemniejszym.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 10 raz(y)
  • podrażnienie gwarantowane
  • Myślałam, że zdziała cuda jednak bardzo się myliłam owszem może trochę pomógł na wypadanie, jednak nie jest to jakiś super efekt, a poza tym dorobiłam się po nim ogromnego podrażnienia skóry głowy, wysuszenia skalpu i krost na głowie.

Używam tego produktu od: używałam z 2-3lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe..

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza wcierka-szkodnik!
  • Kupiłam produkt w aptece za prawie 30 zł, więc nie mało. Zapach mi odpowiadał-mocnoziołowy. Pojemność duża, wydajność też- to źle, bo chciałoby się go wywalić od razu. Moje efekty po stosowaniu tego produktu:
    - miał zmniejszyć przetłuszczanie włosów, natomiast efekt odwrotny- bardzo je nasilił
    -okropnie podrażnił mi skórę głowy
    - wzmocnienia nie widzę
    Szkoda, bo myślałam, że pomoże. A niestety skutki będę zwalczać przez długi czas...

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić karolinwoznicaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapłaciłam wypadaniem za bejbiki
  • Najpierw plusy
    ma świetny atomizer, służący mi do... aplikowania naparu z kozieradk i irzeczywiscie rosną po nim bejbiki.
    To by było na tyle.

Bo dalej jest masakra skalpu, mega podrażnienie i ...włosy lecą. Niezauważalnie się to dzieje, zresztą każda włosomaniaczka wie, że wypadają wlosy stare po to zeby mogły urosnac nowe. Wiec jak zaczynaja wypadac o to fajnie beda nowe, tyle ze tak po 2 tygodniach wlosow jest wiecej, po miesiacu zaczynaja sie skupiac w pasma, po półtora miesiącu można zacząć płakać nad ilością wyapdających.

Dlatego sprawdźcie, czy możecie alkoholowe wcierki stosować i uważajcie, sama wielbię Capitavit na etanolu, ale ten lotion to łzy. Fakt mam bejbiki, ale można było je uzyskać również bez podrażnienia, wypadania i swędzenia skory głowy. A skoro można to po co używać ten lotion. No po co?

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spowodował mocne wypadanie włosów.
  • Zacznę od tego, że Seboradin Lotion kupiłam ze względu na pozytywne opinie na temat przyspieszania wzrostu włosów.
    Jak większości kobiet, zależy mi na każdym dodatkowym centymetrze dlatego postanowiłam wypróbować go na sobie.

Nigdy przedtem nie miałam problemu z nadmiernym wypadaniem włosów, podrażnieniem skalpu czy nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy. Włosy myję standardowo co 3 dni, używam różnych kosmetyków, samo robionych i kupnych wcierek, maceratów, olejków...

Lotion aplikowałam raz dziennie po czym delikatnie wcierałam i wmasowywałam w skórę. O jego zapachu napisane było już tyle, że chyba nie muszę rozwijać tematu. Pachnie bardzo intensywnie, nieprzyjemnie ale czego się nie robi dla pięknej czupryny?!
    Problemy zaczęły się po niej więcej 1,5 - 2 tygodniach. Zauważyłam wzmożone wypadanie, na podłodze, na ubraniach, w brodziku po umyciu głowy, wszędzie znajdowało się coraz więcej włosów.
    Postanowiłam dotrwać do wskazanej przez producenta trzytygodniowej kuracji, sądziłam, że pierwsza wcierka z tak dużą ilością alkoholu (który przecież ma być promotorem wnikania dla innych, aktywnych składników) w składzie może różnić się działaniem od innych, lżejszych (typu Jantar), i że wszystko w końcu wróci do normy.

Niestety tak się nie stało, po odstawieniu Seboradinu włosy wypadały nadal, łapałam się wszystkich rad, olejowałam skalp olejem rycynowym, kupiłam suplementy wzmacniające, używałam delikatnych dziecięcych szamponów. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.

Co się tyczy szybszego wzrostu włosów?
    Nic z tego nie wyszło. Standardowy 1 cm przyrostu miesięcznego i ani milimetra więcej

Jak wspomniałam wcześniej Seboradin był pierwszą alkoholową wcierką jakiej używałam, muszę jednak oddać mu sprawiedliwość ponieważ teraz wiem, że każda inna z tak dużą ilością tego składnika powoduje u mnie identyczny efekt. Po pewnym czasie i wypróbowaniu wielu specyfików, wiem już, że właśnie alkohol oraz pieprz cayenne powodują u mnie podobne podrażnienie i wypadanie włosów (na marginesie dodam, że najlepszym sposobem opanowanie tego problemu jest kozieradka ).

Jedynym plusem Lotionu jest jego wydajność, po trzytygodniowej kuracji w opakowaniu pozostało jeszcze połowę produktu.

Podsumowując, na pewno nie kupię go ponownie ale innym osobom chciałabym powiedzieć aby czytały składy lub robiły ewentualne notatki, tak aby mogły się orientować co im służy a co nie.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorzej wydane pieniądze
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Włosy po tej odżywce zaczęły mi lecieć jak szalone. Jeszcze gorzej niż przed kuracją. Pół opakowania wylałam do kranu.

Chcesz pochwalić ProdukcjaChaosu za czytelną i pomocną recenzję?