Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Powiększ Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Zgłaszająca osoba: agus79

Długotrwały i jednolity kolor 12 - godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku. Zdrowszy wygląd skóry. Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników. Pozwala skórze oddychać. Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień. Bardziej promienna cera.

Cena: ok. 12EUR / 30ml

• Niezawodny
  • Tak jak w wielu recenzjach jest napisane - z tym podkładem trzeba umieć się obchodzić. Wystarczy odrobinę przesadzić i uzyskujemy efekt maski. Należy nakładać cieniutką warstwę i dokładnie rozprowadzać, wtedy otrzymamy piękne krycie bez widoczności podkładu. Ja w ciągu dnia wspomagam się pudrem, aczkolwiek jest to bardziej kwestia przewrażliwienia niż faktycznej potrzeby Podkład jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na calutki rok przy codziennym stosowaniu. Cena po rozłożeniu na 12 miesięcy też przestaje być straszna. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 (30ml)

Chcesz pochwalić jasmine26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to
  • strasznie się cieszę że trafiłam na ten podkład, moja cera poprawiła się nabrała ładnego koloru, moja cerę stasznie zatykały wszystkie drogeryjne kosmetyki z każdej połki cenowej, ten można powiedzieć je odtyka kryję dość średnio, kolor 23 idealnie pasuje do koloru mojej cery, łatwo aplikuje, z tego podkładu jestem bardzo zadowolona, polecam, pół gwiazdki odjęłam za dość wysoką cenę

Chcesz pochwalić gosiasta za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarny
  • Podkład twarzy ohydne łaty i zacieki. Nie da się go równomiernie zaaplikować. Strasznie podkreśla suche skorki a także wysusza. Na twarzy robi efekt maski. Nie odnajduję w nim żadnej zalety. Krycie zerowe. Koszmar!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo miłe zaskoczenie
  • Dla mnie ten podkład to miłe zaskoczenie kiedyś miałam 2 podkłady tej firmy i na dlugo się zraziłam za sprawą próbki miałam okazję wypróbować kosmetyk po paru dniach był juz w moim posiadaniu
    pięknie nawilża moją biedna buzię zmeczoną wszystkimi zabiegami
    kolor dla mnie idealny
    nie swięce się za bardzo co mnie strasznie dziwi

poprawia sie jakosć skóry po paru dniach
    nie zapycha a mam tendencję do tego

Używam tego produktu od: 1 mc

Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki podkład pod make up
  • Niekoniecznie dla cery problematycznej jaką dysponowałam zaraz po wakacyjnych kąpielach słonecznych... Dlatego leżał prawie zapomniany... prawie, bo trochę uwierała jego cena. Przypomnialam sobie o nim gdyż udało mi się skórę uspokoić, wyrównać koloryt i potrzebowałam czegoś jedynie wygładzająco wyrównującego. Do tego się nadaje. Ale przy wysiłku, większej potliwości - zbiera się w zmarszczkach i porach... ups. Do tego podkreśla suche skórki i wydaje mi się, że jest ich nawet więcej- a przecież miał przed tym chronić. Nakładam go na mocno nakremowaną twarz, cieniutką warstewką, palcami. Matowię sypkim pudrem.
    Uzyskuję w miarę naturalny efekt któy częściowo znika podczas dnia.
    Tak więc:
    maski nie czyni, wygładza, ujednolica, ale trochę schodzi i jednak suszy.
    Za połowę ceny byłby zakup do powtórzenia, a tak - pogrzebałam na niższych półeczkach w małych drogeriach i przykładam się do odpowiedniej pielęgnacji, aby jak najmniej było do maskowania...

Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam odcień Rosy Vanilla, który jest stosunkowo jasny, ale jak na tę porę roku (zima) i do mojej nieopalonej facjaty jest w sam raz. Leciusieńki (!), łatwo się rozprowadza i fajnie scala ze skórą, przy czym rzeczywiście nawilża moją suchą skórę przez co bardzo komfortowo się go nosi na co dzień. Kryje drobne zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry nie pozostawiając smug (rozsmarowuję go i wklepuję opuszkami palców a następnie utrwalam pudrem sypkim). Ku mojemu zaskoczeniu rzeczywiście podkład ten okazał się stosunkowo trwały, daje radę i utrzymuje się cały dzień na twarzy czemu towarzyszy uczucie świeżości makijażu nawet po kilku godzinach. Nie obciąża skóry i nie daje efektu maski. Ma bardzo delikatny, "termalny, mineralny" zapach i aksamitną konsystencję. Dodatkowe plusy to to, że nie zawiera parabenów, nie zapycha i nie powoduje zaskórników oraz posiada filtr SPF 20. Mieści się w fajnej smukłej tubeczce, która zajmuje mało miejsca w kosmetyczce i jest przezroczysta dzięki czemu widać ile podkładu już zużyłam. Generalnie sprawdza się, ale cena nie należy do niskich (odejmuję gwiazdkę) - mi udało się go kupić promocyjnie a akurat kończył mi się podkład. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę napisać, że ten podkład jest godny polecenia. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić bombelek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Długo próbowałam przekonać się do tego kosmetyku, ale niestety. Stosowałam go w okresie kiedy cera wyraźnie zbuntowała się przeciwko mnie, pozostajac przy tym nadmiernie suchą.

minusy

- nie stapia sie z cerą, przez co przy najlżejszym dotyku tworza się smugi
    - nie kryje nawet minimalnie
    - nieprzyjemna, pudrowo-tłusta konsystencja
    - bieli twarz (zapewne przez wysoki filtr UV)
    - podkreśla suche skórki!
    - cena nieadekwatna do jakości

plusy

- nie zapycha
    - wysoki filtr UV

Kiedy przyzwyczaiłam sie do jego dziwnej konsystencji, udawało mi się jako-tako nad nim zapanować podczas aplikacji, jedynie jednak przy użyciu pędzla. Po wykończeniu go pudrem sypkim zdecydowanie lepiej utrzymuje się na twarzy. Przy problematycznej cerze wymaga uzycia korektora.

Generalnie - nie polecam.

Używam tego produktu od: przez 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić arshes_nay za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny sredniak
  • Na poczatku moich tragicznych problemów z cerą wybrałam się do Super pharm w poszukiwaniu wybawcy i trafiłam na promocję gdzie dorwałam tegoż delikwenta. Cud, że wydałam 65, a nie 85 zł, bo naprawde, podkład zadnych cudów nie robi, a za taką ceną już by człowiek czegos oczekiwał.
    -nie matuje zadowalajaco
    -nie kryje, prawie wogóle
    -dziwny kolor (posiadam 23 clair ivory, a jako że jestem biała jak ściana, to pudło.)
    -broń boże nie na lato
    -i najważniejsze: ON NAPEWNO NIE JEST DO SKÓRY SUCHEJ!!! wierzcie mi, ja mam mieszana w stronę suchej i to mnie w miarę ratuje, ale dla typowo suchej-porażka gwarantowana.
    +nie uczula
    +nie zapycha
    Tak kochane, nie uczula i tu mnie bardzo zadziwiło, gdyż moja cera jest czymś w rodzaju licznika Geigera jeśli mamy na myśli wszelkiego rodzaju kremy, podkłady, fluidy, pudry itp. i choć tutaj podkład w miarę trzymał fason.
    Nie miej jednak reasumując nie jest on wart swojej ceny, mając na myśli jego słabe działanie, bo podkład właściwie nic nie robi. On jest i tyle, dlatego ja szukam dalej i Wy dziewczyny, zróbcie to samo.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić redStar07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • To nie jest zły produkt, ale nie jest też w żadnen sposób lepszy od podobnych mu, ale z niższej półki cenowej. Więc po co przepłacać? Efektu wow nie ma, ale jest kilka plusów.
    +bardzo przyjemna konsystencja
    +naturalny efekt na twarzy
    +nie podrażnia wrażliwej skóry

+/- nie zauważyłam nawilżenia, ale nie przesusza skóry

-podkreśla suche skórki
    -bardzo szybko znika z twarzy

Szukałam czegoś na zimę zamiast minerałów. Moja twarz w tej porze roku szaleje i cierpi. Dałam się przekonać ekspedientce, że to dobry produkt i że go wycofują, więc trzeba kupić na zapas. No to kupiłam jeden. Rzeczywiście- zły nie jest, ale za połowę jego ceny mam Ivostin, który ma może nie taką fajną kremową konsystencję, ale jest bardziej łagodzący, a oba szybko znikają. Moim hitem nawilżającym jest póki co Pharmaceris mimo nieszczególnego zapachu.

Dodam, że mam odcień 35, który całkowicie różni się od swojego odpowiednika w Dermablendzie. Na moją korzyść- w ATP jest jaśniejszy i cieplejszy.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • ten podkład jest moim typem nr 1
    mam skóre wrażliwą i czesto podkłady sprawiały ze mialam pełno czerrwonych krostek, ale ten jest jedynym podkładem ktory sprawdziła sie u mnie w 100%.
    Nie zapycha, nawilża skóre, jest lekki i nie czuć go na twarzy, nie tworzy efektu maski, i dobrze kryje,wszelkie krostki i zaczerwienienia. mam kolor ivory i jestem mega zadowolona. polecam gorąco.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ratownik8685 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij