Lavera, Trend Sensitiv, Make Up Fluid (Podkład do twarzy)

Powiększ Lavera, Trend Sensitiv, Make Up Fluid (Podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba: AngelOfDestiny

Z olejkiem z bio-aloesu i wyciągiem z bio-migdałów lekko kryjący- naturalne kosmetyki do makijażu. Lekkość fluidu nadaje skórze naturalny odcień i jedwabisty wygląd. Delikatny efekt połysku powoduje, że twarz wydaje się promienna.
Dostępny w 3 odcieniach.

Skład: Water (Aqua), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glycerin, Tricaprylin, Alcohol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Glucose Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Lysolecithin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Tocopherol, Rosa Damascena Flower Water*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water*, Melissa Officinalis Water*, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool** , [+/- Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499)]
* składniki pochodzące z upraw ekologicznych

pH 5,0- 5,5 emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański.

• dobry
  • Dla mnie jest tylko jeden minus - faktycznie, nie bardzo matuje. Ale i tak jest dla mnie ekstra, nawet mimo tego, że skórę mam tłustą, bo:

- super pielęgnuje skórę, nawilża, skóra robi się przyjemna w dotyku
    - nie zapycha porów
    - jest lekki, łatwo się rozprowadza
    - odcień Ivory idealnie pasuje do mojej bladej cery
    - jest wydajny
    - przyjemnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anna3101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo matuje
  • Podkład jest dobry, aczkolwiek nie rewelacynjy.

plusy:
    +nie uczula
    + przyjemnie pachnie
    + jest trwały, u mnie wytrzymuje z pudrem sypkim cały dzień
    + konsystecja w sam raz
    +wydajny

minusy:
    -niestety słabo matuje, konieczny jest puder w kamieniu bądź sypki, bez użycia pudru twarz się bardzo świeci (mam cerę mieszaną)
    - cena, mógłby być tańszy
    - wydaje mi się, że troszkę ściemniał, jest bardziej pomarańczowy niż na początku, jak go kupiłam

Ogólnie kosmetyk wart polecenia, jednakże myślę że do cer normalnych i suchych. Tłustym cerom odradzam.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karodos za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę świetny
  • Podkład Lavera jest naprawdę świetny, spełnia wszystkie moje oczekiwania odnośnie tego typu kosmetyków. Według mnie ma same zalety:
    -delikatna, półpłynna konsystencja fluidu powoduję, że uzyskujemy naprawdę ładny i naturalny efekt ( ponieważ jest średnio kryjący nie daję sztucznego efektu maski, którego wręcz nienawidzę)
    -ma doskonały skład, sama natura
    - posiada lekki, delikatny zapach ( nie tak nachalny, roślinny jaki wyczuwam w innych naturalnych kosmetyków)
    - jest bardzo wydajny, potrzeba naprawdę niewiele by pokryć całą twarz
    Długo szukałam odpowiedniego podkładu, na szczęście trafiłam na ten. Sądzę, że pozostanę mu wierna przez dłuuugi czas!

Używam tego produktu odwóch miesięcy

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie godny polecenia
  • Konsystencja lekkiego, delikatnego kremu, przyjemny "nie sztuczny" zapach. Nie trzeba użyć go dużo za jednym razem żeby pokryć twarz. Nadaje śliczny, naturalny kolor, lekko rozświetla, skóra w dotyku jest jedwabista! Nie daje efektu maski, znajome mówią, że nie widać u mnie fluidu.
    Zdecydowanie inny niż fluidy, które do tej pory nabywałam w drogeriach. Poprzednie, których używałam były takie "ciężkie", gęste, co sprawiało wrażenie, że zaklejam skórę, tapetuję. Z fluidem Lavery czuję, że kremuję sobie twarz
    Efekt kryjący jest stosunkowo niewielki - mnie akurat to odpowiada.
    Nie żałuję zakupu i polecam.

Używam tego produktu od: 11.2009
    Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić AngelOfDestiny za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij