Ceramiczna lokówka stożkowa turmalinowa BAB2280E, BaByliss

Powiększ Ceramiczna lokówka stożkowa turmalinowa BAB2280E, BaByliss

Zgłaszająca osoba: truskawka1

Lokówka do włosów (BAB2280E / BaByliss Curling Wand (2285U) renomowanej firmy BaByliss Pro o stożkowym kształcie do kreowania fantazyjnych fryzur.
Powłoka turmalinowo - ceramiczna po podgrzaniu staje się naturalnym źródłem jonów ujemnych co sprawia, że w trakcie modelowania zamykane są łuski włosów, włosy są gładsze, bardziej błyszczące, nie elektryzują się a modelowanie jest łatwiejsze i jego efekt dłużej utrzymuje się na włosach.
Posiada:
- elektroniczna regulacja temperatury,
- powłoka turmalinowo - ceramiczna,
- szerokość żelazka od 25mm do 13mm,
- podkładka izolacyjna,
- nakładka izolacyjna na palce przeciw oparzeniom,
- obrotowy kabel o długości 2,7m,
- 230V.

Cena: 259zł

• fajna, ale trzeba nauczyc się jej używać
  • Lokówka daje bardzo fajny efekt, ale trzeba nauczyć się jej używać i uważać na palce, aby się nie poparzyć. Duży plus, że pozostawia tylko czyste fale, bez "załamania".

Ilość zużytych opakowań: 1 i chyba szybko jej moc nie padnie

Chcesz pochwalić Fracek za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Świetna lokówka. Model granatowy jest praktycznie taki sam jak czerwony http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35895-opis-Lokowka-do-wlosow-2285U-Curling-Wand-BaByliss.htm.
    Różnica zasadniczo polega na tym, ze w granatowej jest 25-cio stopniowa skala numeryczna, a w czerwonej - 4-ro stopniowa temperaturowa. Ponad to czerwona jest przeznaczona na rynek brytyjski, dlatego potrzebna jest przejściówka. Chyba jest jakaś delikatna różnica w składzie powłoki grzewczej pomiędzy tymi modelami. Ja mam granatową z turmalinowo-ceramiczną powłoką, dzięki której włosy się nie elektryzują
    Rodzaj uzyskanych loczków jest zależny od sposobu nakręcenia i grubości pasm - od sprężynek, po luźne fale.
    Jak dla mnie cudna! Polecam

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić truskawka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam!
  • Przez dłuższy czas szukałam odpowiedniej lokówki, która robiłaby duże loki, przeglądając allegro trafiłam na to cudo Babyliss! Przed zakupem obejżałam filmiki na youtube żeby zobaczyć jak wyglądają włosy po nakręceniu. Lokówka nie robi typowych loków jakie zwykle wychodzą ze standardowych lokówek. Powiedziałabym, że są to raczej "falo-loki", choć wydaje mi się, że efekt jaki otrzymamy zależy od sposobu kręcenia, czy długości włosów. Raczej nie polecam dziewczynom, które mają włosy krótkie, ze względu na kształt lokówki-kręcenie takich włosów będzie nie wygodne, zwłaszcza że trochę ciężko podwinąć same końcówki. Jak widać lokówka nie posiada standardowego "klipsa", włosy owija się po prostu dookoła stożka. Trzeba bardzo uważać żeby się nie oparzyć. Najlepiej używać rękawiczki ochronnej lub specjalnych nakładek na palce, które dołączone są do urządzenia. Mój model posiada 4-stopniową regulację temperatury (55,170,185 lub 200stopni).
    (Różni się od tej tu przedstawionej chyba tylko wyświetlaczem i czerwoną rączką , choć nie jestem w 100% pewna czy tylko tym.)

Polecam to urządzenie dla osób, które chcą mieć naturalnie wyglądające loki. Nie zrobicie nią raczej tzw. "sprężynek".
    Jak dla mnie idealna! Jeśli tylko kiedykolwiek się zepsuje na pewno kupię drugą ;-)

Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić zuzass za czytelną i pomocną recenzję?