Powiększ Vichy, LiftActiv Retinol HA Nuit (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej na noc)

Zgłaszająca osoba: Aspasia

Krem do kompleksowej korekty wypełniający wszystkie trzy typy zmarszczek:
- utrwalone
- odwracalne
- embrioniczne
Potrójna dawka kwasu hialuronowego + Retinol A.
Preparat należy stosować codziennie wieczorem na całą twarz.
Jest odpowiedni dla każdego typu skóry: wrażliwej, suchej i tłustej, a nawet skóry z niedoskonałościami.Ma intensywne i ustabilizowane działanie, a efekt wypełnienia widoczny jest już pierwszego dnia po zastosowaniu.
Formuła aktywna o skutecznym działaniu w nocy. Natychmiastowa skuteczność: 89% kobiet ma gładszą skórę. Vichy dostosowuje nową technologię aktywnej emulsji do formuły na noc aby zapewnić natychmiastowe wchłanianie produktu.
Nawet dla wrażliwej skóry: 97% kobiet potwierdziło, że produkt zapewnia uczucie komfortu. Testy na skórze wrażliwej wykazały wyjątkowe rezultaty dotyczące komfortu i nawilżenia utrzymujące się przez 8 godzin. Opatentowany system dyfuzji: 91% kobiet docenia dyfuzor ze względu na łatwość stosowania. Innowacyjne opakowanie pozwala na ochronę formuły przed działaniem powietrza i światła.

Cena: ok. 124zł / 30ml
/s/

• nie warty swojej ceny
  • mam 34 lata i niestety pojawilo mi sie juz sporo zmarszczek wlaszcza na czole,liczylam sie z tym e zadem krem nie zdola ich usunàc ale bynajmniej troche splycic i poprawic kondycje skòry.niestety ten krem nie radzi sobie kompletnie z mojà skòrà,poza tym jest troche tlusty rano w moja zona t swieci sie jak latarnia.z rekà na sercu moge stwierdzic ze o wiele lepszy jest juz nivea i o wiele tanszy,vichy juz wiele razy mie zawiòdl placimy niestety tylko za marke nie za jakosc.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić gabri80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, ale po czasie...
  • Na wstępie, dziwię się niektórym recenzjom. Gdzie producent napisał, że to krem nawilżający? Nie jest to także krem dla nastolatek. Nie rozumiem zatem obniżania oceny za słabe nawliżanie czy też efekty na skórze młodej, lub oniżanie oceny za tubkę, czy naparwdę potrzebujecie obszernej instrukcji do zwykłego kremu, a może filmiku instruktażowego?;-)

Krem początkowo mnie zawiódł. Nie widziałam efektów, zostawiał też dość niefajny tłustawy film na twarzy. W międzyczasie używałam też innych porduktów, m.in. z Biochemi Urody. Od jakiegoś czasu kremu z Vichy używałam zamiennie z kremem przeciwzmarszczkowym z BU. I wtedy zauważyłam co dzieje się z moją cerą po obu kremach. Po kremie z Vichy skóra rano wygląda pięknie, jest rozjaśniona, napięta i ujędrniona, drobne zmiany zagojone, przebarwienia jakby jaśniejsze, zmarszczki (oczywiście te płytsze) wygładzone, skóra gęściejsza (to oczywiście efekty po dłuższm stosowaniu). A co mnie najmilej zaskoczyło, to zmniejszenie porów - to z czym walczyłam od dawna. I nie jest to efekt krótkotrwały. Ponadto skóra jest jakby wypełniona szczególnie w tych miejscach gdzie mam jakieś drobne blizny-dziurki po trądziku (to pewnie efekt spowodowany napięciem i ujędrnieniem). Takiego efektu nie widziałam po kremie z BU, a wręcz po dłuższym stosowaniu było odwrotnie. Od jakiegoś czasu całkowicie odstawiłam krem z BU i zachwycam się swoją skórą po Vichy. Dodam także, że mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do zapychania, ten krem nie zapycha mojej cery, a wręcz podlecza wszelakie niespodzianki, zaskórniki itd. I jest to z pewnością zasługa tego kremu.

Krem jest bardzo wydajny, używam go już trzeci miesiąc, niewielka ilość wystarcza na całą twarz (na szyje stosuję inny krem). Ma całkiem miłą i dość lekką konsystencję, jak na krem na noc, pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie, skóra po jego zatosowaniu od razu robi się miła i ukojona.

Co do tubki, cóż, Retinol jest bardzo niestabilny, po to jest ta tubka, aby zachować jego stabilność, do tego jest higiniczna. Można nauczyć się dozowania takich ilośći jakich się chce bez problemu - bez przesadyzmu, to tylko tubka z kremem a nie skomplikowany mechanizm.

Początkowo, tak jak napisałam wcześniej, krem zostawiał dość tłustawą warstwę, ale rezygnacja z silnych śrdoków myjących i regularne peelingi, rozwiązały ten problem. Choć dla cer tłustych, może nasilać przetłuszczanie.

Ogólnie polecam. Na pewno kupię ponownie, mam zamiar wypróbować też krem na dzień. Sięgnę jeszcze też z ciekawośći po Avane.

Polecam także polować na jakieś promocje w SuperPharm, ja kupiłam go za 100 zł. 1 tubka wystarcza na 2-3 miesiące, więc opłaca się.

Daję 4,5 gwiazdki, tylko dlatego, bo chcę wypróbować jeszcze inne kremy tego typu.

Generalnie Vichy miło zoskoczył, choć ostatnio miałam przykre doświadczenia z niektórymi kosmetykami tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 2 - wg ilości producenta

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić Tinajero za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nic nadzwyczajnego
  • nie dla mnie. wygodne opakowanie, higieniczne dozowanie. W miarę wydajny. Niestety słabo nawilża. nie zauważyłam zadnego korzystnego działania na cerę. Miejsca suche nadal przesuszone. troche więcej zaskórników niz zwykle ale nie spowodował wielkiego wysiewu wyprysków. Skóra po zastosowaniu była troche tłustawa, lepka i świecąca ale w końcu to krem na noc nie pod makijaż i gdyby był skuteczniejszy nie przeszkadzało by mi. Cena przesadzona w stosunku do efektów, nawet jeżeli porównam z prawie dwa razy droższym kremem Environ(50 ml które działa) Raczej na pewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: jak wyżej

Chcesz pochwalić spr za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mimo bardzo krotkiego stosowania tego kremu jestem mile zaskoczona. Nakladanie na noc polaczone z zalecanym masazem naprawde splyca (minimalnie poki co) zmarszczki mimiczne i rozswietla cere.
    Nie podraznia, nie zapycha porow, troche za slabo nawilza, wiec zalecalabym stosowac rowniez dobre serum wspolgrajace z tym kremem.
    Nie jest najbardziej wydajny, ale przy regularnym stosowaniu moze byc calkiem skuteczny i wart swojej ceny.

Chcesz pochwalić alinarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale mało wydajny
  • Jestem zadowolona z efektu stosowania tego kremu.
    Rano cera jest wypoczęta, ma ładny koloryt, jest taka miękka.
    Jeśli chodzi o dizałanie przeciwzmarszczkowe to również zauważyłam.

Minusem jest pojemność (zaledwie 30 ml). Krem dosyć szybko kończy się. Jednak po "rozmontowaniu" opakowania ;p w pojemniczku jest jeszcze sporo kremy! opakowanie dla mnie na minus (duże straty).

Używam tego produktu od: użwałam przez ok 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić safarii1550 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Krem zawiera dwa składniki, które powinien mieć każdy preparat przeciwzmarszkowy: retinol i kwas hialuronowy. Stosuję od dwóch tygodni więc spektakularnych efektów przeciwzmarszczkowych jeszcze nie dostrzegam. Na pewno na plus tego kremu przemawia:
    - fajna, łatwo rozprowadzalna konsystencja - a co za tym idzie wydajność kremu,
    - pomysłowe i wygodne opakowanie z pompką,

- dziwią mnie niektóre recenzje, że krem nie nadaje się do cery mieszanej lub tłustej - właśnie dzięki zawartości retinolu, który reguluje pracę gruczołów łojowych jest to idealny krem dla tego typu cery, w moim przypadku sprawdza się świetnie, uspokaja cerę, eliminuje drobne niedoskonałości. Po przerzuceniu się z kremów przeciwtrądzikowych na ten krem stwierdzam, że w działaniu przeciwtrądzikowym - oczywiście w skali kilka krostek na twarzy sprawdza się idealnie,

- fajnie rozświetla twarz i lekko zwęża pory,
    - dobrze nawilża cerę, rano buźka jest miękka i delikatna.

Na minus:
    - cena może być minusem - ale pamiętajmy zasadę, że najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe mieszczą się w przedziale cenowym 50-100 zł. ten się mieści więc jest ok.
    - dla mnie zapach jest trochę dziwny, jeszcze się nie mogę do niego przyzwyczaić.

Ogólnie jest to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy (27 lat). Mam dość kapryśną cerę pod kątem niedoskonałości i była obawa, że takie kremy sobie z nią nie poradzą. Preferowany był tu krem z retinolem. I jak na pierwszy wybór jest bardzo fajnie. Polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mimer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wersja na noc-świetny dla trzydziestek z mieszaną cerą
  • Dla mojej mieszanej, prawie trzydziestoletniej cery bardzo dobry krem na sezon jesienno - zimowy. Pod koniec lata moja mieszana cera rozszalała się na całego, ogromne pory, przetłuszczająca się, błyszcząca skóra, ropne gule. W ramach kuracji porządkującej cerę ten krem sprawdza się wyśmienicie. Już po dwóch tygodniach stosowania moja cera przestała się świecić jak latarnia, jest wygładzona,pory mniej widoczne. Cera nie jest ziemista. Liczę również na działania przeciwzmarszczkowe-retinol+kwas hialuronowy.
    Jak dla mnie krem z retinolem to must have na chłodniejsze pory roku i ten krem spełnił moje oczekiwania. Minus-cena.

Chcesz pochwalić alicem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły...
  • Niezły preparat przeciwzmarszczkowy, fajny przyjemny zapach, miła konsystencja, dobrze się wchłania, dobrze rozsmarowuje. Dla mnie nie jest tłusty i spokojnie mogę zasypiać z posmarowaną buzią. Nie roluje się.
    Co do działania to trochę rozjaśnia, skóra wygląda na bardziej napiętą i zarazem wypoczętą.
    Mój wiek dochodzi powoli 40-tki i tak jak ktos napisał niżej preparat ten nie daje dużych efektów wypełnienia czy wyprostowania zmarszczek, myślę że w tym wieku trzeba już czegoś silniejszego niż ten krem.
    Jednak jakieś tam efekty są i uważam, ze jak na tą cenę preparatu to nie jest aż tak żle, są na rynku dużo droższe i znacznie gorsze od tego.
    Ogólnie mówiąc jest niezły.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tinerfenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • To mój drugi faworyt po kremie RoC. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Nawilża skórę i wygładza. Niewielka zmarszczka na czole stała się prawie niewidoczna. Krem ma aksamitną konsystencję, bardzo ładnie pachnie. Posiada jak dla mnie wręcz genialny dozownik i bardzo poręczne opakowanie. Jest także wydajny.
    Mam cerę tłustą, ale krem jej nie zapycha. Odnoszę wrażenie, ze lekko rozświetla i uspakaja cerę.

W promocji lub na allegro można go kupić za dosyć przyzwoitą cenę. Naprawdę warto wypróbować.

Chcesz pochwalić hexe75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Mam 28 l., cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku (wciąż, niestety). Kremu używałam tylko i wyłacznie na czoło, do innych partii twarzy mam inne kosmetyki Z tym, ze na czole właśnie trądziku u mnie nie ma i nigdy w życiu nie było.. Ostatnimi czasy pojawiło się jednak kilka płytkich zmarszczek Używałam kremu sumiennie co wieczór, od jakichś 4 miesięcy. Co zdziałał? Prawie nic. Nie mozna po nim oczekiwac spłycenia zmarszczek, no może minimalnego. Plus za to, że po uzyciu jest uczucie komfortu i nawilżenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Linka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla tłustej
  • Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że mam 35 lat i jestem w grupie wiekowej dla jakiej ten krem jest przeznaczony...
    Generalnie oprócz dobrego nawilżenia cery nie zuważyłam żadnych pozytywnych efektów działania tego kremu.Nie ma co liczyć na jakąś spektakularną redukcję zmarczek czy nawet na ich jakąkolwiek korektę. Uważam, że jest o dużo gorszy od kremów z retinolem ROCa.
    Dla mnie ma też jedną bardzo poważną wadę - zapycha i spowodował u mnie prawdziwy wysyp dużych podskórnch pryszczy ( zauważyłam, że tak - przynajmniej na mnie - zawsze działa połączenie retinolu z kwasem hialuronowego ).

Używam tego produktu od:2 miesiący

Chcesz pochwalić anonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem nie dla cery mieszanej
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami nabyłam ten oto specyfik. Byłam pewna że krem mnie nie zawiedzie. Niestety... w moim przypadku po aplikacji (mam cerę mieszaną,lat 30) strefa T błyszczy się okropnie! Nie mam problemów z trądzikiem od czasu do czasu pojawiają się jakieś niespodzianki no i te czarne kropeczki na nosie Jestem posiadaczką dużych zmarszczek mimicznych na czole i kilku przebarwień. Krem delikatnie rozjaśnił brązowawe plamki. Jeśli chodzi o zmarszczki rewelacji nie zauważyłam :/ Zapach mi osobiści nie odpowiada ale tak jak to pisały koleżanki jest delikatny i szybko się ulatnia. Aplikacja bardzo dobra - wygodna i pomysłowa.

Ps: Odnośnie postu niżej - Fashionistats gdybym miała lat 22 i dwie kreski na czole i nic prócz tego to na pewno byłabym równie szczęśliwa jak ty... ten krem nie jest przeznaczony dla kobiet w twoim przedziale wiekowym. Myślę i jest to tylko moje zdanie że wystawianie właśnie takich opini (mam na mysli twój wiek) wprowadza tylko w błąd inne osoby.Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czokolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Kochane wizażanki.

Krótko i zwięźle.

Mimo dość młodego wieku (22 lata) zauważyłam pierwsze zmarszczki mimiczne spowodowane bogatą mimika twarzy, suchość skóry,minimalne przebarwienia- wszystko to niestety dzięki korzystania ze słońca...

Postanowiłam zapobiegać dalszemu rozwojowi tych mało korzystnych zmian i zakupiłam oto ten produkt.

Po zużyciu 1 i pół następnego opakowania- śmiało stwierdzam...KWC!!!!

- Bardzo dobrze nawilża odżywia i wygładza.

- Rano moja twarz wyglądał tak promiennie i czysto że nie musiałam używać podkładu!!!

- Zmarszczki praktycznie niewidoczne!!!

- Przebarwień- brak

- Promienna twarz

- Fajna konsystencja,dobrze się rozprowadza, jest w miarę wydajny i bardzo łatwo się go aplikuje.

- Cena jak na tak dobry kosmetyk i kosmetyk który ma działać ( Dobre składniki trochę kosztują) jest przystępna.

- Wydajność tez jest ok.

Minusy????

Ja ich nie widzę, widocznie idealnie dopasował się do mojej cery i jej potrzeb.

Polecam Szczerze!!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1,5

Chcesz pochwalić Fashionistas za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Własnie skonczyłam. Kremik całkiem przyjemny, choc nie powalił mnie na kolana - ot, solidna pielegnacja. Opakowanie higieniczne, pompka moze byc, choc wole wiedziec, ile kosmetyku zostało Zapach bardzo delikatny, nie narzuca się. Nie jest cięzki, ale pozostawia lekki film - na noc mogłabym miec cos konkretniejszego. Nie wałkuje sie, czego nie cierpię, przyzwoicie nawilza. O działaniu przeciwzmarszczkowym sie nie wypowiem - tyle rzeczy przeciez używam ...

Używam tego produktu odk 1,5 miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odmładza
  • Używam od 6 tyg, razem z kremem na dzień tej samiej serii.
    Widzę zdecydowana poprawę stanu skóry. Pory zwężone, buzia wygładzona, zmarszczki również płytsze.
    Cera nabrała wigoru i zdrowego blasku.
    Opłacało się czekać te kilka tygodni, bo na poczatku nie widziałam efektu i byłam trochę zniechęcona.
    Szczerze polecam!

Ps. nie wiem czemu narzekacie na aplikator uwazam że świetnie spełnia swoją rolę.

Używam tego produktu od:6 tyg
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ulla10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet do cery mieszanej
  • .Mi on odpowiada.Rano gdy sie budzie ,buzia nie jest pokryta tlustym filmem.Buzka wyglada na wypoczeta,jakby rozjasniona.Moze faktycznie zmarszczki jakby troszeczke wypelnione.Nie uczulula mnie ,ani tez nie szczypie po zastosowaniu.Nawet jak przed robie piling moge go spokojnie nakladac.Probowalam nawet pod oczy i na powieki.Powieki w pierwszym momencie troszeczke zaszczypaly.Rano jednak nie byla zadych zaczerwien.Zapach tak jakby fiolkowy,ja za takimi akurat nie przepadam.Jest jednak delikatny wiec da sie przezyc.Nie lubie jednak pojemnikow z dozownikiem,a ten wlasnie taki jest.Krem jest dobry wiec i jakos dozownik przeboleje.

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić staff112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega!!!
  • Zachęcona reklamą i pozytywnymi opiniami wizażanek kupiłam od razu wersję na dzień i na noc.I tu mam troszkę inne odczucia niż większość: otóż krem na dzień nie za bardzo się sprawdził, narazie odłozyłam go na półkę, gdyż mam tłustą cerę, a ten krem jakoś spotegował jej błyszczenie. Może bedę go używać na zimę. Natomiast wersja na noc to rewelacja! Stan cery rzeczywiście sie poprawił: wygładzona, świeża, wypoczęta, napięta. Nie zapycha porów, świetnie się wchłania, zapach rewelacyjny, a do aplikatora naprawdę można się przyzwyczaić, poza tym bardzo wydajny. Raczej nie zlikwidował mi zmarszczek na czole, ale i tak warto!!! Mój KWC wśród kremów na noc!

Używam tego produktu od:6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić klapek007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonalosc !
  • jestem fanka seri retinol ha, uzywam regularnie kremu z tej seri na dzien oraz pod oczy wiec jak tylko pokazal sie kremik na noc no to musialam wyprobowac i ten. kremu na noc uzywam od 4msc, zaczelam 3 opakowanie i jestem bardzo zadowolona. krem latwo sie rozprowadza, wchlania blyskawicznie, nie zostawia tlustej warstwy [nie toleruje tlusciochow!], nie zapycha, nie podraznia, nie uczula. rano cera jest taka swieza i wypoczeta, gladziutka, wyglada naprawde zdrowo i ten kremik poteguje dzialania kremu na dzien . czas dla mnie jakby sie zatrzymal bo moje pierwsze zmarszczki poznikaly jakby i wygladam mlodziej i piekniej. ja nie mam problemu z opakowaniem kremu, juz sie do tego dozownika przyzwyczailam, przechylam lekko dozownik i wychodzi tyle kremu ile potrzebuje. bardzo dobry krem!!!!!!

Używam tego produktu od:4 msc
    Ilość zużytych opakowań:2, zaczelam 3

Chcesz pochwalić grazynkamasynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozjaśniona twarz na wiosnę
  • Na razie kończę pierwsze opakowanie i jestem zadowolona.Kolor cery sie polepszył,stała sie gładsza i bardziej nawilżona.Do tego miła konsystencja, wchłania się zaraz po nałozeniu-nie ma "tłuściocha" na twarzy. Bardzo wygodne,wbrew temu co piszą inni, opakowanie.Po prostu pompki nie naciskajcie tylko przechylcie dziubek dozownika w jedną strone a krem sam wyjdzie pomalutku. Nie zapycha porów i nie podrażnia jak inne produkty tej marki. Polecam.

Używam tego produktu odk 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Chcesz pochwalić japan72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • ponieważ jestem wielbicielką jego wersji dziennej i pod oczy oczywiście musiłam miec i ten jest - jak jego dzienna odmiana- bardzo dobry. wygładza, napina skóre,dosłownie ją prasuje nie uczula, nie podraznia,odzywia i ozywia moją ( wiecznie niedospaną i lekko zmęczoną solarium)skórę. Innymi słowy spełnia obietnice!
    Oczywiście - jak i przy wersji dziennej - minus za niepraktycze opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 2

Chcesz pochwalić blondchimera za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywnie zaskoczona!
  • Moje doświadczenia z firmą Vichy nie były najlepsze. Powód - bardzo wrażliwa skóra, skłonna do podrażnień.. Poprzednie próby używaniem kremów kończyły się podarowaniem produktów komuś bliskiemu. Ale zaprzyjaźniona pani farmaceutka poleciła mi ten krem, dając kilka próbek. Po pierwszym użyciu skóra piekła, szczypała, nawet rano, po przebudzeniu.. Nie zniechęciłam się, spróbowałam po raz kolejny (mam pierwsze zmarszczki na czole, w okolicach ust i zależało mi na rozpoczęciu kuracji). Nic złego się nie stało, moja skóra przyzwyczaiła się po tej jednej nocy. Warto było!!!
    Twarz - wygładzona, bardziej napięta, świeższa; na szyi również widać pierwsze pozytywne efekty..! Jeśli chodzi o zmarszczki to za wcześnie by móc to wiarygodnie ocenić.
    Polecam! Pierwszy przeciwzmarszczkowy krem z retinolem, którego mogę używać z moją cerą wrażliwca.

Mały minus - opakowanie. Choć wygodnie można dozować, to nie widać, kiedy produkt się kończy.

Chcesz pochwalić jusanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonaly
  • Krem ten kupilam zachecona opiniami o wersji dziennej z tej serii.Mam 35 lat i trzech synow, wiec jestem przemeczona i zyje w sporym stresie. Nie wierze w "cudowne" kosmetyki, ale ten krem jest bliski cudu. Juz po pierwszym uzyciu obudzilam sie z wyraznie rozjasniona skora. Uzywam tego kremu od 10 dni i naprawde zaden kosmetyk nie dal wczesniej takich efektow. Dodam, ze zawsze stosowalam kremy z wyzszej polki, ale po zadnym z nich twarz nie wygladala tak dobrze. Trudno mi ocenic dzialanie na zmarszczki tego kremu, bo takowych nie posiadam, ale moja skora jest napieta(nie sciagnieta)i po prostu ladna. Jedyne do czego mozna sie przyczepic, to okropny zapach tego kremu, ale poniewaz jest tak skuteczny to dostaje 5 gwiazdek . Planuje zakup takze kremu pod oczy z tej serii.

Używam tego produktu od:10dni
    Ilość zużytych opakowań:

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić erasme za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij