Eveline Cosmetics, Volumix Fiberlast Mascara Ultra Length & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Efekt
podkręcające, wydłużające

Kosmetyk godny polecenia

Jest naprawdę świetny. Idealnie spełnia swoją funkcję, ładnie wydłuża i unosi rzęsy. Efekt sztucznych rzęs. Ładnie je rozdziela, nie oblepia ani nie skleja. Na promocji można go dostać za około 10 zł.

Używam tego produktu od: paru mięsięcy
Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Tani a robi dobrą robotę

Ten tusz jest jednym z moich ulubionych tuszy do rzęs. Mam proste i rzadkie rzęsy, a po tym tuszu są one super pogrubione i wydłużone. Dobrze pracuje się z jego szczoteczką. Warto dodać, że tusz się nie odbija ani nie kruszy. Używam go w codziennym makijażu. Podkreślę, że moje oczy są wrażliwe i łzawią od wiatru. A tusz mimo wszystko jest w stanie przetrwać nawet takie warunki. Kolor tuszu to głęboka czerń. Super podkreśla oko. Jak za taką cenę, zdecydowanie polecam!

Wydłuża, pogrubia i podkręca - 3w1!!!

Maskarę kupiłam w Hebe dwa miesiące temu. Wpadła mi w oko dzięki ładnemu opakowaniu. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana. Ma kształt oryginalny, jest grubsza na końcu. Wygodnie sie nią pracuje. Dobrze rozprowadza tusz na rzęsach. Nie skleja. Nie odbija się na powiekach. Ma idealną konsystencję. Nie jest ani za rzadka, ani zbyt sucha. Jest dobrze napigmentowana. Kolor jest intensywny, czarny. Wydłuża rzęsy i dodaje im objętości. Pogrubia i podkręca również. Maskara nie osypuje się aż do wieczora. Jest bardzo trwała.

Perełka za grosze :)

Na prawdę robi robotę! Przyznam szczerze że przy pierwszych użyciach się nie polubiliśmy nie mogłam go wyczuć ale po czasie się zakochałam.
Pięknie podkreśla rzęsy!Podkręca i nie kruszy się w ciągu dnia.
Nie tworzy efektu sztucznych rzęs i to dla mnie akurat na duży plus!
Idealny na codzień

Super tusz!

Bardzo go lubię! Nie rozmazuje się, nie kruszy w ciągu dnia, jest mega czarny i maluję rzęsy, a nie tylko subtelnie podkreśla. Lubię jak tusz jest wyraźny i rzęsy pogrubione i bardzo ciemne

Perełka za grosze!

Tusz do rzęs używam codziennie do zakupu skłoniło mnie opakowanie - typowa sroczka ;)
Opakowanie wykonane z wysokiej jakości plastiku w kolorze srebrnym wygląda solidnie i elegancko aż niska cena zadziwia. Rodzima marka Eveline Cosmetics znana mi od lat. Pojemność 9 ml PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Solidna i mocna naklejka z informacjami dotyczącymi produktu oraz grafika szczoteczki jaką posiada tusz ułatwia podjęcie decyzji o wyborze i możliwości stosowania szczoteczki jaką preferujemy bez konieczności otwierania opakowania - zgroza przed tymi ciekawskimi, kup sobie "obmacany" i suchy tusz :/

Szczoteczka jest elastyczna, precyzyjnie rozdziela rzęsy, nie skleja, nie tworzy "pajęczych nóżek", każda nawet najmniejsza jest pokryta tuszem. Naprawdę wydłuża jak obiecuje producent, nie obsypuje się, nie podrażnia powiek. Konsystencja jest idealna. Opakowanie wystarcza mi na dwa miesiące stosowania.
Szczerze polecam, perełka za grosze ❤️

Super tusz

Bardzo dobry tusz, który stosuję już od kilku lat. Świetnie wydłuża i podkręca rzęsy. Nie ma tendencji do osypywania się. Mój must have w codziennym makijażu.

Dobre podkręcenie

Rzęsy rosną mi na "prosto", bardzo mało produktów potrafi mi je podkręcić.. nawet zalotka nie działa.. a ten produkt na prawdę sprawia że moje rzęsy po pomalowaniu wyglądają znacznie lepiej. Widać różnice - pięknie dopełnia mi makijaż. Jest to moje must have w kosmetyczce i przy makijażu.

Precyzyjny, fajny, ale brakuje mi WOW!

Metalicznosrebrne opakowanie o pojemności 10 ml z zakręcanym zamknięciem, które sprawia, że tusz jest łatwy w użyciu i przechowywaniu. Standardowy design, ale solidny i praktyczny.

Zakup:
Dostępny w większości drogerii. Sama nabyłam go bezpośrednio u producenta za 11 zł

Szczoteczka:
Silikonowa szczoteczka o profilu przypominającym klepsydrę, co ułatwia precyzyjne aplikowanie tuszu na rzęsy. Dzięki odpowiedniemu kształtowi, tusz skutecznie podkreśla każdą rzęsę, dodając im wydłużenie i podkręcenie.

Tusz utrzymuje się przez długi czas, ale niestety czasem zdarza się, że jest rozmazany po około 6-8 godzinach noszenia. Dodatkowo, brudzi dolną powiekę, co wymaga ode mnie czujności i poprawek w ciągu dnia.

Zmywanie:
Zmywanie tuszu jest bezproblemowe, zarówno płynem micelarnym, jak i olejkiem do demakijażu. Nie pozostawia trudnych do usunięcia śladów.

Efekt:
Tusz Volumix Fiberlast Ultra Length & Curl Up od Eveline COSMETICS zapewnia bardzo ładną czerń, piękne wydłużenie i podkreślenie rzęs. Choć efekt podkręcenia nie jest spektakularny, to tusz bezproblemowo tuszuje każdą rzęsę, nie skleja ich i sprawia, że są pięknie rozdzielone. Co bardzo mnie zaskoczyło, to był to pierwszy tusz, gdzie nie czułam potrzeby "przeczesywania" ich suchą szczoteczką, bo rzęsy są tak precyzyjnie rozdzielone.

Wrażenia ogólne:
Choć tusz spełnia większość oczekiwań i jest solidnym produktem do codziennego stosowania, nie wyróżnia się jako WOW czy HIT. Oferuje efekt wydłużonych i podkreślonych rzęs, jednak brak mu czynnika zaskoczenia, który często jest oczekiwany po produktach z wysokimi recenzjami, raczej daje taki dobrze zdefiniowany naturalny LOOK

Mój ulubieniec

Z tym tuszem poznałam się około 10 lat temu. Od tego czasu jesteśmy nierozłączni. Nigdy mnie nie zawiódł. Silikonowa szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy, nakłada odpowiednią ilość tuszu. Pięknie podkreśla nie obciążając rzęs. Jedyny minus że często jest wyprzedana oraz jej cena na przestrzeni lat uległa podwyższeniu

Najlepszy jaki miałam

Tusz najlepszy do tej pory jaki miałam nie skleja rzęs, nie osypuje się, ładnie wydłuża rzęsy, dobra cena jak za taki produkt i nie zasycha szybko. Polecam z człego serducha. Mam nadzieję że pomogłam☺️

Zwykły ale fajny tusz do rzęs

Kupując tusz najważniejsze dla mnie jest, aby nie zrobił mi efektu pandy po godzinie. W tej kwestii sprawdza się super - nie osypuje się ani nic.
Cena jest bardzo atrakcyjna. Szczoteczka jest bardzo fajna. W moim odczuciu bardziej podkręca niż wydłuża rzęsy. Nie jest to mój ulubiony tusz od Eveline, ale uważam, że warto go przetestować.

Najlepszy

Mój totalny MEGA HIT. Zużytych od lat wiele opakowań i jak zwykle niezawodny. Najpiękniejszy efekt sztucznych rzęs. Idealnie rozdzielone, wydłużone, podkręcone. Nie osypuje się, nie odbija ani na dolnej ani na górnej powiece. Mimo że moje rzęsy przy tym tuszu sięgają praktycznie do brwi, to nigdy się pod nimi nie odbił. Robi wszystko to co powinien wg mnie robić idealny tusz. Niezmienna miłość od lat, w znakomitej cenie i zawsze dostępna od ręki.