Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Powiększ Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Zgłaszająca osoba: rapunzel8

Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, spłyca już istniejące. Spowalnia proces starzenia się skóry. Obrzęki pod oczami ulegają zmniejszeniu, ustępują oznaki zmęczenia oczu. Skóra jest nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, wygładzona, młodsza. Eco Linea to seria kosmetyków ekologicznych certyfikowana przez francuską firmę ECOCERT. W skład tej serii wchodzą zarówno produkty naturalne jak i organiczne.

Skład: Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Phytosqualan , Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (and ) Olea Europaea (Olive ) Oil Unsaponifiables (and) Hydrogenated Vegetable Oil (and) Glyceryl Stearate (and) Glycine Soja (Soybean) Sterols (and) Beta-sitosterol (and) Tocopherol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Olive Oil Eco*, Zea Mays Starch* , Cetearyl Alcohol, Glycerin, Althea Officinalis Root Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Sodium Dehydroacetate, Xantan Gum, Zingiber Officinalis Root Extract*, Lavandula Officinalis, Cymbopogon Schoenanthus, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Potasium Sorbate, Sodium Benzoate.

/s/

• Efekt murowany ale tylko dla cierpliwych i konsekwentnych...
  • Bardzo dobry produkt! Przede wszystkim wspaniały skład-miło jest wiedzieć,że nie szpikujemy cery samą chemią tylko naturalnymi składnikami! Bez parabenów, których unikam jak ognia!

Wspaniale nawilża ale... no jest jedno ALE na efekty- konkretne efekty jak spłycenie zmarszczek pod oczami, trzeba trochę poczekać. Właściwy efekt zobaczyłam dopiero po 2 skończonych miesiącach użytkowania.... niby długo, ale naturalne kosmetyki podobno to do siebie mają! Było warto czekać, ponieważ w moim przypadku to nie były już małe zmarszczki tylko porządne bruzdy od wysuszenia skóry! Krem jak dostawał się do oczu, to nic nie piekło i nie uczulało - to duży plus! Warto kupić ten krem ale trzeba uzbroić się w cierpliwość Dodam jeszcze,że używałam tylko raz dziennie (wieczorem) ... a powinnam 2

Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić eyessaymore za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 234 raz(y)
  • Bardzo dobry!
  • Krem pod oczy Ava bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu, ale miałam nadzieję, że krem będzie fajny, kiedy przeczytałam tutejsze recenzje kosmetyku.

Przede wszystkim działa. U mnie krem poprawił stan skóry po kilku dniach stosowania. Zobaczyłam i poczułam dleikatne nawilżenie. Przede wszystkim odczułam komfort skóry wokół oczu. Krem jest na tyle efektywny, że skóra nie wymaga dokładania go w ciągu dnia. Tak więc od rana do wieczora moja skóra wokół oczu jest na tyle silna, że potrafi znieść trudy całego dnia. Bardzo zmniejszyły się obrzmienia, miałam niewielkie, ale teraz znikają. Rozjaśniły się delikatnie denerwujące mnie cienie pod oczami.

Krem jest skuteczny, lecz łagodny. Nie wywołuje uczuleń. Poprzednio stosowałam krem Dermeny- fajny, ale szybko się zepsuł i zmienił się w substancję uczulającą, ale zaznaczam, że do trzech miesięcy był dobry. Natomiast Ava jest wciąż dobra, nie uczuliła mnie, jak opisałam wyżej- daje komfort. Wielokrotnie pisałam na wizażu o moich poszukiwaniach idealnego kremu pod oczy, no i szukałam wśród produktów Dior'a, Chanel (jeden był dobry, ale został wycofany), Lirene, Y.R., itd. itp. i Ava ze swoim działaniem i baaardzo przystepną ceną jest jednym z lepszych kremów, które stosowałam w życiu na okolice oczu.

Na początku nie mogłam tego kremu nigdzie dostać, znalazłam go dopiero w dużym Rossmannie z bardzo szerokim asortymentem i wreszcie kupiłam.

Krem ma konsystencję lekką, zapach zielono- kwaśno- ziołowy, kojarzący się z zieloną herbatą. Kosmetyk wchłania się szybko, jednocześnie jest na tyle "plastyczny", że można wykonywać nim mały masaż.

Kilka słów na temat składu, krem zawiera m.in.:

* ekstrakt z imbiru,
    * ekstrakt z rumianku,
    * ekstrakt z zielonej herbaty,
    * ekstrakt z oliwy z oliwek,
    * ekstrakt z lawendy,
    * wit. E,
    * fitosterole,
    itd.

Dodam jeszcze, że opakowanie jest rewelacyjne- szklana buteleczka z pompką i dozownikiem, proste i skuteczne/higieniczne. Mam wersję 15 ml.

Dla osób, które nie słyszały mojej historii, wspomnę tylko o tym, że moja skóra wokół oczu bywała przesuszona, z cieniami, przemęczona, niewyspana, wymaga 2-3 korektorów naraz, więc mam obsesję na punkcie tej sprawy, ale bałabym się wykonać jakiś zabieg medycyny estetycznej czy chirurgicznej, więc ratuję się kremami. Pomocny jest mi w tej chwili krem Ava na dzień i noc oraz czasami Strivectin tylko na noc.

Krem Ava oceniam jako bardzo dobry

Używam tego produktu od: ponad 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brawa dla firmy Ava!
  • Rewitalizujący krem pod oczy to mój pierwszy kosmetyk firmy Ava. Ze wstydem przyznaję, iż nie miałam jakoś zaufania do polskich marek produkujących ekologiczne kosmetyki. Zawsze wybierałam produkty znanych niemieckich firm( m.in.Lavera, Weleda, Sante itp.), nie wiedząc nawet, że na polskim rynku mamy takie perełki!

Na największe uznanie zasługuję naprawdę dobry skład ( co zresztą potwierdza certyfikat Ecocert). Krem ma świetne działanie pielęgnacyjne- nawilża i lekko napina skórę pod oczami.

Jedyne zmarszczki jakie posiadam, to właśnie te mimiczne, w okolicach oczu- od kiedy jednak używam tego kremu, mam wrażenie, że stały się mniej widoczne. Oczywiście krem nie zlikwidował ich całkowicie- w takie cuda już niestety nie wierzę- ale ZNACZNIE poprawił wygląd skóry w okolicach oczu.
    Po każdej aplikacji skóra jest bardziej napięta- zapewne właśnie to sprawia, że te zmarszczki są mniej widoczne. Lepiej wygląda również makijaż- nałożony pod oczy korektor nie wchodzi w zmarszczki i tym samym jeszcze bardziej ich nie podkreśla.

Krem rewitalizujący Avy ma gęstą, treściwą konsystencję, ale jednocześnie dość szybko się wchłania. To bardzo ważne, szczególnie gdy używam go rano i chcę szybko zrobić makijaż.

Dodatkowy plus dla opakowania produktu- krem zamknięty jest w uroczej, szklanej buteleczce z pompką. Uważam, że to naprawdę wygodne i co najważniejsze higieniczne rozwiązanie. Poza tym widać, ile kremu jeszcze zostało, także nie będziemy zaskoczone gdy pewnego dnia po naciśnięciu pompki kosmetyk już nie wypłynie;-)

Cena produktu- w porównaniu do wyżej wymienionych ekologicznych marek zdecydowanie korzystna, przy czym działanie zdecydowanie porównywalne!

Podsumowując- krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Na pewno długo pozostanę mu wierna.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, a przecież o to chodzi
  • Zacznę może od minusów :
    - rzadka konsystencja powodująca niską wydajność tego kosmetyku (ale z drugiej strony łatwo i szybko się wchłania, nie trzeba wcierać). Po 6 tygodniach używania rano i wieczorem zużyłam już połowę słoiczka.
    - ma leciutki cytrynowy zapach, niezbyt dobrze mi się kojarzący z kosmetykami za 2zł, co spowodowało, że od pierwszego użycia byłam do niego bardzo negatywnie nastawiona.

A co do plusów:
    + szklane, higieniczne opakowanie z pompką. Widać ile kosmetyku nam zostało,
    + nadaje się jak najbardziej pod makijaż,
    + i co najważniejsze ************-> +DZIAŁA+
    Zmarszczki pod oczami to mój duży problem, mam skurę suchą i bardzo wcześnie zaczęły mi się pokazywać dosłownie bruzdy pod oczami. Po 6 tygodniach stosowania zauważyłam, że wyraźnie się one spłyciły i dlatego daję temu kremikowi aż 4,5 gwiazdki. Pozytywnie mnie zaskoczył!
    Używam tego produktu od: 6 tygodniIlość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Kurka Rurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię i polecam
  • Kupiłam po przeanalizowaniu składu. Ten krem to sama natura i jakość potwierdzona Ecocertem, w dodatku estetycznie opakowany, niedrogi i łatwo dostępny (rossmannowska szafa z dermokosmetykami).
    Ma delikatny, roślinny zapach, nieinwazyjny dla wrażliwych oczu. Nie wybija się tu nic konkretnego, ani lawenda, ani trawa cytrynowa, taki łagodny ziołowy mix.
    Estetyczna szklana buteleczka z pompką, która wydziela krem dość obficie. Lepiej nie dociskać jej do końca. Pół pompki wystarczy, by dostatecznie nawilżyć okolice oczu. Przy zbyt grubym nałożeniu mam wrażenie lekkiego obklejenia, tak jakby skóra nie była wstanie wchłonąć nadmiaru kremu. Przy cienkiej warstwie nie czuję dyskomfortu. Krem ładnie wsiąka, odświeża, wygładza i nawilża skórę.
    Nie mam problemu z obrzękami, więc pod tym względem go nie ocenię, natomiast od pewnego czasu dokuczało mi uczucie zmęczenia, lekkiego pieczenia i łzawienie, które w trakcie kuracji prawie całkowicie ustąpiły. Krem zdecydowanie łagodzi, relaksuje.
    Zmarszczek mimicznych oczywiście nie ruszył (do innych się nie przyznaję :p), poprawił jednak sprężystość i lekko rozjaśnił skórę, przez co wyglada ona młodziej. Zaznaczam, że konsystencję ma dość lekką, powiedzmy pół-żelową, praktycznie nie natłuszcza, więc dla skóry suchej, odwodnionej może okazać się za słaby. Ma bardzo dobry poślizg, wsiąka szybko, ale nie błyskawicznie, co pozwala na wykonanie krótkiego masażu okolic oczu.
    Wydajność niezła. Jest jednak problem z wydobyciem resztek ze ścianek i dna. Producent powinien pomyśleć nad zmianą ładnego, ale niepraktycznego opakowania na buteleczkę typu airless.

Używam tego produktu od: 3-4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 ku końcowi

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity jeśli masz cienie pod oczami!
  • Oceniany krem kupiłam na fali zainteresowania kosmetykami ekologicznymi. Moim największym problemem są (a raczej były) cienie pod oczami, raczej intensywne - ciężko było zamaskować je nawet korektorem, oraz pierwsze drobne zmarszczki mimiczne typu kurze łapki (mam 25 lat). W kwestii zmarszczek krem nie pomaga. Niewykluczone, że opóźnia powstawanie nowych, ale tych już istniejących nie spłyca. Nadto w mojej opinii jest to krem za słaby na noc - za mało nawilża, jest za mało treściwy. Dlaczego więc dałam mu 5 gwiazdek? Ponieważ moje cienie pod oczami to już tylko wspomnienie. Krem Ava stosuję tylko rano (wieczorem Eucerin hialuron filler) od około pół roku. Efekt rozjaśnienia skóry wokół oczu był widoczny już po tygodniu stosowania. Po trzech miesiącach po cieniach nie było śladu. Poza tym krem nie dopuszcza do powstawania obrzęków, worków, skóra jest sprężysta i gładka. Znakomity pod podkład. Podczas dużych mrozów stosowałam jeszcze dodatkowo inny krem nawierzchniowo, ale z Avy nie rezygnowałam.
    Podsumowując polecam wszystkim dziewczynom, które borykają się z problemem cieni i zmęczonych oczu, krem faktycznie "rewitalizuje"
    Pewną wadą może być pojemnik z pompką, wyciska trochę za dużo i ciężko wybrać resztki, jednakże dla mnie ważniejsza jest higiena, pompka wydaje mi się pod tym względem najlepszym rozwiązaniem.

likwiduje cienie, obrzęki
    rozświetla skórę wokół oczu
    niweluje uczucie zmęczonych oczu i ciężkich powiek
    wspaniały skład
    higieniczne opakowanie
    bardzo przystępna cena (przy uwzględnieniu pozostałych zalet)

trudno dostępny (powinien być we wszystkich Rossmannach!)
    pompka jest nieekonomiczna
    trzeba dodatkowo używać kremu przecizmarszczkowego

Mnie nie uczula pomimo wrażliwej i alergicznej skóry, ale to indywidualna kwestia, każdy musi sprawdzić na sobie.Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dopisuję jeszcze coś, krem ostatnio mi się skończył i postanowiłam spróbować czegoś innego. Efekt: po dwóch tygodniach obrzęknięte, napuchnięte wory pod oczami. Nie wiem jak krem to robi, ale świetnie drenuje! Polecam raz jeszcze.

Chcesz pochwalić brattby za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam ten krem
  • Kupiłam mimo bardzo różnych opinii wizażu ze względu na bardzo fajny skład.Lubię świadomość że nie dokładam mojej skórze żadnych chętnie pchanych przez producentów chemicznych substancji. Absolutnie nie żałuję kupna bo uwielbiam ten krem
    Jest najlepszy z dotychczas używanych przeze mnie kremów pod oczy.
    Miałam spore problemy z cieniami pod oczami które ten krem w znaczym stopniu zmniejsza. Rano moje oczy wyglądają na wypoczęte. Od kiedy używam tego kremu nigdy nie obudziłam się z workami pod oczami a wcześniej czasem się to zdarzało. Nie piecze i nie podrażnia moich oczu.

Pół gwiazdki odejmuję za trochę nieprzemyślane opakowanie. Kiedy krem się kończy nie da się go wydobyć z opakowania dozownikiem. Ja poradziłam sobie używając patyczka higienicznego.
    Wchłania się wolniej od mojego kremu do twarzy ale też wybaczam mu to bo ma zbawinne działanie na moje oczy

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lenaa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na obrzęki!
  • tak jak w podsumowaniu: produkt jest wg mnie wyjątkowo dobry dla osób nieustannie zwalczających opuchliznę dookoła oczu.

konsystencja jest lekka, więc ze względu na dyskomfort, czasami musiałam nakładać krem dwukrotnie. za to zabieram 1 gwiazdkę. problem miałam także z wydobyciem kosmetyku pod koniec - jest to możliwe jedynie za pomocą szpatułki.

poza tym: bardzo dobry skład, nawilżenie okej, efekt napięcia skóry, świeży wzrok etc.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić clumsy_ninja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny krem
  • Nie wiem czy kupię ten krem ponownie, bo ciągle kombinuję z pielęgnacją okolic oczu, ale zużyłam całe opakowania i byłam zadowolona z tego produktu. Do jego zalet zaliczam:
    - praktyczne opakowanie z pompką
    - konsystencja - nie za rzadka i nie za ciężka
    - dobrze się wchłania
    - nie wywołuje podrażnień
    - dawał u mnie efekt napięcia skóry, który bardzo mi odpowiadał
    - przystępna cena
    - zachęcający skład

Do wad z kolei zaliczyłabym:
    - cała pompka do zdecydowanie za dużo pod oczy
    - nie sposób wydobyć resztki produktu, gdy pompka przestaje działać i trochę się marnuje

Krem stosowałam na dzień i na noc. Jego wydajność określiłabym jako przeciętną. Wystarczył mi na jakieś 2 - 3 miesiące.
    Myślę, że jest to naprawdę niezły krem i daje całkiem fajny efekt.

Używam tego produktu od: 2 - 3 miesiace jakieś pół roku temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Freydhis za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry
  • krem kupiłam ze względu na skład.

używam go jako krem na dzień (stosuje codziennie) i jestem zadowolona.
    jest lekki, dobrze się wchłania, nie podrażnia.

jedyny minus to opakowanie, a moze nie umiem jeszcze się nim posługiwać... staram się delikatnie naciskać dozownik ale często kremu wydostaje się więcej niż bym chciała przez co krem się marnuje... niemniej jednak kosmetyk wydaje być sie wydajny. obawiam się że ze względu na dozownik, część kremu zostanie w buteleczce i nie da się jej użyć

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kica. za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij