Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Powiększ Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Zgłaszająca osoba: agus79

Długotrwały i jednolity kolor 12 - godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku. Zdrowszy wygląd skóry. Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników. Pozwala skórze oddychać. Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień. Bardziej promienna cera.

Cena: ok. 12EUR / 30ml

• Niezawodny
  • Tak jak w wielu recenzjach jest napisane - z tym podkładem trzeba umieć się obchodzić. Wystarczy odrobinę przesadzić i uzyskujemy efekt maski. Należy nakładać cieniutką warstwę i dokładnie rozprowadzać, wtedy otrzymamy piękne krycie bez widoczności podkładu. Ja w ciągu dnia wspomagam się pudrem, aczkolwiek jest to bardziej kwestia przewrażliwienia niż faktycznej potrzeby Podkład jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na calutki rok przy codziennym stosowaniu. Cena po rozłożeniu na 12 miesięcy też przestaje być straszna. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 (30ml)

Chcesz pochwalić jasmine26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • strasznie się cieszę że trafiłam na ten podkład, moja cera poprawiła się nabrała ładnego koloru, moja cerę stasznie zatykały wszystkie drogeryjne kosmetyki z każdej połki cenowej, ten można powiedzieć je odtyka kryję dość średnio, kolor 23 idealnie pasuje do koloru mojej cery, łatwo aplikuje, z tego podkładu jestem bardzo zadowolona, polecam, pół gwiazdki odjęłam za dość wysoką cenę

Chcesz pochwalić gosiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarny
  • Podkład twarzy ohydne łaty i zacieki. Nie da się go równomiernie zaaplikować. Strasznie podkreśla suche skorki a także wysusza. Na twarzy robi efekt maski. Nie odnajduję w nim żadnej zalety. Krycie zerowe. Koszmar!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo miłe zaskoczenie
  • Dla mnie ten podkład to miłe zaskoczenie kiedyś miałam 2 podkłady tej firmy i na dlugo się zraziłam za sprawą próbki miałam okazję wypróbować kosmetyk po paru dniach był juz w moim posiadaniu
    pięknie nawilża moją biedna buzię zmeczoną wszystkimi zabiegami
    kolor dla mnie idealny
    nie swięce się za bardzo co mnie strasznie dziwi

poprawia sie jakosć skóry po paru dniach
    nie zapycha a mam tendencję do tego

Używam tego produktu od: 1 mc

Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki podkład pod make up
  • Niekoniecznie dla cery problematycznej jaką dysponowałam zaraz po wakacyjnych kąpielach słonecznych... Dlatego leżał prawie zapomniany... prawie, bo trochę uwierała jego cena. Przypomnialam sobie o nim gdyż udało mi się skórę uspokoić, wyrównać koloryt i potrzebowałam czegoś jedynie wygładzająco wyrównującego. Do tego się nadaje. Ale przy wysiłku, większej potliwości - zbiera się w zmarszczkach i porach... ups. Do tego podkreśla suche skórki i wydaje mi się, że jest ich nawet więcej- a przecież miał przed tym chronić. Nakładam go na mocno nakremowaną twarz, cieniutką warstewką, palcami. Matowię sypkim pudrem.
    Uzyskuję w miarę naturalny efekt któy częściowo znika podczas dnia.
    Tak więc:
    maski nie czyni, wygładza, ujednolica, ale trochę schodzi i jednak suszy.
    Za połowę ceny byłby zakup do powtórzenia, a tak - pogrzebałam na niższych półeczkach w małych drogeriach i przykładam się do odpowiedniej pielęgnacji, aby jak najmniej było do maskowania...

Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam odcień Rosy Vanilla, który jest stosunkowo jasny, ale jak na tę porę roku (zima) i do mojej nieopalonej facjaty jest w sam raz. Leciusieńki (!), łatwo się rozprowadza i fajnie scala ze skórą, przy czym rzeczywiście nawilża moją suchą skórę przez co bardzo komfortowo się go nosi na co dzień. Kryje drobne zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry nie pozostawiając smug (rozsmarowuję go i wklepuję opuszkami palców a następnie utrwalam pudrem sypkim). Ku mojemu zaskoczeniu rzeczywiście podkład ten okazał się stosunkowo trwały, daje radę i utrzymuje się cały dzień na twarzy czemu towarzyszy uczucie świeżości makijażu nawet po kilku godzinach. Nie obciąża skóry i nie daje efektu maski. Ma bardzo delikatny, "termalny, mineralny" zapach i aksamitną konsystencję. Dodatkowe plusy to to, że nie zawiera parabenów, nie zapycha i nie powoduje zaskórników oraz posiada filtr SPF 20. Mieści się w fajnej smukłej tubeczce, która zajmuje mało miejsca w kosmetyczce i jest przezroczysta dzięki czemu widać ile podkładu już zużyłam. Generalnie sprawdza się, ale cena nie należy do niskich (odejmuję gwiazdkę) - mi udało się go kupić promocyjnie a akurat kończył mi się podkład. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę napisać, że ten podkład jest godny polecenia. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić bombelek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Długo próbowałam przekonać się do tego kosmetyku, ale niestety. Stosowałam go w okresie kiedy cera wyraźnie zbuntowała się przeciwko mnie, pozostajac przy tym nadmiernie suchą.

minusy

- nie stapia sie z cerą, przez co przy najlżejszym dotyku tworza się smugi
    - nie kryje nawet minimalnie
    - nieprzyjemna, pudrowo-tłusta konsystencja
    - bieli twarz (zapewne przez wysoki filtr UV)
    - podkreśla suche skórki!
    - cena nieadekwatna do jakości

plusy

- nie zapycha
    - wysoki filtr UV

Kiedy przyzwyczaiłam sie do jego dziwnej konsystencji, udawało mi się jako-tako nad nim zapanować podczas aplikacji, jedynie jednak przy użyciu pędzla. Po wykończeniu go pudrem sypkim zdecydowanie lepiej utrzymuje się na twarzy. Przy problematycznej cerze wymaga uzycia korektora.

Generalnie - nie polecam.

Używam tego produktu od: przez 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić arshes_nay za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny sredniak
  • Na poczatku moich tragicznych problemów z cerą wybrałam się do Super pharm w poszukiwaniu wybawcy i trafiłam na promocję gdzie dorwałam tegoż delikwenta. Cud, że wydałam 65, a nie 85 zł, bo naprawde, podkład zadnych cudów nie robi, a za taką ceną już by człowiek czegos oczekiwał.
    -nie matuje zadowalajaco
    -nie kryje, prawie wogóle
    -dziwny kolor (posiadam 23 clair ivory, a jako że jestem biała jak ściana, to pudło.)
    -broń boże nie na lato
    -i najważniejsze: ON NAPEWNO NIE JEST DO SKÓRY SUCHEJ!!! wierzcie mi, ja mam mieszana w stronę suchej i to mnie w miarę ratuje, ale dla typowo suchej-porażka gwarantowana.
    +nie uczula
    +nie zapycha
    Tak kochane, nie uczula i tu mnie bardzo zadziwiło, gdyż moja cera jest czymś w rodzaju licznika Geigera jeśli mamy na myśli wszelkiego rodzaju kremy, podkłady, fluidy, pudry itp. i choć tutaj podkład w miarę trzymał fason.
    Nie miej jednak reasumując nie jest on wart swojej ceny, mając na myśli jego słabe działanie, bo podkład właściwie nic nie robi. On jest i tyle, dlatego ja szukam dalej i Wy dziewczyny, zróbcie to samo.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić redStar07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • To nie jest zły produkt, ale nie jest też w żadnen sposób lepszy od podobnych mu, ale z niższej półki cenowej. Więc po co przepłacać? Efektu wow nie ma, ale jest kilka plusów.
    +bardzo przyjemna konsystencja
    +naturalny efekt na twarzy
    +nie podrażnia wrażliwej skóry

+/- nie zauważyłam nawilżenia, ale nie przesusza skóry

-podkreśla suche skórki
    -bardzo szybko znika z twarzy

Szukałam czegoś na zimę zamiast minerałów. Moja twarz w tej porze roku szaleje i cierpi. Dałam się przekonać ekspedientce, że to dobry produkt i że go wycofują, więc trzeba kupić na zapas. No to kupiłam jeden. Rzeczywiście- zły nie jest, ale za połowę jego ceny mam Ivostin, który ma może nie taką fajną kremową konsystencję, ale jest bardziej łagodzący, a oba szybko znikają. Moim hitem nawilżającym jest póki co Pharmaceris mimo nieszczególnego zapachu.

Dodam, że mam odcień 35, który całkowicie różni się od swojego odpowiednika w Dermablendzie. Na moją korzyść- w ATP jest jaśniejszy i cieplejszy.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • ten podkład jest moim typem nr 1
    mam skóre wrażliwą i czesto podkłady sprawiały ze mialam pełno czerrwonych krostek, ale ten jest jedynym podkładem ktory sprawdziła sie u mnie w 100%.
    Nie zapycha, nawilża skóre, jest lekki i nie czuć go na twarzy, nie tworzy efektu maski, i dobrze kryje,wszelkie krostki i zaczerwienienia. mam kolor ivory i jestem mega zadowolona. polecam gorąco.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ratownik8685 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Jest to mój ulubiony podkład, nie znalazłam lepszego, w moim przypadku odcień 23,Clair,Ivory pasuje wręcz idealnie. Dosyć wydajny - jedno opakowanie starcza mi na ponad 3 miesiące. Nie podrażnia, nie przesusza (chociaż też nie nawilża), nie uczula, nie jest idealny, ale lepszego na rynku póki co nie znalazłam. W porównaniu do wersji dla cery mieszanej/normalnej jest dużo lepszy - tamten zawiera w składzie alkohol, który bardzo przesuszał moją skórę.

Używam tego produktu od: roku, wcześniej około 2 lat wersji matującej
    Ilość zużytych opakowań: 4x 30 ml

Chcesz pochwalić anxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pff! okropnośc
  • nie wiem jak na innych Koleżankach z wizażu, ale jak dla mnie to totalna klapa.
    - zła konsystencja, źle się naklada
    - kompletnie nie kryje niczego
    - spływa za 5 min
    - uczula
    - daje brzydki efekt, skóra nie wygląda ładnie

Używam tego produktu od: pare miesiecy temu kupiłam
    Ilość zużytych opakowań: parę aplikacji i oddałam charytatywnie

Chcesz pochwalić oksasana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Wypróbowałam wiele podkładów przeznaczonych do cery suchej, ale to pierwszy, który faktycznie spełnia swoje zadanie. Nakładam go za pomocą gąbeczki, wystarczy cienka warstwa, przez co jest naprawdę wydajny.

Plusy:
    - nawilża (a na pewno nie wysusza);
    - leciutki, świetnie się rozprowadza;
    - kryje co trzeba (borykam się z zaczerwienieniami i naczynkami w okolicy nosa);
    - pozwala skórze oddychać, w ogóle nie czuję, że mam go na twarzy;
    - zmniejsza podrażnienia i powoduje, że moja cera wygląda na zdrowszą;
    - trwałość.

Uważam, że podkład jest wart swojej ceny. Można go upolować na allegro lub aptecznych promocjach i zaoszczędzić parę groszy. Jeżeli szukacie kosmetyku, który będzie przyjazny dla Waszej cery i zapewni jej odpowiednią pielęgnację, szczerze polecam podkład Vichy Aera Teint. Nie wierzyłam w obietnice producenta, dopóki go nie wypróbowałam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić gofrowelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieeeee..
  • Miałam 5 próbek wystarczyło mi na 10-13 aplikacji. Jak dla mnie, dla mojej cery i wymagań niestety nie..
    -odznacza się na twarzy,
    -podkreśla suche skórki,
    -średnio kryje
    -próbowałam na różne sposoby za każdym razem rozprowadzał (właściwie wysychał) się nierówno
    +jak już się utrwalił tak został na długo
    +dobry kolorUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Chcesz pochwalić aynag za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podklad pod sloncem
  • Moj ulubiony zaraz obok unifiance satin cream LRP. Kolor ivory - idealny dla mnie. Podklad genialnie sie rozprowadza i jest niemal nie widoczny a kryje. Nawilza ale nie nablyszcza. Po podkladach matujacych blysk byl po ok. 15 min. Trzyma sie dobre 10 godz. I naprawde poprawia kondycje skory. Mozna powiedziec podklad 2 w 1 kryje i pielegnuje cere. Jest super. Opakowanie tez wygodne - tubka. Polecam bo lepszego nie znam a testowalam naprawde wiele podkladow w zyciu !!!

Używam tego produktu od: od 1roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.2

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały efekt.
  • Zacznę od tego że ostatnio używałam głównie podkładów matujących,ale od kiedy mam aera teint reszta poszła w odstawkę. Choć przyznam że po pierwszym użyciu nie było tak pięknie.. Gdy robiłam makijaż z rana wydawało mi się że jest ok,ale gdy zobaczyłam się w świetle dziennym masakra. Mimo że regularnie używam peelingów,podkład jakby podkreślał wszelkie suche skórki co zdarza mi się niezwylke rzadko. Jednak dałam mu drugą szansę,tyle że kolejnym razem nałożyłam naprawdę minimalną ilość i to był strzał w 10. Podkład nałożony w takiej ilości,nawet bez przypudrowania trzymał się idealnie do samego wieczora,nie powodując przy tym świecenia. Od tego czasu używam go non stop a gdy się skończy napewno zakupie kolejny.

Chcesz pochwalić Alicja1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Już miałam zamówić mój ulubiony podkład Clinique Supermoisture kiedy wśród próbek przewalających się w łazienkowym kuferku znalazłam 2 saszetki podkładu Aera Teint w kolorze Ivory 23. Myślę sobie, wypróbuję...raz kozie śmierć, najwyżej zmyję twarz. Ku mojemu zdziwieniu podkład ten okazał się idealnym dla mojej twarzy, nieco zniwelował cienie pod oczami, przykrył naczynka koło nosa, cera jednolita, promienna, idealny odcień dla mojej karnacji. Suchych skórek nie widać, pewnie dlatego, gdyż ostatnio robię regularnie peeling enzymatyczny. No właśnie, bez regularnych peelingów, które powodują, że w skórę wnikają najlepsze nawilżające składniki zawarte w kremach, nie ma mowy, aby nie uwidaczniały się pod podkładem suche skórki. Dziwi mnie odejmowanie temu podkładowi gwiazdek za cenę. Czy on jest rzeczywiście drogi? Chyba najważenijesze aby był skuteczny. Miałam już naprawde drogie podkłady z wysokich półek i szybko się ich pozbywałam, bo mimo, że większość wizażanek piała z zachwytu, na mojej twarzy wyglądały przeciętnie. Ten jest o niebo od nich lepszy i na dodatek za 1/3 ceny. Szkoda tylko, że wersja do suchej skóry jest w tubce, wolałabym dozownik z pompką. Podkład zamówiłam w aptece internetowej za 65 zł z odbiorem osobistym.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 2 saszetki

Chcesz pochwalić Grace77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie daje rady.
  • Zacznę od tego że moja cera jest mieszana w kierunku suchej,mam rozszerzone pory i mnóstwo suchych skórek.Kupiłam ten podkład bo szukałam czegoś lekkiego,nawilżającego,co nie będzie włazić w pory i nie podkreśli przesuszeń.Vichy
    kompletnie się u mnie nie sprawdził.Pomimo dokładnego przypudrowania pudrem Gentle Light Clinique już po dwóch godzinach mam go w każdym porze i załamaniu skóry.Niemiłosiernie osadza się na przesuszeniach a jego wielka trwałość to mit.A szkoda bo znalazłam idealny dla siebie odcień,do tego podkład jest leciutki i świetnie się rozprowadza.Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kiciur_de_luxe za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubieniec na lato
  • Fakt, z tym podkładem trzeba umieć się obchodzić, bo niewłaściwa ilość może dać bardzo zniechęcający efekt. Jednak, gdy już się z nim oswoimy jest niezwykle delikatny, kremowy, nie czuć go na twarzy i co lepsze również nie widać. Jego krycie oceniam jako średnie, przy większych problemach z cerą konieczne jest użycie korektora. Wymaga też raczej lekkiego przypudrowania dla wzmocnienia trwałości, ale uważam, że nie jest to konieczne. Moim zdaniem jest wart swojej ceny i idealnie sprawdza się latem, gdy pragniemy lżejszego makijażu, nie 'gotującego' się na twarzy

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić TaperJeanGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo naturalny efekt
  • Nie jestem wielką fanką Vichy, ale kupiłam ten podkład korzystając z promocji, bałam się trochę, że wybrałam za jasny odcień (12), ale dzięki temu moja skóra wygląda naprawdę lepiej i promienieje.
    Podkład bardzo prosto jest nałożyć, nie osadza się raczej w załamaniach twarzy, ma dość kremową konsystencję, łatwo sunie po twarzy i wspolpracuje z mineralnym pudrem Bourjois.
    Osobiście uważam, że kryje lepiej niż podkład Avene i jest trwalszy, ale to, moim zdaniem, nie znaczy, że ukryje wszystko co mamy do ukrycia.
    Sama mam normalną cerę, no, może lekko mieszaną, ale potrzebuję matu na policzkach i ten podkład jest mi go w stanie zapewnić na ok. 5 godzin.
    Tubka jest higieniczna, nic się z niej nie wylewa, łatwo też można kontrolować zużycie podkładu ze względu na to, że jest przezroczysta.
    Najwiekszą zaletą moim zdaniem jest to, że bardzo dobrze stapia się ze skórą, jest niewidoczny i nie podkresla porów skóry.
    Nie dałabym za niego więcej niż 60 zł, ale nie ze względu na moje rozczarowanie tym produktem, ale ze względu na moją sympatię dla kosmetyków Avene.

Używam tego produktu od: kilku makijaży
    Ilość zużytych opakowań: ubytek 1 30 ml

Chcesz pochwalić loveletters za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednym słowem, polecam!
  • Przetestowałam wiele podkładów, ale żaden wcześniejszy nie dorównał temu. Mam cere mieszaną. Lubi się świecić jak i posiada suche miejsca. Podkład VICHY Aera Teint Pure przetestowałam dzięki próbce załączonej do gazety. Miała ona zaledwie 1ml, a starczyła mi na dwa użycia. Podkład jest baaaardzo wydajny, dobrze się rozprowadza, cera jest po nim gładka, satynowa, ładnie wygląda i przede wszystkim naturalnie! Doskonale kryje zaczynka i rumieńce. Efekt utrzymuje się długo.
    Cena podkładu wynosi około 90zł i za to odejmuje pół gwiazdki. Jak dla mnie nie posiada on żadnych minusów. Jestem pewna, że nie zamierzam w najblizszym czasie zamienic go na żaden inny!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić olaach za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie dla cery wrazliwej
  • Do kupna tego podkładu zachęcioło mnie hasło- NAWILŻANIE, i rzeczywiście sie sprawdza. Skóra jest nawilżona przez cały dzień, jednak w miejscach, gdzie jest bardziej sucha podkład potrafi się łuszczyć

Bardzo dobrze trzyma się tez na nim puder

+ nie błyszczy/świeci się po nim twarz!!!!
    + bardzo wydajny
    + dobrze się rozprowadza
    + nawilża przez długi czas

Jednak za taką cenę spodziewałabym się czegoś lepszego.

- nie sprawdza się na cerze wrażliwej i bardzo suchej

Chcesz pochwalić toska44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie idealny
  • Długo czekałam na promocję tego podkładu, ponieważ byłam bardzo zadowolona z próbki. Próbka którą miałam była zbyt ciemna, więc musiałam ją mieszać z innym jaśniejszym podkładem i tym samym nie mogłam nacieszyć się właściwościami tego produktu. Kiedy wreszcie kupiłam pełnowymiarową wersję nie zawiodłam się.

Podkład:

ładnie wyrównuje koloryt cery
    skóra jest miła w dotyku, satynowa
    nie zapycha porów
    wygładza strukturę twarzy
    nie tworzy efektu maski
    nawilża
    nie podkreśla suchych skórek
    długo się utrzymuje ( u mnie cały dzień)

Dość lekka konsystencja może być dla niektórych minusem, u mnie jednak doskonale się sprawdza. Nie jest bardzo kryjący, na pewno nie dla osób z dużymi niedoskonałościami cery.

Podkład nie ma pompki, jednak w tym przypadku to dobrze, gdyż jest on jest bardzo wydajny i można wycisnąc tyle produktu ile nam potrzeba. Jest to spora oszczędność, bo w przypadku pompki nie zawsze mamy kontrolę nad tym ile produktu nam wyleci.

Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kaliopek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale trzeba umieć go używać
  • Kupiłam go przez przypadek. W jakiejś gazecie była próbka Vichy Aera Teint Pure, ale tego w wersji dla cery normalnej (czyli z pompką). Próbka była standardowa - w formie saszetki. Użyłam parę razy i efekt był idealny. Namówiłam mamę, żebyśmy poszły do Superpharm w celu zakupienia tego podkładu (ja z racji niskiego studenckiego budżetu nie mogłam go sobie od tak kupić, więc poprosiłam mamę). Moja mama nie zna się na tym, więc ja sama podeszłam do szafy Vichy, znalazłam odpowiedni odcień i do kasy. W domu otwieram pudełeczko a tam zamiast pompki, która była na próbce, taka własnie tubka. No ale ok, może są rożne wersje opakowań - myślałam. Jakie było moje zdziwienie, a zarazem wkurzenie, gdy po nałożeniu podkładu efekt był straszny, jedna wielka maska, podkład wchodził w pory, przy ustach robił straszne plamy, brwi pomarańczowe. Poszukałam w internecie informacji na temat tego podkładu i dopiero wtedy dotarło do mnie, że są dwie wersje i ja oczywiście kupiłam nie tą. Zamiast wersji do cery normalnej z pompką, kupiłam wersję w tubce do suchej. Próbowałam go używać ale za każdym razem efekt ten sam - megamaska, podkład widoczny na twarzy. Wrzuciłam go na dno mojego kuferka i kupiłam jakiś inny podkład. Od tego dnia minęło ponad pół roku, niedawno robiłam porządki w kuferku i postanowiłam spróbować do nałożyć na dłoń, żeby sprawdzić czy nie zjełczał itd. Jakie było moje zdziwienie, gdy nałożyłam go naprawdę malutko i dobrze roztarłam - skóra dłoni była ładnie i równomiernie nim pokryta. Nałożyłam go na twarz, właśnie takim sposobem - bardzo mała ilość i bardzo dobrze roztarta. Wyglądało to idealnie przez cały dzień, oczywiście w połączeniu z pudrem, żadnej maski, żadnych podkreślonych skórek. Używam go teraz regularnie i jestem zachwycona. Trzyma się co najmniej 6 godzin, nawet podczas deszczu nie zmywa się, lekko matuje, dobrze kryje i delikatnie rozświetla buzię, jest po prostu świetny. Cieszę się, że dałam mu kolejną szansę, bo dzięki temu mam już swój podkład idealny. Aż dziwne, że wystarczyło tylko sprytnie go zaaplikować, żeby z totalnej podkładowej porażki zmienił się w cudo!

Plusy:
    + dobrze matuje
    + daje efekt glow
    + nie daje efektu maski
    + bardzo wydajny
    + bardzo trwały
    + dostępność bardzo jasnych odcieni (ja mam Ivory)
    + łatwo dostępny w Superpharm / aptece

Minusy:
    - wysoka cena
    - opakowane w tubce (jednak mogłaby być to buteleczka pompką)
    - można się łątwo do niego zrazić, jeśli nie aplikuje się go odpowiednio

Używam tego produktu od: około miesiąca (mówię tu o tym dobrym używaniu), mam go od ponad pół roku (przeleżał w kuferku)

Chcesz pochwalić MadzMadz1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Dobry, ale nic szczególnego.
    Fajnie się rozprowadza, nie robi plam.
    Na pewno nie do cery suchej, gdyż wysusza skórę.
    Opakowanie beznadziejne, wylewa się podczas aplikacji.
    Konsystencja bardzo rzadka - nie przypadła mi do gustu.
    Ogólny efekt dobry ale nie spektakularny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MadzMadz90 za czytelną i pomocną recenzję?