Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Vichy, Aera Teint Pure (Kremowy podkład do cery suchej)

Długotrwały i jednolity kolor 12 - godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku. Zdrowszy wygląd skóry. Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników. Pozwala skórze oddychać. Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień. Bardziej promienna cera.

Cena: ok. 12EUR / 30ml
/m/

wspaniały:)

ten podkład jest moim typem nr 1:)
mam skóre wrażliwą i czesto podkłady sprawiały ze mialam pełno czerrwonych krostek, ale ten jest jedynym podkładem ktory sprawdziła sie u mnie w 100%.
Nie zapycha, nawilża skóre, jest lekki i nie czuć go na twarzy, nie tworzy efektu maski, i dobrze kryje,wszelkie krostki i zaczerwienienia. mam kolor ivory i jestem mega zadowolona. polecam gorąco.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Wykorzystała: kilka próbek

Jest super

Fajny podkład. Testowałam kolor Claire/Ivory i dobrze sprawdzał się na bladej skórze. Jest zupełnie niewidoczny, wygląda bardzo naturanie i nie przesusza mojej i tak już suchej twarzy. Nie ściera się, jest bardzo wytrzymały jak na podład o tak delikatnej konsystencji. Testowałam tylko próbkę i po jej wykończeniu zapragnęłam własnego opakowania... a tu zaskoczenie! Tego podkładu nigdzie nie da się kupić. W drogeriach internetowych ani na allegro - nie ma, w aptece na dziale z dermokosmetykami - nie ma. Próby zamówienia go też skończyły się niepowodzeniem. Czyżby wycofany?

Używam tego produktu od: 3-4 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

dobrze sprawdził się przy cerze mieszanej

Puder Aera Teint Pure stosowałam codziennie na przemian z Vichy Dermablend. Na początku wypróbowałam próbki, które tak bardzo mi odpowiadały, że kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Chociaż puder przeznaczony jest do cery suchej, ja stosowałam go do swojej mieszanej. Myślę, że Aera Teint Pure przyczynił się do tego, że moja skóra była bardziej nawilżona i uspokojona w nienajlepszym dla niej wówczas czasie.

+ nie zapycha,
+ nie podkreśla suchych skórek, miałam wrażenie, że b.dobrze nawilża,
+ nie roluje się,
+ wyrównuje koloryt, ale też nakładany w większej ilości punktowo, potrafi zakryć przebarwienia, czy wypryski, więc krycie też jest ok,
+ b. naturalny efekt - pod warunkiem, że użyje się go w niewielkiej ilości,
+ wydajny,
+ dostępny w prawie każdej aptece,
+ świetny kolor,
+ konsystencja - ani za rzadka, ani za gęsta,
+ trwałość w porządku - spokojnie wytrzymuje ok. 10 godzin (robiłam jedną poprawkę makijażu w ciągu dnia).

- dość drogi,
- miałam wrażenie, że z czasem zaczął mi żółknąć na twarzy - pojawiło się to po kilku miesiącach stosowania. Zawsze stosowałam na niego puder bambusowy, ale myślę, że on nie spowodował żółknięcia, bo przez parę miesięcy było bardzo w porrządku. Jednak w trakcie jego używania, zmieniałam bazy i myślę, że efekt ten wystąpił, bo po prostu z niektórymi źle współpracował.
- brudzi ubrania.

Podsumowując uważam, że warto spróbować, bo naprawdę jest to delikatny, ale zarazem nieźle kryjący puder. Należy go jednak używać z umiarem, bo nałożony w nadmiarze nie wygląda zbyt dobrze. Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ nie współpracował za dobrze z niektórymi bazami powodując, że moja skóra wyglądała nieestetycznie.

Używam tego produktu od: około roku

moze byc

- dobre krycie
- naturalny efekt
- nie zatyka porów
- wygładza
- ładnie pachnie
- pomimo długiego użytkowania ciągle świeży

-nietrwały
-podkreśla zmarszczki

Niezawodny

Tak jak w wielu recenzjach jest napisane - z tym podkładem trzeba umieć się obchodzić. Wystarczy odrobinę przesadzić i uzyskujemy efekt maski. Należy nakładać cieniutką warstwę i dokładnie rozprowadzać, wtedy otrzymamy piękne krycie bez widoczności podkładu. Ja w ciągu dnia wspomagam się pudrem, aczkolwiek jest to bardziej kwestia przewrażliwienia niż faktycznej potrzeby :) Podkład jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na calutki rok przy codziennym stosowaniu. Cena po rozłożeniu na 12 miesięcy też przestaje być straszna. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 (30ml)

to jest to

strasznie się cieszę że trafiłam na ten podkład, moja cera poprawiła się nabrała ładnego koloru, moja cerę stasznie zatykały wszystkie drogeryjne kosmetyki z każdej połki cenowej, ten można powiedzieć je odtyka :) kryję dość średnio, kolor 23 idealnie pasuje do koloru mojej cery, łatwo aplikuje, z tego podkładu jestem bardzo zadowolona, polecam, pół gwiazdki odjęłam za dość wysoką cenę

koszmarny

Podkład twarzy ohydne łaty i zacieki. Nie da się go równomiernie zaaplikować. Strasznie podkreśla suche skorki a także wysusza. Na twarzy robi efekt maski. Nie odnajduję w nim żadnej zalety. Krycie zerowe. Koszmar!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo miłe zaskoczenie

Dla mnie ten podkład to miłe zaskoczenie kiedyś miałam 2 podkłady tej firmy i na dlugo się zraziłam za sprawą próbki miałam okazję wypróbować kosmetyk po paru dniach był juz w moim posiadaniu
pięknie nawilża moją biedna buzię zmeczoną wszystkimi zabiegami
kolor dla mnie idealny
nie swięce się za bardzo co mnie strasznie dziwi

poprawia sie jakosć skóry po paru dniach:)
nie zapycha a mam tendencję do tego

Używam tego produktu od: 1 mc

lekki podkład pod make up

Niekoniecznie dla cery problematycznej jaką dysponowałam zaraz po wakacyjnych kąpielach słonecznych... Dlatego leżał prawie zapomniany... prawie, bo trochę uwierała jego cena. Przypomnialam sobie o nim gdyż udało mi się skórę uspokoić, wyrównać koloryt i potrzebowałam czegoś jedynie wygładzająco wyrównującego. Do tego się nadaje. Ale przy wysiłku, większej potliwości - zbiera się w zmarszczkach i porach... ups. Do tego podkreśla suche skórki i wydaje mi się, że jest ich nawet więcej- a przecież miał przed tym chronić. Nakładam go na mocno nakremowaną twarz, cieniutką warstewką, palcami. Matowię sypkim pudrem.
Uzyskuję w miarę naturalny efekt któy częściowo znika podczas dnia.
Tak więc:
maski nie czyni, wygładza, ujednolica, ale trochę schodzi i jednak suszy.
Za połowę ceny byłby zakup do powtórzenia, a tak - pogrzebałam na niższych półeczkach w małych drogeriach i przykładam się do odpowiedniej pielęgnacji, aby jak najmniej było do maskowania...;)

Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza tubka

Bardzo fajny ;)

Mam odcień Rosy Vanilla, który jest stosunkowo jasny, ale jak na tę porę roku (zima) i do mojej nieopalonej facjaty jest w sam raz. Leciusieńki (!), łatwo się rozprowadza i fajnie scala ze skórą, przy czym rzeczywiście nawilża moją suchą skórę przez co bardzo komfortowo się go nosi na co dzień. Kryje drobne zaczerwienienia i wyrównuje koloryt skóry nie pozostawiając smug (rozsmarowuję go i wklepuję opuszkami palców a następnie utrwalam pudrem sypkim). Ku mojemu zaskoczeniu rzeczywiście podkład ten okazał się stosunkowo trwały, daje radę i utrzymuje się cały dzień na twarzy czemu towarzyszy uczucie świeżości makijażu nawet po kilku godzinach. Nie obciąża skóry i nie daje efektu maski. Ma bardzo delikatny, "termalny, mineralny" zapach i aksamitną konsystencję. Dodatkowe plusy to to, że nie zawiera parabenów, nie zapycha i nie powoduje zaskórników oraz posiada filtr SPF 20. Mieści się w fajnej smukłej tubeczce, która zajmuje mało miejsca w kosmetyczce i jest przezroczysta dzięki czemu widać ile podkładu już zużyłam. Generalnie sprawdza się, ale cena nie należy do niskich (odejmuję gwiazdkę) - mi udało się go kupić promocyjnie a akurat kończył mi się podkład. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę napisać, że ten podkład jest godny polecenia. :)

Pomyłka

Długo próbowałam przekonać się do tego kosmetyku, ale niestety. Stosowałam go w okresie kiedy cera wyraźnie zbuntowała się przeciwko mnie, pozostajac przy tym nadmiernie suchą.

minusy

- nie stapia sie z cerą, przez co przy najlżejszym dotyku tworza się smugi
- nie kryje nawet minimalnie
- nieprzyjemna, pudrowo-tłusta konsystencja
- bieli twarz (zapewne przez wysoki filtr UV)
- podkreśla suche skórki!
- cena nieadekwatna do jakości

plusy

- nie zapycha
- wysoki filtr UV

Kiedy przyzwyczaiłam sie do jego dziwnej konsystencji, udawało mi się jako-tako nad nim zapanować podczas aplikacji, jedynie jednak przy użyciu pędzla. Po wykończeniu go pudrem sypkim zdecydowanie lepiej utrzymuje się na twarzy. Przy problematycznej cerze wymaga uzycia korektora.

Generalnie - nie polecam.

Używam tego produktu od: przez 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

straszny sredniak

Na poczatku moich tragicznych problemów z cerą wybrałam się do Super pharm w poszukiwaniu wybawcy i trafiłam na promocję gdzie dorwałam tegoż delikwenta. Cud, że wydałam 65, a nie 85 zł, bo naprawde, podkład zadnych cudów nie robi, a za taką ceną już by człowiek czegos oczekiwał.
-nie matuje zadowalajaco
-nie kryje, prawie wogóle
-dziwny kolor (posiadam 23 clair ivory, a jako że jestem biała jak ściana, to pudło.)
-broń boże nie na lato
-i najważniejsze: ON NAPEWNO NIE JEST DO SKÓRY SUCHEJ!!! wierzcie mi, ja mam mieszana w stronę suchej i to mnie w miarę ratuje, ale dla typowo suchej-porażka gwarantowana.
+nie uczula
+nie zapycha
Tak kochane, nie uczula i tu mnie bardzo zadziwiło, gdyż moja cera jest czymś w rodzaju licznika Geigera jeśli mamy na myśli wszelkiego rodzaju kremy, podkłady, fluidy, pudry itp. i choć tutaj podkład w miarę trzymał fason.
Nie miej jednak reasumując nie jest on wart swojej ceny, mając na myśli jego słabe działanie, bo podkład właściwie nic nie robi. On jest i tyle, dlatego ja szukam dalej i Wy dziewczyny, zróbcie to samo.

Nie warto

To nie jest zły produkt, ale nie jest też w żadnen sposób lepszy od podobnych mu, ale z niższej półki cenowej. Więc po co przepłacać? Efektu wow nie ma, ale jest kilka plusów.
+bardzo przyjemna konsystencja
+naturalny efekt na twarzy
+nie podrażnia wrażliwej skóry

+/- nie zauważyłam nawilżenia, ale nie przesusza skóry

-podkreśla suche skórki
-bardzo szybko znika z twarzy

Szukałam czegoś na zimę zamiast minerałów. Moja twarz w tej porze roku szaleje i cierpi. Dałam się przekonać ekspedientce, że to dobry produkt i że go wycofują, więc trzeba kupić na zapas. No to kupiłam jeden. Rzeczywiście- zły nie jest, ale za połowę jego ceny mam Ivostin, który ma może nie taką fajną kremową konsystencję, ale jest bardziej łagodzący, a oba szybko znikają. Moim hitem nawilżającym jest póki co Pharmaceris mimo nieszczególnego zapachu.

Dodam, że mam odcień 35, który całkowicie różni się od swojego odpowiednika w Dermablendzie. Na moją korzyść- w ATP jest jaśniejszy i cieplejszy.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie