Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Katelicious

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Skład: Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Aqua, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Calamus Extract, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil, Cl 17200

/s/

• Najgorsza wcierka-szkodnik!
  • Kupiłam produkt w aptece za prawie 30 zł, więc nie mało. Zapach mi odpowiadał-mocnoziołowy. Pojemność duża, wydajność też- to źle, bo chciałoby się go wywalić od razu. Moje efekty po stosowaniu tego produktu:
    - miał zmniejszyć przetłuszczanie włosów, natomiast efekt odwrotny- bardzo je nasilił
    -okropnie podrażnił mi skórę głowy
    - wzmocnienia nie widzę
    Szkoda, bo myślałam, że pomoże. A niestety skutki będę zwalczać przez długi czas...

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić karolinwoznicaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapłaciłam wypadaniem za bejbiki
  • Najpierw plusy
    ma świetny atomizer, służący mi do... aplikowania naparu z kozieradk i irzeczywiscie rosną po nim bejbiki.
    To by było na tyle.

Bo dalej jest masakra skalpu, mega podrażnienie i ...włosy lecą. Niezauważalnie się to dzieje, zresztą każda włosomaniaczka wie, że wypadają wlosy stare po to zeby mogły urosnac nowe. Wiec jak zaczynaja wypadac o to fajnie beda nowe, tyle ze tak po 2 tygodniach wlosow jest wiecej, po miesiacu zaczynaja sie skupiac w pasma, po półtora miesiącu można zacząć płakać nad ilością wyapdających.

Dlatego sprawdźcie, czy możecie alkoholowe wcierki stosować i uważajcie, sama wielbię Capitavit na etanolu, ale ten lotion to łzy. Fakt mam bejbiki, ale można było je uzyskać również bez podrażnienia, wypadania i swędzenia skory głowy. A skoro można to po co używać ten lotion. No po co?

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spowodował mocne wypadanie włosów.
  • Zacznę od tego, że Seboradin Lotion kupiłam ze względu na pozytywne opinie na temat przyspieszania wzrostu włosów.
    Jak większości kobiet, zależy mi na każdym dodatkowym centymetrze dlatego postanowiłam wypróbować go na sobie.

Nigdy przedtem nie miałam problemu z nadmiernym wypadaniem włosów, podrażnieniem skalpu czy nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy. Włosy myję standardowo co 3 dni, używam różnych kosmetyków, samo robionych i kupnych wcierek, maceratów, olejków...

Lotion aplikowałam raz dziennie po czym delikatnie wcierałam i wmasowywałam w skórę. O jego zapachu napisane było już tyle, że chyba nie muszę rozwijać tematu. Pachnie bardzo intensywnie, nieprzyjemnie ale czego się nie robi dla pięknej czupryny?!
    Problemy zaczęły się po niej więcej 1,5 - 2 tygodniach. Zauważyłam wzmożone wypadanie, na podłodze, na ubraniach, w brodziku po umyciu głowy, wszędzie znajdowało się coraz więcej włosów.
    Postanowiłam dotrwać do wskazanej przez producenta trzytygodniowej kuracji, sądziłam, że pierwsza wcierka z tak dużą ilością alkoholu (który przecież ma być promotorem wnikania dla innych, aktywnych składników) w składzie może różnić się działaniem od innych, lżejszych (typu Jantar), i że wszystko w końcu wróci do normy.

Niestety tak się nie stało, po odstawieniu Seboradinu włosy wypadały nadal, łapałam się wszystkich rad, olejowałam skalp olejem rycynowym, kupiłam suplementy wzmacniające, używałam delikatnych dziecięcych szamponów. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.

Co się tyczy szybszego wzrostu włosów?
    Nic z tego nie wyszło. Standardowy 1 cm przyrostu miesięcznego i ani milimetra więcej

Jak wspomniałam wcześniej Seboradin był pierwszą alkoholową wcierką jakiej używałam, muszę jednak oddać mu sprawiedliwość ponieważ teraz wiem, że każda inna z tak dużą ilością tego składnika powoduje u mnie identyczny efekt. Po pewnym czasie i wypróbowaniu wielu specyfików, wiem już, że właśnie alkohol oraz pieprz cayenne powodują u mnie podobne podrażnienie i wypadanie włosów (na marginesie dodam, że najlepszym sposobem opanowanie tego problemu jest kozieradka ).

Jedynym plusem Lotionu jest jego wydajność, po trzytygodniowej kuracji w opakowaniu pozostało jeszcze połowę produktu.

Podsumowując, na pewno nie kupię go ponownie ale innym osobom chciałabym powiedzieć aby czytały składy lub robiły ewentualne notatki, tak aby mogły się orientować co im służy a co nie.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorzej wydane pieniądze
  • Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Włosy po tej odżywce zaczęły mi lecieć jak szalone. Jeszcze gorzej niż przed kuracją. Pół opakowania wylałam do kranu.

Chcesz pochwalić ProdukcjaChaosu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Ulubieniec od lat.
  • Nie pamiętam kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po ten lotion. Wiem jednak, że od tej pory gości u mnie co jakiś czas a ja stale jestem zadowolona z efektów jakie daje.

Produkt ten wprost niesamowicie sprawdza się na mojej skórze głowy (włosy omijam - denat) powodując wysyp \'baby hair\' i zaprzestanie wypadania (chociaż to loteria, czasem działa, czasem nie). Przyspiesza również tempo wzrostu włosa, ale nie spektakularnie (za to odejmuję pół gwiazdki)

Produkt ten należy używać systematycznie, żeby zaobserwować efekty. Wydajność zależy od... opakowania. Zużyłam ich kilka i niektóre zużywały się szybciej, niektóre wolniej. A skórę spryskuję bardzo obficie.

Cena jest kwestią dyskusyjną bo waha się w granicach 20-40zł(!) zł.

Nie jest to dla mnie produkt codziennego użytku - bałabym się wysuszenia oraz przyzwyczajenia skóry. Traktuję go jako kurację (zużywam jedno opakowanie) gdy włosy są w gorszej kondycji.

Używam tego produktu od: Od lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jest skuteczny!
    Jak rzadko można to napisać o jakimś kosmetyku...

Zakupiłam go wyłącznie po to, aby moje włosy rosły szybciej. I tak też się stało. W ciagu miesiąca, zamiast zwyczajowego ledwo-ledwo 1cm, urosły około 2 cm.
    Dla mnie to szalona radość.

Lotion ma intensywny zapach, ale pryskany na skórę głowy nie robi na nie wrażenia. Zapach nie jest nieprzyjazny dla otoczenia.

Jeśli chodzi o wydajność to zależy ona od dwóch czynników:
    1. wersji - odnoszę wrażenie, że są różne wersje rurki atomizera. Jedne psikają "więcej".
    2. woli użytkowniczki i tego, ile leje sobie na głowę.

Ja szczerze polecam!

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sorceress_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny
  • Produkt ten jest skuteczny, ale ze względu na parę nieudogodnień nie kupię go ponownie.

*Lotion ma bardzo intensywny ziołowy zapach - jednym ten zapach nie odpowiada, dla innych jest przyjemny.

*Produkt po użyciu zostawia ślad użytkowania - włosy są mokre (i wyglądają na trochę przetłuszczone) dlatego zalecam używania go na noc.

Włosy po regularnym stosowaniu rzeczywiście mniej się przetłuszczały, ale głowę i tak codziennie musiałam myć.

Podsumowując produkt jest skuteczny, daje efekty podłuższym czasie stosowania, ale jest dość uciążliwy w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić MoonDark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem co o Nim sądzić
  • Kupiłam go dość dawno, mam włosy strasznie łamliwe suche i wypadają mi w nadmiernych ilościach. Po zasięgnięciu pozytywnych opinii na wizażu postanowiłam wypróbować ten oto produkt.
    Zacznę od tego, że zapach na początku może odrzucać jest silnie ziołowy z dodatkiem alkoholu ale szybko ulatnia się z włosów.
    Sam produkt nie wpłynął jakoś " specjalnie" na wypadanie wlosów jednak po stosowaniu zauważyłam duzo nowych baby hair na głowie co oznacza, ze jakoś na skórę głowy działał
    Używalam go systematycznie jednak gdy skończyłam opakowanie następnego już nie kupiłam, sama w sumie nie wiem dlaczego chyba cena zaważyła ja w aptece u siebie dałam za niego ponad 20 zł a tak naprawdę żadnej rewelacji po Nim nie było.
    I chyba nie powrócę do niego chyba, ze znalazłabym go w jakiejś mega promocji
    Polecam do wypróbowania , baby hair gwarantowane.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio na jeża.
  • Trzy gwiazdki daję za:
    +wydajność
    +baby hair( ale tylko na ''zakolach'')
    +atomizer, który fajnie rozpyla, da się dotrzeć do skalpu, zostawie sobie na inne wcierki,które będe rozpylać z tej butelki

działanie?
    Dla mnie zerowe.
    Mam wrażenie że nadmiernie przetłuszcza włosy, stosowany na mokro.
    Nie powoduje łupieżu , nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza,
    Zapach drażniący, na szczęscie szybko się ulatnia z włosów, szkoda tylko że z łazienki nie ulatnia się tak szybko
    Ogólnie nie poprawia jakoś specjalnie kondycji włosów, nie robi nic z lśnieniem, rośnięciem, puszystością.
    W mojej łazience zbędny, dobrze ze się skonczył

Używam tego produktu od: trzech i pół miesięcy

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiast pomóc - podrażnił
  • -/+ cena - za produkt zapłaciłam ok. 25zł
    - kupiłam z nadzieją, że lotion wyeliminuje problem z łupieżem i podziała jak wspomina ulotka przeciwzapalnie. właśnie byłam po doprowadzeniu skalpu do porządku z powodu swędzącej skóry głowy...zaczęłam dzielnie wcierać lotion z nadzieją, że zapobieże zawrotowi ww. objawów. jakież było moje zdziwienie iż po psiknięciu na skalp piecze! no ale tak... alkohol na pierwszym miejscu w składzie. zaczęłam zatem psikać umiarkowaną ilość na rękę i delikatnie wcierać w skalp. po ok. 2 tygodniach (wcieranie co drugi dzień) nabawiłam się małych ran i strupków na skórze głowy. winowajaca? seboradin. temu panu zdecydowanie podziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij